ADA TJ Spartak Adamov

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 52714 H21K ADA8110 Tejkal Jan 108.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

API OK Andante Písek

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 2) 232336 H35L API6401 Funda Jiří 51.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 3) 52329 D21L ASU8599 Kolomějová Dita 90.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

DCE TJ Sokol Dobřichovice

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 7) 51965 H35L DCE5500 Procházka Antonín 12.00 90.00 Kč ( 4) 232737 D10 DCE0150 Rusá Vendula 25.00 40.00 Kč ( 11) 53598 D21L DCE7450 Svobodová Jitka 33.00 90.00 Kč ( 10) 301314 D45L DCE6452 Rusá Lenka 43.00 90.00 Kč ( 5) 51973 H45L DCE5400 Jaroš Vladimír 60.00 90.00 Kč ( 9) 232041 H35L DCE6100 Pavlů Jaroslav 72.00 90.00 Kč ( 8) 7868 D45L DCE5550 Mrázová Pavla 91.00 90.00 Kč ( 6) 51966 D35L DCE5450 Procházková Miluše 97.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 670.00 Kč

DKL TJ Sparta Doly Kladno

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17) 515065 H35L DKL6901 Šemelík Petr 0.00 90.00 Kč ( 12) 49640 D10L DKL0050 Benešová Hana 14.00 40.00 Kč ( 13) 331213 H45L DKL5200 Šorm Miroslav 30.00 90.00 Kč ( 15) 49646 H35L DKL6600 Beneš Jan 30.00 90.00 Kč ( 22) 301697 P2 DKL9350 Šímová Martina 42.00 40.00 Kč neregistro ( 23) 49650 P2 DKL9700 Šíma Vladislav 42.00 40.00 Kč neregistro ( 16) 51684 H35L DKL6900 Vinš Pavel 45.00 90.00 Kč ( 19) 336745 D35K DKL6951 Lukášová Kamila 82.00 90.00 Kč neregistro ( 24) 49648 H12 DKL9800 Beneš Jan 83.00 40.00 Kč ( 21) 995851 H35L DKL7101 Datel Jiří 90.00 90.00 Kč ( 14) 51343 H45L DKL5201 Brumek Stanislav 99.00 90.00 Kč ( 18) 336748 H35K DKL6902 Lukáš Petr 108.00 90.00 Kč neregistro ( 20) 49647 D35K DKL7050 Benešová Jaroslava 110.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 970.00 Kč

DKP OOB Kotlářka

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) 897371 HDR DKP0251 Řadová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 28) 253122 H35L DKP6700 Ornst Jan 6.00 90.00 Kč ( 37) 51803 H21L DKP8304 Žaloudek Petr 10.00 90.00 Kč ( 498) 51291 D21L DKP8758 Bochenková Martina 18.00 90.00 Kč ( 42) 515144 H16 DKP9401 Řada Jakub 20.00 90.00 Kč ( 35) 886265 H21L DKP8201 Procházka Jan 22.00 90.00 Kč ( 44) 336727 D14 DKP9751 Nováková Tereza 26.00 40.00 Kč ( 32) 416025 H21L DKP8109 Tomeš Jaroslav 40.00 90.00 Kč ( 27) 51799 D55 DKP5150 Stehnová Hana 46.00 90.00 Kč ( 30) 515003 H35L DKP7200 Vít David 60.00 90.00 Kč ( 26) 51760 H45L DKP4900 Stehno Pavel 66.00 90.00 Kč ( 38) 515125 D21K DKP8451 Jurášková Markéta 66.00 90.00 Kč ( 33) 420446 D21L DKP8159 Dienerová Petra 72.00 90.00 Kč ( 43) 51779 H14 DKP95 Doffek Lukáš 72.00 40.00 Kč neregistro ( 39) 51807 H21L DKP8605 Vlach Martin 78.00 90.00 Kč ( 34) 515114 H21L DKP8200 Procházka Tomáš 82.00 90.00 Kč ( 29) 515118 H35L DKP6701 Řada Richard 84.00 90.00 Kč ( 40) 336746 H21L DKP8717 Pospíšil Ondřej 96.00 90.00 Kč ( 31) 301066 H21K DKP7912 Mencl Pavel 112.00 90.00 Kč ( 36) 515015 H21L DKP8211 Janeček Oldřich 128.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1650.00 Kč

DLT OB Rozmarýn Litoměřice

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

DVP Sokol Praha Spořilov - Roztyly

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 47) 438628 HDR DVP0251 Janderová Barbora 0.00 40.00 Kč ( 48) 351962 HDR DVP0451 Řeháková Ludmila 0.00 40.00 Kč ( 53) 361965 T6 DVP7401 Řehák Jiří 0.00 90.00 Kč ( 51) 51548 H55 DVP5001 Šťovíček Jan 24.00 90.00 Kč ( 52) 232723 H21L DVP7304 Jandera Tomáš 36.00 90.00 Kč ( 50) 53187 H55 DVP5000 Filippi Jiří 54.00 90.00 Kč ( 49) 51549 D55 DVP4951 Šťovíčková Zdena 58.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 530.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 54) 51616 H21L EKP7803 Sajal Martin 28.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 55) 420416 HDR FSP Vondra Tomáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 56) 8666 HDR FSP0450 Cincibusová Lenka 0.00 40.00 Kč ( 66) 51854 H21L FSP7502 Skripnik Ondřej 30.00 90.00 Kč ( 58) 53267 H55 FSP4300 Čadil Jan 33.00 90.00 Kč ( 57) 51964 H75 FSP3400 Hanák Milan 45.00 40.00 Kč ( 60) 301140 D21L FSP6153 Karasová Jana 45.00 90.00 Kč ( 65) 207827 H21L FSP7400 Kurfürst Pavel 50.00 90.00 Kč ( 72) 887950 D21K FSP8051 Skripniková Kateřina 68.00 90.00 Kč ( 73) 8909 H12 FSP9801 Borovička Tomáš 68.00 40.00 Kč ( 68) 515098 H21L FSP7610 Kužel Tomáš 70.00 90.00 Kč ( 63) 8668 D21K FSP6651 Cincibusová Ivana 74.00 90.00 Kč ( 70) 211539 D21K FSP7851 Kuželová Michaela 80.00 90.00 Kč ( 69) 8914 H21L FSP7611 Nitsch Karel 84.00 90.00 Kč ( 71) 207837 D21K FSP7852 Kurfürstová Magdalena 84.00 90.00 Kč ( 61) 995873 H21L FSP6304 Šimek Tomáš 90.00 90.00 Kč ( 59) 515097 H21L FSP6104 Borovička Milan 94.00 90.00 Kč ( 62) 8669 H21K FSP6605 Cincibus Pavel 104.00 90.00 Kč ( 64) 207810 H21K FSP6803 Žáček Martin 118.00 90.00 Kč ( 67) 51864 H21L FSP7600 Vondra Jiří 130.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1510.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 77) 410247 H16 HCE9600 Kettner Vojtěch 35.00 90.00 Kč ( 75) 49154 H45L HCE6100 Štětina Jiří 69.00 90.00 Kč ( 76) 49153 D45K HCE6452 Štětinová Ivana 69.00 90.00 Kč ( 74) 515105 H45L HCE5900 Kettner Pavel 102.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

JPV SK Prostějov

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 79) 52857 D21K JPV7757 Vláčilová Kateřina 78.00 90.00 Kč ( 78) 52859 H35K JPV7307 Vláčil Daniel 96.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

KAM SK Kamenice

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 85) 301025 HDR KAM0107 Bartoň Michal 0.00 40.00 Kč neregistro ( 91) 301056 HDR KAM0300 Kovařík Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 92) 301029 HDR KAM0301 Chaloupka Viktor 0.00 40.00 Kč ( 93) 301067 HDR KAM0302 Moučka Ondřej 0.00 40.00 Kč ( 94) 406955 HDR KAM0350 Hankovcová Helena 0.00 40.00 Kč ( 95) 436925 HDR KAM0351 Zánová Aneta 0.00 40.00 Kč ( 490) 301042 HDR KAM0204 Hejsek Filip 0.00 40.00 Kč ( 81) 51499 D10 KAM0050 Kovaříková Marie 1.00 40.00 Kč ( 122) 232418 D16 KAM9551 Hlubučková Kristýna 4.00 90.00 Kč ( 117) 920683 H16 KAM9401 Semík Ondřej 5.00 90.00 Kč ( 90) 301012 D10L KAM0252 Chaloupková Hana 6.00 40.00 Kč ( 118) 301052 H16 KAM9402 Kapal Tomáš 11.00 90.00 Kč ( 103) 52267 H21L KAM6700 Škvor Martin 12.00 90.00 Kč ( 98) 49155 D21L KAM6450 Klinkerová Jitka 15.00 90.00 Kč ( 126) 9055 D12 KAM9750 Čermáková Alžběta 15.00 40.00 Kč ( 123) 51177 D16 KAM9554 Procházková Marie 16.00 90.00 Kč ( 114) 438644 H16 KAM9300 Němeček Jan 17.00 90.00 Kč ( 129) 515491 D10 KAM9950 Albrechtová Iveta 19.00 40.00 Kč ( 521) 224892 D18 KAM9250 Straková Zuzana 25.00 130.00 Kč ( 86) 301010 D10L KAM0150 Šantrůčková Anna 26.00 40.00 Kč ( 106) 51498 H21L KAM6901 Kovařík Tomáš 26.00 90.00 Kč ( 116) 232415 D16 KAM9354 Aschermannová Petra 28.00 90.00 Kč ( 120) 428250 D18 KAM9452 Kamererová Valerie 28.00 90.00 Kč ( 124) 9356 D14 KAM9651 Hejnalová Eva 29.00 40.00 Kč ( 121) 232426 H16 KAM9501 Čermák Matyáš 32.00 90.00 Kč ( 82) 232425 D10 KAM0051 Aschermannová Karolína 35.00 40.00 Kč ( 115) 301313 D18 KAM9350 Mrázová Pavla 37.00 90.00 Kč ( 119) 51288 H16 KAM9403 Kettner Lukáš 41.00 90.00 Kč ( 113) 224884 D18 KAM9152 Straková Andrea 43.00 90.00 Kč ( 100) 51733 H21L KAM6501 Kozák Petr 44.00 90.00 Kč ( 88) 425596 H10L KAM0202 Škvor Adam 46.00 40.00 Kč ( 128) 301026 H10 KAM9906 Bartoň Pavel 49.00 40.00 Kč neregistro ( 520) 301021 D18 KAM Hlubučková Lenka 49.00 130.00 Kč neregistro ( 108) 301031 T4 KAM7150 Chaloupková Dana 50.00 90.00 Kč neregistro ( 111) 515490 D21L KAM7850 Albrechtová Eva 51.00 90.00 Kč ( 514) 420424 H14 SJI9603 Hlubuček Jan 52.00 70.00 Kč (KAM) ( 84) 218797 H10L KAM0102 Víšek Martin 54.00 40.00 Kč ( 110) 52300 H21L KAM7600 Pašek František 54.00 90.00 Kč ( 109) 52273 D35L KAM7350 Škvorová Zuzana 61.00 90.00 Kč ( 127) 232395 H12 KAM9801 Aschermann Daniel 65.00 40.00 Kč ( 89) 995899 H10L KAM0203 Albrecht Adam 66.00 40.00 Kč ( 80) 301057 H10 KAM0001 Kříž Jonáš 69.00 40.00 Kč ( 101) 52276 H35L KAM6600 Valášek Petr 69.00 90.00 Kč ( 105) 232398 D35K KAM6851 Hlubučková Šárka 70.00 90.00 Kč ( 112) 232402 H18 KAM9104 Aschermann Michal 77.00 90.00 Kč ( 87) 301041 H10L KAM0201 Hankovec Hugo Matěj 78.00 40.00 Kč ( 97) 232268 D45L KAM6250 Kudrnáčová Hana 79.00 90.00 Kč ( 83) 336743 H10L KAM0100 Valášek Václav 82.00 40.00 Kč ( 96) 301371 H45L KAM5901 Kudrnáč Martin 87.00 90.00 Kč ( 102) 232428 H35K KAM6603 Hlubuček Tomáš 92.00 90.00 Kč ( 502) 301046 H10L KAM Hlubuček Jakub 94.00 40.00 Kč neregistro ( 107) 232393 D21L KAM6951 Valášková Šárka 99.00 90.00 Kč ( 125) 232403 H12 KAM9700 Valášek Jiří 101.00 40.00 Kč ( 532) 301001 H35K KAM6300 Hlubuček Petr 104.00 130.00 Kč ( 104) 232397 D35K KAM6752 Čermáková Gabriela 106.00 90.00 Kč ( 99) 428289 H35K KAM6500 Aschermann David 116.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 3940.00 Kč

KBP KBP Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 130) 6645 H45L KBP4500 Valter Petr 63.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

KNC Sokol Kostelec n. Č.l.

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 131) 420404 D10L KNC Prknová Zuzana 20.00 40.00 Kč neregistro ( 148) 232895 D10 KNC9950 Čiháková Barbora 29.00 40.00 Kč ( 135) 52255 H35L KNC5501 Jun Drahomír 33.00 90.00 Kč ( 142) 52264 H21L KNC8803 Bitter Aleš 34.00 90.00 Kč ( 136) 52259 D45L KNC6150 Havlíčková Jindra 35.00 90.00 Kč ( 144) 253114 D18 KNC9251 Švarcbachová Tereza 40.00 90.00 Kč ( 145) 51394 H14 KNC9501 Komers Jan 40.00 40.00 Kč ( 133) 420403 H10L KNC Prkno Jonáš 52.00 40.00 Kč neregistro ( 134) 52254 H75 KNC3300 Kalivoda Viktor 53.00 40.00 Kč ( 140) 303945 H21L KNC8101 Besta Lukáš 58.00 90.00 Kč ( 551) 303949 H55 KNC5201 Bitter Jiří 60.00 130.00 Kč ( 540) 52262 D45K KNC6451 Bitterová Eva 65.00 130.00 Kč ( 143) 52898 H18 KNC9103 Šedivý Ondřej 69.00 90.00 Kč ( 146) 303937 H14 KNC9502 Dobeš Jan 76.00 40.00 Kč ( 132) 420401 H10L KNC Neuhöfer Jakub 80.00 40.00 Kč neregistro ( 138) 51387 D35L KNC6750 Čiháková Lenka 82.00 90.00 Kč ( 147) 420407 H12 KNC9802 Dobeš Jiří 89.00 40.00 Kč ( 500) 438604 H10L KNC Hejda Ondřej 92.00 40.00 Kč neregistro ( 139) 52895 D35L KNC6754 Švarcbachová Jarka 103.00 90.00 Kč ( 141) 52257 H21L KNC8700 Havlíček Tomáš 116.00 90.00 Kč ( 137) 52265 D35L KNC6550 Komersová Jana 124.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1520.00 Kč

KPY SKOB Kralupy n.Vlt.

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 150) 301374 H35L KPY5701 Dobeš Václav 27.00 90.00 Kč ( 149) 53731 H55 KPY4600 Duda František 36.00 90.00 Kč ( 151) 301391 H21L KPY6201 Kohl Jiří 38.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 537) 52621 D35L KSU7299 Hudosová Gabriela 127.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

KTA SK Kotnov Tábor

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 152) 416338 D65 KTA4351 Hudečková Alena 54.00 40.00 Kč ( 153) 232359 D45K KTA6351 Zemanová Alena 73.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 161) 331157 H16 LBE9400 Uhlíř Marek 14.00 90.00 Kč ( 155) 995861 D10L LBE0050 Červenková Ivanka 16.00 40.00 Kč ( 157) 52317 H35L LBE6900 Lejbl Ladislav 42.00 90.00 Kč ( 156) 52316 H35L LBE6300 Růžička Miloslav 48.00 90.00 Kč ( 154) 52319 H10 LBE0000 Lejbl Ladislav 53.00 40.00 Kč ( 522) 416331 H18 LBE9100 Šimon Václav 67.00 130.00 Kč ( 158) 331179 H35L LBE7000 Uhlíř Patrik 81.00 90.00 Kč ( 159) 331238 D35K LBE7450 Kučerová Lada 102.00 90.00 Kč ( 160) 995889 H21L LBE7600 Červenka Jakub 106.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 750.00 Kč

MAS KČT Aš

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 544) 7886 H45L MAS5200 Chotětický Václav 0.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 166) 232892 HDR MFP0500 Vaníček Josef 0.00 40.00 Kč ( 167) 232893 HDR MFP0552 Vaníčková Anna 0.00 40.00 Kč ( 180) 301071 HDR MFP9986 Rohlíček Alois 0.00 40.00 Kč neregistro ( 482) 301060 HDR MFP Lauer Šimon 0.00 40.00 Kč neregistro ( 186) 207840 H21L MFP9992 Michalička David 2.00 90.00 Kč neregistro ( 182) 301006 D10 MFP9988 Rohlíčková Anežka 3.00 40.00 Kč neregistro ( 193) 301644 H35L MFP9999 Thirouard Frank 3.00 90.00 Kč neregistro ( 171) 301017 D12 MFP9850 Vyhnálková Barbora 6.00 40.00 Kč neregistro ( 184) 428274 H21L MFP9990 Kozák Jakub 6.00 90.00 Kč neregistro ( 173) 301070 H35L MFP9978 Nováček Karel 9.00 90.00 Kč neregistro ( 485) 301009 D10 MFP Šrámková Hana 9.00 70.00 Kč neregistro ( 175) 301003 D10 MFP9980 Sieglová Eliška 15.00 40.00 Kč neregistro ( 538) 247339 H35L MFP73 Glasnák Vladimír 18.00 0.00 Kč neregistro ( 181) 301004 D10 MFP9987 Rohlíčková Františka 23.00 40.00 Kč neregistro ( 483) 301019 D12 MFP9851 Repiská Amálie 30.00 70.00 Kč neregistro ( 162) 428223 D10 MFP0050 Pelikánová Máša 31.00 40.00 Kč ( 164) 301002 D10 MFP0151 Vyhnálková Marie 37.00 40.00 Kč neregistro ( 165) 428211 H10L MFP0301 Rožek Vilém 44.00 40.00 Kč ( 172) 301050 H10 MFP9901 Jiroušek Matyáš 47.00 40.00 Kč neregistro ( 179) 301072 T4 MFP9985 Rohlíček Jan 50.00 90.00 Kč neregistro ( 183) 301028 T4 MFP9989 Buriánková Martina 50.00 90.00 Kč neregistro ( 189) 301065 T4 MFP9995 Melkes Zbyněk 50.00 90.00 Kč neregistro ( 192) 301062 H10L MFP9998 Melkes Kryštof 50.00 40.00 Kč neregistro ( 174) 301074 H10L MFP9979 Siegl Matyáš 56.00 40.00 Kč neregistro ( 484) 301077 H10L MFP Šrámek Miroslav 62.00 40.00 Kč neregistro ( 178) 301039 H10L MFP9984 Gazda Kryštof 68.00 40.00 Kč neregistro ( 163) 301054 H10 MFP0102 Kohout Kryštof 71.00 40.00 Kč neregistro ( 190) 301064 H10L MFP9996 Melkes Viktor 74.00 40.00 Kč neregistro ( 191) 301063 H10L MFP9997 Melkes Šimon 84.00 40.00 Kč neregistro ( 177) 301075 H35L MFP9982 Siegl Roman 87.00 90.00 Kč neregistro ( 176) 301076 D35K MFP9981 Sieglová Dagmar 90.00 90.00 Kč neregistro ( 187) 301032 H21L MFP9993 Čech Daniel 92.00 90.00 Kč neregistro ( 169) 232534 H12 MFP9800 Pelikán Lukáš 95.00 40.00 Kč ( 168) 410727 H21K MFP8949 Veselý Pavel 98.00 90.00 Kč neregistro ( 188) 301035 H35K MFP9994 Drobný Viktor 100.00 90.00 Kč neregistro ( 170) 301055 H12 MFP9802 Kohout Matyáš 104.00 40.00 Kč neregistro ( 185) 426373 H21L MFP9949 Pračka Tomáš 124.00 90.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

MIL TJ ZVVZ Milevsko

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 194) 49858 H21K MIL7201 Pešta Jiří 116.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 195) 51374 H65 MOV4101 Diener Herbert 88.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

NER

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 489) 301069 HDR NER Němec Richard 0.00 40.00 Kč neregistro ( 543) 53528 D45L NER615 Chvátalová Nataša 31.00 130.00 Kč neregistro ( 480) 51399 H21L NER8300 Měřička Bohuslav 48.00 130.00 Kč neregistro ( 196) 515026 H35L NER9949 Plch Martin 66.00 90.00 Kč neregistro ( 539) 420460 H35L NER Cepek Pavel 78.00 130.00 Kč neregistro ( 526) 301058 H21K NER Křížek Vítězslav 96.00 130.00 Kč neregistro ( 479) 301053 H21L NER8100 Kaplan Ondřej 114.00 130.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

ODV TJ AERO Odolena Voda

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 198) 52121 H45L ODV6300 Hartl Zdeněk 9.00 90.00 Kč ( 199) 51356 D45L ODV6350 Hartlová Blanka 15.00 90.00 Kč ( 197) 49610 H55 ODV5300 Koutný Ivan 42.00 90.00 Kč ( 204) 52893 P2 ODV9803 Svatoš Jan 42.00 40.00 Kč ( 202) 331087 H12 ODV9700 Brázdil Petr 56.00 40.00 Kč ( 200) 410368 H35L ODV6800 Klír Václav 63.00 90.00 Kč ( 201) 52119 H20 ODV9000 Hartl Martin 81.00 90.00 Kč ( 493) 52890 D21K ODV7655 Vyšínská Michaela 82.00 130.00 Kč ( 203) 52887 H12 ODV9703 Vlasák Vojtěch 92.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

OKP SK OK 24 Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 207) 51685 D10L OKP0350 Vondrová Magdaléna 8.00 40.00 Kč ( 208) 51671 H45L OKP5701 Červinka Stanislav 15.00 90.00 Kč ( 210) 51679 H35L OKP6200 Novák Ivo 15.00 90.00 Kč ( 209) 53558 H45L OKP5803 Červinka Jaroslav 27.00 90.00 Kč ( 206) 336723 D10L OKP0050 Červinková Anička 28.00 40.00 Kč ( 217) 434579 T4 OKP6750 Červinková Denisa 50.00 90.00 Kč ( 205) 51866 H10 OKP0000 Vondra Matěj 55.00 40.00 Kč ( 220) 410351 H14 OKP9500 Červinka Jiří 56.00 40.00 Kč ( 211) 52279 H21L OKP6204 Semík Luboš 62.00 90.00 Kč ( 212) 51720 D35L OKP6450 Čechmánková Helena 67.00 90.00 Kč ( 214) 51680 H35L OKP6504 Novák Libor 75.00 90.00 Kč ( 219) 426348 H18 OKP9100 Novák Libor 75.00 90.00 Kč ( 216) 236111 D35L OKP6651 Nováková Irena 76.00 90.00 Kč ( 218) 331717 D35L OKP6852 Semíková Iva 100.00 90.00 Kč neregistro ( 213) 53525 D35L OKP6451 Červinková Jitka 109.00 90.00 Kč ( 215) 51677 D35L OKP6650 Němečková Jarmila 121.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1240.00 Kč

OLP SKP OLYMP Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 222) 49500 H35L OLP5502 John Vladimír 21.00 90.00 Kč ( 221) 515033 T4 OLP Knotek Kamil 50.00 90.00 Kč neregistro ( 223) 49370 T4 OLP5701 Knotek Kamil 50.00 90.00 Kč ( 225) 49420 T4 OLP7102 Sviták Petr 50.00 90.00 Kč ( 226) 49437 H14 OLP9601 Sviták Petr 68.00 40.00 Kč ( 224) 515022 D35L OLP6851 Svitáková Ivana 79.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

PGP SK Praga Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 245) 51673 H45L PGP6003 Hrabánek David 3.00 90.00 Kč ( 284) 246900 D12 PGP9850 Janovská Kateřina 9.00 40.00 Kč ( 258) 51676 D21L PGP6652 Tichovská Hana 12.00 90.00 Kč ( 286) 331147 D10 PGP9950 Hrabánková Zuzana 13.00 40.00 Kč ( 268) 887941 H21L PGP8610 Flašar Jan 14.00 90.00 Kč ( 265) 8301 H21L PGP8301 Hora Vojtěch 18.00 90.00 Kč ( 276) 515453 D16 PGP9353 Mikulášová Helena 20.00 90.00 Kč ( 281) 232050 D14 PGP9654 Hrabánková Klára 20.00 40.00 Kč ( 251) 51631 H45L PGP6301 Přibík Jan 21.00 90.00 Kč ( 253) 8077 D45L PGP6351 Šrůtová Marcela 27.00 90.00 Kč ( 261) 887632 D21L PGP7355 Janovská Petra 27.00 90.00 Kč ( 246) 51682 H21L PGP6100 Tichovský Martin 32.00 90.00 Kč ( 280) 303955 D14 PGP9651 Přibíková Ema 32.00 40.00 Kč ( 285) 361905 D12 PGP9852 Mikulášová Martina 33.00 40.00 Kč ( 233) 51698 D55 PGP4050 Haňkovská Jana 34.00 90.00 Kč ( 269) 920677 D21L PGP8658 Tichovská Martina 36.00 90.00 Kč ( 243) 301361 D45L PGP5851 Jelínková Radana 39.00 90.00 Kč ( 278) 301617 D14 PGP9551 Přibíková Johana 41.00 40.00 Kč ( 227) 301061 P2 PGP Lucie Liberdova 42.00 40.00 Kč neregistro ( 244) 52103 H45L PGP5900 Grivalský Michal 42.00 90.00 Kč ( 561) 246811 P2 PGP6551 Nováková Lenka 42.00 40.00 Kč ( 562) 253137 P2 PGP9600 Novák Václav 42.00 40.00 Kč ( 279) 361959 H14 PGP9601 Landovský Jakub 44.00 40.00 Kč ( 235) 51639 D65 PGP4450 Suchá Bohuslava 46.00 40.00 Kč ( 254) 515464 H21L PGP6401 Janovský Tomáš 46.00 90.00 Kč ( 230) 52098 H75 PGP2800 Samohýl Richard 49.00 40.00 Kč ( 282) 53012 H12 PGP9701 Čermák Adam 50.00 40.00 Kč ( 238) 231091 H55 PGP5103 Jelínek Martin 51.00 90.00 Kč ( 247) 502090 D45L PGP6150 Šámalová Hana 55.00 90.00 Kč ( 229) 51636 H10 PGP0101 Janovský Tomáš 57.00 40.00 Kč ( 237) 51863 H55 PGP4800 Zelený Vladimír 57.00 90.00 Kč ( 252) 53011 H45L PGP6302 Fatka Ondřej 57.00 90.00 Kč ( 263) 51627 D21L PGP7650 Ryšavá Magdalena 57.00 90.00 Kč ( 257) 52099 D35L PGP6550 Valentová Helena 58.00 90.00 Kč ( 228) 436403 H10L PGP0100 Brousil Tomáš 60.00 40.00 Kč neregistro ( 272) 232039 H21L PGP8904 Pavlů Ondřej 60.00 90.00 Kč ( 236) 52096 D55 PGP4451 Dvořáková Ladislava 61.00 90.00 Kč ( 256) 53567 D35L PGP6450 Smolková Alena 64.00 90.00 Kč ( 266) 51263 H21L PGP8401 Buzek Martin 64.00 90.00 Kč ( 249) 232184 D45L PGP6250 Hrabánková Ilona 67.00 90.00 Kč ( 273) 53013 D21K PGP9051 Němečková Hana 72.00 90.00 Kč ( 260) 301618 D35K PGP7256 Přibíková Monika 74.00 90.00 Kč ( 275) 49151 H21L PGP9104 Denk Štěpán 74.00 90.00 Kč ( 240) 52095 D45L PGP5550 Doležalová Vlasta 75.00 90.00 Kč ( 241) 436401 H45L PGP5601 Šámal Václav 75.00 90.00 Kč ( 270) 232167 D21L PGP8851 Jelínková Zora 75.00 90.00 Kč ( 231) 51700 H65 PGP3800 Attl Vladimír 76.00 40.00 Kč ( 267) 515404 H21L PGP8409 Šedivý Jan 80.00 90.00 Kč ( 277) 255566 H14 PGP9500 Kotecký Daniel 80.00 40.00 Kč ( 248) 53005 D45L PGP6153 Tichovská Jitka 87.00 90.00 Kč ( 503) 246899 D21L PGP8150 Lacigová Michaela 87.00 130.00 Kč ( 232) 53771 H65 PGP3802 Šrůta Pavel 94.00 40.00 Kč ( 255) 515443 H45L PGP6404 Mikuláš Radek 96.00 90.00 Kč ( 259) 301027 D35K PGP6951 Brusilová Petra 98.00 90.00 Kč neregistro ( 262) 51678 H21L PGP7602 Nemšovský Petr 98.00 90.00 Kč ( 283) 232739 H12 PGP9800 Křemen Štěpán 98.00 40.00 Kč ( 250) 515081 D45L PGP6251 Landovská Ivana 99.00 90.00 Kč ( 242) 51862 D21L PGP5850 Zelená Markéta 105.00 90.00 Kč ( 234) 51640 H65 PGP4300 Suchý Karel 106.00 40.00 Kč ( 239) 51748 H45L PGP5502 Kirchmann Miloš 108.00 90.00 Kč neregistro ( 274) 416118 H21L PGP9103 Landovský Tomáš 110.00 90.00 Kč ( 264) 7904 H21K PGP7804 Bergl Tomáš 114.00 90.00 Kč neregistro ( 271) 53556 D21L PGP8852 Smolková Kateřina 114.00 90.00 Kč ( 481) 301399 H21L PGP8100 Doležal Martin 134.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 4840.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 287) 8949 D35L PHK6151 Hejnalová Hana 115.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

PVP VSK Přírodověda - orientační sporty

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 292) 361968 D21L PVP7453 Izáková Ivana 3.00 90.00 Kč ( 294) 62849 D21L PVP8552 Suhner Maiann 21.00 0.00 Kč neregistro ( 289) 887925 H35L PVP6704 Sanna Roberto 57.00 90.00 Kč ( 288) 331076 H10 PVP0000 Gabryš Lubomír 67.00 0.00 Kč ( 291) 336137 H21K PVP7102 Izák Pavel 100.00 90.00 Kč ( 293) 416325 D21L PVP7751 Šimková Markéta 108.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 297) 8867 HDR ROU0350 Dobiášová Jitka 0.00 40.00 Kč ( 298) 8866 HDR ROU0550 Dobiášová Anna 0.00 40.00 Kč ( 314) 434804 D10 ROU9951 Kyselová Nela 7.00 40.00 Kč ( 300) 53574 H55 ROU4702 Lebduška Petr 18.00 90.00 Kč ( 303) 361969 H45L ROU6203 Malec Jaromír 18.00 90.00 Kč ( 310) 301695 H16 ROU9301 Svoboda Jakub 26.00 90.00 Kč ( 309) 301020 D18 ROU9250 Nováková Lenka 34.00 90.00 Kč ( 312) 331366 D14 ROU9551 Malcová Kateřina 35.00 40.00 Kč ( 305) 51436 H35L ROU6901 Buk Jiří 39.00 90.00 Kč ( 299) 428267 P2 ROU4201 Rokůsek Jan 42.00 40.00 Kč ( 301) 301073 P2 ROU4751 Rokůsková Jana 42.00 40.00 Kč ( 313) 53537 H14 ROU9601 Buk Michal 48.00 40.00 Kč ( 295) 331503 H10 ROU0001 Buk Petr 59.00 40.00 Kč ( 311) 51438 H18 ROU9303 Buk Jindřich 71.00 90.00 Kč ( 296) 51434 H10L ROU0102 Buk Ondřej 76.00 40.00 Kč ( 308) 8868 H21L ROU7504 Simr Pavel 76.00 90.00 Kč ( 306) 51435 D35K ROU7050 Kyselová Jana 78.00 90.00 Kč ( 302) 331058 H45L ROU6202 Buk Miloslav 90.00 90.00 Kč ( 307) 331208 D35L ROU7150 Buková Jana 112.00 90.00 Kč ( 304) 301693 D35K ROU6650 Svobodová Lenka 114.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1350.00 Kč

ROZ Orientační klub TOM Roztoky

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 516) 207855 D16 ROZ9450 Brodská Adéla 0.00 130.00 Kč ( 319) 207868 D10 ROZ9950 Klinkerová Magdaléna 5.00 40.00 Kč ( 518) 207854 H16 ROZ9502 László David 8.00 130.00 Kč ( 317) 301018 D12 ROZ9752 Voltrová Hana 12.00 40.00 Kč ( 316) 232427 D16 ROZ9350 Klinkerová Tereza 24.00 90.00 Kč ( 320) 301007 D10 ROZ9951 Voltrová Alena 33.00 40.00 Kč ( 563) 8879 P2 ROZ Sedláčková 42.00 40.00 Kč neregistro ( 507) 301081 H10 ROZ9903 Roubal Šimon 45.00 70.00 Kč neregistro ( 315) 301080 D45L ROZ6150 Voltrová Svatava 63.00 90.00 Kč ( 318) 361928 H12 ROZ9800 Jíra Tomáš 74.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 710.00 Kč

SCP AC Sparta Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 321) 301048 HDR SCP0400 Hojný Václav 0.00 40.00 Kč neregistro ( 333) 301147 H45L SCP5900 Kavka Jiří 6.00 90.00 Kč ( 338) 416199 H21L SCP7400 Bašus Petr 8.00 90.00 Kč ( 331) 336750 D45L SCP5450 Zavadilová Naďa 19.00 90.00 Kč ( 325) 52299 H55 SCP4600 Novák Miloš 21.00 90.00 Kč ( 324) 49813 H55 SCP4501 Valášek Josef 27.00 90.00 Kč ( 337) 51565 H35L SCP7105 Žemla Tomáš 36.00 90.00 Kč ( 329) 52111 H55 SCP5201 Hojný Oldřich 39.00 90.00 Kč ( 336) 52114 D21L SCP6950 Tloušťová Eva 42.00 90.00 Kč ( 326) 219220 D55 SCP4650 Lohrová Jarmila 43.00 90.00 Kč ( 332) 52760 D45L SCP5550 Jahnová Helena 47.00 90.00 Kč ( 328) 500289 H21L SCP5200 Přeček Zdeněk 52.00 90.00 Kč ( 334) 52115 H45L SCP6001 Hošek Ladislav 54.00 90.00 Kč ( 323) 410733 H65 SCP4100 Rejpal Petr 79.00 40.00 Kč ( 335) 301143 D35L SCP6150 Kavková Dana 85.00 90.00 Kč ( 339) 416140 H21L SCP7500 Khel Richard 86.00 90.00 Kč ( 330) 49837 D45L SCP5250 Jůzková Jarka 95.00 90.00 Kč ( 327) 51562 H45L SCP4700 Buriánek Jaromír 105.00 90.00 Kč ( 322) 49404 H65 SCP3300 Semorád Miloš 109.00 40.00 Kč ( 340) 49605 H21L SCP8304 Štěpánek Ondřej 126.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1650.00 Kč

SJI OK Jihlava

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 341) 51769 H45L SJI5701 Minchev Ivan 39.00 90.00 Kč ( 514) 420424 H14 SJI9603 Hlubuček Jan 52.00 70.00 Kč (KAM)
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

SJP Slavoj Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 342) 49622 H75 SJP2700 Mack Zdeněk 41.00 40.00 Kč ( 343) 53507 H65 SJP4200 Hlavatý Karel 103.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

SLA SKOB STAVIMAT Slaný

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 348) 2011818 HDR SLA0500 Jirkovský Jan 0.00 40.00 Kč ( 349) 2011819 HDR SLA0550 Jirkovská Magdaléna 0.00 40.00 Kč ( 358) 8671 D12 SLA9750 Ježková Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 355) 515025 H16 SLA9401 Štádlík Lukáš 2.00 90.00 Kč ( 360) 420439 D12 SLA9852 Zábranská Kristýna 18.00 40.00 Kč ( 345) 320292 D10 SLA0150 Jirkovská Michaela 21.00 40.00 Kč ( 347) 206417 D10L SLA0350 Jirkovská Kateřina 22.00 40.00 Kč ( 486) 301023 H35L SLA6500 Aster Vladimír 24.00 130.00 Kč neregistro ( 359) 301621 D12 SLA9851 Hrdličková Ludmila 36.00 40.00 Kč ( 354) 8801 H16 SLA9400 Malec Oldřich 38.00 90.00 Kč ( 488) 301022 H14 SLA9602 Aster Tomáš 60.00 70.00 Kč ( 344) 301033 H10 SLA0001 Čech Richard 63.00 40.00 Kč ( 346) 301049 H10L SLA0200 Hrdlička Jan 72.00 40.00 Kč ( 351) 345950 H45L SLA6200 Malec Jaroslav 81.00 90.00 Kč ( 350) 420425 H65 SLA4200 Zábranský Emil 85.00 40.00 Kč ( 357) 52624 H12 SLA9701 Ježek Ondřej 86.00 40.00 Kč ( 352) 224894 D35L SLA6950 Hrdličková Ludmila 88.00 90.00 Kč ( 487) 301024 D35L SLA7451 Asterová Jana 106.00 130.00 Kč neregistro ( 353) 259072 D35L SLA7350 Ježková Martina 118.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1220.00 Kč

SLP SK Slavia Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 497) 434818 D10L SLP0151 Škáchová Magdalena 2.00 40.00 Kč ( 366) 51354 D21L SLP7451 Chumová Jana 9.00 90.00 Kč ( 370) 301008 D10 SLP9951 Svátková Anna 27.00 40.00 Kč ( 367) 51365 D21L SLP7952 Siblíková Jana 30.00 90.00 Kč ( 362) 51546 D21L SLP5951 Chloupková Jana 39.00 90.00 Kč ( 368) 52166 D21L SLP7960 Koppová Ingrid 54.00 90.00 Kč ( 364) 51364 D35L SLP6951 Klofáčová Romana 73.00 90.00 Kč ( 365) 434803 D21L SLP7051 Škáchová Petra 84.00 90.00 Kč ( 361) 53555 H65 SLP4001 Chloupek Radek 100.00 40.00 Kč ( 369) 301527 H21K SLP8601 Kos Ladislav 102.00 90.00 Kč ( 363) 51613 H21L SLP6601 Chum Jaroslav 122.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

SOB Sdruž. org. bank. sport. akcí

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 373) 4192 D16 SOB9351 Vaiglová Zuzana 32.00 90.00 Kč ( 372) 53017 D35K SOB7151 Janečková Veronika 94.00 90.00 Kč ( 371) 53016 H35K SOB7001 Janeček Ondřej 112.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

STH SK Studenec

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 374) 9090 H21L STH7801 Junek Petr 24.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 379) 301036 HDR TAP Fantová Kája 0.00 40.00 Kč neregistro ( 380) 301037 HDR TAP Fantová Míša 0.00 40.00 Kč neregistro ( 381) 301040 HDR TAP Gondovi 0.00 40.00 Kč neregistro ( 382) 361988 HDR TAP Hartmanová Barbora 0.00 40.00 Kč neregistro ( 383) 361915 HDR TAP Ransdorf Michal 0.00 40.00 Kč neregistro ( 384) 301079 HDR TAP Šťastný Tomáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 385) 361925 HDR TAP Vančurová Monika 0.00 40.00 Kč neregistro ( 476) 301015 D10L TAP Šomková Tereza 4.00 40.00 Kč neregistro ( 388) 361935 D10L TAP0151 Vančurová Kateřina 12.00 40.00 Kč ( 393) 232177 H45L TAP5501 Fiala Zdeněk 12.00 90.00 Kč ( 416) 361963 D10 TAP9952 Budzanowská Aneta 17.00 40.00 Kč ( 389) 53644 D10L TAP0251 Turinská Magdalena 18.00 40.00 Kč ( 403) 515475 H21L TAP8511 Makovský Jakub 20.00 90.00 Kč ( 396) 232161 D45L TAP6253 Tihonová Jindra 23.00 90.00 Kč ( 405) 232114 D21L TAP8654 Letfusová Veronika 24.00 90.00 Kč ( 415) 361991 D12 TAP9852 Šťovíčková Anna 24.00 40.00 Kč ( 411) 515466 H16 TAP9401 Hlaváček Martin 29.00 90.00 Kč ( 410) 232132 D18 TAP9251 Hermannová Anna 31.00 90.00 Kč ( 391) 53506 D55 TAP4750 Podivínská Pavla 37.00 90.00 Kč ( 409) 53443 D18 TAP9151 Sládková Helena 46.00 90.00 Kč ( 376) 232140 H10L TAP Ransdorf Jakub 48.00 40.00 Kč neregistro ( 408) 416010 D21L TAP9053 Zamazalová Kateřina 48.00 90.00 Kč ( 399) 51855 T4 TAP7502 Vančura Milan 50.00 90.00 Kč neregistro ( 477) 301051 T4 TAP Jiří Benc 50.00 90.00 Kč neregistro ( 397) 232200 H45L TAP6402 Kopečný Mojmír 51.00 90.00 Kč ( 386) 361902 H10 TAP0101 Peer Adam 61.00 40.00 Kč ( 413) 361989 H12 TAP9702 Vlášek Jakub 62.00 40.00 Kč ( 378) 416003 H14 TAP Hermann Jindřich 64.00 40.00 Kč neregistro ( 387) 361961 H10L TAP0104 Kótka Petr 64.00 40.00 Kč neregistro ( 392) 53641 D55 TAP5452 Hejtmánková Alena 64.00 90.00 Kč ( 478) 416004 D21L TAP9055 Jiříková Dana 66.00 130.00 Kč ( 404) 53636 H21L TAP8605 Hejtmánek Martin 68.00 90.00 Kč ( 390) 4199 H65 TAP3901 Vaigl Rudolf 73.00 40.00 Kč ( 412) 232122 H12 TAP9701 Turinský Pavel 77.00 40.00 Kč ( 401) 51848 D21L TAP8153 Znamenáčková Helena 78.00 90.00 Kč ( 375) 301045 D45L TAP Hermannová Marta 83.00 90.00 Kč neregistro ( 394) 53639 H45L TAP5802 Hejtmánek Vladimír 84.00 90.00 Kč ( 377) 301078 H10L TAP Šťastný Petr 86.00 40.00 Kč neregistro ( 398) 232199 D35K TAP6850 Turinská Ivana 86.00 90.00 Kč ( 402) 51856 D21L TAP8453 Piskáčková Zuzana 102.00 90.00 Kč ( 400) 515411 H21K TAP7701 Pucherna Jan 106.00 90.00 Kč ( 414) 361934 H12 TAP9803 Sherwood Kenneth 107.00 40.00 Kč ( 395) 515440 H45L TAP6102 Tihon Jaroslav 114.00 90.00 Kč ( 407) 232189 D21L TAP8854 Gabrovská Lucie 117.00 90.00 Kč ( 406) 232187 H21L TAP8701 Beneš Filip 118.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 3040.00 Kč

TEH Sokol Tehov

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 418) 51397 D21L TEH8451 Sládková Ivana 69.00 90.00 Kč ( 417) 51398 D35L TEH5751 Sládková Eva 70.00 90.00 Kč ( 419) 51396 D21K TEH8751 Sládková Zuzana 70.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

TEP Tempo Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 420) 51267 H65 TEP3700 Lejsek Tom 97.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

TJP TJ Sokol Troja

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 431) 53512 D16 TJP9350 Krausová Martina 12.00 90.00 Kč ( 424) 51332 H55 TJP4700 Ryšavý Vít 30.00 90.00 Kč ( 427) 51329 H45L TJP5000 Paukert Milan 33.00 90.00 Kč ( 432) 53195 D14 TJP9650 Paukertová Martina 38.00 40.00 Kč ( 430) 53514 H45L TJP5700 Kraus Ota 48.00 90.00 Kč ( 423) 53532 D65 TJP4250 Provazníková Svatava 50.00 40.00 Kč ( 428) 51289 D45L TJP5250 Wolkerová Dagmar 51.00 90.00 Kč ( 433) 232896 H10 TJP9900 Burýšek Miroslav 51.00 40.00 Kč ( 425) 53540 D55 TJP4750 Ryšavá Lubomíra 52.00 90.00 Kč ( 426) 8861 H45L TJP4900 Peterka František 78.00 90.00 Kč ( 421) 51333 H65 TJP3600 Burýšek Slavomír 82.00 40.00 Kč ( 429) 53526 H45L TJP5500 Cedrych Karel 111.00 90.00 Kč ( 422) 53523 H65 TJP3701 Tahotný Urban 112.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 920.00 Kč

TRC SKOB BETA Třinec

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 434) 8771 D21L TRC8753 Žabková Marie 96.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

TZL SKOB Zlín

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 435) 8893 H21L TZL7135 Žemlík Pavel 102.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

UVP Slovan Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 436) 7998 D55 UVP4950 Nováková Jiřina 55.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

VAK

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 41) T6 VAK ...................... 0.00 90.00 Kč ( 491) HDR VAK ...................... 0.00 40.00 Kč ( 492) HDR VAK ...................... 0.00 40.00 Kč ( 572) T6 VAK ...................... 0.00 90.00 Kč ( 573) T6 VAK ...................... 0.00 90.00 Kč ( 574) T6 VAK ...................... 0.00 90.00 Kč ( 575) T6 VAK ...................... 0.00 90.00 Kč ( 576) T6 VAK ...................... 0.00 90.00 Kč ( 577) T6 VAK ...................... 0.00 90.00 Kč ( 578) T6 VAK ...................... 0.00 90.00 Kč ( 579) HDR VAK ...................... 0.00 40.00 Kč ( 580) HDR VAK ...................... 0.00 40.00 Kč ( 515) D16 VAK ...................... 8.00 130.00 Kč ( 504) D10 VAK ...................... 11.00 70.00 Kč ( 552) H55 VAK ...................... 15.00 130.00 Kč ( 512) D14 VAK ...................... 17.00 70.00 Kč ( 508) D12 VAK ...................... 21.00 70.00 Kč ( 356) D14 VAK ...................... 23.00 40.00 Kč ( 519) H16 VAK ...................... 23.00 130.00 Kč ( 549) D55 VAK ...................... 31.00 130.00 Kč ( 495) D10L VAK ...................... 32.00 40.00 Kč ( 494) D10L VAK ...................... 34.00 40.00 Kč ( 46) D55 VAK ...................... 40.00 90.00 Kč ( 554) D65 VAK ...................... 42.00 70.00 Kč ( 558) P2 VAK ...................... 42.00 40.00 Kč ( 559) P2 VAK ...................... 42.00 40.00 Kč ( 560) P2 VAK ...................... 42.00 40.00 Kč ( 517) H16 VAK ...................... 44.00 130.00 Kč ( 45) H55 VAK ...................... 48.00 90.00 Kč ( 548) D55 VAK ...................... 49.00 130.00 Kč ( 564) T4 VAK ...................... 50.00 90.00 Kč ( 565) T4 VAK ...................... 50.00 90.00 Kč ( 566) T4 VAK ...................... 50.00 90.00 Kč ( 567) T4 VAK ...................... 50.00 90.00 Kč ( 568) T4 VAK ...................... 50.00 90.00 Kč ( 569) T4 VAK ...................... 50.00 90.00 Kč ( 570) T4 VAK ...................... 50.00 90.00 Kč ( 510) H12 VAK ...................... 53.00 70.00 Kč ( 290) D35L VAK ...................... 55.00 90.00 Kč ( 557) H75 VAK ...................... 57.00 70.00 Kč ( 553) D65 VAK ...................... 58.00 70.00 Kč ( 509) H12 VAK ...................... 59.00 70.00 Kč ( 505) D21L VAK ...................... 60.00 130.00 Kč ( 531) D35K VAK ...................... 66.00 130.00 Kč ( 550) D55 VAK ...................... 67.00 130.00 Kč ( 542) D45L VAK ...................... 71.00 130.00 Kč ( 545) H45L VAK ...................... 72.00 130.00 Kč ( 506) H10 VAK ...................... 73.00 70.00 Kč ( 524) D21K VAK ...................... 76.00 130.00 Kč ( 511) H12 VAK ...................... 80.00 70.00 Kč ( 523) H20 VAK ...................... 83.00 130.00 Kč ( 525) D21K VAK ...................... 86.00 130.00 Kč ( 499) H10L VAK ...................... 88.00 40.00 Kč ( 533) H35K VAK ...................... 88.00 130.00 Kč ( 501) H10L VAK ...................... 90.00 40.00 Kč ( 536) D35L VAK ...................... 91.00 130.00 Kč ( 556) H65 VAK ...................... 91.00 70.00 Kč ( 535) D35L VAK ...................... 94.00 130.00 Kč ( 541) D45L VAK ...................... 103.00 130.00 Kč ( 528) H21L VAK ...................... 112.00 130.00 Kč ( 555) H65 VAK ...................... 115.00 70.00 Kč ( 546) H45L VAK ...................... 117.00 130.00 Kč ( 530) D35K VAK ...................... 118.00 130.00 Kč ( 529) H21L VAK ...................... 120.00 130.00 Kč ( 534) H35K VAK ...................... 120.00 130.00 Kč ( 527) H21K VAK ...................... 122.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VLI VSK Slavia TU Liberec

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 439) 8286 H21L VLI8500 Hodboď Jakub 88.00 90.00 Kč ( 440) 301043 H21K VLI9001 Henych Ondřej 110.00 90.00 Kč neregistro ( 438) 9061 D21L VLI6151 Henychová Zuzana 120.00 90.00 Kč ( 441) 301044 H21K VLI9002 Henych Tomáš 120.00 90.00 Kč neregistro ( 437) 515132 H21L VLI6001 Henych Petr 132.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

VSP USK Praha

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 442) 434596 HDR VSP0450 Arnoštová Veronika 0.00 40.00 Kč ( 571) 51732 T6 VSP5950 Lacigová Ivana 0.00 90.00 Kč ( 454) 49385 H21L VSP7800 Kopecký Pavel 4.00 90.00 Kč ( 452) 8857 D21L VSP7652 Arnoštová Kateřina 6.00 90.00 Kč ( 450) 515108 H21L VSP6801 Gajda Jan 16.00 90.00 Kč ( 448) 207811 H45L VSP5801 Šváb Jan 36.00 90.00 Kč ( 449) 52282 H21L VSP6201 Němeček Jan 42.00 90.00 Kč ( 513) 63416 D14 VSP9551 Bohatá Jana 44.00 70.00 Kč ( 443) 51743 H55 VSP4300 Dohnal Josef 45.00 90.00 Kč ( 547) 52275 H45L VSP5700 Škorpil Martin 45.00 130.00 Kč ( 445) 51645 D45L VSP5050 Dohnalová Dana 59.00 90.00 Kč ( 447) 9782 D21L VSP5450 Horová Magda 63.00 90.00 Kč ( 446) 515013 H21L VSP5100 Hora Vladimír 66.00 90.00 Kč ( 455) 9784 D21L VSP7850 Baldrianová Barbora 81.00 90.00 Kč ( 456) 51642 D21L VSP8150 Kopecká Anežka 93.00 90.00 Kč ( 451) 51648 H21L VSP7301 Arnošt Kamil 100.00 90.00 Kč ( 444) 51741 H21L VSP5001 Uher Petr 108.00 90.00 Kč ( 453) 52283 D21L VSP7752 Gajdová Kristina 111.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1590.00 Kč

ZBP SK Zbraslav

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 458) 53581 H21L ZBP7601 Dvořák Miroslav 56.00 90.00 Kč ( 459) 53583 H21L ZBP7800 Pražák Jiří 72.00 90.00 Kč ( 457) 995800 H21L ZBP7302 Vaněk Petr 104.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

ZVO SK OB Zvole

24.10.2009 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 465) 420445 HDR ZVO0303 Přemek Marhold 0.00 40.00 Kč neregistro ( 473) 232531 D12 ZVO9851 Hájková Eliška 3.00 40.00 Kč ( 461) 301013 D10L ZVO0099 Pořízková Natálie 10.00 40.00 Kč neregistro ( 466) 515124 H45L ZVO6101 Strejc Jaroslav 24.00 90.00 Kč ( 475) 515161 D10L ZVO9951 Hánělová Karolína 24.00 40.00 Kč ( 474) 886274 D12 ZVO9852 Zimmerová Kateřina 27.00 40.00 Kč ( 496) 301016 D10L ZVO Oliva Anna 30.00 40.00 Kč neregistro ( 463) 436409 H10L ZVO0103 Šplíchal Radim 42.00 40.00 Kč ( 469) 53595 T4 ZVO7351 Hánělová Katarina 50.00 90.00 Kč ( 470) 420415 T4 ZVO7451 Marholdová Martina 50.00 90.00 Kč ( 468) 53535 H35L ZVO6801 Háněl Jaromír 54.00 90.00 Kč ( 462) 420441 H10L ZVO0101 Marhold Ondřej 58.00 40.00 Kč ( 460) 897354 H10 ZVO0001 Zimmer Jan 65.00 40.00 Kč ( 464) 301068 H10L ZVO0149 Němec Martin 70.00 40.00 Kč neregistro ( 472) 436408 H12 ZVO9801 Šplíchal Jakub 71.00 40.00 Kč ( 471) 515021 H18 ZVO9201 Hájek Adam 73.00 90.00 Kč ( 467) 515031 H45L ZVO6401 Hájek Tomáš 93.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 980.00 Kč