Kategorie D10

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    20 m,  7 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232328 Bejvlová Karolína PVP 02 C 4 = 10:34:00 neregistro 426373 Pračková Ema MFP 0451 C 8 = 10:38:00 446366 Nosková Barbora PGP 0450 C 12 = 10:42:00 434596 Arnoštová Veronika VSP 0450 C 16 = 10:46:00 448934 Sládečková Barbora MFP 0250 C 20 = 10:50:00 2042536 Kastnerová Jessica DOR 0250 C 24 = 10:54:00 ......................... VAK C 28 = 10:58:00 2027041 Eliášová Klára TAP 0353 C 32 = 11:02:00 2035748 Titzová Adéla VSP 0250 C 36 = 11:06:00 438628 Janderová Barbora PGP 0251 C 40 = 11:10:00 428224 Sanna Karin DKP 0250 B 44 = 11:14:00 438606 Janečková Josefína EKP 0351 C 48 = 11:18:00 51283 McMahon Anežka LBE 0250 C 52 = 11:22:00 2021832 Beranová Eva VSP 0254 C 56 = 11:26:00 53644 Turinská Magdalena TAP 0251 C 60 = 11:30:00 446367 Nosková Klára PGP 0250 C 64 = 11:34:00 2020712 Aschermannová Tereza VSP 0253 C 68 = 11:38:00 49632 Fantová Kateřina EKP 0256 C 72 = 11:42:00 2021845 Solarová Tereza VSP 0452 C 76 = 11:46:00 897371 Řadová Lucie DKP 0251 C 80 = 11:50:00 361932 Hankovcová Helena KAM 0350 C 84 = 11:54:00 206417 Jirkovská Kateřina SLA 0350 C 88 = 11:58:00

Kategorie D10L

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    20 m,  8 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52226 Krečová Ema DKL 0951 C 30 = 11:00:00 neregistro 2023967 Buková Anežka ROU 0351 C 33 = 11:03:00 2049633 Zichová Veronika MFP C 36 = 11:06:00 neregistro 8870 Dobiášová Jitka ROU 0350 C 39 = 11:09:00 2049642 Macurová Beata MFP 0452 C 42 = 11:12:00 2021847 Kopecká Valentýna VSP 0453 C 45 = 11:15:00 51387 Gavlovská Eliška KNC C 48 = 11:18:00 neregistro 2020713 Aschermannová Klára VSP 0454 C 51 = 11:21:00 2050492 Vlašaná Michaela DOR 0452 C 54 = 11:24:00 446355 Votavová Žofie KNC 0250 C 57 = 11:27:00 361988 Bulířová Ema TAP 0452 C 60 = 11:30:00 438647 Čechová Klára SLA 0552 C 63 = 11:33:00 2021831 Beranová Hana VSP 0455 C 66 = 11:36:00 443070 De Heij Laura MFP 0450 C 69 = 11:39:00 ......................... VAK C 72 = 11:42:00 303937 Chládková Eliška KNC 0350 C 75 = 11:45:00 443085 Jedličková Josefína VSP 0651 C 78 = 11:48:00 ......................... VAK C 81 = 11:51:00 ? Hroňková Barbora VSP 0650 C 84 = 11:54:00 ......................... VAK C 87 = 11:57:00

Kategorie D12

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    15 m,  9 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682363 Sobotková Anna PGP 0050 C 1 = 10:31:00 438610 Talacková Kristina KNC 0050 C 5 = 10:35:00 232342 Vlachovská Zuzana PVP 01 C 9 = 10:39:00 neregistro 2042535 Geislerová Aneta DKL 0151 C 13 = 10:43:00 420401 Kováčiková Jolana KNC 0051 C 17 = 10:47:00 232189 Dědková Teodora TAP 0051 B 21 = 10:51:00 331064 Horáková Barbora VSP 0150 C 25 = 10:55:00 443091 Kalousková Marie DKP 0151 B 29 = 10:59:00 301131 Mališová Pavla TAP C 33 = 11:03:00 neregistro 434818 Škáchová Magdalena KAM 0151 B 37 = 11:07:00 515401 Míchalová Šárka KPY 0050 C 41 = 11:11:00 ......................... VAK C 45 = 11:15:00 301021 Šantrůčková Anna KAM 0150 C 49 = 11:19:00 49640 Benešová Hana DKL 0050 C 53 = 11:23:00 ......................... VAK C 57 = 11:27:00 232425 Aschermannová Karolína KAM 0051 B 61 = 11:31:00 2019236 Vyhnálková Marie MFP 0151 B 65 = 11:35:00 219276 Straková Veronika SLA 0051 C 69 = 11:39:00 2042545 Šafková Sofie KAM 0153 B 73 = 11:43:00 428223 Pelikánová Máša MFP 0050 C 77 = 11:47:00 232535 Sedláčková Linda ROZ 0050 B 81 = 11:51:00 416340 Kuncová Vendula PGP 0150 C 85 = 11:55:00 2031355 Šrámková Hana MFP 0051 B 89 = 11:59:00 52256 Chládková Jana KNC 0052 C 93 = 12:03:00

Kategorie D14

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    30 m, 11 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023817 Repiská Amálie MFP 9851 B 40 = 11:10:00 682095 Lišková Hana KPY 9951 C 44 = 11:14:00 448938 Šachová Barbora MFP 9852 C 48 = 11:18:00 434804 Kyselová Nela ROU 9951 C 52 = 11:22:00 886274 Zimmerová Kateřina ZVO 9852 B 56 = 11:26:00 438638 Voltrová Alena ROZ 9951 B 60 = 11:30:00 2021848 Kopecká Johana VSP 9950 C 64 = 11:34:00 9888 Illnerová Kateřina DKP 9950 B 68 = 11:38:00 897346 Kolářová Johana SLA 9950 B 72 = 11:42:00 2023953 Pohořalá Anna ROU 9954 C 76 = 11:46:00 420439 Zábranská Kristýna SLA 9852 B 80 = 11:50:00 ......................... VAK C 84 = 11:54:00 301621 Hrdličková Ludmila SLA 9851 C 88 = 11:58:00 232895 Čiháková Barbora KNC 9950 B 92 = 12:02:00 442863 Poláková Tereza TAP 9853 B 96 = 12:06:00 438645 Rohlíčková Františka MFP 9952 B 100 = 12:10:00

Kategorie D16

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení    30 m, 11 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 11:01:00 2023812 Vyhnálková Barbora MFP 9850 A 34 = 11:04:00 8671 Ježková Kateřina SLA 9750 B 37 = 11:07:00 443101 Sieglová Eliška MFP 9950 B 40 = 11:10:00 515046 Kučerová Barbora LBE 9650 B 43 = 11:13:00 ......................... VAK C 46 = 11:16:00 336785 Veljačiková Hana SCP 9750 B 49 = 11:19:00 553447 Stehlíková Anna MFP 9750 C 52 = 11:22:00 442851 Šimůnková Gabriela TAP 9755 B 55 = 11:25:00 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 58 = 11:28:00 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 61 = 11:31:00 246808 Slavíková Silvie PGP 9751 A 64 = 11:34:00

Kategorie D18

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    35 m, 13 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 70 = 11:40:00 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 74 = 11:44:00 52979 Křivancová Zdenka LBE 9450 B 78 = 11:48:00

Kategorie D21K

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    35 m, 13 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52227 Krečová Kristýna DKL 8050 C 94 = 12:04:00 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 C 98 = 12:08:00 51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 102 = 12:12:00 434801 Reitermanová Zuzana MKP 8251 C 106 = 12:16:00 52228 Šeborová Tereza DKL 8150 C 110 = 12:20:00 8537 Holubářová Šárka DKP 8255 C 114 = 12:24:00 51610 Seidlová Barbora EKP 7955 C 118 = 12:28:00 ......................... VAK C 122 = 12:32:00 51438 Nováková Lenka ROU 9250 B 126 = 12:36:00 ......................... VAK C 130 = 12:40:00 420446 Dienerová Petra DKP 8159 C 134 = 12:44:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 138 = 12:48:00 2025359 Šebková Jana SCP 9250 C 142 = 12:52:00 888631 Winklerová Hanna LPM 8051 C 146 = 12:56:00 ......................... VAK C 150 = 13:00:00 887935 Nováková Kateřina OKP 9450 B 154 = 13:04:00 ......................... VAK C 158 = 13:08:00 53589 Oujeská Lenka ZBP 7652 C 162 = 13:12:00 301379 Kudrnáčová Lucie KAM 8850 C 166 = 13:16:00 ......................... VAK C 170 = 13:20:00 51181 Voleská Alice KAM 8050 C 174 = 13:24:00 neregistro

Kategorie D21L

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení    40 m, 19 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361968 Izáková Ivana PVP 7453 C 0 = 10:30:00 515453 Mikulášová Helena PGP 9353 B 3 = 10:33:00 1398972 Kilarská Marcela VSP 7151 C 6 = 10:36:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 R 9 = 10:39:00 888854 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 12 = 10:42:00 9880 Štoková Mariana DKP 8158 C 15 = 10:45:00 2045245 Šimková Markéta PVP 7751 C 18 = 10:48:00 53512 Krausová Martina TJP 9350 B 21 = 10:51:00 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 R 24 = 10:54:00 51546 Chloupková Jana SLP 5951 C 27 = 10:57:00 8565 Neumannová Kateřina PVP 9250 A 30 = 11:00:00 434803 Škáchová Petra SLP 7051 C 33 = 11:03:00 887632 Janovská Petra PGP 7355 C 36 = 11:06:00 500266 Šafka Brožková Dana SJC 8156 E 39 = 11:09:00 51658 Ježková Dominika PGP 9053 C 42 = 11:12:00 8638 Foglarová Kamila DKP 8655 C 45 = 11:15:00 232167 Jelínková Zora PGP 8851 C 48 = 11:18:00 51580 Neumannová Renata PVP 6650 C 51 = 11:21:00 51559 Kuklová Kateřina TJP 8450 C 54 = 11:24:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 57 = 11:27:00 7772 Šenkýřová Jana NER C 60 = 11:30:00 neregistro 53504 Krausová Barbora TJP 9150 C 63 = 11:33:00 887950 Skripniková Kateřina FSP 8051 C 66 = 11:36:00 51676 Tichovská Hana PGP 6652 C 69 = 11:39:00 232132 Hermannová Anna TAP 9251 B 72 = 11:42:00 53546 Kučerová Marie VSP 7551 C 75 = 11:45:00 232198 Pavlů Veronika PGP 6950 C 78 = 11:48:00 51554 Hojná Silvie SCP 7950 C 81 = 11:51:00 52932 Kamererová Klára KAM 9154 C 84 = 11:54:00 53007 Čermáková Kristýna PGP 9154 C 87 = 11:57:00 301140 Karasová Jana FSP 6153 C 90 = 12:00:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 93 = 12:03:00 53443 Sládková Helena TAP 9151 C 96 = 12:06:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 99 = 12:09:00 416004 Jiříková Dana TAP 9055 C 102 = 12:12:00 53009 Kožinová Anna PGP 9350 R 105 = 12:15:00 889669 Rydlová Eva FSP 8989 C 108 = 12:18:00 515596 Zurynková Jana EKP 7053 C 111 = 12:21:00 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 114 = 12:24:00 51759 Karbanová Vendula DKP 8350 C 117 = 12:27:00 981843 Darmovzalová Lenka PGP 7951 C 120 = 12:30:00 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 123 = 12:33:00 232062 Uhrová Zuzana VSP 8050 C 126 = 12:36:00 301700 Slavíková Lucie PGP 9150 C 129 = 12:39:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 132 = 12:42:00 301347 Kohlová Zuzana KPY 8852 C 135 = 12:45:00 49983 Kučerková Romana STB 8196 C 138 = 12:48:00 53592 Zoubková Jana ZBP 8050 C 141 = 12:51:00 53706 Myslivečková Zuzana PGP 9253 C 144 = 12:54:00 neregistro 51365 Siblíková Jana SLP 7952 C 147 = 12:57:00 434834 Vildmonová Pavla LBE 7451 C 150 = 13:00:00 51848 Znamenáčková Helena TAP 8153 C 153 = 13:03:00 9782 Horová Magda VSP 5450 C 156 = 13:06:00 53556 Smolková Kateřina PGP 8852 C 159 = 13:09:00 51354 Chumová Jana SLP 7451 C 162 = 13:12:00 51856 Puchernová Zuzana TAP 8453 C 165 = 13:15:00 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 168 = 13:18:00 886276 Jeníčková Radka TAP 8750 C 171 = 13:21:00 9549 Pěluchová Daniela CHC 8851 C 174 = 13:24:00 4183 Choutková Magdalena SOB 8851 C 177 = 13:27:00 500556 Mrázková Romana SJC 8351 C 180 = 13:30:00

Kategorie D35

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení    45 m, 16 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336731 Kašparová Irena SLA 6852 C 2 = 10:32:00 8949 Hejnalová Hana PHK 6151 C 7 = 10:37:00 301135 Janasová Barbora XBM C 10 = 10:40:00 neregistro 331208 Buková Jana ROU 7150 C 13 = 10:43:00 981813 Kolářová Michaela SLA 7351 C 16 = 10:46:00 301014 Kubcová Lenka DOB 7451 C 19 = 10:49:00 52265 Komersová Jana KNC 6550 C 22 = 10:52:00 442858 Asterová Jana SLA 7451 C 25 = 10:55:00 2021834 Beranová Iva VSP 7150 C 28 = 10:58:00 ......................... VAK C 31 = 11:01:00 232199 Turinská Ivana TAP 6850 C 34 = 11:04:00 425546 Zemková Helena SLA 7450 C 37 = 11:07:00 406955 Hankovcová Lenka KAM 7053 C 40 = 11:10:00 51627 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 43 = 11:13:00 515041 Javůrková Gabriela VSP 7260 C 46 = 11:16:00 301028 Martínková Kateřina KPY 7350 C 49 = 11:19:00 232397 Čermáková Gabriela KAM 6752 C 52 = 11:22:00 51589 Klapalová Pavla EKP 7051 C 55 = 11:25:00 2021849 Kopecká Alena VSP 7250 C 58 = 11:28:00 888635 Geislerová Dita DKL 7550 C 61 = 11:31:00 51278 Šafková Petra KAM 6650 C 64 = 11:34:00 231924 Čtrnáctová Magdalena PGP 7151 C 67 = 11:37:00 301616 Bejčková Jana DKL 7150 C 70 = 11:40:00 51638 Pokorná Magdaléna PGP 7562 C 73 = 11:43:00 51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 76 = 11:46:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 79 = 11:49:00 232401 Zakouřilová Helena VSP 7453 C 82 = 11:52:00 ......................... VAK C 85 = 11:55:00 301618 Přibíková Monika PGP 7256 C 88 = 11:58:00 2043619 Kyselová Jana ROU 7050 C 91 = 12:01:00 7921 Sedláčková Petra ROZ 7050 C 94 = 12:04:00 259072 Ježková Martina SLA 7350 C 97 = 12:07:00 2021823 Trnková Dana VSP 7351 C 100 = 12:10:00 224894 Hrdličková Ludmila SLA 6950 C 103 = 12:13:00 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 106 = 12:16:00 51702 Reichlová Jana MKP 7550 C 109 = 12:19:00 442859 Brousilová Petra PGP 6951 C 112 = 12:22:00 49647 Benešová Jaroslava DKL 7050 C 115 = 12:25:00 ......................... VAK C 118 = 12:28:00

Kategorie D45

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    40 m, 15 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 60 = 11:30:00 51398 Sládková Eva TEH 5751 C 63 = 11:33:00 2043618 Svobodová Lenka ROU 6650 C 66 = 11:36:00 515055 Kohoutová Pavlína KNC 6251 C 69 = 11:39:00 410742 Líbalová Marcela ROU 6551 C 72 = 11:42:00 232646 Malačková Jana DVP 6151 C 75 = 11:45:00 428220 Zimmerová Lenka ZVO 6451 C 78 = 11:48:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 81 = 11:51:00 ......................... VAK C 84 = 11:54:00 51289 Wolkerová Dagmar TJP 5250 C 87 = 11:57:00 51356 Hartlová Blanka ODV 6350 C 90 = 12:00:00 52259 Havlíčková Jindra KNC 6150 C 93 = 12:03:00 8668 Cincibusová Ivana FSP 6651 C 96 = 12:06:00 51734 Michálková Jiřina VSP 6151 C 99 = 12:09:00 51660 Ježková Regina MKP 6350 C 102 = 12:12:00 889283 Šebková Helena SCP 6750 C 105 = 12:15:00 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 108 = 12:18:00 231939 Illnerová Daniela DKP 6651 C 111 = 12:21:00 232190 Soukupová Michaela VSP 5850 C 114 = 12:24:00 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 117 = 12:27:00 236111 Nováková Irena OKP 6651 C 120 = 12:30:00 52095 Doležalová Vlasta PGP 5550 C 123 = 12:33:00 434807 Baziková Lucie TJP 6451 C 126 = 12:36:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 129 = 12:39:00 301628 Aschermannová Eva KAM 6550 C 132 = 12:42:00 434580 Lustigová Lenka DKP 6652 C 135 = 12:45:00 336735 Veljačíková Markéta SCP 6451 C 138 = 12:48:00 301361 Jelínková Radana PGP 5851 C 141 = 12:51:00 ......................... VAK C 144 = 12:54:00 51677 Němečková Jarmila OKP 6650 C 147 = 12:57:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 150 = 13:00:00 52099 Valentová Helena OKP 6550 C 153 = 13:03:00 361964 Čápová Irena SCP 6450 C 156 = 13:06:00 51720 Čechmánková Helena OKP 6450 C 159 = 13:09:00 232161 Tihonová Jindra TAP 6253 C 162 = 13:12:00 502090 Šámalová Hana PGP 6150 C 165 = 13:15:00 51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 168 = 13:18:00 515168 Řadová Jaromíra DKP 6551 C 171 = 13:21:00 53182 Kohlová Alena KPY 6051 C 174 = 13:24:00

Kategorie D55

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    30 m, 14 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7999 Matějů Ladislava UVP 4750 C 122 = 12:32:00 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 125 = 12:35:00 53597 Paulová Mirka DCE 5250 C 128 = 12:38:00 53006 Kubátová Milada PGP 4750 C 131 = 12:41:00 7998 Nováková Jiřina UVP 4950 C 134 = 12:44:00 49842 Dlasková Anna DKP 5350 C 137 = 12:47:00 ......................... VAK C 140 = 12:50:00 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 143 = 12:53:00 51645 Dohnalová Dana VSP 5050 C 146 = 12:56:00 53540 Ryšavá Lubomíra TJP 4750 C 149 = 12:59:00 53641 Hejtmánková Alena TAP 5452 C 152 = 13:02:00 51612 Zmeková Míla SLP 4451 C 155 = 13:05:00 51755 Kovářová Zdeňka DKP 5152 C 158 = 13:08:00 7870 Štrossová Jiřinka DCE 5650 C 161 = 13:11:00 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 164 = 13:14:00

Kategorie D65

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    20 m, 10 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51639 Suchá Bohuslava PGP 4450 C 120 = 12:30:00 53532 Provazníková Svatava TJP 4250 C 123 = 12:33:00 ......................... VAK C 126 = 12:36:00

Kategorie H10

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    15 m,  8 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2031371 Šrámek Jaromír MFP 0303 C 2 = 10:32:00 9982 Sedláček Jaroslav ROZ 0300 C 6 = 10:36:00 446429 Kužel Jan FSP 0401 C 10 = 10:40:00 neregistro ......................... VAK C 14 = 10:44:00 2049643 Macura Sebastian MFP 0202 C 18 = 10:48:00 446439 Janas Petr PGP 0200 C 22 = 10:52:00 428273 Riegr Jakub ODV 0201 C 26 = 10:56:00 231948 Čtrnáct František PGP 0401 C 30 = 11:00:00 2049634 Zicha David MFP 03 C 34 = 11:04:00 neregistro 232616 Zakouřil Matyáš VSP 0400 C 38 = 11:08:00 361961 Šťastný Petr TAP 0106 C 42 = 11:12:00 301067 Nosek Daniel PGP 0403 C 46 = 11:16:00 301027 Martínek Jaroslav KPY 0300 C 50 = 11:20:00 425596 Škvor Adam KAM 0202 C 54 = 11:24:00 439143 Hrdlička Jan SLA 0200 C 58 = 11:28:00 ......................... VAK C 62 = 11:32:00 7943 Svoboda Jáchym ROZ 0200 C 66 = 11:36:00 446427 Renda Michal KAM 0207 C 70 = 11:40:00 436445 Gajda Martin VSP 0404 C 74 = 11:44:00 2044898 Kučera Jáchym DOR 0301 C 78 = 11:48:00 8277 Baldrian Tomáš VSP 0405 C 82 = 11:52:00 515410 Lustig Adam DKP 0202 C 86 = 11:56:00 ......................... VAK C 90 = 12:00:00 9877 Kožina Štěpán PGP 0300 C 94 = 12:04:00 ......................... VAK C 98 = 12:08:00 2049649 Choutka Štěpán MFP 0305 C 102 = 12:12:00 2044883 Kroc Kryštof DOR 0201 C 106 = 12:16:00 51366 Škácha Vít SLP 0301 C 110 = 12:20:00 2049632 Rýc Jakub MFP 0304 C 114 = 12:24:00 897393 Kolář Matyáš SLA 0300 C 118 = 12:28:00 224891 Hovorka Metoděj DCE 0200 C 122 = 12:32:00 ......................... VAK C 126 = 12:36:00 428211 Rožek Vilém MFP 0301 C 130 = 12:40:00 682364 Sobotka Vojtěch PGP 0203 C 134 = 12:44:00 2049636 Robertshaw Isaac MFP 0140 C 138 = 12:48:00 neregistro

Kategorie H10L

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    20 m,  6 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049647 Jiroušek Šimon MFP 0502 C 2 = 10:32:00 301082 Nápravník Jiří PVP 04 C 5 = 10:35:00 neregistro 2049639 Hudos Václav MFP 0503 C 8 = 10:38:00 224869 Bohata Adam KNC 0005 C 11 = 10:41:00 neregistro 8696 Muller Ondřej VSP 0210 C 14 = 10:44:00 neregistro 301083 Hampl Jakub PVP 05 C 17 = 10:47:00 neregistro 2042550 Janas Adam PGP 0404 C 20 = 10:50:00 301081 Bejvl Marek PVP 04 C 23 = 10:53:00 neregistro 2035710 Nemšovský Filip VSP 0500 C 26 = 10:56:00 301090 Vlachovský Vojtěch PVP 05 C 29 = 10:59:00 neregistro 2021846 Solar Adam VSP 0603 C 32 = 11:02:00 301084 Vlachovský Matěj PVP 05 C 35 = 11:05:00 neregistro 2021821 Kovář Kryštof VSP 0403 C 38 = 11:08:00 2044888 Nový Jáchym DOR 0502 C 41 = 11:11:00 301119 Rohlík Matěj TAP C 44 = 11:14:00 neregistro 434600 Horák Pavel VSP 0301 C 47 = 11:17:00 2045302 Štěpo Ondřej DOR 0408 C 50 = 11:20:00 ......................... VAK C 53 = 11:23:00 2049646 Kulhan Matyáš MFP 0500 C 56 = 11:26:00 7915 Bohatý Jan UVP C 59 = 11:29:00 neregistro 301644 Rožek Vojtěch MFP 0501 C 62 = 11:32:00 7954 Měšťan Ondřej TAP 01 C 65 = 11:35:00 neregistro 2042548 Snížek Ondřej DOR 0406 C 68 = 11:38:00 301033 Kosík David MFP 0504 C 71 = 11:41:00 ......................... VAK C 74 = 11:44:00 443072 Bláha Vojtěch SJP 0501 C 77 = 11:47:00 2032182 Javůrek Tomáš VSP 0302 C 80 = 11:50:00 2049635 Vedral Tomáš MFP 0244 C 83 = 11:53:00 neregistro ......................... VAK C 86 = 11:56:00 224867 Losos Matěj KNC 0200 C 89 = 11:59:00 301099 Novobilský Daniel TAP C 92 = 12:02:00 neregistro 2032183 Titz Adam VSP 0401 C 95 = 12:05:00 301018 Kabát Martin EKP 0412 C 98 = 12:08:00 ......................... VAK C 101 = 12:11:00 7951 Bortlík Martin TAP 00 C 104 = 12:14:00 neregistro 443105 Bláha Matyáš SJP 0500 C 107 = 12:17:00 ......................... VAK C 110 = 12:20:00 2042541 Snížek Martin DOR 0405 C 113 = 12:23:00 ......................... VAK C 116 = 12:26:00

Kategorie H12

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    20 m,  9 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032143 Čtrnáct Šimon PGP 0001 C 0 = 10:30:00 515064 Javůrek Emil VSP 0100 B 3 = 10:33:00 51745 Šafka Sebastian KAM 0101 B 6 = 10:36:00 446363 Semík Jakub VSP 0000 C 9 = 10:39:00 981814 Longin Jan TAP 0103 B 12 = 10:42:00 2020710 Aschermann Martin VSP 0001 C 15 = 10:45:00 7952 Dědek Matěj TAP 0001 C 18 = 10:48:00 436403 Brousil Tomáš PGP 0100 B 21 = 10:51:00 887903 Brachtl Adam ZVO 0102 C 24 = 10:54:00 7953 Krejčí Michal TAP 0008 C 27 = 10:57:00 888625 Šubrt Matěj DKP 0205 C 30 = 11:00:00 ......................... VAK C 33 = 11:03:00 428268 Kdýr Matěj ODV 0000 C 36 = 11:06:00 301019 Blaha Petr KAM 0104 C 39 = 11:09:00 7944 Jirásek Kryštof ROZ 0101 C 42 = 11:12:00 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 B 45 = 11:15:00 51730 Gajda Jan KAM 0105 B 48 = 11:18:00 443096 Dudák Ladislav SLA 0002 C 51 = 11:21:00 301020 Bartoň Michal KAM 0107 C 54 = 11:24:00 981832 Švarc Antonín DKP 0203 C 57 = 11:27:00 ......................... VAK C 60 = 11:30:00 438634 Čech Richard SLA 0001 C 63 = 11:33:00 2044885 Mezera Ondřej DOR C 66 = 11:36:00 neregistro ......................... VAK C 69 = 11:39:00 2045312 Štěpo Matěj DOR 0000 C 72 = 11:42:00 446345 Malačka Milan DKP 0210 C 75 = 11:45:00 995879 Reichl Tomáš MKP 0100 C 78 = 11:48:00 7955 Havelka Ondřej TAP 0108 C 81 = 11:51:00 218851 Forst Antonín MFP 0101 C 84 = 11:54:00 981925 Varga Matěj KNC 0006 C 87 = 11:57:00 neregistro 218797 Víšek Martin KAM 0102 C 90 = 12:00:00 2023957 Pohořalý Hugo ROU 0103 C 93 = 12:03:00 218785 Šimša Martin MFP 0300 B 96 = 12:06:00 446360 Víteček Jáchym DKP 0204 C 99 = 12:09:00

Kategorie H14

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    20 m, 11 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442860 Ransdorf Jakub TAP 9805 C 2 = 10:32:00 331503 Buk Petr ROU 0001 B 6 = 10:36:00 53124 Neumann Jindřich PVP 9900 C 10 = 10:40:00 888614 Borovička Tomáš FSP 9801 B 14 = 10:44:00 428285 Novák Aleš ODV 9805 B 18 = 10:48:00 51393 Dobeš Jiří KNC 9802 C 22 = 10:52:00 49648 Beneš Jan DKL 9800 C 26 = 10:56:00 2031354 Jiroušek Matyáš MFP 9901 B 30 = 11:00:00 ......................... VAK C 34 = 11:04:00 301023 Bartoň Pavel KAM 9800 C 38 = 11:08:00 361919 Ondřejček Jiří ODV 9800 B 42 = 11:12:00 232395 Aschermann Daniel KAM 9801 B 46 = 11:16:00 361963 Krejbich Daniel TAP 9901 C 50 = 11:20:00 301024 Chaloupka Dominik KAM 9904 C 54 = 11:24:00 207856 Jíra Tomáš ROZ 9800 A 58 = 11:28:00 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 62 = 11:32:00 428278 Zemko Zdeněk SLA 9900 C 66 = 11:36:00 301114 Mikeš Jan TAP 9802 B 70 = 11:40:00 336766 Kašpar František SLA 9800 C 74 = 11:44:00 420403 Hejda Ondřej KNC 9902 C 78 = 11:48:00 ......................... VAK C 82 = 11:52:00 301129 Řeřicha Tomáš TAP 99 C 86 = 11:56:00 neregistro 420407 Prkno Jonáš KNC 9903 C 90 = 12:00:00 443110 Siegl Matyáš MFP 0103 B 94 = 12:04:00 889292 Šebek Petr DKP 9903 B 98 = 12:08:00 ......................... VAK C 102 = 12:12:00

Kategorie H16

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení    40 m, 14 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442871 Aster Tomáš SLA 9602 B 17 = 10:47:00 361959 Landovský Jakub PGP 9601 B 20 = 10:50:00 301697 Šíma Vladislav DKL 9700 C 23 = 10:53:00 2027045 Janáč Vašek TAP 9602 C 26 = 10:56:00 53537 Buk Michal ROU 9601 B 29 = 10:59:00 336745 Lukáš Marek DKL 9702 C 32 = 11:02:00 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 A 35 = 11:05:00 52894 Votava Kryštof KNC 9601 C 38 = 11:08:00 331087 Brázdil Petr ODV 9700 B 41 = 11:11:00 52316 Šopejstal Jan LBE 9702 C 44 = 11:14:00 ......................... VAK C 47 = 11:17:00 420404 Kováčik Juraj KNC 9701 C 50 = 11:20:00 53012 Čermák Adam PGP 9701 A 53 = 11:23:00 303953 Šimek Jan FSP 9600 C 56 = 11:26:00 neregistro 301068 Werner Michal PGP 9705 C 59 = 11:29:00 ......................... VAK C 62 = 11:32:00

Kategorie H18

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení    40 m, 15 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 60 = 11:30:00 515025 Štádlík Lukáš SLA 9401 B 63 = 11:33:00 8631 Lustig Matyáš DKP 9507 B 66 = 11:36:00 438604 Dobeš Jan KNC 9502 C 69 = 11:39:00 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 72 = 11:42:00 8801 Malec Oldřich SLA 9400 B 75 = 11:45:00

Kategorie H21K

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení    40 m, 15 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53206 Oujeský Tomáš ADA 7433 C 84 = 11:54:00 2023965 Izák Pavel PVP 7102 C 87 = 11:57:00 301022 Voleský Leoš KAM 7900 C 90 = 12:00:00 neregistro 53586 Toušek Filip ZBP 7102 C 93 = 12:03:00 515416 Mencl Pavel DKP 7912 C 96 = 12:06:00 301695 Svoboda Jakub ROU 9301 C 99 = 12:09:00 ......................... VAK C 102 = 12:12:00 ......................... VAK C 105 = 12:15:00 232093 Líbal Jakub ROU 9202 C 108 = 12:18:00 889278 Havlůj František DKP 8308 C 111 = 12:21:00 ......................... VAK C 114 = 12:24:00 301642 Izák Petr PVP 7802 C 117 = 12:27:00 ......................... VAK C 120 = 12:30:00 51587 Janeček Jura EKP 6701 C 123 = 12:33:00 ......................... VAK C 126 = 12:36:00 51690 Petříček Martin MKP 8000 C 129 = 12:39:00 52898 Šedivý Ondřej KNC 9103 C 132 = 12:42:00 ......................... VAK C 135 = 12:45:00

Kategorie H21L

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení    60 m, 21 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515067 Fibír Tomáš FSP 7901 C 1 = 10:31:00 51613 Chum Jaroslav SLP 6601 C 3 = 10:33:00 51588 Kalous Vladislav EKP 7702 C 5 = 10:35:00 8802 Hanák Jan SLA 8002 C 7 = 10:37:00 8973 Wohanka Petr VRL 7305 C 9 = 10:39:00 9527 Pohl Zdeněk SRK 7606 C 11 = 10:41:00 303945 Besta Lukáš KNC 8101 C 13 = 10:43:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 15 = 10:45:00 886822 Benc Jiří TAP 8002 C 17 = 10:47:00 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 19 = 10:49:00 207827 Kurfürst Pavel FSP 7400 C 21 = 10:51:00 443090 Janas Petr XBM 7103 C 23 = 10:53:00 515144 Řada Jakub DKP 9401 B 25 = 10:55:00 301029 Klomínský Václav KPY 8700 C 27 = 10:57:00 981811 Hanč Petr VRL 8001 C 29 = 10:59:00 1602625 Buk Jindřich ROU 9303 A 31 = 11:01:00 8118 Kučerka Jan LIT 8002 C 33 = 11:03:00 888643 Seidl Miroslav EKP 7402 C 35 = 11:05:00 51864 Vondra Jiří FSP 7600 C 37 = 11:07:00 232892 Vaníček Tomáš LBE 6600 C 39 = 11:09:00 ......................... VAK C 41 = 11:11:00 232039 Pavlů Ondřej PGP 8904 C 43 = 11:13:00 515411 Pucherna Jan TAP 7701 C 45 = 11:15:00 416199 Bašus Petr SCP 7400 C 47 = 11:17:00 442857 Makovský Jakub TAP 8511 R 49 = 11:19:00 51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 C 51 = 11:21:00 51803 Žaloudek Petr SJC 8309 C 53 = 11:23:00 53643 Randík Jan SOB 8703 C 55 = 11:25:00 49151 Denk Štěpán PGP 9104 C 57 = 11:27:00 995873 Šimek Tomáš FSP 6304 C 59 = 11:29:00 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 61 = 11:31:00 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 63 = 11:33:00 2045234 Haering Jan PVP 7500 C 65 = 11:35:00 53591 Jaroš Marek DCE 8100 C 67 = 11:37:00 51753 Doležal Martin NER C 69 = 11:39:00 neregistro 8578 Straka Lukáš SLA 7002 C 71 = 11:41:00 53572 Semík Jan VSP 6507 C 73 = 11:43:00 51614 Šafka Jan SLP 7704 C 75 = 11:45:00 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 77 = 11:47:00 301370 Kohl Ondřej KPY 8600 C 79 = 11:49:00 416331 Šimon Václav LBE 9100 C 81 = 11:51:00 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 83 = 11:53:00 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 85 = 11:55:00 52281 Píchal Jan VSP 5202 C 87 = 11:57:00 51807 Vlach Martin SCP 8605 C 89 = 11:59:00 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 B 91 = 12:01:00 231951 Ramba Jiří DKP 8606 C 93 = 12:03:00 52257 Havlíček Tomáš KNC 8700 C 95 = 12:05:00 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 97 = 12:07:00 301002 Míka Pavel DKP 7800 C 99 = 12:09:00 443102 Matoušek Petr EKP 7503 C 101 = 12:11:00 2049575 Matoušek Petr DKP 8401 C 103 = 12:13:00 232187 Beneš Filip TAP 8701 C 105 = 12:15:00 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 107 = 12:17:00 2035153 Mátl Radek NER 79 C 109 = 12:19:00 neregistro 51263 Buzek Martin PGP 8401 C 111 = 12:21:00 8914 Nitsch Karel FSP 7611 C 113 = 12:23:00 53636 Hejtmánek Martin TAP 8605 C 115 = 12:25:00 995812 Veselý Jakub LBE 6400 C 117 = 12:27:00 51724 Zakouřil Václav VSP 7401 C 119 = 12:29:00 9705 Prášil Ondřej SJC 8401 C 121 = 12:31:00 51854 Skripnik Ondřej FSP 7502 C 123 = 12:33:00 515152 Pecka Jan EKP 6800 C 125 = 12:35:00 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 A 127 = 12:37:00 515098 Kužel Tomáš FSP 7610 C 129 = 12:39:00 515013 Hora Vladimír VSP 5100 C 131 = 12:41:00 2042532 Borák Michal EKP 8304 C 133 = 12:43:00 416025 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 135 = 12:45:00 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 R 137 = 12:47:00 53581 Dvořák Miroslav ZBP 7601 C 139 = 12:49:00 52284 Aschermann Jan VSP 6902 C 141 = 12:51:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 143 = 12:53:00 886278 Pucherna Petr TAP 8001 C 145 = 12:55:00 53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 147 = 12:57:00 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 149 = 12:59:00 2031351 Simr Pavel ROU 7504 C 151 = 13:01:00 771771 Mrázek Jan SCP 8102 E 153 = 13:03:00 995838 Matějů Luboš PGP 7601 R 155 = 13:05:00 ......................... VAK C 157 = 13:07:00 995826 Ryjáček Jan LPM 8004 C 159 = 13:09:00 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 161 = 13:11:00 53582 Laga Miroslav ZBP 7900 C 163 = 13:13:00 232957 Hrouda Martin FSP 7612 C 165 = 13:15:00 887615 Kolář Tomáš SLA 7103 C 167 = 13:17:00 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 169 = 13:19:00 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 171 = 13:21:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 173 = 13:23:00 899161 Růžička Miloslav LBE 6300 C 175 = 13:25:00 51741 Uher Petr VSP 5001 C 177 = 13:27:00 887637 Černý Martin TAP 8902 C 179 = 13:29:00

Kategorie H35

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení    35 m, 17 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020717 Bejvl Jakub PVP 70 C 2 = 10:32:00 neregistro 51684 Vinš Pavel DKL 6900 C 5 = 10:35:00 52255 Jun Drahomír KNC 5501 C 8 = 10:38:00 7259 Kubec Martin DOB 7002 C 11 = 10:41:00 1398992 Titz Pavel VSP 7400 C 14 = 10:44:00 232723 Jandera Tomáš DVP 7304 C 17 = 10:47:00 51894 Sedláček Jaroslav ROZ 6801 C 20 = 10:50:00 446350 Víteček Jan DKP 7201 C 23 = 10:53:00 515107 Jonáš Radek ZVO 6901 C 26 = 10:56:00 301095 Svoboda Ondřej ROZ 7100 C 29 = 10:59:00 515099 Javůrek Jaromír VSP 7110 C 32 = 11:02:00 2049644 Zicha Josef MFP 73 C 35 = 11:05:00 neregistro 52109 Rakovec Michal SCP 6901 C 38 = 11:08:00 886289 Šubrt Antonín DKP 7100 C 41 = 11:11:00 232336 Funda Jiří API 6401 C 44 = 11:14:00 682077 Liška Jindřich KPY 6700 C 47 = 11:17:00 ......................... VAK C 50 = 11:20:00 336748 Lukáš Petr DKL 6902 C 53 = 11:23:00 301391 Kohl Jiří KPY 6201 C 56 = 11:26:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 59 = 11:29:00 ......................... VAK C 62 = 11:32:00 446359 Bláha Jan SJP 6800 C 65 = 11:35:00 neregistro 887907 Brachtl Daniel ZVO 6902 C 68 = 11:38:00 899152 Nemšovský Petr PGP 7602 C 71 = 11:41:00 2031369 Buk Jiří ROU 6901 C 74 = 11:44:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 77 = 11:47:00 995898 Hankovec Petr KAM 7101 C 80 = 11:50:00 897353 Geisler Michal DKL 7500 C 83 = 11:53:00 2032110 Solar Jan VSP 7303 C 86 = 11:56:00 443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 89 = 11:59:00 301003 Arnot Michal DOB C 92 = 12:02:00 neregistro 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 95 = 12:05:00 995851 Datel Jiří DKL 7101 C 98 = 12:08:00

Kategorie H45

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    30 m, 17 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232612 Korčák Marián HAV 6508 C 61 = 11:31:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 64 = 11:34:00 331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 67 = 11:37:00 51655 Toušek Miloslav MKP 5000 C 70 = 11:40:00 2023803 Pohořalý Dobroslav ROU 6401 C 73 = 11:43:00 49646 Beneš Jan DKL 6600 C 76 = 11:46:00 51680 Novák Libor OKP 6504 C 79 = 11:49:00 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 82 = 11:52:00 2042539 Borák Stanislav EKP 5212 C 85 = 11:55:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 88 = 11:58:00 52121 Hartl Zdeněk ODV 6300 C 91 = 12:01:00 301371 Kudrnáč Martin KAM 5901 C 94 = 12:04:00 981822 Milan Malačka DVP C 97 = 12:07:00 neregistro 515440 Tihon Jaroslav TAP 6102 C 100 = 12:10:00 49818 Betlach Miroslav DKP 6300 C 103 = 12:13:00 336729 Hovorka Jan DCE 6300 C 106 = 12:16:00 410735 Košťák Milan HCE 6101 C 109 = 12:19:00 434809 Bazika Miroslav TJP 6401 C 112 = 12:22:00 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 115 = 12:25:00 515118 Řada Richard DKP 6701 C 118 = 12:28:00 51314 Adrián Petr EKP 5600 C 121 = 12:31:00 361969 Malec Jaromír ROU 6203 C 124 = 12:34:00 51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 127 = 12:37:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 130 = 12:40:00 889282 Šebek Martin SCP 6700 C 133 = 12:43:00 515124 Strejc Jaroslav ZVO 6101 C 136 = 12:46:00 253122 Ornst Jan DKP 6700 C 139 = 12:49:00 8669 Cincibus Pavel FSP 6605 C 142 = 12:52:00 51679 Novák Ivo OKP 6200 C 145 = 12:55:00 52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 148 = 12:58:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 151 = 13:01:00 ......................... VAK C 154 = 13:04:00 420420 Votava Petr KNC 6602 C 157 = 13:07:00 49889 Veljačik Pavel SCP 6200 C 160 = 13:10:00 345950 Malec Jaroslav SLA 6200 C 163 = 13:13:00 53639 Hejtmánek Vladimír TAP 5802 C 166 = 13:16:00 428289 Aschermann David KAM 6500 C 169 = 13:19:00 420405 Pliska Miloš PGP 6304 C 172 = 13:22:00 52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 175 = 13:25:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 178 = 13:28:00 52107 Sysel Zdeněk PGP 5200 C 181 = 13:31:00

Kategorie H55

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    35 m, 15 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53526 Cedrych Karel TJP 5500 C 101 = 12:11:00 411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 104 = 12:14:00 51329 Paukert Milan TJP 5000 C 107 = 12:17:00 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 110 = 12:20:00 51332 Ryšavý Vít TJP 4700 C 113 = 12:23:00 51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 116 = 12:26:00 51327 Kukla Jan TJP 5600 C 119 = 12:29:00 436401 Šámal Václav PGP 5601 C 122 = 12:32:00 53514 Kraus Ota TJP 5700 C 125 = 12:35:00 436443 Lustig Zdeněk DKP 5601 C 128 = 12:38:00 336747 Koč Lumír MKP 5401 C 131 = 12:41:00 232091 Jelínek Martin PGP 5103 C 134 = 12:44:00 49500 John Vladimír OLP 5502 C 137 = 12:47:00 232045 Soukup Václav VSP 5600 C 140 = 12:50:00 ......................... VAK C 143 = 12:53:00 49606 Wald František FSP 5300 C 146 = 12:56:00 52111 Hojný Oldřich SCP 5201 C 149 = 12:59:00 7885 Hájek Jan MAS 5401 C 152 = 13:02:00 52299 Novák Miloš SCP 4600 C 155 = 13:05:00 ......................... VAK C 158 = 13:08:00

Kategorie H65

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    30 m, 12 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 117 = 12:27:00 51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 120 = 12:30:00 52260 Kalivoda Vladimír KNC 3800 C 123 = 12:33:00 420425 Zábranský Emil SLA 4200 C 126 = 12:36:00 49813 Valášek Josef SCP 4501 C 129 = 12:39:00 53731 Duda František KPY 4600 C 132 = 12:42:00 49885 Procházka Aleš DKP 4700 C 135 = 12:45:00 301171 Paul Josef DCE 4401 C 138 = 12:48:00 410733 Rejpal Petr SCP 4100 C 141 = 12:51:00 7901 Matějů Ivan UVP 4600 C 144 = 12:54:00 53507 Hlavatý Karel SJP 4200 C 147 = 12:57:00 51705 Šerák Zdeněk MKP 4200 C 150 = 13:00:00 53574 Lebduška Petr ROU 4702 C 153 = 13:03:00 51640 Suchý Karel PGP 4300 C 156 = 13:06:00 53555 Chloupek Radek SLP 4001 C 159 = 13:09:00 8805 Nosál Stanislav LBE 4600 C 162 = 13:12:00 51621 Novotný Jiří SLP 4601 C 165 = 13:15:00 428292 Šubrt Václav TJP 4201 C 168 = 13:18:00 51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 171 = 13:21:00 232101 Mudr Stanislav DCE 4400 C 174 = 13:24:00

Kategorie H75

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    30 m, 12 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 90 = 12:00:00 52254 Kalivoda Viktor KNC 3300 C 93 = 12:03:00 51964 Hanák Milan FSP 3400 C 96 = 12:06:00 8797 Bláha Svatopluk SJP 3501 C 99 = 12:09:00 49404 Semorád Miloš SCP 3300 C 102 = 12:12:00 51865 Vondra Jaroslav FSP 3300 C 105 = 12:15:00 52098 Samohýl Richard PGP 2800 C 108 = 12:18:00

Kategorie HDR

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    20 m,  6 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 301004 Arnot František DOB C 0 = 10:30:00 neregistro 301006 Arnotová Anna DOB C 0 = 10:30:00 neregistro 888639 Baldrianová Eva VSP 0751 C 0 = 10:30:00 224868 Besta Radek KNC C 0 = 10:30:00 neregistro 51421 Bláha Šimon SJP 0700 C 0 = 10:30:00 7920 Bohatá Marie UVP C 0 = 10:30:00 neregistro 246850 Brettl Filip PGP 06 C 0 = 10:30:00 neregistro 51699 Brettl Tobiáš PGP 09 C 0 = 10:30:00 neregistro 425581 Brousilová Lucie PGP 0650 C 0 = 10:30:00 neregistro 301086 Chumová Adéla SLP 0950 C 0 = 10:30:00 8666 Cincibusová Lenka FSP 0450 C 0 = 10:30:00 438614 Dobešová Marie KNC 0004 C 0 = 10:30:00 neregistro 8868 Dobiášová Anna ROU 0550 C 0 = 10:30:00 301061 Elisová Josefína OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 301121 Eliášová Magdalena TAP C 0 = 10:30:00 neregistro 52270 Ellen Wdówková KAM 0352 C 0 = 10:30:00 515173 Fibírová Zuzana FSP 7555 C 0 = 10:30:00 301125 Hampl Jan PVP 09 C 0 = 10:30:00 neregistro 981845 Hladká Tereza TAP C 0 = 10:30:00 neregistro 51649 Horák Martin VSP 0601 C 0 = 10:30:00 301056 Hošťálek Jakub OPG C 0 = 10:30:00 neregistro ? Hroněk Štěpán VSP 0700 C 0 = 10:30:00 301062 Hrubošová OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 301055 Hrubý Adam OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 301080 Izák Daniel PVP 0400 C 0 = 10:30:00 336137 Izáková Eva PVP 0651 C 0 = 10:30:00 515188 Jan Wdówka KAM 0205 C 0 = 10:30:00 232976 Jandera Kryštof PGP 0700 C 0 = 10:30:00 ? Jedlička Aleš VSP 0800 C 0 = 10:30:00 436402 Ježek František SLA 0501 C 0 = 10:30:00 2049641 Jiroušková Barbora MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 1302784 Junek Matouš STH 0801 C 0 = 10:30:00 7941 Jíra Filip ROZ 0500 C 0 = 10:30:00 301017 Kalous Tomáš EKP C 0 = 10:30:00 neregistro ? Kilarský Vojtěch VSP 0410 C 0 = 10:30:00 neregistro 515078 Kováčiková Agáta KNC 0003 C 0 = 10:30:00 neregistro 301007 Kozelková Ema DOB C 0 = 10:30:00 neregistro 7258 Kubcová Anna DOB 0550 C 0 = 10:30:00 ? Kučera Jakub VSP 0900 C 0 = 10:30:00 2044899 Kučera Teodor DOR C 0 = 10:30:00 neregistro ? Kučerová Kateřina VSP 0950 C 0 = 10:30:00 301040 Lindová Veronika NER C 0 = 10:30:00 neregistro 301060 Luka Ondřej OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 51275 Macková Tereza PGP C 0 = 10:30:00 neregistro 301009 Marada Matěj DOB C 0 = 10:30:00 neregistro 301010 Marada Vojtěch DOB C 0 = 10:30:00 neregistro 301012 Martinek Filip DOB C 0 = 10:30:00 neregistro 301013 Martinek Šimon DOB C 0 = 10:30:00 neregistro 2031347 Moravec Michal NER 0600 C 0 = 10:30:00 neregistro 2049648 Moskaliev Erik MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 2049640 Moskalievova Ela MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 301057 Mrkos Jonáš OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 301058 Mrkosová Viktorie OPG C 0 = 10:30:00 neregistro ? Mullerová Markéta VSP 0859 C 0 = 10:30:00 neregistro 301008 Mácová Štěpánka DOB C 0 = 10:30:00 neregistro 301120 Novobilský Dominik TAP C 0 = 10:30:00 neregistro 9055 Novotný Šimon KAM 9750 C 0 = 10:30:00 301045 Němcová Adéla NER C 0 = 10:30:00 neregistro 336756 Ornstová Lucie DKP 1150 C 0 = 10:30:00 301001 Oujeský Lukáš ADA C 0 = 10:30:00 neregistro 51600 Pecková Tereza EKP 0551 C 0 = 10:30:00 301043 Plch Matyáš NER C 0 = 10:30:00 neregistro 301097 Pohl Lukáš SRK 07 C 0 = 10:30:00 neregistro 303955 Přibíková Agáta PGP 0651 C 0 = 10:30:00 51577 Sanna Vivian DKP 0751 C 0 = 10:30:00 52300 Sedláček Patrik ROZ 0800 C 0 = 10:30:00 2027043 Semecký Vít TAP 06 C 0 = 10:30:00 neregistro 2032152 Solar Daniel VSP 0901 C 0 = 10:30:00 301035 Soukupová Eliška PRG 10 C 0 = 10:30:00 neregistro 301093 Svoboda František ROZ C 0 = 10:30:00 neregistro 301079 Uhlík Tomáš PVP C 0 = 10:30:00 neregistro 361973 Uhlíková Markéta PVP C 0 = 10:30:00 neregistro 218788 Uhlířová Marie Milada LBE 0950 C 0 = 10:30:00 2050485 Vlašaná Karolína DOR C 0 = 10:30:00 neregistro 2032113 Zakouřilová Klára VSP 0850 C 0 = 10:30:00 301025 Zelenka Vincent KPY C 0 = 10:30:00 neregistro 436970 Zemková Pavlína SLA 0551 C 0 = 10:30:00 2049650 Zichová Tereza MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 361991 Černý Antonín TAP 04 C 0 = 10:30:00 neregistro 2027042 Černý Matouš TAP 05 C 0 = 10:30:00 neregistro 2049645 Šach Jakub MFP 05 C 0 = 10:30:00 neregistro 416325 Šimková Anežka PVP 0950 C 0 = 10:30:00 301046 Šimůnková Michaela NER 08 C 0 = 10:30:00 neregistro 515403 Štoková Sofie DKP 0750 C 0 = 10:30:00 361934 Šťastný Tomáš TAP 0401 C 0 = 10:30:00 361962 Řeháková Jana DVP 7351 C 0 = 10:30:00 361965 Řeháková Ludmila DVP 0451 C 0 = 10:30:00

Kategorie N

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    35 m, 10 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ? Domes Rostislav DVP C 0 = 10:30:00 neregistro ? Domesová Věra DVP C 0 = 10:30:00 neregistro ? Ezrová Zuzana FSP C 0 = 10:30:00 neregistro ? Lišková KPY C 0 = 10:30:00 neregistro ? Mikešová Soňa NER C 0 = 10:30:00 neregistro ? Míchalová KPY C 0 = 10:30:00 neregistro ? Novák Josef KPY C 0 = 10:30:00 neregistro ? Nováková Marie KPY C 0 = 10:30:00 neregistro ? Slavík Miloš DVP C 0 = 10:30:00 neregistro ? Slavíková Věra DVP C 0 = 10:30:00 neregistro

Kategorie T3

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    25 m, 12 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 51436 Abrtová Kristýna ROU C 0 = 10:30:00 neregistro 2021833 Beran Jiří VSP 7102 C 0 = 10:30:00 331382 Brázdilová Radka ODV 6950 C 0 = 10:30:00 51394 Chládková Jana KNC C 0 = 10:30:00 neregistro 301049 Dobiáš Petr OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 301015 Domesová Simona DVP C 0 = 10:30:00 neregistro 301069 Drtinová Zuzana PRG 00 C 0 = 10:30:00 neregistro 301051 Hošťálek Tomáš OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 2035706 Hroňková Milada VSP 7455 C 0 = 10:30:00 301076 Hudec Antonín PRG 98 C 0 = 10:30:00 neregistro 301064 Jan Nosek PGP C 0 = 10:30:00 neregistro 301050 Janovská Adéla OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 301031 Jarosil Lukáš MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 2045241 Jiří Čtrnáct PGP C 0 = 10:30:00 neregistro 301032 Klukova Zuzana MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 51400 Kopecká Eliška KNC 0001 C 0 = 10:30:00 2032111 Kovářová Ivana VSP 7366 C 0 = 10:30:00 neregistro 2044892 Kučerová Bára DOR C 0 = 10:30:00 neregistro 301041 Lindová Miroslava NER C 0 = 10:30:00 neregistro 2045313 Nová Jana DOR 7150 C 0 = 10:30:00 301065 Pavla Nosková PGP C 0 = 10:30:00 neregistro 232028 Romana Růžková SCP 82 C 0 = 10:30:00 neregistro 2032115 Solarová Zuzana VSP 7750 C 0 = 10:30:00 51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 0 = 10:30:00 51392 Tichá Ivana KNC 6250 C 0 = 10:30:00 2049522 Titzová Pavlína VSP 7467 C 0 = 10:30:00 neregistro 253105 Votavová Renata KNC 0002 C 0 = 10:30:00 438646 Válek Marian MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 301054 Wichert Nicolas OPG C 0 = 10:30:00 neregistro 425552 Wohanková Kateřina VRL 7955 C 0 = 10:30:00 2049638 Zichová Hana MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 51350 Šubrt Jiří TEP 6100 C 0 = 10:30:00

Kategorie T5

21.10.2012 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení    40 m, 15 kontrol           tištěno 20.10.2012    0:42

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 8857 Arnoštová Kateřina VSP 7652 C 0 = 10:30:00 301037 Bejlek Miroslav NER C 0 = 10:30:00 neregistro 301016 Bulva Radek DVP C 0 = 10:30:00 neregistro 515029 Cabrnochová Eva DKL 8450 C 0 = 10:30:00 53520 Cabrnochová Hana DKL 5550 C 0 = 10:30:00 53008 Doležal Jan NER C 0 = 10:30:00 neregistro 301075 Gaigr Jonáš PRG 97 C 0 = 10:30:00 neregistro 301071 Heřmanová Kristýna PRG 96 C 0 = 10:30:00 neregistro 2035736 Hroněk Jan VSP 7420 C 0 = 10:30:00 442867 Jirous Jiří TAP 7201 C 0 = 10:30:00 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 0 = 10:30:00 301073 Krupička Václav PRG 96 C 0 = 10:30:00 neregistro 51984 Mudrová Martina HCE 6451 C 0 = 10:30:00 218786 Nejhorsy MFP C 0 = 10:30:00 neregistro 301048 Novák Radomír NER 7000 C 0 = 10:30:00 neregistro 219274 Němec Jan NER C 0 = 10:30:00 neregistro 232520 Němec Luboš DVP 4401 C 0 = 10:30:00 301044 Pavlíček Lubomír NER C 0 = 10:30:00 neregistro 301042 Plch Martin NER C 0 = 10:30:00 neregistro 2023951 Pohořalá Karolína ROU 6850 C 0 = 10:30:00 301039 Pondělíčková Jana NER C 0 = 10:30:00 neregistro 301074 Ridgill Philip PRG 97 C 0 = 10:30:00 neregistro 2032168 Silný Ondřej PHK 7906 C 0 = 10:30:00 51276 Slavík Viktor PGP 6300 C 0 = 10:30:00 301036 Těšínská Pavlína PRG 96 C 0 = 10:30:00 neregistro 361954 Uhlík Jan PVP 7206 C 0 = 10:30:00 331179 Uhlíř Patrik LBE 7000 C 0 = 10:30:00 301070 Vávra Vojtěch PRG 95 C 0 = 10:30:00 neregistro 446346 Šmatla Jaromír NER C 0 = 10:30:00 neregistro 886277 Šváb Jan VSP 5801 C 0 = 10:30:00