Stránky závodu 3. 4. 2011 – Říčany

Závod OB 3.4.2011 Říčany

12.4. Výsledky byly prohlášeny za definitivní a byly rozeslány na všechna nádraží.

3.4. Est post aves. V patřičné sekci najdete výsledky. Oficiálně prošlo cílem 717 závodníků, ale neoficiálně přilákalo skoro letní počasí do lesa ještě několik desítek lidí navíc. Došly čipy, došly mapy, děvčata na prezentaci málem potřebovala ochranku proti některým, kteří se, ač nepřihlášeni, dožadovali na poslední chvíli vstupu do lesa. Jiné zásadní stížnosti se k nám nedonesly, takže doufáme, že jste si to užili. Aspoň fotky na to vypadají...

1.4. Definitivní verze startovek visí. Na shledanou při prezentaci a v lese. Pro ty, co nečtou pokyny: most přes dálnici D1 na 11.km je neprůjezdný, pokud budete chtít do tělocvičny, doporučujeme přezůvky, v lese počítejte se stopami po dřevorubcích (rozbahněné cesty, mírně zvětšené paseky...), kritické nové oplocenky jsou v mapě jako zakázané prostory, méně kritické tam nejsou.

31.3. Aktualizovány startovky. Naposledy budeme číst maily zítra v poledne, pak uděláme poslední aktualizaci a dále budeme vyřizovat změny pouze při prezentaci.

30.3. Na loňském trailovém MS v Trondheimu nebyli pořadatelé v okamžiku prezentace schopni ověřit naši platbu, přestože jsme ji museli platit dva měsíce dopředu. Smáli jsme se jim řkouce, že u nás toto funguje na nejposlednějším oblastňáku. Tak abychom nebyli nejposlednější, zde jsou vaše dorazivší platby.

30.3. Zveřejněny parametry tratí, startovky a pokyny.

29.3. K 11:00 dnešního dne byly definitivně uzavřeny přihlášky. Všichni, o nichž víme, jsou dopsáni u Hanáků (kategorie, resp. oddíly), můžete si tam zkontrolovat své jméno. Další dohlášky už půjdou jen na místa vakantů.

28.2. Spuštěny stránky závodu a zveřejněn rozpis

 

 

 

 

 

 

Sponzoři:

Firma ENACON

ZS Ricany

Matfyz

Firma YQware