API OK Andante Písek

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 232336 H35L API6401 Funda Jiří 77.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 10) 301314 D45L DCE6452 Rusá Lenka 3.00 90.00 Kč ( 2) 232737 D10 DCE0150 Rusá Vendula 13.00 40.00 Kč ( 5) 53597 D55 DCE5250 Paulová Mirka 13.00 90.00 Kč ( 8) 7868 D45L DCE5550 Mrázová Pavla 30.00 90.00 Kč ( 4) 301171 H65 DCE4401 Paul Josef 46.00 40.00 Kč ( 9) 7870 D45L DCE5650 Štrossová Jiřinka 60.00 90.00 Kč ( 3) 232101 H65 DCE4400 Mudr Stanislav 79.00 40.00 Kč ( 510) 51965 H35L DCE5500 Procházka Antonín 81.00 130.00 Kč ( 6) 51973 H45L DCE5400 Jaroš Vladimír 86.00 90.00 Kč ( 7) 51966 D45L DCE5450 Procházková Miluše 90.00 90.00 Kč ( 13) 53591 H21L DCE8100 Jaroš Marek 122.00 90.00 Kč ( 11) 53598 D21L DCE7450 Svobodová Jitka 145.00 90.00 Kč ( 12) 416316 D21L DCE7950 Jarošová Klára 159.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1060.00 Kč

DKL KOB Kladno

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18) ? HDR DKL0600 Oubrecht Petr 0.00 40.00 Kč neregistro ( 19) ? HDR DKL0700 Geisler Richard 0.00 40.00 Kč ( 27) 888635 T6 DKL7550 Geislerová Dita 0.00 90.00 Kč ( 695) 515197 T6 DKL5401 Kozel Karel 0.00 90.00 Kč ( 16) ? D10 DKL0150 Horychová Zuzana 7.00 40.00 Kč ( 514) 336745 H14 DKL9702 Lukáš Marek 11.00 70.00 Kč ( 17) 888635 D10L DKL0151 Geislerová Aneta 18.00 40.00 Kč ( 20) 331213 H55 DKL5200 Šorm Miroslav 27.00 90.00 Kč ( 28) 301697 H12 DKL9700 Šíma Vladislav 29.00 40.00 Kč ( 15) 49640 D12 DKL0050 Benešová Hana 38.00 40.00 Kč ( 29) 49648 H14 DKL9800 Beneš Jan 47.00 40.00 Kč ( 26) 897353 H35L DKL7500 Geisler Michal 57.00 90.00 Kč ( 22) 49646 H45L DKL6600 Beneš Jan 59.00 90.00 Kč ( 30) 888621 H12 DKL9900 Postolka Jáchym 59.00 40.00 Kč ( 25) 49647 D35L DKL7050 Benešová Jaroslava 75.00 90.00 Kč ( 14) ? H12 DKL0001 Oubrecht Tomáš 89.00 40.00 Kč ( 511) 336748 H35L DKL6902 Lukáš Petr 93.00 130.00 Kč ( 21) 416324 H45L DKL5400 Cabrnoch Jiří 119.00 90.00 Kč ( 23) 51684 H35L DKL6900 Vinš Pavel 121.00 90.00 Kč ( 513) 515029 D21L DKL8450 Cabrnochová Eva 125.00 130.00 Kč ( 512) 410721 D35K DKL6951 Lukášová Kamila 130.00 130.00 Kč ( 24) 515065 H35L DKL6901 Šemelík Petr 145.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1630.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 516) 49865 P DKP6250 Prouzová Zuzana 0.00 40.00 Kč ( 63) 515144 H21K DKP9401 Řada Jakub 3.00 90.00 Kč ( 34) 897371 D10L DKP0251 Řadová Lucie 4.00 40.00 Kč ( 38) 51799 D55 DKP5150 Stehnová Hana 4.00 90.00 Kč ( 37) 51760 H45L DKP4900 Stehno Pavel 11.00 90.00 Kč ( 51) 887619 H21L DKP7700 Karban Zdeněk 12.00 90.00 Kč ( 44) 301365 D45L DKP5851 Svobodná Eva 15.00 90.00 Kč ( 70) 888612 H14 DKP9804 Kubena Martin 17.00 40.00 Kč ( 31) 443091 D10 DKP0151 Kalousková Marie 19.00 40.00 Kč ( 39) 49842 D55 DKP5350 Dlasková Anna 25.00 90.00 Kč ( 36) 51800 H55 DKP4300 Procházka Zdenko 30.00 90.00 Kč ( 42) 49892 D45L DKP5752 Dudová Hana 33.00 90.00 Kč ( 716) 887912 H14 DKP9701 Lanz Edvard 33.00 70.00 Kč neregistro ( 58) 49866 H21K DKP8705 Prouza Jaromír 35.00 90.00 Kč ( 50) 515003 H35L DKP7200 Vít David 41.00 90.00 Kč ( 59) 336746 H21L DKP8717 Pospíšil Ondřej 46.00 90.00 Kč ( 33) 428224 D10L DKP0250 Sanna Karin 48.00 40.00 Kč ( 69) 897357 H14 DKP9801 Semerád Antonín 49.00 40.00 Kč ( 47) 887925 H35L DKP6703 Sanna Roberto 53.00 90.00 Kč ( 718) 887932 H14 DKP9900 Lanz Vojtěch 59.00 70.00 Kč ( 54) 51759 D21L DKP8350 Havlíčková Vendula 63.00 90.00 Kč ( 40) 8558 D45L DKP5651 Klusáková Jitka 66.00 90.00 Kč ( 35) 51763 H65 DKP3800 Ďurčat Jozef 67.00 40.00 Kč ( 53) 420446 D21L DKP8159 Dienerová Petra 71.00 90.00 Kč ( 57) 8638 D21L DKP8655 Foglarová Kamila 79.00 90.00 Kč ( 41) 8643 H45L DKP5700 Dlouhý Jiří 80.00 90.00 Kč ( 515) ? H12 DKP0002 Plánička Viktor 80.00 70.00 Kč ( 67) 888632 D16 DKP9654 Kubenová Karolína 83.00 90.00 Kč ( 52) 9880 D21L DKP8158 Štoková Mariana 85.00 90.00 Kč ( 663) 897356 H10 DKP0203 Švarc Antonín 85.00 40.00 Kč ( 65) 886607 H21L DKP9500 Šňupárek Václav 86.00 90.00 Kč ( 46) 515118 H35L DKP6701 Řada Richard 89.00 90.00 Kč ( 725) 886271 D16 DKP9751 Nováková Tereza 89.00 130.00 Kč ( 45) 515168 D45L DKP6551 Řadová Jaromíra 93.00 90.00 Kč ( 743) 51787 D21L DKP8853 Karochová Simona 93.00 130.00 Kč ( 68) 886251 D16 DKP9655 Soudná Veronika 95.00 90.00 Kč ( 62) 887944 D21L DKP9154 Svobodná Madla 101.00 90.00 Kč ( 32) 888625 H10L DKP0205 Šubrt Matěj 104.00 40.00 Kč ( 66) 515071 D16 DKP9652 Šňupárková Anna 107.00 90.00 Kč ( 48) 443079 H35K DKP6901 Kalousek Jiří 108.00 90.00 Kč ( 61) 434840 D21L DKP8758 Bochenková Martina 109.00 90.00 Kč ( 56) 51798 D21L DKP8651 Plochová Dominika 117.00 90.00 Kč ( 43) 49871 H45L DKP5800 Svobodný Petr 122.00 90.00 Kč ( 55) 515125 D21K DKP8451 Vítová Markéta 123.00 90.00 Kč ( 49) 886289 H35K DKP7100 Šubrt Antonín 126.00 90.00 Kč neregistro ( 64) 8645 D21L DKP9450 Dlouhá Hana 139.00 90.00 Kč ( 747) 301369 H21L DKP8511 Wagner Libor 146.00 130.00 Kč ( 60) 49815 D21L DKP8756 Dlouhá Marie 157.00 90.00 Kč ( 740) 51796 D21L DKP8850 Svobodná Šárka 163.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 4060.00 Kč

DOB KOB Dobruška

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 71) 920696 H21L DOB8002 Janda Martin 112.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

DVP Sokol Praha Spořilov - Roztyly

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 73) 361962 HDR DVP0451 Řeháková Ludmila 0.00 40.00 Kč ( 74) ? HDR DVP0651 Řeháková Karolina 0.00 40.00 Kč ( 77) 361965 P DVP7401 Řehák Jiří 0.00 40.00 Kč ( 72) ? D10L DVP0251 Janderová Barbora 10.00 40.00 Kč ( 79) 515456 H21K DVP8001 Hubený Martin 31.00 90.00 Kč ( 75) 887636 D65 DVP4150 Maršíková Miluše 47.00 40.00 Kč ( 76) 232646 D45L DVP6151 Malačková Jana 69.00 90.00 Kč ( 78) 232976 D21L DVP7751 Janderová Markéta 97.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 470.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 80) ? HDR EKP0412 Kabát Martin 0.00 40.00 Kč ( 83) 886298 T6 EKP6912 Kabát Jan 0.00 90.00 Kč ( 85) 888643 H21L EKP7402 Seidl Miroslav 8.00 90.00 Kč ( 517) 49632 D10L EKP0256 Fantová Kateřina 20.00 40.00 Kč ( 519) 51147 H45L EKP5800 Fanta Miroslav 38.00 130.00 Kč ( 518) 51583 D35L EKP5650 Fantová Libuše 60.00 130.00 Kč ( 84) 51589 D35L EKP7051 Klapalová Pavla 72.00 90.00 Kč ( 86) 52852 H21L EKP7414 Ondráček Radim 84.00 90.00 Kč ( 82) 232174 D45L EKP6150 Bochenková Jana 96.00 90.00 Kč ( 520) 886287 H21L EKP8202 Folprecht Tomáš 100.00 130.00 Kč ( 88) 515409 D21K EKP8259 Kalinová Markéta 129.00 90.00 Kč ( 87) 515458 H21L EKP8211 Kalina Miroslav 134.00 90.00 Kč ( 765) 51581 H45L EKP5601 Bochenek Milan 134.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1190.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97) 515067 H21L FSP7901 Fibír Tomáš 0.00 90.00 Kč ( 521) 8666 HDR FSP0450 Cincibusová Lenka 0.00 40.00 Kč ( 673) 303910 P FSP8052 Vondrová Jitka 0.00 40.00 Kč ( 674) 889669 P FSP8989 Rydlová Eva 0.00 40.00 Kč ( 90) 53267 H55 FSP4300 Čadil Jan 9.00 90.00 Kč ( 89) 51964 H75 FSP3400 Hanák Milan 13.00 40.00 Kč ( 91) 515097 H21K FSP6104 Borovička Milan 27.00 90.00 Kč ( 92) 433064 H21L FSP6803 Žáček Martin 28.00 90.00 Kč ( 98) 888614 H14 FSP9801 Borovička Tomáš 37.00 40.00 Kč ( 523) 8669 H21K FSP6605 Cincibus Pavel 41.00 130.00 Kč ( 95) 232957 H21L FSP7612 Hrouda Martin 60.00 90.00 Kč ( 522) 301140 D21L FSP6153 Karasová Jana 83.00 130.00 Kč ( 746) 51864 H21L FSP7600 Vondra Jiří 90.00 130.00 Kč ( 93) 515173 D21K FSP7555 Fibírová Zuzana 120.00 90.00 Kč ( 94) 515098 H21L FSP7610 Kužel Tomáš 132.00 90.00 Kč ( 524) 8668 D21K FSP6651 Cincibusová Ivana 135.00 130.00 Kč ( 96) 211539 D21K FSP7851 Kuželová Michaela 150.00 90.00 Kč ( 525) 995809 D21L FSP7350 Borovičková Lenka 153.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1570.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 527) 232490 D45L HCE6450 Kettnerová Lenka 42.00 130.00 Kč ( 758) 51984 D45K HCE6451 Mudrová Martina 55.00 130.00 Kč ( 526) 515105 H45L HCE5900 Kettner Pavel 65.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

KAM SK Kamenice

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 113) ? T6 KAM6200 Kamerer Marek 0.00 90.00 Kč ( 149) 425596 H14 KAM9900 Škvor Ota 1.00 40.00 Kč ( 529) 442850 D10L KAM0252 Chaloupková Hana 2.00 40.00 Kč ( 133) 232402 H21K KAM9104 Aschermann Michal 11.00 90.00 Kč ( 110) 436925 D10L KAM0351 Zánová Aneta 12.00 40.00 Kč ( 128) 52273 D35L KAM7350 Škvorová Zuzana 12.00 90.00 Kč ( 148) 361923 H14 KAM9803 Hausenblas Šimon 13.00 40.00 Kč ( 151) ? H12 KAM9904 Chaloupka Dominik 20.00 40.00 Kč ( 109) 442879 D10L KAM0350 Hankovcová Helena 24.00 40.00 Kč ( 535) ? H14 KAM9800 Bartoň Pavel 25.00 70.00 Kč ( 152) 515491 D12 KAM9950 Albrechtová Iveta 26.00 40.00 Kč ( 125) 232393 D35L KAM6951 Valášková Šárka 30.00 90.00 Kč ( 136) 232245 H21L KAM9400 Valášek Jan 30.00 90.00 Kč ( 137) 887640 H21K KAM9403 Kettner Lukáš 39.00 90.00 Kč ( 100) 232425 D12 KAM0051 Aschermannová Karolína 41.00 40.00 Kč ( 145) 232403 H14 KAM9700 Valášek Jiří 41.00 40.00 Kč ( 103) ? D10L KAM0153 Šafková Sofie 44.00 40.00 Kč ( 532) ? D35L KAM7150 Chaloupková Dana 45.00 130.00 Kč ( 111) 301371 H45L KAM5901 Kudrnáč Martin 50.00 90.00 Kč ( 652) 515426 D10L KAM0250 Semíková Lucie 54.00 40.00 Kč ( 146) 9055 D14 KAM9750 Čermáková Alžběta 55.00 40.00 Kč ( 126) 406955 D35L KAM7053 Hankovcová Lenka 57.00 90.00 Kč ( 147) 232395 H14 KAM9801 Aschermann Daniel 57.00 40.00 Kč ( 112) 301399 D45K KAM5951 Kudrnáčová Iveta 64.00 90.00 Kč ( 114) 49155 D21L KAM6450 Klinkerová Jitka 65.00 90.00 Kč ( 116) 51733 H21L KAM6501 Kozák Petr 66.00 90.00 Kč ( 99) 436964 D12 KAM0050 Kováříková Marie 71.00 40.00 Kč ( 150) ? H12 KAM9901 Šantrůček Vít 71.00 40.00 Kč ( 101) 336743 H10 KAM0100 Valášek Václav 73.00 40.00 Kč ( 129) 515490 D21L KAM7850 Albrechtová Eva 73.00 90.00 Kč ( 530) 443069 H10L KAM0301 Chaloupka Viktor 76.00 40.00 Kč ( 138) 9970 D18 KAM9451 Kozáková Zuzana 80.00 90.00 Kč ( 104) 436446 H10 KAM0201 Hankovec Hugo 81.00 40.00 Kč ( 144) 9356 D16 KAM9651 Hejnalová Eva 87.00 90.00 Kč ( 139) 428250 D18 KAM9452 Kamererová Valerie 88.00 90.00 Kč ( 102) 51745 H10 KAM0101 Šafka Sebastian 89.00 40.00 Kč ( 134) 53667 H21L KAM9105 Šafka Daniel 92.00 90.00 Kč ( 143) 361971 D16 KAM9650 Hausenblasová Karolína 93.00 90.00 Kč ( 108) 436963 H10L KAM0300 Kovářík Tomáš 94.00 40.00 Kč ( 117) 301628 D35K KAM6550 Aschermannová Eva 97.00 90.00 Kč ( 531) ? H35L KAM7100 Chaloupka Přemysl 97.00 130.00 Kč neregistro ( 132) 8564 D21L KAM8951 Přecechtělová Tereza 99.00 90.00 Kč ( 141) 51177 D16 KAM9554 Procházková Marie 99.00 90.00 Kč ( 105) 301336 H10 KAM0202 Škvor Adam 101.00 40.00 Kč ( 534) 53599 D16 KAM9550 Bořánková Karolína 105.00 130.00 Kč ( 528) ? H10L KAM0107 Bartoň Michal 108.00 40.00 Kč ( 122) 232397 D35K KAM6752 Čermáková Gabriela 109.00 90.00 Kč ( 115) 428289 H35K KAM6500 Aschermann David 111.00 90.00 Kč ( 106) 995899 H10 KAM0203 Albrecht Adam 113.00 40.00 Kč ( 118) 52276 H35L KAM6600 Valášek Petr 113.00 90.00 Kč ( 533) 920683 H18 KAM9401 Semík Ondra 114.00 130.00 Kč ( 127) 995898 H35K KAM7101 Hankovec Petr 120.00 90.00 Kč ( 142) 897360 H16 KAM9601 Kettner Vojtěch 120.00 90.00 Kč ( 120) 51278 D35K KAM6650 Šafková Petra 121.00 90.00 Kč ( 135) 410392 H18 KAM9305 Prášek Přemysl 123.00 90.00 Kč ( 107) ? H10L KAM0207 Renda Michal 124.00 40.00 Kč ( 119) 232428 H35K KAM6603 Hlubuček Tomáš 129.00 90.00 Kč ( 121) 52267 H21L KAM6700 Škvor Martin 130.00 90.00 Kč ( 123) 232398 D35K KAM6851 Hlubučková Šárka 136.00 90.00 Kč ( 140) 232426 H16 KAM9501 Čermák Matyáš 136.00 90.00 Kč ( 130) 301379 D21K KAM8850 Kudrnáčová Lucie 138.00 90.00 Kč ( 124) 51498 H35L KAM6901 Kovářík Tomáš 141.00 90.00 Kč ( 131) 232409 D21L KAM8851 Doležalová Monika 155.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 4610.00 Kč

KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 153) 420404 T6 KNC0000 Votavová Renata 0.00 90.00 Kč neregistro ( 165) 51386 P KNC6602 Votava Petr 0.00 40.00 Kč ( 156) 52254 H75 KNC3300 Kalivoda Viktor 1.00 40.00 Kč ( 170) 52256 H14 KNC9601 Votava Kryštof 9.00 40.00 Kč ( 166) 51387 D35L KNC6750 Čiháková Lenka 15.00 90.00 Kč ( 172) 420403 H12 KNC9902 Hejda Ondřej 17.00 40.00 Kč ( 167) 52257 H21L KNC8700 Havlíček Tomáš 20.00 90.00 Kč ( 158) 303949 H55 KNC5201 Bitter Jiří 21.00 90.00 Kč ( 162) 515055 D45L KNC6251 Kohoutová Pavlína 21.00 90.00 Kč ( 155) 438610 D10L KNC0251 Prknová Zuzana 28.00 40.00 Kč ( 174) 232895 D12 KNC9950 Čiháková Barbora 29.00 40.00 Kč ( 711) 438604 H12 KNC9903 Prkno Jonáš 35.00 40.00 Kč ( 171) 515078 H14 KNC9802 Dobeš Jiří 43.00 40.00 Kč ( 154) 420404 H12 KNC0001 Neuhöfer Jakub 68.00 40.00 Kč ( 164) 52265 D35L KNC6550 Komersová Jana 69.00 90.00 Kč ( 157) 52260 H65 KNC3800 Kalivoda Vladimír 70.00 40.00 Kč ( 161) 51392 D45K KNC6250 Tichá Ivana 70.00 90.00 Kč ( 163) 52256 H45L KNC6300 Neuhöfer Jiří 77.00 90.00 Kč ( 160) 52259 D45L KNC6150 Havlíčková Jindra 84.00 90.00 Kč ( 159) 52255 H35L KNC5501 Jun Drahomír 109.00 90.00 Kč ( 168) 52264 H21L KNC8803 Bitter Aleš 120.00 90.00 Kč ( 169) 420409 H16 KNC9502 Dobeš Jan 132.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1480.00 Kč

KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 175) 301374 H35L KPY5701 Dobeš Václav 129.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 176) ? P KSU Marešová Daniela 0.00 40.00 Kč neregistro ( 177) ? P KSU Brašnička Václav 0.00 40.00 Kč neregistro ( 178) 52621 D35L KSU7299 Hudosová Gabriela 33.00 90.00 Kč ( 179) 886266 D21L KSU8494 Havlíčková Markéta 129.00 90.00 Kč ( 536) 515179 H21L KSU7945 Turczer Petr 144.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

KTA SK Kotnov Tábor

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 538) 5299 P KTA9901 Vébr Jiří 0.00 40.00 Kč ( 537) 515484 H21L KTA6901 Vébr Jiří 32.00 130.00 Kč ( 181) 232359 D45L KTA6351 Zemanová Alena 48.00 90.00 Kč ( 180) 416338 D65 KTA4351 Hudečková Alena 50.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 184) 52316 HDR LBE0950 Uhlířová Marie 0.00 40.00 Kč ( 539) 52321 HDR LBE0500 Vaníček Josef 0.00 40.00 Kč ( 540) 52320 HDR LBE0550 Vaníčková Anna 0.00 40.00 Kč ( 546) ? H14 LBE9703 Kolář Otto 7.00 70.00 Kč ( 187) 52975 H21K LBE6800 Karmazín Pavel 15.00 90.00 Kč ( 186) 232892 H21L LBE6600 Vaníček Tomáš 22.00 90.00 Kč ( 545) ? H14 LBE9701 Kalista Michael 27.00 70.00 Kč ( 544) ? H14 LBE9700 Goj Tomáš 51.00 70.00 Kč ( 182) 887605 H12 LBE0000 Lejbl Ladislav 56.00 40.00 Kč ( 541) 416331 H21L LBE9100 Šimon Václav 58.00 130.00 Kč ( 189) 331179 H35L LBE7000 Uhlíř Patrik 69.00 90.00 Kč ( 542) 52979 D18 LBE9450 Křivancová Zdenka 82.00 130.00 Kč ( 193) 301152 D16 LBE9550 Karmazínová Lucie 91.00 90.00 Kč ( 183) 887638 H10 LBE0200 Lejbl Jakub 105.00 40.00 Kč ( 190) 434834 D21L LBE7451 Vildmonová Pavla 113.00 90.00 Kč ( 192) 995812 H16 LBE9500 Veselý Jakub 118.00 90.00 Kč ( 191) 331157 H21L LBE9400 Uhlíř Marek 128.00 90.00 Kč ( 188) 887609 H35L LBE6900 Lejbl Ladislav 133.00 90.00 Kč ( 185) 52971 H21L LBE6400 Mezník Vladimír 138.00 90.00 Kč ( 543) ? H16 LBE9501 Kolář Jakub 138.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1610.00 Kč

MAS KČT Aš

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 547) 7885 T6 MAS5401 Hájek Jan 0.00 90.00 Kč ( 194) 7886 H45L MAS5200 Chotětický Václav 62.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 195) ? HDR MFP Macura Sebastian 0.00 0.00 Kč neregistro ( 196) ? HDR MFP Šimůnková Agáta 0.00 0.00 Kč neregistro ( 197) ? HDR MFP Šimůnková Doubravka 0.00 0.00 Kč neregistro ( 198) ? T6 MFP Šimůnek Josef 0.00 0.00 Kč neregistro ( 199) ? P MFP0048 Jiroušek Filip 0.00 0.00 Kč neregistro ( 200) ? HDR MFP0049 Šimon Jiroušek 0.00 0.00 Kč neregistro ( 202) ? HDR MFP0098 Rýcová Alžběta 0.00 0.00 Kč neregistro ( 203) ? HDR MFP0099 Jiroušková Barbora 0.00 0.00 Kč neregistro ( 214) ? HDR MFP0399 Repiská Betynka 0.00 0.00 Kč neregistro ( 215) ? HDR MFP0499 Stinglová Barča 0.00 0.00 Kč neregistro ( 216) 301644 HDR MFP0501 Rožek Vojtěch 0.00 0.00 Kč ( 217) 428269 HDR MFP0551 Šimšová Pavla 0.00 0.00 Kč ( 219) 232264 T6 MFP6450 Suková Eva 0.00 0.00 Kč neregistro ( 220) 232265 T6 MFP6650 Zelenková Martina 0.00 0.00 Kč neregistro ( 208) 428243 D10 MFP0150 Šimšová Barbora 1.00 0.00 Kč ( 218) 515016 H45L MFP6401 Suk Jiří 5.00 0.00 Kč neregistro ( 209) 2019236 D10 MFP0151 Vyhnálková Marie 15.00 0.00 Kč ( 226) 443101 D12 MFP9950 Sieglová Eliška 20.00 0.00 Kč ( 225) ? H12 MFP9901 Jiroušek Matyáš 32.00 0.00 Kč ( 223) 2023817 D14 MFP9851 Repiská Amálie 40.00 0.00 Kč ( 222) 2023812 D14 MFP9850 Vyhnálková Barbora 61.00 0.00 Kč ( 201) ? D12 MFP0051 Šrámková Hana 68.00 0.00 Kč ( 211) 428211 H10L MFP0301 Rožek Vilém 74.00 0.00 Kč ( 204) ? H10 MFP0102 Kohout Kryštof 77.00 0.00 Kč ( 224) ? H12 MFP9900 Thein Filip 77.00 0.00 Kč ( 210) 218785 H10L MFP0300 Šimša Martin 84.00 0.00 Kč ( 221) ? D14 MFP9750 Stehlíková Anna 85.00 0.00 Kč ( 206) ? H10 MFP0140 Matěj Koudelka 91.00 0.00 Kč neregistro ( 212) ? H10L MFP0303 Šrámek Jaromír 96.00 0.00 Kč ( 205) 443110 H10 MFP0103 Siegl Matyáš 99.00 0.00 Kč ( 207) ? H10L MFP0145 Jakub Rýc 110.00 0.00 Kč neregistro ( 213) ? H10L MFP0349 Jan Votruba 126.00 0.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

MIL Tesil Milevsko

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 548) 49858 H21K MIL7201 Pešta Jiří 23.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

MKP SK Meteor Kačerov Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 228) 51701 HDR MKP0400 Reichl Martin 0.00 40.00 Kč neregistro ( 550) 51691 T6 MKP5800 Tomaščin Jaroslav 0.00 90.00 Kč ( 230) 51697 D55 MKP5150 Zemánková Eva 22.00 90.00 Kč ( 231) 51660 D45K MKP6350 Ježková Regina 61.00 90.00 Kč ( 229) 51655 H45L MKP5000 Toušek Miloslav 74.00 90.00 Kč ( 227) 995879 H10L MKP0100 Tomáš Reichl 98.00 40.00 Kč neregistro ( 549) 51706 H21L MKP4700 Koč Zdeněk 98.00 130.00 Kč ( 232) 51702 D35K MKP7550 Reichlová Jana 106.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

NER

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 557) 8301 HDR NER Hora David 0.00 40.00 Kč neregistro ( 558) ? T6 NER Borák Michal 0.00 90.00 Kč neregistro ( 559) ? T6 NER Borák Stanislav 0.00 90.00 Kč neregistro ( 560) ? T6 NER Drábková Alice 0.00 90.00 Kč neregistro ( 561) ? T6 NER Kottová Táňa 0.00 90.00 Kč neregistro ( 626) ? HDR NER Plch Matyáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 693) ? T6 NER Plch Martin 0.00 90.00 Kč neregistro ( 553) 51399 H21K NER Kaplan Ondřej 13.00 130.00 Kč neregistro ( 556) ? H45L NER Kott Stanislav 26.00 130.00 Kč neregistro ( 552) 416233 D45L NER Bremová Hilda 57.00 130.00 Kč neregistro ( 555) ? H45L NER Koča Michal 110.00 130.00 Kč neregistro ( 551) ? H10L NER Kužel Jan 116.00 40.00 Kč neregistro ( 554) 9780 H21L NER Hora Zbyněk 116.00 130.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1220.00 Kč

ODV TJ AERO Odolena Voda

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 234) 361985 P ODV4100 Kuneš Vratislav 0.00 40.00 Kč ( 238) 331382 T6 ODV6950 Brázdilová Radka 0.00 90.00 Kč ( 247) 428230 P ODV9904 Lafek Jan 0.00 40.00 Kč ( 627) 446343 HDR ODV Zrostlík Filip 0.00 40.00 Kč neregistro ( 245) 52893 H14 ODV9803 Svatoš Jan 3.00 40.00 Kč ( 242) 331087 H14 ODV9700 Brázdil Petr 15.00 40.00 Kč ( 241) 52890 D35L ODV7655 Vyšínská Michaela 24.00 90.00 Kč ( 246) 428285 H14 ODV9805 Novák Aleš 31.00 40.00 Kč ( 235) 49610 H55 ODV5300 Koutný Ivan 33.00 90.00 Kč ( 233) 428268 H12 ODV0000 Kdýr Matěj 41.00 40.00 Kč ( 244) 361919 H14 ODV9800 Ondřejček Jiří 45.00 40.00 Kč ( 236) 52121 H45L ODV6300 Hartl Zdeněk 53.00 90.00 Kč ( 243) 52887 H14 ODV9703 Vlasák Vojtěch 53.00 40.00 Kč ( 237) 51356 D45L ODV6350 Hartlová Blanka 54.00 90.00 Kč ( 751) 446358 D35L ODV7652 Zrostlíková Jitka 87.00 90.00 Kč ( 239) 899169 H21L ODV7101 Zrostlík Marek 118.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 990.00 Kč

OKP SK OK 24 Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 250) 51719 T6 OKP5802 Čechmánek Vladimír 0.00 0.00 Kč ( 254) 232972 P OKP9600 Červinka František 0.00 40.00 Kč ( 562) 2011789 HDR OKP0401 Bostl Jan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 569) 2011884 HDR OKP7651 Bostlová Lenka 0.00 40.00 Kč ( 630) ? HDR OKP Ibrahimová Janet 0.00 40.00 Kč neregistro ( 631) 2021829 HDR OKP0700 Štrait Vilém 0.00 40.00 Kč ( 676) 51672 P OKP7252 Štraitová Jitka 0.00 40.00 Kč ( 694) 410393 T6 OKP7602 Štrait Martin 0.00 90.00 Kč ( 252) 51677 D35L OKP6650 Němečková Jarmila 3.00 90.00 Kč ( 564) 52279 H45L OKP6204 Semík Luboš 8.00 130.00 Kč ( 567) 236111 D45L OKP6651 Nováková Irena 9.00 130.00 Kč ( 570) 303935 H21K OKP9000 Červinka Jaroslav 25.00 130.00 Kč ( 712) 51866 H12 OKP0000 Vondra Matěj 26.00 70.00 Kč ( 571) 426348 H21K OKP9100 Novák Libor 37.00 130.00 Kč ( 565) 53525 D35L OKP6451 Červinková Jitka 42.00 130.00 Kč ( 563) 53558 H45L OKP5803 Červinka Jaroslav 47.00 130.00 Kč ( 248) 336723 D12 OKP0050 Červinková Anička 53.00 40.00 Kč ( 251) 51720 D45L OKP6450 Čechmánková Helena 78.00 90.00 Kč ( 568) 331717 D35L OKP6852 Semíková Iva 81.00 130.00 Kč ( 572) 887935 D18 OKP9450 Nováková Kateřina 84.00 130.00 Kč ( 566) 51680 H45L OKP6504 Novák Libor 89.00 130.00 Kč ( 253) 410351 H16 OKP9500 Červinka Jiří 126.00 90.00 Kč ( 249) 51671 H45L OKP5701 Červinka Stanislav 128.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1970.00 Kč

PGP SK Praga

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 255) ? P PGP Donev Pavel 0.00 40.00 Kč neregistro ( 256) ? P PGP Donev Petr 0.00 40.00 Kč neregistro ( 257) ? P PGP Donevová Hana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 259) ? HDR PGP0350 Pokorná Linda 0.00 40.00 Kč ( 260) 303955 HDR PGP0651 Přibíková Agáta 0.00 40.00 Kč neregistro ( 266) 255567 H55 PGP4900 Kotecký Roman 0.00 90.00 Kč ( 574) 502090 D45L PGP6150 Šámalová Hana 0.00 130.00 Kč ( 577) 246811 P PGP6551 Nováková Lenka 0.00 40.00 Kč ( 582) 253137 P PGP9600 Novák Václav 0.00 40.00 Kč ( 264) 53006 D55 PGP4750 Kubátová Milada 7.00 90.00 Kč ( 261) 52098 H75 PGP2800 Samohýl Richard 10.00 40.00 Kč ( 267) 232091 H55 PGP5103 Jelínek Martin 12.00 90.00 Kč ( 269) 52095 D45L PGP5550 Doležalová Vlasta 12.00 90.00 Kč ( 274) 51682 H21L PGP6100 Tichovský Martin 18.00 90.00 Kč ( 290) 236022 H21K PGP7509 Foršt Jakub 21.00 90.00 Kč ( 280) 53011 H45L PGP6302 Fatka Ondřej 23.00 90.00 Kč ( 277) 416118 D45L PGP6251 Landovská Ivana 24.00 90.00 Kč ( 573) 436401 H55 PGP5601 Šámal Václav 24.00 130.00 Kč ( 263) 51698 D55 PGP4050 Haňkovská Jana 28.00 90.00 Kč ( 302) 53012 H14 PGP9701 Čermák Adam 29.00 40.00 Kč ( 303) 246808 D14 PGP9751 Slavíková Silvie 31.00 40.00 Kč ( 271) 301361 D45L PGP5851 Jelínková Radana 36.00 90.00 Kč neregistro ( 289) 51637 H21L PGP7506 Pokorný Ondřej 36.00 90.00 Kč ( 265) 51863 H55 PGP4800 Zelený Vladimír 42.00 90.00 Kč ( 719) ? D14 PGP9750 Bednářová Štěpánka 43.00 70.00 Kč ( 273) 51673 H45L PGP6003 Hrabánek David 44.00 90.00 Kč ( 305) 331147 D12 PGP9950 Hrabánková Zuzana 47.00 40.00 Kč ( 262) 51700 H65 PGP3800 Attl Vladimír 49.00 40.00 Kč ( 275) 53005 D45L PGP6153 Tichovská Jitka 51.00 90.00 Kč ( 283) 53567 D35L PGP6450 Smolková Alena 51.00 90.00 Kč ( 268) 51748 H55 PGP5502 Kirchmann Miloš 54.00 90.00 Kč ( 580) 515081 H21L PGP9103 Landovský Tomáš 54.00 130.00 Kč ( 272) 52103 H45L PGP5900 Grivalský Michal 56.00 90.00 Kč ( 583) 361905 D14 PGP9852 Mikulášová Martina 58.00 70.00 Kč ( 742) 336740 D21L PGP7951 Darmovzalová Lenka 61.00 130.00 Kč ( 284) 51275 D45L PGP6650 Slavíková Kateřina 63.00 90.00 Kč ( 294) 51263 H21L PGP8401 Buzek Martin 64.00 90.00 Kč ( 297) 301700 D21L PGP9150 Slavíková Lucie 69.00 90.00 Kč ( 278) 51276 H45L PGP6300 Slavík Viktor 71.00 90.00 Kč ( 293) 886265 H21L PGP8206 Procházka Jan 72.00 90.00 Kč ( 270) 51862 D45L PGP5850 Zelená Markéta 75.00 90.00 Kč ( 576) 52099 D21L PGP6550 Valentová Helena 77.00 130.00 Kč ( 575) 51840 H21L PGP6501 Kondrát Martin 80.00 130.00 Kč ( 581) 515453 D18 PGP9353 Mikulášová Helena 86.00 130.00 Kč ( 276) 232184 D45L PGP6250 Hrabánková Ilona 87.00 90.00 Kč ( 304) 246900 D14 PGP9850 Janovská Kateřina 88.00 40.00 Kč ( 299) 515039 D21L PGP9252 Šámalová Ludmila 91.00 90.00 Kč ( 578) 51709 H21L PGP7708 Tesař Pavel 94.00 130.00 Kč ( 279) 51631 H45L PGP6301 Přibík Jan 101.00 90.00 Kč ( 286) 2460 H35L PGP7203 Baldrian Petr 101.00 90.00 Kč ( 301) 232050 D16 PGP9654 Hrabánková Klára 101.00 90.00 Kč ( 258) 51636 H10 PGP0101 Janovský Tomáš 111.00 40.00 Kč ( 296) 232167 D21L PGP8851 Jelínková Zora 111.00 90.00 Kč neregistro ( 287) 301618 D35K PGP7256 Přibíková Monika 112.00 90.00 Kč ( 285) 51676 D21L PGP6652 Tichovská Hana 119.00 90.00 Kč ( 300) 361959 H16 PGP9601 Landovský Jakub 122.00 90.00 Kč ( 579) 887608 D21L PGP8150 Lacigová Michaela 127.00 130.00 Kč ( 281) 420405 H45L PGP6304 Pliska Miloš 131.00 90.00 Kč ( 295) 920677 D21L PGP8658 Tichovská Martina 135.00 90.00 Kč ( 282) 515464 H21L PGP6401 Janovský Tomáš 142.00 90.00 Kč ( 298) 232168 D21L PGP9153 Jelínková Šárka 143.00 90.00 Kč ( 291) 51268 D21K PGP7558 Forštová Jitka 144.00 90.00 Kč ( 288) 887632 D21L PGP7355 Janovská Petra 151.00 90.00 Kč ( 292) 51638 D21L PGP7562 Pokorná Magdaléna 161.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 5380.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 666) 425518 D10 PHK0251 Mašatová Eliška 23.00 40.00 Kč ( 713) 207870 H12 PHK9905 Mašata Metoděj 47.00 70.00 Kč ( 306) 8949 D35L PHK6151 Hejnalová Hana 78.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

PVP VSK Přírodověda

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 308) 347887 D10L PVP0450 Čechmánková Anna 0.00 0.00 Kč ( 309) 8575 HDR PVP0600 Čechmánek Václav 0.00 0.00 Kč ( 310) ? HDR PVP0651 Izáková Eva 0.00 40.00 Kč ( 312) 336137 H21K PVP7102 Izák Pavel 5.00 90.00 Kč ( 313) 301642 H21L PVP7802 Izák Petr 50.00 90.00 Kč ( 311) 515051 D35L PVP6853 Gabryšová Tereza 63.00 90.00 Kč ( 307) 331076 H12 PVP0000 Gabryš Lubomír 65.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

RIC Říčany

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 320) ? HDR RIC Holoubková Kamila 0.00 40.00 Kč neregistro ( 675) 428274 P RIC Buriánková Martina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 317) 207840 H21L RIC Michalička David 6.00 90.00 Kč neregistro ( 316) ? H21L RIC Kozák Jakub 42.00 90.00 Kč neregistro ( 318) 426373 H21L RIC Pračka Tomáš 74.00 90.00 Kč neregistro ( 314) ? H10L RIC Holoubek Daniel 88.00 40.00 Kč neregistro ( 315) ? H21L RIC Čech Daniel 106.00 90.00 Kč neregistro ( 319) ? H35L RIC Holoubek Jarda 125.00 90.00 Kč neregistro ( 321) ? H21L RIC8001 Mátl Radek 140.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 584) 428267 P ROU Rokůsek Jan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 334) 301695 H21K ROU9301 Svoboda Jakub 1.00 90.00 Kč ( 331) 8868 H21L ROU7504 Simr Pavel 16.00 90.00 Kč ( 326) 361969 H45L ROU6203 Malec Jaromír 29.00 90.00 Kč ( 332) 232093 H21K ROU9202 Líbal Jakub 33.00 90.00 Kč ( 337) 434804 D12 ROU9951 Kyselová Nela 35.00 40.00 Kč ( 330) 331208 D35L ROU7150 Buková Jana 36.00 90.00 Kč ( 324) 53574 H55 ROU4702 Lebduška Petr 45.00 90.00 Kč ( 323) 53536 H65 ROU4002 Vondráček Jaromír 52.00 40.00 Kč ( 322) 331503 H12 ROU0001 Buk Petr 53.00 40.00 Kč ( 327) 410742 D45K ROU6551 Líbalová Marcela 58.00 90.00 Kč ( 328) 301693 D45K ROU6650 Svobodová Lenka 73.00 90.00 Kč ( 335) 51438 H21L ROU9303 Buk Jindřich 108.00 90.00 Kč ( 325) 331058 H45L ROU6202 Buk Miloslav 113.00 90.00 Kč ( 329) 51436 D35K ROU7050 Kyselová Jana 115.00 90.00 Kč ( 333) 51434 D21K ROU9250 Nováková Lenka 132.00 90.00 Kč ( 336) 53537 H16 ROU9601 Buk Michal 134.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1330.00 Kč

ROZ OK Roztoky

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 340) 361928 HDR ROZ0500 Jíra Filip 0.00 40.00 Kč ( 338) 232535 D12 ROZ0050 Sedláčková Linda 17.00 40.00 Kč ( 344) 207856 H14 ROZ9800 Jíra Tomáš 21.00 40.00 Kč ( 345) 416137 D12 ROZ9950 Klinkerová Magdaléna 32.00 40.00 Kč ( 341) 438643 D45L ROZ6150 Voltrová Svatava 39.00 90.00 Kč ( 346) 438638 D12 ROZ9951 Voltrová Alena 44.00 40.00 Kč ( 343) 438639 D14 ROZ9752 Voltrová Hana 49.00 40.00 Kč ( 585) 7943 H10L ROZ0200 Svoboda Jáchym 80.00 40.00 Kč neregistro ( 339) 232427 H10L ROZ0300 Sedláček Jaroslav 118.00 40.00 Kč ( 342) 7921 D35K ROZ7050 Sedláčková Petra 127.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 347) ? HDR SCP Veljačik Jonáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 358) 336750 D55 SCP5450 Zavadilová Naďa 1.00 90.00 Kč ( 359) 301147 H45L SCP5900 Kavka Jiří 2.00 90.00 Kč ( 348) 49404 H75 SCP3300 Semorád Miloš 4.00 40.00 Kč ( 352) 52299 H55 SCP4600 Novák Miloš 6.00 90.00 Kč ( 363) 336735 D45L SCP6451 Veljačíková Markéta 18.00 90.00 Kč ( 353) 219220 D55 SCP4650 Lohrová Jarmila 19.00 90.00 Kč ( 361) 301143 D35L SCP6150 Kavková Dana 21.00 90.00 Kč ( 364) 52109 H21L SCP6901 Rakovec Michal 24.00 90.00 Kč ( 357) 49837 D55 SCP5250 Jůzková Jaroslava 34.00 90.00 Kč ( 354) 51562 H45L SCP4700 Buriánek Jaromír 35.00 90.00 Kč ( 350) 443066 H65 SCP4500 Rakovec Miloš 37.00 40.00 Kč neregistro ( 356) 52111 H55 SCP5201 Hojný Oldřich 48.00 90.00 Kč ( 367) 49605 H21L SCP8304 Štěpánek Ondřej 48.00 90.00 Kč ( 351) 49813 H65 SCP4501 Valášek Josef 61.00 40.00 Kč ( 362) 336720 H45L SCP6200 Veljačik Pavel 68.00 90.00 Kč ( 366) 515114 H21L SCP8200 Procházka Tomáš 70.00 90.00 Kč ( 370) 336785 D14 SCP9750 Veljačiková Hana 70.00 40.00 Kč ( 587) 51570 D45L SCP6151 Vrabcová Jindra 81.00 130.00 Kč ( 349) 410733 H65 SCP4100 Rejpal Petr 82.00 40.00 Kč ( 368) 51807 H21L SCP8605 Vlach Martin 96.00 90.00 Kč ( 360) 52115 H45L SCP6001 Hošek Ladislav 104.00 90.00 Kč ( 588) 232330 H21L SCP8103 Kovář Miroslav 104.00 130.00 Kč ( 365) 52114 D21L SCP6950 Tloušťová Eva 115.00 90.00 Kč ( 586) 51571 H45L SCP6100 Vrabec Martin 125.00 130.00 Kč ( 369) 49889 H16 SCP9500 Veljačik Michal 128.00 90.00 Kč ( 355) 500289 H21L SCP5200 Přeček Zdeněk 136.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 2250.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 748) 9137 H21L SHK7801 Paclík Roman 40.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 744) 51803 H21L SJC8309 Žaloudek Petr 76.00 130.00 Kč ( 741) 9915 D21L SJC8559 Ondřejová Dita 107.00 130.00 Kč ( 371) 897345 D21L SJC8952 Bochenková Ivana 121.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

SJI OK Jihlava

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 372) 51769 H45L SJI5701 Minchev Ivan 92.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

SJP Slavoj Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 590) 53507 H65 SJP4200 Hlavatý Karel 73.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

SLA SKOB Slaný

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 378) 2011818 HDR SLA0500 Jirkovský Jan 0.00 40.00 Kč ( 379) 436402 HDR SLA0501 Ježek František 0.00 40.00 Kč ( 380) 2011819 HDR SLA0550 Jirkovská Magdaléna 0.00 40.00 Kč ( 381) 438647 HDR SLA0552 Čechová Klára 0.00 40.00 Kč ( 390) 2023818 P SLA9250 Zábranská Petra 0.00 40.00 Kč ( 374) 320292 D10 SLA0150 Jirkovská Michaela 5.00 40.00 Kč ( 592) 442858 D35L SLA7451 Asterová Jana 6.00 130.00 Kč ( 591) 442871 H45L SLA6500 Aster Vladimír 17.00 130.00 Kč ( 388) 259072 D35L SLA7350 Ježková Martina 27.00 90.00 Kč ( 399) 420439 D14 SLA9852 Zábranská Kristýna 34.00 40.00 Kč ( 385) 224894 D35L SLA6950 Hrdličková Ludmila 39.00 90.00 Kč ( 396) 52624 H14 SLA9701 Ježek Ondřej 39.00 40.00 Kč ( 382) 420425 H65 SLA4200 Zábranský Emil 40.00 40.00 Kč ( 377) 206417 D10L SLA0350 Jirkovská Kateřina 42.00 40.00 Kč ( 373) 438634 H12 SLA0001 Čech Richard 50.00 40.00 Kč ( 397) 8671 D14 SLA9750 Ježková Kateřina 52.00 40.00 Kč ( 387) 434805 D35L SLA7250 Jirkovská Pavlína 54.00 90.00 Kč ( 389) 2017690 H35L SLA7400 Zábranský Luboš 61.00 90.00 Kč ( 401) 897346 D12 SLA9950 Kolářová Johana 62.00 40.00 Kč ( 661) ? H10 SLA0002 Dudák Ladislav 69.00 40.00 Kč ( 386) 887615 H35L SLA7103 Kolář Tomáš 73.00 90.00 Kč ( 376) 897393 H10 SLA0300 Kolář Matyáš 75.00 40.00 Kč ( 383) 8805 H65 SLA4600 Nosál Stanislav 76.00 40.00 Kč ( 398) 301621 D14 SLA9851 Hrdličková Ludmila 82.00 40.00 Kč ( 393) 515046 D16 SLA9650 Kučerová Barbora 97.00 90.00 Kč ( 384) 345950 H45L SLA6200 Malec Jaroslav 98.00 90.00 Kč ( 395) 425597 D16 SLA9653 Janžurová Dorota 103.00 90.00 Kč ( 394) 428297 D16 SLA9652 Müllerová Eva 109.00 90.00 Kč ( 391) 8801 H18 SLA9400 Malec Oldřich 117.00 90.00 Kč ( 392) 515025 H18 SLA9401 Štádlík Lukáš 126.00 90.00 Kč ( 593) 442861 H16 SLA9602 Aster Tomáš 130.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 2060.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 403) ? HDR SLP0301 Škácha Vít 0.00 40.00 Kč ( 402) 434818 D10 SLP0151 Škáchová Magdalena 9.00 40.00 Kč ( 410) 51287 H21L SLP8503 Fišer Jiří 14.00 90.00 Kč ( 596) 53555 H21K SLP8301 Blaták Jakub 17.00 130.00 Kč ( 404) 51621 H65 SLP4601 Novotný Jiří 55.00 40.00 Kč ( 405) 51364 D35L SLP6951 Klofáčová Romana 66.00 90.00 Kč ( 597) 51617 D21L SLP8451 Chloupková Radka 75.00 130.00 Kč ( 409) 52166 D21L SLP7960 Koppová Ingrid 89.00 90.00 Kč ( 408) 51365 D21L SLP7952 Siblíková Jana 103.00 90.00 Kč ( 407) 51285 D21K SLP7758 Reimannová Silvie 111.00 90.00 Kč ( 594) 51546 D21L SLP5951 Chloupková Jana 131.00 130.00 Kč ( 406) 434803 D21L SLP7051 Škáchová Petra 149.00 90.00 Kč ( 595) 410377 D21K SLP8151 Chaloupková Marie 153.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1180.00 Kč

SNA TJ START Náchod

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 411) 9623 H21L SNA8004 Nývlt Petr 52.00 90.00 Kč ( 598) 9605 D21L SNA8255 Hůlková Marie 87.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

SOB Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 599) 53024 T6 SOB6800 Plánička Jiří 0.00 90.00 Kč ( 601) 53017 D35L SOB7151 Janečková Veronika 48.00 130.00 Kč ( 600) 53016 H35L SOB7001 Janeček Ondřej 49.00 130.00 Kč ( 603) 53022 D12 SOB9750 Pláničková Eva 65.00 70.00 Kč ( 602) 53023 D35K SOB7250 Pláničková Libuše 100.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 550.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 604) 9527 H21L SRK7606 Pohl Zdeněk 2.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 415) ? HDR TAP Martynková Helena 0.00 40.00 Kč neregistro ( 424) 442886 HDR TAP0351 Longinová Adéla 0.00 40.00 Kč ( 425) 361925 HDR TAP0451 Vančurová Monika 0.00 40.00 Kč ( 433) 442860 D35L TAP7151 Longinová Lenka 0.00 90.00 Kč ( 435) 361988 HDR TAP7452 Hladká Michaela 0.00 40.00 Kč neregistro ( 605) ? HDR TAP Keyř Tomáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 628) ? HDR TAP Kyselová Zuzana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 629) ? HDR TAP9857 Gondová Sára 0.00 40.00 Kč ( 420) 361963 D10 TAP0153 Rosendorfová Lenka 3.00 40.00 Kč ( 450) 51846 H14 TAP9702 Vlášek Jakub 5.00 40.00 Kč ( 422) 53644 D10L TAP0251 Turinská Magdalena 8.00 40.00 Kč ( 436) 51855 H21K TAP7502 Vančura Milan 9.00 90.00 Kč ( 412) 232189 D10L TAP Martynková Olga 16.00 40.00 Kč neregistro ( 419) 361915 D10 TAP0151 Vančurová Kateřina 17.00 40.00 Kč ( 437) 886822 H21K TAP8002 Benc Jiří 19.00 90.00 Kč ( 449) 232122 H14 TAP9701 Turinský Pavel 19.00 40.00 Kč ( 442) 53642 H21L TAP8801 Sládek Jan 26.00 90.00 Kč ( 438) 442878 H21K TAP8301 Kutálek Jan 29.00 90.00 Kč ( 426) 232177 H45L TAP5501 Fiala Zdeněk 32.00 90.00 Kč ( 452) 361934 H14 TAP9805 Ransdorf Jakub 35.00 40.00 Kč ( 454) 361961 D14 TAP9853 Poláková Tereza 37.00 40.00 Kč ( 416) 361902 H12 TAP0004 Vančura Michal 44.00 40.00 Kč ( 429) 232161 D45L TAP6253 Tihonová Jindra 45.00 90.00 Kč ( 423) 361989 D10L TAP0255 Hladká Gabriela 46.00 40.00 Kč neregistro ( 451) 442844 H14 TAP9703 Valach Marek 55.00 40.00 Kč ( 444) 887637 H21L TAP8902 Černý Martin 56.00 90.00 Kč ( 417) 232140 H12 TAP0005 Vondra Vladimír 62.00 40.00 Kč ( 455) 361935 D14 TAP9854 Poláková Kateřina 64.00 40.00 Kč ( 440) 232114 D21L TAP8654 Letfusová Veronika 67.00 90.00 Kč ( 414) 442863 H10L TAP Krejčí Michal 72.00 40.00 Kč neregistro ( 646) ? H10L TAP0009 Gonda Václav 82.00 40.00 Kč ( 428) 442864 H45K TAP6201 Longin Miloš 84.00 90.00 Kč ( 752) 438630 D35L TAP6751 Sladkovská Helena 84.00 90.00 Kč ( 456) 4193 H12 TAP9902 Sladkovský Jaromír 86.00 40.00 Kč ( 439) 515475 H21L TAP8511 Makovský Jakub 88.00 90.00 Kč ( 453) 361991 D14 TAP9852 Šťovíčková Anna 91.00 40.00 Kč ( 645) ? H10L TAP0109 Kysela Tomáš 92.00 40.00 Kč ( 447) 53443 D21L TAP9151 Sládková Helena 95.00 90.00 Kč ( 421) 4194 H10L TAP0202 Sladkovský Jan 102.00 40.00 Kč ( 418) 442857 H10 TAP0103 Longin Jan 103.00 40.00 Kč ( 443) 232189 D21L TAP8854 Gabrovská Lucie 105.00 90.00 Kč ( 756) 438609 H35L TAP6901 Sladkovský Jaromír 105.00 90.00 Kč ( 606) ? H10L TAP0007 Keyř Patrik 114.00 40.00 Kč ( 427) 515440 H45L TAP6102 Tihon Jaroslav 116.00 90.00 Kč ( 434) 442867 H35L TAP7201 Jirous Jiří 117.00 90.00 Kč ( 431) 232199 D35K TAP6850 Turinská Ivana 118.00 90.00 Kč ( 413) 442851 H10L TAP Havelka Ondřej 122.00 40.00 Kč neregistro ( 446) 416004 D21L TAP9055 Jiříková Dana 123.00 90.00 Kč ( 441) 232187 H21L TAP8701 Beneš Filip 124.00 90.00 Kč ( 448) 416009 H16 TAP9501 Zamazal Tomáš 124.00 90.00 Kč ( 445) 416010 D21L TAP9053 Zamazalová Kateřina 141.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 3140.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 607) 53290 H35L TBM7435 Ptáček Jan 45.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

TEH Sokol Tehov

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 457) 51398 D35L TEH5751 Sládková Eva 9.00 90.00 Kč ( 608) 51396 D21K TEH8751 Sládková Zuzana 117.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

TEP Tempo Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 696) 51350 T6 TEP6100 Šubrt Jiří 0.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

TJP OOB TJ Sokol Troja

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 459) 51325 D75 TJP3650 Dolečková Míla 2.00 40.00 Kč ( 463) 51332 H55 TJP4700 Ryšavý Vít 3.00 90.00 Kč ( 609) 434807 D45L TJP6451 Baziková Lucie 6.00 130.00 Kč ( 458) 51333 H75 TJP3600 Burýšek Slavomír 7.00 40.00 Kč ( 467) 51327 H55 TJP5600 Kukla Jan 18.00 90.00 Kč ( 466) 53526 H55 TJP5500 Cedrych Karel 36.00 90.00 Kč ( 460) 53523 H65 TJP3701 Tahotný Urban 43.00 40.00 Kč ( 464) 51329 H55 TJP5000 Paukert Milan 51.00 90.00 Kč ( 462) 428292 H65 TJP4201 Šubrt Václav 64.00 40.00 Kč ( 755) 8861 H35L TJP4900 Peterka František 65.00 130.00 Kč ( 610) 434811 D14 TJP9851 Baziková Justýna 67.00 70.00 Kč ( 465) 51289 D45L TJP5250 Wolkerová Dagmar 72.00 90.00 Kč ( 461) 53517 H65 TJP4200 Veselý Radko 85.00 40.00 Kč ( 468) 53195 D16 TJP9650 Paukertová Martina 85.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1070.00 Kč

UVP Slovan Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 469) 7920 HDR UVP BohatýJan+Bohatá Marie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 470) 7998 D55 UVP4950 Nováková Jiřina 10.00 90.00 Kč ( 471) 7917 D55 UVP5450 Beranová Vlasta 31.00 90.00 Kč ( 611) 7901 H65 UVP4600 Matějů Ivan 58.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 612) 8980 H21L VRL8001 Hanč Petr 102.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

VSP USK Praha

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 476) 434596 HDR VSP0450 Arnoštová Veronika 0.00 40.00 Kč ( 477) 443085 HDR VSP0651 Jedličková Josefína 0.00 40.00 Kč ( 473) 2021824 D10L VSP0250 Titzová Adéla 6.00 40.00 Kč ( 622) 51649 H21L VSP7305 Horák Pavel (Starosta) 10.00 130.00 Kč ( 615) 2020712 D10 VSP0253 Aschermannová Tereza 11.00 40.00 Kč ( 482) 410397 H45L VSP5801 Šváb Jan 14.00 90.00 Kč ( 613) 2021849 D10L VSP Kantůrková Tereza 14.00 40.00 Kč neregistro ( 480) 51645 D55 VSP5050 Dohnalová Dana 16.00 90.00 Kč ( 485) 51648 H21L VSP7301 Arnošt Kamil 38.00 90.00 Kč ( 614) 2020710 H12 VSP0001 Aschermann Martin 38.00 70.00 Kč ( 617) 2020713 D10L VSP0454 Aschermannová Klára 38.00 40.00 Kč ( 478) 51743 H55 VSP4300 Dohnal Josef 39.00 90.00 Kč ( 616) 2021847 D10L VSP0453 Kopecká Valentýna 50.00 40.00 Kč ( 624) 2021848 D12 VSP9950 Kopecká Johana 59.00 70.00 Kč ( 479) 51741 H21L VSP5001 Uher Petr 62.00 90.00 Kč ( 618) 52282 H21L VSP6201 Němeček Jan 68.00 130.00 Kč ( 474) 2021825 H10L VSP0401 Titz Adam 78.00 40.00 Kč ( 483) 515108 H21L VSP6801 Gajda Jan 78.00 90.00 Kč ( 487) 52283 D21L VSP7752 Gajdová Kristina 81.00 90.00 Kč ( 472) 51730 H12 VSP0100 Gajda Jan jun 83.00 40.00 Kč ( 620) 52284 H35L VSP6902 Aschermann Jan 85.00 130.00 Kč ( 475) 436445 H10L VSP0404 Gajda Martin 86.00 40.00 Kč ( 619) 53572 H45L VSP6507 Semík Jan 95.00 130.00 Kč ( 484) 51750 H21L VSP7000 Bořánek Petr 114.00 90.00 Kč ( 623) 232188 D21K VSP8050 Uhrová Zuzana 126.00 130.00 Kč ( 621) 51728 D35K VSP7255 Horáková Lenka 133.00 130.00 Kč ( 481) 9782 D21L VSP5450 Horová Magda 147.00 90.00 Kč ( 486) 8857 D21K VSP7652 Arnoštová Kateřina 147.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 2220.00 Kč

ZBP OOB SK Zbraslav

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 491) 53583 H21L ZBP7800 Pražák Jiří 4.00 90.00 Kč ( 488) 53586 H21K ZBP7102 Toušek Filip 7.00 90.00 Kč ( 492) 53582 H21L ZBP7900 Laga Miroslav 44.00 90.00 Kč ( 489) 995800 H21L ZBP7302 Vaněk Petr 82.00 90.00 Kč ( 490) 53581 H21L ZBP7601 Dvořák Miroslav 126.00 90.00 Kč ( 493) 53592 D21L ZBP8050 Zoubková Jana 133.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

ZVO OB SK Zvole

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 500) 420441 P ZVO6321 Prokop Petr 0.00 40.00 Kč neregistro ( 625) 2019225 P ZVO7571 Němcová Jana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 505) 2019234 D35L ZVO7251 Krejčí Pavla 18.00 90.00 Kč ( 499) 515124 H45L ZVO6101 Strejc Jaroslav 20.00 90.00 Kč ( 508) 2023806 H12 ZVO9904 Kopanica Zdeněk 23.00 40.00 Kč ( 497) 438649 D10L ZVO0152 Vallová Kristýna 34.00 40.00 Kč ( 506) 232531 D14 ZVO9851 Hájková Eliška 46.00 40.00 Kč ( 509) 2019229 D12 ZVO9952 Prokopová Markéta 50.00 40.00 Kč ( 502) 428220 D45K ZVO6451 Zimmerová Lenka 67.00 90.00 Kč ( 494) 2019232 H12 ZVO0005 Krejčí Tomáš 74.00 40.00 Kč ( 507) 886274 D14 ZVO9852 Zimmerová Kateřina 79.00 40.00 Kč ( 496) 2023955 H10 ZVO0104 Němec Martin 83.00 40.00 Kč ( 498) 420415 H10L ZVO0204 Prokop Tomáš 90.00 40.00 Kč neregistro ( 495) 887903 H10 ZVO0102 Brachtl Adam 93.00 40.00 Kč ( 501) 515031 H45L ZVO6401 Hájek Tomáš 107.00 90.00 Kč ( 503) 887907 H35K ZVO6902 Brachtl Daniel 123.00 90.00 Kč ( 504) 2019235 H35L ZVO7001 Krejčí Jan 137.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 980.00 Kč