Kategorie D10

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    30 m,  6 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51499 Kovaříková Marie KAM 0050 C 1 = 10:01:00 301006 Rohlíčková Anežka MFP 9988 C 3 = 10:03:00 neregistro 207868 Klinkerová Magdaléna ROZ 9950 C 5 = 10:05:00 434804 Kyselová Nela ROU 9951 C 7 = 10:07:00 301009 Šrámková Hana MFP C 9 = 10:09:00 neregistro ......................... VAK C 11 = 10:11:00 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 C 13 = 10:13:00 301003 Sieglová Eliška MFP 9980 C 15 = 10:15:00 neregistro 361963 Budzanowská Aneta TAP 9952 C 17 = 10:17:00 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 C 19 = 10:19:00 320292 Jirkovská Michaela SLA 0150 C 21 = 10:21:00 301004 Rohlíčková Františka MFP 9987 C 23 = 10:23:00 neregistro 232737 Rusá Vendula DCE 0150 C 25 = 10:25:00 301008 Svátková Anna SLP 9951 C 27 = 10:27:00 232895 Čiháková Barbora KNC 9950 C 29 = 10:29:00 428223 Pelikánová Máša MFP 0050 C 31 = 10:31:00 301007 Voltrová Alena ROZ 9951 C 33 = 10:33:00 232425 Aschermannová Karolína KAM 0051 C 35 = 10:35:00 301002 Vyhnálková Marie MFP 0151 C 37 = 10:37:00 neregistro

Kategorie D10L

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
434818 Škáchová Magdalena SLP 0151 C 2 = 10:02:00 301015 Šomková Tereza TAP C 4 = 10:04:00 neregistro 301012 Chaloupková Hana KAM 0252 C 6 = 10:06:00 51685 Vondrová Magdaléna OKP 0350 C 8 = 10:08:00 301013 Pořízková Natálie ZVO 0099 C 10 = 10:10:00 neregistro 361935 Vančurová Kateřina TAP 0151 C 12 = 10:12:00 49640 Benešová Hana DKL 0050 C 14 = 10:14:00 995861 Červenková Ivanka LBE 0050 C 16 = 10:16:00 53644 Turinská Magdalena TAP 0251 C 18 = 10:18:00 420404 Prknová Zuzana KNC C 20 = 10:20:00 neregistro 206417 Jirkovská Kateřina SLA 0350 C 22 = 10:22:00 515161 Hánělová Karolína ZVO 9951 C 24 = 10:24:00 301010 Šantrůčková Anna KAM 0150 C 26 = 10:26:00 336723 Červinková Anička OKP 0050 C 28 = 10:28:00 301016 Oliva Anna ZVO C 30 = 10:30:00 neregistro ......................... VAK C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00

Kategorie D12

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    35 m,  9 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8671 Ježková Kateřina SLA 9750 B 0 = 10:00:00 232531 Hájková Eliška ZVO 9851 B 3 = 10:03:00 301017 Vyhnálková Barbora MFP 9850 C 6 = 10:06:00 neregistro 246900 Janovská Kateřina PGP 9850 B 9 = 10:09:00 301018 Voltrová Hana ROZ 9752 C 12 = 10:12:00 9055 Čermáková Alžběta KAM 9750 C 15 = 10:15:00 420439 Zábranská Kristýna SLA 9852 B 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 361991 Šťovíčková Anna TAP 9852 C 24 = 10:24:00 886274 Zimmerová Kateřina ZVO 9852 B 27 = 10:27:00 301019 Repiská Amálie MFP 9851 C 30 = 10:30:00 neregistro 361905 Mikulášová Martina PGP 9852 C 33 = 10:33:00 301621 Hrdličková Ludmila SLA 9851 C 36 = 10:36:00

Kategorie D14

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m, 10 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 17 = 10:17:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 B 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 336727 Nováková Tereza DKP 9751 B 26 = 10:26:00 9356 Hejnalová Eva KAM 9651 C 29 = 10:29:00 303955 Přibíková Ema PGP 9651 C 32 = 10:32:00 331366 Malcová Kateřina ROU 9551 B 35 = 10:35:00 53195 Paukertová Martina TJP 9650 C 38 = 10:38:00 301617 Přibíková Johana PGP 9551 B 41 = 10:41:00 63416 Bohatá Jana VSP 9551 B 44 = 10:44:00

Kategorie D16

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
207855 Brodská Adéla ROZ 9450 C 0 = 10:00:00 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 B 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 53512 Krausová Martina TJP 9350 B 12 = 10:12:00 51177 Procházková Marie KAM 9554 A 16 = 10:16:00 515453 Mikulášová Helena PGP 9353 C 20 = 10:20:00 232427 Klinkerová Tereza ROZ 9350 C 24 = 10:24:00 232415 Aschermannová Petra KAM 9354 A 28 = 10:28:00 4192 Vaiglová Zuzana SOB 9351 C 32 = 10:32:00

Kategorie D18

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
224892 Straková Zuzana KAM 9250 C 25 = 10:25:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 28 = 10:28:00 232132 Hermannová Anna TAP 9251 B 31 = 10:31:00 301020 Nováková Lenka ROU 9250 C 34 = 10:34:00 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 A 37 = 10:37:00 253114 Švarcbachová Tereza KNC 9251 C 40 = 10:40:00 224884 Straková Andrea KAM 9152 C 43 = 10:43:00 53443 Sládková Helena TAP 9151 B 46 = 10:46:00 301021 Hlubučková Lenka KAM C 49 = 10:49:00 neregistro

Kategorie D21K

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515125 Jurášková Markéta DKP 8451 C 66 = 11:06:00 887950 Skripniková Kateřina FSP 8051 C 68 = 11:08:00 51396 Sládková Zuzana TEH 8751 C 70 = 11:10:00 53013 Němečková Hana PGP 9051 C 72 = 11:12:00 8668 Cincibusová Ivana FSP 6651 C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00 52857 Vláčilová Kateřina JPV 7757 C 78 = 11:18:00 211539 Kuželová Michaela FSP 7851 C 80 = 11:20:00 52890 Vyšínská Michaela ODV 7655 C 82 = 11:22:00 207837 Kurfürstová Magdalena FSP 7852 C 84 = 11:24:00 ......................... VAK C 86 = 11:26:00

Kategorie D21L

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   100 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361968 Izáková Ivana PVP 7453 C 3 = 10:03:00 8857 Arnoštová Kateřina VSP 7652 C 6 = 10:06:00 51354 Chumová Jana SLP 7451 C 9 = 10:09:00 51676 Tichovská Hana PGP 6652 C 12 = 10:12:00 49155 Klinkerová Jitka KAM 6450 C 15 = 10:15:00 51291 Bochenková Martina DKP 8758 C 18 = 10:18:00 62849 Suhner Maiann PVP 8552 C 21 = 10:21:00 neregistro 232114 Letfusová Veronika TAP 8654 C 24 = 10:24:00 887632 Janovská Petra PGP 7355 C 27 = 10:27:00 51365 Siblíková Jana SLP 7952 C 30 = 10:30:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 33 = 10:33:00 920677 Tichovská Martina PGP 8658 R 36 = 10:36:00 51546 Chloupková Jana SLP 5951 C 39 = 10:39:00 52114 Tloušťová Eva SCP 6950 C 42 = 10:42:00 301140 Karasová Jana FSP 6153 C 45 = 10:45:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 A 48 = 10:48:00 515490 Albrechtová Eva KAM 7850 C 51 = 10:51:00 52166 Koppová Ingrid SLP 7960 C 54 = 10:54:00 51627 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00 9782 Horová Magda VSP 5450 R 63 = 11:03:00 416004 Jiříková Dana TAP 9055 A 66 = 11:06:00 51397 Sládková Ivana TEH 8451 C 69 = 11:09:00 420446 Dienerová Petra DKP 8159 C 72 = 11:12:00 232167 Jelínková Zora PGP 8851 C 75 = 11:15:00 51848 Znamenáčková Helena TAP 8153 C 78 = 11:18:00 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 E 81 = 11:21:00 434803 Škáchová Petra SLP 7051 C 84 = 11:24:00 246899 Lacigová Michaela PGP 8150 C 87 = 11:27:00 52329 Kolomějová Dita ASU 8599 C 90 = 11:30:00 51642 Kopecká Anežka VSP 8150 C 93 = 11:33:00 8771 Žabková Marie TRC 8753 R 96 = 11:36:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 99 = 11:39:00 51856 Piskáčková Zuzana TAP 8453 C 102 = 11:42:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 105 = 11:45:00 416325 Šimková Markéta PVP 7751 C 108 = 11:48:00 52283 Gajdová Kristina VSP 7752 C 111 = 11:51:00 53556 Smolková Kateřina PGP 8852 C 114 = 11:54:00 232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 117 = 11:57:00 9061 Henychová Zuzana VLI 6151 C 120 = 12:00:00

Kategorie D35K

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m,  9 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 66 = 11:06:00 232398 Hlubučková Šárka KAM 6851 C 70 = 11:10:00 301618 Přibíková Monika PGP 7256 C 74 = 11:14:00 51435 Kyselová Jana ROU 7050 C 78 = 11:18:00 336745 Lukášová Kamila DKL 6951 C 82 = 11:22:00 neregistro 232199 Turinská Ivana TAP 6850 C 86 = 11:26:00 301076 Sieglová Dagmar MFP 9981 C 90 = 11:30:00 neregistro 53017 Janečková Veronika SOB 7151 C 94 = 11:34:00 301027 Brusilová Petra PGP 6951 C 98 = 11:38:00 neregistro 331238 Kučerová Lada LBE 7450 C 102 = 11:42:00 232397 Čermáková Gabriela KAM 6752 C 106 = 11:46:00 49647 Benešová Jaroslava DKL 7050 C 110 = 11:50:00 301693 Svobodová Lenka ROU 6650 C 114 = 11:54:00 ......................... VAK C 118 = 11:58:00

Kategorie D35L

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 55 = 10:55:00 52099 Valentová Helena PGP 6550 C 58 = 10:58:00 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 61 = 11:01:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 64 = 11:04:00 51720 Čechmánková Helena OKP 6450 C 67 = 11:07:00 51398 Sládková Eva TEH 5751 C 70 = 11:10:00 51364 Klofáčová Romana SLP 6951 C 73 = 11:13:00 236111 Nováková Irena OKP 6651 C 76 = 11:16:00 515022 Svitáková Ivana OLP 6851 C 79 = 11:19:00 51387 Čiháková Lenka KNC 6750 C 82 = 11:22:00 301143 Kavková Dana SCP 6150 C 85 = 11:25:00 224894 Hrdličková Ludmila SLA 6950 C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 97 = 11:37:00 331717 Semíková Iva OKP 6852 C 100 = 11:40:00 neregistro 52895 Švarcbachová Jarka KNC 6754 C 103 = 11:43:00 301024 Asterová Jana SLA 7451 C 106 = 11:46:00 neregistro 53525 Červinková Jitka OKP 6451 C 109 = 11:49:00 331208 Buková Jana ROU 7150 C 112 = 11:52:00 8949 Hejnalová Hana PHK 6151 C 115 = 11:55:00 259072 Ježková Martina SLA 7350 C 118 = 11:58:00 51677 Němečková Jarmila OKP 6650 C 121 = 12:01:00 52265 Komersová Jana KNC 6550 C 124 = 12:04:00 52621 Hudosová Gabriela KSU 7299 C 127 = 12:07:00

Kategorie D45K

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    55 m, 10 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52262 Bitterová Eva KNC 6451 C 65 = 11:05:00 49153 Štětinová Ivana HCE 6452 C 69 = 11:09:00 232359 Zemanová Alena KTA 6351 C 73 = 11:13:00

Kategorie D45L

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    75 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51356 Hartlová Blanka ODV 6350 C 15 = 10:15:00 336750 Zavadilová Naďa SCP 5450 C 19 = 10:19:00 232161 Tihonová Jindra TAP 6253 C 23 = 10:23:00 8077 Šrůtová Marcela PGP 6351 C 27 = 10:27:00 53528 Chvátalová Nataša NER 615 C 31 = 10:31:00 neregistro 52259 Havlíčková Jindra KNC 6150 C 35 = 10:35:00 301361 Jelínková Radana PGP 5851 C 39 = 10:39:00 301314 Rusá Lenka DCE 6452 C 43 = 10:43:00 52760 Jahnová Helena SCP 5550 C 47 = 10:47:00 51289 Wolkerová Dagmar TJP 5250 C 51 = 10:51:00 502090 Šámalová Hana PGP 6150 C 55 = 10:55:00 51645 Dohnalová Dana VSP 5050 C 59 = 10:59:00 301080 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 63 = 11:03:00 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 67 = 11:07:00 ......................... VAK C 71 = 11:11:00 52095 Doležalová Vlasta PGP 5550 C 75 = 11:15:00 232268 Kudrnáčová Hana KAM 6250 C 79 = 11:19:00 301045 Hermannová Marta TAP C 83 = 11:23:00 neregistro 53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C 87 = 11:27:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 91 = 11:31:00 49837 Jůzková Jarka SCP 5250 C 95 = 11:35:00 515081 Landovská Ivana PGP 6251 C 99 = 11:39:00 ......................... VAK C 103 = 11:43:00

Kategorie D55

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 10:31:00 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 34 = 10:34:00 53506 Podivínská Pavla TAP 4750 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 43 = 10:43:00 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 53540 Ryšavá Lubomíra TJP 4750 C 52 = 10:52:00 7998 Nováková Jiřina UVP 4950 C 55 = 10:55:00 51549 Šťovíčková Zdena DVP 4951 C 58 = 10:58:00 52096 Dvořáková Ladislava PGP 4451 C 61 = 11:01:00 53641 Hejtmánková Alena TAP 5452 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00

Kategorie D65

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m,  9 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 10:42:00 51639 Suchá Bohuslava PGP 4450 C 46 = 10:46:00 53532 Provazníková Svatava TJP 4250 C 50 = 10:50:00 416338 Hudečková Alena KTA 4351 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00

Kategorie H10

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    30 m,  6 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301081 Roubal Šimon ROZ 9903 C 45 = 10:45:00 neregistro 301050 Jiroušek Matyáš MFP 9901 C 47 = 10:47:00 neregistro 301026 Bartoň Pavel KAM 9906 C 49 = 10:49:00 neregistro 232896 Burýšek Miroslav TJP 9900 C 51 = 10:51:00 52319 Lejbl Ladislav LBE 0000 C 53 = 10:53:00 51866 Vondra Matěj OKP 0000 C 55 = 10:55:00 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 C 57 = 10:57:00 331503 Buk Petr ROU 0001 C 59 = 10:59:00 361902 Peer Adam TAP 0101 C 61 = 11:01:00 301033 Čech Richard SLA 0001 C 63 = 11:03:00 897354 Zimmer Jan ZVO 0001 C 65 = 11:05:00 331076 Gabryš Lubomír PVP 0000 C 67 = 11:07:00 301057 Kříž Jonáš KAM 0001 C 69 = 11:09:00 301054 Kohout Kryštof MFP 0102 C 71 = 11:11:00 neregistro ......................... VAK C 73 = 11:13:00

Kategorie H10L

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436409 Šplíchal Radim ZVO 0103 C 42 = 10:42:00 428211 Rožek Vilém MFP 0301 C 44 = 10:44:00 425596 Škvor Adam KAM 0202 C 46 = 10:46:00 232140 Ransdorf Jakub TAP C 48 = 10:48:00 neregistro 301062 Melkes Kryštof MFP 9998 C 50 = 10:50:00 neregistro 420403 Prkno Jonáš KNC C 52 = 10:52:00 neregistro 218797 Víšek Martin KAM 0102 C 54 = 10:54:00 301074 Siegl Matyáš MFP 9979 C 56 = 10:56:00 neregistro 420441 Marhold Ondřej ZVO 0101 C 58 = 10:58:00 436403 Brousil Tomáš PGP 0100 C 60 = 11:00:00 neregistro 301077 Šrámek Miroslav MFP C 62 = 11:02:00 neregistro 361961 Kótka Petr TAP 0104 C 64 = 11:04:00 neregistro 995899 Albrecht Adam KAM 0203 C 66 = 11:06:00 301039 Gazda Kryštof MFP 9984 C 68 = 11:08:00 neregistro 301068 Němec Martin ZVO 0149 C 70 = 11:10:00 neregistro 301049 Hrdlička Jan SLA 0200 C 72 = 11:12:00 301064 Melkes Viktor MFP 9996 C 74 = 11:14:00 neregistro 51434 Buk Ondřej ROU 0102 C 76 = 11:16:00 301041 Hankovec Hugo Matěj KAM 0201 C 78 = 11:18:00 420401 Neuhöfer Jakub KNC C 80 = 11:20:00 neregistro 336743 Valášek Václav KAM 0100 C 82 = 11:22:00 301063 Melkes Šimon MFP 9997 C 84 = 11:24:00 neregistro 301078 Šťastný Petr TAP C 86 = 11:26:00 neregistro ......................... VAK C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 90 = 11:30:00 438604 Hejda Ondřej KNC C 92 = 11:32:00 neregistro 301046 Hlubuček Jakub KAM C 94 = 11:34:00 neregistro

Kategorie H12

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m, 10 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53012 Čermák Adam PGP 9701 B 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 331087 Brázdil Petr ODV 9700 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 361989 Vlášek Jakub TAP 9702 B 62 = 11:02:00 232395 Aschermann Daniel KAM 9801 B 65 = 11:05:00 8909 Borovička Tomáš FSP 9801 B 68 = 11:08:00 436408 Šplíchal Jakub ZVO 9801 C 71 = 11:11:00 361928 Jíra Tomáš ROZ 9800 B 74 = 11:14:00 232122 Turinský Pavel TAP 9701 C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 80 = 11:20:00 49648 Beneš Jan DKL 9800 C 83 = 11:23:00 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 B 86 = 11:26:00 420407 Dobeš Jiří KNC 9802 C 89 = 11:29:00 52887 Vlasák Vojtěch ODV 9703 C 92 = 11:32:00 neregistro 232534 Pelikán Lukáš MFP 9800 C 95 = 11:35:00 232739 Křemen Štěpán PGP 9800 B 98 = 11:38:00 232403 Valášek Jiří KAM 9700 C 101 = 11:41:00 301055 Kohout Matyáš MFP 9802 C 104 = 11:44:00 neregistro 361934 Sherwood Kenneth TAP 9803 C 107 = 11:47:00

Kategorie H14

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51394 Komers Jan KNC 9501 B 40 = 10:40:00 361959 Landovský Jakub PGP 9601 B 44 = 10:44:00 53537 Buk Michal ROU 9601 B 48 = 10:48:00 420424 Hlubuček Jan SJI 9603 C 52 = 10:52:00 410351 Červinka Jiří OKP 9500 B 56 = 10:56:00 301022 Aster Tomáš SLA 9602 C 60 = 11:00:00 416003 Hermann Jindřich TAP C 64 = 11:04:00 neregistro 49437 Sviták Petr OLP 9601 C 68 = 11:08:00 51779 Doffek Lukáš DKP 95 C 72 = 11:12:00 neregistro 303937 Dobeš Jan KNC 9502 C 76 = 11:16:00 255566 Kotecký Daniel PGP 9500 C 80 = 11:20:00

Kategorie H16

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515025 Štádlík Lukáš SLA 9401 B 2 = 10:02:00 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 5 = 10:05:00 207854 László David ROZ 9502 C 8 = 10:08:00 301052 Kapal Tomáš KAM 9402 C 11 = 10:11:00 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 B 14 = 10:14:00 438644 Němeček Jan KAM 9300 C 17 = 10:17:00 515144 Řada Jakub DKP 9401 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 301695 Svoboda Jakub ROU 9301 C 26 = 10:26:00 515466 Hlaváček Martin TAP 9401 B 29 = 10:29:00 232426 Čermák Matyáš KAM 9501 A 32 = 10:32:00 410247 Kettner Vojtěch HCE 9600 A 35 = 10:35:00 8801 Malec Oldřich SLA 9400 C 38 = 10:38:00 51288 Kettner Lukáš KAM 9403 A 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00

Kategorie H18

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení    80 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416331 Šimon Václav LBE 9100 B 67 = 11:07:00 52898 Šedivý Ondřej KNC 9103 C 69 = 11:09:00 51438 Buk Jindřich ROU 9303 B 71 = 11:11:00 515021 Hájek Adam ZVO 9201 C 73 = 11:13:00 426348 Novák Libor OKP 9100 B 75 = 11:15:00 232402 Aschermann Michal KAM 9104 B 77 = 11:17:00

Kategorie H20

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení    80 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52119 Hartl Martin ODV 9000 C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00

Kategorie H21K

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301058 Křížek Vítězslav NER C 96 = 11:36:00 neregistro 410727 Veselý Pavel MFP 8949 C 98 = 11:38:00 neregistro 336137 Izák Pavel PVP 7102 C 100 = 11:40:00 301527 Kos Ladislav SLP 8601 C 102 = 11:42:00 8669 Cincibus Pavel FSP 6605 C 104 = 11:44:00 515411 Pucherna Jan TAP 7701 C 106 = 11:46:00 52714 Tejkal Jan ADA 8110 C 108 = 11:48:00 301043 Henych Ondřej VLI 9001 C 110 = 11:50:00 neregistro 301066 Mencl Pavel DKP 7912 C 112 = 11:52:00 7904 Bergl Tomáš PGP 7804 C 114 = 11:54:00 neregistro 49858 Pešta Jiří MIL 7201 C 116 = 11:56:00 207810 Žáček Martin FSP 6803 C 118 = 11:58:00 301044 Henych Tomáš VLI 9002 C 120 = 12:00:00 neregistro ......................... VAK C 122 = 12:02:00

Kategorie H21L

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení   140 m, 20 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
207840 Michalička David MFP 9992 C 2 = 10:02:00 neregistro 49385 Kopecký Pavel VSP 7800 C 4 = 10:04:00 428274 Kozák Jakub MFP 9990 C 6 = 10:06:00 neregistro 416199 Bašus Petr SCP 7400 C 8 = 10:08:00 51803 Žaloudek Petr DKP 8304 C 10 = 10:10:00 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 12 = 10:12:00 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 14 = 10:14:00 515108 Gajda Jan VSP 6801 C 16 = 10:16:00 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 18 = 10:18:00 515475 Makovský Jakub TAP 8511 C 20 = 10:20:00 886265 Procházka Jan DKP 8201 R 22 = 10:22:00 9090 Junek Petr STH 7801 C 24 = 10:24:00 51498 Kovařík Tomáš KAM 6901 C 26 = 10:26:00 51616 Sajal Martin EKP 7803 C 28 = 10:28:00 51854 Skripnik Ondřej FSP 7502 C 30 = 10:30:00 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 32 = 10:32:00 52264 Bitter Aleš KNC 8803 C 34 = 10:34:00 232723 Jandera Tomáš DVP 7304 C 36 = 10:36:00 301391 Kohl Jiří KPY 6201 C 38 = 10:38:00 416025 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 40 = 10:40:00 52282 Němeček Jan VSP 6201 C 42 = 10:42:00 51733 Kozák Petr KAM 6501 R 44 = 10:44:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 46 = 10:46:00 51399 Měřička Bohuslav NER 8300 C 48 = 10:48:00 neregistro 207827 Kurfürst Pavel FSP 7400 C 50 = 10:50:00 500289 Přeček Zdeněk SCP 5200 C 52 = 10:52:00 52300 Pašek František KAM 7600 C 54 = 10:54:00 53581 Dvořák Miroslav ZBP 7601 C 56 = 10:56:00 303945 Besta Lukáš KNC 8101 C 58 = 10:58:00 232039 Pavlů Ondřej PGP 8904 B 60 = 11:00:00 52279 Semík Luboš OKP 6204 C 62 = 11:02:00 51263 Buzek Martin PGP 8401 C 64 = 11:04:00 515013 Hora Vladimír VSP 5100 C 66 = 11:06:00 53636 Hejtmánek Martin TAP 8605 C 68 = 11:08:00 515098 Kužel Tomáš FSP 7610 C 70 = 11:10:00 53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 72 = 11:12:00 49151 Denk Štěpán PGP 9104 C 74 = 11:14:00 8868 Simr Pavel ROU 7504 C 76 = 11:16:00 51807 Vlach Martin DKP 8605 C 78 = 11:18:00 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 80 = 11:20:00 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 82 = 11:22:00 8914 Nitsch Karel FSP 7611 C 84 = 11:24:00 416140 Khel Richard SCP 7500 C 86 = 11:26:00 8286 Hodboď Jakub VLI 8500 C 88 = 11:28:00 995873 Šimek Tomáš FSP 6304 C 90 = 11:30:00 301032 Čech Daniel MFP 9993 C 92 = 11:32:00 neregistro 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 94 = 11:34:00 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 96 = 11:36:00 51678 Nemšovský Petr PGP 7602 C 98 = 11:38:00 51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C 100 = 11:40:00 8893 Žemlík Pavel TZL 7135 R 102 = 11:42:00 995800 Vaněk Petr ZBP 7302 C 104 = 11:44:00 995889 Červenka Jakub LBE 7600 C 106 = 11:46:00 51741 Uher Petr VSP 5001 C 108 = 11:48:00 416118 Landovský Tomáš PGP 9103 A 110 = 11:50:00 ......................... VAK C 112 = 11:52:00 301053 Kaplan Ondřej NER 8100 C 114 = 11:54:00 neregistro 52257 Havlíček Tomáš KNC 8700 C 116 = 11:56:00 232187 Beneš Filip TAP 8701 C 118 = 11:58:00 ......................... VAK C 120 = 12:00:00 51613 Chum Jaroslav SLP 6601 C 122 = 12:02:00 426373 Pračka Tomáš MFP 9949 C 124 = 12:04:00 neregistro 49605 Štěpánek Ondřej SCP 8304 C 126 = 12:06:00 515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 128 = 12:08:00 51864 Vondra Jiří FSP 7600 C 130 = 12:10:00 515132 Henych Petr VLI 6001 E 132 = 12:12:00 301399 Doležal Martin PGP 8100 C 134 = 12:14:00

Kategorie H35K

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 88 = 11:28:00 232428 Hlubuček Tomáš KAM 6603 C 92 = 11:32:00 52859 Vláčil Daniel JPV 7307 C 96 = 11:36:00 301035 Drobný Viktor MFP 9994 C 100 = 11:40:00 neregistro 301001 Hlubuček Petr KAM 6300 C 104 = 11:44:00 336748 Lukáš Petr DKL 6902 C 108 = 11:48:00 neregistro 53016 Janeček Ondřej SOB 7001 C 112 = 11:52:00 428289 Aschermann David KAM 6500 C 116 = 11:56:00 ......................... VAK C 120 = 12:00:00

Kategorie H35L

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515065 Šemelík Petr DKL 6901 C 0 = 10:00:00 301644 Thirouard Frank MFP 9999 C 3 = 10:03:00 neregistro 253122 Ornst Jan DKP 6700 C 6 = 10:06:00 301070 Nováček Karel MFP 9978 C 9 = 10:09:00 neregistro 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 12 = 10:12:00 51679 Novák Ivo OKP 6200 C 15 = 10:15:00 247339 Glasnák Vladimír MFP 73 C 18 = 10:18:00 neregistro 49500 John Vladimír OLP 5502 C 21 = 10:21:00 301023 Aster Vladimír SLA 6500 C 24 = 10:24:00 neregistro 301374 Dobeš Václav KPY 5701 C 27 = 10:27:00 49646 Beneš Jan DKL 6600 C 30 = 10:30:00 52255 Jun Drahomír KNC 5501 C 33 = 10:33:00 51565 Žemla Tomáš SCP 7105 C 36 = 10:36:00 51436 Buk Jiří ROU 6901 C 39 = 10:39:00 52317 Lejbl Ladislav LBE 6900 C 42 = 10:42:00 51684 Vinš Pavel DKL 6900 C 45 = 10:45:00 52316 Růžička Miloslav LBE 6300 C 48 = 10:48:00 232336 Funda Jiří API 6401 C 51 = 10:51:00 53535 Háněl Jaromír ZVO 6801 C 54 = 10:54:00 887925 Sanna Roberto PVP 6704 C 57 = 10:57:00 515003 Vít David DKP 7200 C 60 = 11:00:00 410368 Klír Václav ODV 6800 C 63 = 11:03:00 515026 Plch Martin NER 9949 C 66 = 11:06:00 neregistro 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 69 = 11:09:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 72 = 11:12:00 51680 Novák Libor OKP 6504 C 75 = 11:15:00 420460 Cepek Pavel NER C 78 = 11:18:00 neregistro 331179 Uhlíř Patrik LBE 7000 C 81 = 11:21:00 515118 Řada Richard DKP 6701 C 84 = 11:24:00 301075 Siegl Roman MFP 9982 C 87 = 11:27:00 neregistro 995851 Datel Jiří DKL 7101 C 90 = 11:30:00

Kategorie H45L

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    70 m, 13 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7886 Chotětický Václav MAS 5200 C 0 = 10:00:00 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 3 = 10:03:00 301147 Kavka Jiří SCP 5900 C 6 = 10:06:00 52121 Hartl Zdeněk ODV 6300 C 9 = 10:09:00 232177 Fiala Zdeněk TAP 5501 C 12 = 10:12:00 51671 Červinka Stanislav OKP 5701 C 15 = 10:15:00 361969 Malec Jaromír ROU 6203 C 18 = 10:18:00 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 21 = 10:21:00 515124 Strejc Jaroslav ZVO 6101 C 24 = 10:24:00 53558 Červinka Jaroslav OKP 5803 C 27 = 10:27:00 331213 Šorm Miroslav DKL 5200 C 30 = 10:30:00 51329 Paukert Milan TJP 5000 C 33 = 10:33:00 207811 Šváb Jan VSP 5801 C 36 = 10:36:00 51769 Minchev Ivan SJI 5701 C 39 = 10:39:00 52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 42 = 10:42:00 52275 Škorpil Martin VSP 5700 C 45 = 10:45:00 53514 Kraus Ota TJP 5700 C 48 = 10:48:00 232200 Kopečný Mojmír TAP 6402 C 51 = 10:51:00 52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 54 = 10:54:00 53011 Fatka Ondřej PGP 6302 C 57 = 10:57:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 60 = 11:00:00 6645 Valter Petr KBP 4500 C 63 = 11:03:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 66 = 11:06:00 49154 Štětina Jiří HCE 6100 C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 72 = 11:12:00 436401 Šámal Václav PGP 5601 C 75 = 11:15:00 8861 Peterka František TJP 4900 C 78 = 11:18:00 345950 Malec Jaroslav SLA 6200 C 81 = 11:21:00 53639 Hejtmánek Vladimír TAP 5802 C 84 = 11:24:00 301371 Kudrnáč Martin KAM 5901 C 87 = 11:27:00 331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 90 = 11:30:00 515031 Hájek Tomáš ZVO 6401 C 93 = 11:33:00 515443 Mikuláš Radek PGP 6404 C 96 = 11:36:00 51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 99 = 11:39:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 102 = 11:42:00 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 105 = 11:45:00 51748 Kirchmann Miloš PGP 5502 C 108 = 11:48:00 neregistro 53526 Cedrych Karel TJP 5500 C 111 = 11:51:00 515440 Tihon Jaroslav TAP 6102 C 114 = 11:54:00 ......................... VAK C 117 = 11:57:00

Kategorie H55

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:15:00 53574 Lebduška Petr ROU 4702 C 18 = 10:18:00 52299 Novák Miloš SCP 4600 C 21 = 10:21:00 51548 Šťovíček Jan DVP 5001 C 24 = 10:24:00 49813 Valášek Josef SCP 4501 C 27 = 10:27:00 51332 Ryšavý Vít TJP 4700 C 30 = 10:30:00 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 33 = 10:33:00 53731 Duda František KPY 4600 C 36 = 10:36:00 52111 Hojný Oldřich SCP 5201 C 39 = 10:39:00 49610 Koutný Ivan ODV 5300 C 42 = 10:42:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 231091 Jelínek Martin PGP 5103 C 51 = 10:51:00 53187 Filippi Jiří DVP 5000 C 54 = 10:54:00 51863 Zelený Vladimír PGP 4800 C 57 = 10:57:00 303949 Bitter Jiří KNC 5201 C 60 = 11:00:00

Kategorie H65

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4199 Vaigl Rudolf TAP 3901 C 73 = 11:13:00 51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 76 = 11:16:00 410733 Rejpal Petr SCP 4100 C 79 = 11:19:00 51333 Burýšek Slavomír TJP 3600 C 82 = 11:22:00 420425 Zábranský Emil SLA 4200 C 85 = 11:25:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 53771 Šrůta Pavel PGP 3802 C 94 = 11:34:00 51267 Lejsek Tom TEP 3700 C 97 = 11:37:00 53555 Chloupek Radek SLP 4001 C 100 = 11:40:00 53507 Hlavatý Karel SJP 4200 C 103 = 11:43:00 51640 Suchý Karel PGP 4300 C 106 = 11:46:00 49404 Semorád Miloš SCP 3300 C 109 = 11:49:00 53523 Tahotný Urban TJP 3701 C 112 = 11:52:00 ......................... VAK C 115 = 11:55:00

Kategorie H75

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    55 m, 10 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49622 Mack Zdeněk SJP 2700 C 41 = 10:41:00 51964 Hanák Milan FSP 3400 C 45 = 10:45:00 52098 Samohýl Richard PGP 2800 C 49 = 10:49:00 52254 Kalivoda Viktor KNC 3300 C 53 = 10:53:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00

Kategorie HDR

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 434596 Arnoštová Veronika VSP 0450 C 0 = 10:00:00 301025 Bartoň Michal KAM 0107 C 0 = 10:00:00 neregistro 301029 Chaloupka Viktor KAM 0301 C 0 = 10:00:00 8666 Cincibusová Lenka FSP 0450 C 0 = 10:00:00 8866 Dobiášová Anna ROU 0550 C 0 = 10:00:00 8867 Dobiášová Jitka ROU 0350 C 0 = 10:00:00 301036 Fantová Kája TAP C 0 = 10:00:00 neregistro 301037 Fantová Míša TAP C 0 = 10:00:00 neregistro 301040 Gondovi TAP C 0 = 10:00:00 neregistro 406955 Hankovcová Helena KAM 0350 C 0 = 10:00:00 361988 Hartmanová Barbora TAP C 0 = 10:00:00 neregistro 301042 Hejsek Filip KAM 0204 C 0 = 10:00:00 301048 Hojný Václav SCP 0400 C 0 = 10:00:00 neregistro 438628 Janderová Barbora DVP 0251 C 0 = 10:00:00 2011818 Jirkovský Jan SLA 0500 C 0 = 10:00:00 2011819 Jirkovská Magdaléna SLA 0550 C 0 = 10:00:00 301056 Kovařík Tomáš KAM 0300 C 0 = 10:00:00 301060 Lauer Šimon MFP C 0 = 10:00:00 neregistro 301067 Moučka Ondřej KAM 0302 C 0 = 10:00:00 301069 Němec Richard NER C 0 = 10:00:00 neregistro 420445 Přemek Marhold ZVO 0303 C 0 = 10:00:00 neregistro 361915 Ransdorf Michal TAP C 0 = 10:00:00 neregistro 301071 Rohlíček Alois MFP 9986 C 0 = 10:00:00 neregistro 361925 Vančurová Monika TAP C 0 = 10:00:00 neregistro 232892 Vaníček Josef MFP 0500 C 0 = 10:00:00 232893 Vaníčková Anna MFP 0552 C 0 = 10:00:00 420416 Vondra Tomáš FSP C 0 = 10:00:00 neregistro 436925 Zánová Aneta KAM 0351 C 0 = 10:00:00 301079 Šťastný Tomáš TAP C 0 = 10:00:00 neregistro 897371 Řadová Lucie DKP 0251 C 0 = 10:00:00 351962 Řeháková Ludmila DVP 0451 C 0 = 10:00:00

Kategorie P2

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    35 m,  9 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 301061 Lucie Liberdova PGP C 42 = 10:42:00 neregistro 253137 Novák Václav PGP 9600 C 42 = 10:42:00 246811 Nováková Lenka PGP 6551 C 42 = 10:42:00 428267 Rokůsek Jan ROU 4201 C 42 = 10:42:00 301073 Rokůsková Jana ROU 4751 C 42 = 10:42:00 8879 Sedláčková ROZ C 42 = 10:42:00 neregistro 52893 Svatoš Jan ODV 9803 C 42 = 10:42:00 49650 Šíma Vladislav DKL 9700 C 42 = 10:42:00 neregistro 301697 Šímová Martina DKL 9350 C 42 = 10:42:00 neregistro

Kategorie T4

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 301028 Buriánková Martina MFP 9989 C 50 = 10:50:00 neregistro 301031 Chaloupková Dana KAM 7150 C 50 = 10:50:00 neregistro 53595 Hánělová Katarina ZVO 7351 C 50 = 10:50:00 301051 Jiří Benc TAP C 50 = 10:50:00 neregistro 49370 Knotek Kamil OLP 5701 C 50 = 10:50:00 515033 Knotek Kamil OLP C 50 = 10:50:00 neregistro 420415 Marholdová Martina ZVO 7451 C 50 = 10:50:00 301065 Melkes Zbyněk MFP 9995 C 50 = 10:50:00 neregistro 301072 Rohlíček Jan MFP 9985 C 50 = 10:50:00 neregistro 49420 Sviták Petr OLP 7102 C 50 = 10:50:00 51855 Vančura Milan TAP 7502 C 50 = 10:50:00 neregistro 434579 Červinková Denisa OKP 6750 C 50 = 10:50:00

Kategorie T6

24.10.2009 5. závod Pražského žebříčku - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení    90 m, 19 kontrol           tištěno 23.10.2009   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 0 = 10:00:00 361965 Řehák Jiří DVP 7401 C 0 = 10:00:00