Kategorie D10

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428243 Šimšová Barbora MFP 0150 C 1 = 11:01:00 361963 Rosendorfová Lenka TAP 0153 C 3 = 11:03:00 320292 Jirkovská Michaela SLA 0150 C 5 = 11:05:00 ? Horychová Zuzana DKL 0150 C 7 = 11:07:00 434818 Škáchová Magdalena SLP 0151 C 9 = 11:09:00 2020712 Aschermannová Tereza VSP 0253 C 11 = 11:11:00 232737 Rusá Vendula DCE 0150 C 13 = 11:13:00 2019236 Vyhnálková Marie MFP 0151 C 15 = 11:15:00 361915 Vančurová Kateřina TAP 0151 C 17 = 11:17:00 443091 Kalousková Marie DKP 0151 C 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00 425518 Mašatová Eliška PHK 0251 C 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 25 = 11:25:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00 ......................... VAK C 29 = 11:29:00 ......................... VAK C 31 = 11:31:00 ......................... VAK C 33 = 11:33:00 ......................... VAK C 35 = 11:35:00

Kategorie D10L

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
347887 Čechmánková Anna PVP 0450 C 0 = 11:00:00 442850 Chaloupková Hana KAM 0252 C 2 = 11:02:00 897371 Řadová Lucie DKP 0251 C 4 = 11:04:00 2021824 Titzová Adéla VSP 0250 C 6 = 11:06:00 53644 Turinská Magdalena TAP 0251 C 8 = 11:08:00 ? Janderová Barbora DVP 0251 C 10 = 11:10:00 436925 Zánová Aneta KAM 0351 C 12 = 11:12:00 2021849 Kantůrková Tereza VSP C 14 = 11:14:00 neregistro 232189 Martynková Olga TAP C 16 = 11:16:00 neregistro 888635 Geislerová Aneta DKL 0151 C 18 = 11:18:00 49632 Fantová Kateřina EKP 0256 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 442879 Hankovcová Helena KAM 0350 C 24 = 11:24:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 438610 Prknová Zuzana KNC 0251 C 28 = 11:28:00 ......................... VAK C 30 = 11:30:00 ......................... VAK C 32 = 11:32:00 438649 Vallová Kristýna ZVO 0152 C 34 = 11:34:00 ......................... VAK C 36 = 11:36:00 2020713 Aschermannová Klára VSP 0454 C 38 = 11:38:00 ......................... VAK C 40 = 11:40:00 206417 Jirkovská Kateřina SLA 0350 C 42 = 11:42:00 ? Šafková Sofie KAM 0153 C 44 = 11:44:00 361989 Hladká Gabriela TAP 0255 C 46 = 11:46:00 neregistro 428224 Sanna Karin DKP 0250 C 48 = 11:48:00 2021847 Kopecká Valentýna VSP 0453 C 50 = 11:50:00 ......................... VAK C 52 = 11:52:00 515426 Semíková Lucie KAM 0250 C 54 = 11:54:00

Kategorie D12

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232535 Sedláčková Linda ROZ 0050 C 17 = 11:17:00 443101 Sieglová Eliška MFP 9950 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 23 = 11:23:00 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 C 26 = 11:26:00 232895 Čiháková Barbora KNC 9950 C 29 = 11:29:00 416137 Klinkerová Magdaléna ROZ 9950 C 32 = 11:32:00 434804 Kyselová Nela ROU 9951 C 35 = 11:35:00 49640 Benešová Hana DKL 0050 C 38 = 11:38:00 232425 Aschermannová Karolína KAM 0051 C 41 = 11:41:00 438638 Voltrová Alena ROZ 9951 C 44 = 11:44:00 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 B 47 = 11:47:00 2019229 Prokopová Markéta ZVO 9952 C 50 = 11:50:00 336723 Červinková Anička OKP 0050 C 53 = 11:53:00 ......................... VAK C 56 = 11:56:00 2021848 Kopecká Johana VSP 9950 C 59 = 11:59:00 897346 Kolářová Johana SLA 9950 B 62 = 12:02:00 53022 Pláničková Eva SOB 9750 C 65 = 12:05:00 ? Šrámková Hana MFP 0051 C 68 = 12:08:00 436964 Kováříková Marie KAM 0050 C 71 = 12:11:00

Kategorie D14

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
246808 Slavíková Silvie PGP 9751 C 31 = 11:31:00 420439 Zábranská Kristýna SLA 9852 B 34 = 11:34:00 361961 Poláková Tereza TAP 9853 B 37 = 11:37:00 2023817 Repiská Amálie MFP 9851 C 40 = 11:40:00 ? Bednářová Štěpánka PGP 9750 C 43 = 11:43:00 232531 Hájková Eliška ZVO 9851 C 46 = 11:46:00 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 C 49 = 11:49:00 8671 Ježková Kateřina SLA 9750 B 52 = 11:52:00 9055 Čermáková Alžběta KAM 9750 C 55 = 11:55:00 361905 Mikulášová Martina PGP 9852 B 58 = 11:58:00 2023812 Vyhnálková Barbora MFP 9850 B 61 = 12:01:00 361935 Poláková Kateřina TAP 9854 C 64 = 12:04:00 434811 Baziková Justýna TJP 9851 B 67 = 12:07:00 336785 Veljačiková Hana SCP 9750 C 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 73 = 12:13:00 ......................... VAK C 76 = 12:16:00 886274 Zimmerová Kateřina ZVO 9852 B 79 = 12:19:00 301621 Hrdličková Ludmila SLA 9851 C 82 = 12:22:00 ? Stehlíková Anna MFP 9750 C 85 = 12:25:00 246900 Janovská Kateřina PGP 9850 B 88 = 12:28:00 361991 Šťovíčková Anna TAP 9852 B 91 = 12:31:00

Kategorie D16

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 81 = 12:21:00 888632 Kubenová Karolína DKP 9654 C 83 = 12:23:00 53195 Paukertová Martina TJP 9650 C 85 = 12:25:00 9356 Hejnalová Eva KAM 9651 C 87 = 12:27:00 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 89 = 12:29:00 301152 Karmazínová Lucie LBE 9550 C 91 = 12:31:00 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 A 93 = 12:33:00 886251 Soudná Veronika DKP 9655 C 95 = 12:35:00 515046 Kučerová Barbora SLA 9650 B 97 = 12:37:00 51177 Procházková Marie KAM 9554 A 99 = 12:39:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 101 = 12:41:00 425597 Janžurová Dorota SLA 9653 C 103 = 12:43:00 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 105 = 12:45:00 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 B 107 = 12:47:00 428297 Müllerová Eva SLA 9652 B 109 = 12:49:00

Kategorie D18

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9970 Kozáková Zuzana KAM 9451 A 80 = 12:20:00 52979 Křivancová Zdenka LBE 9450 C 82 = 12:22:00 887935 Nováková Kateřina OKP 9450 C 84 = 12:24:00 515453 Mikulášová Helena PGP 9353 B 86 = 12:26:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 B 88 = 12:28:00 ......................... VAK C 90 = 12:30:00

Kategorie D21K

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51285 Reimannová Silvie SLP 7758 C 111 = 12:51:00 ......................... VAK C 114 = 12:54:00 51396 Sládková Zuzana TEH 8751 C 117 = 12:57:00 515173 Fibírová Zuzana FSP 7555 C 120 = 13:00:00 515125 Vítová Markéta DKP 8451 C 123 = 13:03:00 232188 Uhrová Zuzana VSP 8050 C 126 = 13:06:00 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 C 129 = 13:09:00 51434 Nováková Lenka ROU 9250 B 132 = 13:12:00 8668 Cincibusová Ivana FSP 6651 C 135 = 13:15:00 301379 Kudrnáčová Lucie KAM 8850 C 138 = 13:18:00 ......................... VAK C 141 = 13:21:00 51268 Forštová Jitka PGP 7558 C 144 = 13:24:00 8857 Arnoštová Kateřina VSP 7652 C 147 = 13:27:00 211539 Kuželová Michaela FSP 7851 C 150 = 13:30:00 410377 Chaloupková Marie SLP 8151 C 153 = 13:33:00

Kategorie D21L

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336740 Darmovzalová Lenka PGP 7951 C 61 = 12:01:00 51759 Havlíčková Vendula DKP 8350 C 63 = 12:03:00 49155 Klinkerová Jitka KAM 6450 C 65 = 12:05:00 232114 Letfusová Veronika TAP 8654 C 67 = 12:07:00 301700 Slavíková Lucie PGP 9150 C 69 = 12:09:00 420446 Dienerová Petra DKP 8159 C 71 = 12:11:00 515490 Albrechtová Eva KAM 7850 C 73 = 12:13:00 51617 Chloupková Radka SLP 8451 C 75 = 12:15:00 52099 Valentová Helena PGP 6550 C 77 = 12:17:00 8638 Foglarová Kamila DKP 8655 C 79 = 12:19:00 52283 Gajdová Kristina VSP 7752 C 81 = 12:21:00 301140 Karasová Jana FSP 6153 C 83 = 12:23:00 9880 Štoková Mariana DKP 8158 C 85 = 12:25:00 9605 Hůlková Marie SNA 8255 C 87 = 12:27:00 52166 Koppová Ingrid SLP 7960 C 89 = 12:29:00 515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 A 91 = 12:31:00 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 93 = 12:33:00 53443 Sládková Helena TAP 9151 B 95 = 12:35:00 232976 Janderová Markéta DVP 7751 C 97 = 12:37:00 8564 Přecechtělová Tereza KAM 8951 C 99 = 12:39:00 887944 Svobodná Madla DKP 9154 R 101 = 12:41:00 51365 Siblíková Jana SLP 7952 C 103 = 12:43:00 232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 105 = 12:45:00 9915 Ondřejová Dita SJC 8559 C 107 = 12:47:00 434840 Bochenková Martina DKP 8758 C 109 = 12:49:00 232167 Jelínková Zora PGP 8851 C 111 = 12:51:00 neregistro 434834 Vildmonová Pavla LBE 7451 C 113 = 12:53:00 52114 Tloušťová Eva SCP 6950 C 115 = 12:55:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 117 = 12:57:00 51676 Tichovská Hana PGP 6652 C 119 = 12:59:00 897345 Bochenková Ivana SJC 8952 E 121 = 13:01:00 416004 Jiříková Dana TAP 9055 C 123 = 13:03:00 515029 Cabrnochová Eva DKL 8450 C 125 = 13:05:00 887608 Lacigová Michaela PGP 8150 C 127 = 13:07:00 886266 Havlíčková Markéta KSU 8494 C 129 = 13:09:00 51546 Chloupková Jana SLP 5951 C 131 = 13:11:00 53592 Zoubková Jana ZBP 8050 C 133 = 13:13:00 920677 Tichovská Martina PGP 8658 R 135 = 13:15:00 ......................... VAK C 137 = 13:17:00 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 139 = 13:19:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 141 = 13:21:00 232168 Jelínková Šárka PGP 9153 A 143 = 13:23:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 145 = 13:25:00 9782 Horová Magda VSP 5450 C 147 = 13:27:00 434803 Škáchová Petra SLP 7051 C 149 = 13:29:00 887632 Janovská Petra PGP 7355 C 151 = 13:31:00 995809 Borovičková Lenka FSP 7350 C 153 = 13:33:00 232409 Doležalová Monika KAM 8851 E 155 = 13:35:00 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 157 = 13:37:00 416316 Jarošová Klára DCE 7950 C 159 = 13:39:00 51638 Pokorná Magdaléna PGP 7562 C 161 = 13:41:00 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 E 163 = 13:43:00

Kategorie D35K

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 91 = 12:31:00 ......................... VAK C 94 = 12:34:00 301628 Aschermannová Eva KAM 6550 C 97 = 12:37:00 53023 Pláničková Libuše SOB 7250 C 100 = 12:40:00 ......................... VAK C 103 = 12:43:00 51702 Reichlová Jana MKP 7550 C 106 = 12:46:00 232397 Čermáková Gabriela KAM 6752 C 109 = 12:49:00 301618 Přibíková Monika PGP 7256 C 112 = 12:52:00 51436 Kyselová Jana ROU 7050 C 115 = 12:55:00 232199 Turinská Ivana TAP 6850 C 118 = 12:58:00 51278 Šafková Petra KAM 6650 C 121 = 13:01:00 ......................... VAK C 124 = 13:04:00 7921 Sedláčková Petra ROZ 7050 C 127 = 13:07:00 410721 Lukášová Kamila DKL 6951 C 130 = 13:10:00 51728 Horáková Lenka VSP 7255 C 133 = 13:13:00 232398 Hlubučková Šárka KAM 6851 C 136 = 13:16:00

Kategorie D35L

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442860 Longinová Lenka TAP 7151 C 0 = 11:00:00 51677 Němečková Jarmila OKP 6650 C 3 = 11:03:00 442858 Asterová Jana SLA 7451 C 6 = 11:06:00 51398 Sládková Eva TEH 5751 C 9 = 11:09:00 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 12 = 11:12:00 51387 Čiháková Lenka KNC 6750 C 15 = 11:15:00 2019234 Krejčí Pavla ZVO 7251 C 18 = 11:18:00 301143 Kavková Dana SCP 6150 C 21 = 11:21:00 52890 Vyšínská Michaela ODV 7655 C 24 = 11:24:00 259072 Ježková Martina SLA 7350 C 27 = 11:27:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 30 = 11:30:00 52621 Hudosová Gabriela KSU 7299 C 33 = 11:33:00 331208 Buková Jana ROU 7150 C 36 = 11:36:00 224894 Hrdličková Ludmila SLA 6950 C 39 = 11:39:00 53525 Červinková Jitka OKP 6451 C 42 = 11:42:00 ? Chaloupková Dana KAM 7150 C 45 = 11:45:00 53017 Janečková Veronika SOB 7151 C 48 = 11:48:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 51 = 11:51:00 434805 Jirkovská Pavlína SLA 7250 C 54 = 11:54:00 406955 Hankovcová Lenka KAM 7053 C 57 = 11:57:00 51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 60 = 12:00:00 515051 Gabryšová Tereza PVP 6853 C 63 = 12:03:00 51364 Klofáčová Romana SLP 6951 C 66 = 12:06:00 52265 Komersová Jana KNC 6550 C 69 = 12:09:00 51589 Klapalová Pavla EKP 7051 C 72 = 12:12:00 49647 Benešová Jaroslava DKL 7050 C 75 = 12:15:00 8949 Hejnalová Hana PHK 6151 C 78 = 12:18:00 331717 Semíková Iva OKP 6852 C 81 = 12:21:00 438630 Sladkovská Helena TAP 6751 C 84 = 12:24:00 446358 Zrostlíková Jitka ODV 7652 C 87 = 12:27:00

Kategorie D45K

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51984 Mudrová Martina HCE 6451 C 55 = 11:55:00 410742 Líbalová Marcela ROU 6551 C 58 = 11:58:00 51660 Ježková Regina MKP 6350 C 61 = 12:01:00 301399 Kudrnáčová Iveta KAM 5951 C 64 = 12:04:00 428220 Zimmerová Lenka ZVO 6451 C 67 = 12:07:00 51392 Tichá Ivana KNC 6250 C 70 = 12:10:00 301693 Svobodová Lenka ROU 6650 C 73 = 12:13:00

Kategorie D45L

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
502090 Šámalová Hana PGP 6150 C 0 = 11:00:00 301314 Rusá Lenka DCE 6452 C 3 = 11:03:00 434807 Baziková Lucie TJP 6451 C 6 = 11:06:00 236111 Nováková Irena OKP 6651 C 9 = 11:09:00 52095 Doležalová Vlasta PGP 5550 C 12 = 11:12:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 15 = 11:15:00 336735 Veljačíková Markéta SCP 6451 C 18 = 11:18:00 515055 Kohoutová Pavlína KNC 6251 C 21 = 11:21:00 416118 Landovská Ivana PGP 6251 C 24 = 11:24:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 30 = 11:30:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 33 = 11:33:00 301361 Jelínková Radana PGP 5851 C 36 = 11:36:00 neregistro 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 39 = 11:39:00 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 42 = 11:42:00 232161 Tihonová Jindra TAP 6253 C 45 = 11:45:00 232359 Zemanová Alena KTA 6351 C 48 = 11:48:00 53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C 51 = 11:51:00 51356 Hartlová Blanka ODV 6350 C 54 = 11:54:00 416233 Bremová Hilda NER C 57 = 11:57:00 neregistro 7870 Štrossová Jiřinka DCE 5650 C 60 = 12:00:00 51275 Slavíková Kateřina PGP 6650 C 63 = 12:03:00 8558 Klusáková Jitka DKP 5651 C 66 = 12:06:00 232646 Malačková Jana DVP 6151 C 69 = 12:09:00 51289 Wolkerová Dagmar TJP 5250 C 72 = 12:12:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 75 = 12:15:00 51720 Čechmánková Helena OKP 6450 C 78 = 12:18:00 51570 Vrabcová Jindra SCP 6151 C 81 = 12:21:00 52259 Havlíčková Jindra KNC 6150 C 84 = 12:24:00 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 87 = 12:27:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 90 = 12:30:00 515168 Řadová Jaromíra DKP 6551 C 93 = 12:33:00 232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 96 = 12:36:00 ......................... VAK C 99 = 12:39:00 ......................... VAK C 102 = 12:42:00

Kategorie D55

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336750 Zavadilová Naďa SCP 5450 C 1 = 11:01:00 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 4 = 11:04:00 53006 Kubátová Milada PGP 4750 C 7 = 11:07:00 7998 Nováková Jiřina UVP 4950 C 10 = 11:10:00 53597 Paulová Mirka DCE 5250 C 13 = 11:13:00 51645 Dohnalová Dana VSP 5050 C 16 = 11:16:00 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 19 = 11:19:00 51697 Zemánková Eva MKP 5150 C 22 = 11:22:00 49842 Dlasková Anna DKP 5350 C 25 = 11:25:00 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 28 = 11:28:00 7917 Beranová Vlasta UVP 5450 C 31 = 11:31:00 49837 Jůzková Jaroslava SCP 5250 C 34 = 11:34:00 ......................... VAK C 37 = 11:37:00

Kategorie D65

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 44 = 11:44:00 887636 Maršíková Miluše DVP 4150 C 47 = 11:47:00 416338 Hudečková Alena KTA 4351 C 50 = 11:50:00

Kategorie D75

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51325 Dolečková Míla TJP 3650 C 2 = 11:02:00

Kategorie H10

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Dudák Ladislav SLA 0002 C 69 = 12:09:00 ......................... VAK C 71 = 12:11:00 336743 Valášek Václav KAM 0100 C 73 = 12:13:00 897393 Kolář Matyáš SLA 0300 C 75 = 12:15:00 ? Kohout Kryštof MFP 0102 C 77 = 12:17:00 ......................... VAK C 79 = 12:19:00 436446 Hankovec Hugo KAM 0201 C 81 = 12:21:00 2023955 Němec Martin ZVO 0104 C 83 = 12:23:00 897356 Švarc Antonín DKP 0203 C 85 = 12:25:00 ......................... VAK C 87 = 12:27:00 51745 Šafka Sebastian KAM 0101 C 89 = 12:29:00 ? Matěj Koudelka MFP 0140 C 91 = 12:31:00 neregistro 887903 Brachtl Adam ZVO 0102 C 93 = 12:33:00 ......................... VAK C 95 = 12:35:00 ......................... VAK C 97 = 12:37:00 443110 Siegl Matyáš MFP 0103 C 99 = 12:39:00 301336 Škvor Adam KAM 0202 C 101 = 12:41:00 442857 Longin Jan TAP 0103 C 103 = 12:43:00 887638 Lejbl Jakub LBE 0200 C 105 = 12:45:00 ......................... VAK C 107 = 12:47:00 ......................... VAK C 109 = 12:49:00 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 B 111 = 12:51:00 995899 Albrecht Adam KAM 0203 C 113 = 12:53:00

Kategorie H10L

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 68 = 12:08:00 ......................... VAK C 70 = 12:10:00 442863 Krejčí Michal TAP C 72 = 12:12:00 neregistro 428211 Rožek Vilém MFP 0301 C 74 = 12:14:00 443069 Chaloupka Viktor KAM 0301 C 76 = 12:16:00 2021825 Titz Adam VSP 0401 C 78 = 12:18:00 7943 Svoboda Jáchym ROZ 0200 C 80 = 12:20:00 neregistro ? Gonda Václav TAP 0009 C 82 = 12:22:00 218785 Šimša Martin MFP 0300 C 84 = 12:24:00 436445 Gajda Martin VSP 0404 C 86 = 12:26:00 ? Holoubek Daniel RIC C 88 = 12:28:00 neregistro 420415 Prokop Tomáš ZVO 0204 C 90 = 12:30:00 neregistro ? Kysela Tomáš TAP 0109 C 92 = 12:32:00 436963 Kovářík Tomáš KAM 0300 C 94 = 12:34:00 ? Šrámek Jaromír MFP 0303 C 96 = 12:36:00 995879 Tomáš Reichl MKP 0100 C 98 = 12:38:00 neregistro ......................... VAK C 100 = 12:40:00 4194 Sladkovský Jan TAP 0202 C 102 = 12:42:00 888625 Šubrt Matěj DKP 0205 C 104 = 12:44:00 ......................... VAK C 106 = 12:46:00 ? Bartoň Michal KAM 0107 C 108 = 12:48:00 ? Jakub Rýc MFP 0145 C 110 = 12:50:00 neregistro ......................... VAK C 112 = 12:52:00 ? Keyř Patrik TAP 0007 C 114 = 12:54:00 ? Kužel Jan NER C 116 = 12:56:00 neregistro 232427 Sedláček Jaroslav ROZ 0300 C 118 = 12:58:00 ......................... VAK C 120 = 13:00:00 442851 Havelka Ondřej TAP C 122 = 13:02:00 neregistro ? Renda Michal KAM 0207 C 124 = 13:04:00 ? Jan Votruba MFP 0349 C 126 = 13:06:00 neregistro

Kategorie H12

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
420403 Hejda Ondřej KNC 9902 C 17 = 11:17:00 ? Chaloupka Dominik KAM 9904 C 20 = 11:20:00 2023806 Kopanica Zdeněk ZVO 9904 C 23 = 11:23:00 51866 Vondra Matěj OKP 0000 C 26 = 11:26:00 301697 Šíma Vladislav DKL 9700 C 29 = 11:29:00 ? Jiroušek Matyáš MFP 9901 B 32 = 11:32:00 438604 Prkno Jonáš KNC 9903 C 35 = 11:35:00 2020710 Aschermann Martin VSP 0001 C 38 = 11:38:00 428268 Kdýr Matěj ODV 0000 C 41 = 11:41:00 361902 Vančura Michal TAP 0004 C 44 = 11:44:00 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 B 47 = 11:47:00 438634 Čech Richard SLA 0001 C 50 = 11:50:00 331503 Buk Petr ROU 0001 B 53 = 11:53:00 887605 Lejbl Ladislav LBE 0000 B 56 = 11:56:00 888621 Postolka Jáchym DKL 9900 C 59 = 11:59:00 232140 Vondra Vladimír TAP 0005 C 62 = 12:02:00 331076 Gabryš Lubomír PVP 0000 C 65 = 12:05:00 420404 Neuhöfer Jakub KNC 0001 C 68 = 12:08:00 ? Šantrůček Vít KAM 9901 C 71 = 12:11:00 2019232 Krejčí Tomáš ZVO 0005 C 74 = 12:14:00 ? Thein Filip MFP 9900 C 77 = 12:17:00 ? Plánička Viktor DKP 0002 C 80 = 12:20:00 51730 Gajda Jan jun VSP 0100 C 83 = 12:23:00 4193 Sladkovský Jaromír TAP 9902 C 86 = 12:26:00 ? Oubrecht Tomáš DKL 0001 C 89 = 12:29:00

Kategorie H14

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425596 Škvor Ota KAM 9900 B 1 = 11:01:00 52893 Svatoš Jan ODV 9803 B 3 = 11:03:00 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 B 5 = 11:05:00 ? Kolář Otto LBE 9703 C 7 = 11:07:00 52256 Votava Kryštof KNC 9601 C 9 = 11:09:00 336745 Lukáš Marek DKL 9702 C 11 = 11:11:00 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 B 13 = 11:13:00 331087 Brázdil Petr ODV 9700 C 15 = 11:15:00 888612 Kubena Martin DKP 9804 C 17 = 11:17:00 232122 Turinský Pavel TAP 9701 C 19 = 11:19:00 207856 Jíra Tomáš ROZ 9800 B 21 = 11:21:00 ......................... VAK C 23 = 11:23:00 ? Bartoň Pavel KAM 9800 C 25 = 11:25:00 ? Kalista Michael LBE 9701 C 27 = 11:27:00 53012 Čermák Adam PGP 9701 B 29 = 11:29:00 428285 Novák Aleš ODV 9805 C 31 = 11:31:00 887912 Lanz Edvard DKP 9701 C 33 = 11:33:00 neregistro 361934 Ransdorf Jakub TAP 9805 C 35 = 11:35:00 888614 Borovička Tomáš FSP 9801 B 37 = 11:37:00 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 A 39 = 11:39:00 232403 Valášek Jiří KAM 9700 B 41 = 11:41:00 515078 Dobeš Jiří KNC 9802 C 43 = 11:43:00 361919 Ondřejček Jiří ODV 9800 B 45 = 11:45:00 49648 Beneš Jan DKL 9800 C 47 = 11:47:00 897357 Semerád Antonín DKP 9801 B 49 = 11:49:00 ? Goj Tomáš LBE 9700 B 51 = 11:51:00 52887 Vlasák Vojtěch ODV 9703 C 53 = 11:53:00 442844 Valach Marek TAP 9703 C 55 = 11:55:00 232395 Aschermann Daniel KAM 9801 B 57 = 11:57:00 887932 Lanz Vojtěch DKP 9900 B 59 = 11:59:00

Kategorie H16

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 114 = 12:54:00 ......................... VAK C 116 = 12:56:00 995812 Veselý Jakub LBE 9500 B 118 = 12:58:00 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 120 = 13:00:00 361959 Landovský Jakub PGP 9601 C 122 = 13:02:00 416009 Zamazal Tomáš TAP 9501 C 124 = 13:04:00 410351 Červinka Jiří OKP 9500 C 126 = 13:06:00 49889 Veljačik Michal SCP 9500 C 128 = 13:08:00 442861 Aster Tomáš SLA 9602 C 130 = 13:10:00 420409 Dobeš Jan KNC 9502 C 132 = 13:12:00 53537 Buk Michal ROU 9601 B 134 = 13:14:00 232426 Čermák Matyáš KAM 9501 B 136 = 13:16:00 ? Kolář Jakub LBE 9501 C 138 = 13:18:00

Kategorie H18

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
920683 Semík Ondra KAM 9401 A 114 = 12:54:00 8801 Malec Oldřich SLA 9400 B 117 = 12:57:00 ......................... VAK C 120 = 13:00:00 410392 Prášek Přemysl KAM 9305 B 123 = 13:03:00 515025 Štádlík Lukáš SLA 9401 B 126 = 13:06:00

Kategorie H21K

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301695 Svoboda Jakub ROU 9301 C 1 = 11:01:00 515144 Řada Jakub DKP 9401 B 3 = 11:03:00 336137 Izák Pavel PVP 7102 C 5 = 11:05:00 53586 Toušek Filip ZBP 7102 C 7 = 11:07:00 51855 Vančura Milan TAP 7502 C 9 = 11:09:00 232402 Aschermann Michal KAM 9104 C 11 = 11:11:00 51399 Kaplan Ondřej NER C 13 = 11:13:00 neregistro 52975 Karmazín Pavel LBE 6800 C 15 = 11:15:00 53555 Blaták Jakub SLP 8301 C 17 = 11:17:00 886822 Benc Jiří TAP 8002 C 19 = 11:19:00 236022 Foršt Jakub PGP 7509 C 21 = 11:21:00 49858 Pešta Jiří MIL 7201 C 23 = 11:23:00 303935 Červinka Jaroslav OKP 9000 C 25 = 11:25:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 27 = 11:27:00 442878 Kutálek Jan TAP 8301 C 29 = 11:29:00 515456 Hubený Martin DVP 8001 C 31 = 11:31:00 232093 Líbal Jakub ROU 9202 C 33 = 11:33:00 49866 Prouza Jaromír DKP 8705 C 35 = 11:35:00 426348 Novák Libor OKP 9100 C 37 = 11:37:00 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 39 = 11:39:00 8669 Cincibus Pavel FSP 6605 C 41 = 11:41:00 ......................... VAK C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00

Kategorie H21L

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515067 Fibír Tomáš FSP 7901 C 0 = 11:00:00 9527 Pohl Zdeněk SRK 7606 C 2 = 11:02:00 53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 4 = 11:04:00 207840 Michalička David RIC C 6 = 11:06:00 neregistro 888643 Seidl Miroslav EKP 7402 C 8 = 11:08:00 51649 Horák Pavel (Starosta) VSP 7305 C 10 = 11:10:00 887619 Karban Zdeněk DKP 7700 C 12 = 11:12:00 51287 Fišer Jiří SLP 8503 C 14 = 11:14:00 8868 Simr Pavel ROU 7504 C 16 = 11:16:00 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 18 = 11:18:00 52257 Havlíček Tomáš KNC 8700 C 20 = 11:20:00 232892 Vaníček Tomáš LBE 6600 C 22 = 11:22:00 52109 Rakovec Michal SCP 6901 C 24 = 11:24:00 53642 Sládek Jan TAP 8801 C 26 = 11:26:00 433064 Žáček Martin FSP 6803 C 28 = 11:28:00 232245 Valášek Jan KAM 9400 A 30 = 11:30:00 515484 Vébr Jiří KTA 6901 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 36 = 11:36:00 51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C 38 = 11:38:00 9137 Paclík Roman SHK 7801 C 40 = 11:40:00 ? Kozák Jakub RIC C 42 = 11:42:00 neregistro 53582 Laga Miroslav ZBP 7900 C 44 = 11:44:00 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 46 = 11:46:00 49605 Štěpánek Ondřej SCP 8304 C 48 = 11:48:00 301642 Izák Petr PVP 7802 C 50 = 11:50:00 9623 Nývlt Petr SNA 8004 C 52 = 11:52:00 515081 Landovský Tomáš PGP 9103 A 54 = 11:54:00 887637 Černý Martin TAP 8902 C 56 = 11:56:00 416331 Šimon Václav LBE 9100 B 58 = 11:58:00 232957 Hrouda Martin FSP 7612 C 60 = 12:00:00 51741 Uher Petr VSP 5001 C 62 = 12:02:00 51263 Buzek Martin PGP 8401 C 64 = 12:04:00 51733 Kozák Petr KAM 6501 C 66 = 12:06:00 52282 Němeček Jan VSP 6201 C 68 = 12:08:00 515114 Procházka Tomáš SCP 8200 C 70 = 12:10:00 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 72 = 12:12:00 426373 Pračka Tomáš RIC C 74 = 12:14:00 neregistro 51803 Žaloudek Petr SJC 8309 C 76 = 12:16:00 515108 Gajda Jan VSP 6801 C 78 = 12:18:00 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 80 = 12:20:00 995800 Vaněk Petr ZBP 7302 C 82 = 12:22:00 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 84 = 12:24:00 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 86 = 12:26:00 515475 Makovský Jakub TAP 8511 R 88 = 12:28:00 51864 Vondra Jiří FSP 7600 C 90 = 12:30:00 53667 Šafka Daniel KAM 9105 C 92 = 12:32:00 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 94 = 12:34:00 51807 Vlach Martin SCP 8605 C 96 = 12:36:00 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 98 = 12:38:00 886287 Folprecht Tomáš EKP 8202 C 100 = 12:40:00 8980 Hanč Petr VRL 8001 C 102 = 12:42:00 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 C 104 = 12:44:00 ? Čech Daniel RIC C 106 = 12:46:00 neregistro 51438 Buk Jindřich ROU 9303 B 108 = 12:48:00 ......................... VAK C 110 = 12:50:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 112 = 12:52:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 114 = 12:54:00 9780 Hora Zbyněk NER C 116 = 12:56:00 neregistro 899169 Zrostlík Marek ODV 7101 C 118 = 12:58:00 52264 Bitter Aleš KNC 8803 C 120 = 13:00:00 53591 Jaroš Marek DCE 8100 C 122 = 13:02:00 232187 Beneš Filip TAP 8701 C 124 = 13:04:00 53581 Dvořák Miroslav ZBP 7601 C 126 = 13:06:00 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 B 128 = 13:08:00 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 130 = 13:10:00 515098 Kužel Tomáš FSP 7610 C 132 = 13:12:00 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 134 = 13:14:00 500289 Přeček Zdeněk SCP 5200 C 136 = 13:16:00 52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 138 = 13:18:00 ? Mátl Radek RIC 8001 C 140 = 13:20:00 neregistro 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 142 = 13:22:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 144 = 13:24:00 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 146 = 13:26:00

Kategorie H35K

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 105 = 12:45:00 443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 108 = 12:48:00 428289 Aschermann David KAM 6500 C 111 = 12:51:00 ......................... VAK C 114 = 12:54:00 ......................... VAK C 117 = 12:57:00 995898 Hankovec Petr KAM 7101 C 120 = 13:00:00 887907 Brachtl Daniel ZVO 6902 C 123 = 13:03:00 886289 Šubrt Antonín DKP 7100 C 126 = 13:06:00 neregistro 232428 Hlubuček Tomáš KAM 6603 C 129 = 13:09:00

Kategorie H35L

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515003 Vít David DKP 7200 C 41 = 11:41:00 53290 Ptáček Jan TBM 7435 C 45 = 11:45:00 53016 Janeček Ondřej SOB 7001 C 49 = 11:49:00 887925 Sanna Roberto DKP 6703 C 53 = 11:53:00 897353 Geisler Michal DKL 7500 C 57 = 11:57:00 2017690 Zábranský Luboš SLA 7400 C 61 = 12:01:00 8861 Peterka František TJP 4900 C 65 = 12:05:00 331179 Uhlíř Patrik LBE 7000 C 69 = 12:09:00 887615 Kolář Tomáš SLA 7103 C 73 = 12:13:00 232336 Funda Jiří API 6401 C 77 = 12:17:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 81 = 12:21:00 52284 Aschermann Jan VSP 6902 C 85 = 12:25:00 515118 Řada Richard DKP 6701 C 89 = 12:29:00 336748 Lukáš Petr DKL 6902 C 93 = 12:33:00 ? Chaloupka Přemysl KAM 7100 C 97 = 12:37:00 neregistro 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 101 = 12:41:00 438609 Sladkovský Jaromír TAP 6901 C 105 = 12:45:00 52255 Jun Drahomír KNC 5501 C 109 = 12:49:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 113 = 12:53:00 442867 Jirous Jiří TAP 7201 C 117 = 12:57:00 51684 Vinš Pavel DKL 6900 C 121 = 13:01:00 ? Holoubek Jarda RIC C 125 = 13:05:00 neregistro 301374 Dobeš Václav KPY 5701 C 129 = 13:09:00 887609 Lejbl Ladislav LBE 6900 C 133 = 13:13:00 2019235 Krejčí Jan ZVO 7001 C 137 = 13:17:00 51498 Kovářík Tomáš KAM 6901 C 141 = 13:21:00 515065 Šemelík Petr DKL 6901 C 145 = 13:25:00 ......................... VAK C 149 = 13:29:00

Kategorie H45K

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442864 Longin Miloš TAP 6201 C 84 = 12:24:00 ......................... VAK C 87 = 12:27:00

Kategorie H45L

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301147 Kavka Jiří SCP 5900 C 2 = 11:02:00 515016 Suk Jiří MFP 6401 C 5 = 11:05:00 neregistro 52279 Semík Luboš OKP 6204 C 8 = 11:08:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 11 = 11:11:00 410397 Šváb Jan VSP 5801 C 14 = 11:14:00 442871 Aster Vladimír SLA 6500 C 17 = 11:17:00 515124 Strejc Jaroslav ZVO 6101 C 20 = 11:20:00 53011 Fatka Ondřej PGP 6302 C 23 = 11:23:00 ? Kott Stanislav NER C 26 = 11:26:00 neregistro 361969 Malec Jaromír ROU 6203 C 29 = 11:29:00 232177 Fiala Zdeněk TAP 5501 C 32 = 11:32:00 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 35 = 11:35:00 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 38 = 11:38:00 ......................... VAK C 41 = 11:41:00 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 44 = 11:44:00 53558 Červinka Jaroslav OKP 5803 C 47 = 11:47:00 301371 Kudrnáč Martin KAM 5901 C 50 = 11:50:00 52121 Hartl Zdeněk ODV 6300 C 53 = 11:53:00 52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 56 = 11:56:00 49646 Beneš Jan DKL 6600 C 59 = 11:59:00 7886 Chotětický Václav MAS 5200 C 62 = 12:02:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 65 = 12:05:00 336720 Veljačik Pavel SCP 6200 C 68 = 12:08:00 51276 Slavík Viktor PGP 6300 C 71 = 12:11:00 51655 Toušek Miloslav MKP 5000 C 74 = 12:14:00 52256 Neuhöfer Jiří KNC 6300 C 77 = 12:17:00 8643 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 80 = 12:20:00 ......................... VAK C 83 = 12:23:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 86 = 12:26:00 51680 Novák Libor OKP 6504 C 89 = 12:29:00 51769 Minchev Ivan SJI 5701 C 92 = 12:32:00 53572 Semík Jan VSP 6507 C 95 = 12:35:00 345950 Malec Jaroslav SLA 6200 C 98 = 12:38:00 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 101 = 12:41:00 52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 104 = 12:44:00 515031 Hájek Tomáš ZVO 6401 C 107 = 12:47:00 ? Koča Michal NER C 110 = 12:50:00 neregistro 331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 113 = 12:53:00 515440 Tihon Jaroslav TAP 6102 C 116 = 12:56:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 119 = 12:59:00 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 122 = 13:02:00 51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 125 = 13:05:00 51671 Červinka Stanislav OKP 5701 C 128 = 13:08:00 420405 Pliska Miloš PGP 6304 C 131 = 13:11:00 51581 Bochenek Milan EKP 5601 C 134 = 13:14:00 ......................... VAK C 137 = 13:17:00

Kategorie H55

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
255567 Kotecký Roman PGP 4900 C 0 = 11:00:00 51332 Ryšavý Vít TJP 4700 C 3 = 11:03:00 52299 Novák Miloš SCP 4600 C 6 = 11:06:00 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 9 = 11:09:00 232091 Jelínek Martin PGP 5103 C 12 = 11:12:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 51327 Kukla Jan TJP 5600 C 18 = 11:18:00 303949 Bitter Jiří KNC 5201 C 21 = 11:21:00 436401 Šámal Václav PGP 5601 C 24 = 11:24:00 331213 Šorm Miroslav DKL 5200 C 27 = 11:27:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 30 = 11:30:00 49610 Koutný Ivan ODV 5300 C 33 = 11:33:00 53526 Cedrych Karel TJP 5500 C 36 = 11:36:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 39 = 11:39:00 51863 Zelený Vladimír PGP 4800 C 42 = 11:42:00 53574 Lebduška Petr ROU 4702 C 45 = 11:45:00 52111 Hojný Oldřich SCP 5201 C 48 = 11:48:00 51329 Paukert Milan TJP 5000 C 51 = 11:51:00 51748 Kirchmann Miloš PGP 5502 C 54 = 11:54:00 ......................... VAK C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00

Kategorie H65

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 11:34:00 443066 Rakovec Miloš SCP 4500 C 37 = 11:37:00 neregistro 420425 Zábranský Emil SLA 4200 C 40 = 11:40:00 53523 Tahotný Urban TJP 3701 C 43 = 11:43:00 301171 Paul Josef DCE 4401 C 46 = 11:46:00 51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 49 = 11:49:00 53536 Vondráček Jaromír ROU 4002 C 52 = 11:52:00 51621 Novotný Jiří SLP 4601 C 55 = 11:55:00 7901 Matějů Ivan UVP 4600 C 58 = 11:58:00 49813 Valášek Josef SCP 4501 C 61 = 12:01:00 428292 Šubrt Václav TJP 4201 C 64 = 12:04:00 51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 67 = 12:07:00 52260 Kalivoda Vladimír KNC 3800 C 70 = 12:10:00 53507 Hlavatý Karel SJP 4200 C 73 = 12:13:00 8805 Nosál Stanislav SLA 4600 C 76 = 12:16:00 232101 Mudr Stanislav DCE 4400 C 79 = 12:19:00 410733 Rejpal Petr SCP 4100 C 82 = 12:22:00 53517 Veselý Radko TJP 4200 C 85 = 12:25:00

Kategorie H75

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52254 Kalivoda Viktor KNC 3300 C 1 = 11:01:00 49404 Semorád Miloš SCP 3300 C 4 = 11:04:00 51333 Burýšek Slavomír TJP 3600 C 7 = 11:07:00 52098 Samohýl Richard PGP 2800 C 10 = 11:10:00 51964 Hanák Milan FSP 3400 C 13 = 11:13:00 ......................... VAK C 16 = 11:16:00

Kategorie HDR

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 434596 Arnoštová Veronika VSP 0450 C 0 = 11:00:00 7920 BohatýJan+Bohatá Marie UVP C 0 = 11:00:00 neregistro 2011789 Bostl Jan OKP 0401 C 0 = 11:00:00 neregistro 2011884 Bostlová Lenka OKP 7651 C 0 = 11:00:00 8666 Cincibusová Lenka FSP 0450 C 0 = 11:00:00 ? Geisler Richard DKL 0700 C 0 = 11:00:00 ? Gondová Sára TAP 9857 C 0 = 11:00:00 361988 Hladká Michaela TAP 7452 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Holoubková Kamila RIC C 0 = 11:00:00 neregistro 8301 Hora David NER C 0 = 11:00:00 neregistro ? Ibrahimová Janet OKP C 0 = 11:00:00 neregistro ? Izáková Eva PVP 0651 C 0 = 11:00:00 443085 Jedličková Josefína VSP 0651 C 0 = 11:00:00 436402 Ježek František SLA 0501 C 0 = 11:00:00 2011818 Jirkovský Jan SLA 0500 C 0 = 11:00:00 2011819 Jirkovská Magdaléna SLA 0550 C 0 = 11:00:00 ? Jiroušková Barbora MFP 0099 C 0 = 11:00:00 neregistro 361928 Jíra Filip ROZ 0500 C 0 = 11:00:00 ? Kabát Martin EKP 0412 C 0 = 11:00:00 ? Keyř Tomáš TAP C 0 = 11:00:00 neregistro ? Kyselová Zuzana TAP C 0 = 11:00:00 neregistro 442886 Longinová Adéla TAP 0351 C 0 = 11:00:00 ? Macura Sebastian MFP C 0 = 11:00:00 neregistro ? Martynková Helena TAP C 0 = 11:00:00 neregistro ? Oubrecht Petr DKL 0600 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Plch Matyáš NER C 0 = 11:00:00 neregistro ? Pokorná Linda PGP 0350 C 0 = 11:00:00 303955 Přibíková Agáta PGP 0651 C 0 = 11:00:00 neregistro 51701 Reichl Martin MKP 0400 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Repiská Betynka MFP 0399 C 0 = 11:00:00 neregistro 301644 Rožek Vojtěch MFP 0501 C 0 = 11:00:00 ? Rýcová Alžběta MFP 0098 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Stinglová Barča MFP 0499 C 0 = 11:00:00 neregistro 52316 Uhlířová Marie LBE 0950 C 0 = 11:00:00 361925 Vančurová Monika TAP 0451 C 0 = 11:00:00 52321 Vaníček Josef LBE 0500 C 0 = 11:00:00 52320 Vaníčková Anna LBE 0550 C 0 = 11:00:00 ? Veljačik Jonáš SCP C 0 = 11:00:00 neregistro 446343 Zrostlík Filip ODV C 0 = 11:00:00 neregistro 8575 Čechmánek Václav PVP 0600 C 0 = 11:00:00 438647 Čechová Klára SLA 0552 C 0 = 11:00:00 ? Šimon Jiroušek MFP 0049 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šimůnková Agáta MFP C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šimůnková Doubravka MFP C 0 = 11:00:00 neregistro 428269 Šimšová Pavla MFP 0551 C 0 = 11:00:00 ? Škácha Vít SLP 0301 C 0 = 11:00:00 2021829 Štrait Vilém OKP 0700 C 0 = 11:00:00 ? Řeháková Karolina DVP 0651 C 0 = 11:00:00 361962 Řeháková Ludmila DVP 0451 C 0 = 11:00:00

Kategorie P

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ? Brašnička Václav KSU C 0 = 11:00:00 neregistro 428274 Buriánková Martina RIC C 0 = 11:00:00 neregistro ? Donev Pavel PGP C 0 = 11:00:00 neregistro ? Donev Petr PGP C 0 = 11:00:00 neregistro ? Donevová Hana PGP C 0 = 11:00:00 neregistro ? Jiroušek Filip MFP 0048 C 0 = 11:00:00 neregistro 361985 Kuneš Vratislav ODV 4100 C 0 = 11:00:00 428230 Lafek Jan ODV 9904 C 0 = 11:00:00 ? Marešová Daniela KSU C 0 = 11:00:00 neregistro 253137 Novák Václav PGP 9600 C 0 = 11:00:00 246811 Nováková Lenka PGP 6551 C 0 = 11:00:00 2019225 Němcová Jana ZVO 7571 C 0 = 11:00:00 neregistro 420441 Prokop Petr ZVO 6321 C 0 = 11:00:00 neregistro 49865 Prouzová Zuzana DKP 6250 C 0 = 11:00:00 428267 Rokůsek Jan ROU C 0 = 11:00:00 neregistro 889669 Rydlová Eva FSP 8989 C 0 = 11:00:00 303910 Vondrová Jitka FSP 8052 C 0 = 11:00:00 51386 Votava Petr KNC 6602 C 0 = 11:00:00 5299 Vébr Jiří KTA 9901 C 0 = 11:00:00 2023818 Zábranská Petra SLA 9250 C 0 = 11:00:00 232972 Červinka František OKP 9600 C 0 = 11:00:00 51672 Štraitová Jitka OKP 7252 C 0 = 11:00:00 361965 Řehák Jiří DVP 7401 C 0 = 11:00:00

Kategorie T6

03.04.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  1 kontrol           tištěno 01.04.2011   15:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ? Borák Michal NER C 0 = 11:00:00 neregistro ? Borák Stanislav NER C 0 = 11:00:00 neregistro 331382 Brázdilová Radka ODV 6950 C 0 = 11:00:00 ? Drábková Alice NER C 0 = 11:00:00 neregistro 888635 Geislerová Dita DKL 7550 C 0 = 11:00:00 7885 Hájek Jan MAS 5401 C 0 = 11:00:00 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 0 = 11:00:00 ? Kamerer Marek KAM 6200 C 0 = 11:00:00 ? Kottová Táňa NER C 0 = 11:00:00 neregistro 515197 Kozel Karel DKL 5401 C 0 = 11:00:00 ? Plch Martin NER C 0 = 11:00:00 neregistro 53024 Plánička Jiří SOB 6800 C 0 = 11:00:00 232264 Suková Eva MFP 6450 C 0 = 11:00:00 neregistro 51691 Tomaščin Jaroslav MKP 5800 C 0 = 11:00:00 420404 Votavová Renata KNC 0000 C 0 = 11:00:00 neregistro 232265 Zelenková Martina MFP 6650 C 0 = 11:00:00 neregistro 51719 Čechmánek Vladimír OKP 5802 C 0 = 11:00:00 ? Šimůnek Josef MFP C 0 = 11:00:00 neregistro 410393 Štrait Martin OKP 7602 C 0 = 11:00:00 51350 Šubrt Jiří TEP 6100 C 0 = 11:00:00