Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D10      2.20 km, 20 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aschermannová Tereza      VSP0253 C USK Praha                       16.22         
 2. Sanna Karin               DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka               17.28   + 1.06
 3. Jirkovská Kateřina        SLA0350 C SKOB Slaný                      18.55   + 2.33
 4. Nosková Klára             PGP0250 C SK Praga                        20.24   + 4.02
 5. Titzová Adéla             VSP0250 C USK Praha                       20.38   + 4.16
 6. Fantová Kateřina          EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha               23.28   + 7.06
 7. Arnoštová Veronika        VSP0450 C USK Praha                       26.37   +10.15
 8. Hankovcová Helena         KAM0350 C SK Kamenice                     26.56   +10.34
 9. Kastnerová Jessica        DOR0250 C OK Dobříš                       27.33   +11.11
10. Pelantová Martina         NER     C                                 28.01   +11.39
11. Beranová Eva              VSP0254 C USK Praha                       28.28   +12.06
12. Pračková Ema              MFP0451 C VŠSK MFF UK Praha               29.59   +13.37
13. Řadová Lucie              DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka               30.54   +14.32
14. Janečková Josefína        EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha               33.35   +17.13
15. Solarová Tereza           VSP0452 C USK Praha                       39.05   +22.43
16. Janderová Barbora         PGP0251 C SK Praga                        40.25   +24.03
17. Turinská Magdalena        TAP0251 C KOB TRETRA Praha                42.17   +25.55
18. Bejvlová Karolína         PVP02   C VSK Přírodověda                 43.19   +26.57
19. McMahon Anežka            LBE0250 C TJ Lokomotiva Beroun            43.31   +27.09
20. Eliášová Klára            TAP0353 C KOB TRETRA Praha                48.27   +32.05
21. Nosková Barbora           PGP0450 C SK Praga                        57.48   +41.26
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D10L      3.00 km, 20 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chládková Eliška          KNC0350 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   21.40         
 2. Růžičková Anna            NER     C                                 24.38   + 2.58
 3. De Heij Laura             MFP0450 C VŠSK MFF UK Praha               24.53   + 3.13
 4. Votavová Žofie            KNC0250 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   27.03   + 5.23
 5. Beranová Hana             VSP0455 C USK Praha                       27.12   + 5.32
 6. Macurová Beata            MFP0452 C VŠSK MFF UK Praha               29.07   + 7.27
 7. Bulířová Ema              TAP0452 C KOB TRETRA Praha                29.41   + 8.01
 8. Zichová Veronika          MFP     C VŠSK MFF UK Praha               29.51   + 8.11
 9. Hroňková Barbora          VSP0650 C USK Praha                       30.02   + 8.22
10. Vlašaná Michaela          DOR0452 C OK Dobříš                       30.35   + 8.55
11. Čechová Klára             SLA0552 C SKOB Slaný                      35.54   +14.14
12. Aschermannová Klára       VSP0454 C USK Praha                       46.39   +24.59
13. Jedličková Josefína       VSP0651 C USK Praha                       76.00   +54.20
    Kopecká Valentýna         VSP0453 C USK Praha                        DISK         
    Gavlovská Eliška          KNC     C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.    DISK         
    Buková Anežka             ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D12      2.50 km, 15 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dědková Teodora           TAP0051 B KOB TRETRA Praha                21.07         
 2. Aschermannová Karolína    KAM0051 B SK Kamenice                     22.10   + 1.03
 3. Vyhnálková Marie          MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha               23.20   + 2.13
 4. Šrámková Hana             MFP0051 B VŠSK MFF UK Praha               29.13   + 8.06
 5. Straková Veronika         SLA0051 C SKOB Slaný                      32.42   +11.35
 6. Škáchová Magdalena        KAM0151 B SK Kamenice                     36.25   +15.18
 7. Sedláčková Linda          ROZ0050 B OK Roztoky                      36.54   +15.47
 8. Šantrůčková Anna          KAM0150 C SK Kamenice                     37.55   +16.48
 9. Kuncová Vendula           PGP0150 C SK Praga                        39.13   +18.06
10. Sobotková Anna            PGP0050 C SK Praga                        39.31   +18.24
11. Pelikánová Máša           MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha               40.17   +19.10
12. Kováčiková Jolana         KNC0051 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   40.47   +19.40
13. Šafková Sofie             KAM0153 B SK Kamenice                     44.42   +23.35
14. Geislerová Aneta          DKL0151 C KOB Kladno                      44.46   +23.39
15. Horáková Barbora          VSP0150 C USK Praha                       48.31   +27.24
16. Mališová Pavla            TAP     C KOB TRETRA Praha                53.58   +32.51
17. Míchalová Šárka           KPY0050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    58.36   +37.29
18. Benešová Hana             DKL0050 C KOB Kladno                      65.07   +44.00
19. Chládková Jana            KNC0052 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   68.23   +47.16
20. Talacková Kristina        KNC0050 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   75.57   +54.50
21. Vlachovská Zuzana         PVP01   C VSK Přírodověda                 90.36   +69.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D14      2.90 km, 30 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Poláková Tereza           TAP9853 B KOB TRETRA Praha                28.45         
 2. Kolářová Johana           SLA9950 B SKOB Slaný                      33.05   + 4.20
 3. Repiská Amálie            MFP9851 B VŠSK MFF UK Praha               35.00   + 6.15
 4. Kyselová Nela             ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem         38.36   + 9.51
 5. Zimmerová Kateřina        ZVO9852 B OB SK Zvole                     38.50   +10.05
 6. Voltrová Alena            ROZ9951 B OK Roztoky                      42.39   +13.54
 7. Šachová Barbora           MFP9852 C VŠSK MFF UK Praha               42.44   +13.59
 8. Rohlíčková Františka      MFP9952 B VŠSK MFF UK Praha               44.09   +15.24
 9. Kopecká Johana            VSP9950 C USK Praha                       45.34   +16.49
10. Zábranská Kristýna        SLA9852 B SKOB Slaný                      48.42   +19.57
11. Pohořalá Anna             ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem         52.49   +24.04
12. Illnerová Kateřina        DKP9950 B Oddíl OB Kotlářka               60.30   +31.45
13. Lišková Hana              KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    65.52   +37.07
14. Hrdličková Ludmila        SLA9851 C SKOB Slaný                      77.50   +49.05
    Čiháková Barbora          KNC9950 B OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D16      4.10 km, 30 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Veljačiková Hana          SCP9750 B OK Sparta Praha                 37.14         
 2. Slavíková Silvie          PGP9751 A SK Praga                        39.24   + 2.10
 3. Sieglová Eliška           MFP9950 B VŠSK MFF UK Praha               39.28   + 2.14
 4. Kučerová Barbora          LBE9650 B TJ Lokomotiva Beroun            40.56   + 3.42
 5. Janovská Kateřina         PGP9850 A SK Praga                        42.48   + 5.34
 6. Voltrová Hana             ROZ9752 B OK Roztoky                      44.13   + 6.59
 7. Vyhnálková Barbora        MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha               45.24   + 8.10
 8. Šimůnková Gabriela        TAP9755 B KOB TRETRA Praha                50.05   +12.51
 9. Ježková Kateřina          SLA9750 B SKOB Slaný                      52.05   +14.51
10. Stehlíková Anna           MFP9750 C VŠSK MFF UK Praha               55.13   +17.59
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D18      3.80 km, 35 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Pavlů Kateřina            PGP9554 A SK Praga                        35.23         
2. Křivancová Zdenka         LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun            43.19   + 7.56
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D21K      3.80 km, 35 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kamererová Valerie        KAM9452 A SK Kamenice                     29.59         
 2. Michaličková Veronika     TAP8654 C KOB TRETRA Praha                38.09   + 8.10
 3. Lacigová Michaela         PGP8150 C SK Praga                        38.19   + 8.20
 4. Šeborová Tereza           DKL8150 C KOB Kladno                      39.08   + 9.09
 5. Janečková Dagmar          EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha               39.37   + 9.38
 6. Kalinová Markéta          EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha               40.50   +10.51
 6. Dienerová Petra           DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka               40.50   +10.51
 8. Voleská Alice             KAM8050 C SK Kamenice                     41.13   +11.14
 9. Oujeská Lenka             ZBP7652 C OOB SK Zbraslav                 42.37   +12.38
10. Winklerová Hanna          LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň             47.44   +17.45
11. Nováková Lenka            ROU9250 B SKOB Roudnice nad Labem         49.02   +19.03
12. Kudrnáčová Lucie          KAM8850 C SK Kamenice                     50.16   +20.17
13. Krečová Kristýna          DKL8050 C KOB Kladno                      57.39   +27.40
14. Šebková Jana              SCP9250 C OK Sparta Praha                 65.26   +35.27
15. Reitermanová Zuzana       MKP8251 C SK Meteor Kačerov Praha         68.00   +38.01
16. Holubářová Šárka          DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka               71.23   +41.24
17. Seidlová Barbora          EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha               76.02   +46.03
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D21L      4.80 km, 40 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mrázková Romana           SJC8351 C Sportcentrum Jičín              33.11         
 2. Kilarská Marcela          VSP7151 C USK Praha                       35.51   + 2.40
 3. Baldrianová Barbora       VSP7850 R USK Praha                       36.10   + 2.59
 4. Spurná Martina            PGP8556 E SK Praga                        36.48   + 3.37
 5. Šafka Brožková Dana       SJC8156 E Sportcentrum Jičín              39.02   + 5.51
 6. Zamazalová Kateřina       TAP9053 C KOB TRETRA Praha                39.15   + 6.04
 7. Tichovská Hana            PGP6652 C SK Praga                        39.20   + 6.09
 8. Svobodová Jitka           DCE7450 C KOB Dobřichovice                39.35   + 6.24
 9. Kožinová Zuzana           PGP9650 A SK Praga                        39.39   + 6.28
10. Zurynková Jana            EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha               39.40   + 6.29
11. Kožinová Jana             PGP6651 C SK Praga                        40.49   + 7.38
12. Horová Magda              VSP5450 C USK Praha                       40.52   + 7.41
13. Čermáková Kristýna        PGP9154 C SK Praga                        41.08   + 7.57
14. Foglarová Kamila          DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka               42.04   + 8.53
15. Neumannová Kateřina       PVP9250 A VSK Přírodověda                 42.08   + 8.57
16. Choutková Magdalena       SOB8851 C SOBSA                           42.52   + 9.41
17. Gabrovská Lucie           TAP8854 C KOB TRETRA Praha                43.04   + 9.53
18. Kuklová Kateřina          TJP8450 C OOB TJ Sokol Troja              43.14   +10.03
19. Neumannová Renata         PVP6650 C VSK Přírodověda                 43.32   +10.21
20. Hojná Silvie              SCP7950 C OK Sparta Praha                 43.37   +10.26
21. Dlouhá Hana               DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka               44.22   +11.11
22. Smolková Kateřina         PGP8852 C SK Praga                        44.32   +11.21
23. Znamenáčková Helena       TAP8153 C KOB TRETRA Praha                45.27   +12.16
23. Plochová Dominika         DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka               45.27   +12.16
25. Janovská Petra            PGP7355 C SK Praga                        46.06   +12.55
26. Vildmonová Pavla          LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun            46.52   +13.41
27. Kučerová Marie            VSP7551 C USK Praha                       47.18   +14.07
28. Kamererová Klára          KAM9154 C SK Kamenice                     47.52   +14.41
29. Chumová Jana              SLP7451 C OOB Slavia Praha                48.22   +15.11
30. Hermannová Anna           TAP9251 B KOB TRETRA Praha                50.02   +16.51
31. Zoubková Jana             ZBP8050 C OOB SK Zbraslav                 50.23   +17.12
31. Skripniková Kateřina      FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     50.23   +17.12
33. Karbanová Vendula         DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka               50.31   +17.20
34. Jelínková Zora            PGP8851 C SK Praga                        50.34   +17.23
35. Kučerková Romana          STB8196 C TJ Stadion Nový Bor             50.40   +17.29
36. Šimková Markéta           PVP7751 C VSK Přírodověda                 51.15   +18.04
37. Puchernová Zuzana         TAP8453 C KOB TRETRA Praha                51.35   +18.24
38. Škáchová Petra            SLP7051 C OOB Slavia Praha                53.19   +20.08
39. Ježková Dominika          PGP9053 C SK Praga                        54.52   +21.41
40. Krausová Barbora          TJP9150 C OOB TJ Sokol Troja              55.29   +22.18
41. Chloupková Jana           SLP5951 C OOB Slavia Praha                56.11   +23.00
42. Mikulášová Helena         PGP9353 B SK Praga                        57.17   +24.06
43. Štoková Mariana           DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka               58.32   +25.21
44. Karasová Jana             FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     59.32   +26.21
45. Krausová Martina          TJP9350 B OOB TJ Sokol Troja              59.34   +26.23
46. Sládková Helena           TAP9151 C KOB TRETRA Praha                63.46   +30.35
47. Izáková Ivana             PVP7453 C VSK Přírodověda                 64.33   +31.22
48. Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga                        67.10   +33.59
49. Myslivečková Zuzana       PGP9253 C SK Praga                        68.21   +35.10
50. Pavlů Veronika            PGP6950 C SK Praga                        70.27   +37.16
51. Siblíková Jana            SLP7952 C OOB Slavia Praha                73.47   +40.36
52. Rydlová Eva               FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     76.42   +43.31
53. Pěluchová Daniela         CHC8851 C KOB Choceň                      79.07   +45.56
54. Darmovzalová Lenka        PGP7951 C SK Praga                        80.18   +47.07
55. Jeníčková Radka           TAP8750 C KOB TRETRA Praha                86.33   +53.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D35      4.40 km, 45 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ryšavá Magdalena          PGP7650 C SK Praga                        37.29         
 2. Klapalová Pavla           EKP7051 C VŠTJ Ekonom Praha               39.57   + 2.28
 3. Trnková Dana              VSP7351 C USK Praha                       40.15   + 2.46
 4. Pokorná Magdaléna         PGP7562 C SK Praga                        41.55   + 4.26
 5. Bejčková Jana             DKL7150 C KOB Kladno                      42.17   + 4.48
 6. Benešová Jaroslava        DKL7050 C KOB Kladno                      43.59   + 6.30
 7. Zakouřilová Helena        VSP7453 C USK Praha                       44.55   + 7.26
 8. Škvorová Zuzana           KAM7350 C SK Kamenice                     45.08   + 7.39
 9. Smolková Alena            PGP6450 C SK Praga                        49.22   +11.53
10. Komersová Jana            KNC6550 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   50.42   +13.13
11. Přibíková Monika          PGP7256 C SK Praga                        52.39   +15.10
12. Asterová Jana             SLA7451 C SKOB Slaný                      53.41   +16.12
13. Hankovcová Lenka          KAM7053 C SK Kamenice                     55.15   +17.46
14. Buková Jana               ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem         60.36   +23.07
15. Čermáková Gabriela        KAM6752 C SK Kamenice                     60.43   +23.14
16. Fantová Libuše            EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha               64.25   +26.56
17. Kašparová Irena           SLA6852 C SKOB Slaný                      67.16   +29.47
18. Zemková Helena            SLA7450 C SKOB Slaný                      67.53   +30.24
19. Beranová Iva              VSP7150 C USK Praha                       70.42   +33.13
20. Hejnalová Hana            PHK6151 C OK 99 Hradec Králové            71.49   +34.20
21. Kyselová Jana             ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem         73.26   +35.57
22. Kolářová Michaela         SLA7351 C SKOB Slaný                      74.53   +37.24
23. Šafková Petra             KAM6650 C SK Kamenice                     78.08   +40.39
24. Kopecká Alena             VSP7250 C USK Praha                       90.59   +53.30
25. Geislerová Dita           DKL7550 C KOB Kladno                      97.31   +60.02
26. Turinská Ivana            TAP6850 C KOB TRETRA Praha                97.33   +60.04
27. Sedláčková Petra          ROZ7050 C OK Roztoky                     101.21   +63.52
28. Janasová Barbora          XBM     C PELLŽS MTBO TEAM               117.26   +79.57
    Hrdličková Ludmila        SLA6950 C SKOB Slaný                       DISK         
    Martínková Kateřina       KPY7350 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D45      3.80 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cincibusová Ivana         FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     40.44         
 2. Mrázová Pavla             DCE5550 C KOB Dobřichovice                42.32   + 1.48
 3. Němečková Jarmila         OKP6650 C SK OK 24 Praha                  42.46   + 2.02
 4. Voltrová Svatava          ROZ6150 C OK Roztoky                      43.24   + 2.40
 5. Kettnerová Lenka          HCE6450 C TJ Sokol Hostivice              44.26   + 3.42
 6. Pecková Ivana             EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha               44.44   + 4.00
 7. Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice                45.01   + 4.17
 8. Doležalová Vlasta         PGP5550 C SK Praga                        45.23   + 4.39
 9. Michálková Jiřina         VSP6151 C USK Praha                       48.19   + 7.35
10. Ježková Regina            MKP6350 C SK Meteor Kačerov Praha         48.59   + 8.15
11. Lacigová Ivana            VSP5950 C USK Praha                       49.48   + 9.04
12. Dudová Hana               DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka               50.05   + 9.21
13. Illnerová Daniela         DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka               51.15   +10.31
14. Nováková Irena            OKP6651 C SK OK 24 Praha                  51.49   +11.05
15. Tihonová Jindra           TAP6253 C KOB TRETRA Praha                51.56   +11.12
16. Havlíčková Jindra         KNC6150 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   54.12   +13.28
17. Lustigová Lenka           DKP6652 C Oddíl OB Kotlářka               54.13   +13.29
18. Kohlová Alena             KPY6051 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    56.40   +15.56
19. Kohoutová Pavlína         KNC6251 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   56.43   +15.59
20. Jelínková Radana          PGP5851 C SK Praga                        57.02   +16.18
21. Hartlová Blanka           ODV6350 C TJ AERO Odolena Voda            62.06   +21.22
22. Čechmánková Helena        OKP6450 C SK OK 24 Praha                  62.27   +21.43
23. Sládková Eva              TEH5751 C Sokol Tehov                     62.40   +21.56
24. Baziková Lucie            TJP6451 C OOB TJ Sokol Troja              63.30   +22.46
25. Šebková Helena            SCP6750 C OK Sparta Praha                 63.44   +23.00
26. Wolkerová Dagmar          TJP5250 C OOB TJ Sokol Troja              65.50   +25.06
27. Svobodová Lenka           ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem         71.08   +30.24
28. Šámalová Hana             PGP6150 C SK Praga                        71.27   +30.43
29. Zimmerová Lenka           ZVO6451 C OB SK Zvole                     74.15   +33.31
30. Malačková Jana            DVP6151 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  76.52   +36.08
31. Mikešová Marcela          NER     C                                 77.51   +37.07
32. Čápová Irena              SCP6450 C OK Sparta Praha                 80.10   +39.26
33. Řadová Jaromíra           DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka               86.12   +45.28
    Soukupová Michaela        VSP5850 C USK Praha                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D55      3.70 km, 30 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štrossová Jiřinka         DCE5650 C KOB Dobřichovice                42.46         
 2. Dlasková Anna             DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka               49.41   + 6.55
 3. Dohnalová Dana            VSP5050 C USK Praha                       54.20   +11.34
 4. Paulová Mirka             DCE5250 C KOB Dobřichovice                55.05   +12.19
 5. Kubátová Milada           PGP4750 C SK Praga                        55.52   +13.06
 6. Ryšavá Lubomíra           TJP4750 C OOB TJ Sokol Troja              58.31   +15.45
 7. Hejtmánková Alena         TAP5452 C KOB TRETRA Praha                58.43   +15.57
 8. Stehnová Hana             DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka               61.48   +19.02
 9. Haňkovská Jana            PGP4050 C SK Praga                        67.33   +24.47
10. Lohrová Jarmila           SCP4650 C OK Sparta Praha                 69.45   +26.59
11. Matějů Ladislava          UVP4750 C Slovan Praha                    71.05   +28.19
12. Zmeková Míla              SLP4451 C OOB Slavia Praha                89.02   +46.16
13. Kovářová Zdeňka           DKP5152 C Oddíl OB Kotlářka               95.29   +52.43
    Nováková Jiřina           UVP4950 C Slovan Praha                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
D65      2.80 km, 20 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Provazníková Svatava      TJP4250 C OOB TJ Sokol Troja              87.31         
2. Suchá Bohuslava           PGP4450 C SK Praga                        90.18   + 2.47
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H10      2.20 km, 15 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kožina Štěpán             PGP0300 C SK Praga                        21.03         
 2. Gajda Martin              VSP0404 C USK Praha                       21.19   + 0.16
 3. Škácha Vít                SLP0301 C OOB Slavia Praha                23.19   + 2.16
 4. Lustig Adam               DKP0202 C Oddíl OB Kotlářka               23.24   + 2.21
 5. Sedláček Jaroslav         ROZ0300 C OK Roztoky                      23.31   + 2.28
 6. Renda Michal              KAM0207 C SK Kamenice                     25.34   + 4.31
 7. Janas Petr                PGP0200 C SK Praga                        26.31   + 5.28
 8. Šrámek Jaromír            MFP0303 C VŠSK MFF UK Praha               27.20   + 6.17
 9. Sobotka Vojtěch           PGP0203 C SK Praga                        28.22   + 7.19
10. Kolář Matyáš              SLA0300 C SKOB Slaný                      29.40   + 8.37
11. Kučera Jáchym             DOR0301 C OK Dobříš                       35.38   +14.35
12. Kroc Kryštof              DOR0201 C OK Dobříš                       36.03   +15.00
13. Hrdlička Jan              SLA0200 C SKOB Slaný                      37.34   +16.31
14. Zakouřil Matyáš           VSP0400 C USK Praha                       37.35   +16.32
15. Macura Sebastian          MFP0202 C VŠSK MFF UK Praha               37.50   +16.47
16. Kužel Jan                 FSP0401 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     38.20   +17.17
17. Rýc Jakub                 MFP0304 C VŠSK MFF UK Praha               41.14   +20.11
18. Zicha David               MFP03   C VŠSK MFF UK Praha               41.40   +20.37
19. Baldrian Tomáš            VSP0405 C USK Praha                       44.01   +22.58
20. Svoboda Jáchym            ROZ0200 C OK Roztoky                      44.36   +23.33
21. Riegr Jakub               ODV0201 C TJ AERO Odolena Voda            52.02   +30.59
22. Nosek Daniel              PGP0403 C SK Praga                        56.23   +35.20
23. Pucherna František        NER     C                                 66.04   +45.01
24. Martínek Jaroslav         KPY0300 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    93.33   +72.30
MS  Šťastný Petr              TAP0106 C KOB TRETRA Praha                44.49   +23.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H10L      2.90 km, 20 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Snížek Martin             DOR0405 C OK Dobříš                       17.45         
 2. Husák Zdeněk              NER     C                                 20.06   + 2.21
 3. Horák Pavel               VSP0301 C USK Praha                       20.21   + 2.36
 4. Bejvl Marek               PVP04   C VSK Přírodověda                 20.31   + 2.46
 5. Solar Adam                VSP0603 C USK Praha                       20.45   + 3.00
 6. Kabát Martin              EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha               22.53   + 5.08
 7. Rohlík Matěj              TAP     C KOB TRETRA Praha                23.06   + 5.21
 8. Janas Adam                PGP0404 C SK Praga                        23.29   + 5.44
 9. Muller Ondřej             VSP0210 C USK Praha                       24.24   + 6.39
10. Losos Matěj               KNC0200 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   24.31   + 6.46
11. Štěpo Ondřej              DOR0408 C OK Dobříš                       24.36   + 6.51
12. Snížek Ondřej             DOR0406 C OK Dobříš                       25.58   + 8.13
13. Jiroušek Šimon            MFP0502 C VŠSK MFF UK Praha               26.07   + 8.22
14. Rožek Vojtěch             MFP0501 C VŠSK MFF UK Praha               26.27   + 8.42
15. Hampl Jakub               PVP05   C VSK Přírodověda                 26.38   + 8.53
16. Nemšovský Filip           VSP0500 C USK Praha                       27.13   + 9.28
17. Nový Jáchym               DOR0502 C OK Dobříš                       27.41   + 9.56
18. Vlachovský Vojtěch        PVP05   C VSK Přírodověda                 28.12   +10.27
19. Novobilský Daniel         TAP     C KOB TRETRA Praha                29.04   +11.19
20. Kovář Kryštof             VSP0403 C USK Praha                       29.16   +11.31
20. Bláha Vojtěch             SJP0501 C Slavoj Praha                    29.16   +11.31
22. Vlachovský Matěj          PVP05   C VSK Přírodověda                 32.34   +14.49
23. Vedral Tomáš              MFP0244 C VŠSK MFF UK Praha               35.04   +17.19
24. Hudos Václav              MFP0503 C VŠSK MFF UK Praha               36.39   +18.54
25. Nápravník Jiří            PVP04   C VSK Přírodověda                 38.39   +20.54
26. Kulhan Matyáš             MFP0500 C VŠSK MFF UK Praha               49.08   +31.23
27. Javůrek Tomáš             VSP0302 C USK Praha                       54.09   +36.24
28. Bohatý Jan                UVP     C Slovan Praha                    60.40   +42.55
    Titz Adam                 VSP0401 C USK Praha                        DISK         
    Bláha Matyáš              SJP0500 C Slavoj Praha                     DISK         
MS  Měšťan Ondřej             TAP01   C KOB TRETRA Praha                16.32         
MS  Bortlík Martin            TAP00   C KOB TRETRA Praha                16.24         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H12      2.60 km, 20 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gajda Jan                 KAM0105 B SK Kamenice                     22.41         
 2. Aschermann Martin         VSP0001 C USK Praha                       23.58   + 1.17
 3. Longin Jan                TAP0103 B KOB TRETRA Praha                27.17   + 4.36
 4. Víteček Jáchym            DKP0204 C Oddíl OB Kotlářka               31.34   + 8.53
 5. Blaha Petr                KAM0104 C SK Kamenice                     33.58   +11.17
 6. Šimša Martin              MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha               35.14   +12.33
 7. Malačka Milan             DKP0210 C Oddíl OB Kotlářka               36.12   +13.31
 8. Dědek Matěj               TAP0001 C KOB TRETRA Praha                39.36   +16.55
 9. Havelka Ondřej            TAP0108 C KOB TRETRA Praha                39.40   +16.59
10. Pohořalý Hugo             ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem         40.34   +17.53
11. Reichl Tomáš              MKP0100 C SK Meteor Kačerov Praha         42.49   +20.08
12. Štěpo Matěj               DOR0000 C OK Dobříš                       43.08   +20.27
13. Semík Jakub               VSP0000 C USK Praha                       46.14   +23.33
14. Čech Richard              SLA0001 C SKOB Slaný                      48.12   +25.31
15. Mezera Ondřej             DOR     C OK Dobříš                       49.19   +26.38
16. Švarc Antonín             DKP0203 C Oddíl OB Kotlářka               50.41   +28.00
17. Javůrek Emil              VSP0100 B USK Praha                       51.58   +29.17
18. Krejčí Michal             TAP0008 C KOB TRETRA Praha                58.40   +35.59
19. Víšek Martin              KAM0102 C SK Kamenice                     61.34   +38.53
20. Varga Ondřej              KNC0006 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   64.33   +41.52
21. Kdýr Matěj                ODV0000 C TJ AERO Odolena Voda            65.49   +43.08
22. Dudák Ladislav            SLA0002 C SKOB Slaný                      80.57   +58.16
MS  Janovský Tomáš            PGP0101 B SK Praga                        28.24   + 5.43
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H14      3.10 km, 20 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jíra Tomáš                ROZ9800 A OK Roztoky                      23.07         
 2. Aschermann Daniel         KAM9801 B SK Kamenice                     27.23   + 4.16
 3. Škvor Ota                 KAM9900 A SK Kamenice                     27.50   + 4.43
 4. Šebek Petr                DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka               29.50   + 6.43
 5. Ondřejček Jiří            ODV9800 B TJ AERO Odolena Voda            31.38   + 8.31
 6. Chaloupka Dominik         KAM9904 C SK Kamenice                     38.57   +15.50
 7. Borovička Tomáš           FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha     39.45   +16.38
 8. Buk Petr                  ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem         41.04   +17.57
 9. Mikeš Jan                 TAP9802 B KOB TRETRA Praha                41.35   +18.28
10. Řeřicha Tomáš             TAP99   C KOB TRETRA Praha                42.00   +18.53
11. Siegl Matyáš              MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha               43.25   +20.18
12. Gregor Tomáš              TAP9903 C KOB TRETRA Praha                47.01   +23.54
13. Bartoň Pavel              KAM9800 C SK Kamenice                     47.03   +23.56
14. Jiroušek Matyáš           MFP9901 B VŠSK MFF UK Praha               51.21   +28.14
15. Zemko Zdeněk              SLA9900 C SKOB Slaný                      54.03   +30.56
16. Ransdorf Jakub            TAP9805 C KOB TRETRA Praha                58.18   +35.11
17. Kašpar František          SLA9800 C SKOB Slaný                      63.28   +40.21
18. Prkno Jonáš               KNC9903 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   71.17   +48.10
19. Beneš Jan                 DKL9800 C KOB Kladno                      73.10   +50.03
20. Neumann Jindřich          PVP9900 C VSK Přírodověda                 78.09   +55.02
21. Dobeš Jiří                KNC9802 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   92.22   +69.15
    Hejda Ondřej              KNC9902 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H16      4.70 km, 40 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ježek Ondřej              SLA9701 A SKOB Slaný                      35.32         
 2. Brázdil Petr              ODV9700 B TJ AERO Odolena Voda            40.17   + 4.45
 3. Janáč Vašek               TAP9602 C KOB TRETRA Praha                44.30   + 8.58
 4. Aster Tomáš               SLA9602 B SKOB Slaný                      44.48   + 9.16
 5. Werner Michal             PGP9705 C SK Praga                        51.27   +15.55
 6. Kováčik Juraj             KNC9701 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   58.13   +22.41
 7. Buk Michal                ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem         58.57   +23.25
 8. Čermák Adam               PGP9701 A SK Praga                        67.31   +31.59
 9. Votava Kryštof            KNC9601 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   90.19   +54.47
10. Lukáš Marek               DKL9702 C KOB Kladno                      94.04   +58.32
11. Šopejstal Jan             LBE9702 C TJ Lokomotiva Beroun            96.01   +60.29
    Landovský Jakub           PGP9601 B SK Praga                         DISK         
    Šíma Vladislav            DKL9700 C KOB Kladno                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H18      5.20 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Malec Oldřich             SLA9400 B SKOB Slaný                      56.47         
2. Kapal Tomáš               KAM9402 C SK Kamenice                     57.48   + 1.01
3. Štádlík Lukáš             SLA9401 B SKOB Slaný                      58.45   + 1.58
4. Lustig Matyáš             DKP9507 B Oddíl OB Kotlářka               60.49   + 4.02
5. Dobeš Jan                 KNC9502 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   72.39   +15.52
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H21K      5.20 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kazda Jiří                SJC8006 C Sportcentrum Jičín              34.30         
 2. Svoboda Jakub             ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem         41.34   + 7.04
 3. Oujeský Tomáš             ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov           48.42   +14.12
 4. Janeček Jura              EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha               50.25   +15.55
 5. Izák Petr                 PVP7802 C VSK Přírodověda                 51.02   +16.32
 6. Buchtík Ondřej            VLI8101 C Slavia Liberec orienteering     58.15   +23.45
 7. Toušek Filip              ZBP7102 C OOB SK Zbraslav                 58.50   +24.20
 8. Voleský Leoš              KAM7900 C SK Kamenice                     61.45   +27.15
 9. Šedivý Ondřej             KNC9103 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   63.13   +28.43
10. Mencl Pavel               DKP7912 C Oddíl OB Kotlářka               75.38   +41.08
11. Havlůj František          DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka               81.44   +47.14
12. Petříček Martin           MKP8000 C SK Meteor Kačerov Praha         87.38   +53.08
13. Izák Pavel                PVP7102 C VSK Přírodověda                116.49   +82.19
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H21L      6.10 km, 60 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mrázek Jan                SCP8102 E OK Sparta Praha                 32.53         
 2. Sysel Ctibor              PGP8700 C SK Praga                        33.34   + 0.41
 3. Matějů Luboš              PGP7601 R SK Praga                        36.43   + 3.50
 4. Landovský Tomáš           PGP9103 R SK Praga                        37.08   + 4.15
 5. Makovský Jakub            TAP8511 R KOB TRETRA Praha                37.47   + 4.54
 6. Šafka Jan                 SLP7704 C OOB Slavia Praha                38.37   + 5.44
 7. Pokorný Ondřej            PGP7506 C SK Praga                        38.41   + 5.48
 8. Seidl Miroslav            EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha               38.56   + 6.03
 9. Kalous Vladislav          EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha               39.49   + 6.56
10. Vrabec Ondřej             SCP8303 C OK Sparta Praha                 40.00   + 7.07
11. Černý Martin              TAP8902 C KOB TRETRA Praha                40.08   + 7.15
12. Wohanka Petr              VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         40.24   + 7.31
13. Skripnik Ondřej           FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     40.37   + 7.44
14. Pucherna Jan              TAP7701 C KOB TRETRA Praha                40.42   + 7.49
15. Bašus Petr                SCP7400 C OK Sparta Praha                 40.45   + 7.52
16. Kurfürst Pavel            FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     41.33   + 8.40
17. Procházka Jan             PGP8206 C SK Praga                        42.10   + 9.17
17. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    42.10   + 9.17
19. Aschermann Jan            VSP6902 C USK Praha                       42.12   + 9.19
20. Hanák Jan                 SLA8002 C SKOB Slaný                      42.29   + 9.36
21. Prášil Ondřej             SJC8401 C Sportcentrum Jičín              42.33   + 9.40
22. Kužel Tomáš               FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     42.41   + 9.48
23. Pohl Zdeněk               SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  43.37   +10.44
24. Buk Jindřich              ROU9303 A SKOB Roudnice nad Labem         43.49   +10.56
25. Fibír Tomáš               FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     43.59   +11.06
26. Zajíc Vítězslav           TAP8610 C KOB TRETRA Praha                44.10   +11.17
27. Illner Vojtěch            DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka               44.31   +11.38
28. Tomeš Jaroslav            DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka               44.32   +11.39
29. Pavlů Ondřej              PGP8904 C SK Praga                        44.36   +11.43
30. Uhlíř Marek               LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun            45.00   +12.07
31. Besta Lukáš               KNC8101 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   46.27   +13.34
32. Škvor Martin              KAM6700 C SK Kamenice                     46.58   +14.05
33. Dvořák Miroslav           ZBP7601 C OOB SK Zbraslav                 47.01   +14.08
34. Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga                        47.10   +14.17
35. Bořánek Petr              VSP7000 C USK Praha                       47.16   +14.23
36. Vlach Martin              SCP8605 C OK Sparta Praha                 47.29   +14.36
37. Havlíček Tomáš            KNC8700 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   47.48   +14.55
38. Michalička David          NER     C                                 48.11   +15.18
39. Kohl Ondřej               KPY8600 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    48.19   +15.26
40. Fišer Jiří                SLP8503 C OOB Slavia Praha                48.20   +15.27
41. Pucherna Petr             TAP8001 C KOB TRETRA Praha                48.52   +15.59
42. Kalina Miroslav           EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha               49.07   +16.14
43. Vlášek Jakub              TAP9702 B KOB TRETRA Praha                49.12   +16.19
44. Illner Jakub              DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka               49.15   +16.22
45. Semík Jan                 VSP6507 C USK Praha                       50.53   +18.00
46. Pražák Jiří               ZBP7800 C OOB SK Zbraslav                 50.59   +18.06
47. Hanč Petr                 VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         51.41   +18.48
48. Simr Pavel                ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem         51.46   +18.53
49. Šimon Václav              LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun            51.47   +18.54
50. Kučerka Jan               LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov        52.02   +19.09
51. Janas Petr                XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM                52.13   +19.20
52. Hrouda Martin             FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     52.51   +19.58
53. Kolář Tomáš               SLA7103 C SKOB Slaný                      53.17   +20.24
54. Beneš Filip               TAP8701 C KOB TRETRA Praha                53.35   +20.42
55. Sýkora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      53.56   +21.03
56. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         54.03   +21.10
57. Šimek Tomáš               FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     54.42   +21.49
58. Veselý Jakub              LBE9500 A TJ Lokomotiva Beroun            55.16   +22.23
59. Řada Jakub                DKP9401 B Oddíl OB Kotlářka               55.25   +22.32
60. Straka Lukáš              SLA7002 C SKOB Slaný                      56.24   +23.31
61. Vondra Jiří               FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     56.45   +23.52
62. Laga Miroslav             ZBP7900 C OOB SK Zbraslav                 57.27   +24.34
63. Doležal Martin            NER     C                                 58.21   +25.28
64. Ramba Jiří                DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka               58.43   +25.50
65. Pecka Jan                 EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha               61.18   +28.25
66. Ryjáček Jan               LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň             61.51   +28.58
67. Vaníček Tomáš             LBE6600 C TJ Lokomotiva Beroun            62.57   +30.04
68. Benc Jiří                 TAP8002 C KOB TRETRA Praha                64.02   +31.09
68. Klomínský Václav          KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    64.02   +31.09
70. Matoušek Petr             EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha               66.17   +33.24
71. Haering Jan               PVP7500 C VSK Přírodověda                 69.09   +36.16
72. Hora Vladimír             VSP5100 C USK Praha                       70.01   +37.08
73. Jaroš Marek               DCE8100 C KOB Dobřichovice                71.17   +38.24
74. Borák Michal              EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha               72.13   +39.20
75. Píchal Jan                VSP5202 C USK Praha                       77.13   +44.20
76. Hejtmánek Martin          TAP8605 C KOB TRETRA Praha                82.56   +50.03
77. Mátl Radek                NER     C                                 83.47   +50.54
78. Míka Pavel                DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka              104.27   +71.34
79. Randík Jan                SOB8703 C SOBSA                          106.57   +74.04
80. Matoušek Petr             DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka              107.19   +74.26
    Chum Jaroslav             SLP6601 C OOB Slavia Praha                 DISK         
    Zakouřil Václav           VSP7401 C USK Praha                        DISK         
    Žaloudek Petr             SJC8309 C Sportcentrum Jičín               DISK         
    Tichovský Martin          PGP6100 C SK Praga                         DISK         
MS  Kučera Petr               MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha               45.41   +12.48
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H35      5.10 km, 35 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Datel Jiří                DKL7101 C KOB Kladno                      33.33         
 2. Baldrian Petr             PGP7203 C SK Praga                        34.47   + 1.14
 3. Nemšovský Petr            PGP7602 C SK Praga                        34.50   + 1.17
 4. Klaška Pavel              DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka               37.31   + 3.58
 5. Kubec Martin              DOB7002 C KOB Dobruška                    39.57   + 6.24
 6. Vinš Pavel                DKL6900 C KOB Kladno                      40.01   + 6.28
 7. Titz Pavel                VSP7400 C USK Praha                       41.11   + 7.38
 8. Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice                41.37   + 8.04
 9. Kalousek Jiří             DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka               42.09   + 8.36
10. Jun Drahomír              KNC5501 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   43.05   + 9.32
11. Bláha Jan                 SJP6800 C Slavoj Praha                    43.25   + 9.52
12. Rakovec Michal            SCP6901 C OK Sparta Praha                 44.28   +10.55
13. Funda Jiří                API6401 C OK Andante Písek                47.31   +13.58
14. Jandera Tomáš             DVP7304 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  51.13   +17.40
15. Geisler Michal            DKL7500 C KOB Kladno                      52.20   +18.47
16. Víteček Jan               DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka               52.52   +19.19
17. Šubrt Antonín             DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka               53.58   +20.25
18. Kohl Jiří                 KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    55.31   +21.58
19. Jonáš Radek               ZVO6901 C OB SK Zvole                     56.28   +22.55
20. Solar Jan                 VSP7303 C USK Praha                       57.39   +24.06
21. Pavlů Jaroslav            DCE6100 C KOB Dobřichovice                66.52   +33.19
22. Brachtl Daniel            ZVO6902 C OB SK Zvole                     67.17   +33.44
23. Liška Jindřich            KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    69.37   +36.04
24. Svoboda Ondřej            ROZ7100 C OK Roztoky                      69.58   +36.25
25. Lukáš Petr                DKL6902 C KOB Kladno                      79.52   +46.19
26. Bejvl Jakub               PVP70   C VSK Přírodověda                 86.17   +52.44
27. Sedláček Jaroslav         ROZ6801 C OK Roztoky                      87.18   +53.45
28. Zicha Josef               MFP73   C VŠSK MFF UK Praha               88.14   +54.41
29. Arnot Michal              DOB     C KOB Dobruška                   103.20   +69.47
    Buk Jiří                  ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H45      4.30 km, 30 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novák Libor               OKP6504 C SK OK 24 Praha                  32.54         
 2. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        33.51   + 0.57
 3. Novák Ivo                 OKP6200 C SK OK 24 Praha                  34.37   + 1.43
 4. Přibík Jan                PGP6301 C SK Praga                        37.46   + 4.52
 5. Jaroš Vladimír            DCE5400 C KOB Dobřichovice                40.16   + 7.22
 6. Kettner Pavel             HCE5900 C TJ Sokol Hostivice              42.54   +10.00
 7. Šebek Martin              SCP6700 C OK Sparta Praha                 43.00   +10.06
 8. Veljačik Pavel            SCP6200 C OK Sparta Praha                 43.06   +10.12
 9. Korčák Marián             HAV6508 C SKOB Baník Havířov              43.38   +10.44
10. Buriánek Jaromír          SCP4700 C OK Sparta Praha                 44.00   +11.06
11. Hošek Ladislav            SCP6001 C OK Sparta Praha                 45.34   +12.40
12. Hartl Zdeněk              ODV6300 C TJ AERO Odolena Voda            46.30   +13.36
13. Pliska Miloš              PGP6304 C SK Praga                        46.36   +13.42
14. Betlach Miroslav          DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka               46.46   +13.52
15. Sysel Zdeněk              PGP5200 C SK Praga                        47.52   +14.58
16. Vrabec Martin             SCP6100 C OK Sparta Praha                 48.52   +15.58
17. Hejtmánek Vladimír        TAP5802 C KOB TRETRA Praha                49.40   +16.46
18. Aschermann David          KAM6500 C SK Kamenice                     51.55   +19.01
19. Kudrnáč Martin            KAM5901 C SK Kamenice                     53.40   +20.46
20. Buk Miloslav              ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem         54.15   +21.21
21. Ornst Jan                 DKP6700 C Oddíl OB Kotlářka               54.55   +22.01
22. Košťák Milan              HCE6101 C TJ Sokol Hostivice              55.42   +22.48
23. Toušek Miloslav           MKP5000 C SK Meteor Kačerov Praha         56.37   +23.43
24. Tihon Jaroslav            TAP6102 C KOB TRETRA Praha                58.47   +25.53
25. Beneš Jan                 DKL6600 C KOB Kladno                      61.02   +28.08
26. Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka               61.24   +28.30
27. Řada Richard              DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka               67.25   +34.31
28. Borák Stanislav           EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha               67.57   +35.03
29. Pohořalý Dobroslav        ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem         73.59   +41.05
30. Bazika Miroslav           TJP6401 C OOB TJ Sokol Troja              74.11   +41.17
31. Malec Jaromír             ROU6203 C SKOB Roudnice nad Labem         76.00   +43.06
32. Milan Malačka             DVP     C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  77.25   +44.31
33. Malec Jaroslav            SLA6200 C SKOB Slaný                      77.51   +44.57
34. Grivalský Michal          PGP5900 C SK Praga                        81.01   +48.07
    Cincibus Pavel            FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha      DISK         
MS  Borovička Milan           FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     40.36   + 7.42
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H55      3.90 km, 35 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čadil Jan                 FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     37.18         
 2. Šámal Václav              PGP5601 C SK Praga                        39.42   + 2.24
 3. John Vladimír             OLP5502 C PSK Olymp Praha                 40.29   + 3.11
 4. Hájek Jan                 MAS5401 C KČT Aš                          43.24   + 6.06
 5. Hamáček Bohuslav          LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun            43.26   + 6.08
 6. Cedrych Karel             TJP5500 C OOB TJ Sokol Troja              43.52   + 6.34
 7. Jelínek Martin            PGP5103 C SK Praga                        44.52   + 7.34
 8. Kraus Ota                 TJP5700 C OOB TJ Sokol Troja              44.53   + 7.35
 9. Koč Lumír                 MKP5401 C SK Meteor Kačerov Praha         45.43   + 8.25
10. Wald František            FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     47.59   +10.41
11. Kukla Jan                 TJP5600 C OOB TJ Sokol Troja              48.35   +11.17
12. Novák Miloš               SCP4600 C OK Sparta Praha                 50.37   +13.19
13. Ryšavý Vít                TJP4700 C OOB TJ Sokol Troja              53.33   +16.15
14. Soukup Václav             VSP5600 C USK Praha                       55.18   +18.00
15. Paukert Milan             TJP5000 C OOB TJ Sokol Troja              60.39   +23.21
16. Hojný Oldřich             SCP5201 C OK Sparta Praha                 76.49   +39.31
17. Brumek Stanislav          DKL5201 C KOB Kladno                      79.49   +42.31
18. Lustig Zdeněk             DKP5601 C Oddíl OB Kotlářka               92.06   +54.48
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H65      3.20 km, 30 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotný Jiří              SLP4601 C OOB Slavia Praha                32.03         
 2. Procházka Aleš            DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka               33.28   + 1.25
 3. Attl Vladimír             PGP3800 C SK Praga                        34.26   + 2.23
 4. Nosál Stanislav           LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun            35.13   + 3.10
 5. Zábranský Emil            SLA4200 C SKOB Slaný                      41.14   + 9.11
 6. Suchý Karel               PGP4300 C SK Praga                        41.17   + 9.14
 7. Lebduška Petr             ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem         43.20   +11.17
 8. Paul Josef                DCE4401 C KOB Dobřichovice                44.04   +12.01
 9. Matějů Ivan               UVP4600 C Slovan Praha                    44.43   +12.40
10. Dohnal Josef              VSP4300 C USK Praha                       45.35   +13.32
11. Hlavatý Karel             SJP4200 C Slavoj Praha                    46.58   +14.55
12. Duda František            KPY4600 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    50.15   +18.12
13. Kalivoda Vladimír         KNC3800 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   52.42   +20.39
14. Valášek Josef             SCP4501 C OK Sparta Praha                 53.23   +21.20
15. Rejpal Petr               SCP4100 C OK Sparta Praha                 58.22   +26.19
16. Šerák Zdeněk              MKP4200 C SK Meteor Kačerov Praha         65.18   +33.15
17. Chloupek Radek            SLP4001 C OOB Slavia Praha                70.13   +38.10
18. Ďurčat Jozef              DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka               77.24   +45.21
    Šubrt Václav              TJP4201 C OOB TJ Sokol Troja               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
H75      3.20 km, 30 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Semorád Miloš             SCP3300 C OK Sparta Praha                 46.27         
2. Vondra Jaroslav           FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     48.52   + 2.25
3. Bláha Svatopluk           SJP3501 C Slavoj Praha                    48.57   + 2.30
4. Kalivoda Viktor           KNC3300 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   55.20   + 8.53
5. Hanák Milan               FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     68.37   +22.10
6. Samohýl Richard           PGP2800 C SK Praga                        99.01   +52.34
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
HDR      2.90 km, 20 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kohoutek Vojta            NER     C                                 12.18         
 2. Kováčiková Agáta          KNC0003 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   15.32   + 3.14
 3. Meier David               NER     C                                 15.39   + 3.21
 4. Novotný Šimon             KAM9750 C SK Kamenice                     16.21   + 4.03
 5. Jan Wdówka                KAM0205 C SK Kamenice                     16.29   + 4.11
 6. Eliášová Magdalena        TAP     C KOB TRETRA Praha                16.38   + 4.20
 7. Ellen Wdówková            KAM0352 C SK Kamenice                     17.29   + 5.11
 8. Brettl Filip              PGP06   C SK Praga                        18.10   + 5.52
 9. Jíra Filip                ROZ0500 C OK Roztoky                      18.34   + 6.16
10. Sedláček Patrik           ROZ0800 C OK Roztoky                      19.05   + 6.47
10. Izák Daniel               PVP0400 C VSK Přírodověda                 19.05   + 6.47
12. Kilarský Vojtěch          VSP0410 C USK Praha                       19.16   + 6.58
13. Pecková Tereza            EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha               19.49   + 7.31
14. Moskalievova Ela          MFP     C VŠSK MFF UK Praha               20.12   + 7.54
15. Oujeský Lukáš             ADA     C OOB TJ Spartak Adamov           20.34   + 8.16
16. Novobilský Dominik        TAP     C KOB TRETRA Praha                20.40   + 8.22
17. Šiler Martin              KAM0501 C SK Kamenice                     21.07   + 8.49
18. Ježek František           SLA0501 C SKOB Slaný                      21.32   + 9.14
19. Zakouřilová Klára         VSP0850 C USK Praha                       21.39   + 9.21
20. Skripnik Nikola           NER     C                                 22.01   + 9.43
21. Jandera Kryštof           PGP0700 C SK Praga                        22.32   +10.14
22. Černý Antonín             TAP04   C KOB TRETRA Praha                23.42   +11.24
23. Macková Tereza            PGP     C SK Praga                        24.09   +11.51
24. Kalous Tomáš              EKP     C VŠTJ Ekonom Praha               24.22   +12.04
25. Moravec Michal            NER     C                                 24.24   +12.06
26. Ehlerová Anna             NER     C                                 24.42   +12.24
27. Dobešová Marie            KNC0004 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   24.57   +12.39
28. Zelenka Vincent           KPY     C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.    24.59   +12.41
29. Šťastný Tomáš             TAP0401 C KOB TRETRA Praha                25.18   +13.00
30. Jiroušková Barbora        MFP     C VŠSK MFF UK Praha               25.46   +13.28
30. Zemková Pavlína           SLA0551 C SKOB Slaný                      25.46   +13.28
32. Černý Matouš              TAP05   C KOB TRETRA Praha                25.55   +13.37
33. Zichová Tereza            MFP     C VŠSK MFF UK Praha               26.18   +14.00
34. Fibírová Zuzana           FSP7555 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     27.05   +14.47
35. Brettl Tobiáš             PGP09   C SK Praga                        29.24   +17.06
36. Baldrianová Eva           VSP0751 C USK Praha                       29.29   +17.11
37. Solar Daniel              VSP0901 C USK Praha                       29.41   +17.23
38. Izáková Eva               PVP0651 C VSK Přírodověda                 29.55   +17.37
39. Cincibusová Lenka         FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     31.12   +18.54
40. Moskaliev Erik            MFP     C VŠSK MFF UK Praha               31.58   +19.40
41. Arnotová Anna             DOB     C KOB Dobruška                    32.00   +19.42
42. Přibíková Agáta           PGP0651 C SK Praga                        32.02   +19.44
43. Kubcová Anna              DOB0550 C KOB Dobruška                    32.08   +19.50
44. Horák Martin              VSP0601 C USK Praha                       32.11   +19.53
45. Řeháková Ludmila          DVP0451 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  32.56   +20.38
46. Řeháková Jana             DVP7351 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  32.57   +20.39
47. Semecký Vít               TAP06   C KOB TRETRA Praha                33.54   +21.36
48. Pekárková Eliška          NER     C                                 36.11   +23.53
49. Besta Radek               KNC     C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   36.20   +24.02
50. Hošťálek Jakub            OPG     C                                 36.56   +24.38
51. Pekárková Hana            NER     C                                 36.58   +24.40
52. Mrkos Jonáš               OPG     C                                 36.59   +24.41
53. Hrubý Adam                OPG     C                                 37.39   +25.21
54. Dobiášová Anna            ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem         37.51   +25.33
55. Uhlířová Marie Milada     LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun            38.17   +25.59
56. Hampl Jan                 PVP09   C VSK Přírodověda                 39.56   +27.38
57. Bohatá Marie              UVP     C Slovan Praha                    39.57   +27.39
57. Vlašaná Karolína          DOR     C OK Dobříš                       39.57   +27.39
59. Marada Vojtěch            DOB     C KOB Dobruška                    39.59   +27.41
60. Hroněk Štěpán             VSP0700 C USK Praha                       40.08   +27.50
60. Kučera Teodor             DOR     C OK Dobříš                       40.08   +27.50
62. Arnot František           DOB     C KOB Dobruška                    40.43   +28.25
63. Marada Matěj              DOB     C KOB Dobruška                    41.44   +29.26
64. Mullerová Markéta         VSP0859 C USK Praha                       41.50   +29.32
65. Šimková Anežka            PVP0950 C VSK Přírodověda                 45.04   +32.46
66. Kučera Jakub              VSP0900 C USK Praha                       47.29   +35.11
67. Kučerová Kateřina         VSP0950 C USK Praha                       47.33   +35.15
68. Němcová Adéla             NER     C                                 49.01   +36.43
69. Chumová Adéla             SLP0950 C OOB Slavia Praha                54.39   +42.21
70. Pohl Lukáš                SRK07   C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.06   +42.48
71. Štoková Sofie             DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka               55.20   +43.02
72. Brodová Julie             OPG     C                                 56.04   +43.46
73. Mrkosová Viktorie         OPG     C                                 56.10   +43.52
74. Elisová Josefína          OPG     C                                 56.19   +44.01
75. Soukupová Eliška          PRG10   C                                 59.27   +47.09
76. Uhlíková Markéta          PVP     C VSK Přírodověda                 61.54   +49.36
77. Uhlík Tomáš               PVP     C VSK Přírodověda                 62.50   +50.32
78. Puchernová Bára + Karin   NER     C                                 63.59   +51.41
    Lindová Veronika          NER     C                                  DISK         
    Jedlička Aleš             VSP0800 C USK Praha                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
N      2.70 km, 35 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
T3      3.10 km, 25 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klusák Martin             DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka               25.56         
 2. Slavíková Lucie           PGP9150 C SK Praga                        27.16   + 1.20
 3. Votava Štěpán             KNC     C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   29.53   + 3.57
 4. Jarosil Lukáš             MFP     C VŠSK MFF UK Praha               41.22   +15.26
 5. Šubrt Jiří                TEP6100 C Tempo Praha                     42.48   +16.52
 6. Kučerová Lenka            SLP7963 C OOB Slavia Praha                47.49   +21.53
 7. Brázdilová Radka          ODV6950 C TJ AERO Odolena Voda            48.15   +22.19
 8. Klusáková Jitka           DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka               50.43   +24.47
 9. Solarová Zuzana           VSP7750 C USK Praha                       51.01   +25.05
10. Titzová Pavlína           VSP7467 C USK Praha                       54.11   +28.15
11. Šmatla Jaromír            NER     C                                 56.36   +30.40
12. Zichová Hana              MFP     C VŠSK MFF UK Praha               59.37   +33.41
13. Rakovec Miloš             SCP4500 C OK Sparta Praha                 59.58   +34.02
14. Kučerová Bára             DOR     C OK Dobříš                       63.06   +37.10
15. Vlčková Iva               NER     C                                 63.38   +37.42
16. Válek Marian              MFP     C VŠSK MFF UK Praha               64.26   +38.30
17. Votavová Renata           KNC0002 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   66.21   +40.25
18. Sedláková Tereza          NER     C                                 68.03   +42.07
19. Kovářová Ivana            VSP7366 C USK Praha                       68.38   +42.42
20. Nová Jana                 DOR7150 C OK Dobříš                       71.34   +45.38
21. Romana Růžková            SCP82   C OK Sparta Praha                 71.40   +45.44
22. Pavla Nosková             PGP     C SK Praga                        72.46   +46.50
23. Klukova Zuzana            MFP     C VŠSK MFF UK Praha               72.49   +46.53
24. Luka Ondřej               OPG     C                                 74.58   +49.02
25. Drobná Lucie              NER     C                                 75.16   +49.20
26. Hudec Antonín             PRG98   C                                 75.36   +49.40
27. Drtinová Zuzana           PRG00   C                                 76.22   +50.26
28. Tichá Ivana               KNC6250 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   84.30   +58.34
29. Kopecká Eliška            KNC0001 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   90.54   +64.58
30. Nosek Jan                 PGP     C SK Praga                        93.54   +67.58
31. Tichovská Hana            PGP8251 C SK Praga                        95.20   +69.24
32. Zábranský Luboš           SLA7400 C SKOB Slaný                      96.03   +70.07
33. Hájek Jaroslav            NER     C                                103.59   +78.03
34. Hroňková Milada           VSP7455 C USK Praha                      105.45   +79.49
35. Lindová Miroslava         NER     C                                111.32   +85.36
36. Abrtová Kristýna          ROU     C SKOB Roudnice nad Labem        127.27  +101.31
    Doležal Jáchym            OPG     C                                  DISK         
    Wichert Nicolas           OPG     C                                  DISK         
    Hošťálek Tomáš            OPG     C                                  DISK         
    Pockley Jakub             OPG     C                                  DISK         
    Dobiáš Petr               OPG     C                                  DISK         
    Chládková Jana            KNC     C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.    DISK         
    Domesová Simona           DVP     C Sokol Praha Spořilov - Roztyly   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.10.2012 14:43
21.10.2012 Oblastní žebříček
T5      4.70 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Slavík Viktor             PGP6300 C SK Praga                        36.43         
 2. Doležal Jan               NER     C                                 40.57   + 4.14
 3. Arnoštová Kateřina        VSP7652 C USK Praha                       45.20   + 8.37
 4. Plch Martin               NER     C                                 49.15   +12.32
 5. Jirous Jiří               TAP7201 C KOB TRETRA Praha                49.19   +12.36
 6. Veselý Pavel              MFP8901 C VŠSK MFF UK Praha               51.38   +14.55
 7. Uhlík Jan                 PVP7206 C VSK Přírodověda                 53.27   +16.44
 8. Nejhorsy                  MFP     C VŠSK MFF UK Praha               55.30   +18.47
 9. Cabrnochová Eva           DKL8450 C KOB Kladno                      56.07   +19.24
10. Uhlíř Patrik              LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun            57.33   +20.50
11. Procházka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka               59.37   +22.54
12. Šváb Jan                  VSP5801 C USK Praha                       59.58   +23.15
13. Rudolfova Jana            SJC7752 C Sportcentrum Jičín              64.25   +27.42
14. Bulva Radek               DVP     C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  71.21   +34.38
15. Veselý Jan                NER     C                                 73.52   +37.09
16. Němec Jan                 NER     C                                 81.52   +45.09
17. Mudrová Martina           HCE6451 C TJ Sokol Hostivice              82.37   +45.54
18. Cabrnochová Hana          DKL5550 C KOB Kladno                      86.56   +50.13
19. Kopáčková Alena           NER     C                                 88.41   +51.58
20. Novák Radomír             NER7000 C                                 90.37   +53.54
21. Pohořalá Karolína         ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem         90.49   +54.06
22. Gaigr Jonáš               PRG97   C                                 92.33   +55.50
23. Němec Luboš               DVP4401 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly 111.35   +74.52
24. Heřmanová Kristýna        PRG96   C                                114.04   +77.21
25. Těšínská Pavlína          PRG96   C                                114.46   +78.03
26. Bejlek Miroslav           NER     C                                145.01  +108.18
27. Pondělíčková Jana         NER     C                                145.19  +108.36
    Ridgill Philip            PRG97   C                                  DISK         
    Krupička Václav           PRG96   C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------