Stránky závodu 21. 10. 2012 – Babice

26.10. Všechny oddíly již zaplatily dlužné startovné - děkujeme.

25.10. Zveřejněny fotky ze závodu.
Pokud jste ochotni podělit se i vy s ostatními o své fotografie, rádi na ně vystavíme odkaz. Stačí, pokud ho pošlete na adresu závodu pz12()mff.cuni.cz

23.10. Vydány oficiální výsledky.
Děkujeme všem cca 750 závodníkům za to, že přijeli a pomohli uspořádat důstojný podnik.

22.10. Další zbytky - černé prorážečky, čip 22xxxx, bílé potítko, žlutá utěrka, černe kroksy, nevyzvednuté diplomy dětských kategorií

21.10. Nálezy - šedá mikina, boty vel. 40, buzola, mapnik s mapami a dětskými spodky (vel. cca 92)
Zájemci se mohou ozvat na adresu závodu pz12()mff.cuni.cz.

21.10. Oddíly, které nezaplatily startovné: STH (50 Kč), ZVO (460 Kč)
Žádám, abyste startovné neprodleně uhradili na účet oddílu a to nejpozději do následujícího závodu PŽ.
22.10. Oddíl ZVO už se ozval s omluvou a zaplatil
26.10. Oddil STH zaplatil

21.10. Doplněny výsledky kategorie N.

21.10. Vydány první výsledky, sem ještě doplníme kategorii N.

20.10. Ještě jedna aktualizace startovky k času 01:00, tentokrát už poslední on-line verze, další dohlášky a změny až na prezentaci.
Máme naléhavou prosbu na závodníky, kteří se rozhodli zítra nedorazit - odhlašte se, prosím, zejména pokud jste měli ohlášenou zápůjčku čipů. Čipová sada pražské oblasti už je téměř úplně rozpůjčovaná. V okamžiku, kdy zmizí zásoba úplně, budeme na prezentaci dohlašovat už jen do kategorie N.

19.10. Aktualizována startovka

19.10. Doplněny podrobné pokyny pro náborovou trať N

18.10. Zveřejněny startovky

18.10. Na shromaždišti připravujeme pro nejmenší dětský závůdek. Kontroly budou děti razit do průkazky nebo pokud si přinesou čip, vytisknem jim i mezičasy. Více v pokynech.

18.10. Startovky jsou již nalosovány. Musí je ještě zkotrolovat hlavní rozhodčí a kolem poledne by se měly objevit na stránkách závodu.
Je přihlášeno přes 700 závodníků, takže startovat budeme až do času 180! Všechny předem nahlášené požadavky na startovní čas jsme zkontrolovali a snažili se vyhovět.
Nejpočetnější kategorii je H21L s 86 závodníky a druhá je kategorie HDR, kde je přihlášeno 72 závodníků.

18.10. Zveřejněny pokyny a plánek shromaždiště

17.10. Pro školku vyhradíme koutek v tělocvičně, kam se nesmí chodit v botách. Zvažte, zda nevzít dětem do tělocvičny přezůvky.

17.10. Aktivován odkaz na platby. Průběžně budu doplňovat, jak bude chodit na účet.

17.10. Tenčí se nám zásoba čipů na půjčení. Chcete-li mít jistotu, že se na vás dostane, přihlaste se včas! Nenechávejte to až na prezentaci.

17.10. Definitivní uzávěrka přihlášek systémem OB-Haná. Další přihlášky pouze e-mailem a pouze na místa vakantů. I o tréninkové tratě je velký zájem, takže chcete-li mít jistotu, že se na vás dostane vytištěná trať, přihlaste se včas.

15.10. Zveřejněny parametry tratí

15.10. Jelikož se v řádném termínu nepřihlásila žádná závodnice do kategorie D75, rozhodl se hlavní rozhodčí tuto kategorii zrušit.

15.10. Přihlášky v řádném termínu byly uzavřeny. Zadali jsme počty map do tiskárny, takže dohlášky jsou sice možné, ale za zvýšené startovné. Dohlášky můžete klikat v systému OB-Haná až do středy, kdy budeme připravovat startovku.
V sekci Startovky si zatím můžete zkontrolovat seznam přihlášených.

30.9. V celém areálu OpenGate platí přísné omezení na pohyt psů. Takže nechte raději své miláčky doma a pokud přecejen musí přijet s vámi, tak do areálu smí pouze na vodítku a musíte uhlídat, že po nich nezůstane nečistota.

26.9. Zprávy z lesa: Začínáme stavět tratě. Závod bude lahůdka, krásně průběžné pasáže s měkkou mechovou podložkou se střídají s dobře průchodnými hustníky - bude potřeba náležitě měnit tempo běhu. Sosnovi se mapa povedla, všechno sedí, jak má. Na mapě je 27km mělkých suchých melioračních rýh!

25.9. Školka bude. Během vašeho pobytu v lese vám pohlídáme vaše ratolesti. Ale prosíme, nechávejte je ve školce jen dobu nezbytně nutnou. Vešekerým z toho vyplývajícím požadavkům na startovku rádi vyhovíme.

21.9. Zveřejněn rozpis

18.9. Spuštěny stránky závodu a po schválení bude zveřejněn oficiální rozpis.
Zatím jen základní informace: PŽ na krátké trati v Babicích (u Říčan) v neděli 21.10. od 10:30, přihlášky do soboty 13.10. na OB-Haná.

 

 

 

 

 

 

Sponzoři:

Firma ENACON

OB Říčany

Matfyz

OpenGate

Říčany