Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D10      2.00 km, 30 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aschermannová Karolína    KAM0051 C SK Kamenice                     18.22         
 2. Kovaříková Marie          KAM0050 C SK Kamenice                     21.45   + 3.23
 3. Pelikánová Máša           MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha               22.02   + 3.40
 4. Budzanowská Aneta         TAP9952 C KOB TRETRA Praha                26.21   + 7.59
 5. Kyselová Nela             ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem         26.29   + 8.07
 6. Albrechtová Iveta         KAM9950 C SK Kamenice                     26.58   + 8.36
 7. Sieglová Eliška           MFP9980 C VŠSK MFF UK Praha               27.55   + 9.33
 8. Klinkerová Magdaléna      ROZ9950 C OK Roztoky                      28.34   +10.12
 9. Voltrová Alena            ROZ9951 C OK Roztoky                      28.47   +10.25
10. Čiháková Barbora          KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č.l.          30.57   +12.35
11. Rohlíčková Anežka         MFP9988 C VŠSK MFF UK Praha               33.26   +15.04
12. Šrámková Hana             MFP     C VŠSK MFF UK Praha               34.00   +15.38
13. Vyhnálková Marie          MFP0151 C VŠSK MFF UK Praha               35.55   +17.33
14. Rohlíčková Františka      MFP9987 C VŠSK MFF UK Praha               36.16   +17.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D10L      2.00 km, 40 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krausová Anežka           ZVO9955 C SK OB Zvole                     19.08         
 2. Pořízková Natálie         ZVO0099 C SK OB Zvole                     19.42   + 0.34
 3. Šantrůčková Anna          KAM0150 C SK Kamenice                     19.54   + 0.46
 4. Chaloupková Hana          KAM0252 C SK Kamenice                     20.43   + 1.35
 5. Prokopová Markéta         ZVO9954 C SK OB Zvole                     21.13   + 2.05
 6. Benešová Hana             DKL0050 C TJ Sparta Doly Kladno           22.15   + 3.07
 7. Jirkovská Kateřina        SLA0350 C SKOB STAVIMAT Slaný             26.50   + 7.42
 8. Oliva Anna                ZVO     C SK OB Zvole                     27.09   + 8.01
 9. Vondrová Magdaléna        OKP0350 C SK OK 24 Praha                  28.31   + 9.23
10. Škáchová Magdalena        SLP0151 C SK Slavia Praha                 34.23   +15.15
11. Vančurová Kateřina        TAP0151 C KOB TRETRA Praha                40.25   +21.17
12. Prknová Zuzana            KNC     C Sokol Kostelec n. Č.l.          45.29   +26.21
13. Turinská Magdalena        TAP0251 C KOB TRETRA Praha                47.41   +28.33
14. Červenková Ivanka         LBE0050 C TJ Lokomotiva Beroun            49.35   +30.27
15. Hánělová Marie            ZVO9951 C SK OB Zvole                    120.43  +101.35
    Šomková Tereza            TAP     C KOB TRETRA Praha                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D12      2.20 km, 35 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janovská Kateřina         PGP9850 B SK Praga Praha                  20.56         
 2. Ježková Kateřina          SLA9750 B SKOB STAVIMAT Slaný             22.24   + 1.28
 3. Čermáková Alžběta         KAM9750 C SK Kamenice                     23.26   + 2.30
 4. Zimmerová Kateřina        ZVO9852 B SK OB Zvole                     24.42   + 3.46
 5. Repiská Amálie            MFP9851 C VŠSK MFF UK Praha               27.49   + 6.53
 6. Šťovíčková Anna           TAP9852 C KOB TRETRA Praha                27.50   + 6.54
 7. Doubková Petra            SLA9853 B SKOB STAVIMAT Slaný             29.41   + 8.45
 8. Hájková Eliška            ZVO9851 B SK OB Zvole                     29.53   + 8.57
 9. Zábranská Kristýna        SLA9852 B SKOB STAVIMAT Slaný             32.55   +11.59
10. Vyhnálková Barbora        MFP9850 C VŠSK MFF UK Praha               34.34   +13.38
11. Hrdličková Ludmila        SLA9851 C SKOB STAVIMAT Slaný             35.29   +14.33
12. Voltrová Hana             ROZ9752 C OK Roztoky                      49.33   +28.37
    Mikulášová Martina        PGP9852 C SK Praga Praha                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D14      2.40 km, 50 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Nováková Tereza           DKP9751 B OOB Kotlářka                    21.41         
2. Přibylová Eliška          PFP9550 C VŠSK ped. fak. UK Praha         27.54   + 6.13
3. Přibíková Johana          PGP9551 B SK Praga Praha                  29.08   + 7.27
4. Hejnalová Eva             KAM9651 C SK Kamenice                     31.58   +10.17
5. Přibíková Ema             PGP9651 C SK Praga Praha                  47.43   +26.02
6. Přibylová Anežka          PFP9750 C VŠSK ped. fak. UK Praha         71.39   +49.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D16      2.70 km, 80 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Aschermannová Petra       KAM9354 A SK Kamenice                     24.50         
2. Procházková Marie         KAM9554 A SK Kamenice                     27.04   + 2.14
3. Klinkerová Tereza         ROZ9350 C OK Roztoky                      28.59   + 4.09
4. Krausová Martina          TJP9350 B TJ Sokol Troja                  31.08   + 6.18
5. Vaiglová Zuzana           SOB9351 C Sdruž. org. bank. sport. akcí   37.23   +12.33
6. Hlubučková Kristýna       KAM9551 B SK Kamenice                     39.20   +14.30
7. Brodská Adéla             ROZ9450 C OK Roztoky                      46.11   +21.21
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D18      3.70 km, 95 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Straková Andrea           KAM9152 C SK Kamenice                     33.00         
2. Hermannová Anna           TAP9251 B KOB TRETRA Praha                43.27   +10.27
3. Mrázová Pavla             KAM9350 A SK Kamenice                     48.01   +15.01
4. Straková Zuzana           KAM9250 C SK Kamenice                     48.59   +15.59
5. Švarcbachová Tereza       KNC9251 C Sokol Kostelec n. Č.l.          66.11   +33.11
6. Nováková Lenka            ROU9250 C SKOB Roudnice nad Labem         74.16   +41.16
   Hlubučková Lenka          KAM     C SK Kamenice                      DISK         
   Sládková Helena           TAP9151 B KOB TRETRA Praha                 DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D21K      3.20 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sládková Zuzana           TEH8751 C Sokol Tehov                     36.16         
1. Cincibusová Ivana         FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     36.16         
3. Kurfürstová Magdalena     FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     38.28   + 2.12
4. Skripniková Kateřina      FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     39.57   + 3.41
5. Němečková Hana            PGP9051 C SK Praga Praha                  40.01   + 3.45
6. Vyšínská Michaela         ODV7655 C TJ AERO Odolena Voda            42.20   + 6.04
7. Kuželová Michaela         FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     74.23   +38.07
8. Jurášková Markéta         DKP8451 C OOB Kotlářka                    74.57   +38.41
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D21L      4.50 km, 100 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Valášková Šárka           KAM6951 C SK Kamenice                     33.50         
 2. Tichovská Martina         PGP8658 R SK Praga Praha                  33.53   + 0.03
 3. Baldrianová Barbora       VSP7850 E USK Praha                       34.35   + 0.45
 4. Tichovská Hana            PGP6652 C SK Praga Praha                  36.33   + 2.43
 5. Ryšavá Magdalena          PGP7650 C SK Praga Praha                  38.29   + 4.39
 6. Jiříková Dana             TAP9055 A KOB TRETRA Praha                39.53   + 6.03
 7. Svobodová Jitka           DCE7450 C TJ Sokol Dobřichovice           40.19   + 6.29
 8. Gabrovská Lucie           TAP8854 C KOB TRETRA Praha                40.31   + 6.41
 9. Bochenková Martina        DKP8758 C OOB Kotlářka                    42.37   + 8.47
10. Klinkerová Jitka          KAM6450 C SK Kamenice                     43.39   + 9.49
11. Horová Magda              VSP5450 R USK Praha                       44.09   +10.19
12. Janovská Petra            PGP7355 C SK Praga Praha                  44.28   +10.38
13. Znamenáčková Helena       TAP8153 C KOB TRETRA Praha                46.13   +12.23
14. Arnoštová Kateřina        VSP7652 C USK Praha                       46.26   +12.36
15. Letfusová Veronika        TAP8654 C KOB TRETRA Praha                48.36   +14.46
16. Smolková Kateřina         PGP8852 C SK Praga Praha                  50.12   +16.22
17. Chumová Jana              SLP7451 C SK Slavia Praha                 50.28   +16.38
18. Kopecká Anežka            VSP8150 C USK Praha                       51.31   +17.41
19. Piskáčková Zuzana         TAP8453 C KOB TRETRA Praha                52.52   +19.02
20. Chloupková Jana           SLP5951 C SK Slavia Praha                 53.10   +19.20
21. Lacigová Michaela         PGP8150 C SK Praga Praha                  53.45   +19.55
22. Škáchová Petra            SLP7051 C SK Slavia Praha                 54.08   +20.18
23. Jelínková Zora            PGP8851 C SK Praga Praha                  54.15   +20.25
24. Henychová Zuzana          VLI6151 C VSK Slavia TU Liberec           54.43   +20.53
25. Zamazalová Kateřina       TAP9053 A KOB TRETRA Praha                54.47   +20.57
26. Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga Praha                  54.48   +20.58
27. Koppová Ingrid            SLP7960 C SK Slavia Praha                 55.59   +22.09
28. Gajdová Kristina          VSP7752 C USK Praha                       56.42   +22.52
29. Siblíková Jana            SLP7952 C SK Slavia Praha                 57.23   +23.33
30. Suhner Maiann             PVP8552 C VSK Přírodověda - orientační s  57.26   +23.36
31. Šimková Markéta           PVP7751 C VSK Přírodověda - orientační s  59.07   +25.17
32. Sládková Ivana            TEH8451 C Sokol Tehov                     59.09   +25.19
33. Dienerová Petra           DKP8159 C OOB Kotlářka                    61.33   +27.43
34. Blahutová Hana            TJH7952 C TJ OK Tolar                     63.57   +30.07
35. Albrechtová Eva           KAM7850 C SK Kamenice                     66.09   +32.19
36. Izáková Ivana             PVP7453 C VSK Přírodověda - orientační s  71.00   +37.10
37. Kolomějová Dita           ASU8599 C Magnus Orienteering             74.35   +40.45
38. Tloušťová Eva             SCP6950 C AC Sparta Praha                 75.14   +41.24
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D35K      2.40 km, 50 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Přibíková Monika          PGP7256 C SK Praga Praha                  26.34         
 2. Brusilová Petra           PGP6951 C SK Praga Praha                  26.40   + 0.06
 3. Kučerová Lada             LBE7450 C TJ Lokomotiva Beroun            27.21   + 0.47
 4. Svobodová Lenka           ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem         28.17   + 1.43
 5. Čermáková Gabriela        KAM6752 C SK Kamenice                     28.38   + 2.04
 6. Benešová Jaroslava        DKL7050 C TJ Sparta Doly Kladno           35.29   + 8.55
 7. Sieglová Dagmar           MFP7059 C VŠSK MFF UK Praha               35.42   + 9.08
 8. Janečková Veronika        SOB7151 C Sdruž. org. bank. sport. akcí   37.26   +10.52
 9. Kyselová Jana             ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem         39.40   +13.06
10. Lukášová Kamila           DKL6951 C TJ Sparta Doly Kladno           41.22   +14.48
11. Turinská Ivana            TAP6850 C KOB TRETRA Praha                44.48   +18.14
12. Hlubučková Šárka          KAM6851 C SK Kamenice                     47.29   +20.55
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D35L      3.70 km, 95 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Němečková Jarmila         OKP6650 C SK OK 24 Praha                  38.22         
 2. Čiháková Lenka            KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č.l.          41.01   + 2.39
 3. Smolková Alena            PGP6450 C SK Praga Praha                  42.03   + 3.41
 4. Klapalová Pavla           EKP7051 C VŠTJ Ekonom Praha               44.18   + 5.56
 5. Semíková Iva              OKP6852 C SK OK 24 Praha                  45.24   + 7.02
 6. Svitáková Ivana           OLP6851 C SKP OLYMP Praha                 45.25   + 7.03
 7. Kavková Dana              SCP6150 C AC Sparta Praha                 45.44   + 7.22
 8. Komersová Jana            KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č.l.          46.06   + 7.44
 9. Škvorová Zuzana           KAM7350 C SK Kamenice                     47.04   + 8.42
10. Hudosová Gabriela         KSU7299 C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.12   + 8.50
11. Procházková Miluše        DCE5450 C TJ Sokol Dobřichovice           47.13   + 8.51
12. Hejnalová Hana            PHK6151 C OK 99 Hradec Králové            49.41   +11.19
13. Ježková Martina           SLA7350 C SKOB STAVIMAT Slaný             49.53   +11.31
14. Červinková Jitka          OKP6451 C SK OK 24 Praha                  50.55   +12.33
15. Hrdličková Ludmila        SLA6950 C SKOB STAVIMAT Slaný             52.51   +14.29
16. Nováková Irena            OKP6651 C SK OK 24 Praha                  54.54   +16.32
17. Čechmánková Helena        OKP6450 C SK OK 24 Praha                  55.27   +17.05
18. Sládková Eva              TEH5751 C Sokol Tehov                     56.10   +17.48
19. Švarcbachová Jarka        KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č.l.          56.58   +18.36
20. Klofáčová Romana          SLP6951 C SK Slavia Praha                 65.37   +27.15
21. Buková Jana               ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem         69.56   +31.34
22. Asterová Jana             SLA7451 C SKOB STAVIMAT Slaný             76.36   +38.14
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D45K      2.40 km, 55 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zemanová Alena            KTA6351 C SK Kotnov Tábor                 35.00         
2. Štětinová Ivana           HCE6452 C TJ Sokol Hostivice              39.27   + 4.27
3. Bitterová Eva             KNC6451 C Sokol Kostelec n. Č.l.          52.29   +17.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D45L      2.90 km, 75 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mrázová Pavla             DCE5550 C TJ Sokol Dobřichovice           27.16         
 2. Chvátalová Nataša         NER615  C                                 30.19   + 3.03
 3. Doležalová Vlasta         PGP5550 C SK Praga Praha                  31.14   + 3.58
 4. Dohnalová Dana            VSP5050 C USK Praha                       32.11   + 4.55
 5. Voltrová Svatava          ROZ6150 C OK Roztoky                      33.36   + 6.20
 6. Šrůtová Marcela           PGP6351 C SK Praga Praha                  34.17   + 7.01
 7. Tichovská Jitka           PGP6153 C SK Praga Praha                  35.01   + 7.45
 8. Jahnová Helena            SCP5550 C AC Sparta Praha                 36.05   + 8.49
 9. Havlíčková Jindra         KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č.l.          36.30   + 9.14
10. Tihonová Jindra           TAP6253 C KOB TRETRA Praha                36.47   + 9.31
11. Jůzková Jarka             SCP5250 C AC Sparta Praha                 37.24   +10.08
12. Landovská Ivana           PGP6251 C SK Praga Praha                  37.27   +10.11
13. Wolkerová Dagmar          TJP5250 C TJ Sokol Troja                  38.17   +11.01
14. Zavadilová Naďa           SCP5450 C AC Sparta Praha                 40.54   +13.38
15. Šámalová Hana             PGP6150 C SK Praga Praha                  41.51   +14.35
16. Hartlová Blanka           ODV6350 C TJ AERO Odolena Voda            46.27   +19.11
17. Jelínková Radana          PGP5851 C SK Praga Praha                  46.41   +19.25
18. Hrabánková Ilona          PGP6250 C SK Praga Praha                  47.07   +19.51
19. Hermannová Marta          TAP     C KOB TRETRA Praha                49.33   +22.17
20. Rusá Lenka                DCE6452 C TJ Sokol Dobřichovice           52.10   +24.54
    Kudrnáčová Hana           KAM6250 C SK Kamenice                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D55      2.80 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Haňkovská Jana            PGP4050 C SK Praga Praha                  37.34         
2. Stehnová Hana             DKP5150 C OOB Kotlářka                    38.37   + 1.03
3. Lohrová Jarmila           SCP4650 C AC Sparta Praha                 40.51   + 3.17
4. Dvořáková Ladislava       PGP4451 C SK Praga Praha                  44.05   + 6.31
5. Nováková Jiřina           UVP4950 C Slovan Praha                    44.15   + 6.41
6. Hejtmánková Alena         TAP5452 C KOB TRETRA Praha                45.19   + 7.45
7. Ryšavá Lubomíra           TJP4750 C TJ Sokol Troja                  47.17   + 9.43
8. Šťovíčková Zdena          DVP4951 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  66.17   +28.43
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
D65      2.40 km, 50 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Suchá Bohuslava           PGP4450 C SK Praga Praha                  38.49         
2. Hudečková Alena           KTA4351 C SK Kotnov Tábor                 87.14   +48.25
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H10      2.00 km, 30 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Lejbl Ladislav            LBE0000 C TJ Lokomotiva Beroun            12.10         
 2. Buk Petr                  ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem         15.07   + 2.57
 3. Gabryš Lubomír            PVP0000 C VSK Přírodověda - orientační s  16.17   + 4.07
 4. Němeček Josef                     C                                 19.01   + 6.51
 5. Jiroušek Matyáš           MFP9901 C VŠSK MFF UK Praha               23.51   +11.41
 6. Janovský Tomáš            PGP0101 C SK Praga Praha                  26.19   +14.09
 7. Čech Richard              SLA0001 C SKOB STAVIMAT Slaný             29.15   +17.05
 8. Roubal Šimon              ROZ9903 C OK Roztoky                      29.38   +17.28
 9. Kříž Jonáš                KAM0001 C SK Kamenice                     30.57   +18.47
10. Bartoň Pavel              KAM9906 C SK Kamenice                     31.24   +19.14
11. Vondra Matěj              OKP0000 C SK OK 24 Praha                  33.29   +21.19
12. Kohout Kryštof            MFP0102 C VŠSK MFF UK Praha               33.42   +21.32
13. Popelka Štěpán            ZVO9901 C SK OB Zvole                     36.59   +24.49
14. Peer Adam                 TAP0101 C KOB TRETRA Praha                41.14   +29.04
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H10L      2.00 km, 40 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šplíchal Radim            ZVO0103 C SK OB Zvole                     17.58         
 2. Ransdorf Jakub            TAP     C KOB TRETRA Praha                19.14   + 1.16
 3. Neuhöfer Jakub            KNC     C Sokol Kostelec n. Č.l.          20.14   + 2.16
 4. Němec Martin              ZVO0149 C SK OB Zvole                     22.45   + 4.47
 5. Rožek Vilém               MFP0301 C VŠSK MFF UK Praha               23.20   + 5.22
 6. Víšek Martin              KAM0102 C SK Kamenice                     24.04   + 6.06
 7. Melkes Viktor             MFP9996 C VŠSK MFF UK Praha               25.40   + 7.42
 8. Hrdlička Jan              SLA0200 C SKOB STAVIMAT Slaný             27.21   + 9.23
 9. Marhold Ondřej            ZVO0101 C SK OB Zvole                     29.38   +11.40
10. Škvor Adam                KAM0202 C SK Kamenice                     30.21   +12.23
11. Hejda Ondřej              KNC     C Sokol Kostelec n. Č.l.          31.11   +13.13
12. Siegl Matyáš              MFP     C VŠSK MFF UK Praha               31.37   +13.39
13. Prkno Jonáš               KNC     C Sokol Kostelec n. Č.l.          34.53   +16.55
14. Valášek Václav            KAM0100 C SK Kamenice                     36.14   +18.16
15. Brousil Tomáš             PGP0100 C SK Praga Praha                  44.53   +26.55
16. Albrecht Adam             KAM0203 C SK Kamenice                     45.21   +27.23
17. Kótka Petr                TAP0104 C KOB TRETRA Praha                46.18   +28.20
18. Šrámek Miroslav           MFP     C VŠSK MFF UK Praha               80.57   +62.59
    Gajda Jan                 VSP     C USK Praha                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H12      2.40 km, 50 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jíra Tomáš                ROZ9800 B OK Roztoky                      21.04         
 2. Valášek Jiří              KAM9700 C SK Kamenice                     21.45   + 0.41
 3. Ježek Ondřej              SLA9701 B SKOB STAVIMAT Slaný             23.33   + 2.29
 4. Aschermann Daniel         KAM9801 B SK Kamenice                     25.32   + 4.28
 5. Vlášek Jakub              TAP9702 B KOB TRETRA Praha                28.06   + 7.02
 6. Mikeš Jan                 TAP9802 B KOB TRETRA Praha                30.11   + 9.07
 7. Křemen Štěpán             PGP9800 B SK Praga Praha                  30.31   + 9.27
 8. Šplíchal Jakub            ZVO9801 C SK OB Zvole                     35.09   +14.05
 9. Borovička Tomáš           FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha     38.08   +17.04
10. Kohout Matyáš             MFP9802 C VŠSK MFF UK Praha               39.21   +18.17
11. Dobeš Jiří                KNC9802 C Sokol Kostelec n. Č.l.          39.57   +18.53
12. Čermák Adam               PGP9701 B SK Praga Praha                  40.26   +19.22
13. Pelikán Lukáš             MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha               46.37   +25.33
14. Sherwood Kenneth          TAP9803 C KOB TRETRA Praha                51.07   +30.03
15. Turinský Pavel            TAP9701 C KOB TRETRA Praha                64.39   +43.35
    Vlasák Vojtěch            ODV9703 C TJ AERO Odolena Voda             DISK         
    Brázdil Petr              ODV9700 C TJ AERO Odolena Voda             DISK         
    Beneš Jan                 DKL9800 C TJ Sparta Doly Kladno            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H14      2.70 km, 80 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Komers Jan                KNC9501 B Sokol Kostelec n. Č.l.          25.27         
 2. Hlubuček Jan              SJI9603 C OK Jihlava                      33.46   + 8.19
 3. Dobeš Jan                 KNC9502 C Sokol Kostelec n. Č.l.          35.25   + 9.58
 4. Červinka Jiří             OKP9500 B SK OK 24 Praha                  36.16   +10.49
 5. Landovský Jakub           PGP9601 B SK Praga Praha                  38.01   +12.34
 6. Kotecký Daniel            PGP9500 C SK Praga Praha                  42.46   +17.19
 7. Sviták Petr               OLP9601 C SKP OLYMP Praha                 45.40   +20.13
 8. Aster Tomáš               SLA9602 C SKOB STAVIMAT Slaný             47.44   +22.17
 9. Buk Michal                ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem         50.41   +25.14
10. Doffek Lukáš              DKP95   C OOB Kotlářka                    50.46   +25.19
11. Hermann Jindřich          TAP     C KOB TRETRA Praha                66.15   +40.48
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H16      3.70 km, 75 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kettner Vojtěch           HCE9600 A TJ Sokol Hostivice              29.33         
 2. Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                     29.49   + 0.16
 3. Kettner Lukáš             KAM9403 A SK Kamenice                     30.05   + 0.32
 4. Čermák Matyáš             KAM9501 A SK Kamenice                     32.34   + 3.01
 5. Uhlíř Marek               LBE9400 B TJ Lokomotiva Beroun            38.46   + 9.13
 6. Řada Jakub                DKP9401 C OOB Kotlářka                    39.49   +10.16
 7. Svoboda Jakub             ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem         40.00   +10.27
 8. Štádlík Lukáš             SLA9401 B SKOB STAVIMAT Slaný             42.46   +13.13
 9. László David              ROZ9502 C OK Roztoky                      44.31   +14.58
10. Malec Oldřich             SLA9400 C SKOB STAVIMAT Slaný             46.18   +16.45
11. Němeček Jan               KAM9300 C SK Kamenice                     47.59   +18.26
12. Kapal Tomáš               KAM9402 C SK Kamenice                     79.54   +50.21
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H18      4.00 km, 80 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šimon Václav              LBE9100 B TJ Lokomotiva Beroun            32.44         
2. Hájek Adam                ZVO9201 C SK OB Zvole                     35.13   + 2.29
3. Buk Jindřich              ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem         37.35   + 4.51
4. Novák Libor               OKP9100 B SK OK 24 Praha                  38.51   + 6.07
5. Aschermann Michal         KAM9104 B SK Kamenice                     50.25   +17.41
6. Šedivý Ondřej             KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č.l.          51.58   +19.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H21K      4.50 km, 105 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pucherna Jan              TAP7701 C KOB TRETRA Praha                38.50         
 2. Cincibus Pavel            FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     43.50   + 5.00
 3. Tejkal Jan                ADA8110 C TJ Spartak Adamov               45.23   + 6.33
 4. Henych Tomáš              VLI9002 C VSK Slavia TU Liberec           46.20   + 7.30
 5. Bergl Tomáš               PGP7804 C SK Praga Praha                  51.00   +12.10
 6. Kos Ladislav              SLP8601 C SK Slavia Praha                 51.08   +12.18
 7. Pešta Jiří                MIL7201 C TJ ZVVZ Milevsko                51.58   +13.08
 8. Žáček Martin              FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     60.36   +21.46
 9. Křížek Vítězslav          NER     C                                 71.43   +32.53
10. Mencl Pavel               DKP7912 C OOB Kotlářka                    76.00   +37.10
11. Izák Pavel                PVP7102 C VSK Přírodověda - orientační s  80.05   +41.15
12. Veselý Pavel              MFP8949 C VŠSK MFF UK Praha               84.19   +45.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H21L      6.10 km, 140 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga Praha                  34.58         
 2. Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga Praha                  42.58   + 8.00
 3. Landovský Tomáš           PGP9103 A SK Praga Praha                  43.08   + 8.10
 4. Makovský Jakub            TAP8511 C KOB TRETRA Praha                43.26   + 8.28
 5. Bašus Petr                SCP7400 C AC Sparta Praha                 43.38   + 8.40
 6. Kozák Petr                KAM6501 R SK Kamenice                     43.42   + 8.44
 7. Procházka Jan             DKP8201 R OOB Kotlářka                    44.07   + 9.09
 8. Tichovský Martin          PGP6100 C SK Praga Praha                  44.18   + 9.20
 9. Janeček Oldřich           DKP8211 C OOB Kotlářka                    44.28   + 9.30
10. Skripnik Ondřej           FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     44.59   +10.01
11. Žemlík Pavel              TZL7135 R SKOB Zlín                       45.38   +10.40
12. Junek Petr                STH7801 C SK Studenec                     45.41   +10.43
13. Procházka Tomáš           DKP8200 C OOB Kotlářka                    46.39   +11.41
14. Němeček Jan               VSP6201 C USK Praha                       46.42   +11.44
15. Sajal Martin              EKP7803 C VŠTJ Ekonom Praha               47.06   +12.08
16. Žaloudek Petr             DKP8304 C OOB Kotlářka                    47.42   +12.44
17. Pražák Jiří               ZBP7800 C SK Zbraslav                     47.57   +12.59
17. Gajda Jan                 VSP6801 C USK Praha                       47.57   +12.59
19. Henych Petr               VLI6001 E VSK Slavia TU Liberec           48.02   +13.04
20. Kopecký Pavel             VSP7800 C USK Praha                       48.05   +13.07
21. Kovařík Tomáš             KAM6901 C SK Kamenice                     49.09   +14.11
22. Semík Luboš               OKP6204 C SK OK 24 Praha                  49.23   +14.25
23. Hodboď Jakub              VLI8500 C VSK Slavia TU Liberec           49.40   +14.42
24. Kužel Tomáš               FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     50.07   +15.09
25. Dvořák Miroslav           ZBP7601 C SK Zbraslav                     50.47   +15.49
25. Kurfürst Pavel            FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     50.47   +15.49
27. Nitsch Karel              FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     50.58   +16.00
28. Hora Vojtěch              PGP8301 R SK Praga Praha                  51.16   +16.18
29. Štěpánek Ondřej           SCP8304 C AC Sparta Praha                 52.11   +17.13
30. Pavlů Ondřej              PGP8904 B SK Praga Praha                  52.32   +17.34
31. Pospíšil Ondřej           DKP8717 C OOB Kotlářka                    53.15   +18.17
32. Vondra Jiří               FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     53.44   +18.46
33. Nemšovský Petr            PGP7602 C SK Praga Praha                  54.51   +19.53
34. Vaněk Petr                ZBP7302 C SK Zbraslav                     54.56   +19.58
35. Khel Richard              SCP7500 C AC Sparta Praha                 55.25   +20.27
36. Vlach Martin              DKP8605 C OOB Kotlářka                    56.01   +21.03
37. Besta Lukáš               KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č.l.          56.11   +21.13
38. Simr Pavel                ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem         57.08   +22.10
38. Drbal Jan                 PGP7101 C SK Praga Praha                  57.08   +22.10
40. Michalička David          MFP9992 C VŠSK MFF UK Praha               57.28   +22.30
41. Beneš Filip               TAP8701 C KOB TRETRA Praha                58.03   +23.05
42. Šimek Tomáš               FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     58.14   +23.16
43. Červenka Jakub            LBE7600 C TJ Lokomotiva Beroun            59.10   +24.12
44. Hora Vladimír             VSP5100 C USK Praha                       61.28   +26.30
45. Chum Jaroslav             SLP6601 C SK Slavia Praha                 63.29   +28.31
46. Jandera Tomáš             DVP7304 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  64.36   +29.38
47. Denk Štěpán               PGP9104 C SK Praga Praha                  66.38   +31.40
48. Borovička Milan           FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     67.32   +32.34
49. Pašek František           KAM7600 C SK Kamenice                     68.26   +33.28
50. Přeček Zdeněk             SCP5200 C AC Sparta Praha                 69.43   +34.45
51. Kozák Jakub               MFP9990 C VŠSK MFF UK Praha               70.24   +35.26
52. Doležal Martin            PGP8100 C SK Praga Praha                  72.03   +37.05
53. Pračka Tomáš              MFP9949 C VŠSK MFF UK Praha               72.43   +37.45
54. Hejtmánek Martin          TAP8605 C KOB TRETRA Praha                81.26   +46.28
55. Janeček Ondřej            SOB7001 C Sdruž. org. bank. sport. akcí   90.21   +55.23
56. Čech Daniel               MFP9993 C VŠSK MFF UK Praha              106.19   +71.21
57. Měřička Bohuslav          NER8300 C                                134.00   +99.02
    Kaplan Ondřej             NER8100 C                                  DISK         
    Bitter Aleš               KNC8803 C Sokol Kostelec n. Č.l.           DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H35K      2.70 km, 80 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Aschermann David          KAM6500 C SK Kamenice                     29.06         
2. Hlubuček Tomáš            KAM6603 C SK Kamenice                     29.33   + 0.27
3. Lukáš Petr                DKL6902 C TJ Sparta Doly Kladno           39.53   +10.47
4. Drobný Viktor             MFP     C VŠSK MFF UK Praha               43.53   +14.47
   Hlubuček Petr             KAM6300 C SK Kamenice                      DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H35L      4.50 km, 105 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novák Libor               OKP6504 C SK OK 24 Praha                  36.42         
 2. Šemelík Petr              DKL6901 C TJ Sparta Doly Kladno           37.20   + 0.38
 3. Datel Jiří                DKL7101 C TJ Sparta Doly Kladno           37.23   + 0.41
 4. Vinš Pavel                DKL6900 C TJ Sparta Doly Kladno           37.47   + 1.05
 5. Žemla Tomáš               SCP7105 C AC Sparta Praha                 38.17   + 1.35
 6. Novák Ivo                 OKP6200 C SK OK 24 Praha                  38.26   + 1.44
 7. Vláčil Daniel             JPV7307 C SK Prostějov                    39.43   + 3.01
 8. Valášek Petr              KAM6600 C SK Kamenice                     41.04   + 4.22
 9. Funda Jiří                API6401 C OK Andante Písek                42.16   + 5.34
10. Jun Drahomír              KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č.l.          46.13   + 9.31
11. Procházka Antonín         DCE5500 C TJ Sokol Dobřichovice           48.21   +11.39
12. Pavlů Jaroslav            DCE6100 C TJ Sokol Dobřichovice           48.27   +11.45
13. Siegl Roman               MFP6711 C VŠSK MFF UK Praha               48.37   +11.55
14. Lejbl Ladislav            LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun            51.51   +15.09
15. Glasnák Vladimír          MFP73   C VŠSK MFF UK Praha               52.23   +15.41
16. Uhlíř Patrik              LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun            52.59   +16.17
17. Ornst Jan                 DKP6700 C OOB Kotlářka                    53.58   +17.16
18. Sanna Roberto             PVP6704 C VSK Přírodověda - orientační s  56.29   +19.47
19. Vít David                 DKP7200 C OOB Kotlářka                    57.05   +20.23
20. Beneš Jan                 DKL6600 C TJ Sparta Doly Kladno           65.17   +28.35
21. Cepek Pavel               NER     C                                 65.19   +28.37
22. Plch Martin               NER     C                                 67.07   +30.25
23. Dobeš Václav              KPY5701 C SKOB Kralupy n.Vlt.             89.06   +52.24
24. Řada Richard              DKP6701 C OOB Kotlářka                    94.09   +57.27
25. Aster Vladimír            SLA6500 C SKOB STAVIMAT Slaný            100.31   +63.49
26. Háněl Jaromír             ZVO6801 C SK OB Zvole                    106.40   +69.58
27. Nováček Karel             MFP     C VŠSK MFF UK Praha              139.26  +102.44
    Buk Jiří                  ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H45L      3.50 km, 70 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škorpil Martin            VSP5700 C USK Praha                       25.03         
 2. Přibík Jan                PGP6301 C SK Praga Praha                  29.16   + 4.13
 3. Červinka Jaroslav         OKP5803 C SK OK 24 Praha                  30.41   + 5.38
 4. Kettner Pavel             HCE5900 C TJ Sokol Hostivice              31.01   + 5.58
 5. Buriánek Jaromír          SCP4700 C AC Sparta Praha                 31.42   + 6.39
 6. Jaroš Vladimír            DCE5400 C TJ Sokol Dobřichovice           32.29   + 7.26
 7. Peterka František         TJP4900 C TJ Sokol Troja                  32.37   + 7.34
 8. Minchev Ivan              SJI5701 C OK Jihlava                      32.38   + 7.35
 9. Cedrych Karel             TJP5500 C TJ Sokol Troja                  33.15   + 8.12
10. Hájek Tomáš               ZVO6401 C SK OB Zvole                     33.20   + 8.17
11. Mikuláš Radek             PGP6404 C SK Praga Praha                  33.55   + 8.52
12. Červinka Stanislav        OKP5701 C SK OK 24 Praha                  35.01   + 9.58
13. Chotětický Václav         MAS5200 C KČT Aš                          35.07   +10.04
14. Kopečný Mojmír            TAP6402 C KOB TRETRA Praha                35.42   +10.39
15. Fiala Zdeněk              TAP5501 C KOB TRETRA Praha                36.01   +10.58
16. Hošek Ladislav            SCP6001 C AC Sparta Praha                 36.29   +11.26
17. Hejtmánek Vladimír        TAP5802 C KOB TRETRA Praha                37.13   +12.10
18. Hartl Zdeněk              ODV6300 C TJ AERO Odolena Voda            37.30   +12.27
19. Strejc Jaroslav           ZVO6101 C SK OB Zvole                     37.39   +12.36
20. Kavka Jiří                SCP5900 C AC Sparta Praha                 37.40   +12.37
21. Brumek Stanislav          DKL5201 C TJ Sparta Doly Kladno           37.43   +12.40
22. Šorm Miroslav             DKL5200 C TJ Sparta Doly Kladno           38.52   +13.49
23. Kudrnáč Martin            KAM5901 C SK Kamenice                     39.26   +14.23
24. Tihon Jaroslav            TAP6102 C KOB TRETRA Praha                39.34   +14.31
25. Paukert Milan             TJP5000 C TJ Sokol Troja                  42.36   +17.33
26. Fatka Ondřej              PGP6302 C SK Praga Praha                  45.40   +20.37
27. Malec Jaroslav            SLA6200 C SKOB STAVIMAT Slaný             45.58   +20.55
28. Grivalský Michal          PGP5900 C SK Praga Praha                  50.37   +25.34
29. Buk Miloslav              ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem         54.19   +29.16
30. Kraus Ota                 TJP5700 C TJ Sokol Troja                  54.32   +29.29
31. Kirchmann Miloš           PGP5502 C SK Praga Praha                  57.40   +32.37
32. Štětina Jiří              HCE6100 C TJ Sokol Hostivice              59.47   +34.44
33. Malec Jaromír             ROU6203 C SKOB Roudnice nad Labem         61.23   +36.20
    Šváb Jan                  VSP5801 C USK Praha                        DISK         
    Šámal Václav              PGP5601 C SK Praga Praha                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H55      3.20 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čadil Jan                 FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     29.05         
 2. Novák Miloš               SCP4600 C AC Sparta Praha                 32.49   + 3.44
 3. Jelínek Martin            PGP5103 C SK Praga Praha                  37.02   + 7.57
 4. Zelený Vladimír           PGP4800 C SK Praga Praha                  39.40   +10.35
 5. Dohnal Josef              VSP4300 C USK Praha                       40.19   +11.14
 6. Duda František            KPY4600 C SKOB Kralupy n.Vlt.             42.45   +13.40
 7. Lebduška Petr             ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem         42.54   +13.49
 8. Ryšavý Vít                TJP4700 C TJ Sokol Troja                  46.29   +17.24
 9. Valášek Josef             SCP4501 C AC Sparta Praha                 52.00   +22.55
10. Hojný Oldřich             SCP5201 C AC Sparta Praha                 52.13   +23.08
11. Koutný Ivan               ODV5300 C TJ AERO Odolena Voda            59.00   +29.55
12. Bitter Jiří               KNC5201 C Sokol Kostelec n. Č.l.          61.53   +32.48
13. Šťovíček Jan              DVP5001 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  81.09   +52.04
    Filippi Jiří              DVP5000 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H65      2.80 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Attl Vladimír             PGP3800 C SK Praga Praha                  31.58         
 2. Zábranský Emil            SLA4200 C SKOB STAVIMAT Slaný             33.17   + 1.19
 3. Rejpal Petr               SCP4100 C AC Sparta Praha                 35.16   + 3.18
 4. Tahotný Urban             TJP3701 C TJ Sokol Troja                  42.44   +10.46
 5. Suchý Karel               PGP4300 C SK Praga Praha                  43.28   +11.30
 6. Diener Herbert            MOV4101 C SKOB Ostrava                    47.37   +15.39
 7. Semorád Miloš             SCP3300 C AC Sparta Praha                 47.40   +15.42
 8. Lejsek Tom                TEP3700 C Tempo Praha                     48.05   +16.07
 9. Hlavatý Karel             SJP4200 C Slavoj Praha                    49.54   +17.56
10. Vaigl Rudolf              TAP3901 C KOB TRETRA Praha                51.23   +19.25
11. Šrůta Pavel               PGP3802 C SK Praga Praha                  64.17   +32.19
12. Burýšek Slavomír          TJP3600 C TJ Sokol Troja                  64.52   +32.54
13. Chloupek Radek            SLP4001 C SK Slavia Praha                 77.18   +45.20
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
H75      2.40 km, 55 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hanák Milan               FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     45.50         
2. Kalivoda Viktor           KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č.l.          55.30   + 9.40
3. Mack Zdeněk               SJP2700 C Slavoj Praha                    68.21   +22.31
4. Samohýl Richard           PGP2800 C SK Praga Praha                  73.30   +27.40
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
HDR      2.00 km, 40 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovařík Tomáš             KAM0300 C SK Kamenice                     18.13         
 2. Chaloupka Viktor          KAM0301 C SK Kamenice                     20.18   + 2.05
 3. Bednář Vojtěch            PGP     C SK Praga Praha                  21.25   + 3.12
 4. Pucherna František                C                                 21.44   + 3.31
 5. Řadová Lucie              DKP0251 C OOB Kotlářka                    23.50   + 5.37
 6. Prokop Tomáš              ZVO0203 C SK OB Zvole                     26.01   + 7.48
 7. Bartoň Michal             KAM0107 C SK Kamenice                     26.41   + 8.28
 8. Ježek František           SLA0501 C SKOB STAVIMAT Slaný             28.34   +10.21
 9. Malačka Milan             DVP     C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  30.10   +11.57
10. Hejsek Filip              KAM0204 C SK Kamenice                     30.29   +12.16
11. Janderová Barbora         DVP0251 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  30.57   +12.44
12. Hankovcová Helena         KAM0350 C SK Kamenice                     32.21   +14.08
13. Řeháková Ludmila          DVP0451 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  32.35   +14.22
14. Gajda Martin                      C                                 33.24   +15.11
15. Rohlíček Alois            MFP9986 C VŠSK MFF UK Praha               33.35   +15.22
16. Doležal Jáchym                    C                                 35.35   +17.22
17. Doležalová Ema                    C                                 35.51   +17.38
18. Horák Pavel               VSP     C USK Praha                       36.00   +17.47
19. Horáková Barbora          VSP0150 C USK Praha                       37.36   +19.23
19. Doležalová Anita                  C                                 37.36   +19.23
21. Cincibusová Lenka         FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     39.55   +21.42
22. Tischler Josef            PFP     C VŠSK ped. fak. UK Praha         39.58   +21.45
23. Hojný Václav              SCP0400 C AC Sparta Praha                 40.42   +22.29
24. Jirkovská Magdaléna       SLA0550 C SKOB STAVIMAT Slaný             41.08   +22.55
25. Dobiášová Jitka           ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem         44.09   +25.56
26. Ransdorf Michal           TAP     C KOB TRETRA Praha                44.58   +26.45
27. Hartmanová Barbora        TAP     C KOB TRETRA Praha                44.59   +26.46
28. Cveček Jan                        C                                 45.53   +27.40
29. Danda Mirek                       C                                 46.22   +28.09
30. Fantová Kája              TAP     C KOB TRETRA Praha                46.34   +28.21
31. Fantová Míša              TAP     C KOB TRETRA Praha                46.37   +28.24
32. Vančurová Monika          TAP     C KOB TRETRA Praha                47.03   +28.50
33. Arnoštová Veronika        VSP0450 C USK Praha                       47.29   +29.16
34. Dobiášová Anna            ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem         53.24   +35.11
35. Němeček Matouš                    C                                 54.30   +36.17
36. Puchernová Barbara                C                                 57.12   +38.59
37. Jedličková Josefína       VSP     C USK Praha                       57.31   +39.18
38. Zimová Veronika           DCE     C TJ Sokol Dobřichovice           59.27   +41.14
39. Vondra Tomáš              FSP     C VŠTJ Stavební fakulta Praha     60.13   +42.00
40. Lauer Šimon               MFP     C VŠSK MFF UK Praha               60.48   +42.35
41. Bostl Jan                         C                                 94.34   +76.21
    Přemek Marhold            ZVO0303 C SK OB Zvole                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
P2      2.20 km, 35 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Lucie Liberdova           PGP     C SK Praga Praha                  23.09         
 2. Kučerová Lenka            SLP7963 C SK Slavia Praha                 31.24   + 8.15
 3. Valach Marek              TAP9703 C KOB TRETRA Praha                32.44   + 9.35
 4. Bednář Richard            PGP     C SK Praga Praha                  35.40   +12.31
 5. Bednářová Štěpánka        PGP9750 C SK Praga Praha                  37.11   +14.02
 6. Novák Václav              PGP9600 C SK Praga Praha                  40.50   +17.41
 7. Rokůsková Jana            ROU4751 C SKOB Roudnice nad Labem         41.44   +18.35
 8. Šíma Vladislav            DKL9700 C TJ Sparta Doly Kladno           44.13   +21.04
 9. Rokůsek Jan               ROU4201 C SKOB Roudnice nad Labem         48.04   +24.55
10. Krištofová Jiřina                 C                                 54.51   +31.42
11. Přibylová Karolína        PFP97   C VŠSK ped. fak. UK Praha         66.14   +43.05
    Nedbal Dalibor            MFP     C VŠSK MFF UK Praha                DISK         
    Svatoš Jan                ODV9803 C TJ AERO Odolena Voda             DISK         
    Nováková Lenka            PGP6551 C SK Praga Praha                   DISK         
    Sedláčková                ROZ     C OK Roztoky                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
T4      3.70 km, 75 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Němeček Karel                     C                                 32.43         
 2. Knotek Kamil              OLP5701 C SKP OLYMP Praha                 36.35   + 3.52
 3. Knotek Kamil              OLP     C SKP OLYMP Praha                 39.12   + 6.29
 4. Klinkera Václav           ROZ6400 C OK Roztoky                      40.51   + 8.08
 5. Brázdilová Radka          ODV6950 C TJ AERO Odolena Voda            48.03   +15.20
 6. Jiří Benc                 TAP     C KOB TRETRA Praha                49.42   +16.59
 7. Rohlíček Jan              MFP9985 C VŠSK MFF UK Praha               52.49   +20.06
 8. Vančura Milan             TAP7502 C KOB TRETRA Praha                57.34   +24.51
 9. Sviták Petr               OLP7102 C SKP OLYMP Praha                 62.28   +29.45
10. Novák Ondřej              TJP9700 C TJ Sokol Troja                  62.44   +30.01
11. Malačková Jana            DVP6151 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  64.48   +32.05
12. Kudrnáčová Lucie          KAM     C SK Kamenice                     67.46   +35.03
13. Kabát Jan                         C                                 69.35   +36.52
14. Řadová Jaromíra           DKP6551 C OOB Kotlářka                    74.06   +41.23
15. Marholdová Martina        ZVO7451 C SK OB Zvole                     74.37   +41.54
16. Melkes Zbyněk             MFP     C VŠSK MFF UK Praha               81.06   +48.23
17. Macoun Jindra             PGP2700 C SK Praga Praha                  85.34   +52.51
17. Pecharová Michaela        TJP6550 C TJ Sokol Troja                  85.34   +52.51
19. Chaloupková Dana          KAM7150 C SK Kamenice                     88.59   +56.16
20. Vojáček Jan               DKP     C OOB Kotlářka                    92.40   +59.57
21. Ďurčat Jozef              DKP3800 C OOB Kotlářka                    96.56   +64.13
22. Češpivová Marie           HCE     C TJ Sokol Hostivice              96.58   +64.15
23. Hejlová Markéta                   C                                132.46  +100.03
24. Bašus Jan                 PGP     C SK Praga Praha                 140.41  +107.58
    Jankovcová Marie          TJP3950 C TJ Sokol Troja                   DISK         
    Červinková Denisa         OKP6750 C SK OK 24 Praha                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 24.10.2009 22:22
24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku
T6      5.10 km, 90 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pucherna Eduard                   C                                 47.48         
 2. Přibyl Ivan               PFP5900 C VŠSK ped. fak. UK Praha         49.41   + 1.53
 3. Kopáček Vít                       C                                 59.50   +12.02
 4. Nosálová Eliška           VIP8250 C SK Viprahlo                     61.10   +13.22
 5. Vlčková Iva               NER     C                                 62.48   +15.00
 6. Novák Petr                TJP6301 C TJ Sokol Troja                  65.51   +18.03
 7. Svátek Vojtěch            SLP6701 C SK Slavia Praha                 68.18   +20.30
 8. Kutil Radek               SOB6801 C Sdruž. org. bank. sport. akcí   68.24   +20.36
 9. Přibylová Eva             PFP6950 C VŠSK ped. fak. UK Praha         69.09   +21.21
10. Nosál Stanislav           SLA4600 C SKOB STAVIMAT Slaný             69.16   +21.28
11. Novák František           TJP0002 C TJ Sokol Troja                  75.34   +27.46
12. Frank Petr                        C                                 79.29   +31.41
13. Řehák Jiří                DVP7401 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  79.53   +32.05
14. Setínková Zuzana                  C                                 82.54   +35.06
15. Paul Josef                DCE4401 C TJ Sokol Dobřichovice           87.02   +39.14
16. Veselý Jan                NER     C                                 92.27   +44.39
17. Češpivová Dana            HCE     C TJ Sokol Hostivice             102.34   +54.46
18. Krzywda Robert            NER0501 C                                103.44   +55.56
19. Češpiva Miroslav          HCE     C TJ Sokol Hostivice             106.12   +58.24
20. Kopáčková Alena                   C                                127.49   +80.01
21. Kopáček Jiří                      C                                134.25   +86.37
    Opršal Alan                       C                                  DISK         
    Paulová Mirka             DCE5250 C TJ Sokol Dobřichovice            DISK         
    Lacigová Ivana            VSP5950 C USK Praha                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------