ADA OOB TJ Spartak Adamov

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 301001 HDR ADA Oujeský Lukáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 2) 53206 H21K ADA7433 Oujeský Tomáš 84.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

API OK Andante Písek

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 3) 232336 H35 API6401 Funda Jiří 44.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

CHC KOB Choceň

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 166) 9563 H21L CHC8601 Sýkora Bohumil 149.00 90.00 Kč ( 167) 9549 D21L CHC8851 Pěluchová Daniela 174.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 15) 53598 D21L DCE7450 Svobodová Jitka 57.00 90.00 Kč ( 10) 51965 H35 DCE5500 Procházka Antonín 59.00 90.00 Kč ( 16) 53591 H21L DCE8100 Jaroš Marek 67.00 90.00 Kč ( 13) 232041 H35 DCE6100 Pavlů Jaroslav 77.00 90.00 Kč ( 14) 336729 H45 DCE6300 Hovorka Jan 106.00 90.00 Kč ( 4) 224891 H10 DCE0200 Hovorka Metoděj 122.00 50.00 Kč ( 7) 53597 D55 DCE5250 Paulová Mirka 128.00 90.00 Kč ( 11) 7868 D45 DCE5550 Mrázová Pavla 129.00 90.00 Kč ( 6) 301171 H65 DCE4401 Paul Josef 138.00 50.00 Kč ( 9) 51966 D45 DCE5450 Procházková Miluše 150.00 90.00 Kč ( 12) 7870 D55 DCE5650 Štrossová Jiřinka 161.00 90.00 Kč ( 5) 232101 H65 DCE4400 Mudr Stanislav 174.00 50.00 Kč ( 8) 51973 H45 DCE5400 Jaroš Vladimír 178.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

DKL KOB Kladno

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 886) 515029 T5 DKL8450 Cabrnochová Eva 0.00 90.00 Kč ( 887) 53520 T5 DKL5550 Cabrnochová Hana 0.00 90.00 Kč ( 22) 51684 H35 DKL6900 Vinš Pavel 5.00 90.00 Kč ( 18) 2042535 D12 DKL0151 Geislerová Aneta 13.00 50.00 Kč ( 30) 301697 H16 DKL9700 Šíma Vladislav 23.00 90.00 Kč ( 31) 49648 H14 DKL9800 Beneš Jan 26.00 50.00 Kč ( 19) 52226 D10L DKL0951 Krečová Ema 30.00 50.00 Kč neregistro ( 667) 336745 H16 DKL9702 Lukáš Marek 32.00 130.00 Kč ( 17) 49640 D12 DKL0050 Benešová Hana 53.00 50.00 Kč ( 666) 336748 H35 DKL6902 Lukáš Petr 53.00 130.00 Kč ( 27) 888635 D35 DKL7550 Geislerová Dita 61.00 90.00 Kč ( 25) 301616 D35 DKL7150 Bejčková Jana 70.00 90.00 Kč ( 21) 49646 H45 DKL6600 Beneš Jan 76.00 90.00 Kč ( 26) 897353 H35 DKL7500 Geisler Michal 83.00 90.00 Kč ( 28) 52227 D21K DKL8050 Krečová Kristýna 94.00 90.00 Kč ( 24) 995851 H35 DKL7101 Datel Jiří 98.00 90.00 Kč ( 29) 52228 D21K DKL8150 Šeborová Tereza 110.00 90.00 Kč ( 23) 49647 D35 DKL7050 Benešová Jaroslava 115.00 90.00 Kč ( 20) 51343 H55 DKL5201 Brumek Stanislav 116.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1630.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 41) 515403 HDR DKP0750 Štoková Sofie 0.00 50.00 Kč ( 42) 51577 HDR DKP0751 Sanna Vivian 0.00 50.00 Kč ( 43) 336756 HDR DKP1150 Ornstová Lucie 0.00 50.00 Kč ( 71) 51798 D21L DKP8651 Plochová Dominika 9.00 90.00 Kč ( 64) 9880 D21L DKP8158 Štoková Mariana 15.00 90.00 Kč ( 54) 515448 H21L DKP6601 Illner Jakub 19.00 90.00 Kč ( 61) 446350 H35 DKP7201 Víteček Jan 23.00 90.00 Kč ( 73) 515144 H21L DKP9401 Řada Jakub 25.00 90.00 Kč ( 33) 443091 D12 DKP0151 Kalousková Marie 29.00 50.00 Kč ( 37) 888625 H12 DKP0205 Šubrt Matěj 30.00 50.00 Kč ( 60) 886289 H35 DKP7100 Šubrt Antonín 41.00 90.00 Kč ( 39) 428224 D10 DKP0250 Sanna Karin 44.00 50.00 Kč ( 72) 8638 D21L DKP8655 Foglarová Kamila 45.00 90.00 Kč ( 35) 981832 H12 DKP0203 Švarc Antonín 57.00 50.00 Kč ( 46) 51760 H45 DKP4900 Stehno Pavel 64.00 90.00 Kč ( 75) 8631 H18 DKP9507 Lustig Matyáš 66.00 90.00 Kč ( 78) 9888 D14 DKP9950 Illnerová Kateřina 68.00 50.00 Kč ( 38) 446345 H12 DKP0210 Malačka Milan 75.00 50.00 Kč ( 40) 897371 D10 DKP0251 Řadová Lucie 80.00 50.00 Kč ( 51) 49892 D45 DKP5752 Dudová Hana 81.00 90.00 Kč ( 34) 515410 H10 DKP0202 Lustig Adam 86.00 50.00 Kč ( 59) 443079 H35 DKP6901 Kalousek Jiří 89.00 90.00 Kč ( 70) 231951 H21L DKP8606 Ramba Jiří 93.00 90.00 Kč ( 63) 515416 H21K DKP7912 Mencl Pavel 96.00 90.00 Kč ( 77) 889292 H14 DKP9903 Šebek Petr 98.00 50.00 Kč ( 36) 446360 H12 DKP0204 Víteček Jáchym 99.00 50.00 Kč ( 62) 301002 H21L DKP7800 Míka Pavel 99.00 90.00 Kč ( 52) 49818 H45 DKP6300 Betlach Miroslav 103.00 90.00 Kč ( 69) 2049575 H21L DKP8401 Matoušek Petr 103.00 90.00 Kč ( 76) 899156 H21L DKP9600 Illner Vojtěch 107.00 90.00 Kč ( 55) 231939 D45 DKP6651 Illnerová Daniela 111.00 90.00 Kč ( 67) 889278 H21K DKP8308 Havlůj František 111.00 90.00 Kč ( 66) 8537 D21K DKP8255 Holubářová Šárka 114.00 90.00 Kč ( 68) 51759 D21L DKP8350 Karbanová Vendula 117.00 90.00 Kč ( 58) 515118 H45 DKP6701 Řada Richard 118.00 90.00 Kč ( 74) 8645 D21L DKP9450 Dlouhá Hana 123.00 90.00 Kč ( 47) 51799 D55 DKP5150 Stehnová Hana 125.00 90.00 Kč ( 50) 436443 H55 DKP5601 Lustig Zdeněk 128.00 90.00 Kč ( 65) 420446 D21K DKP8159 Dienerová Petra 134.00 90.00 Kč ( 45) 49885 H65 DKP4700 Procházka Aleš 135.00 50.00 Kč ( 56) 434580 D45 DKP6652 Lustigová Lenka 135.00 90.00 Kč ( 668) 416025 H21L DKP8109 Tomeš Jaroslav 135.00 130.00 Kč ( 49) 49842 D55 DKP5350 Dlasková Anna 137.00 90.00 Kč ( 57) 253122 H45 DKP6700 Ornst Jan 139.00 90.00 Kč ( 48) 51755 D55 DKP5152 Kovářová Zdeňka 158.00 90.00 Kč ( 44) 51763 H65 DKP3800 Ďurčat Jozef 171.00 50.00 Kč ( 53) 515168 D45 DKP6551 Řadová Jaromíra 171.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 3670.00 Kč

DOB KOB Dobruška

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 80) 301004 HDR DOB Arnot František 0.00 50.00 Kč neregistro ( 81) 301006 HDR DOB Arnotová Anna 0.00 50.00 Kč neregistro ( 82) 301007 HDR DOB Kozelková Ema 0.00 50.00 Kč neregistro ( 83) 301008 HDR DOB Mácová Štěpánka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 84) 301009 HDR DOB Marada Matěj 0.00 50.00 Kč neregistro ( 85) 301010 HDR DOB Marada Vojtěch 0.00 50.00 Kč neregistro ( 86) 301012 HDR DOB Martinek Filip 0.00 50.00 Kč neregistro ( 87) 301013 HDR DOB Martinek Šimon 0.00 50.00 Kč neregistro ( 88) 7258 HDR DOB0550 Kubcová Anna 0.00 50.00 Kč ( 89) 7259 H35 DOB7002 Kubec Martin 11.00 90.00 Kč ( 91) 920696 H21L DOB8002 Janda Martin 15.00 90.00 Kč ( 90) 301014 D35 DOB7451 Kubcová Lenka 19.00 90.00 Kč ( 79) 301003 H35 DOB Arnot Michal 92.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 810.00 Kč

DOR OK Dobříš

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93) 2044899 HDR DOR Kučera Teodor 0.00 50.00 Kč neregistro ( 94) 2050485 HDR DOR Vlašaná Karolína 0.00 50.00 Kč neregistro ( 96) 2044892 T3 DOR Kučerová Bára 0.00 90.00 Kč neregistro ( 108) 2045313 T3 DOR7150 Nová Jana 0.00 90.00 Kč ( 100) 2042536 D10 DOR0250 Kastnerová Jessica 24.00 50.00 Kč ( 107) 2044888 H10L DOR0502 Nový Jáchym 41.00 50.00 Kč ( 105) 2045302 H10L DOR0408 Štěpo Ondřej 50.00 50.00 Kč ( 106) 2050492 D10L DOR0452 Vlašaná Michaela 54.00 50.00 Kč ( 92) 2044885 H12 DOR Mezera Ondřej 66.00 50.00 Kč neregistro ( 104) 2042548 H10L DOR0406 Snížek Ondřej 68.00 50.00 Kč ( 97) 2045312 H12 DOR0000 Štěpo Matěj 72.00 50.00 Kč ( 101) 2044898 H10 DOR0301 Kučera Jáchym 78.00 50.00 Kč ( 99) 2044883 H10 DOR0201 Kroc Kryštof 106.00 50.00 Kč ( 103) 2042541 H10L DOR0405 Snížek Martin 113.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

DVP Sokol Praha Spořilov - Roztyly

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) ? N DVP Domes Rostislav 0.00 20.00 Kč neregistro ( 112) ? N DVP Domesová Věra 0.00 20.00 Kč neregistro ( 113) ? N DVP Slavík Miloš 0.00 20.00 Kč neregistro ( 114) ? N DVP Slavíková Věra 0.00 20.00 Kč neregistro ( 115) 301015 T3 DVP Domesová Simona 0.00 90.00 Kč neregistro ( 116) 301016 T5 DVP Bulva Radek 0.00 90.00 Kč neregistro ( 118) 361965 HDR DVP0451 Řeháková Ludmila 0.00 50.00 Kč ( 121) 361962 HDR DVP7351 Řeháková Jana 0.00 50.00 Kč ( 889) 232520 T5 DVP4401 Němec Luboš 0.00 90.00 Kč (NER) ( 120) 232723 H35 DVP7304 Jandera Tomáš 17.00 90.00 Kč ( 119) 232646 D45 DVP6151 Malačková Jana 75.00 90.00 Kč ( 109) 981822 H45 DVP Milan Malačka 97.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 630.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 124) 51600 HDR EKP0551 Pecková Tereza 0.00 50.00 Kč ( 670) 886298 T5 EKP6912 Kabát Jan 0.00 90.00 Kč ( 790) 301017 HDR EKP Kalous Tomáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 136) 51588 H21L EKP7702 Kalous Vladislav 5.00 90.00 Kč ( 134) 888643 H21L EKP7402 Seidl Miroslav 35.00 90.00 Kč ( 123) 438606 D10 EKP0351 Janečková Josefína 48.00 50.00 Kč ( 132) 51589 D35 EKP7051 Klapalová Pavla 55.00 90.00 Kč ( 122) 49632 D10 EKP0256 Fantová Kateřina 72.00 50.00 Kč ( 127) 51583 D35 EKP5650 Fantová Libuše 76.00 90.00 Kč ( 125) 2042539 H45 EKP5212 Borák Stanislav 85.00 90.00 Kč ( 138) 515458 H21L EKP8211 Kalina Miroslav 85.00 90.00 Kč ( 139) 515409 D21K EKP8259 Kalinová Markéta 98.00 90.00 Kč ( 669) 301018 H10L EKP0412 Kabát Martin 98.00 50.00 Kč ( 135) 443102 H21L EKP7503 Matoušek Petr 101.00 90.00 Kč ( 129) 51594 D21K EKP6550 Janečková Dagmar 102.00 90.00 Kč ( 133) 515596 D21L EKP7053 Zurynková Jana 111.00 90.00 Kč ( 137) 51610 D21K EKP7955 Seidlová Barbora 118.00 90.00 Kč ( 126) 51314 H45 EKP5600 Adrián Petr 121.00 90.00 Kč ( 130) 51587 H21K EKP6701 Janeček Jura 123.00 90.00 Kč ( 131) 515152 H21L EKP6800 Pecka Jan 125.00 90.00 Kč ( 140) 2042532 H21L EKP8304 Borák Michal 133.00 90.00 Kč ( 128) 51601 D45 EKP6252 Pecková Ivana 168.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1780.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 142) 8666 HDR FSP0450 Cincibusová Lenka 0.00 50.00 Kč ( 152) 515173 HDR FSP7555 Fibírová Zuzana 0.00 50.00 Kč ( 808) ? N FSP Ezrová Zuzana 0.00 20.00 Kč neregistro ( 157) 515067 H21L FSP7901 Fibír Tomáš 1.00 90.00 Kč ( 141) 446429 H10 FSP0401 Kužel Jan 10.00 50.00 Kč neregistro ( 161) 888614 H14 FSP9801 Borovička Tomáš 14.00 50.00 Kč ( 150) 207827 H21L FSP7400 Kurfürst Pavel 21.00 90.00 Kč ( 153) 51864 H21L FSP7600 Vondra Jiří 37.00 90.00 Kč ( 160) 303953 H16 FSP9600 Šimek Jan 56.00 90.00 Kč neregistro ( 147) 995873 H21L FSP6304 Šimek Tomáš 59.00 90.00 Kč ( 158) 887950 D21L FSP8051 Skripniková Kateřina 66.00 90.00 Kč ( 145) 515097 H45 FSP6104 Borovička Milan 88.00 90.00 Kč ( 146) 301140 D21L FSP6153 Karasová Jana 90.00 90.00 Kč ( 149) 8668 D45 FSP6651 Cincibusová Ivana 96.00 90.00 Kč ( 671) 51964 H75 FSP3400 Hanák Milan 96.00 70.00 Kč ( 143) 51865 H75 FSP3300 Vondra Jaroslav 105.00 50.00 Kč ( 159) 889669 D21L FSP8989 Rydlová Eva 108.00 90.00 Kč ( 144) 53267 H55 FSP4300 Čadil Jan 110.00 90.00 Kč ( 155) 8914 H21L FSP7611 Nitsch Karel 113.00 90.00 Kč ( 151) 51854 H21L FSP7502 Skripnik Ondřej 123.00 90.00 Kč ( 154) 515098 H21L FSP7610 Kužel Tomáš 129.00 90.00 Kč ( 148) 8669 H45 FSP6605 Cincibus Pavel 142.00 90.00 Kč ( 672) 49606 H55 FSP5300 Wald František 146.00 130.00 Kč ( 156) 232957 H21L FSP7612 Hrouda Martin 165.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1910.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 162) 232612 H45 HAV6508 Korčák Marián 61.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 893) 51984 T5 HCE6451 Mudrová Martina 0.00 90.00 Kč ( 164) 410735 H45 HCE6101 Košťák Milan 109.00 90.00 Kč ( 165) 232490 D45 HCE6450 Kettnerová Lenka 117.00 90.00 Kč ( 163) 515105 H45 HCE5900 Kettner Pavel 151.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

KAM SK Kamenice

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 195) 9055 HDR KAM9750 Novotný Šimon 0.00 50.00 Kč ( 673) 515188 HDR KAM0205 Jan Wdówka 0.00 50.00 Kč ( 674) 52270 HDR KAM0352 Ellen Wdówková 0.00 50.00 Kč ( 169) 51745 H12 KAM0101 Šafka Sebastian 6.00 50.00 Kč ( 175) 434818 D12 KAM0151 Škáchová Magdalena 37.00 50.00 Kč ( 196) 301023 H14 KAM9800 Bartoň Pavel 38.00 50.00 Kč ( 171) 301019 H12 KAM0104 Blaha Petr 39.00 50.00 Kč ( 187) 406955 D35 KAM7053 Hankovcová Lenka 40.00 90.00 Kč ( 197) 232395 H14 KAM9801 Aschermann Daniel 46.00 50.00 Kč ( 172) 51730 H12 KAM0105 Gajda Jan 48.00 50.00 Kč ( 174) 301021 D12 KAM0150 Šantrůčková Anna 49.00 50.00 Kč ( 186) 232397 D35 KAM6752 Čermáková Gabriela 52.00 90.00 Kč ( 173) 301020 H12 KAM0107 Bartoň Michal 54.00 50.00 Kč ( 178) 425596 H10 KAM0202 Škvor Adam 54.00 50.00 Kč ( 199) 301024 H14 KAM9904 Chaloupka Dominik 54.00 50.00 Kč ( 168) 232425 D12 KAM0051 Aschermannová Karolína 61.00 50.00 Kč ( 198) 981828 H14 KAM9900 Škvor Ota 62.00 50.00 Kč ( 184) 51278 D35 KAM6650 Šafková Petra 64.00 90.00 Kč ( 179) 446427 H10 KAM0207 Renda Michal 70.00 50.00 Kč ( 675) 232267 H18 KAM9402 Kapal Tomáš 72.00 130.00 Kč ( 176) 2042545 D12 KAM0153 Šafková Sofie 73.00 50.00 Kč ( 188) 995898 H35 KAM7101 Hankovec Petr 80.00 90.00 Kč ( 180) 361932 D10 KAM0350 Hankovcová Helena 84.00 50.00 Kč ( 193) 52932 D21L KAM9154 Kamererová Klára 84.00 90.00 Kč ( 170) 218797 H12 KAM0102 Víšek Martin 90.00 50.00 Kč ( 190) 301022 H21K KAM7900 Voleský Leoš 90.00 90.00 Kč neregistro ( 181) 301371 H45 KAM5901 Kudrnáč Martin 94.00 90.00 Kč ( 189) 52273 D35 KAM7350 Škvorová Zuzana 106.00 90.00 Kč ( 183) 301628 D45 KAM6550 Aschermannová Eva 132.00 90.00 Kč ( 194) 428250 D21K KAM9452 Kamererová Valerie 138.00 90.00 Kč ( 192) 301379 D21K KAM8850 Kudrnáčová Lucie 166.00 90.00 Kč ( 182) 428289 H45 KAM6500 Aschermann David 169.00 90.00 Kč ( 185) 52267 H21L KAM6700 Škvor Martin 169.00 90.00 Kč ( 191) 51181 D21K KAM8050 Voleská Alice 174.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 2340.00 Kč

KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 200) 51400 T3 KNC0001 Kopecká Eliška 0.00 90.00 Kč ( 201) 253105 T3 KNC0002 Votavová Renata 0.00 90.00 Kč ( 202) 515078 HDR KNC0003 Kováčiková Agáta 0.00 50.00 Kč neregistro ( 203) 438614 HDR KNC0004 Dobešová Marie 0.00 50.00 Kč neregistro ( 215) 51392 T3 KNC6250 Tichá Ivana 0.00 90.00 Kč ( 677) 51394 T3 KNC Chládková Jana 0.00 90.00 Kč neregistro ( 801) 224868 HDR KNC Besta Radek 0.00 50.00 Kč neregistro ( 206) 438610 D12 KNC0050 Talacková Kristina 5.00 50.00 Kč ( 678) 52255 H35 KNC5501 Jun Drahomír 8.00 130.00 Kč ( 204) 224869 H10L KNC0005 Bohata Adam 11.00 50.00 Kč neregistro ( 219) 303945 H21L KNC8101 Besta Lukáš 13.00 90.00 Kč ( 207) 420401 D12 KNC0051 Kováčiková Jolana 17.00 50.00 Kč ( 217) 52265 D35 KNC6550 Komersová Jana 22.00 90.00 Kč ( 225) 51393 H14 KNC9802 Dobeš Jiří 22.00 50.00 Kč ( 223) 52894 H16 KNC9601 Votava Kryštof 38.00 90.00 Kč ( 676) 51387 D10L KNC Gavlovská Eliška 48.00 50.00 Kč neregistro ( 224) 420404 H16 KNC9701 Kováčik Juraj 50.00 90.00 Kč ( 210) 446355 D10L KNC0250 Votavová Žofie 57.00 50.00 Kč ( 216) 515055 D45 KNC6251 Kohoutová Pavlína 69.00 90.00 Kč ( 222) 438604 H18 KNC9502 Dobeš Jan 69.00 90.00 Kč ( 211) 303937 D10L KNC0350 Chládková Eliška 75.00 50.00 Kč ( 226) 420403 H14 KNC9902 Hejda Ondřej 78.00 50.00 Kč ( 205) 981925 H12 KNC0006 Varga Matěj 87.00 50.00 Kč neregistro ( 209) 224867 H10L KNC0200 Losos Matěj 89.00 50.00 Kč ( 227) 420407 H14 KNC9903 Prkno Jonáš 90.00 50.00 Kč ( 228) 232895 D14 KNC9950 Čiháková Barbora 92.00 50.00 Kč ( 208) 52256 D12 KNC0052 Chládková Jana 93.00 50.00 Kč ( 212) 52254 H75 KNC3300 Kalivoda Viktor 93.00 50.00 Kč ( 214) 52259 D45 KNC6150 Havlíčková Jindra 93.00 90.00 Kč ( 220) 52257 H21L KNC8700 Havlíček Tomáš 95.00 90.00 Kč ( 213) 52260 H65 KNC3800 Kalivoda Vladimír 123.00 50.00 Kč ( 221) 52898 H21K KNC9103 Šedivý Ondřej 132.00 90.00 Kč ( 218) 420420 H45 KNC6602 Votava Petr 157.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 2290.00 Kč

KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 229) 301025 HDR KPY Zelenka Vincent 0.00 50.00 Kč neregistro ( 230) ? N KPY Lišková 0.00 20.00 Kč neregistro ( 231) ? N KPY Míchalová 0.00 20.00 Kč neregistro ( 679) ? N KPY Novák Josef 0.00 20.00 Kč neregistro ( 680) ? N KPY Nováková Marie 0.00 20.00 Kč neregistro ( 240) 301029 H21L KPY8700 Klomínský Václav 27.00 90.00 Kč ( 232) 515401 D12 KPY0050 Míchalová Šárka 41.00 50.00 Kč ( 242) 682095 D14 KPY9951 Lišková Hana 44.00 50.00 Kč ( 237) 682077 H35 KPY6700 Liška Jindřich 47.00 90.00 Kč ( 238) 301028 D35 KPY7350 Martínková Kateřina 49.00 90.00 Kč ( 233) 301027 H10 KPY0300 Martínek Jaroslav 50.00 50.00 Kč ( 236) 301391 H35 KPY6201 Kohl Jiří 56.00 90.00 Kč ( 239) 301370 H21L KPY8600 Kohl Ondřej 79.00 90.00 Kč ( 234) 53731 H65 KPY4600 Duda František 132.00 50.00 Kč ( 241) 301347 D21L KPY8852 Kohlová Zuzana 135.00 90.00 Kč ( 235) 53182 D45 KPY6051 Kohlová Alena 174.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 803) 218788 HDR LBE0950 Uhlířová Marie Milada 0.00 50.00 Kč ( 894) 331179 T5 LBE7000 Uhlíř Patrik 0.00 90.00 Kč ( 247) 232892 H21L LBE6600 Vaníček Tomáš 39.00 90.00 Kč ( 682) 515046 D16 LBE9650 Kučerová Barbora 43.00 130.00 Kč ( 251) 52316 H16 LBE9702 Šopejstal Jan 44.00 90.00 Kč ( 725) 51283 D10 LBE0250 McMahon Anežka 52.00 50.00 Kč ( 250) 52979 D18 LBE9450 Křivancová Zdenka 78.00 90.00 Kč ( 248) 416331 H21L LBE9100 Šimon Václav 81.00 90.00 Kč ( 244) 411760 H55 LBE5000 Hamáček Bohuslav 104.00 90.00 Kč ( 246) 995812 H21L LBE6400 Veselý Jakub 117.00 90.00 Kč ( 249) 331157 H21L LBE9400 Uhlíř Marek 127.00 90.00 Kč ( 681) 434834 D21L LBE7451 Vildmonová Pavla 150.00 130.00 Kč ( 243) 8805 H65 LBE4600 Nosál Stanislav 162.00 50.00 Kč ( 245) 899161 H21L LBE6300 Růžička Miloslav 175.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1220.00 Kč

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 252) 8118 H21L LIT8002 Kučerka Jan 33.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 254) 888631 D21K LPM8051 Winklerová Hanna 146.00 90.00 Kč ( 253) 995826 H21L LPM8004 Ryjáček Jan 159.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

MAS KČT Aš

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 255) 7885 H55 MAS5401 Hájek Jan 152.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 257) 2049650 HDR MFP Zichová Tereza 0.00 50.00 Kč neregistro ( 258) 301031 T3 MFP Jarosil Lukáš 0.00 90.00 Kč neregistro ( 259) 301032 T3 MFP Klukova Zuzana 0.00 90.00 Kč neregistro ( 260) 2049638 T3 MFP Zichová Hana 0.00 90.00 Kč neregistro ( 683) 2049641 HDR MFP Jiroušková Barbora 0.00 50.00 Kč neregistro ( 684) 2049648 HDR MFP Moskaliev Erik 0.00 50.00 Kč neregistro ( 685) 2049640 HDR MFP Moskalievova Ela 0.00 50.00 Kč neregistro ( 686) 438646 T3 MFP Válek Marian 0.00 90.00 Kč neregistro ( 691) 2049645 HDR MFP05 Šach Jakub 0.00 50.00 Kč neregistro ( 885) 218786 T5 MFP Nejhorsy 0.00 90.00 Kč neregistro ( 271) 2031371 H10 MFP0303 Šrámek Jaromír 2.00 50.00 Kč ( 693) 2049647 H10L MFP0502 Jiroušek Šimon 2.00 50.00 Kč ( 274) 426373 D10 MFP0451 Pračková Ema 8.00 50.00 Kč ( 276) 2049639 H10L MFP0503 Hudos Václav 8.00 50.00 Kč ( 687) 2049643 H10 MFP0202 Macura Sebastian 18.00 50.00 Kč ( 267) 448934 D10 MFP0250 Sládečková Barbora 20.00 50.00 Kč ( 694) 2031354 H14 MFP9901 Jiroušek Matyáš 30.00 50.00 Kč ( 268) 2049634 H10 MFP03 Zicha David 34.00 50.00 Kč neregistro ( 281) 2023812 D16 MFP9850 Vyhnálková Barbora 34.00 90.00 Kč ( 278) 2049644 H35 MFP73 Zicha Josef 35.00 90.00 Kč neregistro ( 256) 2049633 D10L MFP Zichová Veronika 36.00 50.00 Kč neregistro ( 282) 2023817 D14 MFP9851 Repiská Amálie 40.00 50.00 Kč ( 284) 443101 D16 MFP9950 Sieglová Eliška 40.00 90.00 Kč ( 690) 2049642 D10L MFP0452 Macurová Beata 42.00 50.00 Kč ( 283) 448938 D14 MFP9852 Šachová Barbora 48.00 50.00 Kč ( 280) 553447 D16 MFP9750 Stehlíková Anna 52.00 90.00 Kč ( 692) 2049646 H10L MFP0500 Kulhan Matyáš 56.00 50.00 Kč ( 275) 301644 H10L MFP0501 Rožek Vojtěch 62.00 50.00 Kč ( 266) 2019236 D12 MFP0151 Vyhnálková Marie 65.00 50.00 Kč ( 273) 443070 D10L MFP0450 De Heij Laura 69.00 50.00 Kč ( 759) 301033 H10L MFP0504 Kosík David 71.00 50.00 Kč ( 261) 428223 D12 MFP0050 Pelikánová Máša 77.00 50.00 Kč ( 688) 2049635 H10L MFP0244 Vedral Tomáš 83.00 50.00 Kč neregistro ( 263) 218851 H12 MFP0101 Forst Antonín 84.00 50.00 Kč ( 262) 2031355 D12 MFP0051 Šrámková Hana 89.00 50.00 Kč ( 264) 443110 H14 MFP0103 Siegl Matyáš 94.00 50.00 Kč ( 269) 218785 H12 MFP0300 Šimša Martin 96.00 50.00 Kč ( 285) 438645 D14 MFP9952 Rohlíčková Františka 100.00 50.00 Kč ( 272) 2049649 H10 MFP0305 Choutka Štěpán 102.00 50.00 Kč ( 689) 2049632 H10 MFP0304 Rýc Jakub 114.00 50.00 Kč ( 270) 428211 H10 MFP0301 Rožek Vilém 130.00 50.00 Kč ( 265) 2049636 H10 MFP0140 Robertshaw Isaac 138.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

MKP SK Meteor Kačerov Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 288) 51706 H21L MKP4700 Koč Zdeněk 61.00 90.00 Kč ( 289) 51655 H45 MKP5000 Toušek Miloslav 70.00 90.00 Kč ( 286) 995879 H12 MKP0100 Reichl Tomáš 78.00 50.00 Kč ( 291) 51660 D45 MKP6350 Ježková Regina 102.00 90.00 Kč ( 294) 434801 D21K MKP8251 Reitermanová Zuzana 106.00 90.00 Kč ( 292) 51702 D35 MKP7550 Reichlová Jana 109.00 90.00 Kč ( 293) 51690 H21K MKP8000 Petříček Martin 129.00 90.00 Kč ( 290) 336747 H55 MKP5401 Koč Lumír 131.00 90.00 Kč ( 287) 51705 H65 MKP4200 Šerák Zdeněk 150.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 730.00 Kč

NER

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 297) 301037 T5 NER Bejlek Miroslav 0.00 90.00 Kč neregistro ( 298) 301039 T5 NER Pondělíčková Jana 0.00 90.00 Kč neregistro ( 299) 2031347 HDR NER0600 Moravec Michal 0.00 50.00 Kč neregistro ( 300) 301046 HDR NER08 Šimůnková Michaela 0.00 50.00 Kč neregistro ( 301) 301048 T5 NER7000 Novák Radomír 0.00 90.00 Kč neregistro ( 695) 301040 HDR NER Lindová Veronika 0.00 50.00 Kč neregistro ( 696) ? N NER Mikešová Soňa 0.00 20.00 Kč neregistro ( 697) 301041 T3 NER Lindová Miroslava 0.00 90.00 Kč neregistro ( 698) 446346 T5 NER Šmatla Jaromír 0.00 90.00 Kč neregistro ( 789) 301043 HDR NER Plch Matyáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 800) 301045 HDR NER Němcová Adéla 0.00 50.00 Kč neregistro ( 884) 301042 T5 NER Plch Martin 0.00 90.00 Kč neregistro ( 888) 301044 T5 NER Pavlíček Lubomír 0.00 90.00 Kč neregistro ( 889) 232520 T5 DVP4401 Němec Luboš 0.00 90.00 Kč (NER) ( 890) 219274 T5 NER Němec Jan 0.00 90.00 Kč neregistro ( 892) 53008 T5 NER Doležal Jan 0.00 90.00 Kč neregistro ( 295) 7772 D21L NER Šenkýřová Jana 60.00 90.00 Kč neregistro ( 296) 51753 H21L NER Doležal Martin 69.00 90.00 Kč neregistro ( 302) 2035153 H21L NER79 Mátl Radek 109.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1440.00 Kč

ODV TJ AERO Odolena Voda

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 307) 331382 T3 ODV6950 Brázdilová Radka 0.00 90.00 Kč ( 310) 428285 H14 ODV9805 Novák Aleš 18.00 50.00 Kč ( 304) 428273 H10 ODV0201 Riegr Jakub 26.00 50.00 Kč ( 303) 428268 H12 ODV0000 Kdýr Matěj 36.00 50.00 Kč ( 308) 331087 H16 ODV9700 Brázdil Petr 41.00 90.00 Kč ( 309) 361919 H14 ODV9800 Ondřejček Jiří 42.00 50.00 Kč ( 306) 51356 D45 ODV6350 Hartlová Blanka 90.00 90.00 Kč ( 305) 52121 H45 ODV6300 Hartl Zdeněk 91.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

OKP SK OK 24 Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 313) 51680 H45 OKP6504 Novák Libor 79.00 90.00 Kč ( 316) 236111 D45 OKP6651 Nováková Irena 120.00 90.00 Kč ( 784) 51679 H45 OKP6200 Novák Ivo 145.00 90.00 Kč ( 315) 51677 D45 OKP6650 Němečková Jarmila 147.00 90.00 Kč ( 314) 52099 D45 OKP6550 Valentová Helena 153.00 90.00 Kč ( 317) 887935 D21K OKP9450 Nováková Kateřina 154.00 90.00 Kč ( 312) 51720 D45 OKP6450 Čechmánková Helena 159.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 630.00 Kč

OLP PSK Olymp Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 318) 49500 H55 OLP5502 John Vladimír 137.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

OPG

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 793) 301055 HDR OPG Hrubý Adam 0.00 50.00 Kč neregistro ( 794) 301056 HDR OPG Hošťálek Jakub 0.00 50.00 Kč neregistro ( 795) 301057 HDR OPG Mrkos Jonáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 796) 301058 HDR OPG Mrkosová Viktorie 0.00 50.00 Kč neregistro ( 797) 301060 HDR OPG Luka Ondřej 0.00 50.00 Kč neregistro ( 798) 301061 HDR OPG Elisová Josefína 0.00 50.00 Kč neregistro ( 799) 301062 HDR OPG Hrubošová 0.00 50.00 Kč neregistro ( 856) 301049 T3 OPG Dobiáš Petr 0.00 90.00 Kč neregistro ( 857) 301050 T3 OPG Janovská Adéla 0.00 90.00 Kč neregistro ( 858) 301051 T3 OPG Hošťálek Tomáš 0.00 90.00 Kč neregistro ( 859) 301054 T3 OPG Wichert Nicolas 0.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 710.00 Kč

PGP SK Praga

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 110) 232976 HDR PGP0700 Jandera Kryštof 0.00 50.00 Kč ( 319) 301064 T3 PGP Jan Nosek 0.00 90.00 Kč neregistro ( 320) 2045241 T3 PGP Jiří Čtrnáct 0.00 90.00 Kč neregistro ( 321) 301065 T3 PGP Pavla Nosková 0.00 90.00 Kč neregistro ( 322) 2032143 H12 PGP0001 Čtrnáct Šimon 0.00 50.00 Kč ( 334) 425581 HDR PGP0650 Brousilová Lucie 0.00 50.00 Kč neregistro ( 335) 303955 HDR PGP0651 Přibíková Agáta 0.00 50.00 Kč ( 370) 51688 T3 PGP8251 Tichovská Hana 0.00 90.00 Kč ( 791) 246850 HDR PGP06 Brettl Filip 0.00 50.00 Kč neregistro ( 792) 51699 HDR PGP09 Brettl Tobiáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 802) 51275 HDR PGP Macková Tereza 0.00 50.00 Kč neregistro ( 891) 51276 T5 PGP6300 Slavík Viktor 0.00 90.00 Kč ( 323) 682363 D12 PGP0050 Sobotková Anna 1.00 50.00 Kč ( 384) 515453 D21L PGP9353 Mikulášová Helena 3.00 90.00 Kč ( 333) 446366 D10 PGP0450 Nosková Barbora 12.00 50.00 Kč ( 332) 2042550 H10L PGP0404 Janas Adam 20.00 50.00 Kč ( 386) 361959 H16 PGP9601 Landovský Jakub 20.00 90.00 Kč ( 324) 436403 H12 PGP0100 Brousil Tomáš 21.00 50.00 Kč ( 326) 446439 H10 PGP0200 Janas Petr 22.00 50.00 Kč ( 330) 231948 H10 PGP0401 Čtrnáct František 30.00 50.00 Kč ( 362) 887632 D21L PGP7355 Janovská Petra 36.00 90.00 Kč ( 117) 438628 D10 PGP0251 Janderová Barbora 40.00 50.00 Kč ( 378) 51658 D21L PGP9053 Ježková Dominika 42.00 90.00 Kč ( 367) 51627 D35 PGP7650 Ryšavá Magdalena 43.00 90.00 Kč ( 377) 232039 H21L PGP8904 Pavlů Ondřej 43.00 90.00 Kč ( 325) 51636 H12 PGP0101 Janovský Tomáš 45.00 50.00 Kč ( 331) 301067 H10 PGP0403 Nosek Daniel 46.00 50.00 Kč ( 375) 232167 D21L PGP8851 Jelínková Zora 48.00 90.00 Kč ( 388) 53012 H16 PGP9701 Čermák Adam 53.00 90.00 Kč ( 379) 49151 H21L PGP9104 Denk Štěpán 57.00 90.00 Kč ( 391) 981838 D16 PGP9850 Janovská Kateřina 58.00 90.00 Kč ( 389) 301068 H16 PGP9705 Werner Michal 59.00 90.00 Kč ( 328) 446367 D10 PGP0250 Nosková Klára 64.00 50.00 Kč ( 390) 246808 D16 PGP9751 Slavíková Silvie 64.00 90.00 Kč ( 359) 231924 D35 PGP7151 Čtrnáctová Magdalena 67.00 90.00 Kč ( 356) 51676 D21L PGP6652 Tichovská Hana 69.00 90.00 Kč ( 366) 899152 H35 PGP7602 Nemšovský Petr 71.00 90.00 Kč ( 364) 51638 D35 PGP7562 Pokorná Magdaléna 73.00 90.00 Kč ( 385) 232017 D18 PGP9554 Pavlů Kateřina 74.00 90.00 Kč ( 363) 51637 H21L PGP7506 Pokorný Ondřej 77.00 90.00 Kč ( 357) 232198 D21L PGP6950 Pavlů Veronika 78.00 90.00 Kč ( 354) 53567 D35 PGP6450 Smolková Alena 79.00 90.00 Kč ( 352) 51631 H45 PGP6301 Přibík Jan 82.00 90.00 Kč ( 369) 886265 H21L PGP8206 Procházka Jan 83.00 90.00 Kč ( 734) 416340 D12 PGP0150 Kuncová Vendula 85.00 70.00 Kč ( 381) 53007 D21L PGP9154 Čermáková Kristýna 87.00 90.00 Kč ( 361) 301618 D35 PGP7256 Přibíková Monika 88.00 90.00 Kč ( 346) 51862 D21L PGP5850 Zelená Markéta 93.00 90.00 Kč ( 329) 9877 H10 PGP0300 Kožina Štěpán 94.00 50.00 Kč ( 360) 2460 H35 PGP7203 Baldrian Petr 95.00 90.00 Kč ( 350) 51682 H21L PGP6100 Tichovský Martin 97.00 90.00 Kč ( 355) 502089 D21L PGP6651 Kožinová Jana 99.00 90.00 Kč ( 383) 53009 D21L PGP9350 Kožinová Anna 105.00 90.00 Kč ( 336) 52098 H75 PGP2800 Samohýl Richard 108.00 50.00 Kč ( 372) 51263 H21L PGP8401 Buzek Martin 111.00 90.00 Kč ( 358) 442859 D35 PGP6951 Brousilová Petra 112.00 90.00 Kč ( 373) 995832 D21L PGP8556 Spurná Martina 114.00 90.00 Kč ( 337) 51700 H65 PGP3800 Attl Vladimír 120.00 50.00 Kč ( 340) 51639 D65 PGP4450 Suchá Bohuslava 120.00 50.00 Kč ( 368) 981843 D21L PGP7951 Darmovzalová Lenka 120.00 90.00 Kč ( 345) 436401 H55 PGP5601 Šámal Václav 122.00 90.00 Kč ( 344) 52095 D45 PGP5550 Doležalová Vlasta 123.00 90.00 Kč ( 380) 301700 D21L PGP9150 Slavíková Lucie 129.00 90.00 Kč ( 349) 51632 H45 PGP6000 Kožina Petr 130.00 90.00 Kč ( 341) 53006 D55 PGP4750 Kubátová Milada 131.00 90.00 Kč ( 327) 682364 H10 PGP0203 Sobotka Vojtěch 134.00 50.00 Kč ( 342) 232091 H55 PGP5103 Jelínek Martin 134.00 90.00 Kč ( 778) 910714 H21L PGP9103 Landovský Tomáš 137.00 130.00 Kč ( 347) 301361 D45 PGP5851 Jelínková Radana 141.00 90.00 Kč ( 338) 51698 D55 PGP4050 Haňkovská Jana 143.00 90.00 Kč ( 374) 52106 H21L PGP8700 Sysel Ctibor 143.00 90.00 Kč ( 382) 53706 D21L PGP9253 Myslivečková Zuzana 144.00 90.00 Kč neregistro ( 348) 52103 H45 PGP5900 Grivalský Michal 148.00 90.00 Kč ( 365) 995838 H21L PGP7601 Matějů Luboš 155.00 90.00 Kč ( 339) 51640 H65 PGP4300 Suchý Karel 156.00 50.00 Kč ( 376) 53556 D21L PGP8852 Smolková Kateřina 159.00 90.00 Kč ( 351) 502090 D45 PGP6150 Šámalová Hana 165.00 90.00 Kč ( 387) 51633 D21L PGP9650 Kožinová Zuzana 168.00 90.00 Kč ( 371) 52105 H21L PGP8302 Sysel Ondřej 171.00 90.00 Kč ( 353) 420405 H45 PGP6304 Pliska Miloš 172.00 90.00 Kč ( 343) 52107 H45 PGP5200 Sysel Zdeněk 181.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 6390.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 393) 2032168 T5 PHK7906 Silný Ondřej 0.00 90.00 Kč ( 392) 8949 D35 PHK6151 Hejnalová Hana 7.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

PRG

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 277) 301035 HDR PRG10 Soukupová Eliška 0.00 50.00 Kč neregistro ( 279) 301036 T5 PRG96 Těšínská Pavlína 0.00 90.00 Kč neregistro ( 394) 301069 T3 PRG00 Drtinová Zuzana 0.00 90.00 Kč neregistro ( 395) 301070 T5 PRG95 Vávra Vojtěch 0.00 90.00 Kč neregistro ( 396) 301071 T5 PRG96 Heřmanová Kristýna 0.00 90.00 Kč neregistro ( 397) 301073 T5 PRG96 Krupička Václav 0.00 90.00 Kč neregistro ( 398) 301074 T5 PRG97 Ridgill Philip 0.00 90.00 Kč neregistro ( 399) 301076 T3 PRG98 Hudec Antonín 0.00 90.00 Kč neregistro ( 699) 301075 T5 PRG97 Gaigr Jonáš 0.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 770.00 Kč

PVP VSK Přírodověda

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 404) 301080 HDR PVP0400 Izák Daniel 0.00 50.00 Kč ( 408) 336137 HDR PVP0651 Izáková Eva 0.00 50.00 Kč ( 409) 301125 HDR PVP09 Hampl Jan 0.00 50.00 Kč neregistro ( 410) 416325 HDR PVP0950 Šimková Anežka 0.00 50.00 Kč ( 413) 361968 D21L PVP7453 Izáková Ivana 0.00 90.00 Kč ( 700) 301079 HDR PVP Uhlík Tomáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 701) 361973 HDR PVP Uhlíková Markéta 0.00 50.00 Kč neregistro ( 702) 361954 T5 PVP7206 Uhlík Jan 0.00 90.00 Kč ( 411) 2020717 H35 PVP70 Bejvl Jakub 2.00 90.00 Kč neregistro ( 401) 232328 D10 PVP02 Bejvlová Karolína 4.00 50.00 Kč neregistro ( 403) 301082 H10L PVP04 Nápravník Jiří 5.00 50.00 Kč neregistro ( 400) 232342 D12 PVP01 Vlachovská Zuzana 9.00 50.00 Kč neregistro ( 32) 53124 H14 PVP9900 Neumann Jindřich 10.00 50.00 Kč ( 405) 301083 H10L PVP05 Hampl Jakub 17.00 50.00 Kč neregistro ( 415) 2045245 D21L PVP7751 Šimková Markéta 18.00 90.00 Kč ( 402) 301081 H10L PVP04 Bejvl Marek 23.00 50.00 Kč neregistro ( 407) 301090 H10L PVP05 Vlachovský Vojtěch 29.00 50.00 Kč neregistro ( 745) 8565 D21L PVP9250 Neumannová Kateřina 30.00 90.00 Kč ( 406) 301084 H10L PVP05 Vlachovský Matěj 35.00 50.00 Kč neregistro ( 746) 51580 D21L PVP6650 Neumannová Renata 51.00 90.00 Kč ( 414) 2045234 H21L PVP7500 Haering Jan 65.00 90.00 Kč ( 412) 2023965 H21K PVP7102 Izák Pavel 87.00 90.00 Kč ( 416) 301642 H21K PVP7802 Izák Petr 117.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1510.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 417) 51436 T3 ROU Abrtová Kristýna 0.00 90.00 Kč neregistro ( 422) 8868 HDR ROU0550 Dobiášová Anna 0.00 50.00 Kč ( 703) 2023951 T5 ROU6850 Pohořalá Karolína 0.00 90.00 Kč ( 418) 331503 H14 ROU0001 Buk Petr 6.00 50.00 Kč ( 431) 331208 D35 ROU7150 Buková Jana 13.00 90.00 Kč ( 437) 53537 H16 ROU9601 Buk Michal 29.00 90.00 Kč ( 436) 1602625 H21L ROU9303 Buk Jindřich 31.00 90.00 Kč ( 421) 2023967 D10L ROU0351 Buková Anežka 33.00 50.00 Kč ( 420) 8870 D10L ROU0350 Dobiášová Jitka 39.00 50.00 Kč ( 438) 434804 D14 ROU9951 Kyselová Nela 52.00 50.00 Kč ( 428) 2043618 D45 ROU6650 Svobodová Lenka 66.00 90.00 Kč ( 424) 331058 H45 ROU6202 Buk Miloslav 67.00 90.00 Kč ( 427) 410742 D45 ROU6551 Líbalová Marcela 72.00 90.00 Kč ( 426) 2023803 H45 ROU6401 Pohořalý Dobroslav 73.00 90.00 Kč ( 429) 2031369 H35 ROU6901 Buk Jiří 74.00 90.00 Kč ( 439) 2023953 D14 ROU9954 Pohořalá Anna 76.00 50.00 Kč ( 430) 2043619 D35 ROU7050 Kyselová Jana 91.00 90.00 Kč ( 419) 2023957 H12 ROU0103 Pohořalý Hugo 93.00 50.00 Kč ( 435) 301695 H21K ROU9301 Svoboda Jakub 99.00 90.00 Kč ( 433) 232093 H21K ROU9202 Líbal Jakub 108.00 90.00 Kč ( 425) 361969 H45 ROU6203 Malec Jaromír 124.00 90.00 Kč ( 434) 51438 D21K ROU9250 Nováková Lenka 126.00 90.00 Kč ( 432) 2031351 H21L ROU7504 Simr Pavel 151.00 90.00 Kč ( 423) 53574 H65 ROU4702 Lebduška Petr 153.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1840.00 Kč

ROZ OK Roztoky

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 440) 301093 HDR ROZ Svoboda František 0.00 50.00 Kč neregistro ( 445) 7941 HDR ROZ0500 Jíra Filip 0.00 50.00 Kč ( 446) 52300 HDR ROZ0800 Sedláček Patrik 0.00 50.00 Kč ( 444) 9982 H10 ROZ0300 Sedláček Jaroslav 6.00 50.00 Kč ( 448) 51894 H35 ROZ6801 Sedláček Jaroslav 20.00 90.00 Kč ( 450) 301095 H35 ROZ7100 Svoboda Ondřej 29.00 90.00 Kč ( 442) 7944 H12 ROZ0101 Jirásek Kryštof 42.00 50.00 Kč ( 452) 207856 H14 ROZ9800 Jíra Tomáš 58.00 50.00 Kč ( 447) 438643 D45 ROZ6150 Voltrová Svatava 60.00 90.00 Kč ( 453) 438638 D14 ROZ9951 Voltrová Alena 60.00 50.00 Kč ( 451) 438639 D16 ROZ9752 Voltrová Hana 61.00 90.00 Kč ( 443) 7943 H10 ROZ0200 Svoboda Jáchym 66.00 50.00 Kč ( 441) 232535 D12 ROZ0050 Sedláčková Linda 81.00 50.00 Kč ( 449) 7921 D35 ROZ7050 Sedláčková Petra 94.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 469) 232028 T3 SCP82 Romana Růžková 0.00 90.00 Kč neregistro ( 468) 52109 H35 SCP6901 Rakovec Michal 38.00 90.00 Kč ( 704) 416199 H21L SCP7400 Bašus Petr 47.00 130.00 Kč ( 473) 336785 D16 SCP9750 Veljačiková Hana 49.00 90.00 Kč ( 470) 51558 H21L SCP8303 Vrabec Ondřej 51.00 90.00 Kč ( 705) 51554 D21L SCP7950 Hojná Silvie 81.00 130.00 Kč ( 471) 51807 H21L SCP8605 Vlach Martin 89.00 90.00 Kč ( 454) 49404 H75 SCP3300 Semorád Miloš 102.00 50.00 Kč ( 467) 889283 D45 SCP6750 Šebková Helena 105.00 90.00 Kč ( 459) 51562 H45 SCP4700 Buriánek Jaromír 115.00 90.00 Kč ( 462) 51571 H45 SCP6100 Vrabec Martin 127.00 90.00 Kč ( 456) 49813 H65 SCP4501 Valášek Josef 129.00 50.00 Kč ( 466) 889282 H45 SCP6700 Šebek Martin 133.00 90.00 Kč ( 465) 336735 D45 SCP6451 Veljačíková Markéta 138.00 90.00 Kč ( 455) 410733 H65 SCP4100 Rejpal Petr 141.00 50.00 Kč ( 472) 2025359 D21K SCP9250 Šebková Jana 142.00 90.00 Kč ( 460) 52111 H55 SCP5201 Hojný Oldřich 149.00 90.00 Kč ( 706) 771771 H21L SCP8102 Mrázek Jan 153.00 130.00 Kč ( 457) 52299 H55 SCP4600 Novák Miloš 155.00 90.00 Kč ( 464) 361964 D45 SCP6450 Čápová Irena 156.00 90.00 Kč ( 463) 49889 H45 SCP6200 Veljačik Pavel 160.00 90.00 Kč ( 458) 219220 D55 SCP4650 Lohrová Jarmila 164.00 90.00 Kč ( 461) 52115 H45 SCP6001 Hošek Ladislav 175.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 2070.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 474) 500266 D21L SJC8156 Šafka Brožková Dana 39.00 90.00 Kč ( 475) 51803 H21L SJC8309 Žaloudek Petr 53.00 90.00 Kč ( 708) 9705 H21L SJC8401 Prášil Ondřej 121.00 130.00 Kč ( 707) 500556 D21L SJC8351 Mrázková Romana 180.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

SJP Slavoj Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 478) 51421 HDR SJP0700 Bláha Šimon 0.00 50.00 Kč ( 480) 446359 H35 SJP6800 Bláha Jan 65.00 90.00 Kč neregistro ( 477) 443072 H10L SJP0501 Bláha Vojtěch 77.00 50.00 Kč ( 479) 8797 H75 SJP3501 Bláha Svatopluk 99.00 50.00 Kč ( 476) 443105 H10L SJP0500 Bláha Matyáš 107.00 50.00 Kč ( 787) 53507 H65 SJP4200 Hlavatý Karel 147.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

SLA SKOB Slaný

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 486) 436402 HDR SLA0501 Ježek František 0.00 50.00 Kč ( 487) 436970 HDR SLA0551 Zemková Pavlína 0.00 50.00 Kč ( 491) 336731 D35 SLA6852 Kašparová Irena 2.00 90.00 Kč ( 499) 8802 H21L SLA8002 Hanák Jan 7.00 90.00 Kč ( 496) 981813 D35 SLA7351 Kolářová Michaela 16.00 90.00 Kč ( 502) 442871 H16 SLA9602 Aster Tomáš 17.00 90.00 Kč ( 498) 442858 D35 SLA7451 Asterová Jana 25.00 90.00 Kč ( 503) 52624 H16 SLA9701 Ježek Ondřej 35.00 90.00 Kč ( 497) 425546 D35 SLA7450 Zemková Helena 37.00 90.00 Kč ( 504) 8671 D16 SLA9750 Ježková Kateřina 37.00 90.00 Kč ( 482) 443096 H12 SLA0002 Dudák Ladislav 51.00 50.00 Kč ( 484) 439143 H10 SLA0200 Hrdlička Jan 58.00 50.00 Kč ( 481) 438634 H12 SLA0001 Čech Richard 63.00 50.00 Kč ( 488) 438647 D10L SLA0552 Čechová Klára 63.00 50.00 Kč ( 501) 515025 H18 SLA9401 Štádlík Lukáš 63.00 90.00 Kč ( 508) 428278 H14 SLA9900 Zemko Zdeněk 66.00 50.00 Kč ( 483) 219276 D12 SLA0051 Straková Veronika 69.00 50.00 Kč ( 493) 8578 H21L SLA7002 Straka Lukáš 71.00 90.00 Kč ( 509) 897346 D14 SLA9950 Kolářová Johana 72.00 50.00 Kč ( 505) 336766 H14 SLA9800 Kašpar František 74.00 50.00 Kč ( 500) 8801 H18 SLA9400 Malec Oldřich 75.00 90.00 Kč ( 507) 420439 D14 SLA9852 Zábranská Kristýna 80.00 50.00 Kč ( 506) 301621 D14 SLA9851 Hrdličková Ludmila 88.00 50.00 Kč ( 727) 206417 D10 SLA0350 Jirkovská Kateřina 88.00 70.00 Kč ( 495) 259072 D35 SLA7350 Ježková Martina 97.00 90.00 Kč ( 492) 224894 D35 SLA6950 Hrdličková Ludmila 103.00 90.00 Kč ( 485) 897393 H10 SLA0300 Kolář Matyáš 118.00 50.00 Kč ( 489) 420425 H65 SLA4200 Zábranský Emil 126.00 50.00 Kč ( 490) 345950 H45 SLA6200 Malec Jaroslav 163.00 90.00 Kč ( 494) 887615 H21L SLA7103 Kolář Tomáš 167.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 2120.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 709) 301086 HDR SLP0950 Chumová Adéla 0.00 50.00 Kč ( 710) 51613 H21L SLP6601 Chum Jaroslav 3.00 130.00 Kč ( 514) 51546 D21L SLP5951 Chloupková Jana 27.00 90.00 Kč ( 515) 434803 D21L SLP7051 Škáchová Petra 33.00 90.00 Kč ( 516) 51614 H21L SLP7704 Šafka Jan 75.00 90.00 Kč ( 510) 51366 H10 SLP0301 Škácha Vít 110.00 50.00 Kč ( 517) 51365 D21L SLP7952 Siblíková Jana 147.00 90.00 Kč ( 512) 51612 D55 SLP4451 Zmeková Míla 155.00 90.00 Kč ( 511) 53555 H65 SLP4001 Chloupek Radek 159.00 50.00 Kč ( 518) 7111117 H21L SLP8503 Fišer Jiří 161.00 90.00 Kč ( 711) 51354 D21L SLP7451 Chumová Jana 162.00 130.00 Kč ( 513) 51621 H65 SLP4601 Novotný Jiří 165.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

SOB SOBSA

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 519) 53643 H21L SOB8703 Randík Jan 55.00 90.00 Kč ( 520) 4183 D21L SOB8851 Choutková Magdalena 177.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 712) 301097 HDR SRK07 Pohl Lukáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 713) 9527 H21L SRK7606 Pohl Zdeněk 11.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 521) 49983 D21L STB8196 Kučerková Romana 138.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

STH SK Studenec

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 714) 1302784 HDR STH0801 Junek Matouš 0.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 524) 301121 HDR TAP Eliášová Magdalena 0.00 50.00 Kč neregistro ( 525) 981845 HDR TAP Hladká Tereza 0.00 50.00 Kč neregistro ( 526) 301120 HDR TAP Novobilský Dominik 0.00 50.00 Kč neregistro ( 537) 361991 HDR TAP04 Černý Antonín 0.00 50.00 Kč neregistro ( 538) 361934 HDR TAP0401 Šťastný Tomáš 0.00 50.00 Kč ( 540) 2027042 HDR TAP05 Černý Matouš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 541) 2027043 HDR TAP06 Semecký Vít 0.00 50.00 Kč neregistro ( 547) 442867 T5 TAP7201 Jirous Jiří 0.00 90.00 Kč ( 566) 442860 H14 TAP9805 Ransdorf Jakub 2.00 50.00 Kč ( 532) 981814 H12 TAP0103 Longin Jan 12.00 50.00 Kč ( 558) 888854 D21L TAP8854 Gabrovská Lucie 12.00 90.00 Kč ( 550) 886822 H21L TAP8002 Benc Jiří 17.00 90.00 Kč ( 528) 7952 H12 TAP0001 Dědek Matěj 18.00 50.00 Kč ( 530) 232189 D12 TAP0051 Dědková Teodora 21.00 50.00 Kč ( 716) 2027045 H16 TAP9602 Janáč Vašek 26.00 130.00 Kč ( 529) 7953 H12 TAP0008 Krejčí Michal 27.00 50.00 Kč ( 536) 2027041 D10 TAP0353 Eliášová Klára 32.00 50.00 Kč ( 715) 301131 D12 TAP Mališová Pavla 33.00 70.00 Kč neregistro ( 546) 232199 D35 TAP6850 Turinská Ivana 34.00 90.00 Kč ( 533) 361961 H10 TAP0106 Šťastný Petr 42.00 50.00 Kč ( 523) 301119 H10L TAP Rohlík Matěj 44.00 50.00 Kč neregistro ( 548) 515411 H21L TAP7701 Pucherna Jan 45.00 90.00 Kč ( 553) 442857 H21L TAP8511 Makovský Jakub 49.00 90.00 Kč ( 569) 361963 H14 TAP9901 Krejbich Daniel 50.00 50.00 Kč ( 564) 442851 D16 TAP9755 Šimůnková Gabriela 55.00 90.00 Kč ( 535) 53644 D10 TAP0251 Turinská Magdalena 60.00 50.00 Kč ( 539) 361988 D10L TAP0452 Bulířová Ema 60.00 50.00 Kč ( 555) 515469 H21L TAP8610 Zajíc Vítězslav 63.00 90.00 Kč ( 531) 7954 H10L TAP01 Měšťan Ondřej 65.00 50.00 Kč neregistro ( 565) 301114 H14 TAP9802 Mikeš Jan 70.00 50.00 Kč ( 562) 232132 D21L TAP9251 Hermannová Anna 72.00 90.00 Kč ( 534) 7955 H12 TAP0108 Havelka Ondřej 81.00 50.00 Kč ( 568) 301129 H14 TAP99 Řeřicha Tomáš 86.00 50.00 Kč neregistro ( 563) 51846 H21L TAP9702 Vlášek Jakub 91.00 90.00 Kč ( 522) 301099 H10L TAP Novobilský Daniel 92.00 50.00 Kč neregistro ( 561) 53443 D21L TAP9151 Sládková Helena 96.00 90.00 Kč ( 567) 442863 D14 TAP9853 Poláková Tereza 96.00 50.00 Kč ( 544) 515440 H45 TAP6102 Tihon Jaroslav 100.00 90.00 Kč ( 560) 416004 D21L TAP9055 Jiříková Dana 102.00 90.00 Kč ( 527) 7951 H10L TAP00 Bortlík Martin 104.00 50.00 Kč neregistro ( 556) 232187 H21L TAP8701 Beneš Filip 105.00 90.00 Kč ( 554) 53636 H21L TAP8605 Hejtmánek Martin 115.00 90.00 Kč ( 559) 416010 D21L TAP9053 Zamazalová Kateřina 132.00 90.00 Kč ( 549) 886278 H21L TAP8001 Pucherna Petr 145.00 90.00 Kč ( 542) 53641 D55 TAP5452 Hejtmánková Alena 152.00 90.00 Kč ( 551) 51848 D21L TAP8153 Znamenáčková Helena 153.00 90.00 Kč ( 545) 232161 D45 TAP6253 Tihonová Jindra 162.00 90.00 Kč ( 552) 51856 D21L TAP8453 Puchernová Zuzana 165.00 90.00 Kč ( 543) 53639 H45 TAP5802 Hejtmánek Vladimír 166.00 90.00 Kč ( 557) 886276 D21L TAP8750 Jeníčková Radka 171.00 90.00 Kč ( 779) 887637 H21L TAP8902 Černý Martin 179.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 3610.00 Kč

TEH Sokol Tehov

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 717) 51398 D45 TEH5751 Sládková Eva 63.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

TEP Tempo Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 718) 51350 T3 TEP6100 Šubrt Jiří 0.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

TJP OOB TJ Sokol Troja

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 583) 53512 D21L TJP9350 Krausová Martina 21.00 90.00 Kč ( 581) 51559 D21L TJP8450 Kuklová Kateřina 54.00 90.00 Kč ( 582) 53504 D21L TJP9150 Krausová Barbora 63.00 90.00 Kč ( 575) 51289 D45 TJP5250 Wolkerová Dagmar 87.00 90.00 Kč ( 576) 53526 H55 TJP5500 Cedrych Karel 101.00 90.00 Kč ( 574) 51329 H55 TJP5000 Paukert Milan 107.00 90.00 Kč ( 579) 434809 H45 TJP6401 Bazika Miroslav 112.00 90.00 Kč ( 572) 51332 H55 TJP4700 Ryšavý Vít 113.00 90.00 Kč ( 577) 51327 H55 TJP5600 Kukla Jan 119.00 90.00 Kč ( 571) 53532 D65 TJP4250 Provazníková Svatava 123.00 50.00 Kč ( 578) 53514 H55 TJP5700 Kraus Ota 125.00 90.00 Kč ( 580) 434807 D45 TJP6451 Baziková Lucie 126.00 90.00 Kč ( 573) 53540 D55 TJP4750 Ryšavá Lubomíra 149.00 90.00 Kč ( 570) 428292 H65 TJP4201 Šubrt Václav 168.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1180.00 Kč

UVP Slovan Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 585) 7920 HDR UVP Bohatá Marie 0.00 50.00 Kč neregistro ( 584) 7915 H10L UVP Bohatý Jan 59.00 50.00 Kč neregistro ( 587) 7999 D55 UVP4750 Matějů Ladislava 122.00 90.00 Kč ( 588) 7998 D55 UVP4950 Nováková Jiřina 134.00 90.00 Kč ( 586) 7901 H65 UVP4600 Matějů Ivan 144.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 330.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 590) 425552 T3 VRL7955 Wohanková Kateřina 0.00 90.00 Kč ( 589) 8973 H21L VRL7305 Wohanka Petr 9.00 90.00 Kč ( 719) 981811 H21L VRL8001 Hanč Petr 29.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

VSP USK Praha

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 604) ? HDR VSP0410 Kilarský Vojtěch 0.00 50.00 Kč neregistro ( 613) ? HDR VSP0700 Hroněk Štěpán 0.00 50.00 Kč ( 614) 888639 HDR VSP0751 Baldrianová Eva 0.00 50.00 Kč ( 615) ? HDR VSP0800 Jedlička Aleš 0.00 50.00 Kč ( 616) 2032113 HDR VSP0850 Zakouřilová Klára 0.00 50.00 Kč ( 617) ? HDR VSP0859 Mullerová Markéta 0.00 50.00 Kč neregistro ( 618) ? HDR VSP0900 Kučera Jakub 0.00 50.00 Kč ( 619) 2032152 HDR VSP0901 Solar Daniel 0.00 50.00 Kč ( 620) ? HDR VSP0950 Kučerová Kateřina 0.00 50.00 Kč ( 633) 2021833 T3 VSP7102 Beran Jiří 0.00 90.00 Kč ( 640) 2032111 T3 VSP7366 Kovářová Ivana 0.00 90.00 Kč neregistro ( 643) 2035736 T5 VSP7420 Hroněk Jan 0.00 90.00 Kč ( 645) 2035706 T3 VSP7455 Hroňková Milada 0.00 90.00 Kč ( 646) 2049522 T3 VSP7467 Titzová Pavlína 0.00 90.00 Kč neregistro ( 648) 8857 T5 VSP7652 Arnoštová Kateřina 0.00 90.00 Kč ( 649) 2032115 T3 VSP7750 Solarová Zuzana 0.00 90.00 Kč ( 722) 51649 HDR VSP0601 Horák Martin 0.00 50.00 Kč ( 723) 886277 T5 VSP5801 Šváb Jan 0.00 90.00 Kč ( 593) 515064 H12 VSP0100 Javůrek Emil 3.00 50.00 Kč ( 636) 1398972 D21L VSP7151 Kilarská Marcela 6.00 90.00 Kč ( 591) 446363 H12 VSP0000 Semík Jakub 9.00 50.00 Kč ( 594) 8696 H10L VSP0210 Muller Ondřej 14.00 50.00 Kč neregistro ( 641) 1398992 H35 VSP7400 Titz Pavel 14.00 90.00 Kč ( 592) 2020710 H12 VSP0001 Aschermann Martin 15.00 50.00 Kč ( 605) 434596 D10 VSP0450 Arnoštová Veronika 16.00 50.00 Kč ( 650) 9784 D21L VSP7850 Baldrianová Barbora 24.00 90.00 Kč ( 720) 331064 D12 VSP0150 Horáková Barbora 25.00 70.00 Kč ( 609) 2035710 H10L VSP0500 Nemšovský Filip 26.00 50.00 Kč ( 635) 2021834 D35 VSP7150 Beranová Iva 28.00 90.00 Kč ( 610) 2021846 H10L VSP0603 Solar Adam 32.00 50.00 Kč ( 634) 515099 H35 VSP7110 Javůrek Jaromír 32.00 90.00 Kč ( 595) 2035748 D10 VSP0250 Titzová Adéla 36.00 50.00 Kč ( 599) 232616 H10 VSP0400 Zakouřil Matyáš 38.00 50.00 Kč ( 601) 2021821 H10L VSP0403 Kovář Kryštof 38.00 50.00 Kč ( 730) 2021847 D10L VSP0453 Kopecká Valentýna 45.00 70.00 Kč ( 637) 515041 D35 VSP7260 Javůrková Gabriela 46.00 90.00 Kč ( 721) 434600 H10L VSP0301 Horák Pavel 47.00 50.00 Kč ( 607) 2020713 D10L VSP0454 Aschermannová Klára 51.00 50.00 Kč ( 597) 2021832 D10 VSP0254 Beranová Eva 56.00 50.00 Kč ( 747) 2021849 D35 VSP7250 Kopecká Alena 58.00 130.00 Kč ( 736) 2021848 D14 VSP9950 Kopecká Johana 64.00 70.00 Kč ( 608) 2021831 D10L VSP0455 Beranová Hana 66.00 50.00 Kč ( 596) 2020712 D10 VSP0253 Aschermannová Tereza 68.00 50.00 Kč ( 631) 53572 H21L VSP6507 Semík Jan 73.00 90.00 Kč ( 602) 436445 H10 VSP0404 Gajda Martin 74.00 50.00 Kč ( 647) 53546 D21L VSP7551 Kučerová Marie 75.00 90.00 Kč ( 606) 2021845 D10 VSP0452 Solarová Tereza 76.00 50.00 Kč ( 612) 443085 D10L VSP0651 Jedličková Josefína 78.00 50.00 Kč ( 598) 2032182 H10L VSP0302 Javůrek Tomáš 80.00 50.00 Kč ( 603) 8277 H10 VSP0405 Baldrian Tomáš 82.00 50.00 Kč ( 644) 232401 D35 VSP7453 Zakouřilová Helena 82.00 90.00 Kč ( 611) ? D10L VSP0650 Hroňková Barbora 84.00 50.00 Kč ( 638) 2032110 H35 VSP7303 Solar Jan 86.00 90.00 Kč ( 625) 52281 H21L VSP5202 Píchal Jan 87.00 90.00 Kč ( 600) 2032183 H10L VSP0401 Titz Adam 95.00 50.00 Kč ( 630) 51734 D45 VSP6151 Michálková Jiřina 99.00 90.00 Kč ( 639) 2021823 D35 VSP7351 Trnková Dana 100.00 90.00 Kč ( 629) 51732 D45 VSP5950 Lacigová Ivana 108.00 90.00 Kč ( 628) 232190 D45 VSP5850 Soukupová Michaela 114.00 90.00 Kč ( 621) 51743 H65 VSP4300 Dohnal Josef 117.00 50.00 Kč ( 642) 51724 H21L VSP7401 Zakouřil Václav 119.00 90.00 Kč ( 651) 232062 D21L VSP8050 Uhrová Zuzana 126.00 90.00 Kč ( 624) 515013 H21L VSP5100 Hora Vladimír 131.00 90.00 Kč ( 627) 232045 H55 VSP5600 Soukup Václav 140.00 90.00 Kč ( 632) 52284 H21L VSP6902 Aschermann Jan 141.00 90.00 Kč ( 623) 51645 D55 VSP5050 Dohnalová Dana 146.00 90.00 Kč ( 626) 9782 D21L VSP5450 Horová Magda 156.00 90.00 Kč ( 724) 51750 H21L VSP7000 Bořánek Petr 173.00 130.00 Kč ( 622) 51741 H21L VSP5001 Uher Petr 177.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 4910.00 Kč

XBM PELLŽS MTBO TEAM

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 652) 301135 D35 XBM Janasová Barbora 10.00 90.00 Kč neregistro ( 653) 443090 H21L XBM7103 Janas Petr 23.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

ZBP OOB SK Zbraslav

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 654) 53586 H21K ZBP7102 Toušek Filip 93.00 90.00 Kč ( 655) 53581 H21L ZBP7601 Dvořák Miroslav 139.00 90.00 Kč ( 659) 53592 D21L ZBP8050 Zoubková Jana 141.00 90.00 Kč ( 657) 53583 H21L ZBP7800 Pražák Jiří 147.00 90.00 Kč ( 656) 53589 D21K ZBP7652 Oujeská Lenka 162.00 90.00 Kč ( 658) 53582 H21L ZBP7900 Laga Miroslav 163.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

ZVO OB SK Zvole

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 660) 887903 H12 ZVO0102 Brachtl Adam 24.00 50.00 Kč ( 663) 515107 H35 ZVO6901 Jonáš Radek 26.00 90.00 Kč ( 665) 886274 D14 ZVO9852 Zimmerová Kateřina 56.00 50.00 Kč ( 664) 887907 H35 ZVO6902 Brachtl Daniel 68.00 90.00 Kč ( 662) 428220 D45 ZVO6451 Zimmerová Lenka 78.00 90.00 Kč ( 661) 515124 H45 ZVO6101 Strejc Jaroslav 136.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 460.00 Kč