Stránky závodu trail-o 2. 5. 2009 – Mariánské Lázně

6.5. Zveřejněn Protokol a nějaké fotky. A to je vše, přátelé.

5.5. V první řadě bych chtěl poděkovat Lence za to, že téměř beze ztráty kytičky splnila nelehké role hlavní rozhodčí a manželky stavitele. V druhé řadě bych chtěl poděkovat všem kolegům z oddílu, že se nechali ukecat a zvládli skvěle uspořádání celého závodu. Velký dík patří také MLOKům, kteří nám zařídili první poslední a bez nichž bychom ledacos zařizovali jen obtížně. No a v neposlední řadě bych chtěl poděkovat závodníkům za to, že přijeli a že jsme přeci jen nakonec nehráli přesilovku. A za odměnu můj rozbor závodu.

4.5. Závody jsou za námi. Pro tuto chvíli alespoň rychle výsledky a řešení. Stavitel a hlavní rozhodčí nakonec po přeměření v terénu zrušili kontrolu č. 5 (v mapě posun potoka vůči cestě) a kontrolu č. 8 (chyba v interpretaci mapové značky).

1.5. Kontrola č. 7 postavit půjde, zato u kontroly č. 14 jsme usoudili, ze některé záměrné linie jsou i přes naši intenzivní snahu stále nepřesné, takže kontrolu raději zrušíme.

28.4. Zveřejněny Pokyny a Startovka.

24.4. Máme postaveno. Prostor kontroly č. 7 nám během týdne zasáhly stavební úpravy, definitivní rozhodnutí padne 1.5.

19.4. Máme v podstatě postaveno, zatím to vypadá na 17+2. O víkendu se ještě bude dělat definitivní revize mapy, jestli některou kontrolu nezrušíme. Jo, sníh už tam není.

25.3. Zveřejněn Rozpis závodu

23.3. Závod zařazen do přihláškového systému OB-Haná

19.3. Obhlídka terénu proběhla úspěšně, po technické stránce uspořádání závodu nic nebrání.

11.3. Zveřejněny stránky závodu.

Sponzoři:

Firma YQware

Firma TNS

Poděkování:

Městská nemocnice ML

Stadion FC Viktoria ML