Konečné výsledky kategorie                                          3.11.2008 15:03:32
                                   Kozly dopoledne
===ČSOB-MFP==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudská Ludmila        TJ Turnov            TUR9851 C      19.07  +      
  2.Kubecová Kateřina     TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C      20.15  +  1.08
  3.Staňová Karolína      OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C      24.57  +  5.50
  4.Kohoutová Barbora     OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 C      27.01  +  7.54
  5.Řezáčová Veronika     OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C      31.15  + 12.08
  6.Bergdahl Julia        Sävedalens AIK       SWEXXX3 D      37.43  + 18.36
  7.Čiháková Barbora      TJ Tatran Kostelec n KNC9950 C      39.14  + 20.07
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.6km   75m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Zuzana     SK Praga Praha       PGP9950 C      21.18  +      
  2.Doležalová Eliška     OK Jiskra Nový Bor   BOR99          22.47  +  1.29
  3.Rokusková Eliška      SKOB Roudnice nad La ROU            23.44  +  2.26
  4.Procházková Jana      TJ Loko Beroun       LBE9950 C      24.13  +  2.55
  5.Kyselová Nela         SKOB Roudnice nad La ROU9951 C      30.07  +  8.49
  6.Pelikánová Máša       VŠSK MFF UK Praha    mfp0050 C      32.23  + 11.05
  7.Benešová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C      36.09  + 14.51
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.1km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šňupárková Anna       SK Kotlářka Praha    DKP9652 B      16.11  +      
  2.Nováková Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9751 B      16.42  +  0.31
  3.Veselá Rebeka         SK Kamenice          KAM9652 C      18.59  +  2.48
  4.Hrabánková Klára      SK Praga Praha       PGP9654 B      20.17  +  4.06
  5.Hausenblasová KarolínaSK Kamenice          KAM9650 C      20.26  +  4.15
  6.Kameníková Andrea     OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B      22.46  +  6.35
  7.Barkmanová Marie      OK Jiskra Nový Bor   BOR9650 C      23.03  +  6.52
  8.Hejnalová Eva         SK Kamenice          KAM9651 B      23.26  +  7.15
  9.Slavíková Silvie      SK Praga Praha       PGP9751 C      23.45  +  7.34
 10.Vydrová Karolína      OK RECO Sport        PEN9650        23.51  +  7.40
 11.Linková Alena         TJ Turnov            TUR9751 C      25.42  +  9.31
 12.Kohlová Monika        TJ Turnov            TUR9756 C      25.59  +  9.48
 13.Poláková Denisa       TJ Turnov            TUR9651 C      29.28  + 13.17
 14.Hrochová Tereza       OK Jiskra Nový Bor   BOR9656 C      29.53  + 13.42
 15.Tomášová Lucie        OK Jiskra Nový Bor   BOR9752 C      31.24  + 15.13
 16.Hodanová Kateřina     OK Jiskra Nový Bor   BOR9652 C      35.10  + 18.59
 17.Klečková Kamila       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9751 C      58.25  + 42.14
 18.Zábranská Kristýna    SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9852 C      60.14  + 44.03
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.3km  100m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna         TJ Loko Liberec      LLI9651 B      21.38  +      
  2.Procházková Marie     Sokol Dobřichovice   DCE9550 B      22.14  +  0.36
  3.Pavlů Kateřina        SK Praga Praha       PGP9554 B      24.13  +  2.35
  4.Hlubučková Kristýna   SK Kamenice          KAM9551 B      24.18  +  2.40
  5.Gotvaldová Dominika   OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B      29.27  +  7.49
  6.Křemenová Natálie     SK Praga Praha       PGP9450 B      30.42  +  9.04
  7.Kamererová Valerie    SK Kamenice          KAM9452        36.39  + 15.01
  8.Čepelková Nikola      TJ Turnov            TUR9551 C      36.51  + 15.13
  9.Körberová Andrea      TJ Turnov            TUR9455 C      39.58  + 18.20
 10.Najbrtová Lucie       TJ Stadion Nový Bor  STB9498 C      40.46  + 19.08
 11.Malcová Kateřina      SKOB Roudnice nad La ROU9551 B      41.25  + 19.47
 12.Göttlichová Adéla     OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C      43.24  + 21.46
    Karmazínová Lucie     TJ Loko Beroun       LBE9550 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.7km  120m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Anna         SK Praga Praha       PGP9350 A      26.54  +      
  2.Žitná Jana            SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9201        28.44  +  1.50
  3.Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE9350 B      30.46  +  3.52
  4.Švábková Anna         TJ Turnov            TUR9352 B      30.55  +  4.01
  5.Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C      31.45  +  4.51
  6.Hradecká Lucie        OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B      31.54  +  5.00
  7.Vlčková Klára         KOB Děčín            LDC9250 C      32.54  +  6.00
  8.Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 A      36.09  +  9.15
  9.Lejsková Pavlína      TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B      36.36  +  9.42
 10.Černá Dominika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9251 C      37.10  + 10.16
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.9km  175m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježková Dominika      SK Praga Praha       PGP9053 A      32.39  +      
  2.Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154        36.27  +  3.48
  3.Havrdová Barbora      VSK Slavia TU Libere VLI9150 B      46.11  + 13.32
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        2.9km  140m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Janatová Lucie        SK Kotlářka Praha    DKP8154 R      28.30  +        R:    0b
  2.Hlavatá Andrea        OK Chrastava         CHA8753        33.00  +  4.30  R:    0b
  3.Bakovská Jitka        KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C      33.01  +  4.31  R:    0b
  4.Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C      36.19  +  7.49  R:    0b
  5.Kohlová Zuzana        SKOB Kralupy nad Vlt KPY8852 C      36.24  +  7.54  R:    0b
  6.Neradová Eva          KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B      36.39  +  8.09  R:    0b
  7.Skripniková Kateřina  VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C      38.02  +  9.32  R:    0b
  8.Siblíková Jana        SK Slavia Praha      SLP7952 C      39.06  + 10.36  R:    0b
  9.Kuželová Michaela     VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C      42.15  + 13.45  R:    0b
 10.Vojtková Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C      45.01  + 16.31  R:    0b
 11.Hanovcová Helena      TJ Slavia Hradec Krá SHK7453        55.09  + 26.39  R:    0b
 12.Ježková Klára         SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C      60.25  + 31.55  R:    0b
 13.Wohanková Kateřina    TJ Spartak Vrchlabí  VRL7955 C      88.27  + 59.57  R:   -0b
    Gorčicová Eliška      OK Chrastava         CHA9150    DISK              
    Mesiarkinová Kamila   TJ Stadion Nový Bor  STB        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        4.0km  225m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Betková Štěpánka      VSK Přírodní vědy UK PVP8750 C      36.16  +        R:    0b
  2.Tichovská Hana        SK Praga Praha       PGP6652 R      38.52  +  2.36  R:    0b
  3.Mališová Barbora      SK Kotlářka Praha    DKP8654 C      39.39  +  3.23  R:    0b
  4.Kašková Barbora       OK Chrastava         CHA8050        40.49  +  4.33  R:    0b
  5.Hradecká Petra        OK Doksy             DOK6850 C      41.45  +  5.29  R:    0b
  6.Henychová Zuzana      VSK Slavia TU Libere VLI6151 C      42.27  +  6.11  R:    0b
  7.Kašková Kateřina      OK Chrastava         CHA7850        43.02  +  6.46  R:    0b
  8.Tichovská Martina     SK Praga Praha       PGP8658 R      43.16  +  7.00  R:    0b
  9.Pokorná Magdalena     SK Praga Praha       PGP7562 C      44.10  +  7.54  R:    0b
 10.Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C      46.30  + 10.14  R:    0b
 11.Kadavá Jana           OK Chrastava         CHA8251        47.11  + 10.55  R:    0b
 12.Ryšavá Magdalena      SK Praga Praha       PGP7650 R      47.14  + 10.58  R:    0b
 13.Zelená Lenka          SK Praga Praha       PGP8254 C      47.48  + 11.32  R:    0b
 14.Baldrianová Barbora   USK Praha            VSP7850 E      48.26  + 12.10  R:    0b
 15.Macková Eva           SK Zbraslav          ZBP7950        48.55  + 12.39  R:    0b
 16.Smolková Kateřina     SK Praga Praha       PGP8852 B      48.59  + 12.43  R:    0b
 17.Fólová Martina        TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B      49.41  + 13.25  R:    0b
 18.Cabrnochová Eva       TJ Sparta Doly Kladn DKL8450        49.55  + 13.39  R:    0b
 19.Camilla Niklasson     SK Kotlářka Praha    DKP            50.31  + 14.15  R:    0b
 20.Krásná Václava        KOB Dobruška         DOB8181 C      50.46  + 14.30  R:    0b
 21.Zelená Markéta        SK Praga Praha       PGP5850 C      51.48  + 15.32  R:    0b
 22.Koppová Ingrid        SK Slavia Praha      SLP7960 C      54.04  + 17.48  R:    0b
 23.Chloupková Jana       SK Slavia Praha      SLP5951 C      54.34  + 18.18  R:    0b
 24.Korejčíková Dáďa      TJ Loko Liberec      LLI5550 C      54.36  + 18.20  R:    0b
 25.Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 C      55.03  + 18.47  R:    0b
 26.Nosálová Eliška       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8250 C      55.07  + 18.51  R:    0b
 27.Hejtmánková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8462 C      57.11  + 20.55  R:    0b
 28.Kalinová Markéta      VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C      59.42  + 23.26  R:    0b
 28.Kučerová Lada         TJ Loko Beroun       LBE7450 C      59.42  + 23.26  R:    0b
 30.Šimková Markéta       VSK Přírodní vědy UK PVP7751 C      60.16  + 24.00  R:    0b
 31.Karasová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C      61.48  + 25.32  R:    0b
 32.Tloušťová Eva         AC Sparta Praha      SCP6950 C      78.31  + 42.15  R:   -0b
    Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        2.9km  140m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Lenka       SKOB Roudnice nad La ROU6650 C      38.39  +      
  2.Kyselová Jana         SKOB Roudnice nad La ROU7050 C      49.20  + 10.41
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        3.7km  205m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Posseltová Romana     TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C      45.04  +      
  2.Linková Iva           TJ Turnov            TUR6850 C      45.24  +  0.20
  3.Benešová Jaroslava    TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C      45.54  +  0.50
  4.Kettnerová Lenka      TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C      48.30  +  3.26
  5.Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C      49.24  +  4.20
  6.Kavková Dana          AC Sparta Praha      SCP6150 C      49.30  +  4.26
  7.Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C      51.36  +  6.32
  8.Štraitová Jitka       SK OK 24 Praha       OKP7252 C      53.25  +  8.21
  9.Nehasilová Zuzana     KOB Děčín            LDC7150 C      54.31  +  9.27
 10.Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C      56.14  + 11.10
 11.Tichá Jana            TJ OK Tolar          TJH6451 C      57.09  + 12.05
 12.Ježková Regina        SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C      57.14  + 12.10
 13.Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C      59.38  + 14.34
 14.Buková Jana           SKOB Roudnice nad La ROU7150 C      60.56  + 15.52
 15.Slavíková Kateřina    SK Praga Praha       PGP6650 C      63.46  + 18.42
 16.Hejnalová Hana        OK 99 Hradec Králové PHK6151 C      65.29  + 20.25
 17.Nováková Irena        SK OK 24 Praha       OKP6651 C      66.01  + 20.57
 18.Landovská Ivana       SK Praga Praha       PGP6251 C      66.30  + 21.26
 19.Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C      82.34  + 37.30
 20.Jandová Hana          TJ Loko Chomutov     LCV7150 C      84.45  + 39.41
 MS Rydlová Magda         TJ Tatran Jablonec n TJN     C MS   39.43  + -5.21
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.7km  205m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Abelová Ivana         TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C      42.11  +      
  2.Vlčková Jindra        KOB Děčín            LDC6451 C      48.35  +  6.24
  3.Švábková Šárka        TJ Turnov            TUR6552 C      49.15  +  7.04
  4.Živcová Pavlína       OB Rozmarýn Litoměři DLT6651 C      61.12  + 19.01
  5.Krafková Ita          OK Jiskra Nový Bor   BOR            67.49  + 25.38
  6.Večeřová Ivana        TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C      77.04  + 34.53
  7.Kašparová Irena       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C      83.18  + 41.07
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.5km  160m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa           OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C      38.04  +      
  2.Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C      41.08  +  3.04
  3.Vrabcová Jindra       AC Sparta Praha      SCP6151 C      41.38  +  3.34
  4.Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C      45.53  +  7.49
  5.Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP6253 C      48.01  +  9.57
  6.Hrabánková Ilona      SK Praga Praha       PGP6250 C      49.54  + 11.50
  7.Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C      51.13  + 13.09
  8.Hartlová Blanka       TJ AERO Odolená Voda ODV6350 C      52.32  + 14.28
  9.Kohlová Alena         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C      55.51  + 17.47
 10.Ledvinová Jana        neregistrovaní       NER9950        56.14  + 18.10
 11.Petrová Věra          VSK Slavia TU Libere VLI6251 C      57.18  + 19.14
 12.Bergdahl Karin        Sävedalens AIK       SWEXXX2 D      60.07  + 22.03
 13.Wolkerová Dagmar      Sokol Troja          TJP5250 C      62.00  + 23.56
 
Konečné výsledky kategorie: D50         3.5km  160m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana       OK Chrastava         CHA5150        40.41  +      
  2.Úlehlová Ivana        OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C      43.02  +  2.21
  3.Neradová Alena        KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C      44.14  +  3.33
  4.Konopáčová Jana       TJ Turnov            TUR5650 C      47.00  +  6.19
  5.Bradnová Věra         OK Chrastava         CHA5550        48.06  +  7.25
  6.Kadavá Eva            OK Chrastava         CHA5750        51.36  + 10.55
  7.Klímová Jitka         KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C      53.18  + 12.37
  8.Omová Jana            TJ Turnov            TUR5150 C      54.28  + 13.47
  9.Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C      58.00  + 17.19
 10.Horčíková Marie       OK Chrastava         CHA4350        63.54  + 23.13
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.9km  140m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazínová Ivana     VSK Slavia TU Libere VLI5150 C      37.20  +      
  2.Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C      39.01  +  1.41
  3.Dvořáková Ladislava   SK Praga Praha       PGP4451 C      40.38  +  3.18
  4.Haňkovská Jana        SK Praga Praha       PGP4050 C      43.19  +  5.59
  5.Kubátová Milada       SK Praga Praha       PGP4750 C      48.02  + 10.42
  6.Ender Irina           HSG Turbine Zittau   ZIT5052 D      48.54  + 11.34
  7.Brabcová Jindra       TJ Loko Chomutov     LCV4750 C      48.59  + 11.39
  8.Křtěnská Leontina     OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C      49.25  + 12.05
  9.Nedvídková Jitka      OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C      49.31  + 12.11
 10.Pachnerová Jaroslava  VSK Slavia TU Libere VLI5152 C      52.00  + 14.40
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.9km  140m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štrojsová Jaroslava   KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C      46.40  +      
  2.Kašková Eva           OK Chrastava         CHA4650        47.40  +  1.00
  3.Nejezchlebová Věra    KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C      58.20  + 11.40
  4.Folprechtová Marie    TJ Turnov            TUR4250 C      62.51  + 16.11
  5.Kalábová Lída         TJ Dopravní podniky  DVP4650 C      94.13  + 47.33
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.3km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Langrová Marie        OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C      43.49  +      
  2.Haufe Heiderose       HSG Turbine Zittau   ZIT4351        64.21  + 20.32
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ludvík Matyáš         TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C      16.05  +      
  2.Jíra Tomáš            OK Roztoky           ROZ9800 C      18.43  +  2.38
  3.Novák František       Sokol Troja          TJP0002 C      21.07  +  5.02
  4.Birnbaum Adam         OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C      24.23  +  8.18
  5.Ondřejček Jiří        TJ AERO Odolená Voda ODV9800 C      24.29  +  8.24
  6.Buk Petr              SKOB Roudnice nad La ROU0001 C      25.22  +  9.17
  7.Horák Jan             KOB Děčín            LDC9800 C      27.33  + 11.28
  8.Kašpar František      SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C      30.32  + 14.27
  9.Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C      96.47  + 80.42
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.6km   75m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ullrich Jakub         OK Jiskra Nový Bor   BOR9900        16.06  +      
  2.Melichar Vojta        TJ Loko Liberec      LLI9802 C      18.10  +  2.04
  3.Hroch Matyáš          OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C      23.36  +  7.30
  4.Kučera Tomáš          TJ Loko Teplice      LTP0000 C      24.12  +  8.06
  5.Pelikán Lukáš         VŠSK MFF UK Praha    mfp9800        47.31  + 31.25
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.2km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučera Jindřich       TJ Loko Teplice      LTP9600 C      17.59  +      
  2.Ježek Ondřej          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 C      20.57  +  2.58
  3.Meisner Jiří          OK Jiskra Nový Bor   BOR9602 C      21.12  +  3.13
  4.Boskovský Vojtěch     OK Doksy             DOK9601 C      21.26  +  3.27
  5.Wolf Filip            TJ Turnov            TUR9701 C      22.25  +  4.26
  6.Průcha Petr           OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 C      23.43  +  5.44
  7.Buk Michal            SKOB Roudnice nad La ROU9601 B      23.44  +  5.45
  8.Křemen Štěpán         SK Praga Praha       PGP9800 C      23.59  +  6.00
  9.Kocáb Petr            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9602 C      26.41  +  8.42
 10.Červinka František    SK OK 24 Praha       OKP9600 C      30.16  + 12.17
 11.Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C      30.31  + 12.32
 12.Prášek Otakar         SK Praga Praha       PGP9700        33.51  + 15.52
    Hradecký Jaroslav     OK Doksy             DOK9600 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.5km  115m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B      21.49  +      
  2.Rychlý Michal         TJ Turnov            TUR9402 C      22.17  +  0.28
  3.Pavlovec Jan          OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 B      22.18  +  0.29
  4.Picek Štěpán          TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B      22.26  +  0.37
  5.Šňupárek Václav       SK Kotlářka Praha    DKP9500 B      25.35  +  3.46
  6.Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C      26.07  +  4.18
  7.Malec Oldřich         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 B      26.26  +  4.37
  8.Posselt Martin        TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C      27.20  +  5.31
  9.Štádlík Lukáš         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9401 B      27.35  +  5.46
 10.Stránský Martin       OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C      27.45  +  5.56
 11.Nejman Stanislav      OK Chrastava         CHA9500        28.59  +  7.10
 12.Rybář Leon            VSK Slavia TU Libere VLI9502 C      30.57  +  9.08
 13.Landovský Jakub       SK Praga Praha       PGP9601 B      32.13  + 10.24
 14.Boskovský Tomáš       OK Doksy             DOK9400 C      32.35  + 10.46
 15.Kašpar Vojtěch        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9500 B      35.24  + 13.35
 16.Řada Jakub            SK Kotlářka Praha    DKP9401 C      36.07  + 14.18
 17.Uhlíř Marek           TJ Loko Beroun       LBE9400 C      37.31  + 15.42
 18.Červinka Jiří         SK OK 24 Praha       OKP9500 B      37.33  + 15.44
 19.Hulha Lukáš           TJ Loko Teplice      LTP9405 C      45.14  + 23.25
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.9km  175m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichý Tomáš           TJ OK Tolar          TJH9201 B      31.07  +      
  2.Buk Jindřich          SKOB Roudnice nad La ROU9303 B      31.52  +  0.45
  3.Zakouřil Vít          TJ Turnov            TUR9301 B      31.54  +  0.47
  4.Prášek Přemysl        SK Praga Praha       PGP9302 B      33.03  +  1.56
  5.Průcha Pavel          OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B      35.56  +  4.49
  6.Líbal Jakub           SKOB Roudnice nad La ROU9202 C      38.37  +  7.30
  7.Švábek Jan            TJ Turnov            TUR9303 C      43.39  + 12.32
  8.Svoboda Jakub         SKOB Roudnice nad La ROU9301 C      45.37  + 14.30
 MS Němečková Jarmila     SK OK 24 Praha       OKP     B MS   33.22  +  2.15
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.7km  205m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Landovský Tomáš       SK Praga Praha       PGP9103 A      30.15  +      
  2.Škara Vojtěch         TJ Loko Teplice      LTP9102 C      35.16  +  5.01
  3.Večeřa Martin         TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B      36.56  +  6.41
  4.Novák Libor           SK OK 24 Praha       OKP9100 B      41.37  + 11.22
  5.Pávek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C      44.52  + 14.37
  6.Novák Zdeněk          TJ Stadion Nový Bor  STB9101 C      48.55  + 18.40
  7.Nerad Jaroslav        KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C      57.52  + 27.37
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.0km  225m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Striukas Rapolas      SK Kotlářka Praha    DKP8700        28.19  +        R:    0b
  2.Ludvík Vojtěch        TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A      35.49  +  7.30  R:    0b
  3.Macek Jiří            KOB Chemopetrol Litv LIT8401        38.09  +  9.50  R:    0b
  4.Rydl Jiří             TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C      38.15  +  9.56  R:    0b
  5.Karvánek Petr         OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C      41.13  + 12.54  R:    0b
  6.Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR7202 C      41.20  + 13.01  R:    0b
  7.Harazin Martin        VSK Slavia TU Libere VLI7400 C      41.33  + 13.14  R:    0b
  8.Kučerka David         KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C      41.54  + 13.35  R:    0b
  9.Křtěnský Roman        OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C      44.08  + 15.49  R:    0b
 10.Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C      44.09  + 15.50  R:    0b
 11.Pavlík Bronislav      KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C      44.46  + 16.27  R:    0b
 12.Karmazín Petr         VSK Slavia TU Libere VLI4901 C      46.50  + 18.31  R:    0b
 13.Ludvík Petr           TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C      47.35  + 19.16  R:    0b
 14.Škoda Přemek          VSK Slavia TU Libere VLI5301 C      48.14  + 19.55  R:    0b
 15.Pavlík Libor          KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C      48.24  + 20.05  R:    0b
 16.Koč Zdeněk            SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C      48.30  + 20.11  R:    0b
 17.Špak Zdeněk           VSK Slavia TU Libere VLI8001 C      49.35  + 21.16  R:    0b
 18.Besta Lukáš           TJ Tatran Kostelec n KNC8101 C      49.59  + 21.40  R:    0b
 19.Beránek Radek         OB SK Zvole          ZVO6803 C      53.36  + 25.17  R:    0b
 20.Přeček Zdeněk         AC Sparta Praha      SCP5200 C      53.50  + 25.31  R:    0b
 21.Rulc Zdeněk           TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C      55.11  + 26.52  R:    0b
 22.Kolorenč Pavel        KOB Děčín            LDC8601 C      57.17  + 28.58  R:    0b
 23.Stránský Michal       OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C      58.38  + 30.19  R:    0b
 24.Toušek Filip          SK Zbraslav          ZBP7102 C      63.28  + 35.09  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        5.0km  290m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oma Jakub             TJ Turnov            TUR8002 R      36.14  +        R:    0b
  2.Janata Martin         SK Kotlářka Praha    DKP8306 E      37.06  +  0.52  R:    0b
  3.Kořínek Jindřich      TJ Turnov            TUR8406 C      38.03  +  1.49  R:    0b
  4.Hora Vojtěch          SK Praga Praha       PGP8301 R      39.21  +  3.07  R:    0b
  5.Laciga Radek          SK Praga Praha       PGP8202 C      40.08  +  3.54  R:    0b
  6.Pachner Pavel         VSK Slavia TU Libere VLI7503 C      40.38  +  4.24  R:    0b
  7.Vrabec Ondřej         AC Sparta Praha      SCP8303 C      40.46  +  4.32  R:    0b
  8.Janeček Oldřich       SK Kotlářka Praha    DKP8211 C      40.51  +  4.37  R:    0b
  9.Wolf Daniel           TJ Turnov            TUR9100 A      40.53  +  4.39  R:    0b
 10.Henych Petr           VSK Slavia TU Libere VLI6001 E      41.01  +  4.47  R:    0b
 11.Nehasil David         KOB Děčín            LDC7700        41.41  +  5.27  R:    0b
 12.Peterka Vojtěch       TJ Loko Liberec      LLI7502 C      42.01  +  5.47  R:    0b
 13.Tichovský Martin      SK Praga Praha       PGP6100 C      42.25  +  6.11  R:    0b
 14.Wohanka Petr          TJ Spartak Vrchlabí  VRL7305 C      42.30  +  6.16  R:    0b
 15.Pokorný Ondřej        SK Praga Praha       PGP7506 C      42.54  +  6.40  R:    0b
 16.Krejčí Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C      43.02  +  6.48  R:    0b
 17.Skripnik Ondřej       VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C      43.35  +  7.21  R:    0b
 18.Dikoš Pavel           OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C      44.04  +  7.50  R:    0b
 19.Kužel Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C      44.15  +  8.01  R:    0b
 20.Kobr Tomáš            TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B      44.20  +  8.06  R:    0b
 21.Polák Jaroslav        OK Chrastava         CHA7500        44.50  +  8.36  R:    0b
 22.Kurfürst Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C      45.08  +  8.54  R:    0b
 23.Kožina Petr           SK Praga Praha       PGP6000 C      45.19  +  9.05  R:    0b
 24.Hostaš Petr           TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B      45.21  +  9.07  R:    0b
 25.Lukavec Petr          SK SNS Smržovka      SMR7800 C      45.41  +  9.27  R:    0b
 26.Kvapil Petr           SOK TJ Turnov        TUV7402 C      47.35  + 11.21  R:    0b
 27.Kadavý Petr           OK Chrastava         CHA7800        47.38  + 11.24  R:    0b
 28.Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 C      47.49  + 11.35  R:    0b
 29.Nehasil Vladislav     KOB Děčín            LDC7101 C      48.10  + 11.56  R:    0b
 30.Schröter Pavel         OK Harcov           HAR7203 C      48.23  + 12.09  R:    0b
 31.Němeček Jan           USK Praha            VSP6201 C      48.26  + 12.12  R:    0b
 32.Kalina Miroslav       VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C      48.50  + 12.36  R:    0b
 33.Krejčí Jaroslav ml.   OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A      48.52  + 12.38  R:    0b
 34.Horák Martin          KOB Děčín            LDC7100 C      49.24  + 13.10  R:    0b
 35.Hýbl Lukáš            SK Praga Praha       PGP7504 C      49.34  + 13.20  R:    0b
 36.Novák Daniel          OK Doksy             DOK8700 C      49.53  + 13.39  R:    0b
 37.Hanovec Petr          TJ Slavia Hradec Krá SHK7101        50.08  + 13.54  R:    0b
 38.Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C      50.10  + 13.56  R:    0b
 39.Šafka Daniel          SK Kamenice          KAM9105 B      50.12  + 13.58  R:    0b
 40.Tichý Martin          TJ OK Tolar          TJH6401 C      50.54  + 14.40  R:    0b
 41.Nemšovský Petr        SK Praga Praha       PGP7602 C      51.07  + 14.53  R:    0b
 42.Hradecký Jaroslav     OK Doksy             DOK6300 C      51.42  + 15.28  R:    0b
 43.Tomeš Jaroslav        SK Kotlářka Praha    DKP8109 C      51.55  + 15.41  R:    0b
 44.Simr Pavel            SKOB Roudnice nad La ROU7504 C      51.56  + 15.42  R:    0b
 45.Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C      52.12  + 15.58  R:    0b
 46.Vaněk Petr            SK Zbraslav          ZBP7302 C      52.18  + 16.04  R:    0b
 47.Rakovec Michal        AC Sparta Praha      SCP6901 C      53.00  + 16.46  R:    0b
 48.Urban Hynek           neregistrovaní       NERXXX2 A      53.05  + 16.51  R:    0b
 49.Dubec Pavel           AC Sparta Praha      SCP8003        54.00  + 17.46  R:    0b
 50.Sedlák Radek          KOB Dobruška         DOB7500 C      54.01  + 17.47  R:    0b
 51.Vokál Vojtěch         OK Chrastava         CHA7900        54.10  + 17.56  R:    0b
 52.Beneš Filip           KOB TRETRA Praha     TAP8701 C      54.53  + 18.39  R:    0b
 53.Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C      55.45  + 19.31  R:    0b
 54.Krausz Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C      59.12  + 22.58  R:    0b
 55.Matoušek Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C      59.20  + 23.06  R:    0b
 56.Borovička Milan       VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C      59.44  + 23.30  R:    0b
 57.Kohl Ondřej           VSK Přírodní vědy UK PVP8600 C      62.48  + 26.34  R:    0b
 58.Duda Antonín          SK SNS Smržovka      SMR     C      64.25  + 28.11  R:    0b
 59.Holec Jan             SKOB Ostrava         MOV6701        64.50  + 28.36  R:    0b
 60.Hromádka Miroslav     Slavoj Severotuk Úst SUL6000 C      65.49  + 29.35  R:    0b
 61.Pospíšil Ondřej       SK Kotlářka Praha    DKP8701 C      66.03  + 29.49  R:    0b
    Karban Zdeněk         SK Kotlářka Praha    DKP     C  DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        4.6km  250m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrian Petr         SK Praga Praha       PGP7203 C      39.16  +      
  2.Novák Libor           SK OK 24 Praha       OKP6504 C      41.34  +  2.18
  3.Šemelík Petr          TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C      42.13  +  2.57
  4.Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C      44.00  +  4.44
  5.Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE6500 C      46.58  +  7.42
  6.Karmazín Pavel        TJ Loko Beroun       LBE6800 C      47.24  +  8.08
  7.Šňupárek Ondřej       SK Kotlářka Praha    DKP6900 C      50.56  + 11.40
  8.Chotětický Václav     KČT Aš               MAS5200 C      51.44  + 12.28
  9.Novotný Dušan         TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C      52.12  + 12.56
 10.Žitný Tomáš           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401        52.39  + 13.23
 11.Kohl Jiří             SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C      57.36  + 18.20
 12.Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C      57.56  + 18.40
 13.Gálus Igor            KOB Děčín            LDC7302 C      58.47  + 19.31
 14.Uhlíř Patrik          TJ Loko Beroun       LBE7000 C      59.09  + 19.53
 15.Posselt Martin        TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C      61.05  + 21.49
 16.Čáp David             SKP OLYMP Praha      OLP7101 C      62.33  + 23.17
 17.Kučera Martin         TJ Loko Teplice      LTP6500 C      63.56  + 24.40
 18.Marek Jan             TJ Loko Beroun       LBE6100 C      65.35  + 26.19
 19.Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C      68.18  + 29.02
 20.Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C      73.06  + 33.50
 21.Švancar Martin        OK Chrastava         CHA7000        75.33  + 36.17
 22.Řada Richard          SK Kotlářka Praha    DKP6701 C      87.34  + 48.18
 23.Kozelka Jan           TJ Loko Chomutov     LCV7000 C      88.59  + 49.43
 24.Dobeš Václav          SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C      92.14  + 52.58
    Ornst Jan             SK Kotlářka Praha    DKP6700 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         4.6km  250m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan            OK RECO Sport        PEN6600 C      41.55  +      
  2.Vlček Petr            KOB Děčín            LDC6401 C      43.58  +  2.03
  3.Schindler Jiří        TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C      46.10  +  4.15
  4.Kubec Pavel           TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C      46.51  +  4.56
  5.Picek Jan             TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C      48.19  +  6.24
  6.Doležal Miloš         OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C      52.01  + 10.06
  7.Švábek Karel          TJ Turnov            TUR6501 C      54.26  + 12.31
  8.Kovář Karel           TJ Loko Teplice      LTP6102 C      55.44  + 13.49
  9.Bruner Luboš          TJ Loko Teplice      LTP6501 C      55.54  + 13.59
 10.Doškář Boris          OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C      61.15  + 19.20
 11.Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR4802 C      66.24  + 24.29
 12.Kašpar Jaroslav       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C      85.57  + 44.02
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.1km  200m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred    Planeta Radebeul     GER52XX        40.11  +      
  2.Slavík Viktor         SK Praga Praha       PGP6300 C      41.17  +  1.06
  3.Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 D      41.47  +  1.36
  4.Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C      46.02  +  5.51
  5.Červinka Stanislav    SK OK 24 Praha       OKP5701 C      46.54  +  6.43
  6.Pavlovec Petr         OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C      47.22  +  7.11
  7.Gorčica Pavel         OK Chrastava         CHA6200        47.32  +  7.21
  7.Petr Josef            VSK Slavia TU Libere VLI6300 C      47.32  +  7.21
  9.Konopáč Jiří          TJ Turnov            TUR5803 C      47.56  +  7.45
 10.Hartl Zdeněk          TJ AERO Odolená Voda ODV6300 C      47.58  +  7.47
 11.Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C      48.59  +  8.48
 12.Červinka Jaroslav     SK OK 24 Praha       OKP5803 C      49.04  +  8.53
 13.Cedrych Karel         Sokol Troja          TJP5500 C      49.19  +  9.08
 14.Havrda Jan            VSK Slavia TU Libere VLI5900 C      49.37  +  9.26
 15.Vrabec Martin         AC Sparta Praha      SCP6100 C      49.53  +  9.42
 16.Čadil Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C      50.35  + 10.24
 17.Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C      51.12  + 11.01
 18.Kavka Jiří            AC Sparta Praha      SCP5900 C      51.24  + 11.13
 19.Strejc                neregistrovaní       NER            52.31  + 12.20
 20.Buriánek Jaromír      AC Sparta Praha      SCP4700 C      52.33  + 12.22
 20.Carlsson Christer     Sävedalens AIK       SWEXXX1 D      52.33  + 12.22
 22.Kudrnáč Martin        SK Kamenice          KAM5901 C      52.49  + 12.38
 23.Pliska Miloš          SK Praga Praha       PGP6304 C      53.25  + 13.14
 24.Dudík Petr            TJ Loko Beroun       LBE5500 C      55.46  + 15.35
 25.Vlk Josef             KOB Děčín            LDC5801 C      55.49  + 15.38
 26.Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C      56.53  + 16.42
 27.Ledvina Tomáš         neregistrovaní       NER9902 C      57.02  + 16.51
 28.Ježek Ladislav        VSK Slavia TU Libere VLI4900 C      58.30  + 18.19
 29.Eiselt Miloš          TJ Loko Teplice      LTP5802 C      60.10  + 19.59
 30.Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C      64.59  + 24.48
 31.Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C      65.59  + 25.48
 32.Fatka Ondřej          SK Praga Praha       PGP6302 C      68.47  + 28.36
 33.Tihon Jaroslav        KOB TRETRA Praha     TAP6102 C      73.36  + 33.25
 34.Grivalský Michal      SK Praga Praha       PGP5900 C      76.07  + 35.56
 35.Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C      77.12  + 37.01
 36.Swoboda Petr          TJ Loko Teplice      LTP5913 C      79.01  + 38.50
 37.Malec Jaroslav        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200 C      81.38  + 41.27
 38.Buk Miloslav          SKOB Roudnice nad La ROU6202 C      83.31  + 43.20
 39.Hulha Karel           TJ Loko Teplice      LTP6001 C      94.05  + 53.54
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.1km  200m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průcha Miloslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C      44.34  +      
  2.Hudský Vlastimil      TJ Turnov            TUR5100 C      49.15  +  4.41
  3.Kaška Rudolf          OK Chrastava         CHA5500        51.21  +  6.47
  4.Kadavý Zdeněk         OK Chrastava         CHA4901        55.36  + 11.02
  5.Vašek Jiří            TJ Turnov            TUR5701 C      62.24  + 17.50
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.5km  160m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Miloš           AC Sparta Praha      SCP4600 C      37.10  +      
  2.Jakubec Jindřich      TJ Turnov            TUR4801 C      38.58  +  1.48
  3.Pospíšil Jiří         SOK TJ Turnov        TUV4701 C      40.03  +  2.53
  4.Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C      41.00  +  3.50
  5.Ender Volker          HSG Turbine Zittau   ZIT5004 D      45.18  +  8.08
  6.Filippi Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP5000 C      46.14  +  9.04
  7.Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C      46.51  +  9.41
  8.Novotný Jiří          SK Slavia Praha      SLP4601 C      47.21  + 10.11
  9.Kotecký Roman         SK Praga Praha       PGP4900 C      48.34  + 11.24
 10.Zelený Vladimír       SK Praga Praha       PGP4800 C      59.03  + 21.53
 11.Lebduška Petr         SKOB Roudnice nad La ROU4702 C      61.30  + 24.20
 12.Kolorenč Pavel        KOB Děčín            LDC5101 C      72.06  + 34.56
    Babický Tomáš         OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.5km  160m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav                                           42.01  +      
  2.Nosál Stanislav       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C      46.02  +  4.01
  3.Pachner Jan           VSK Slavia TU Libere VLI4600 C      52.46  + 10.45
  4.Nejezchleba Jiří      KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C      53.23  + 11.22
  5.Folprecht Eduard      TJ Turnov            TUR4301 C      57.34  + 15.33
  6.Úlehla Zdeněk         OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C      58.54  + 16.53
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.7km  115m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír         SK Praga Praha       PGP3800 C      28.44  +      
  2.Křtěnský Jaroslav     OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C      31.42  +  2.58
  3.Beránek Miroslav      OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C      35.47  +  7.03
  4.Zábranský Emil        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4200 C      36.32  +  7.48
  5.Semorád Miloš         AC Sparta Praha      SCP3300 C      38.05  +  9.21
  6.Němec Vladimír        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4202 C      55.12  + 26.28
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.7km  115m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C      43.13  +      
  2.Langr Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C      44.22  +  1.09
  3.Haufe Horst           HSG Turbine Zittau   ZIT3401 D      53.45  + 10.32
  4.Kalivoda Vladimír     TJ Tatran Kostelec n KNC3800 C      53.56  + 10.43
 
Konečné výsledky kategorie: H75         2.7km  115m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C      45.34  +      
    Cupák Miloslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.8km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Najbrt Tomáš          TJ Stadion Nový Bor  STB     C      18.03  +      
  2.Dastych Petr          OK RECO Sport        PEN            19.39  +  1.36
  3.Živec Matěj           OB Rozmarýn Litoměři DLT            19.52  +  1.49
  3.Dolejší Kateřina      neregistrovaní       NER            19.52  +  1.49
  5.Leník Petr            OB Rozmarýn Litoměři DLT            20.07  +  2.04
  6.Řadová Lucie          SK Kotlářka Praha    DKP0251 C      20.12  +  2.09
  7.Buk Ondřej            SKOB Roudnice nad La ROU01          20.52  +  2.49
  8.Rokůsek Šimon         SKOB Roudnice nad La ROU            22.15  +  4.12
  9.Linková Lucie         TJ Turnov            TUR0251 C      22.22  +  4.19
 10.Pavlík Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C      25.53  +  7.50
 11.Pavlík Matěj          KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C      29.08  + 11.05
 12.Červinková Anička     SK OK 24 Praha       OKP0050 C      31.17  + 13.14
 13.Reisingerová Radka    neregistrovaní       NER            31.32  + 13.29
 14.Krčmář Jáchym                                             32.06  + 14.03
 15.Rydlová Adéla         TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C      32.28  + 14.25
 16.Rydlová Magdaléna     TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C      32.40  + 14.37
 17.Cincibusová Lenka     VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C      35.06  + 17.03
 18.Dobiášová Jitka       SKOB Roudnice nad La ROU0350 C      37.13  + 19.10
 19.Šimůnková Doubravka   VŠSK MFF UK Praha    mfp02          39.32  + 21.29
 20.Šimůnková Agáta       VŠSK MFF UK Praha    mfp04          42.07  + 24.04
 
Konečné výsledky kategorie: P2          1.9km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ullrich Petr          OK Jiskra Nový Bor   BOR            19.22  +      
  2.Škodová Zuzana        VSK Slavia TU Libere VLI5650 C      25.20  +  5.58
  3.Pejchalová Alena      OK RECO Sport        PEN            28.56  +  9.34
  4.Spejchal Petr         OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C      29.59  + 10.37
  5.Dastychová ALexandra  OK RECO Sport        PEN            33.27  + 14.05
  6.Štičková Eva          TJ Loko Liberec      LLI6051 C      34.10  + 14.48
  7.Průchová Elena        OK Jiskra Nový Bor   BOR            41.27  + 22.05
  8.Leníková Jana         neregistrovaní       NERXXX1 C      48.04  + 28.42
  9.Líbalová Marcela      SKOB Roudnice nad La ROU6551 C      49.22  + 30.00
 10.Vlková Soňa           KOB Děčín            LDC     C      65.54  + 46.32
 11.Rokůsek Jan           SKOB Roudnice nad La ROU4201 C      69.32  + 50.10
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.5km  215m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rejholcová Andrea     OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C      34.16  +      
  2.Přibyl Ivan           VŠSK PedF UK Praha   PFP5900 C      34.27  +  0.11
  3.Setínková Eva         SK Kotlářka Praha    DKP8759 C      37.24  +  3.08
  4.Pilát Pavel           neregistrovaní       NER            39.25  +  5.09
  5.Jíra Luboš            OK Roztoky           ROZ6800 C      43.39  +  9.23
  6.Ondřejček Jiří        TJ AERO Odolená Voda ODV7000 C      47.15  + 12.59
  7.Tahotný               neregistrovaní       NER            50.36  + 16.20
  8.Šváb Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C      51.34  + 17.18
  9.Lepšík Vladislav      neregistrovaní       NER            53.32  + 19.16
 10.Melichar Jaromír      TJ Loko Liberec      LLI6301 C      53.34  + 19.18
 11.Setínková Zuzana      SK Kotlářka Praha    DKP5753 C      59.16  + 25.00
 12.Krömer Michael        HSG Turbine Zittau   ZITXXX2        68.50  + 34.34
 13.Nosek Petr            OB Rozmarýn Litoměři DLT            75.48  + 41.32
 14.Krömer Ines           HSG Turbine Zittau   ZITXXX1        90.37  + 56.21
 15.Buk Jiří              SKOB Roudnice nad La ROU69         113.35  + 79.19
    Bozděch Pavel         SK Praga Praha       PGP82      DISK              
    Myšičková Marie       neregistrovaní       NER        DISK