Bohemia Trail 2015

6.-8. 8. 2015

9.8. Závody jsou za námi. Výsledky najdete na stránce Výsledky. Děkujeme všem účastníkům, že si přijeli zazávodit, a doufáme, že se Vám závody líbily. Děkujeme stavitelům - sice to ze Zákup nemají daleko (asi jen pět hodin cesty), ale byl to od nich výkon. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří přijeli pomáhat. Děkujeme moc rovněž pořadatelům footové Bohemie, že nám poskytli prostor a podporu. Děkujeme vlastníkům lesů (Lesům ČR a Vojenským lesům a statkům), že nám vyšli vstříc ve všech našich požadavcích. No a těšíme se na viděnou na dalších závodech.

6.8. Upřesnění cesty na start z centra foot-o centra E1-3: Cesta začíná na mostě přes Ploučnici za sběrnou kontrolou, sledujte fáborky liniové trati a po 150m přijdete na červenou turistickou značku, po níž (bude tam IOFka) půjdete směrem na východ (doleva) a dojdete na start.

6.8. Na stránce Výsledky zveřejněny předběžné výsledky E1.

3.8. Na stránce Informace zveřejněny Pokyny.

17.7. Na stránce Informace zveřejněn Rozpis závodu.

17.7. Stavitelé se rozhodli přesunout čtvrteční TempO do Jestřebí. Ještě čekáme na definitivní povolení změny od úřadů.

16.6. Zveřejněny stránky závodu a spuštěny přihlášky v ORISu. Stavitelé již byli v terénu, dolaďují se detaily spolupráce s footovou Bohemií a vyjednávají se povolení (zjm. pro E3).

ČSOS

Firma YQware

MFF UK Praha