Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                   3.11.2008 15:04:26
                                                                                         Kozly dopoledne
===ČSOB-MFP==============================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.9km   70m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-107     2-102     3-103     4-104     5-105     6-108     7-106     8-100   
  1 Hudská Ludmila              19.07  3.22/1*   6.17/1*   8.45/1*  10.44/1*  12.07/1*  12.59/1*  17.39/1*  18.42/1*  19.07/1* 
    TJ Turnov                          3.22/1*   2.55/3    2.28/4    1.59/1*   1.23/1*   0.52/2    4.40/4    1.03/5    0.25/3  
  2 Kubecová Kateřina           20.15  4.03/2    6.32/2    9.04/2   11.52/2   13.15/2   14.47/2   18.58/2   19.46/2   20.15/2  
    TJ Stadion Nový Bor                4.03/2    2.29/1*   2.32/5    2.48/3    1.23/1*   1.32/6    4.11/1*   0.48/1*   0.29/6  
  3 Staňová Karolína            24.57  4.56/3    9.34/3   12.00/3   15.37/3   18.10/3   19.14/3   23.43/3   24.36/3   24.57/3  
    OK Jiskra Nový Bor                 4.56/3    4.38/6    2.26/3    3.37/6    2.33/5    1.04/3    4.29/2    0.53/2    0.21/1* 
  4 Kohoutová Barbora           27.01  9.58/5   13.26/6   15.49/4   17.48/4   19.17/4   20.01/4   25.36/4   26.38/4   27.01/4  
    OK Jiskra Nový Bor                 9.58/5    3.28/5    2.23/2    1.59/1*   1.29/3    0.44/1*   5.35/5    1.02/4    0.23/2  
  5 Řezáčová Veronika           31.15 12.23/7   15.38/7   17.58/7   21.30/6   24.09/6   25.13/6   29.49/5   30.49/5   31.15/5  
    OK Jiskra Nový Bor                12.23/7    3.15/4    2.20/1*   3.32/5    2.39/6    1.04/3    4.36/3    1.00/3    0.26/5  
  6 Bergdahl Julia              37.43 10.01/6   12.55/5   15.49/4   19.20/5   21.15/5   22.25/5   35.57/6   37.18/6   37.43/6  
    Sävedalens AIK                    10.01/6    2.54/2    2.54/6    3.31/4    1.55/4    1.10/5   13.32/7    1.21/6    0.25/3  
  7 Čiháková Barbora            39.14  5.51/4   12.29/4   16.35/6   23.05/7   26.54/7   29.13/7   36.46/7   38.45/7   39.14/7  
    TJ Tatran Kostelec nad             5.51/4    6.38/7    4.06/7    6.30/7    3.49/7    2.19/7    7.33/6    1.59/7    0.29/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        1.6km   75m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-102     3-103     4-104     5-138     6-100   
  1 Hrabánková Zuzana           21.18  3.55/4    9.04/3   12.18/3   15.42/3   18.05/2   20.51/1*  21.18/1* 
    SK Praga Praha                     3.55/4    5.09/3    3.14/4    3.24/2    2.23/1*   2.46/1*   0.27/1* 
  2 Doležalová Eliška           22.47  2.48/3    6.47/2    9.42/2   13.06/2   16.30/1*  22.18/2   22.47/2  
    OK Jiskra Nový Bor                 2.48/3    3.59/2    2.55/2    3.24/2    3.24/3    5.48/5    0.29/3  
  3 Rokusková Eliška            23.44  2.22/2    6.09/1*   9.14/1*  12.34/1*  19.40/3   23.17/3   23.44/3  
    SKOB Roudnice nad Labe             2.22/2    3.47/1*   3.05/3    3.20/1*   7.06/5    3.37/3    0.27/1* 
  4 Procházková Jana            24.13  3.59/5   11.49/7   14.38/6   18.39/6   21.03/4        /    24.13/4  
    TJ Loko Beroun                     3.59/5    7.50/6    2.49/1*   4.01/6    2.24/2        /         /   
  5 Kyselová Nela               30.07  2.15/1*  10.36/6   15.38/7   19.31/7   24.49/5   29.38/4   30.07/5  
    SKOB Roudnice nad Labe             2.15/1*   8.21/7    5.02/7    3.53/4    5.18/4    4.49/4    0.29/3  
  6 Pelikánová Máša             32.23  4.15/6    9.28/4   14.03/4   18.27/4   28.28/6   31.54/5   32.23/6  
    VŠSK MFF UK Praha                  4.15/6    5.13/4    4.35/6    4.24/7   10.01/6    3.26/2    0.29/3  
  7 Benešová Hana               36.09  4.23/7   10.04/5   14.32/5   18.31/5   29.14/7   35.37/6   36.09/7  
    TJ Sparta Doly Kladno              4.23/7    5.41/5    4.28/5    3.59/5   10.43/7    6.23/6    0.32/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.1km   80m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-107     2-92      3-109     4-93      5-105     6-108     7-71      8-106     9-100   
  1 Šňupárková Anna             16.11  1.55/1*   5.00/3        /     9.24/1*  10.59/1*  11.43/1*  13.45/1*  15.03/1*       /    16.11/1* 
    SK Kotlářka Praha                  1.55/1*   3.05/4  31905.00/17       /     1.35/11   0.44/2    2.02/1*   1.18/1*       /         /   
  2 Nováková Tereza             16.42  2.07/3    4.47/1*       /     9.39/2   11.03/2   11.52/2   14.05/2   15.24/2   16.18/1*  16.42/2  
    SK Kotlářka Praha                  2.07/3    2.40/1* 31950.13/18       /     1.24/4    0.49/3    2.13/2    1.19/2    0.54/4    0.24/10 
  3 Veselá Rebeka               18.59  2.19/6    6.02/7   73.03/3   10.52/4   12.20/4   13.11/4   15.53/3   17.31/3   18.35/2   18.59/3  
    SK Kamenice                        2.19/6    3.43/8   67.01/1*       /     1.28/7    0.51/4    2.42/4    1.38/4    1.04/10   0.24/10 
  4 Hrabánková Klára            20.17  2.29/7    5.36/6        /    11.52/6   13.49/7   14.40/7   17.10/4   18.57/4   19.54/3   20.17/4  
    SK Praga Praha                     2.29/7    3.07/5  31901.24/16       /     1.57/15   0.51/4    2.30/3    1.47/7    0.57/6    0.23/9  
  5 Hausenblasová Karolína      20.26  2.07/3    4.59/2   72.15/1*  10.03/3   11.22/3   12.02/3   17.42/5   19.20/5   20.07/4   20.26/5  
    SK Kamenice                        2.07/3    2.52/3   67.16/3        /     1.19/2    0.40/1*   5.40/14   1.38/4    0.47/1*   0.19/3  
  6 Kameníková Andrea           22.46  2.05/2    5.34/5   72.55/2   11.11/5   12.39/5   13.39/5   20.01/8   21.31/6   22.24/5   22.46/6  
    OK Jiskra Nový Bor                 2.05/2    3.29/7   67.21/5        /     1.28/7    1.00/11   6.22/16   1.30/3    0.53/3    0.22/6  
  7 Barkmanová Marie            23.03  4.13/13   9.25/14  76.35/7   14.28/10  15.50/10  16.41/9   19.25/7   21.44/7   22.39/6   23.03/7  
    OK Jiskra Nový Bor                 4.13/13   5.12/14  67.10/2        /     1.22/3    0.51/4    2.44/5    2.19/12   0.55/5    0.24/10 
  8 Hejnalová Eva               23.26  2.15/5    5.24/4        /    13.00/8   14.33/8   15.46/8   19.20/6   21.44/7   23.10/7   23.26/8  
    SK Kamenice                        2.15/5    3.09/6  31898.36/15       /     1.33/9    1.13/16   3.34/9    2.24/14   1.26/15   0.16/1* 
  9 Slavíková Silvie            23.45  3.01/8    7.16/9   75.55/5   14.12/9   15.39/9   16.43/10  20.36/9   22.14/9   23.25/8   23.45/9  
    SK Praga Praha                     3.01/8    4.15/10  68.39/11       /     1.27/5    1.04/13   3.53/11   1.38/4    1.11/12   0.20/5  
 10 Vydrová Karolína            23.51  4.22/14   7.13/8   74.31/4   12.33/7   13.38/6   14.32/6   20.41/10  22.37/10  23.35/9   23.51/10 
    OK RECO Sport                      4.22/14   2.51/2   67.18/4        /     1.05/1*   0.54/9    6.09/15   1.56/8    0.58/7    0.16/1* 
 11 Linková Alena               25.42  3.48/11   8.41/11  76.43/8   15.29/12  17.14/11  18.32/11  21.55/11  24.03/11  25.17/10  25.42/11 
    TJ Turnov                          3.48/11   4.53/13  68.02/7        /     1.45/14   1.18/17   3.23/8    2.08/10   1.14/14   0.25/14 
 12 Kohlová Monika              25.59  3.12/9    7.36/10  76.07/6   15.16/11  18.32/13  19.23/13  22.32/12  24.46/12  25.37/11  25.59/12 
    TJ Turnov                          3.12/9    4.24/11  68.31/10       /     3.16/18   0.51/4    3.09/7    2.14/11   0.51/2    0.22/6  
 13 Poláková Denisa             29.28  8.47/16  12.45/15  80.43/11  18.32/15  20.13/15  21.14/15  25.03/13  27.52/13  29.03/12  29.28/13 
    TJ Turnov                          8.47/16   3.58/9   67.58/6        /     1.41/13   1.01/12   3.49/10   2.49/16   1.11/12   0.25/14 
 14 Hrochová Tereza             29.53  4.04/12   8.45/12  79.27/10  17.24/14  19.47/14  21.07/14  25.43/14  28.32/14  29.34/13  29.53/14 
    OK Jiskra Nový Bor                 4.04/12   4.41/12  70.42/14       /     2.23/17   1.20/18   4.36/12   2.49/16   1.02/9    0.19/3  
 15 Tomášová Lucie              31.24  3.22/10   8.47/13  77.43/9   16.22/13  17.55/12  19.04/12  26.33/15  29.00/15  30.54/14  31.24/15 
    OK Jiskra Nový Bor                 3.22/10   5.25/15  68.56/12       /     1.33/9    1.09/15   7.29/17   2.27/15   1.54/17   0.30/16 
 16 Hodanová Kateřina           35.10  5.05/15  20.04/16  88.11/12  26.22/16  27.49/16  28.42/16  31.29/16  33.48/16  34.46/15  35.10/16 
    OK Jiskra Nový Bor                 5.05/15  14.59/17  68.07/8        /     1.27/5    0.53/8    2.47/6    2.19/12   0.58/7    0.24/10 
 17 Klečková Kamila             58.25  9.09/17  37.04/17 105.15/13  43.30/17  45.05/17  46.01/17  54.54/18  56.59/17  58.03/16  58.25/17 
    SKOB STAVIMAT Slaný                9.09/17  27.55/18  68.11/9        /     1.35/11   0.56/10   8.53/18   2.05/9    1.04/10   0.22/6  
 18 Zábranská Kristýna          60.14 32.33/18  38.49/18 107.55/14  46.15/18  48.20/18  49.24/18  54.32/17  57.54/18  59.30/17  60.14/18 
    SKOB STAVIMAT Slaný               32.33/18   6.16/16  69.06/13       /     2.05/16   1.04/13   5.08/13   3.22/18   1.36/16   0.44/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.3km  100m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-82      2-91      3-79      4-109     5-93      6-46      7-85      8-58      9-59     10-71     11-88     12-100   
  1 Štičková Anna               21.38  3.50/1*   6.31/1*   8.23/2        /    11.11/2   12.41/2   14.09/2   15.23/2   17.29/2   18.15/2   19.38/2   21.16/1*  21.38/1* 
    TJ Loko Liberec                    3.50/1*   2.41/1*   1.52/5  31963.37/11       /     1.30/6    1.28/2    1.14/1*   2.06/1*   0.46/4    1.23/3    1.38/2    0.22/4  
  2 Procházková Marie           22.14  4.00/3    6.41/2    7.46/1*       /    10.22/1*  11.46/1*  13.31/1*  15.08/1*  17.16/1*  18.06/1*  19.35/1*  21.52/2   22.14/2  
    Sokol Dobřichovice                 4.00/3    2.41/1*   1.05/2        /         /     1.24/5    1.45/5    1.37/4    2.08/2    0.50/7    1.29/4    2.17/10   0.22/4  
  3 Pavlů Kateřina              24.13  4.13/4    7.05/3    8.56/3   74.27/1*  12.11/3   13.48/3   15.31/3   17.18/3   19.45/3   20.29/3   22.10/3   23.51/3   24.13/3  
    SK Praga Praha                     4.13/4    2.52/3    1.51/4   65.31/4        /     1.37/8    1.43/4    1.47/7    2.27/4    0.44/1*   1.41/5    1.41/3    0.22/4  
  4 Hlubučková Kristýna         24.18  6.02/8    9.17/5   10.16/4   75.23/2   12.51/4   14.26/4   15.47/4   17.18/3   20.35/4   21.19/4   22.31/4   23.59/4   24.18/4  
    SK Kamenice                        6.02/8    3.15/5    0.59/1*  65.07/1*       /     1.35/7    1.21/1*   1.31/2    3.17/10   0.44/1*   1.12/1*   1.28/1*   0.19/1* 
  5 Gotvaldová Dominika         29.27  5.19/6    8.20/4   11.04/5   76.59/3   14.54/5   16.17/5   18.13/5   20.07/5   22.57/5   23.45/5   25.30/5   29.05/5   29.27/5  
    OK Jiskra Nový Bor                 5.19/6    3.01/4    2.44/7   65.55/8        /     1.23/4    1.56/7    1.54/8    2.50/7    0.48/5    1.45/7    3.35/12   0.22/4  
  6 Křemenová Natálie           30.42  4.24/5   10.15/6   14.06/6   79.39/4   17.54/6   19.12/6   21.46/6   23.25/6   25.52/6   26.40/6   28.37/6   30.19/6   30.42/6  
    SK Praga Praha                     4.24/5    5.51/8    3.51/9   65.33/6        /     1.18/3    2.34/11   1.39/5    2.27/4    0.48/5    1.57/9    1.42/4    0.23/9  
  7 Kamererová Valerie          36.39  3.52/2   21.12/12  22.53/11       /    25.53/11  27.00/10  28.30/8   30.04/8   32.14/8   32.58/8   34.11/8   36.18/7   36.39/7  
    SK Kamenice                        3.52/2   17.20/12   1.41/3  31955.07/10       /     1.07/1*   1.30/3    1.34/3    2.10/3    0.44/1*   1.13/2    2.07/8    0.21/2  
  8 Čepelková Nikola            36.51 10.04/12  13.53/9   17.08/7   82.43/5   21.15/7   23.45/7   25.34/7   27.16/7   30.36/7   31.57/7   33.58/7   36.28/8   36.51/8  
    TJ Turnov                         10.04/12   3.49/6    3.15/8   65.35/7        /     2.30/10   1.49/6    1.42/6    3.20/11   1.21/12   2.01/11   2.30/11   0.23/9  
  9 Körberová Andrea            39.58  5.56/7   12.23/7   20.38/10  85.59/8   23.59/9   27.13/11  29.17/11  32.06/10  34.53/9   35.56/9   37.49/9   39.37/9   39.58/9  
    TJ Turnov                          5.56/7    6.27/10   8.15/11  65.21/2        /     3.14/11   2.04/8    2.49/11   2.47/6    1.03/10   1.53/8    1.48/5    0.21/2  
 10 Najbrtová Lucie             40.46  8.52/10  13.50/8   18.04/9   85.39/7   23.36/8   26.00/8   28.53/9   32.14/11  35.28/10  36.29/10  38.12/10  40.24/10  40.46/10 
    TJ Stadion Nový Bor                8.52/10   4.58/7    4.14/10  67.35/9        /     2.24/9    2.53/12   3.21/12   3.14/9    1.01/9    1.43/6    2.12/9    0.22/4  
 11 Malcová Kateřina            41.25  6.44/9   15.17/10  17.23/8   82.55/6   25.10/10  26.24/9   28.56/10  31.32/9   35.28/10  36.39/11  38.57/11  41.01/11  41.25/11 
    SKOB Roudnice nad Labe             6.44/9    8.33/11   2.06/6   65.32/5        /     1.14/2    2.32/10   2.36/9    3.56/12   1.11/11   2.18/12   2.04/7    0.24/11 
 12 Göttlichová Adéla           43.24  9.03/11  15.25/11  23.40/12  89.07/9   27.07/12  30.24/12  32.29/12  35.10/12  38.04/12  39.01/12  40.59/12  42.58/12  43.24/12 
    OK Jiskra Nový Bor                 9.03/11   6.22/9    8.15/11  65.27/3        /     3.17/12   2.05/9    2.41/10   2.54/8    0.57/8    1.58/10   1.59/6    0.26/12 
    Karmazínová Lucie       DISK      11.30/    16.28/         /    91.31/    29.49/    31.16/    34.43/    36.57/    39.46/    40.51/    43.54/    46.37/    46.53/   
    TJ Loko Beroun                    11.30/     4.58/         /         /         /     1.27/     3.27/     2.14/     2.49/     1.05/     3.03/     2.43/     0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.7km  120m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-91      3-45      4-65      5-71      6-93      7-46      8-85      9-74     10-75     11-100   
  1 Kožinová Anna               26.54  3.25/3    8.38/3    9.52/1*  12.03/1*  14.35/1*  16.09/1*  17.23/1*  18.58/1*  21.42/1*  24.52/1*  26.35/1*  26.54/1* 
    SK Praga Praha                     3.25/3    5.13/3    1.14/1*   2.11/1*   2.32/4    1.34/2    1.14/2    1.35/4    2.44/2    3.10/4    1.43/2    0.19/2  
  2 Žitná Jana                  28.44  3.12/2    8.25/1*  10.04/2   12.16/2   15.00/2   16.35/2   18.08/2   19.49/2   23.14/2   26.00/2   28.23/2   28.44/2  
    SKOB SIG-MAT Mladá Bol             3.12/2    5.13/3    1.39/3    2.12/2    2.44/5    1.35/4    1.33/7    1.41/5    3.25/9    2.46/3    2.23/7    0.21/4  
  3 Mrázová Pavla               30.46  4.06/6   10.54/9   13.16/8   16.38/9   18.57/7   20.13/6   21.31/6   23.00/5   25.49/5   28.21/3   30.27/3   30.46/3  
    Sokol Dobřichovice                 4.06/6    6.48/9    2.22/6    3.22/10   2.19/2    1.16/1*   1.18/3    1.29/3    2.49/3    2.32/2    2.06/4    0.19/2  
  4 Švábková Anna               30.55  3.41/4    9.00/5   11.14/3   13.47/3   16.10/3   18.05/3   19.26/3   21.07/3   24.20/3   28.33/4   30.32/4   30.55/4  
    TJ Turnov                          3.41/4    5.19/5    2.14/4    2.33/5    2.23/3    1.55/7    1.21/4    1.41/5    3.13/8    4.13/10   1.59/3    0.23/7  
  5 Procházková Kateřina        31.45  3.47/5   10.10/8   12.40/6   15.29/6   18.32/6   20.18/7   22.10/7   23.37/7   26.32/7   29.43/6   31.23/5   31.45/5  
    TJ Loko Beroun                     3.47/5    6.23/8    2.30/7    2.49/6    3.03/8    1.46/5    1.52/8    1.27/2    2.55/4    3.11/5    1.40/1*   0.22/5  
  6 Hradecká Lucie              31.54  4.17/8    8.34/2   11.36/4   14.25/4   17.27/4   19.16/4   20.39/4   22.30/4   25.38/4   28.56/5   31.31/6   31.54/6  
    OK Jiskra Nový Bor                 4.17/8    4.17/2    3.02/8    2.49/6    3.02/7    1.49/6    1.23/5    1.51/7    3.08/6    3.18/6    2.35/8    0.23/7  
  7 Vlčková Klára               32.54  4.08/7    9.43/6   11.59/5   14.53/5   17.52/5   19.48/5   21.13/5   23.11/6   26.14/6   29.49/7   32.36/7   32.54/7  
    KOB Děčín                          4.08/7    5.35/7    2.16/5    2.54/8    2.59/6    1.56/8    1.25/6    1.58/8    3.03/5    3.35/7    2.47/9    0.18/1* 
  8 Procházková Zuzana          36.09  3.09/1*  19.34/10  21.12/10  23.25/10  25.42/10  27.16/10  28.18/10  29.33/10  31.55/10  34.22/9        /    36.09/8  
    TJ Loko Beroun                     3.09/1*  16.25/10   1.38/2    2.13/3    2.17/1*   1.34/2    1.02/1*   1.15/1*   2.22/1*   2.27/1*       /         /   
  9 Lejsková Pavlína            36.36  4.28/9    8.38/3   13.53/9   16.18/7   19.51/8   22.08/9   24.03/8   26.52/9   30.00/8   33.53/8   36.14/8   36.36/9  
    TJ Tatran Jablonec nad             4.28/9    4.10/1*   5.15/10   2.25/4    3.33/10   2.17/10   1.55/9    2.49/10   3.08/6    3.53/9    2.21/6    0.22/5  
 10 Černá Dominika              37.10  4.41/10  10.09/7   13.13/7   16.23/8   19.53/9   22.00/8   24.31/9   26.48/8   30.44/9   34.22/9   36.42/9   37.10/10 
    OK Jiskra Nový Bor                 4.41/10   5.28/6    3.04/9    3.10/9    3.30/9    2.07/9    2.31/10   2.17/9    3.56/10   3.38/8    2.20/5    0.28/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.9km  175m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-61      2-92      3-64      4-84      5-45      6-67      7-69      8-56      9-72     10-78     11-83     12-71     13-88     14-100   
  1 Ježková Dominika            32.39  2.27/1*   3.42/1*   4.52/1*   6.49/1*   8.57/1*  12.51/1*  13.24/1*  17.30/1*  19.46/1*  22.16/1*  26.40/1*  28.43/1*  30.18/1*  32.11/1*  32.39/1* 
    SK Praga Praha                     2.27/1*   1.15/1*   1.10/1*   1.57/1*   2.08/1*   3.54/1*   0.33/1*   4.06/1*   2.16/1*   2.30/1*   4.24/1*   2.03/2    1.35/1*   1.53/1*   0.28/3  
  2 Kamererová Klára            36.27  2.31/2    3.49/2    5.19/2    7.26/2   10.26/2   14.29/2   15.09/2   19.41/2   22.18/2   25.03/2   30.37/2   32.36/2   34.12/2   36.11/2   36.27/2  
    SK Kamenice                        2.31/2    1.18/2    1.30/2    2.07/2    3.00/3    4.03/2    0.40/2    4.32/2    2.37/2    2.45/2    5.34/3    1.59/1*   1.36/2    1.59/2    0.16/1* 
  3 Havrdová Barbora            46.11  4.03/3    5.51/3    7.51/3   12.26/3   15.11/3   20.23/3   21.23/3   26.38/3   30.42/3   34.04/3   39.22/3   41.30/3   43.28/3   45.49/3   46.11/3  
    VSK Slavia TU Liberec              4.03/3    1.48/3    2.00/3    4.35/3    2.45/2    5.12/3    1.00/3    5.15/3    4.04/3    3.22/3    5.18/2    2.08/3    1.58/3    2.21/3    0.22/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        2.9km  140m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-76      2-81      3-63      4-80      5-84      6-64      7-62      8-65      9-85     10-90     11-77     12-88     13-100   
  1 Janatová Lucie              28.30  2.17/2    3.59/3    7.27/2    8.43/1*  10.12/1*  12.04/1*  15.05/1*  16.44/1*  20.56/1*  23.20/1*  24.45/1*  26.14/1*  28.04/1*  28.30/1* 
    SK Kotlářka Praha                  2.17/2    1.42/6    3.28/1*   1.16/1*   1.29/2    1.52/4    3.01/1*   1.39/1*   4.12/1*   2.24/1*   1.25/1*   1.29/3    1.50/4    0.26/3  
  2 Hlavatá Andrea              33.00  2.49/5    4.15/4    7.44/3   10.22/3   11.31/2   13.07/2   17.43/2   19.30/2   24.13/2   27.24/2   29.10/2   30.46/2   32.33/2   33.00/2  
    OK Chrastava                       2.49/5    1.26/1*   3.29/2    2.38/9    1.09/1*   1.36/2    4.36/5    1.47/3    4.43/4    3.11/5    1.46/7    1.36/5    1.47/2    0.27/8  
  3 Bakovská Jitka              33.01  2.23/3    3.50/2    7.49/4   11.17/6   13.52/7   15.29/5   19.17/4   21.02/3   25.14/3   27.44/3   29.12/3   30.47/3   32.35/3   33.01/3  
    KOB Chemopetrol Litvín             2.23/3    1.27/2    3.59/4    3.28/12   2.35/10   1.37/3    3.48/3    1.45/2    4.12/1*   2.30/2    1.28/2    1.35/4    1.48/3    0.26/3  
  4 Cincibusová Ivana           36.19  5.29/12   7.18/12  11.33/9   14.05/10  15.52/9   17.54/8   21.27/8   23.29/8   28.12/7   31.03/6   32.37/6   34.04/5   35.49/4   36.19/4  
    VŠTJ Stavební fakulta              5.29/12   1.49/9    4.15/6    2.32/8    1.47/7    2.02/6    3.33/2    2.02/6    4.43/4    2.51/3    1.34/3    1.27/2    1.45/1*   0.30/12 
  5 Kohlová Zuzana              36.24  1.58/1*   3.31/1*   7.19/1*   8.53/2   12.48/5   14.13/3   19.12/3   21.03/4   26.26/4   30.31/4   32.22/4   33.46/4   35.58/5   36.24/5  
    SKOB Kralupy nad Vltav             1.58/1*   1.33/4    3.48/3    1.34/2    3.55/11   1.25/1*   4.59/9    1.51/4    5.23/10   4.05/10   1.51/10   1.24/1*   2.12/8    0.26/3  
  6 Neradová Eva                36.39  3.09/8    4.41/7    9.13/5   10.54/4   12.26/3   15.53/6   20.49/7   22.53/6   28.01/6   30.53/5   32.28/5   34.22/6   36.14/6   36.39/6  
    KOB Chemopetrol Litvín             3.09/8    1.32/3    4.32/7    1.41/3    1.32/3    3.27/9    4.56/8    2.04/7    5.08/7    2.52/4    1.35/4    1.54/10   1.52/5    0.25/2  
  7 Skripniková Kateřina        38.02  2.47/4    4.29/5    9.16/6   11.03/5   12.43/4   15.03/4   20.34/6   23.06/7   28.20/8   31.39/7   33.25/7   35.14/7   37.26/7   38.02/7  
    VŠTJ Stavební fakulta              2.47/4    1.42/6    4.47/8    1.47/4    1.40/4    2.20/7    5.31/12   2.32/11   5.14/8    3.19/6    1.46/7    1.49/8    2.12/8    0.36/13 
  8 Siblíková Jana              39.06  2.57/6    4.38/6    9.42/7   11.36/7   13.34/6   16.15/7   20.11/5   22.29/5   27.22/5   32.17/8   34.17/8   36.05/8   38.39/8   39.06/8  
    SK Slavia Praha                    2.57/6    1.41/5    5.04/9    1.54/5    1.58/9    2.41/8    3.56/4    2.18/10   4.53/6    4.55/12   2.00/11   1.48/7    2.34/10   0.27/8  
  9 Kuželová Michaela           42.15  4.44/11   6.40/11  10.54/8   13.43/8   15.34/8   21.03/9   25.40/9   27.32/9   31.51/9   36.34/9   38.15/9   39.59/9   41.55/9   42.15/9  
    VŠTJ Stavební fakulta              4.44/11   1.56/10   4.14/5    2.49/10   1.51/8    5.29/12   4.37/6    1.52/5    4.19/3    4.43/11   1.41/5    1.44/6    1.56/6    0.20/1* 
 10 Vojtková Magdalena          45.01  3.09/8    4.53/8   11.39/10  13.54/9   19.18/11  21.18/10  26.29/10  28.43/10  34.35/10  38.09/10  39.54/10  41.58/10  44.32/10  45.01/10 
    VŠTJ Stavební fakulta              3.09/8    1.44/8    6.46/11   2.15/6    5.24/12   2.00/5    5.11/10   2.14/8    5.52/11   3.34/8    1.45/6    2.04/11   2.34/10   0.29/10 
 11 Hanovcová Helena            55.09  3.03/7    5.06/9   16.37/12  19.48/12  21.31/12  26.40/11  31.52/11  34.34/11  40.36/11  47.31/11  49.32/11  52.05/11  54.40/11  55.09/11 
    TJ Slavia Hradec Králo             3.03/7    2.03/12  11.31/13   3.11/11   1.43/5    5.09/11   5.12/11   2.42/12   6.02/12   6.55/13   2.01/12   2.33/12   2.35/12   0.29/10 
 12 Ježková Klára               60.25  4.01/10   5.58/10  12.01/11  14.22/11  16.06/10  38.41/12  43.18/12  45.34/12  50.51/12  54.12/12  55.58/12  57.48/12  59.59/12  60.25/12 
    SK Meteor Kačerov Prah             4.01/10   1.57/11   6.03/10   2.21/7    1.44/6   22.35/13   4.37/6    2.16/9    5.17/9    3.21/7    1.46/7    1.50/9    2.11/7    0.26/3  
 13 Wohanková Kateřina          88.27  6.36/13  12.36/13  20.57/13  24.28/13  35.12/13  39.36/13  48.40/13  60.17/13  67.52/13  71.56/13  80.45/13  85.15/13  88.01/13  88.27/13 
    TJ Spartak Vrchlabí                6.36/13   6.00/13   8.21/12   3.31/13  10.44/13   4.24/10   9.04/13  11.37/13   7.35/13   4.04/9    8.49/13   4.30/13   2.46/13   0.26/3  
    Gorčicová Eliška        DISK       0.15/     1.36/     4.51/     7.21/     8.32/    11.07/    14.43/    16.15/    20.47/    23.28/    24.59/    26.43/    29.01/    29.29/   
    OK Chrastava                       0.15/     1.21/     3.15/     2.30/     1.11/     2.35/     3.36/     1.32/     4.32/     2.41/     1.31/     1.44/     2.18/     0.28/   
    Mesiarkinová Kamila     DISK       6.42/     9.54/    24.16/    27.28/    53.06/    58.52/    67.05/    69.46/    75.26/    78.42/         /    87.03/    89.12/    89.35/   
    TJ Stadion Nový Bor                6.42/     3.12/    14.22/     3.12/    25.38/     5.46/     8.13/     2.41/     5.40/     3.16/         /         /     2.09/     0.23/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        4.0km  225m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-61      2-62      3-44      4-91      5-64      6-65      7-67      8-69      9-54     10-70     11-55     12-72     13-57     14-58     15-75     16-100   
                                     
  1 Betková Štěpánka            36.16  1.59/3    3.12/4    5.11/2    5.43/2    7.23/3    9.51/2   14.58/2   15.28/2   20.35/1*  21.39/1*  22.52/1*  26.52/1*  28.34/1*  32.21/1*  34.34/1*  35.55/1* 
    VSK Přírodní vědy UK P             1.59/3    1.13/7    1.59/1*   0.32/2    1.40/9    2.28/1*   5.07/7    0.30/1*   5.07/2    1.04/1*   1.13/3    4.00/5    1.42/12   3.47/1*   2.13/5    1.21/1* 
                                      36.16/1* 
                                       0.21/3  
  2 Tichovská Hana              38.52  2.06/7    3.16/5    5.41/4    6.22/4    8.13/5   11.07/4   15.53/4   16.26/4   22.40/3   24.17/3   25.53/3   29.15/3   30.33/2   34.41/2   36.54/2   38.29/2  
    SK Praga Praha                     2.06/7    1.10/6    2.25/9    0.41/9    1.51/18   2.54/6    4.46/2    0.33/6    6.14/7    1.37/16   1.36/15   3.22/3    1.18/2    4.08/4    2.13/5    1.35/6  
                                      38.52/2  
                                       0.23/13 
  3 Mališová Barbora            39.39  2.00/4    2.57/1*   5.11/2    5.43/2    7.22/2   10.15/3   15.11/3   15.41/3   21.18/2   22.40/2   24.03/2   28.18/2   30.55/3   35.23/3   37.43/3   39.17/3  
    SK Kotlářka Praha                  2.00/4    0.57/1*   2.14/4    0.32/2    1.39/7    2.53/5    4.56/5    0.30/1*   5.37/4    1.22/5    1.23/9    4.15/12   2.37/30   4.28/5    2.20/7    1.34/5  
                                      39.39/3  
                                       0.22/6  
  4 Kašková Barbora             40.49  2.41/15   4.11/16   6.13/8    6.55/6    9.49/10  12.44/7   18.04/8   18.35/8   25.01/6   26.09/5   27.48/5   31.04/4   32.38/4   37.07/4   39.03/4   40.30/4  
    OK Chrastava                       2.41/15   1.30/20   2.02/3    0.42/10   2.54/29   2.55/7    5.20/9    0.31/3    6.26/8    1.08/2    1.39/18   3.16/2    1.34/7    4.29/7    1.56/1*   1.27/2  
                                      40.49/4  
                                       0.19/1* 
  5 Hradecká Petra              41.45  1.55/2    2.58/2    8.20/22   8.55/19  10.23/18  13.05/10  17.55/7   18.33/7   24.38/5   26.55/8   28.08/8   31.54/6   33.24/5   37.11/5   39.32/5   41.23/5  
    OK Doksy                           1.55/2    1.03/3    5.22/30   0.35/5    1.28/3    2.42/4    4.50/4    0.38/10   6.05/6    2.17/28   1.13/3    3.46/4    1.30/5    3.47/1*   2.21/8    1.51/15 
                                      41.45/5  
                                       0.22/6  
  6 Henychová Zuzana            42.27  2.43/16   3.51/10   6.25/10   7.03/8    8.46/7   12.06/6   17.36/6   18.17/6   24.08/4   25.48/4   27.22/4   31.51/5   33.27/6   37.59/6   40.07/6   42.04/6  
    VSK Slavia TU Liberec              2.43/16   1.08/5    2.34/11   0.38/6    1.43/11   3.20/12   5.30/12   0.41/16   5.51/5    1.40/18   1.34/13   4.29/16   1.36/9    4.32/8    2.08/4    1.57/17 
                                      42.27/6  
                                       0.23/13 
  7 Kašková Kateřina            43.02  2.56/21   3.53/12   6.14/9    8.52/18  10.34/19  14.35/18  19.16/16  19.52/12  25.14/8   26.30/6   27.50/6   33.12/8   34.29/8   39.03/8   41.08/8   42.41/7  
    OK Chrastava                       2.56/21   0.57/1*   2.21/7    2.38/32   1.42/10   4.01/28   4.41/1*   0.36/8    5.22/3    1.16/3    1.20/6    5.22/26   1.17/1*   4.34/9    2.05/3    1.33/4  
                                      43.02/7  
                                       0.21/3  
  8 Tichovská Martina           43.16  1.45/1*   3.01/3    5.02/1*   5.40/1*   6.55/1*   9.23/1*  14.24/1*  14.56/1*  25.25/9   26.47/7   28.07/7   32.10/7   33.39/7   38.26/7   41.06/7   42.52/8  
    SK Praga Praha                     1.45/1*   1.16/10   2.01/2    0.38/6    1.15/2    2.28/1*   5.01/6    0.32/4   10.29/32   1.22/5    1.20/6    4.03/7    1.29/4    4.47/10   2.40/13   1.46/12 
                                      43.16/8  
                                       0.24/18 
  9 Pokorná Magdalena           44.10  2.50/19   4.03/14   6.32/12   7.30/10   9.14/8   13.03/8   18.18/9   18.56/9   25.36/10  27.02/9   28.21/9   33.17/9   34.47/9   39.15/9   42.10/9   43.48/9  
    SK Praga Praha                     2.50/19   1.13/7    2.29/10   0.58/24   1.44/13   3.49/26   5.15/8    0.38/10   6.40/10   1.26/11   1.19/5    4.56/22   1.30/5    4.28/5    2.55/26   1.38/7  
                                      44.10/9  
                                       0.22/6  
 10 Svobodová Jitka             46.30  2.28/9    3.44/9    6.06/7    6.48/5    8.01/4   11.10/5   16.43/5   17.21/5   25.10/7   27.31/10  29.08/10  33.41/10  36.42/12  42.03/11  44.25/10  46.06/10 
    Sokol Dobřichovice                 2.28/9    1.16/10   2.22/8    0.42/10   1.13/1*   3.09/11   5.33/13   0.38/10   7.49/18   2.21/30   1.37/17   4.33/19   3.01/31   5.21/15   2.22/9    1.41/9  
                                      46.30/10 
                                       0.24/18 
 11 Kadavá Jana                 47.11  2.29/10   4.03/14   6.47/13   7.38/11  10.06/14  13.29/14  19.08/12  19.53/13  27.27/13  28.49/12  30.18/12  34.49/11  36.40/11  41.59/10  44.44/11  46.46/11 
    OK Chrastava                       2.29/10   1.34/22   2.44/13   0.51/17   2.28/24   3.23/13   5.39/14   0.45/22   7.34/17   1.22/5    1.29/10   4.31/17   1.51/15   5.19/14   2.45/19   2.02/20 
                                      47.11/11 
                                       0.25/22 
 12 Ryšavá Magdalena            47.14  5.03/31   7.16/30  10.03/26  10.45/26  12.32/24  16.18/25  21.44/21  22.22/21  28.50/16  30.14/15  31.54/15  36.00/15  37.41/14  42.46/13  45.11/12  46.51/12 
    SK Praga Praha                     5.03/31   2.13/30   2.47/14   0.42/10   1.47/15   3.46/24   5.26/10   0.38/10   6.28/9    1.24/9    1.40/19   4.06/10   1.41/11   5.05/12   2.25/11   1.40/8  
                                      47.14/12 
                                       0.23/13 
 13 Zelená Lenka                47.48  2.03/6    3.19/6    6.26/11   7.08/9    9.43/9   13.25/13  19.13/14  20.01/16  27.10/11  29.15/13  30.50/13  34.55/12  36.30/10  42.23/12  45.12/13  47.24/13 
    SK Praga Praha                     2.03/6    1.16/10   3.07/19   0.42/10   2.35/26   3.42/21   5.48/16   0.48/25   7.09/14   2.05/25   1.35/14   4.05/9    1.35/8    5.53/19   2.49/21   2.12/25 
                                      47.48/13 
                                       0.24/18 
 14 Baldrianová Barbora         48.26 13.35/32  14.52/32  17.12/32  17.46/32  20.19/32  22.57/32  27.44/31  28.16/31  33.08/26  35.11/26  36.17/24  39.26/21  40.47/20  44.40/17  46.37/15  48.04/14 
    USK Praha                         13.35/32   1.17/13   2.20/5    0.34/4    2.33/25   2.38/3    4.47/3    0.32/4    4.52/1*   2.03/23   1.06/1*   3.09/1*   1.21/3    3.53/3    1.57/2    1.27/2  
                                      48.26/14 
                                       0.22/6  
 15 Macková Eva                 48.55  2.01/5    3.21/7    5.59/6    6.58/7    8.37/6   15.45/21  21.36/20  22.19/20  29.20/18  31.25/19  32.35/18  36.39/17  38.24/17  43.56/15  46.31/14  48.33/15 
    SK Zbraslav                        2.01/5    1.20/15   2.38/12   0.59/25   1.39/7    7.08/32   5.51/17   0.43/17   7.01/11   2.05/25   1.10/2    4.04/8    1.45/13   5.32/16   2.35/12   2.02/20 
                                      48.55/15 
                                       0.22/6  
 16 Smolková Kateřina           48.59  2.32/12   3.36/8    5.56/5    7.53/12  10.04/12  13.09/11  19.06/11  19.39/11  28.37/14  30.12/14  32.53/19  37.47/19  39.32/19  44.31/16  46.55/16  48.38/16 
    SK Praga Praha                     2.32/12   1.04/4    2.20/5    1.57/30   2.11/22   3.05/10   5.57/18   0.33/6    8.58/24   1.35/15   2.41/28   4.54/21   1.45/13   4.59/11   2.24/10   1.43/10 
                                      48.59/16 
                                       0.21/3  
 17 Fólová Martina              49.41  2.51/20   4.16/17   7.15/14   8.09/13   9.54/11  13.29/14  19.13/14  19.59/15  29.34/20  30.51/17  32.24/16  36.36/16  38.12/15  43.45/14  47.10/17  49.11/17 
    TJ Tatran Jablonec nad             2.51/20   1.25/17   2.59/16   0.54/20   1.45/14   3.35/18   5.44/15   0.46/23   9.35/27   1.17/4    1.33/11   4.12/11   1.36/9    5.33/17   3.25/31   2.01/19 
                                      49.41/17 
                                       0.30/28 
 18 Cabrnochová Eva             49.55  2.29/10   4.25/20   7.31/16   8.28/15  10.18/16  14.03/17  21.11/18  21.54/18  28.57/17  30.53/18  32.26/17  36.58/18  38.56/18  45.02/18  47.44/18       /   
    TJ Sparta Doly Kladno              2.29/10   1.56/28   3.06/18   0.57/21   1.50/17   3.45/22   7.08/28   0.43/17   7.03/12   1.56/22   1.33/11   4.32/18   1.58/18   6.06/23   2.42/15       /   
                                      49.55/18 
                                           /   
 19 Camilla Niklasson           50.31  2.26/8    3.51/10   7.50/19   8.21/14  10.04/12  13.03/8   18.30/10  19.08/10  28.48/15  30.14/15  31.50/14  35.51/14  38.18/16  45.42/20  48.24/20  50.09/18 
    SK Kotlářka Praha                  2.26/8    1.25/17   3.59/26   0.31/1*   1.43/11   2.59/8    5.27/11   0.38/10   9.40/29   1.26/11   1.36/15   4.01/6    2.27/28   7.24/27   2.42/15   1.45/11 
                                      50.31/19 
                                       0.22/6  
 20 Krásná Václava              50.46  2.36/14   4.26/21   7.51/20   8.33/17  10.06/14  13.09/11  19.10/13  19.54/14  27.12/12  28.41/11  30.03/11  35.07/13  37.40/13  45.08/19  47.52/19  50.18/19 
    KOB Dobruška                       2.36/14   1.50/26   3.25/23   0.42/10   1.33/4    3.03/9    6.01/19   0.44/20   7.18/15   1.29/13   1.22/8    5.04/24   2.33/29   7.28/28   2.44/17   2.26/28 
                                      50.46/20 
                                       0.28/26 
 21 Zelená Markéta              51.48  3.09/24   4.26/21   7.26/15   9.58/23  11.57/21  15.33/20  21.59/22  22.47/22  30.09/21  31.41/20  33.39/20  39.04/20  41.04/21  46.18/21  49.28/21  51.25/20 
    SK Praga Praha                     3.09/24   1.17/13   3.00/17   2.32/31   1.59/19   3.36/19   6.26/21   0.48/25   7.22/16   1.32/14   1.58/24   5.25/27   2.00/19   5.14/13   3.10/29   1.57/17 
                                      51.48/21 
                                       0.23/13 
 22 Koppová Ingrid              54.04  2.32/12   4.16/17   8.40/24  10.22/25  12.21/23  15.55/22  22.43/23  23.22/23  31.59/23  33.50/24  35.39/22  40.05/22  42.17/22  48.36/22  51.29/22  53.38/21 
    SK Slavia Praha                    2.32/12   1.44/24   4.24/27   1.42/29   1.59/19   3.34/16   6.48/25   0.39/15   8.37/21   1.51/20   1.49/22   4.26/15   2.12/24   6.19/24   2.53/24   2.09/24 
                                      54.04/22 
                                       0.26/23 
 23 Chloupková Jana             54.34  3.05/22   4.29/23   7.38/17   8.31/16  10.19/17  13.53/16  20.19/17  21.07/17  30.42/22  32.06/21  36.07/23  40.32/23  42.24/23  49.10/24  52.24/24  54.14/23 
    SK Slavia Praha                    3.05/22   1.24/16   3.09/20   0.53/18   1.48/16   3.34/16   6.26/21   0.48/25   9.35/27   1.24/9    4.01/30   4.25/14   1.52/16   6.46/26   3.14/30   1.50/14 
                                      54.34/23 
                                       0.20/2  
 24 Korejčíková Dáďa            54.36  3.29/27   5.17/24   8.48/25  10.14/24  12.16/22  15.57/23  22.58/24  23.42/24  32.01/24  33.46/23  35.30/21  40.57/24  43.10/24  49.05/23  52.04/23  54.12/22 
    TJ Loko Liberec                    3.29/27   1.48/25   3.31/25   1.26/28   2.02/21   3.41/20   7.01/27   0.44/20   8.19/19   1.45/19   1.44/20   5.27/28   2.13/25   5.55/20   2.59/27   2.08/23 
                                      54.36/24 
                                       0.24/18 
 25 Havlíčková Vendula          55.03  3.07/23   5.31/28   8.18/21   9.11/21  10.45/20  14.51/19  21.19/19  22.15/19  29.21/19  33.08/22  37.39/27  41.58/25  44.06/25  50.02/26  52.48/26  54.41/24 
    SK Kotlářka Praha                  3.07/23   2.24/31   2.47/14   0.53/18   1.34/5    4.06/29   6.28/23   0.56/31   7.06/13   3.47/32   4.31/32   4.19/13   2.08/22   5.56/21   2.46/20   1.53/16 
                                      55.03/25 
                                       0.22/6  
 26 Nosálová Eliška             55.07  2.48/18   4.16/17   7.46/18   9.01/20  12.34/25  16.07/24  23.01/25  23.44/25  32.31/25  34.51/25  36.38/25  42.17/26  44.18/26  49.55/25  52.46/25       /   
    SKOB STAVIMAT Slaný                2.48/18   1.28/19   3.30/24   1.15/26   3.33/31   3.33/15   6.54/26   0.43/17   8.47/23   2.20/29   1.47/21   5.39/29   2.01/20   5.37/18   2.51/22       /   
                                      55.07/26 
                                           /   
 27 Hejtmánková Kateřina        57.11  3.54/29   5.25/26   8.34/23   9.31/22  12.38/26  16.23/26  24.22/27  25.08/27  34.13/28  36.21/28  38.14/28  43.20/27  45.27/27  51.50/27  54.43/27  56.45/25 
    KOB TRETRA Praha                   3.54/29   1.31/21   3.09/20   0.57/21   3.07/30   3.45/22   7.59/31   0.46/23   9.05/26   2.08/27   1.53/23   5.06/25   2.07/21   6.23/25   2.53/24   2.02/20 
                                      57.11/27 
                                       0.26/23 
 28 Kalinová Markéta            59.42  3.20/25   7.16/30  10.35/28  11.56/28  14.46/29  18.42/28  26.11/28  27.06/29  35.38/29  37.17/29  39.35/29  44.37/29  47.02/29  54.49/30  57.41/30       /   
    VŠTJ Ekonom Praha                  3.20/25   3.56/32   3.19/22   1.21/27   2.50/28   3.56/27   7.29/29   0.55/30   8.32/20   1.39/17   2.18/27   5.02/23   2.25/27   7.47/30   2.52/23       /   
                                      59.42/28 
                                           /   
 28 Kučerová Lada               59.42  3.53/28   5.27/27  10.05/27  10.49/27  13.36/27  17.02/27  23.38/26  24.30/26  33.30/27  35.34/27  37.32/26  44.09/28  46.28/28  54.47/29  57.28/29  59.15/26 
    TJ Loko Beroun                     3.53/28   1.34/22   4.38/28   0.44/16   2.47/27   3.26/14   6.36/24   0.52/28   9.00/25   2.04/24   1.58/24   6.37/31   2.19/26   8.19/31   2.41/14   1.47/13 
                                      59.42/28 
                                       0.27/25 
 30 Šimková Markéta             60.16  2.45/17   4.00/13  13.58/31  14.36/31  16.12/30  19.58/30  26.16/29  26.52/28  36.37/31  37.59/30  42.11/31  46.45/31  48.42/31  54.43/28  57.27/28  59.53/27 
    VSK Přírodní vědy UK P             2.45/17   1.15/9    9.58/32   0.38/6    1.36/6    3.46/24   6.18/20   0.36/8    9.45/30   1.22/5    4.12/31   4.34/20   1.57/17   6.01/22   2.44/17   2.26/28 
                                      60.16/30 
                                       0.23/13 
 31 Karasová Jana               61.48  3.25/26   5.20/25  11.40/30  12.23/30  14.37/28  18.47/29  26.34/30  27.28/30  36.12/30  38.03/31  40.11/30  46.13/30  48.23/30  56.04/31  59.07/31  61.19/28 
    VŠTJ Stavební fakulta              3.25/26   1.55/27   6.20/31   0.43/15   2.14/23   4.10/30   7.47/30   0.54/29   8.44/22   1.51/20   2.08/26   6.02/30   2.10/23   7.41/29   3.03/28   2.12/25 
                                      61.48/31 
                                       0.29/27 
 32 Tloušťová Eva               78.31  4.03/30   6.06/29  11.02/29  11.59/29  16.37/31  21.04/31  29.21/32  30.51/32  41.12/32  43.47/32  47.12/32  58.27/32  62.29/32  70.51/32  75.41/32  77.59/29 
    AC Sparta Praha                    4.03/30   2.03/29   4.56/29   0.57/21   4.38/32   4.27/31   8.17/32   1.30/32  10.21/31   2.35/31   3.25/29  11.15/32   4.02/32   8.22/32   4.50/32   2.18/27 
                                      78.31/32 
                                       0.32/29 
    Mezníková Lucie         DISK       2.40/         /     7.39/     8.25/     9.53/    13.07/    19.05/    19.48/    27.00/    28.48/    30.36/    35.22/    37.23/    43.11/    45.52/         /   
    TJ Loko Beroun                     2.40/         /         /     0.46/     1.28/     3.14/     5.58/     0.43/     7.12/     1.48/     1.48/     4.46/     2.01/     5.48/     2.41/         /   
                                      48.13/   
                                           /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35K        2.9km  140m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-87      2-82      3-64      4-63      5-45      6-79      7-65      8-58      9-85     10-46     11-77     12-90     13-75     14-100   
  1 Svobodová Lenka             38.39  3.50/1*   5.50/1*   7.33/1*   9.30/1*  12.36/1*  13.54/1*  16.25/1*  24.11/1*  25.58/1*  27.59/1*  32.19/1*  33.48/1*  35.46/1*  38.13/1*  38.39/1* 
    SKOB Roudnice nad Labe             3.50/1*   2.00/2    1.43/1*   1.57/1*   3.06/2    1.18/1*   2.31/1*   7.46/1*   1.47/1*   2.01/1*   4.20/1*   1.29/2    1.58/1*   2.27/1*   0.26/1* 
  2 Kyselová Jana               49.20  7.20/2    8.56/2   12.42/2   15.32/2   18.33/2   19.56/2   22.27/2   31.03/2   33.15/2   37.03/2   42.50/2   44.16/2   46.21/2   48.54/2   49.20/2  
    SKOB Roudnice nad Labe             7.20/2    1.36/1*   3.46/2    2.50/2    3.01/1*   1.23/2    2.31/1*   8.36/2    2.12/2    3.48/2    5.47/2    1.26/1*   2.05/2    2.33/2    0.26/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35L        3.7km  205m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-87      2-64      3-91      4-45      5-65      6-62      7-63      8-69      9-72     10-57     11-58     12-83     13-90     14-60     15-100   
  1 Posseltová Romana           45.04  3.04/2    5.05/3    8.31/6   10.27/6   13.03/3   14.54/3   19.22/2   24.21/2   29.54/2   31.50/2   37.18/2   38.35/2   39.28/2   42.12/2   44.44/2   45.04/2  
    TJ Tatran Jablonec nad             3.04/2    2.01/4    3.26/13   1.56/7    2.36/3    1.51/7    4.28/4    4.59/2    5.33/2    1.56/5    5.28/2    1.17/3    0.53/3    2.44/11   2.32/17   0.20/2  
  2 Linková Iva                 45.24  3.34/7    5.42/5    8.12/4   10.14/5   13.48/6   15.32/6   19.54/4   25.03/3   30.49/3   32.48/3   38.16/3   39.33/3   40.33/3   43.12/3   44.58/3   45.24/3  
    TJ Turnov                          3.34/7    2.08/5    2.30/7    2.02/8    3.34/16   1.44/3    4.22/3    5.09/4    5.46/4    1.59/6    5.28/2    1.17/3    1.00/7    2.39/8    1.46/2    0.26/14 
  3 Benešová Jaroslava          45.54  3.05/3    4.59/2    6.51/2    8.15/2   10.53/2   14.50/2   20.34/5   25.42/5   31.57/5   33.57/5   39.14/4   40.39/4   41.33/4   43.46/4   45.31/4   45.54/4  
    TJ Sparta Doly Kladno              3.05/3    1.54/2    1.52/3    1.24/1*   2.38/4    3.57/19   5.44/10   5.08/3    6.15/8    2.00/8    5.17/1*   1.25/6    0.54/4    2.13/2    1.45/1*   0.23/6  
  4 Kettnerová Lenka            48.30  3.27/6    5.59/7    8.33/7   10.56/8   13.42/5   15.22/5   19.53/3   25.18/4   31.44/4   33.39/4   40.01/5   42.52/6   43.49/5   46.16/5   48.10/5   48.30/5  
    TJ Sokol Hostivice                 3.27/6    2.32/12   2.34/8    2.23/14   2.46/6    1.40/1*   4.31/5    5.25/7    6.26/9    1.55/4    6.22/10   2.51/19   0.57/6    2.27/4    1.54/5    0.20/2  
  5 Červinková Jitka            49.24  4.18/16   6.36/12   9.03/9   11.34/10  14.23/9   16.15/8   20.54/6   26.46/7   32.23/6   35.05/6   41.04/6   42.35/5   44.01/6   46.44/6   48.58/6   49.24/6  
    SK OK 24 Praha                     4.18/16   2.18/8    2.27/5    2.31/15   2.49/8    1.52/9    4.39/6    5.52/12   5.37/3    2.42/15   5.59/5    1.31/11   1.26/19   2.43/10   2.14/13   0.26/14 
  6 Kavková Dana                49.30  3.17/4    8.02/18   9.50/10  11.27/9   14.02/7   18.40/14  23.30/11  28.52/9   34.48/8   36.47/8   42.39/8   43.55/7   44.46/7   47.05/7   49.05/7   49.30/7  
    AC Sparta Praha                    3.17/4    4.45/20   1.48/2    1.37/3    2.35/2    4.38/20   4.50/7    5.22/6    5.56/6    1.59/6    5.52/4    1.16/2    0.51/2    2.19/3    2.00/8    0.25/12 
  7 Nováková Jana               51.36  3.47/9    5.59/7   10.18/13  12.34/12  15.24/11  17.13/10  21.33/7   26.45/6   34.07/7   36.01/7   42.22/7   45.18/8   46.06/8   49.21/8   51.11/8   51.36/8  
    Sokol Troja                        3.47/9    2.12/6    4.19/18   2.16/12   2.50/9    1.49/5    4.20/2    5.12/5    7.22/13   1.54/3    6.21/9    2.56/20   0.48/1*   3.15/17   1.50/4    0.25/12 
  8 Štraitová Jitka             53.25  3.41/8    5.54/6    7.56/3    9.50/4   14.47/10  16.38/9   22.34/9   28.39/8   35.48/9   38.04/9   45.34/9   47.02/9   48.12/9   50.53/9   53.02/9   53.25/9  
    SK OK 24 Praha                     3.41/8    2.13/7    2.02/4    1.54/6    4.57/19   1.51/7    5.56/12   6.05/13   7.09/12   2.16/11   7.30/13   1.28/7    1.10/11   2.41/9    2.09/11   0.23/6  
  9 Nehasilová Zuzana           54.31  3.17/4    5.17/4    8.21/5    9.45/3   13.40/4   15.21/4   22.08/8   31.18/13  37.11/10  38.46/10  46.45/10  48.13/10  49.23/10  51.58/10  54.13/10  54.31/10 
    KOB Děčín                          3.17/4    2.00/3    3.04/11   1.24/1*   3.55/17   1.41/2    6.47/14   9.10/20   5.53/5    1.35/1*   7.59/14   1.28/7    1.10/11   2.35/7    2.15/14   0.18/1* 
 10 Procházková Miluše          56.14  4.39/18   7.07/15   9.50/10  12.57/15  16.08/15  17.53/13  25.58/15  32.30/15  39.03/13  41.36/13  47.44/11  49.27/11  50.50/11  53.51/11  55.50/11  56.14/11 
    Sokol Dobřichovice                 4.39/18   2.28/11   2.43/9    3.07/19   3.11/13   1.45/4    8.05/18   6.32/15   6.33/10   2.33/13   6.08/6    1.43/15   1.23/18   3.01/14   1.59/7    0.24/10 
 11 Tichá Jana                  57.09  3.49/10   6.16/9    8.45/8   10.49/7   14.09/8   16.05/7   25.27/14  31.11/12  37.59/12  40.01/11  48.43/12  50.11/12  51.28/12  54.31/12  56.46/12  57.09/12 
    TJ OK Tolar                        3.49/10   2.27/10   2.29/6    2.04/10   3.20/15   1.56/11   9.22/19   5.44/10   6.48/11   2.02/10   8.42/18   1.28/7    1.17/16   3.03/15   2.15/14   0.23/6  
 12 Ježková Regina              57.14  3.58/12   6.20/10  10.31/14  12.51/14  15.39/13  17.50/12  23.29/10  30.06/11  37.35/11  40.13/12  49.24/13  50.59/13  51.59/13  54.46/13  56.51/13  57.14/13 
    SK Meteor Kačerov Prah             3.58/12   2.22/9    4.11/17   2.20/13   2.48/7    2.11/13   5.39/8    6.37/17   7.29/14   2.38/14   9.11/19   1.35/12   1.00/7    2.47/12   2.05/9    0.23/6  
 13 Čechmánková Helena          59.38  4.30/17   7.11/16  11.41/17  14.24/17  17.26/17  19.21/17  27.00/17  33.07/16  40.54/15  44.04/15  51.23/14  52.58/14  54.12/14  57.08/14  59.14/14  59.38/14 
    SK OK 24 Praha                     4.30/17   2.41/16   4.30/19   2.43/17   3.02/12   1.55/10   7.39/16   6.07/14   7.47/15   3.10/17   7.19/12   1.35/12   1.14/14   2.56/13   2.06/10   0.24/10 
 14 Buková Jana                 60.56  4.42/19   7.19/17  10.03/12  11.42/11  15.42/14  17.43/11  23.35/12  29.02/10  40.32/14  42.58/14  52.23/15  53.42/15  54.50/15  58.39/15  60.34/15  60.56/15 
    SKOB Roudnice nad Labe             4.42/19   2.37/14   2.44/10   1.39/5    4.00/18   2.01/12   5.52/11   5.27/8   11.30/20   2.26/12   9.25/20   1.19/5    1.08/9    3.49/19   1.55/6    0.22/4  
 15 Slavíková Kateřina          63.46  4.10/14   6.57/14  10.44/16  13.29/16  16.47/16  18.59/15  26.17/16  33.12/17  41.16/16  44.33/16  52.40/16  54.29/16  56.04/16  60.11/16  63.12/16  63.46/16 
    SK Praga Praha                     4.10/14   2.47/17   3.47/15   2.45/18   3.18/14   2.12/14   7.18/15   6.55/18   8.04/17   3.17/18   8.07/15   1.49/17   1.35/20   4.07/20   3.01/19   0.34/19 
 16 Hejnalová Hana              65.29  4.15/15   6.52/13  10.42/15  12.48/13  15.26/12  19.04/16  24.47/13  31.20/14  45.02/17  48.32/17  56.57/17  58.42/17  59.56/17  62.29/17  64.59/17  65.29/17 
    OK 99 Hradec Králové               4.15/15   2.37/14   3.50/16   2.06/11   2.38/4    3.38/18   5.43/9    6.33/16  13.42/21   3.30/20   8.25/16   1.45/16   1.14/14   2.33/6    2.30/16   0.30/18 
 17 Nováková Irena              66.01  3.54/11   6.26/11  13.00/19  14.37/18  17.31/18  23.21/18  34.12/19  39.54/18  46.05/18  50.49/18  57.08/18  59.01/18  60.10/18  63.21/18  65.32/18  66.01/18 
    SK OK 24 Praha                     3.54/11   2.32/12   6.34/20   1.37/3    2.54/10   5.50/21  10.51/21   5.42/9    6.11/7    4.44/21   6.19/8    1.53/18   1.09/10   3.11/16   2.11/12   0.29/17 
 18 Landovská Ivana             66.30  4.08/13  14.06/21  21.03/21  23.38/20  26.37/20  28.27/20  36.07/20  41.53/19  49.56/19  51.57/19  58.35/19  60.05/19  61.18/19  63.49/19       /    66.30/19 
    SK Praga Praha                     4.08/13   9.58/21   6.57/21   2.35/16   2.59/11   1.50/6    7.40/17   5.46/11   8.03/16   2.01/9    6.38/11   1.30/10   1.13/13   2.31/5        /         /   
 19 Mudrová Martina             82.34  9.28/21  12.30/20  15.53/20  30.01/21  35.06/21  37.35/21  44.00/21  51.46/21  61.49/21  64.31/21  73.05/21  74.46/21  76.05/21  79.33/20  82.06/19  82.34/20 
    TJ Sokol Hostivice                 9.28/21   3.02/18   3.23/12  14.08/21   5.05/20   2.29/15   6.25/13   7.46/19  10.03/18   2.42/15   8.34/17   1.41/14   1.19/17   3.28/18   2.33/18   0.28/16 
 20 Jandová Hana                84.45  4.58/20   8.15/19  11.54/18  15.41/19  21.28/19  24.23/19  34.01/18  45.57/20  56.07/20  59.35/20  70.20/20  73.41/20  75.29/20  80.01/21  83.52/20  84.45/21 
    TJ Loko Chomutov                   4.58/20   3.17/19   3.39/14   3.47/20   5.47/21   2.55/16   9.38/20  11.56/21  10.10/19   3.28/19  10.45/21   3.21/21   1.48/21   4.32/21   3.51/20   0.53/20 
 21 Rydlová Magda          MS   39.43  2.38/1*   4.13/1*   5.44/1*   7.47/1*   9.52/1*  13.01/1*  16.43/1*  20.59/1*  25.25/1*  27.07/1*  33.22/1*  34.35/1*  35.31/1*  37.33/1*  39.21/1*  39.43/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad             2.38/1*   1.35/1*   1.31/1*   2.03/9    2.05/1*   3.09/17   3.42/1*   4.16/1*   4.26/1*   1.42/2    6.15/7    1.13/1*   0.56/5    2.02/1*   1.48/3    0.22/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.7km  205m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-87      2-64      3-91      4-45      5-65      6-62      7-63      8-69      9-72     10-57     11-58     12-83     13-90     14-60     15-100   
  1 Abelová Ivana               42.11  3.13/1*   5.20/1*   8.17/1*   9.56/1*  12.15/1*  13.54/1*  18.32/1*  23.13/1*  28.26/1*  30.22/1*  35.31/1*  36.41/1*  37.41/1*  39.59/1*  41.47/1*  42.11/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                3.13/1*   2.07/1*   2.57/3    1.39/2    2.19/1*   1.39/2    4.38/2    4.41/2    5.13/1*   1.56/2    5.09/1*   1.10/1*   1.00/3    2.18/1*   1.48/1*   0.24/2  
  2 Vlčková Jindra              48.35  3.34/2    6.13/2   11.22/3   13.34/3   15.58/3   17.13/3   21.34/3   26.01/2   34.06/3   35.55/3   41.40/3   42.58/3   43.52/2   46.17/2   48.13/2   48.35/2  
    KOB Děčín                          3.34/2    2.39/4    5.09/5    2.12/4    2.24/2    1.15/1*   4.21/1*   4.27/1*   8.05/4    1.49/1*   5.45/2    1.18/2    0.54/1*   2.25/2    1.56/3    0.22/1* 
  3 Švábková Šárka              49.15  3.39/3    6.29/3    9.05/2   10.42/2   13.53/2   15.34/2   20.23/2   26.26/3   32.45/2   35.01/2   41.20/2   42.57/2   43.53/3   47.00/3   48.51/3   49.15/3  
    TJ Turnov                          3.39/3    2.50/5    2.36/1*   1.37/1*   3.11/4    1.41/3    4.49/3    6.03/3    6.19/2    2.16/4    6.19/3    1.37/3    0.56/2    3.07/4    1.51/2    0.24/2  
  4 Živcová Pavlína             61.12  9.12/7   11.50/6   14.39/6   17.59/6   21.03/5   22.54/5   31.30/6   37.56/5   44.32/4   46.40/4   53.14/4   54.52/4   55.58/4   58.38/4   60.47/4   61.12/4  
    OB Rozmarýn Litoměřice             9.12/7    2.38/3    2.49/2    3.20/6    3.04/3    1.51/4    8.36/7    6.26/4    6.36/3    2.08/3    6.34/4    1.38/4    1.06/4    2.40/3    2.09/4    0.25/4  
  5 Krafková Ita                67.49  4.14/4    6.30/4   13.34/4   16.20/4   20.06/4   22.17/4   28.35/4   35.52/4   46.05/5   49.32/5   58.22/5   60.23/5   61.30/5   65.06/5   67.22/5   67.49/5  
    OK Jiskra Nový Bor                 4.14/4    2.16/2    7.04/7    2.46/5    3.46/5    2.11/6    6.18/5    7.17/5   10.13/6    3.27/7    8.50/7    2.01/5    1.07/5    3.36/6    2.16/6    0.27/5  
  6 Večeřová Ivana              77.04  4.50/5    8.41/5   14.38/5   16.47/5   21.57/6   24.02/6   30.06/5   38.02/6   54.28/6   57.22/6   65.52/6   70.00/6   71.10/6   74.27/6   76.37/6   77.04/6  
    TJ Tatran Jablonec nad             4.50/5    3.51/6    5.57/6    2.09/3    5.10/7    2.05/5    6.04/4    7.56/6   16.26/7    2.54/5    8.30/6    4.08/7    1.10/6    3.17/5    2.10/5    0.27/5  
  7 Kašparová Irena             83.18  6.47/6   16.58/7   20.44/7   25.03/7   29.20/7   31.51/7   38.37/7   50.47/7   60.02/7   63.14/7   71.38/7   73.57/7   75.30/7   80.18/7   82.50/7   83.18/7  
    SKOB STAVIMAT Slaný                6.47/6   10.11/7    3.46/4    4.19/7    4.17/6    2.31/7    6.46/6   12.10/7    9.15/5    3.12/6    8.24/5    2.19/6    1.33/7    4.48/7    2.32/7    0.28/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.5km  160m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-87      3-82      4-80      5-79      6-43      7-61      8-62      9-46     10-47     11-78     12-58     13-90     14-75     15-100   
  1 Šípová Soňa                 38.04  3.23/2    4.27/2    5.50/2    9.35/1*  11.51/1*  15.16/1*  18.25/1*  19.29/1*  24.25/1*  28.04/1*  29.49/1*  33.16/1*  34.29/1*  35.57/1*  37.40/1*  38.04/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                 3.23/2    1.04/2    1.23/1*   3.45/1*   2.16/2    3.25/7    3.09/2    1.04/1*   4.56/3    3.39/3    1.45/1*   3.27/1*   1.13/1*   1.28/2    1.43/1*   0.24/4  
  2 Mrázová Pavla               41.08  3.45/3    4.53/3    6.54/3   11.01/2   14.16/3   17.21/2   20.20/2   21.32/2   26.32/2   29.42/2   31.44/2   35.52/2   37.17/2   38.53/2   40.41/2   41.08/2  
    Sokol Dobřichovice                 3.45/3    1.08/3    2.01/10   4.07/3    3.15/10   3.05/5    2.59/1*   1.12/2    5.00/5    3.10/1*   2.02/3    4.08/4    1.25/4    1.36/3    1.48/2    0.27/8  
  3 Vrabcová Jindra             41.38  3.15/1*   4.16/1*   5.46/1*  11.48/4   14.23/4   18.36/4   22.14/3   23.31/3   27.28/3   31.06/3   32.51/3   36.37/3   37.56/3   39.14/3   41.16/3   41.38/3  
    AC Sparta Praha                    3.15/1*   1.01/1*   1.30/4    6.02/10   2.35/5    4.13/9    3.38/3    1.17/3    3.57/1*   3.38/2    1.45/1*   3.46/2    1.19/3    1.18/1*   2.02/3    0.22/2  
  4 Štrossová Jiřina            45.53  4.51/5    6.05/5    7.28/4   11.20/3   13.38/2   18.47/5   22.39/5   24.19/5   29.19/5   33.27/4   35.46/4   40.10/4   41.28/4   43.19/4   45.32/4   45.53/4  
    Sokol Dobřichovice                 4.51/5    1.14/4    1.23/1*   3.52/2    2.18/3    5.09/11   3.52/4    1.40/7    5.00/5    4.08/4    2.19/4    4.24/5    1.18/2    1.51/5    2.13/5    0.21/1* 
  5 Tihonová Jindra             48.01  5.20/8    6.43/8    8.17/6   12.29/5   15.10/5   18.09/3   22.28/4   24.04/4   29.01/4   33.29/5   36.43/5   41.45/5   43.21/5   45.10/5   47.38/5   48.01/5  
    KOB TRETRA Praha                   5.20/8    1.23/8    1.34/5    4.12/4    2.41/8    2.59/2    4.19/7    1.36/5    4.57/4    4.28/7    3.14/9    5.02/11   1.36/5    1.49/4    2.28/10   0.23/3  
  6 Hrabánková Ilona            49.54  5.39/10   6.57/10   9.08/10  15.09/10  17.34/10  20.17/8   24.09/7   25.51/7   31.36/7   35.55/6   38.33/6   43.06/6   45.03/6   47.16/6   49.28/6   49.54/6  
    SK Praga Praha                     5.39/10   1.18/5    2.11/12   6.01/9    2.25/4    2.43/1*   3.52/4    1.42/9    5.45/8    4.19/5    2.38/6    4.33/7    1.57/13   2.13/11   2.12/4    0.26/5  
  7 Dudová Hana                 51.13  4.32/4    5.54/4    7.33/5   13.19/6   15.56/6   18.55/6   24.08/6   25.46/6   31.35/6   36.25/7   38.54/7   43.46/7   45.42/7   47.43/7   50.46/7   51.13/7  
    SK Kotlářka Praha                  4.32/4    1.22/7    1.39/7    5.46/8    2.37/6    2.59/2    5.13/9    1.38/6    5.49/9    4.50/9    2.29/5    4.52/10   1.56/12   2.01/8    3.03/13   0.27/8  
  8 Hartlová Blanka             52.32  5.15/7    6.36/6    8.37/8   13.49/8   16.26/7   20.03/7   25.37/8   27.08/8   32.51/8   37.59/8   41.27/8   46.01/8   47.47/8   49.44/8   52.02/8   52.32/8  
    TJ AERO Odolená Voda               5.15/7    1.21/6    2.01/10   5.12/7    2.37/6    3.37/8    5.34/12   1.31/4    5.43/7    5.08/11   3.28/11   4.34/8    1.46/9    1.57/6    2.18/6    0.30/11 
  9 Kohlová Alena               55.51  7.25/13   9.59/13  11.36/13  18.22/13  22.01/13  25.03/12  30.28/12  32.16/12  36.44/11  41.18/10  44.21/9   48.48/9   50.29/9   52.49/9   55.25/9   55.51/9  
    SKOB Kralupy nad Vltav             7.25/13   2.34/13   1.37/6    6.46/11   3.39/13   3.02/4    5.25/11   1.48/10   4.28/2    4.34/8    3.03/7    4.27/6    1.41/7    2.20/13   2.36/11   0.26/5  
 10 Ledvinová Jana              56.14  5.52/11   8.06/11   9.58/12  14.28/9   16.29/8   21.41/10  25.42/9   27.22/9   34.02/9   39.25/9   44.39/10  49.21/10  51.06/10  53.20/10  55.41/10  56.14/10 
    neregistrovaní                     5.52/11   2.14/12   1.52/9    4.30/5    2.01/1*   5.12/12   4.01/6    1.40/7    6.40/12   5.23/13   5.14/12   4.42/9    1.45/8    2.14/12   2.21/8    0.33/13 
 11 Petrová Věra                57.18  5.10/6    6.39/7    8.51/9   13.34/7   16.50/9   21.15/9   26.22/10  30.03/10  36.21/10  41.41/11  44.52/11  50.19/11  52.09/11  54.20/11  56.47/11  57.18/11 
    VSK Slavia TU Liberec              5.10/6    1.29/9    2.12/13   4.43/6    3.16/11   4.25/10   5.07/8    3.41/13   6.18/11   5.20/12   3.11/8    5.27/13   1.50/11   2.11/10   2.27/9    0.31/12 
 12 Bergdahl Karin              60.07  5.20/8    6.51/9    8.32/7   16.14/11  19.31/11  22.45/11  29.45/11  31.49/11  37.58/12  42.25/12  49.31/12  53.19/12  54.58/12  57.05/12  59.41/12  60.07/12 
    Sävedalens AIK                     5.20/8    1.31/10   1.41/8    7.42/13   3.17/12   3.14/6    7.00/13   2.04/11   6.09/10   4.27/6    7.06/13   3.48/3    1.39/6    2.07/9    2.36/11   0.26/5  
 13 Wolkerová Dagmar            62.00  6.41/12   8.25/12   9.54/11  17.33/12  20.37/12  26.35/13  31.55/13  34.39/13  41.51/13  46.54/13  50.21/13  55.28/13  57.17/13  59.14/13  61.33/13  62.00/13 
    Sokol Troja                        6.41/12   1.44/11   1.29/3    7.39/12   3.04/9    5.58/13   5.20/10   2.44/12   7.12/13   5.03/10   3.27/10   5.07/12   1.49/10   1.57/6    2.19/7    0.27/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         3.5km  160m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-87      3-82      4-80      5-79      6-43      7-61      8-62      9-46     10-47     11-78     12-58     13-90     14-75     15-100   
  1 Šaffková Zuzana             40.41  4.17/2    5.19/2    6.35/2   10.49/2   14.15/3   16.17/3   19.21/2   20.41/1*  25.09/1*  29.11/1*  31.31/1*  35.10/1*  36.22/1*  38.06/1*  40.16/1*  40.41/1* 
    OK Chrastava                       4.17/2    1.02/1*   1.16/1*   4.14/4    3.26/8    2.02/1*   3.04/1*   1.20/1*   4.28/1*   4.02/1*   2.20/2    3.39/1*   1.12/1*   1.44/3    2.10/4    0.25/4  
  2 Úlehlová Ivana              43.02  3.46/1*   4.55/1*   6.18/1*  10.31/1*  12.12/1*  15.15/1*  19.12/1*  21.02/2   26.24/2   30.57/2   33.08/2   37.08/2   38.34/2   40.39/2   42.32/2   43.02/2  
    OK Jiskra Nový Bor                 3.46/1*   1.09/2    1.23/3    4.13/3    1.41/3    3.03/8    3.57/4    1.50/6    5.22/4    4.33/3    2.11/1*   4.00/2    1.26/2    2.05/7    1.53/1*   0.30/8  
  3 Neradová Alena              44.14  5.41/8    7.04/5    8.32/4   12.15/3   13.39/2   15.47/2   19.51/3   21.25/3   26.35/3   31.17/3   33.50/3   38.15/3   39.41/3   41.22/3   43.51/3   44.14/3  
    KOB Chemopetrol Litvín             5.41/8    1.23/6    1.28/4    3.43/1*   1.24/1*   2.08/2    4.04/6    1.34/4    5.10/2    4.42/5    2.33/4    4.25/4    1.26/2    1.41/2    2.29/6    0.23/2  
  4 Konopáčová Jana             47.00  5.01/3    6.22/3    8.36/5   12.48/4   14.50/4   17.23/4   21.36/4   23.01/4   28.48/4   33.24/4   35.52/4   40.27/4   42.08/4   44.11/4   46.31/4   47.00/4  
    TJ Turnov                          5.01/3    1.21/4    2.14/8    4.12/2    2.02/4    2.33/5    4.13/8    1.25/3    5.47/6    4.36/4    2.28/3    4.35/6    1.41/6    2.03/5    2.20/5    0.29/6  
  5 Bradnová Věra               48.06  5.10/4    8.57/10  10.31/9   15.05/7   16.37/5   19.02/5   22.28/5   24.17/5   29.55/5   34.49/5   37.22/5   42.01/5   43.38/5   45.32/5   47.39/5   48.06/5  
    OK Chrastava                       5.10/4    3.47/10   1.34/5    4.34/5    1.32/2    2.25/4    3.26/2    1.49/5    5.38/5    4.54/7    2.33/4    4.39/7    1.37/5    1.54/4    2.07/3    0.27/5  
  6 Kadavá Eva                  51.36  5.14/5    6.35/4    8.19/3   13.39/5   17.49/7   21.01/7   24.27/7   27.17/7   33.15/7   37.25/6   40.17/7   45.18/7   47.05/6   49.11/6   51.15/6   51.36/6  
    OK Chrastava                       5.14/5    1.21/4    1.44/6    5.20/7    4.10/9    3.12/9    3.26/2    2.50/10   5.58/7    4.10/2    2.52/9    5.01/9    1.47/7    2.06/8    2.04/2    0.21/1* 
  7 Klímová Jitka               53.18  6.14/9    7.28/8   12.58/10  19.55/10  22.16/10  24.50/10  28.58/9   30.21/9   35.38/9   40.20/8   42.54/8   47.22/8   48.51/7   50.25/7   52.54/7   53.18/7  
    KOB Kamenický Šenov                6.14/9    1.14/3    5.30/10   6.57/10   2.21/5    2.34/6    4.08/7    1.23/2    5.17/3    4.42/5    2.34/6    4.28/5    1.29/4    1.34/1*   2.29/6    0.24/3  
  8 Omová Jana                  54.28  5.33/7    7.27/7    8.49/6   14.07/6   17.28/6   19.52/6   23.50/6   26.09/6   32.09/6   37.37/7   40.11/6   44.34/6   49.24/8   51.27/8        /    54.28/8  
    TJ Turnov                          5.33/7    1.54/9    1.22/2    5.18/6    3.21/7    2.24/3    3.58/5    2.19/9    6.00/8    5.28/8    2.34/6    4.23/3    4.50/10   2.03/5        /         /   
  9 Hejtmánková Alena           58.00  5.17/6    7.09/6   10.15/8   16.02/8   18.28/8   21.06/8   26.29/8   28.34/8   35.19/8   42.17/9   45.03/9   50.00/9   52.05/9   54.48/9   57.31/8   58.00/9  
    KOB TRETRA Praha                   5.17/6    1.52/8    3.06/9    5.47/8    2.26/6    2.38/7    5.23/10   2.05/7    6.45/9    6.58/10   2.46/8    4.57/8    2.05/8    2.43/10   2.43/8    0.29/6  
 10 Horčíková Marie             63.54  6.35/10   8.16/9   10.13/7   16.46/9   21.07/9   24.47/9   29.39/10  31.54/10  39.07/10  45.39/10  49.16/10  55.07/10  57.22/10  60.01/10  63.10/9   63.54/10 
    OK Chrastava                       6.35/10   1.41/7    1.57/7    6.33/9    4.21/10   3.40/10   4.52/9    2.15/8    7.13/10   6.32/9    3.37/10   5.51/10   2.15/9    2.39/9    3.09/9    0.44/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.9km  140m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-87      2-82      3-64      4-63      5-45      6-79      7-65      8-58      9-85     10-46     11-77     12-90     13-75     14-100   
  1 Karmazínová Ivana           37.20  4.04/2    5.34/1*   7.40/1*   9.36/1*  12.02/1*  13.08/1*  15.27/1*  21.14/1*  23.50/1*  26.05/1*  31.03/1*  32.51/1*  34.51/1*  36.53/1*  37.20/1* 
    VSK Slavia TU Liberec              4.04/2    1.30/2    2.06/3    1.56/1*   2.26/1*   1.06/1*   2.19/1*   5.47/4    2.36/9    2.15/4    4.58/8    1.48/7    2.00/2    2.02/1*   0.27/4  
  2 Stehnová Hana               39.01  4.25/3    6.10/2    8.19/2   10.26/2   14.25/2   15.43/2   19.11/2   23.59/2   26.06/2   28.24/2   32.17/2   33.56/2   35.56/2   38.39/2   39.01/2  
    SK Kotlářka Praha                  4.25/3    1.45/4    2.09/4    2.07/2    3.59/5    1.18/2    3.28/10   4.48/1*   2.07/7    2.18/6    3.53/2    1.39/4    2.00/2    2.43/6    0.22/2  
  3 Dvořáková Ladislava         40.38  5.39/8    7.05/7    8.59/3   11.43/3   15.55/3   17.17/3   19.47/3   25.35/3   27.37/3   29.53/3   34.18/3   35.56/3   37.58/3   40.10/3   40.38/3  
    SK Praga Praha                     5.39/8    1.26/1*   1.54/1*   2.44/6    4.12/7    1.22/4    2.30/2    5.48/5    2.02/4    2.16/5    4.25/6    1.38/3    2.02/4    2.12/3    0.28/5  
  4 Haňkovská Jana              43.19  3.54/1*   6.22/3   13.25/9   16.05/8   19.24/8   20.59/6   23.31/6   28.50/4   31.25/4   33.09/4   36.56/4   38.39/4   40.52/4   42.58/4   43.19/4  
    SK Praga Praha                     3.54/1*   2.28/9    7.03/10   2.40/4    3.19/3    1.35/6    2.32/3    5.19/2    2.35/8    1.44/1*   3.47/1*   1.43/6    2.13/6    2.06/2    0.21/1* 
  5 Kubátová Milada             48.02  9.32/10  11.03/10  14.56/10  18.56/10  22.58/10  26.14/10  28.48/10  34.13/9   36.02/9   37.46/9   41.53/8   43.11/7   44.52/5   47.38/5   48.02/5  
    SK Praga Praha                     9.32/10   1.31/3    3.53/8    4.00/8    4.02/6    3.16/9    2.34/5    5.25/3    1.49/1*   1.44/1*   4.07/3    1.18/1*   1.41/1*   2.46/7    0.24/3  
  6 Ender Irina                 48.54  5.33/7    7.22/8    9.18/4   14.19/6   18.46/7   21.45/8   24.52/8   32.02/8   34.08/8   36.35/8   40.51/5   42.33/5   45.22/6   48.20/6   48.54/6  
    HSG Turbine Zittau                 5.33/7    1.49/5    1.56/2    5.01/9    4.27/10   2.59/8    3.07/8    7.10/8    2.06/5    2.27/7    4.16/4    1.42/5    2.49/10   2.58/9    0.34/9  
  7 Brabcová Jindra             48.59  5.06/6    7.01/6   10.10/5   16.22/9   20.16/9   21.45/8   25.11/9   31.04/6   33.00/5   35.54/5   40.51/5   42.58/6   45.22/6   48.28/7   48.59/7  
    TJ Loko Chomutov                   5.06/6    1.55/6    3.09/6    6.12/10   3.54/4    1.29/5    3.26/9    5.53/6    1.56/2    2.54/9    4.57/7    2.07/10   2.24/8    3.06/10   0.31/7  
  8 Křtěnská Leontina           49.25  4.31/4    6.59/5   11.14/7   14.52/7   17.41/5   18.59/4   21.43/4   31.17/7   33.23/6   36.04/6   41.24/7   43.23/8   45.45/8   48.41/8   49.25/8  
    OK Jiskra Nový Bor                 4.31/4    2.28/9    4.15/9    3.38/7    2.49/2    1.18/2    2.44/6    9.34/9    2.06/5    2.41/8    5.20/9    1.59/9    2.22/7    2.56/8    0.44/10 
  9 Nedvídková Jitka            49.31  6.29/9    8.54/9   11.25/8   14.07/5   18.33/6   21.05/7   24.09/7   30.35/5   33.35/7   36.33/7   42.11/9   44.04/9   46.40/9   49.00/9   49.31/9  
    OB Rozmarýn Litoměřice             6.29/9    2.25/8    2.31/5    2.42/5    4.26/9    2.32/7    3.04/7    6.26/7    3.00/10   2.58/10   5.38/10   1.53/8    2.36/9    2.20/5    0.31/7  
 10 Pachnerová Jaroslava        52.00  4.47/5    6.44/4   10.26/6   12.36/4   16.53/4   20.10/5   22.43/5   36.55/10  38.55/10  41.09/10  45.31/10  47.04/10  49.13/10  51.30/10  52.00/10 
    VSK Slavia TU Liberec              4.47/5    1.57/7    3.42/7    2.10/3    4.17/8    3.17/10   2.33/4   14.12/10   2.00/3    2.14/3    4.22/5    1.33/2    2.09/5    2.17/4    0.30/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         2.9km  140m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-87      2-82      3-64      4-63      5-45      6-79      7-65      8-58      9-85     10-46     11-77     12-90     13-75     14-100   
  1 Štrojsová Jaroslava         46.40  5.31/2    7.35/2    9.57/2   13.54/2   17.36/1*  19.34/1*  22.47/1*  28.48/1*  31.40/2   34.15/2   38.52/1*  40.53/1*  43.08/1*  46.07/1*  46.40/1* 
    KOB Kamenický Šenov                5.31/2    2.04/2    2.22/2    3.57/2    3.42/1*   1.58/2    3.13/2    6.01/1*   2.52/3    2.35/1*   4.37/1*   2.01/1*   2.15/1*   2.59/1*   0.33/1* 
  2 Kašková Eva                 47.40  5.25/1*   7.26/1*   9.20/1*  13.24/1*  18.25/2   19.42/2   22.47/1*  28.50/2   31.20/1*  34.13/1*  39.11/2   41.25/2   43.51/2   47.01/2   47.40/2  
    OK Chrastava                       5.25/1*   2.01/1*   1.54/1*   4.04/3    5.01/2    1.17/1*   3.05/1*   6.03/2    2.30/1*   2.53/2    4.58/2    2.14/2    2.26/2    3.10/3    0.39/2  
  3 Nejezchlebová Věra          58.20  5.57/3    8.31/3   11.28/3   15.09/3   21.02/3   23.02/3   27.07/3   35.18/3   38.43/3   42.22/3   48.35/3   51.19/3   54.32/3   57.33/3   58.20/3  
    KOB Kamenický Šenov                5.57/3    2.34/4    2.57/4    3.41/1*   5.53/4    2.00/3    4.05/4    8.11/4    3.25/4    3.39/4    6.13/4    2.44/3    3.13/3    3.01/2    0.47/3  
  4 Folprechtová Marie          62.51  6.24/4    8.51/4   11.36/4   19.33/4   24.48/4   27.51/4   31.49/4   38.49/4   41.34/4   44.54/4   50.54/4   55.33/4   58.53/4   62.04/4   62.51/4  
    TJ Turnov                          6.24/4    2.27/3    2.45/3    7.57/4    5.15/3    3.03/4    3.58/3    7.00/3    2.45/2    3.20/3    6.00/3    4.39/5    3.20/4    3.11/4    0.47/3  
  5 Kalábová Lída               94.13 11.45/5   16.54/5   20.33/5   29.44/5   36.23/5   40.23/5   46.32/5   59.03/5   63.22/5   69.52/5   79.51/5   83.38/5   88.04/5   93.07/5   94.13/5  
    TJ Dopravní podniky Pr            11.45/5    5.09/5    3.39/5    9.11/5    6.39/5    4.00/5    6.09/5   12.31/5    4.19/5    6.30/5    9.59/5    3.47/4    4.26/5    5.03/5    1.06/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.3km  105m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-76      2-82      3-63      4-84      5-80      6-85      7-83      8-90      9-59     10-88     11-100   
  1 Langrová Marie              43.49  5.48/1*  10.46/1*  14.08/1*  17.11/1*  19.41/1*  28.56/1*  32.36/1*  34.44/1*  36.49/1*  39.42/1*  43.05/1*  43.49/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                 5.48/1*   4.58/2    3.22/1*   3.03/2    2.30/1*   9.15/2    3.40/1*   2.08/2    2.05/2    2.53/2    3.23/2    0.44/1* 
  2 Haufe Heiderose             64.21 11.06/2   15.40/2   19.18/2   22.12/2   24.58/2   33.44/2   40.20/2   41.45/2   43.43/2   46.29/2   49.37/2   64.21/2  
    HSG Turbine Zittau                11.06/2    4.34/1*   3.38/2    2.54/1*   2.46/2    8.46/1*   6.36/2    1.25/1*   1.58/1*   2.46/1*   3.08/1*  14.44/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.9km   70m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-107     2-102     3-103     4-104     5-105     6-108     7-106     8-100   
  1 Ludvík Matyáš               16.05  3.16/3    5.51/3    8.03/3    9.50/1*  11.10/1*  12.07/1*  14.39/1*  15.37/1*  16.05/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                3.16/3    2.35/2    2.12/4    1.47/1*   1.20/1*   0.57/5    2.32/1*   0.58/3    0.28/5  
  2 Jíra Tomáš                  18.43  3.02/1*   5.25/1*   7.29/1*  10.04/3   11.42/3   12.28/3   17.27/2   18.18/2   18.43/2  
    OK Roztoky                         3.02/1*   2.23/1*   2.04/1*   2.35/3    1.38/4    0.46/1*   4.59/5    0.51/2    0.25/4  
  3 Novák František             21.07  3.03/2    5.49/2    7.56/2    9.53/2   11.18/2   12.13/2   19.35/3   20.34/3   21.07/3  
    Sokol Troja                        3.03/2    2.46/4    2.07/2    1.57/2    1.25/2    0.55/4    7.22/7    0.59/4    0.33/7  
  4 Birnbaum Adam               24.23  5.33/6    8.16/6   11.34/6   14.25/5   17.05/5   18.05/5   22.50/4   24.01/4   24.23/4  
    OK Jiskra Nový Bor                 5.33/6    2.43/3    3.18/7    2.51/5    2.40/6    1.00/6    4.45/4    1.11/7    0.22/2  
  5 Ondřejček Jiří              24.29  3.19/4    6.16/4    8.24/4   11.14/4   14.08/4   14.58/4   23.16/5   24.06/5   24.29/5  
    TJ AERO Odolená Voda               3.19/4    2.57/5    2.08/3    2.50/4    2.54/7    0.50/2    8.18/9    0.50/1*   0.23/3  
  6 Buk Petr                    25.22  4.56/5    8.06/5   10.27/5   16.20/6   17.54/6   18.46/6   23.56/6   25.01/6   25.22/6  
    SKOB Roudnice nad Labe             4.56/5    3.10/6    2.21/5    5.53/8    1.34/3    0.52/3    5.10/6    1.05/5    0.21/1* 
  7 Horák Jan                   27.33  8.31/8   11.53/8   14.38/7   17.38/7   20.09/7   21.12/7   25.52/7        /    27.33/7  
    KOB Děčín                          8.31/8    3.22/7    2.45/6    3.00/6    2.31/5    1.03/7    4.40/3        /         /   
  8 Kašpar František            30.32  6.30/7   11.21/7   14.44/8   19.23/8   23.27/8   25.07/8   28.53/8   30.03/7   30.32/8  
    SKOB STAVIMAT Slaný                6.30/7    4.51/8    3.23/8    4.39/7    4.04/8    1.40/8    3.46/2    1.10/6    0.29/6  
  9 Beneš Jan                   96.47 42.09/9   58.14/9   62.53/9   69.39/9   79.55/9   82.21/9   90.11/9   96.13/8   96.47/9  
    TJ Sparta Doly Kladno             42.09/9   16.05/9    4.39/9    6.46/9   10.16/9    2.26/9    7.50/8    6.02/8    0.34/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        1.6km   75m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-102     3-103     4-104     5-138     6-100   
  1 Ullrich Jakub               16.06  1.44/2    5.22/3    7.34/2   10.45/2   13.16/1*  15.42/1*  16.06/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                 1.44/2    3.38/3    2.12/1*   3.11/3    2.31/1*   2.26/1*   0.24/1* 
  2 Melichar Vojta              18.10  1.31/1*   4.33/1*   6.54/1*   9.58/1*  14.30/2   17.43/2   18.10/2  
    TJ Loko Liberec                    1.31/1*   3.02/1*   2.21/2    3.04/2    4.32/2    3.13/3    0.27/2  
  3 Hroch Matyáš                23.36  1.47/3    5.11/2    7.44/3   10.55/3   17.32/3   23.08/3   23.36/3  
    OK Jiskra Nový Bor                 1.47/3    3.24/2    2.33/3    3.11/3    6.37/4    5.36/4    0.28/4  
  4 Kučera Tomáš                24.12  3.06/4    7.06/4    9.44/4   12.40/4   20.59/4   23.45/4   24.12/4  
    TJ Loko Teplice                    3.06/4    4.00/4    2.38/4    2.56/1*   8.19/5    2.46/2    0.27/2  
  5 Pelikán Lukáš               47.31  7.30/5   16.34/5   20.58/5   33.03/5   39.27/5   46.52/5   47.31/5  
    VŠSK MFF UK Praha                  7.30/5    9.04/5    4.24/5   12.05/5    6.24/3    7.25/5    0.39/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.2km   80m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-107     2-92      3-109     4-71      5-77      6-105     7-108     8-106     9-100   
  1 Kučera Jindřich             17.59  2.19/3    5.19/2   72.35/1*  11.03/1*  11.51/1*  14.08/1*  14.51/1*  16.50/1*  17.40/1*  17.59/1* 
    TJ Loko Teplice                    2.19/3    3.00/4   67.16/2        /     0.48/3    2.17/2    0.43/2    1.59/1*   0.50/4    0.19/4  
  2 Ježek Ondřej                20.57  2.12/2    5.01/1*  73.19/2   12.24/3   13.15/3   16.44/4   17.28/3   19.44/2   20.37/2   20.57/2  
    SKOB STAVIMAT Slaný                2.12/2    2.49/2   68.18/5        /     0.51/5    3.29/7    0.44/3    2.16/3    0.53/6    0.20/6  
  3 Meisner Jiří                21.12  3.29/6    6.16/4   73.35/3   12.38/5   14.32/5   17.13/6   17.51/5   20.08/3   20.53/3   21.12/3  
    OK Jiskra Nový Bor                 3.29/6    2.47/1*  67.19/3        /     1.54/12   2.41/5    0.38/1*   2.17/5    0.45/1*   0.19/4  
  4 Boskovský Vojtěch           21.26  5.21/12   8.34/10  75.28/5   14.04/7   15.02/7   17.10/5   17.54/6   20.10/4   21.05/4   21.26/4  
    OK Doksy                           5.21/12   3.13/6   66.54/1*       /     0.58/6    2.08/1*   0.44/3    2.16/3    0.55/7    0.21/8  
  5 Wolf Filip                  22.25  2.53/5    6.48/6        /    13.54/6   14.59/6   17.51/7   18.47/7   21.10/5        /    22.25/5  
    TJ Turnov                          2.53/5    3.55/9        /         /     1.05/7    2.52/6    0.56/10   2.23/6        /         /   
  6 Průcha Petr                 23.43  2.25/4    6.25/5   73.47/4   12.35/4   14.14/4   16.37/3   17.32/4   22.28/6   23.26/6   23.43/6  
    OK Jiskra Nový Bor                 2.25/4    4.00/10  67.22/4        /     1.39/11   2.23/3    0.55/9    4.56/10   0.58/9    0.17/1* 
  7 Buk Michal                  23.44  2.00/1*   5.23/3        /    11.48/2   12.33/2   16.10/2   16.59/2   22.32/7   23.23/5   23.44/7  
    SKOB Roudnice nad Labe             2.00/1*   3.23/7        /         /     0.45/2    3.37/9    0.49/6    5.33/12   0.51/5    0.21/8  
  8 Křemen Štěpán               23.59  5.10/11   8.00/8   76.27/6   15.27/9   16.17/9   19.46/9   20.30/9   22.42/8   23.37/7   23.59/8  
    SK Praga Praha                     5.10/11   2.50/3   68.27/6        /     0.50/4    3.29/7    0.44/3    2.12/2    0.55/7    0.22/10 
  9 Kocáb Petr                  26.41  5.02/9    8.04/9        /    14.53/8   15.37/8   19.15/8   20.05/8   25.36/9   26.23/8   26.41/9  
    SKOB STAVIMAT Slaný                5.02/9    3.02/5  31962.56/10       /     0.44/1*   3.38/10   0.50/7    5.31/11   0.47/2    0.18/2  
 10 Červinka František          30.16  3.57/8    9.17/11  79.43/7   19.05/10  20.33/10  24.11/10  25.07/10  28.31/10  29.58/9   30.16/10 
    SK OK 24 Praha                     3.57/8    5.20/12  70.26/8        /     1.28/9    3.38/10   0.56/10   3.24/9    1.27/11   0.18/2  
 11 Novák Ondřej                30.31  3.46/7    7.15/7   82.27/9   21.34/12  23.07/12  25.47/11  26.39/11  29.13/11  30.11/10  30.31/11 
    Sokol Troja                        3.46/7    3.29/8   75.12/9        /     1.33/10   2.40/4    0.52/8    2.34/7    0.58/9    0.20/6  
 12 Prášek Otakar               33.51  5.06/10   9.57/12  79.47/8   20.43/11  21.57/11  27.52/12  29.38/12  32.41/12  33.29/11  33.51/12 
    SK Praga Praha                     5.06/10   4.51/11  69.50/7        /     1.14/8    5.55/12   1.46/12   3.03/8    0.48/3    0.22/10 
    Hradecký Jaroslav       DISK           /    66.35/         /    85.47/    90.18/   100.44/   102.54/   114.17/   116.11/   116.49/   
    OK Doksy                               /         /         /         /     4.31/    10.26/     2.10/    11.23/     1.54/     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.5km  115m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-82      2-63      3-84      4-109     5-93      6-58      7-85      8-46      9-83     10-71     11-88     12-100   
  1 Kettner Vojtěch             21.49  3.13/2    5.05/2    9.35/6        /    12.29/4   13.45/4   14.49/4   16.03/4   17.41/3   18.59/1*  20.20/1*  21.32/1*  21.49/1* 
    TJ Sokol Hostivice                 3.13/2    1.52/4    4.30/15 31939.25/15       /     1.16/1*   1.04/1*   1.14/3    1.38/3    1.18/1*   1.21/7    1.12/1*   0.17/3  
  2 Rychlý Michal               22.17  3.09/1*   4.42/1*   7.09/1*       /    10.58/2   12.59/2   14.41/3   15.55/2   17.41/3   19.26/4   20.32/3        /    22.17/2  
    TJ Turnov                          3.09/1*   1.33/3    2.27/8        /         /     2.01/13   1.42/14   1.14/3    1.46/5    1.45/7    1.06/1*       /         /   
  3 Pavlovec Jan                22.18  4.52/12   6.17/5    7.39/3   73.39/1*  10.55/1*  12.36/1*  14.16/1*  15.28/1*  16.59/1*  19.18/3   20.30/2   22.01/2   22.18/3  
    OK Jiskra Nový Bor                 4.52/12   1.25/1*   1.22/3   66.00/3        /     1.41/5    1.40/13   1.12/2    1.31/1*   2.19/16   1.12/2    1.31/3    0.17/3  
  4 Picek Štěpán                22.26  4.15/8    6.11/4    8.08/4   74.03/2   11.23/3   13.23/3   14.33/2   15.58/3   17.30/2   19.10/2   20.32/3   22.10/3   22.26/4  
    TJ Tatran Jablonec nad             4.15/8    1.56/5    1.57/7   65.55/2        /     2.00/12   1.10/2    1.25/7    1.32/2    1.40/3    1.22/8    1.38/5    0.16/2  
  5 Šňupárek Václav             25.35  3.59/6    7.22/10  10.48/9        /    14.15/8   15.42/5   17.07/6   18.43/5   20.45/7   22.25/6   23.44/6   25.16/4   25.35/5  
    SK Kotlářka Praha                  3.59/6    3.23/16   3.26/10 31926.12/12       /     1.27/2    1.25/9    1.36/8    2.02/9    1.40/3    1.19/4    1.32/4    0.19/7  
  6 Novák Jan                   26.07  3.43/3    5.59/3    7.19/2        /    14.02/7   15.51/6   17.06/5   18.47/6   20.38/5   22.20/5   23.39/5   25.46/5   26.07/6  
    Sokol Troja                        3.43/3    2.16/6    1.20/1* 31974.41/16       /     1.49/6    1.15/3    1.41/10   1.51/6    1.42/5    1.19/4    2.07/10   0.21/8  
  7 Malec Oldřich               26.26  4.55/13   8.13/11   9.39/7   76.15/4   13.56/6   15.53/7   17.10/7   18.51/7   20.42/6   22.32/7   24.11/7   26.09/6   26.26/7  
    SKOB STAVIMAT Slaný                4.55/13   3.18/15   1.26/4   66.36/6        /     1.57/11   1.17/4    1.41/10   1.51/6    1.50/10   1.39/11   1.58/8    0.17/3  
  8 Posselt Martin              27.20  7.53/18   9.25/14  10.45/8   76.47/5   14.22/9   16.23/8   17.49/8   19.37/8   21.45/8   23.29/8   25.12/8   27.05/7   27.20/8  
    TJ Tatran Jablonec nad             7.53/18   1.32/2    1.20/1*  66.02/4        /     2.01/13   1.26/10   1.48/14   2.08/12   1.44/6    1.43/13   1.53/7    0.15/1* 
  9 Štádlík Lukáš               27.35  3.54/4    6.44/7   11.15/11       /    15.25/10  17.15/10  19.03/10  20.27/10  22.42/10  24.31/9   25.53/9        /    27.35/9  
    SKOB STAVIMAT Slaný                3.54/4    2.50/14   4.31/16       /         /     1.50/7    1.48/16   1.24/6    2.15/14   1.49/9    1.22/8        /         /   
 10 Stránský Martin             27.45  3.57/5    6.31/6   13.21/15       /    16.56/12  18.29/11  20.12/11  21.20/11  23.04/11  24.42/11  26.02/10  27.27/8   27.45/10 
    OK Jiskra Nový Bor                 3.57/5    2.34/9    6.50/17 31920.39/11       /     1.33/4    1.43/15   1.08/1*   1.44/4    1.38/2    1.20/6    1.25/2    0.18/6  
 11 Nejman Stanislav            28.59  4.36/10   7.09/9    8.56/5   74.43/3   12.41/5   16.50/9   18.17/9   20.05/9   22.30/9   24.40/10  26.24/11  28.37/9   28.59/11 
    OK Chrastava                       4.36/10   2.33/8    1.47/5   65.47/1*       /     4.09/18   1.27/11   1.48/14   2.25/16   2.10/14   1.44/14   2.13/12   0.22/10 
 12 Rybář Leon                  30.57  5.01/14   9.40/15  12.13/13  79.11/7   17.23/13  19.19/13  20.58/12  23.03/12  25.11/12  26.59/12  28.38/12  30.36/10  30.57/12 
    VSK Slavia TU Liberec              5.01/14   4.39/17   2.33/9   66.58/8        /     1.56/10   1.39/12   2.05/17   2.08/12   1.48/8    1.39/11   1.58/8    0.21/8  
 13 Landovský Jakub             32.13  5.41/15   8.19/12  12.39/14       /    18.53/14  20.25/14  21.46/14  23.33/14  25.38/13  28.03/13  29.41/13  31.51/11  32.13/13 
    SK Praga Praha                     5.41/15   2.38/10   4.20/14 31939.21/14       /     1.32/3    1.21/6    1.47/12   2.05/10   2.25/17   1.38/10   2.10/11   0.22/10 
 14 Boskovský Tomáš             32.35  5.54/16   8.32/13  12.11/12  78.43/6   16.49/11  18.59/12  21.01/13  23.10/13  25.40/14  28.05/14  29.59/14  32.12/12  32.35/14 
    OK Doksy                           5.54/16   2.38/10   3.39/11  66.32/5        /     2.10/16   2.02/18   2.09/18   2.30/17   2.25/17   1.54/16   2.13/12   0.23/12 
 15 Kašpar Vojtěch              35.24  4.16/9    7.01/8   10.52/10       /    22.45/18  24.35/17  25.56/17  27.16/17  29.21/15  31.15/15  33.06/15       /    35.24/15 
    SKOB STAVIMAT Slaný                4.16/9    2.45/12   3.51/13 31929.08/13       /     1.50/7    1.21/6    1.20/5    2.05/10   1.54/12   1.51/15       /         /   
 16 Řada Jakub                  36.07 13.10/19  15.26/19  17.15/17       /    21.38/17  23.46/16  25.05/15  26.52/15  30.41/17  32.34/17  33.52/16       /    36.07/16 
    SK Kotlářka Praha                 13.10/19   2.16/6    1.49/6  31913.45/10       /     2.08/15   1.19/5    1.47/12   3.49/19   1.53/11   1.18/3        /         /   
 17 Uhlíř Marek                 37.31  4.12/7   10.37/17  17.47/18       /    21.37/16  26.00/18  27.22/18  28.59/18  30.58/18  32.52/18  34.49/17  37.02/13  37.31/17 
    TJ Loko Beroun                     4.12/7    6.25/18   7.10/18       /         /     4.23/19   1.22/8    1.37/9    1.59/8    1.54/12   1.57/17   2.13/12   0.29/15 
 18 Červinka Jiří               37.33  4.49/11  12.03/18  15.46/16  82.43/8   20.52/15  22.45/15  25.08/16  27.00/16  29.31/16  31.44/16  35.24/18  37.06/14  37.33/18 
    SK OK 24 Praha                     4.49/11   7.14/19   3.43/12  66.57/7        /     1.53/9    2.23/19   1.52/16   2.31/18   2.13/15   3.40/19   1.42/6    0.27/14 
 19 Hulha Lukáš                 45.14  7.07/17   9.54/16  20.35/19  88.19/9   26.39/19  29.17/19  31.13/19  33.33/19  35.48/19  40.00/19  42.12/19  44.50/15  45.14/19 
    TJ Loko Teplice                    7.07/17   2.47/13  10.41/19  67.44/9        /     2.38/17   1.56/17   2.20/19   2.15/14   4.12/19   2.12/18   2.38/15   0.24/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.9km  175m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-61      2-92      3-64      4-84      5-45      6-67      7-69      8-56      9-72     10-78     11-83     12-71     13-88     14-100   
  1 Tichý Tomáš                 31.07  2.22/3    3.28/2    4.57/2    6.35/2    8.09/1*  11.54/1*  12.24/1*  16.15/1*  18.33/1*  21.11/1*  25.45/1*  27.39/1*  29.02/1*  30.43/1*  31.07/1* 
    TJ OK Tolar                        2.22/3    1.06/3    1.29/6    1.38/2    1.34/4    3.45/3    0.30/1*   3.51/5    2.18/3    2.38/1*   4.34/6    1.54/7    1.23/4    1.41/5    0.24/8  
  2 Buk Jindřich                31.52  2.07/1*   3.12/1*   4.40/1*   6.10/1*   9.15/4   13.19/3   13.53/3   17.28/2   20.37/4   23.36/3   27.39/3   29.07/3   30.27/3   31.37/3   31.52/2  
    SKOB Roudnice nad Labe             2.07/1*   1.05/2    1.28/5    1.30/1*   3.05/7    4.04/5    0.34/3    3.35/3    3.09/7    2.59/5    4.03/3    1.28/1*   1.20/3    1.10/1*   0.15/1* 
  3 Zakouřil Vít                31.54  2.38/6    3.53/5    4.57/2    8.04/6    9.47/5   13.35/4   14.05/4   17.35/3   19.44/2   22.38/2   26.55/2   28.27/2   29.46/2   31.34/2   31.54/3  
    TJ Turnov                          2.38/6    1.15/5    1.04/1*   3.07/9    1.43/5    3.48/4    0.30/1*   3.30/2    2.09/2    2.54/4    4.17/4    1.32/2    1.19/2    1.48/7    0.20/4  
  4 Prášek Přemysl              33.03  2.35/4    3.52/4    5.26/5    7.15/3    8.38/2   12.56/2   13.41/2   17.53/4   20.22/3   23.51/4   28.19/5   30.01/5   31.16/5   32.45/4   33.03/4  
    SK Praga Praha                     2.35/4    1.17/6    1.34/7    1.49/3    1.23/2    4.18/6    0.45/6    4.12/7    2.29/5    3.29/7    4.28/5    1.42/3    1.15/1*   1.29/2    0.18/3  
  5 Průcha Pavel                35.56  2.36/5    3.49/3    5.04/4    7.47/4   12.55/8   16.32/6   17.17/6   21.03/6   23.02/6   25.41/6   30.36/6   32.24/6   33.50/6   35.40/6   35.56/6  
    OK Jiskra Nový Bor                 2.36/5    1.13/4    1.15/2    2.43/8    5.08/9    3.37/2    0.45/6    3.46/4    1.59/1*   2.39/2    4.55/8    1.48/4    1.26/5    1.50/8    0.16/2  
  6 Líbal Jakub                 38.37  2.20/2    6.25/9    7.48/9   10.22/9   12.36/7   17.03/8   17.45/8   22.30/9   25.19/7   28.28/7   33.09/7   35.08/7   36.43/7   38.17/7   38.37/7  
    SKOB Roudnice nad Labe             2.20/2    4.05/9    1.23/4    2.34/6    2.14/6    4.27/7    0.42/5    4.45/9    2.49/6    3.09/6    4.41/7    1.59/8    1.35/7    1.34/3    0.20/4  
  7 Švábek Jan                  43.39  3.25/8    4.24/6    7.07/7    9.12/7   13.46/9   17.21/9   18.01/9   21.27/7   29.04/9   33.37/9   37.33/8   39.58/8   41.40/8   43.19/8   43.39/8  
    TJ Turnov                          3.25/8    0.59/1*   2.43/9    2.05/5    4.34/8    3.35/1*   0.40/4    3.26/1*   7.37/9    4.33/8    3.56/1*   2.25/9    1.42/8    1.39/4    0.20/4  
  8 Svoboda Jakub               45.37  4.45/9    6.03/8    7.43/8   10.18/8   11.42/6   16.34/7   17.32/7   22.15/8   27.12/8   31.58/8   38.55/9   40.48/9   43.02/9   45.17/9   45.37/9  
    SKOB Roudnice nad Labe             4.45/9    1.18/7    1.40/8    2.35/7    1.24/3    4.52/9    0.58/9    4.43/8    4.57/8    4.46/9    6.57/9    1.53/6    2.14/9    2.15/9    0.20/4  
  9 Němečková Jarmila      MS   33.22  2.42/7    4.37/7    5.55/6    7.56/5    9.12/3   13.52/5   14.41/5   18.43/5   21.07/5   23.55/5   27.56/4   29.45/4   31.14/4   32.57/5   33.22/5  
    SK OK 24 Praha                     2.42/7    1.55/8    1.18/3    2.01/4    1.16/1*   4.40/8    0.49/8    4.02/6    2.24/4    2.48/3    4.01/2    1.49/5    1.29/6    1.43/6    0.25/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.7km  205m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-87      2-64      3-91      4-45      5-65      6-62      7-63      8-69      9-72     10-57     11-58     12-83     13-90     14-60     15-100   
  1 Landovský Tomáš             30.15  2.07/1*   3.22/1*   5.00/1*   6.19/1*   8.07/1*   9.01/1*  13.19/1*  16.27/1*  20.44/1*  21.48/1*  25.38/1*  26.34/1*  27.13/1*  28.43/1*  30.00/1*  30.15/1* 
    SK Praga Praha                     2.07/1*   1.15/1*   1.38/2    1.19/2    1.48/1*   0.54/1*   4.18/5    3.08/1*   4.17/1*   1.04/1*   3.50/1*   0.56/2    0.39/1*   1.30/1*   1.17/1*   0.15/2  
  2 Škara Vojtěch               35.16  2.16/2    3.40/2    5.13/2    6.29/2    9.20/2   10.32/2   13.54/2   18.13/2   24.35/3   25.57/2   29.47/2   30.50/2   31.32/2   33.21/2   34.56/2   35.16/2  
    TJ Loko Teplice                    2.16/2    1.24/2    1.33/1*   1.16/1*   2.51/6    1.12/4    3.22/1*   4.19/4    6.22/4    1.22/2    3.50/1*   1.03/3    0.42/2    1.49/2    1.35/5    0.20/7  
  3 Večeřa Martin               36.56  2.39/5    4.07/4    6.01/3    7.38/3    9.45/3   10.50/3   14.20/3   18.37/3   24.11/2   26.04/3   30.53/3   32.05/3   33.05/3   35.10/3   36.39/3   36.56/3  
    TJ Tatran Jablonec nad             2.39/5    1.28/3    1.54/3    1.37/5    2.07/3    1.05/3    3.30/2    4.17/3    5.34/3    1.53/6    4.49/3    1.12/5    1.00/5    2.05/3    1.29/3    0.17/6  
  4 Novák Libor                 41.37  2.26/3    6.41/7    9.37/6   11.12/6   14.27/6   15.27/6   19.23/4   24.03/4   29.05/4   30.31/4   35.31/4   36.44/4   37.37/4   39.46/4   41.21/4   41.37/4  
    SK OK 24 Praha                     2.26/3    4.15/7    2.56/6    1.35/4    3.15/7    1.00/2    3.56/4    4.40/5    5.02/2    1.26/3    5.00/5    1.13/6    0.53/3    2.09/4    1.35/5    0.16/3  
  5 Pávek Petr                  44.52  3.18/6    6.17/6   11.46/7   14.38/7   16.53/7   18.07/7   21.58/7   25.53/7   32.28/5   33.59/5   38.57/5   39.49/5   40.52/5   43.17/5   44.36/5   44.52/5  
    OK Jiskra Nový Bor                 3.18/6    2.59/6    5.29/7    2.52/7    2.15/4    1.14/5    3.51/3    3.55/2    6.35/5    1.31/4    4.58/4    0.52/1*   1.03/6    2.25/5    1.19/2    0.16/3  
  6 Novák Zdeněk                48.55  4.25/7    6.16/5    8.32/5   10.05/5   12.48/5   14.37/5   19.56/6   25.16/5   33.39/6   35.38/6   41.33/6   43.08/6   44.16/6   46.54/6   48.39/6   48.55/6  
    TJ Stadion Nový Bor                4.25/7    1.51/5    2.16/4    1.33/3    2.43/5    1.49/6    5.19/7    5.20/6    8.23/6    1.59/7    5.55/6    1.35/7    1.08/7    2.38/6    1.45/7    0.16/3  
  7 Nerad Jaroslav              57.52  2.31/4    4.05/3    6.52/4    9.43/4   11.39/4   14.23/4   19.29/5   25.16/5   42.07/7   43.44/7   49.59/7   51.02/7   51.56/7   56.04/7   57.38/7   57.52/7  
    KOB Chemopetrol Litvín             2.31/4    1.34/4    2.47/5    2.51/6    1.56/2    2.44/7    5.06/6    5.47/7   16.51/7    1.37/5    6.15/7    1.03/3    0.54/4    4.08/7    1.34/4    0.14/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        4.0km  225m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-61      2-62      3-44      4-91      5-64      6-65      7-67      8-69      9-54     10-70     11-55     12-72     13-57     14-58     15-75     16-100   
                                     
  1 Striukas Rapolas            28.19  1.38/1*   2.25/1*   4.06/1*   4.33/1*   5.35/1*   7.30/1*  11.19/1*  11.49/1*  16.22/1*  17.09/1*  18.12/1*  20.54/1*  21.53/1*  25.17/1*  26.52/1*  28.01/1* 
    SK Kotlářka Praha                  1.38/1*   0.47/1*   1.41/1*   0.27/2    1.02/1*   1.55/1*   3.49/1*   0.30/1*   4.33/1*   0.47/1*   1.03/1*   2.42/1*   0.59/1*   3.24/1*   1.35/1*   1.09/1* 
                                      28.19/1* 
                                       0.18/2  
  2 Ludvík Vojtěch              35.49  1.54/2    2.57/2    5.04/2    5.52/2    6.56/2    9.26/2   13.56/2   14.30/2   19.30/2   20.55/2   22.54/2   27.01/2   28.07/2   32.12/2   34.09/2   35.30/2  
    TJ Stadion Nový Bor                1.54/2    1.03/2    2.07/3    0.48/9    1.04/2    2.30/4    4.30/2    0.34/3    5.00/2    1.25/9    1.59/18   4.07/5    1.06/2    4.05/4    1.57/2    1.21/2  
                                      35.49/2  
                                       0.19/3  
  3 Macek Jiří                  38.09  2.35/11   3.39/7    5.40/4    6.13/3    7.24/3    9.51/3   14.27/3   15.01/3   21.17/3   22.38/3   24.18/3   28.14/3   29.32/3   33.48/3   35.54/3   37.49/3  
    KOB Chemopetrol Litvín             2.35/11   1.04/3    2.01/2    0.33/3    1.11/4    2.27/3    4.36/3    0.34/3    6.16/9    1.21/7    1.40/11   3.56/4    1.18/5    4.16/6    2.06/4    1.55/17 
                                      38.09/3  
                                       0.20/7  
  4 Rydl Jiří                   38.15  1.59/3    3.13/3    5.47/6    6.13/3    7.24/3   10.08/4   15.26/4   16.00/4   21.38/4   23.23/4   25.08/4   28.41/4   29.56/4   34.00/4   36.15/4   37.53/4  
    TJ Tatran Jablonec nad             1.59/3    1.14/6    2.34/13   0.26/1*   1.11/4    2.44/10   5.18/10   0.34/3    5.38/5    1.45/16   1.45/14   3.33/2    1.15/3    4.04/3    2.15/7    1.38/10 
                                      38.15/4  
                                       0.22/11 
  5 Karvánek Petr               41.13  2.35/11   4.01/12   6.25/10   7.10/8    8.46/7   12.03/7   16.57/7   17.36/8   23.42/6   25.15/7   26.55/7   31.10/6   32.25/6   36.49/5   39.13/5   40.50/5  
    OK Jiskra Nový Bor                 2.35/11   1.26/12   2.24/11   0.45/7    1.36/10   3.17/21   4.54/4    0.39/9    6.06/8    1.33/14   1.40/11   4.15/7    1.15/3    4.24/8    2.24/11   1.37/8  
                                      41.13/5  
                                       0.23/18 
  6 Kubíček Zdeněk              41.20  2.36/13   4.10/16   7.14/16   8.02/12   9.46/12  12.19/11  17.50/11  18.36/11  23.58/7   25.06/6   27.05/8   31.14/7   32.33/7   37.11/7   39.18/7   41.01/6  
    TJ Turnov                          2.36/13   1.34/15   3.04/17   0.48/9    1.44/15   2.33/5    5.31/12   0.46/20   5.22/3    1.08/3    1.59/18   4.09/6    1.19/6    4.38/10   2.07/5    1.43/14 
                                      41.20/6  
                                       0.19/3  
  7 Harazin Martin              41.33  2.16/7    3.30/5    5.52/7    8.05/13   9.33/11  12.14/10  17.20/9   18.10/10  23.32/5   24.47/5   26.24/5   30.49/5   32.13/5   37.05/6   39.15/6   41.10/7  
    VSK Slavia TU Liberec              2.16/7    1.14/6    2.22/10   2.13/23   1.28/8    2.41/7    5.06/7    0.50/23   5.22/3    1.15/5    1.37/10   4.25/10   1.24/9    4.52/13   2.10/6    1.55/17 
                                      41.33/7  
                                       0.23/18 
  8 Kučerka David               41.54  2.10/5    3.17/4    5.34/3    6.15/5    7.54/5   10.37/5   16.45/6   17.20/6   24.23/8   25.37/8   26.49/6   31.17/8   33.03/8   37.21/8   39.51/8   41.31/8  
    KOB Chemopetrol Litvín             2.10/5    1.07/4    2.17/6    0.41/5    1.39/13   2.43/9    6.08/19   0.35/6    7.03/13   1.14/4    1.12/2    4.28/12   1.46/15   4.18/7    2.30/14   1.40/12 
                                      41.54/8  
                                       0.23/18 
  9 Křtěnský Roman              44.08  2.41/16   4.05/14   7.04/14   8.08/15  10.00/15  12.44/13  18.42/14  19.22/14  26.38/14  27.55/13  29.14/12  33.37/11  35.16/11  39.41/9   42.04/9   43.46/9  
    OK Jiskra Nový Bor                 2.41/16   1.24/11   2.59/15   1.04/18   1.52/16   2.44/10   5.58/17   0.40/13   7.16/16   1.17/6    1.19/4    4.23/9    1.39/14   4.25/9    2.23/10   1.42/13 
                                      44.08/9  
                                       0.22/11 
 10 Cincibus Pavel              44.09  2.36/13   3.54/11   6.57/12   7.46/9    9.24/8   12.29/12  18.14/12  18.57/13  25.38/12  27.00/12  28.36/11  33.12/10  34.49/10  39.44/10  42.10/10  43.47/10 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.36/13   1.18/9    3.03/16   0.49/12   1.38/11   3.05/15   5.45/14   0.43/16   6.41/12   1.22/8    1.36/8    4.36/13   1.37/13   4.55/14   2.26/12   1.37/8  
                                      44.09/10 
                                       0.22/11 
 11 Pavlík Bronislav            44.46  2.08/4    3.42/8    7.42/19   8.17/17   9.27/9   12.07/8   17.01/8   17.32/7   24.40/9   26.28/10  27.58/9   32.44/9   34.34/9   39.57/11  42.30/11  44.27/11 
    KOB Chemopetrol Litvín             2.08/4    1.34/15   4.00/24   0.35/4    1.10/3    2.40/6    4.54/4    0.31/2    7.08/14   1.48/18   1.30/6    4.46/14   1.50/17   5.23/17   2.33/16   1.57/19 
                                      44.46/11 
                                       0.19/3  
 12 Karmazín Petr               46.50  3.15/21   4.48/18   7.57/20   8.48/18  10.47/17  13.38/16  19.29/16  20.08/16  26.01/13  29.10/15  30.51/14  36.12/14  37.42/13  42.23/12  44.44/12  46.28/12 
    VSK Slavia TU Liberec              3.15/21   1.33/14   3.09/19   0.51/14   1.59/18   2.51/12   5.51/16   0.39/9    5.53/7    3.09/24   1.41/13   5.21/18   1.30/10   4.41/12   2.21/9    1.44/15 
                                      46.50/12 
                                       0.22/11 
 13 Ludvík Petr                 47.35  2.13/6    3.30/5    5.42/5    7.02/7    8.23/6   11.18/6   16.33/5   17.10/5   29.50/20  31.44/21  32.58/18  37.18/16  38.54/15  42.46/13  45.45/14  47.13/13 
    TJ Stadion Nový Bor                2.13/6    1.17/8    2.12/5    1.20/20   1.21/7    2.55/13   5.15/8    0.37/7   12.40/24   1.54/19   1.14/3    4.20/8    1.36/12   3.52/2    2.59/19   1.28/4  
                                      47.35/13 
                                       0.22/11 
 14 Škoda Přemek                48.14  2.17/8    4.02/13   7.06/15   7.51/10   9.30/10  12.12/9   17.27/10  18.06/9   24.40/9   26.47/11  28.34/10  37.35/17  38.56/16  43.11/14  45.29/13  47.55/14 
    VSK Slavia TU Liberec              2.17/8    1.45/18   3.04/17   0.45/7    1.39/13   2.42/8    5.15/8    0.39/9    6.34/11   2.07/23   1.47/15   9.01/24   1.21/7    4.15/5    2.18/8    2.26/23 
                                      48.14/14 
                                       0.19/3  
 15 Pavlík Libor                48.24  2.23/9    3.42/8    6.03/8    6.52/6   12.41/20  15.36/20  21.13/20  21.52/19  29.14/19  30.40/18  32.11/16  37.00/15  38.48/14  43.48/16  46.16/15  48.01/15 
    KOB Chemopetrol Litvín             2.23/9    1.19/10   2.21/8    0.49/12   5.49/23   2.55/13   5.37/13   0.39/9    7.22/17   1.26/11   1.31/7    4.49/15   1.48/16   5.00/15   2.28/13   1.45/16 
                                      48.24/15 
                                       0.23/18 
 16 Koč Zdeněk                  48.30  2.28/10   4.09/15   7.01/13   7.58/11   9.51/14  12.56/14  19.01/15  19.45/15  26.56/15  28.26/14  30.02/13  35.14/12  37.24/12  43.26/15  46.34/16  48.09/16 
    SK Meteor Kačerov Prah             2.28/10   1.41/17   2.52/14   0.57/17   1.53/17   3.05/15   6.05/18   0.44/18   7.11/15   1.30/13   1.36/8    5.12/17   2.10/20   6.02/21   3.08/22   1.35/6  
                                      48.30/16 
                                       0.21/9  
 17 Špak Zdeněk                 49.35  3.53/23   5.24/23   7.32/18   9.27/20  14.15/23  16.41/22  21.38/21  22.18/21  28.43/16  30.11/16  31.36/15  38.15/18  39.36/17  45.56/18  47.55/17  49.18/17 
    VSK Slavia TU Liberec              3.53/23   1.31/13   2.08/4    1.55/21   4.48/22   2.26/2    4.57/6    0.40/13   6.25/10   1.28/12   1.25/5    6.39/21   1.21/7    6.20/23   1.59/3    1.23/3  
                                      49.35/17 
                                       0.17/1* 
 18 Besta Lukáš                 49.59  2.41/16   3.53/10   6.14/9   10.25/23  11.42/18  14.51/18  20.37/17  21.26/18  29.04/17  30.29/17  32.21/17  36.07/13  40.27/18  45.06/17  48.02/18  49.37/18 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.41/16   1.12/5    2.21/8    4.11/24   1.17/6    3.09/18   5.46/15   0.49/22   7.38/18   1.25/9    1.52/16   3.46/3    4.20/24   4.39/11   2.56/18   1.35/6  
                                      49.59/18 
                                       0.22/11 
 19 Beránek Radek               53.36  2.41/16   4.51/20   8.15/21  10.16/22  11.48/19  14.54/19  21.12/19  21.55/20  29.54/21  31.40/20  34.14/20  40.08/19  42.19/20  48.38/20  51.33/19  53.11/19 
    OB SK Zvole                        2.41/16   2.10/24   3.24/22   2.01/22   1.32/9    3.06/17   6.18/20   0.43/16   7.59/21   1.46/17   2.34/22   5.54/20   2.11/21   6.19/22   2.55/17   1.38/10 
                                      53.36/19 
                                       0.25/22 
 20 Přeček Zdeněk               53.50  3.05/20   4.53/21   7.24/17   8.07/14  10.28/16  13.43/17  20.39/18  21.25/17  29.11/18  30.44/19  33.11/19  41.59/22  43.51/21  49.11/21  51.41/20       /   
    AC Sparta Praha                    3.05/20   1.48/20   2.31/12   0.43/6    2.21/20   3.15/20   6.56/22   0.46/20   7.46/19   1.33/14   2.27/21   8.48/23   1.52/18   5.20/16   2.30/14       /   
                                      53.50/20 
                                           /   
 21 Rulc Zdeněk                 55.11  3.01/19   4.50/19   8.36/23   9.32/21  13.00/22  16.38/21  23.52/22  24.37/22  33.06/22  35.00/22  36.55/22  41.47/21  43.52/22  49.31/22  52.30/21  54.49/20 
    TJ LIAZ Jablonec nad N             3.01/19   1.49/21   3.46/23   0.56/16   3.28/21   3.38/22   7.14/23   0.45/19   8.29/22   1.54/19   1.55/17   4.52/16   2.05/19   5.39/18   2.59/19   2.19/22 
                                      55.11/21 
                                       0.22/11 
 22 Kolorenč Pavel              57.17  2.38/15   4.31/17   6.51/11   8.09/16   9.47/13  13.00/15  18.18/13  18.55/12  24.43/11  25.45/9   35.47/21  40.13/20  41.44/19  47.32/19  55.27/22  56.57/21 
    KOB Děčín                          2.38/15   1.53/22   2.20/7    1.18/19   1.38/11   3.13/19   5.18/10   0.37/7    5.48/6    1.02/2   10.02/24   4.26/11   1.31/11   5.48/19   7.55/24   1.30/5  
                                      57.17/22 
                                       0.20/7  
 23 Stránský Michal             58.38  4.25/24   6.27/24   9.49/24  10.37/24  12.57/21  18.27/23  24.47/23  25.29/23  33.25/23  35.29/23  37.36/23  44.38/23  47.03/23  53.02/23  56.08/23  58.17/22 
    OK Jiskra Nový Bor                 4.25/24   2.02/23   3.22/20   0.48/9    2.20/19   5.30/24   6.20/21   0.42/15   7.56/20   2.04/22   2.07/20   7.02/22   2.25/23   5.59/20   3.06/21   2.09/20 
                                      58.38/23 
                                       0.21/9  
 24 Toušek Filip                63.28  3.18/22   5.03/22   8.26/22   9.20/19  15.58/24  20.09/24  27.40/24  28.34/24  37.45/24  39.48/24  42.29/24  47.56/24  50.10/24  57.14/24  60.38/24  62.55/23 
    SK Zbraslav                        3.18/22   1.45/18   3.23/21   0.54/15   6.38/24   4.11/23   7.31/24   0.54/24   9.11/23   2.03/21   2.41/23   5.27/19   2.14/22   7.04/24   3.24/23   2.17/21 
                                      63.28/24 
                                       0.33/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        5.0km  290m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-41      2-42      3-43      4-44      5-45      6-47      7-48      8-49      9-50     10-51     11-52     12-53     13-54     14-55     15-56     16-57    
                                      17-58     18-59     19-60     20-100   
  1 Oma Jakub                   36.14  1.04/6    2.31/3    4.05/2    5.59/7    6.38/6    9.47/4   13.31/4   15.42/2   16.29/2   17.28/3   20.27/3   22.02/2   23.16/2   25.01/2   26.39/1*  28.50/1* 
    TJ Turnov                          1.04/6    1.27/5    1.34/3    1.54/31   0.39/7    3.09/6    3.44/1*   2.11/1*   0.47/7    0.59/8    2.59/2    1.35/1*   1.14/3    1.45/1*   1.38/1*   2.11/1* 
                                      32.03/1*  33.28/1*  33.48/1*       /    36.14/1* 
                                       3.13/3    1.25/2    0.20/1*       /         /   
  2 Janata Martin               37.06  0.56/1*   2.22/1*   3.53/1*   5.05/1*   5.40/1*   8.43/1*  12.34/1*  15.16/1*  15.58/1*  16.52/1*  20.10/1*  21.50/1*  23.05/1*  24.52/1*  26.48/2   29.34/3  
    SK Kotlářka Praha                  0.56/1*   1.26/3    1.31/1*   1.12/1*   0.35/4    3.03/2    3.51/5    2.42/14   0.42/1*   0.54/1*   3.18/6    1.40/2    1.15/5    1.47/3    1.56/20   2.46/20 
                                      32.44/2   34.17/2   35.39/2   36.47/1*  37.06/2  
                                       3.10/2    1.33/7    1.22/4    1.08/3    0.19/21 
  3 Kořínek Jindřich            38.03  0.59/3    2.33/4    4.10/3    5.26/2    6.26/4    9.22/2   13.13/2   15.47/3   16.31/3   17.25/2   20.23/2   22.15/3   23.22/3   25.19/3   27.00/3   29.30/2  
    TJ Turnov                          0.59/3    1.34/12   1.37/5    1.16/4    1.00/36   2.56/1*   3.51/5    2.34/6    0.44/2    0.54/1*   2.58/1*   1.52/6    1.07/1*   1.57/11   1.41/4    2.30/7  
                                      33.41/3   35.12/3   36.36/3        /    38.03/3  
                                       4.11/37   1.31/3    1.24/10       /         /   
  4 Hora Vojtěch                39.21  1.57/57   3.21/32   4.57/21   6.54/23   7.29/14  10.32/10  14.39/9   17.12/8   17.58/7   19.03/7   22.11/5   23.54/4   25.16/5   27.03/4   28.44/4   31.00/4  
    SK Praga Praha                     1.57/57   1.24/2    1.36/4    1.57/33   0.35/4    3.03/2    4.07/14   2.33/4    0.46/5    1.05/17   3.08/3    1.43/3    1.22/19   1.47/3    1.41/4    2.16/2  
                                      34.53/4   36.31/4   37.54/4   39.05/2   39.21/4  
                                       3.53/21   1.38/14   1.23/8    1.11/8    0.16/5  
  5 Laciga Radek                40.08  1.02/4    2.34/5    4.15/5    5.50/5    6.24/2   10.00/5   13.58/5   16.40/5   17.25/4   18.34/4   22.01/4   23.55/5   25.12/4   27.13/5   29.17/5   31.54/5  
    SK Praga Praha                     1.02/4    1.32/10   1.41/8    1.35/17   0.34/3    3.36/17   3.58/9    2.42/14   0.45/4    1.09/23   3.27/12   1.54/8    1.17/7    2.01/15   2.04/29   2.37/11 
                                      35.29/5   37.07/5   38.37/5        /    40.08/5  
                                       3.35/14   1.38/14   1.30/16       /         /   
  6 Pachner Pavel               40.38  1.18/28   2.53/14   4.41/14   6.04/9    6.49/8   10.14/8   14.20/8   17.14/9   18.19/9   19.17/9   22.52/10  25.06/9   26.24/10  28.15/8   30.09/8   32.33/6  
    VSK Slavia TU Liberec              1.18/28   1.35/14   1.48/19   1.23/6    0.45/12   3.25/11   4.06/12   2.54/26   1.05/44   0.58/5    3.35/19   2.14/19   1.18/10   1.51/7    1.54/16   2.24/4  
                                      35.52/6   37.30/6   39.05/6   40.21/3   40.38/6  
                                       3.19/5    1.38/14   1.35/25   1.16/15   0.17/7  
  7 Vrabec Ondřej               40.46  1.13/15   2.44/10   4.27/9    6.44/18   7.31/15  10.54/12  15.06/12  17.39/11  18.26/10  19.23/10  22.50/9   24.45/8   26.13/7   28.14/7   30.06/6   32.51/8  
    AC Sparta Praha                    1.13/15   1.31/9    1.43/13   2.17/44   0.47/17   3.23/10   4.12/15   2.33/4    0.47/7    0.57/4    3.27/12   1.55/10   1.28/26   2.01/15   1.52/14   2.45/18 
                                      36.15/7   37.46/7   39.08/7   40.25/4   40.46/7  
                                       3.24/8    1.31/3    1.22/4    1.17/17   0.21/31 
  8 Janeček Oldřich             40.51  1.10/11   2.36/7    4.22/7    6.24/12   7.25/13  11.03/14  14.49/10  17.24/10  18.17/8   19.15/8   22.42/8   25.42/12  27.03/12  28.53/12  30.41/11  33.09/9  
    SK Kotlářka Praha                  1.10/11   1.26/3    1.46/16   2.02/35   1.01/37   3.38/19   3.46/2    2.35/7    0.53/23   0.58/5    3.27/12   3.00/49   1.21/17   1.50/6    1.48/9    2.28/6  
                                      36.43/10  38.07/9   39.33/9        /    40.51/8  
                                       3.34/13   1.24/1*   1.26/12       /         /   
  9 Wolf Daniel                 40.53  1.08/8    2.42/8    4.14/4    6.24/12   7.01/10  10.07/6   14.13/7   16.55/7   17.42/6   18.54/6   22.30/6   24.38/7   25.52/6   27.37/6   30.15/10  32.42/7  
    TJ Turnov                          1.08/8    1.34/12   1.32/2    2.10/41   0.37/6    3.06/4    4.06/12   2.42/14   0.47/7    1.12/26   3.36/20   2.08/16   1.14/3    1.45/1*   2.38/50   2.27/5  
                                      36.22/8   37.57/8   39.30/8        /    40.53/9  
                                       3.40/15   1.35/9    1.33/18       /         /   
 10 Henych Petr                 41.01  1.31/45   3.35/41   5.17/31   7.04/24   8.07/21  11.36/20  15.29/16  18.05/15  18.49/14  19.47/13  23.09/11  25.10/11  26.34/11  28.25/10  30.11/9   33.13/10 
    VSK Slavia TU Liberec              1.31/45   2.04/39   1.42/10   1.47/30   1.03/39   3.29/13   3.53/7    2.36/9    0.44/2    0.58/5    3.22/8    2.01/12   1.24/20   1.51/7    1.46/8    3.02/29 
                                      36.39/9   38.11/10  39.33/9        /    41.01/10 
                                       3.26/9    1.32/5    1.22/4        /         /   
 11 Nehasil David               41.41  0.56/1*   2.26/2    4.21/6    5.34/3    6.24/2    9.40/3   13.30/3   15.49/4   20.09/22  21.03/20  24.19/18  26.13/14  27.32/14  29.28/14  31.09/13  34.01/13 
    KOB Děčín                          0.56/1*   1.30/8    1.55/29   1.13/2    0.50/22   3.16/7    3.50/3    2.19/2    4.20/61   0.54/1*   3.16/4    1.54/8    1.19/12   1.56/10   1.41/4    2.52/21 
                                      37.04/11  38.41/11  40.15/11       /    41.41/11 
                                       3.03/1*   1.37/12   1.34/21       /         /   
 12 Peterka Vojtěch             42.01  1.16/22   2.45/11   4.27/9    5.54/6    6.46/7   10.19/9   14.49/10  17.44/12  18.36/11  19.38/11  23.12/12  25.08/10  26.23/9   28.26/11  30.07/7   33.33/11 
    TJ Loko Liberec                    1.16/22   1.29/6    1.42/10   1.27/8    0.52/27   3.33/14   4.30/27   2.55/27   0.52/20   1.02/10   3.34/18   1.56/11   1.15/5    2.03/19   1.41/4    3.26/48 
                                      37.24/13  39.07/12  40.33/12       /    42.01/12 
                                       3.51/20   1.43/25   1.26/12       /         /   
 13 Tichovský Martin            42.25  1.15/21   2.58/15   4.48/17   6.26/14   8.19/25  11.53/21  16.09/20  18.50/20  19.41/18  20.44/18  24.06/16  26.34/18  28.09/18  30.03/16  31.54/15  34.30/15 
    SK Praga Praha                     1.15/21   1.43/18   1.50/23   1.38/22   1.53/57   3.34/15   4.16/17   2.41/13   0.51/17   1.03/14   3.22/8    2.28/38   1.35/31   1.54/9    1.51/13   2.36/9  
                                      37.56/15  39.34/14  40.57/13  42.07/5   42.25/13 
                                       3.26/9    1.38/14   1.23/8    1.10/6    0.18/14 
 14 Wohanka Petr                42.30  1.31/45   3.03/19   4.44/16   6.15/11   7.59/20  11.17/17  15.53/18  18.30/17  19.19/16  20.32/16  23.59/15  26.13/14  27.38/15  29.54/15  31.58/16  34.36/16 
    TJ Spartak Vrchlabí                1.31/45   1.32/10   1.41/8    1.31/12   1.44/55   3.18/8    4.36/34   2.37/11   0.49/13   1.13/29   3.27/12   2.14/19   1.25/21   2.16/32   2.04/29   2.38/13 
                                      37.54/14  39.32/13  41.06/14  42.13/6   42.30/14 
                                       3.18/4    1.38/14   1.34/21   1.07/1*   0.17/7  
 15 Pokorný Ondřej              42.54  1.32/47   3.33/38   5.10/27   6.47/20   8.14/23  11.54/22  16.26/22  19.05/21  19.56/20  21.18/23  24.34/20  26.25/17  27.44/16  30.41/20  32.20/18  35.05/18 
    SK Praga Praha                     1.32/47   2.01/36   1.37/5    1.37/21   1.27/51   3.40/20   4.32/29   2.39/12   0.51/17   1.22/41   3.16/4    1.51/5    1.19/12   2.57/57   1.39/2    2.45/18 
                                      38.27/17  40.06/16  41.26/15  42.34/7   42.54/15 
                                       3.22/7    1.39/21   1.20/3    1.08/3    0.20/26 
 16 Krejčí Jaroslav             43.02  1.23/34   3.21/32   5.10/27   7.04/24   7.45/18  11.10/15  15.26/14  18.24/16  19.17/15  20.18/14  23.47/13  25.53/13  27.11/13  29.13/13  31.39/14  34.16/14 
    OK Jiskra Nový Bor                 1.23/34   1.58/32   1.49/21   1.54/31   0.41/8    3.25/11   4.16/17   2.58/30   0.53/23   1.01/9    3.29/16   2.06/15   1.18/10   2.02/17   2.26/42   2.37/11 
                                      38.10/16  39.51/15  41.26/15  42.44/8   43.02/16 
                                       3.54/24   1.41/23   1.35/25   1.18/19   0.18/14 
 17 Skripnik Ondřej             43.35  1.11/12   2.34/5    4.30/11   5.44/4    6.28/5   10.13/7   14.03/6   16.49/6   17.36/5   18.51/5   22.35/7   24.28/6   26.13/7   28.15/8   30.50/12  33.33/11 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.11/12   1.23/1*   1.56/33   1.14/3    0.44/11   3.45/24   3.50/3    2.46/19   0.47/7    1.15/33   3.44/24   1.53/7    1.45/44   2.02/17   2.35/47   2.43/16 
                                      37.04/11  40.52/18  42.07/17  43.17/9   43.35/17 
                                       3.31/12   3.48/60   1.15/2    1.10/6    0.18/14 
 18 Dikoš Pavel                 44.04  1.05/7    2.49/12   4.36/13   8.04/38   8.50/35  12.26/28  16.39/24  19.25/24  20.48/27  22.20/27  26.25/27  28.12/26  29.25/25  31.22/25  33.02/24  35.35/20 
    OK Jiskra Nový Bor                 1.05/7    1.44/19   1.47/17   3.28/50   0.46/15   3.36/17   4.13/16   2.46/19   1.23/57   1.32/50   4.05/36   1.47/4    1.13/2    1.57/11   1.40/3    2.33/8  
                                      39.44/20  41.16/20  42.40/19  43.47/10  44.04/18 
                                       4.09/35   1.32/5    1.24/10   1.07/1*   0.17/7  
 19 Kužel Tomáš                 44.15  1.14/18   3.00/17   5.21/35   7.37/31   8.24/28  11.30/18  15.26/14  18.01/14  18.47/13  20.31/15  23.56/14  26.18/16  27.50/17  30.13/17  32.03/17  35.06/19 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.14/18   1.46/21   2.21/52   2.16/42   0.47/17   3.06/4    3.56/8    2.35/7    0.46/5    1.44/52   3.25/10   2.22/28   1.32/28   2.23/39   1.50/11   3.03/32 
                                      39.11/19  40.57/19  42.30/18       /    44.15/19 
                                       4.05/33   1.46/30   1.33/18       /         /   
 20 Kobr Tomáš                  44.20  1.11/12   3.11/24   5.28/36   8.10/40   9.00/37  12.49/31  16.47/25  19.50/27  20.40/26  21.46/25  25.12/23  27.17/21  28.38/21  30.26/19  32.23/19  35.01/17 
    TJ Tatran Jablonec nad             1.11/12   2.00/35   2.17/47   2.42/48   0.50/22   3.49/27   3.58/9    3.03/33   0.50/16   1.06/18   3.26/11   2.05/14   1.21/17   1.48/5    1.57/23   2.38/13 
                                      38.58/18  40.47/17  42.41/20  44.01/11  44.20/20 
                                       3.57/27   1.49/32   1.54/45   1.20/21   0.19/21 
 21 Polák Jaroslav              44.50  1.16/22   3.05/20   4.54/19   6.26/14   7.19/12  11.14/16  15.47/17  18.48/19  19.46/19  20.53/19  24.47/21  27.12/20  28.32/20  31.03/23  32.52/21  36.03/22 
    OK Chrastava                       1.16/22   1.49/25   1.49/21   1.32/14   0.53/29   3.55/30   4.33/32   3.01/32   0.58/33   1.07/20   3.54/31   2.25/33   1.20/15   2.31/44   1.49/10   3.11/38 
                                      39.47/21  41.30/21  43.12/21  44.34/12  44.50/21 
                                       3.44/18   1.43/25   1.42/33   1.22/26   0.16/5  
 22 Kurfürst Pavel              45.08  1.18/28   3.15/28   5.10/27   6.45/19   7.46/19  11.32/19  15.53/18  18.44/18  19.36/17  20.40/17  24.24/19  27.17/21  28.58/24  31.01/22  32.57/22  36.17/24 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.18/28   1.57/30   1.55/29   1.35/17   1.01/37   3.46/25   4.21/23   2.51/23   0.52/20   1.04/15   3.44/24   2.53/48   1.41/39   2.03/19   1.56/20   3.20/45 
                                      40.11/22  41.55/22  43.32/22  44.53/13  45.08/22 
                                       3.54/24   1.44/28   1.37/29   1.21/23   0.15/3  
 23 Kožina Petr                 45.19  1.17/25   3.05/20   5.01/22   6.40/17   8.29/30  12.03/23  16.29/23  19.18/23  20.09/22  21.15/22  25.24/24  27.28/24  28.55/23  31.11/24  33.11/25  36.12/23 
    SK Praga Praha                     1.17/25   1.48/22   1.56/33   1.39/24   1.49/56   3.34/15   4.26/25   2.49/22   0.51/17   1.06/18   4.09/39   2.04/13   1.27/24   2.16/32   2.00/26   3.01/27 
                                      40.13/23  42.01/24  43.44/24  44.58/14  45.19/23 
                                       4.01/30   1.48/31   1.43/35   1.14/14   0.21/31 
 24 Hostaš Petr                 45.21  1.03/5    2.52/13   4.30/11   5.59/7    7.02/11  10.50/11  16.18/21  19.10/22  20.04/21  21.06/21  24.55/22  27.20/23  28.53/22  30.51/21  32.46/20  36.02/21 
    TJ Tatran Jablonec nad             1.03/5    1.49/25   1.38/7    1.29/10   1.03/39   3.48/26   5.28/55   2.52/24   0.54/25   1.02/10   3.49/28   2.25/33   1.33/29   1.58/13   1.55/18   3.16/42 
                                      40.16/24  41.59/23  43.35/23  45.03/15  45.21/24 
                                       4.14/38   1.43/25   1.36/28   1.28/29   0.18/14 
 25 Lukavec Petr                45.41  1.08/8    2.58/15   4.42/15   6.10/10   6.58/9   10.59/13  15.16/13  17.52/13  18.39/12  19.41/12  24.12/17  26.48/19  28.15/19  30.21/18  33.01/23  36.51/25 
    SK SNS Smržovka                    1.08/8    1.50/28   1.44/15   1.28/9    0.48/20   4.01/33   4.17/20   2.36/9    0.47/7    1.02/10   4.31/51   2.36/43   1.27/24   2.06/23   2.40/53   3.50/55 
                                      40.44/25  42.35/25  44.08/25  45.24/16  45.41/25 
                                       3.53/21   1.51/35   1.33/18   1.16/15   0.17/7  
 26 Kvapil Petr                 47.35  1.37/49   3.49/44   5.57/41   7.32/30   8.18/24  12.24/27  17.14/30  20.35/32  21.34/32  22.51/29  26.52/29  29.13/30  30.54/29  32.59/29  34.53/26  38.05/26 
    SOK TJ Turnov                      1.37/49   2.12/49   2.08/42   1.35/17   0.46/15   4.06/37   4.50/39   3.21/49   0.59/35   1.17/37   4.01/34   2.21/26   1.41/39   2.05/21   1.54/16   3.12/39 
                                      42.07/26  44.02/26  45.46/27  47.14/17  47.35/26 
                                       4.02/31   1.55/40   1.44/36   1.28/29   0.21/31 
 27 Kadavý Petr                 47.38  1.17/25   3.02/18   4.50/18   8.03/37   9.37/44  13.20/36  17.39/34  20.21/30  21.15/28  23.49/35  27.21/31  29.51/31  31.17/31  33.36/31  35.32/28  38.38/29 
    OK Chrastava                       1.17/25   1.45/20   1.48/19   3.13/49   1.34/52   3.43/23   4.19/22   2.42/14   0.54/25   2.34/58   3.32/17   2.30/40   1.26/23   2.19/35   1.56/20   3.06/34 
                                      42.40/28  44.14/27  45.42/26  47.20/18  47.38/27 
                                       4.02/31   1.34/8    1.28/15   1.38/39   0.18/14 
 28 Fišer Jiří                  47.49  1.13/15   2.42/8    4.25/8    7.06/26   8.42/33  12.50/32  17.07/29  19.29/25  20.17/24  21.19/24  25.29/25  28.08/25  30.27/27  32.36/26  34.53/26  38.07/27 
    SK Slavia Praha                    1.13/15   1.29/6    1.43/13   2.41/47   1.36/53   4.08/39   4.17/20   2.22/3    0.48/12   1.02/10   4.10/40   2.39/46   2.19/59   2.09/27   2.17/37   3.14/41 
                                      42.36/27  44.21/28  45.59/28  47.27/19  47.49/28 
                                       4.29/45   1.45/29   1.38/30   1.28/29   0.22/38 
 29 Nehasil Vladislav           48.10  1.53/54   3.46/43   5.37/38   7.39/32   8.27/29  12.07/24  16.57/26  19.41/26  20.38/25  21.51/26  26.31/28  28.45/28  31.13/30  33.23/30  35.44/30  38.37/28 
    KOB Děčín                          1.53/54   1.53/29   1.51/25   2.02/35   0.48/20   3.40/20   4.50/39   2.44/18   0.57/32   1.13/29   4.40/54   2.14/19   2.28/60   2.10/28   2.21/39   2.53/22 
                                      42.44/29  44.37/29  46.33/29       /    48.10/29 
                                       4.07/34   1.53/38   1.56/46       /         /   
 30 Schröter Pavel              48.23  1.16/22   3.15/28   5.02/23  11.16/57  12.06/56  15.56/54  20.41/51  23.49/49  24.41/49  25.48/47  29.33/45  31.48/43  33.05/41  35.05/37  36.57/35  40.09/36 
     OK Harcov                         1.16/22   1.59/34   1.47/17   6.14/59   0.50/22   3.50/28   4.45/38   3.08/38   0.52/20   1.07/20   3.45/26   2.15/24   1.17/7    2.00/14   1.52/14   3.12/39 
                                      43.53/33  45.29/31  46.51/30  48.02/20  48.23/30 
                                       3.44/18   1.36/11   1.22/4    1.11/8    0.21/31 
 31 Němeček Jan                 48.26  1.09/10   3.14/27   5.12/30   9.42/51  10.45/51  14.04/41  18.28/39  21.40/39  22.36/38  23.56/37  27.48/34  30.01/32  31.26/32  33.37/32  36.02/31  39.26/32 
    USK Praha                          1.09/10   2.05/42   1.58/36   4.30/54   1.03/39   3.19/9    4.24/24   3.12/41   0.56/28   1.20/39   3.52/29   2.13/18   1.25/21   2.11/29   2.25/41   3.24/47 
                                      43.54/34  45.32/32  46.59/31  48.08/21  48.26/31 
                                       4.28/44   1.38/14   1.27/14   1.09/5    0.18/14 
 32 Kalina Miroslav             48.50  1.47/52   3.56/47   7.43/60   9.17/48  10.29/48  15.18/51  19.46/48  22.55/46  23.50/46  25.02/44  28.50/40  31.21/40  32.38/36  35.12/39  37.02/36  40.07/35 
    VŠTJ Ekonom Praha                  1.47/52   2.09/45   3.47/61   1.34/16   1.12/47   4.49/50   4.28/26   3.09/40   0.55/27   1.12/26   3.48/27   2.31/41   1.17/7    2.34/46   1.50/11   3.05/33 
                                      43.50/32  45.27/30  47.15/32       /    48.50/32 
                                       3.43/17   1.37/12   1.48/42       /         /   
 33 Krejčí Jaroslav ml.         48.52  2.01/59   3.39/42   5.42/39  11.11/56  12.21/58  17.30/58  21.32/56  24.27/54  25.16/51  26.20/49  29.39/47  31.48/43  33.08/43  35.16/40  37.43/40  40.19/38 
    OK Jiskra Nový Bor                 2.01/59   1.38/15   2.03/38   5.29/58   1.10/46   5.09/53   4.02/11   2.55/27   0.49/13   1.04/15   3.19/7    2.09/17   1.20/15   2.08/25   2.27/43   2.36/9  
                                      44.12/36  45.54/35  47.24/33  48.41/22  48.52/33 
                                       3.53/21   1.42/24   1.30/16   1.17/17   0.11/1* 
 34 Horák Martin                49.24  1.50/53   4.02/51   5.59/43   7.30/29   8.23/27  12.30/30  17.02/27  20.10/29  21.18/30  22.26/28  26.19/26  28.40/27  30.22/26  32.51/27  36.24/32  39.06/30 
    KOB Děčín                          1.50/53   2.12/49   1.57/35   1.31/12   0.53/29   4.07/38   4.32/29   3.08/38   1.08/51   1.08/22   3.53/30   2.21/26   1.42/41   2.29/43   3.33/61   2.42/15 
                                      43.59/35  45.48/34  47.30/34       /    49.24/34 
                                       4.53/53   1.49/32   1.42/33       /         /   
 35 Hýbl Lukáš                  49.34  1.26/39   3.23/34   5.18/33  10.15/54  12.09/57  16.03/55  20.47/54  23.53/50  24.51/50  26.03/48  29.44/49  32.06/47  33.42/47  36.06/45  38.01/43  40.58/42 
    SK Praga Praha                     1.26/39   1.57/30   1.55/29   4.57/56   1.54/58   3.54/29   4.44/37   3.06/37   0.58/33   1.12/26   3.41/21   2.22/28   1.36/32   2.24/40   1.55/18   2.57/25 
                                      44.39/38  46.19/36  47.53/35  49.16/23  49.34/35 
                                       3.41/16   1.40/22   1.34/21   1.23/27   0.18/14 
 36 Novák Daniel                49.53  1.23/34   3.05/20   4.56/20   6.32/16   8.31/31  12.58/33  17.31/32  20.27/31  21.32/31  22.54/30  26.52/29  29.10/29  30.47/28  32.53/28  35.38/29  39.14/31 
    OK Doksy                           1.23/34   1.42/17   1.51/25   1.36/20   1.59/59   4.27/45   4.33/32   2.56/29   1.05/44   1.22/41   3.58/33   2.18/25   1.37/33   2.06/23   2.45/56   3.36/52 
                                      43.40/31  45.38/33  47.57/36  49.33/24  49.53/36 
                                       4.26/42   1.58/41   2.19/54   1.36/37   0.20/26 
 37 Hanovec Petr                50.08  1.11/12   3.12/26   5.17/31   6.49/21   7.36/16  12.19/26  17.26/31  21.03/33  22.06/33  23.19/32  27.33/32  30.11/33  31.59/33  34.18/33  36.33/33  40.12/37 
    TJ Slavia Hradec Králo             1.11/12   2.01/36   2.05/40   1.32/14   0.47/17   4.43/48   5.07/49   3.37/55   1.03/42   1.13/29   4.14/43   2.38/45   1.48/47   2.19/35   2.15/35   3.39/54 
                                      44.50/41  46.44/38  48.28/38  49.49/25  50.08/37 
                                       4.38/48   1.54/39   1.44/36   1.21/23   0.19/21 
 38 Mezník Vladimír             50.10  1.21/31   3.26/37   6.14/49   7.40/33   8.36/32  13.10/35  18.13/35  21.17/35  22.18/35  23.46/34  29.13/44  31.27/42  33.01/40  35.06/38  37.05/37  40.06/34 
    TJ Loko Beroun                     1.21/31   2.05/42   2.48/56   1.26/7    0.56/34   4.34/47   5.03/47   3.04/34   1.01/38   1.28/46   5.27/58   2.14/19   1.34/30   2.05/21   1.59/25   3.01/27 
                                      43.27/30  46.42/37  48.21/37  49.51/26  50.10/38 
                                       3.21/6    3.15/56   1.39/31   1.30/34   0.19/21 
 39 Šafka Daniel                50.12  1.13/15   3.11/24   5.09/26   6.51/22   7.43/17  12.11/25  17.04/28  20.09/28  21.16/29  23.17/31  27.33/32  30.40/35  32.41/37  34.49/35  37.25/39  40.43/40 
    SK Kamenice                        1.13/15   1.58/32   1.58/36   1.42/26   0.52/27   4.28/46   4.53/43   3.05/35   1.07/49   2.01/56   4.16/44   3.07/55   2.01/54   2.08/25   2.36/49   3.18/44 
                                      44.38/37  46.55/40  48.29/39  49.58/27  50.12/39 
                                       3.55/26   2.17/52   1.34/21   1.29/32   0.14/2  
 40 Tichý Martin                50.54  1.21/31   3.24/36   5.28/36   9.37/50  10.18/47  14.13/42  19.14/42  22.37/43  23.38/43  25.00/43  29.11/43  31.25/41  33.05/41  35.43/42  37.59/42  40.58/42 
    TJ OK Tolar                        1.21/31   2.03/38   2.04/39   4.09/53   0.41/8    3.55/30   5.01/45   3.23/50   1.01/38   1.22/41   4.11/41   2.14/19   1.40/38   2.38/50   2.16/36   2.59/26 
                                      45.19/42  47.22/41  49.08/40  50.33/28  50.54/40 
                                       4.21/40   2.03/44   1.46/40   1.25/28   0.21/31 
 41 Nemšovský Petr              51.07  1.14/18   4.00/50   5.54/40  10.30/55  11.15/54  15.13/50  19.29/44  22.21/41  23.10/40  24.24/40  28.06/36  30.39/34  32.18/34  35.03/36  37.16/38  40.23/39 
    SK Praga Praha                     1.14/18   2.46/57   1.54/28   4.36/55   0.45/12   3.58/32   4.16/17   2.52/24   0.49/13   1.14/32   3.42/22   2.33/42   1.39/37   2.45/52   2.13/33   3.07/35 
                                      44.46/39  46.50/39  49.27/41  50.45/29  51.07/41 
                                       4.23/41   2.04/45   2.37/58   1.18/19   0.22/38 
 42 Hradecký Jaroslav           51.42  1.25/38   3.34/39   6.31/54   8.01/35  10.32/49  14.46/47  19.38/46  22.43/44  23.42/44  24.57/42  28.51/41  31.15/38  32.53/39  35.25/41  37.43/40  40.50/41 
    OK Doksy                           1.25/38   2.09/45   2.57/59   1.30/11   2.31/60   4.14/41   4.52/42   3.05/35   0.59/35   1.15/33   3.54/31   2.24/31   1.38/35   2.32/45   2.18/38   3.07/35 
                                      45.54/44  47.46/42  49.32/42  51.17/30  51.42/42 
                                       5.04/55   1.52/37   1.46/40   1.45/42   0.25/44 
 43 Tomeš Jaroslav              51.55  2.48/60   4.27/57   6.09/45   7.26/27   8.07/21  13.02/34  18.27/38  21.26/36  22.22/36  23.50/36  28.15/37  31.19/39  33.25/44  36.09/47  38.19/44  42.30/48 
    SK Kotlářka Praha                  2.48/60   1.39/16   1.42/10   1.17/5    0.41/8    4.55/51   5.25/54   2.59/31   0.56/28   1.28/46   4.25/46   3.04/53   2.06/55   2.44/51   2.10/31   4.11/56 
                                      46.27/46  48.05/45  50.28/46  51.40/32  51.55/43 
                                       3.57/27   1.38/14   2.23/56   1.12/12   0.15/3  
 44 Simr Pavel                  51.56  1.27/41   3.15/28   5.08/25   9.13/47   9.45/45  13.47/39  18.19/37  21.31/37  22.31/37  24.01/39  28.29/38  30.53/36  32.22/35  34.44/34  36.46/34  39.48/33 
    SKOB Roudnice nad Labe             1.27/41   1.48/22   1.53/27   4.05/52   0.32/2    4.02/35   4.32/29   3.12/41   1.00/37   1.30/48   4.28/50   2.24/31   1.29/27   2.22/38   2.02/28   3.02/29 
                                      44.48/40  48.03/44  50.02/43  51.34/31  51.56/44 
                                       5.00/54   3.15/56   1.59/49   1.32/35   0.22/38 
 45 Vondra Jiří                 52.12  1.35/48   4.38/58   6.51/57   8.29/45   9.23/39  13.43/38  18.55/40  22.14/40  23.19/41  24.38/41  29.04/42  31.53/45  33.40/46  36.06/45  38.41/47  41.43/45 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.35/48   3.03/59   2.13/44   1.38/22   0.54/32   4.20/43   5.12/51   3.19/47   1.05/44   1.19/38   4.26/48   2.49/47   1.47/45   2.26/41   2.35/47   3.02/29 
                                      46.13/45  48.22/46  50.19/44  51.55/33  52.12/45 
                                       4.30/46   2.09/49   1.57/47   1.36/37   0.17/7  
 46 Vaněk Petr                  52.18  1.19/30   3.57/48   6.12/48   8.15/42   9.13/38  13.24/37  18.17/36  21.35/38  22.45/39  24.00/38  28.05/35  31.05/37  32.48/38  35.52/43  38.30/45  41.14/44 
    SK Zbraslav                        1.19/30   2.38/55   2.15/46   2.03/37   0.58/35   4.11/40   4.53/43   3.18/45   1.10/52   1.15/33   4.05/36   3.00/49   1.43/42   3.04/58   2.38/50   2.44/17 
                                      45.30/43  47.51/43  50.26/45       /    52.18/46 
                                       4.16/39   2.21/53   2.35/57       /         /   
 47 Rakovec Michal              53.00  1.26/39   4.23/56   6.28/53  10.14/53  11.07/53  17.30/58  23.28/59  26.48/59  28.04/59  30.22/59  34.04/59  36.29/58  38.06/58  40.18/56  42.18/53  44.40/50 
    AC Sparta Praha                    1.26/39   2.57/58   2.05/40   3.46/51   0.53/29   6.23/61   5.58/60   3.20/48   1.16/53   2.18/57   3.42/22   2.25/33   1.37/33   2.12/30   2.00/26   2.22/3  
                                      48.10/50  49.45/49  51.20/47  52.40/34  53.00/47 
                                       3.30/11   1.35/9    1.35/25   1.20/21   0.20/26 
 48 Urban Hynek                 53.05  1.17/25   3.05/20   6.01/44  11.18/58  11.47/55  15.28/52  20.06/50  23.19/48  24.24/48  25.35/46  29.43/48  32.43/49  34.41/49  37.26/49  40.07/49  43.02/49 
    neregistrovaní                     1.17/25   1.48/22   2.56/58   5.17/57   0.29/1*   3.41/22   4.38/35   3.13/43   1.05/44   1.11/25   4.08/38   3.00/49   1.58/50   2.45/52   2.41/54   2.55/24 
                                      47.29/48  49.34/48  51.22/48  52.43/35  53.05/48 
                                       4.27/43   2.05/46   1.48/42   1.21/23   0.22/38 
 49 Dubec Pavel                 54.00  1.23/34   7.17/61  10.12/61  12.28/59  13.13/59  17.14/57  22.04/57  25.17/57  26.23/56  27.32/54  32.06/53  34.31/51  36.40/51  39.01/51  41.30/51  44.50/51 
    AC Sparta Praha                    1.23/34   5.54/61   2.55/57   2.16/42   0.45/12   4.01/33   4.50/39   3.13/43   1.06/48   1.09/23   4.34/52   2.25/33   2.09/56   2.21/37   2.29/45   3.20/45 
                                      48.59/51  50.48/51  52.32/51  53.43/36  54.00/49 
                                       4.09/35   1.49/32   1.44/36   1.11/8    0.17/7  
 50 Sedlák Radek                54.01  1.14/18   3.23/34   5.18/33   7.26/27   8.21/26  12.26/28  17.35/33  21.12/34  22.08/34  23.24/33  28.29/38  31.55/46  33.38/45  35.55/44  38.37/46  42.07/46 
    KOB Dobruška                       1.14/18   2.09/45   1.55/29   2.08/40   0.55/33   4.05/36   5.09/50   3.37/55   0.56/28   1.16/36   5.05/57   3.26/58   1.43/42   2.17/34   2.42/55   3.30/50 
                                      46.54/47  49.31/47  51.50/49       /    54.01/50 
                                       4.47/50   2.37/55   2.19/54       /         /   
 51 Vokál Vojtěch               54.10  1.23/34   4.40/59   6.50/56   8.30/46   9.33/43  14.19/44  19.23/43  22.47/45  23.49/45  25.11/45  29.36/46  32.38/48  34.25/48  37.02/48  39.15/48  42.09/47 
    OK Chrastava                       1.23/34   3.17/60   2.10/43   1.40/25   1.03/39   4.46/49   5.04/48   3.24/51   1.02/41   1.22/41   4.25/46   3.02/52   1.47/45   2.37/48   2.13/33   2.54/23 
                                      48.04/49  50.16/50  52.16/50  53.49/37  54.10/51 
                                       5.55/60   2.12/50   2.00/50   1.33/36   0.21/31 
 52 Beneš Filip                 54.53  1.53/54   4.03/53   7.13/58   9.30/49  10.39/50  15.51/53  21.05/55  24.32/55  25.39/53  27.00/50  31.12/50  33.40/50  35.18/50  38.31/50  41.05/50  45.45/53 
    KOB TRETRA Praha                   1.53/54   2.10/48   3.10/60   2.17/44   1.09/45   5.12/55   5.14/52   3.27/53   1.07/49   1.21/40   4.12/42   2.28/38   1.38/35   3.13/59   2.34/46   4.40/59 
                                      49.42/52  51.42/52  53.22/52  54.34/38  54.53/52 
                                       3.57/27   2.00/42   1.40/32   1.12/12   0.19/21 
 53 Šimek Tomáš                 55.45  1.30/43   3.34/39   5.57/41   8.01/35   8.52/36  14.24/45  18.55/40  22.27/42  23.23/42  27.06/52  32.50/56  35.54/57  37.49/56  40.15/55  42.12/52  45.28/52 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.30/43   2.04/39   2.23/53   2.04/38   0.51/25   5.32/58   4.31/28   3.32/54   0.56/28   3.43/60   5.44/61   3.04/53   1.55/49   2.26/41   1.57/23   3.16/42 
                                      49.58/53  52.04/53  53.56/53  55.25/39  55.45/53 
                                       4.30/46   2.06/47   1.52/44   1.29/32   0.20/26 
 54 Krausz Milan                59.12  1.22/33   4.07/54   6.24/52   8.08/39   9.29/41  14.38/46  19.40/47  22.58/47  24.01/47  27.01/51  32.35/55  35.45/56  37.45/55  40.00/53  42.28/55  45.59/54 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.22/33   2.45/56   2.17/47   1.44/28   1.21/50   5.09/53   5.02/46   3.18/45   1.03/42   3.00/59   5.34/59   3.10/56   2.00/51   2.15/31   2.28/44   3.31/51 
                                      52.03/55  54.31/54  56.44/54  58.46/40  59.12/54 
                                       6.04/61   2.28/54   2.13/52   2.02/44   0.26/45 
 55 Matoušek Petr               59.20  3.03/61   5.16/60   7.29/59   9.47/52  10.55/52  16.48/56  22.30/58  26.17/58  27.35/58  28.58/58  33.00/57  35.36/54  36.55/52  39.30/52  42.18/53  46.52/55 
    VŠTJ Ekonom Praha                  3.03/61   2.13/51   2.13/44   2.18/46   1.08/44   5.53/60   5.42/58   3.47/58   1.18/55   1.23/45   4.02/35   2.36/43   1.19/12   2.35/47   2.48/57   4.34/58 
                                      51.43/54  55.02/55  57.19/55  58.58/41  59.20/55 
                                       4.51/52   3.19/58   2.17/53   1.39/40   0.22/38 
 56 Borovička Milan             59.44  1.45/51   4.10/55   6.38/55   8.20/43   9.32/42  13.53/40  19.57/49  23.59/51  25.16/51  27.11/53  31.48/51  35.41/55  37.54/57  41.16/58  44.23/58  48.00/56 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.45/51   2.25/54   2.28/55   1.42/26   1.12/47   4.21/44   6.04/61   4.02/59   1.17/54   1.55/55   4.37/53   3.53/60   2.13/58   3.22/60   3.07/59   3.37/53 
                                      53.21/57  55.27/56  57.35/56       /    59.44/56 
                                       5.21/58   2.06/47   2.08/51       /         /   
 57 Kohl Ondřej                 62.48  1.37/49   3.52/45   6.09/45   8.14/41   9.52/46  14.52/48  20.46/53  25.10/56  26.34/57  28.28/57  34.03/58  38.07/59  40.40/59  43.32/59  46.10/59  50.23/59 
    VSK Přírodní vědy UK P             1.37/49   2.15/52   2.17/47   2.05/39   1.38/54   5.00/52   5.54/59   4.24/60   1.24/58   1.54/54   5.35/60   4.04/61   2.33/61   2.52/54   2.38/50   4.13/57 
                                      55.28/58  57.19/57  60.39/57  62.28/42  62.48/57 
                                       5.05/56   1.51/35   3.20/60   1.49/43   0.20/26 
 58 Duda Antonín                64.25  1.30/43   3.53/46   6.11/47   7.55/34   8.46/34  14.16/43  19.35/45  24.05/52  25.48/54  27.38/55  32.00/52  35.15/53  37.15/54  40.10/54  43.26/57  50.00/58 
    SK SNS Smržovka                    1.30/43   2.23/53   2.18/51   1.44/28   0.51/25   5.30/57   5.19/53   4.30/61   1.43/59   1.50/53   4.22/45   3.15/57   2.00/51   2.55/56   3.16/60   6.34/61 
                                      55.45/59  59.25/60  62.19/59  64.03/43  64.25/58 
                                       5.45/59   3.40/59   2.54/59   1.44/41   0.22/38 
 59 Holec Jan                   64.50  1.54/56   3.58/49   6.21/51  13.18/60  14.38/60  19.50/60  25.25/60  29.06/60  30.28/60  31.59/60  37.00/60  40.41/60  42.35/60  45.28/60  48.21/60  51.47/60 
    SKOB Ostrava                       1.54/56   2.04/39   2.23/53   6.57/60   1.20/49   5.12/55   5.35/56   3.41/57   1.22/56   1.31/49   5.01/56   3.41/59   1.54/48   2.53/55   2.53/58   3.26/48 
                                      57.07/60  59.20/59  61.18/58  64.24/44  64.50/59 
                                       5.20/57   2.13/51   1.58/48   3.06/46   0.26/45 
 60 Hromádka Miroslav           65.49  1.57/57   4.02/51   6.19/50   8.20/43   9.23/39  15.02/49  20.41/51  24.06/53  26.18/55  27.57/56  32.23/54  34.49/52  37.01/53  40.41/57  42.53/56  48.42/57 
    Slavoj Severotuk Ústí              1.57/57   2.05/42   2.17/47   2.01/34   1.03/39   5.39/59   5.39/57   3.25/52   2.12/60   1.39/51   4.26/48   2.26/37   2.12/57   3.40/61   2.12/32   5.49/60 
                                      53.20/56  58.52/58  63.26/60  65.28/45  65.49/60 
                                       4.38/48   5.32/61   4.34/61   2.02/44   0.21/31 
 61 Pospíšil Ondřej             66.03  1.27/41   3.16/31   5.06/24  14.47/61  21.00/61  25.16/61  29.55/61  32.41/61  33.42/61  38.42/61  43.30/61  45.53/61  47.53/61  50.30/61  52.52/61  56.02/61 
    SK Kotlářka Praha                  1.27/41   1.49/25   1.50/23   9.41/61   6.13/61   4.16/42   4.39/36   2.46/19   1.01/38   5.00/61   4.48/55   2.23/30   2.00/51   2.37/48   2.22/40   3.10/37 
                                      60.51/61  62.51/61  64.35/61  65.46/46  66.03/61 
                                       4.49/51   2.00/42   1.44/36   1.11/8    0.17/7  
    Karban Zdeněk           DISK-LIM.  2.01/     4.20/     8.52/    16.19/    19.14/    28.26/    36.06/    40.47/    43.45/    46.03/    52.52/    65.16/    70.15/    78.37/    83.02/    89.46/   
    SK Kotlářka Praha                  2.01/     2.19/     4.32/     7.27/     2.55/     9.12/     7.40/     4.41/     2.58/     2.18/     6.49/    12.24/     4.59/     8.22/     4.25/     6.44/   
                                     100.18/   104.57/   110.35/         /   296.26/   
                                      10.32/     4.39/     5.38/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35L        4.6km  250m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-61      2-42      3-43      4-84      5-80      6-69      7-48      8-49      9-50     10-51     11-52     12-53     13-70     14-56     15-83     16-59    
                                      17-75     18-100   
  1 Baldrian Petr               39.16  2.01/4    3.23/7    5.15/5    6.18/2    7.15/2   10.08/1*  14.49/1*  17.52/2   18.44/2   19.43/1*  23.16/1*  25.36/1*  27.26/1*  30.03/1*  35.20/1*  36.27/1* 
    SK Praga Praha                     2.01/4    1.22/20   1.52/3    1.03/3    0.57/1*   2.53/1*   4.41/6    3.03/4    0.52/1*   0.59/1*   3.33/2    2.20/1*   1.50/1*   2.37/2    5.17/2    1.07/1* 
                                      37.32/1*  38.55/1*  39.16/1* 
                                       1.05/1*   1.23/1*   0.21/9  
  2 Novák Libor                 41.34  1.52/2    2.45/2    5.29/7    6.24/3    7.40/3   10.57/2   15.00/2   17.45/1*  18.38/1*  20.55/3   24.49/4   27.26/4   29.27/2   31.56/2   37.27/2   38.38/2  
    SK OK 24 Praha                     1.52/2    0.53/7    2.44/14   0.55/2    1.16/3    3.17/3    4.03/2    2.45/3    0.53/3    2.17/21   3.54/4    2.37/5    2.01/3    2.29/1*   5.31/3    1.11/2  
                                      39.49/2   41.16/2   41.34/2  
                                       1.11/3    1.27/2    0.18/2  
  3 Šemelík Petr                42.13  2.14/6    2.50/3    4.37/2    6.26/5    9.27/9   12.37/6   16.26/5   19.09/5   20.01/5   21.05/5   24.36/3   27.11/3   29.58/4   32.43/3   37.55/3   39.25/3  
    TJ Sparta Doly Kladno              2.14/6    0.36/1*   1.47/2    1.49/19   3.01/19   3.10/2    3.49/1*   2.43/1*   0.52/1*   1.04/2    3.31/1*   2.35/4    2.47/13   2.45/4    5.12/1*   1.30/9  
                                      40.34/3        /    42.13/3  
                                       1.09/2        /         /   
  4 Procházka Antonín           44.00  1.57/3    3.22/6    5.24/6    6.29/6    7.56/5   11.23/4   15.40/4   18.23/3   19.16/3   20.27/2   24.02/2   26.43/2   29.50/3   32.46/4   38.31/4   40.24/4  
    Sokol Dobřichovice                 1.57/3    1.25/21   2.02/6    1.05/4    1.27/9    3.27/4    4.17/3    2.43/1*   0.53/3    1.11/3    3.35/3    2.41/6    3.07/19   2.56/5    5.45/4    1.53/18 
                                      42.09/4   43.40/3   44.00/4  
                                       1.45/17   1.31/3    0.20/6  
  5 Procházka Pavel             46.58  2.30/11   3.13/5    7.08/15   8.21/14   9.41/10  13.23/7   17.58/7   21.27/7   22.37/7   23.58/6   28.10/6   30.30/6   33.13/6   35.57/5   42.25/5   43.46/5  
    TJ Loko Beroun                     2.30/11   0.43/3    3.55/21   1.13/7    1.20/6    3.42/5    4.35/5    3.29/8    1.10/8    1.21/5    4.12/7    2.20/1*   2.43/11   2.44/3    6.28/8    1.21/5  
                                      44.59/5   46.35/4   46.58/5  
                                       1.13/4    1.36/6    0.23/15 
  6 Karmazín Pavel              47.24  1.49/1*   2.28/1*   4.23/1*   5.44/1*   7.02/1*  10.58/3   15.18/3   18.44/4   19.41/4   21.02/4   25.08/5   27.39/5   30.27/5   36.55/6   42.55/6   44.15/6  
    TJ Loko Beroun                     1.49/1*   0.39/2    1.55/4    1.21/11   1.18/5    3.56/7    4.20/4    3.26/6    0.57/5    1.21/5    4.06/6    2.31/3    2.48/14   6.28/21   6.00/5    1.20/4  
                                      45.29/6   47.03/5   47.24/6  
                                       1.14/5    1.34/5    0.21/9  
  7 Šňupárek Ondřej             50.56  3.23/21   4.27/18   6.58/14   8.08/12   9.48/11  13.47/8   20.21/11  23.29/9   24.52/9   26.25/8   31.16/8   34.09/8   36.07/8   39.44/8   45.51/7   47.29/7  
    SK Kotlářka Praha                  3.23/21   1.04/14   2.31/10   1.10/6    1.40/13   3.59/9    6.34/15   3.08/5    1.23/13   1.33/11   4.51/10   2.53/8    1.58/2    3.37/7    6.07/6    1.38/14 
                                      49.01/7   50.42/6   50.56/7  
                                       1.32/10   1.41/11   0.14/1* 
  8 Chotětický Václav           51.44  2.48/15   3.39/13   5.56/8    7.09/7    8.26/6   14.35/12  20.12/10  24.13/11  25.15/10  26.27/10  31.44/9   34.47/9   37.13/9   40.32/9   47.02/9   48.31/8  
    KČT Aš                             2.48/15   0.51/6    2.17/8    1.13/7    1.17/4    6.09/21   5.37/10   4.01/14   1.02/6    1.12/4    5.17/14   3.03/12   2.26/6    3.19/6    6.30/9    1.29/7  
                                      49.48/8   51.21/7   51.44/8  
                                       1.17/6    1.33/4    0.23/15 
  9 Novotný Dušan               52.12  2.12/5    2.58/4    5.11/3    6.24/3    7.54/4   11.58/5   17.26/6   21.12/6   22.33/6   24.38/7   29.32/7   32.22/7   35.05/7   39.09/7   46.26/8   48.33/9  
    TJ Tatran Jablonec nad             2.12/5    0.46/4    2.13/7    1.13/7    1.30/11   4.04/10   5.28/7    3.46/12   1.21/12   2.05/19   4.54/11   2.50/7    2.43/11   4.04/10   7.17/11   2.07/20 
                                      50.12/9   51.52/8   52.12/9  
                                       1.39/15   1.40/10   0.20/6  
 10 Žitný Tomáš                 52.39  2.28/10   3.38/11   6.19/12   7.39/9    9.59/12  14.05/10  19.35/9   23.14/8   24.40/8   26.26/9   31.53/10  34.47/9   37.16/10  40.55/10  47.35/10  49.04/10 
    SKOB SIG-MAT Mladá Bol             2.28/10   1.10/17   2.41/11   1.20/10   2.20/16   4.06/11   5.30/8    3.39/10   1.26/16   1.46/14   5.27/16   2.54/9    2.29/7    3.39/8    6.40/10   1.29/7  
                                      50.34/10  52.19/9   52.39/10 
                                       1.30/9    1.45/15   0.20/6  
 11 Kohl Jiří                   57.36  2.51/17   3.48/15   6.13/11   7.51/10   9.00/7   13.55/9   19.25/8   23.44/10  25.15/10  26.48/11  32.17/11  35.57/11  38.37/11  43.29/11  52.01/11  53.42/11 
    SKOB Kralupy nad Vltav             2.51/17   0.57/8    2.25/9    1.38/15   1.09/2    4.55/14   5.30/8    4.19/17   1.31/17   1.33/11   5.29/17   3.40/17   2.40/10   4.52/15   8.32/18   1.41/15 
                                      55.19/11  57.10/10  57.36/11 
                                       1.37/13   1.51/17   0.26/20 
 12 Pavlů Jaroslav              57.56  2.27/8    3.25/8    6.09/9    7.55/11   9.26/8   14.34/11  21.32/12  25.34/13  26.47/12  28.17/12  34.10/14  37.19/13  40.23/13  44.58/12  52.26/12  54.17/12 
    Sokol Dobřichovice                 2.27/8    0.58/10   2.44/14   1.46/17   1.31/12   5.08/18   6.58/17   4.02/15   1.13/9    1.30/8    5.53/18   3.09/13   3.04/18   4.35/13   7.28/12   1.51/16 
                                      55.42/12  57.37/11  57.56/12 
                                       1.25/8    1.55/18   0.19/5  
 13 Gálus Igor                  58.47  2.17/7    3.27/9    5.11/3   10.26/19  11.46/17  15.33/14  22.55/17  26.21/15  27.58/16  29.55/16  34.14/15  41.05/16  43.20/16  47.31/16  53.56/13  55.08/13 
    KOB Děčín                          2.17/7    1.10/17   1.44/1*   5.15/24   1.20/6    3.47/6    7.22/18   3.26/6    1.37/20   1.57/17   4.19/8    6.51/24   2.15/4    4.11/11   6.25/7    1.12/3  
                                      56.43/13  58.29/12  58.47/13 
                                       1.35/12   1.46/16   0.18/2  
 14 Uhlíř Patrik                59.09  2.27/8    3.33/10   6.47/13   8.10/13  12.01/18  16.18/16  22.49/16  26.48/17  28.05/17  29.33/15  34.27/16  37.28/14  39.57/12  46.23/14  54.27/15  55.51/14 
    TJ Loko Beroun                     2.27/8    1.06/15   3.14/17   1.23/12   3.51/21   4.17/12   6.31/14   3.59/13   1.17/10   1.28/7    4.54/11   3.01/11   2.29/7    6.26/20   8.04/16   1.24/6  
                                      57.08/14  58.45/13  59.09/14 
                                       1.17/6    1.37/7    0.24/18 
 15 Posselt Martin              61.05  2.50/16   3.47/14   7.09/16   8.33/15  10.30/13  16.22/17  22.19/14  26.22/16  27.40/15  29.11/14  34.07/13  37.40/15  40.56/14  46.27/15  54.38/16  56.15/16 
    TJ Tatran Jablonec nad             2.50/16   0.57/8    3.22/18   1.24/13   1.57/15   5.52/20   5.57/12   4.03/16   1.18/11   1.31/9    4.56/13   3.33/14   3.16/20   5.31/17   8.11/17   1.37/12 
                                      58.23/15  60.43/14  61.05/15 
                                       2.08/22   2.20/21   0.22/11 
 16 Čáp David                   62.33  3.27/22   4.26/17   7.09/16   8.55/16  12.01/18  17.04/19  23.12/18  28.22/18  30.02/18  31.33/17  38.26/18  42.06/17  44.44/17  49.04/17  56.39/17  58.13/17 
    SKP OLYMP Praha                    3.27/22   0.59/12   2.43/13   1.46/17   3.06/20   5.03/16   6.08/13   5.10/20   1.40/21   1.31/9    6.53/22   3.40/17   2.38/9    4.20/12   7.35/13   1.34/11 
                                      59.47/16       /    62.33/16 
                                       1.34/11       /         /   
 17 Kučera Martin               63.56  3.20/19   4.10/16   6.10/10   7.16/8   11.07/14  15.04/13  22.37/15  26.06/14  27.12/14  29.09/13  33.14/12  36.13/12  42.42/15  46.21/13  54.14/14  55.51/14 
    TJ Loko Teplice                    3.20/19   0.50/5    2.00/5    1.06/5    3.51/21   3.57/8    7.33/19   3.29/8    1.06/7    1.57/17   4.05/5    2.59/10   6.29/24   3.39/8    7.53/14   1.37/12 
                                      61.50/17  63.34/15  63.56/17 
                                       5.59/24   1.44/14   0.22/11 
 18 Marek Jan                   65.35  2.38/13   3.38/11   9.13/21  10.05/18  11.26/15  16.06/15  21.43/13  25.22/12  26.53/13  33.02/18  38.20/17  42.25/18  44.47/18  49.24/18  57.19/18  62.01/18 
    TJ Loko Beroun                     2.38/13   1.00/13   5.35/24   0.52/1*   1.21/8    4.40/13   5.37/10   3.39/10   1.31/17   6.09/23   5.18/15   4.05/19   2.22/5    4.37/14   7.55/15   4.42/24 
                                      63.40/18  65.17/16  65.35/18 
                                       1.39/15   1.37/7    0.18/2  
 19 Novák Petr                  68.18  4.44/24   5.42/22   9.28/22  10.53/21  13.25/20  18.22/20  26.22/20  34.27/21  35.51/21  37.41/21  42.14/21  45.51/20  48.51/20  54.15/19  62.51/19  64.23/19 
    Sokol Troja                        4.44/24   0.58/10   3.46/20   1.25/14   2.32/17   4.57/15   8.00/21   8.05/24   1.24/14   1.50/16   4.33/9    3.37/16   3.00/16   5.24/16   8.36/19   1.32/10 
                                      66.17/19  67.56/17  68.18/19 
                                       1.54/19   1.39/9    0.22/11 
 20 Beneš Jan                   73.06  2.37/12   6.29/24   9.10/20  11.12/22  14.06/21  19.50/21  26.46/21  32.35/20  34.07/20  35.56/20  42.12/20  47.12/21  50.14/21  56.08/20  66.42/20  69.09/20 
    TJ Sparta Doly Kladno              2.37/12   3.52/24   2.41/11   2.02/21   2.54/18   5.44/19   6.56/16   5.49/22   1.32/19   1.49/15   6.16/19   5.00/23   3.02/17   5.54/18  10.34/21   2.27/22 
                                      70.58/20  72.41/18  73.06/20 
                                       1.49/18   1.43/13   0.25/19 
 21 Švancar Martin              75.33  2.58/18   5.10/20   7.54/18   9.45/17  11.28/16  16.31/18  26.07/19  31.03/19  32.28/19  34.08/19  40.44/19  44.20/19  47.16/19  59.15/21  69.15/21  71.08/21 
    OK Chrastava                       2.58/18   2.12/22   2.44/14   1.51/20   1.43/14   5.03/16   9.36/24   4.56/19   1.25/15   1.40/13   6.36/20   3.36/15   2.56/15  11.59/24  10.00/20   1.53/18 
                                      73.06/21  75.11/19  75.33/21 
                                       1.58/20   2.05/20   0.22/11 
 22 Řada Richard                87.34  4.08/23   5.22/21   9.02/19  10.44/20  16.11/23  23.06/22  30.54/22  37.22/23  39.50/23  45.29/22  52.28/22  57.01/22  60.17/22  69.23/23  80.38/22  83.07/22 
    SK Kotlářka Praha                  4.08/23   1.14/19   3.40/19   1.42/16   5.27/24   6.55/22   7.48/20   6.28/23   2.28/23   5.39/22   6.59/23   4.33/21   3.16/20   9.06/23  11.15/22   2.29/23 
                                      85.16/22       /    87.34/22 
                                       2.09/23       /         /   
 23 Kozelka Jan                 88.59  2.42/14   5.49/23   9.56/24  14.12/23  15.39/22  23.23/23  31.25/23  35.46/22  37.55/22  47.44/24  56.54/24  61.25/24  65.37/24  71.59/24  83.25/23  85.17/23 
    TJ Loko Chomutov                   2.42/14   3.07/23   4.07/22   4.16/22   1.27/9    7.44/24   8.02/22   4.21/18   2.09/22   9.49/24   9.10/24   4.31/20   4.12/23   6.22/19  11.26/23   1.52/17 
                                      86.54/23  88.36/20  88.59/23 
                                       1.37/13   1.42/12   0.23/15 
 24 Dobeš Václav                92.14  3.21/20   4.29/19   9.30/23  14.43/24  19.38/24  26.49/24  35.56/24  41.38/24  44.06/24  46.14/23  53.06/23  57.48/23  61.18/23  69.09/22  85.30/24  87.41/24 
    SKOB Kralupy nad Vltav             3.21/20   1.08/16   5.01/23   5.13/23   4.55/23   7.11/23   9.07/23   5.42/21   2.28/23   2.08/20   6.52/21   4.42/22   3.30/22   7.51/22  16.21/24   2.11/21 
                                      89.44/24  91.42/21  92.14/24 
                                       2.03/21   1.58/19   0.32/21 
    Ornst Jan               DISK       3.54/     5.08/     7.57/     9.33/    11.25/    16.34/    23.27/         /    30.34/    32.40/    38.37/    43.32/    47.09/    52.22/    64.00/    66.14/   
    SK Kotlářka Praha                  3.54/     1.14/     2.49/     1.36/     1.52/     5.09/     6.53/         /         /     2.06/     5.57/     4.55/     3.37/     5.13/    11.38/     2.14/   
                                      68.12/    70.16/    70.40/   
                                       1.58/     2.04/     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         4.6km  250m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-61      2-42      3-43      4-84      5-80      6-69      7-48      8-49      9-50     10-51     11-52     12-53     13-70     14-56     15-83     16-59    
                                      17-75     18-100   
  1 Vydra Ivan                  41.55  1.40/1*   3.25/4    5.19/3    6.22/3    7.39/3   11.27/1*  15.17/1*  18.04/1*  19.14/1*  20.27/1*  24.39/1*  26.35/1*  28.58/1*  31.46/1*  37.29/1*  38.39/1* 
    OK RECO Sport                      1.40/1*   1.45/12   1.54/2    1.03/2    1.17/4    3.48/2    3.50/1*   2.47/1*   1.10/5    1.13/1*   4.12/3    1.56/1*   2.23/7    2.48/1*   5.43/1*   1.10/1* 
                                      39.53/1*  41.36/1*  41.55/1* 
                                       1.14/1*   1.43/6    0.19/2  
  2 Vlček Petr                  43.58  1.58/2    2.40/1*   4.30/1*   5.47/1*   7.35/2   11.36/2   16.04/2   19.01/2   20.02/2   21.49/2   25.37/2   28.48/2   30.59/2   33.49/2   39.45/2   40.57/2  
    KOB Děčín                          1.58/2    0.42/1*   1.50/1*   1.17/8    1.48/7    4.01/5    4.28/2    2.57/2    1.01/1*   1.47/8    3.48/1*   3.11/8    2.11/5    2.50/2    5.56/5    1.12/3  
                                      42.13/2   43.38/2   43.58/2  
                                       1.16/2    1.25/3    0.20/3  
  3 Schindler Jiří              46.10  2.07/3    2.49/2    4.46/2    5.53/2    6.55/1*  11.37/3   16.15/3   19.37/3   20.40/3   22.01/3   28.09/3   30.43/3   32.48/3   35.54/3   41.37/3   42.52/3  
    TJ Tatran Jablonec nad             2.07/3    0.42/1*   1.57/3    1.07/3    1.02/1*   4.42/10   4.38/3    3.22/3    1.03/2    1.21/2    6.08/11   2.34/4    2.05/1*   3.06/5    5.43/1*   1.15/4  
                                      44.08/3   45.49/3   46.10/3  
                                       1.16/2    1.41/5    0.21/5  
  4 Kubec Pavel                 46.51  2.45/8    3.31/7    5.52/4    7.02/4    8.25/4   12.11/4   17.17/4   20.53/4   22.04/4   23.30/4   28.34/4   31.03/4   33.11/4   36.04/4   41.52/4   43.15/4  
    TJ Stadion Nový Bor                2.45/8    0.46/5    2.21/4    1.10/5    1.23/6    3.46/1*   5.06/5    3.36/7    1.11/6    1.26/4    5.04/8    2.29/2    2.08/2    2.53/4    5.48/3    1.23/8  
                                      44.31/4   46.27/4   46.51/4  
                                       1.16/2    1.56/10   0.24/10 
  5 Picek Jan                   48.19  2.37/5    3.30/6    6.41/7    7.56/7   10.03/8   13.59/7   18.48/7   22.31/6   23.49/6   25.16/6   29.19/5   31.57/5   34.07/5   37.26/5   43.54/5   45.05/5  
    TJ Tatran Jablonec nad             2.37/5    0.53/9    3.11/7    1.15/7    2.07/9    3.56/4    4.49/4    3.43/8    1.18/7    1.27/5    4.03/2    2.38/5    2.10/4    3.19/6    6.28/6    1.11/2  
                                      46.38/5   48.02/5   48.19/5  
                                       1.33/8    1.24/2    0.17/1* 
  6 Doležal Miloš               52.01  3.31/11   4.14/11   6.35/6    7.53/6    9.05/5   13.25/5   18.37/5   22.07/5   23.27/5   25.04/5   29.59/6   33.10/6   35.32/6   40.07/6   47.35/6   48.56/6  
    OK Jiskra Nový Bor                 3.31/11   0.43/4    2.21/4    1.18/9    1.12/2    4.20/8    5.12/7    3.30/5    1.20/8    1.37/6    4.55/6    3.11/8    2.22/6    4.35/8    7.28/9    1.21/7  
                                      50.16/6   51.39/6   52.01/6  
                                       1.20/6    1.23/1*   0.22/7  
  7 Švábek Karel                54.26  2.18/4    3.40/9    9.12/11  10.20/11  12.57/11  17.12/11  22.30/11  26.03/11  27.08/10  32.02/10  36.18/10  38.51/10  41.00/9   43.50/8   49.44/8   51.03/8  
    TJ Turnov                          2.18/4    1.22/11   5.32/12   1.08/4    2.37/11   4.15/7    5.18/8    3.33/6    1.05/3    4.54/11   4.16/4    2.33/3    2.09/3    2.50/2    5.54/4    1.19/5  
                                      52.22/7   54.06/7   54.26/7  
                                       1.19/5    1.44/7    0.20/3  
  8 Kovář Karel                 55.44  2.38/6    3.28/5    6.08/5    7.20/5   10.33/9   14.43/8   20.03/8   23.32/8   24.54/8   26.16/8   30.44/8   33.31/7   36.48/7   41.56/7   48.33/7   50.02/7  
    TJ Loko Teplice                    2.38/6    0.50/6    2.40/6    1.12/6    3.13/12   4.10/6    5.20/9    3.29/4    1.22/9    1.22/3    4.28/5    2.47/6    3.17/10   5.08/9    6.37/7    1.29/10 
                                      53.09/8   55.23/8   55.44/8  
                                       3.07/12   2.14/11   0.21/5  
  9 Bruner Luboš                55.54  2.40/7    3.22/3    7.33/10   8.33/8    9.45/6   13.35/6   18.42/6   22.32/7   24.00/7   25.39/7   30.42/7   34.10/8   40.21/8   44.01/9   50.48/9   52.15/9  
    TJ Loko Teplice                    2.40/7    0.42/1*   4.11/10   1.00/1*   1.12/2    3.50/3    5.07/6    3.50/9    1.28/11   1.39/7    5.03/7    3.28/10   6.11/12   3.40/7    6.47/8    1.27/9  
                                      53.42/9   55.31/9   55.54/9  
                                       1.27/7    1.49/8    0.23/8  
 10 Doškář Boris                61.15  2.46/9    3.36/8    7.17/8    8.36/9    9.57/7   14.44/9   20.49/9   25.47/10  27.13/11  29.22/9   34.34/9   38.38/9   41.19/10  47.41/10  55.49/10  57.20/10 
    OK Jiskra Nový Bor                 2.46/9    0.50/6    3.41/9    1.19/10   1.21/5    4.47/11   6.05/11   4.58/11   1.26/10   2.09/9    5.12/9    4.04/11   2.41/9    6.22/11   8.08/10   1.31/11 
                                      59.00/10  60.50/10  61.15/10 
                                       1.40/9    1.50/9    0.25/12 
 11 Kubíček Zdeněk              66.24  3.00/10   3.52/10   7.20/9    9.12/10  11.10/10  15.30/10  21.04/10  25.07/9   26.14/9   32.36/11  38.07/11  41.12/11  43.35/11  48.56/11  60.47/11  62.07/11 
    TJ Turnov                          3.00/10   0.52/8    3.28/8    1.52/11   1.58/8    4.20/8    5.34/10   4.03/10   1.07/4    6.22/12   5.31/10   3.05/7    2.23/7    5.21/10  11.51/12   1.20/6  
                                      64.21/11  66.00/11  66.24/11 
                                       2.14/10   1.39/4    0.24/10 
 12 Kašpar Jaroslav             85.57  4.48/12   5.46/12  10.01/12  12.25/12  15.01/12  22.21/12  30.10/12  35.59/12  38.03/12  40.56/12  51.46/12  56.09/12  59.37/12  67.13/12  78.23/12  80.42/12 
    SKOB STAVIMAT Slaný                4.48/12   0.58/10   4.15/11   2.24/12   2.36/10   7.20/12   7.49/12   5.49/12   2.04/12   2.53/10  10.50/12   4.23/12   3.28/11   7.36/12  11.10/11   2.19/12 
                                      83.00/12  85.34/12  85.57/12 
                                       2.18/11   2.34/12   0.23/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.1km  200m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-41      2-61      3-91      4-45      5-46      6-47      7-69      8-52      9-54     10-70     11-72     12-57     13-74     14-83     15-77     16-60    
                                      17-100   
  1 Hickethier Manfred          40.11  1.32/9    3.04/6    6.05/2    7.17/2    9.30/2   12.29/2   13.08/2   17.58/2   20.06/2   22.40/2   27.51/1*  29.21/1*  32.51/1*  35.08/1*  36.29/1*  38.22/1* 
    Planeta Radebeul                   1.32/9    1.32/4    3.01/2    1.12/4    2.13/2    2.59/2    0.39/1*   4.50/2    2.08/3    2.34/29   5.11/8    1.30/3    3.30/2    2.17/2    1.21/1*   1.53/1* 
                                      39.52/1*  40.11/1* 
                                       1.30/7    0.19/4  
  2 Slavík Viktor               41.17  1.22/2    2.34/1*   5.26/1*   6.36/1*   8.35/1*  11.12/1*  11.52/1*  16.02/1*  18.25/1*  19.27/1*  29.15/3   30.37/3   33.34/2   35.46/2   37.07/2   39.34/2  
    SK Praga Praha                     1.22/2    1.12/1*   2.52/1*   1.10/2    1.59/1*   2.37/1*   0.40/4    4.10/1*   2.23/7    1.02/1*   9.48/34   1.22/1*   2.57/1*   2.12/1*   1.21/1*   2.27/14 
                                      40.58/2   41.17/2  
                                       1.24/1*   0.19/4  
  3 Cabrnoch Jiří               41.47  1.22/2    2.57/3    6.16/4    7.51/3   10.29/3   13.38/3   14.30/3   19.23/3   22.30/4   23.56/3   28.05/2   29.51/2   33.58/3   36.28/3   37.57/3   40.02/3  
    TJ Sparta Doly Kladno              1.22/2    1.35/5    3.19/5    1.35/16   2.38/13   3.09/7    0.52/15   4.53/3    3.07/30   1.26/4    4.09/1*   1.46/14   4.07/11   2.30/3    1.29/6    2.05/4  
                                      41.27/3   41.47/3  
                                       1.25/2    0.20/9  
  4 Kettner Pavel               46.02  1.35/10   2.56/2    8.21/20  10.13/20  13.00/19  16.07/17  16.46/16  23.34/14  25.36/14  26.54/8   31.06/6   32.34/5   38.14/9   40.44/6   42.11/5   44.10/4  
    TJ Sokol Hostivice                 1.35/10   1.21/2    5.25/29   1.52/24   2.47/22   3.07/6    0.39/1*   6.48/24   2.02/1*   1.18/2    4.12/2    1.28/2    5.40/32   2.30/3    1.27/4    1.59/2  
                                           /    46.02/4  
                                           /         /   
  5 Červinka Stanislav          46.54  1.46/18   3.30/17   6.50/6    8.43/9   11.34/9   15.12/10  15.59/8   21.50/8   24.19/8   26.14/7   32.09/8   33.56/9   38.01/8   40.42/5   42.32/6   44.50/5  
    SK OK 24 Praha                     1.46/18   1.44/16   3.20/6    1.53/25   2.51/24   3.38/19   0.47/8    5.51/8    2.29/14   1.55/19   5.55/18   1.47/15   4.05/10   2.41/7    1.50/22   2.18/7  
                                      46.33/4   46.54/5  
                                       1.43/15   0.21/13 
  6 Pavlovec Petr               47.22  1.39/14   3.16/11   8.03/17   9.19/15  11.49/10  15.06/8   16.03/9   22.08/9   24.39/9   26.58/11  32.11/9   33.52/8   37.56/7   41.12/8   42.47/7   45.39/7  
    OK Jiskra Nový Bor                 1.39/14   1.37/7    4.47/21   1.16/9    2.30/7    3.17/10   0.57/22   6.05/16   2.31/18   2.19/26   5.13/10   1.41/10   4.04/9    3.16/30   1.35/9    2.52/28 
                                      47.05/5   47.22/6  
                                       1.26/3    0.17/1* 
  7 Gorčica Pavel               47.32  1.17/1*   3.00/4    6.07/3    9.35/17  12.13/16  15.41/14  16.25/13  22.28/11  25.30/12  27.03/12  32.34/11  34.23/11  38.18/10  41.18/9   42.51/8   45.22/6  
    OK Chrastava                       1.17/1*   1.43/14   3.07/3    3.28/36   2.38/13   3.28/14   0.44/5    6.03/15   3.02/29   1.33/11   5.31/13   1.49/16   3.55/7    3.00/22   1.33/8    2.31/20 
                                      47.09/6   47.32/7  
                                       1.47/18   0.23/23 
  7 Petr Josef                  47.32  1.37/12   3.02/5   12.36/34  14.25/32  16.57/32  20.14/28  21.07/28  26.21/25  28.38/23  30.06/20  34.32/16  36.08/15  39.50/14  42.21/12  43.42/11  45.46/9  
    VSK Slavia TU Liberec              1.37/12   1.25/3    9.34/37   1.49/22   2.32/8    3.17/10   0.53/19   5.14/4    2.17/5    1.28/6    4.26/3    1.36/6    3.42/4    2.31/5    1.21/1*   2.04/3  
                                      47.12/7   47.32/7  
                                       1.26/3    0.20/9  
  9 Konopáč Jiří                47.56  1.38/13   3.17/12   7.36/14   9.14/14  12.06/15  15.53/15  16.40/14  22.32/12  25.14/11  26.55/10  32.12/10  33.57/10  38.37/11  41.43/10  43.18/10  45.48/10 
    TJ Turnov                          1.38/13   1.39/10   4.19/17   1.38/19   2.52/25   3.47/21   0.47/8    5.52/9    2.42/24   1.41/13   5.17/11   1.45/13   4.40/25   3.06/29   1.35/9    2.30/18 
                                      47.36/9   47.56/9  
                                       1.48/22   0.20/9  
 10 Hartl Zdeněk                47.58  1.31/8    3.10/10   7.02/9    8.29/6   11.06/7   14.12/6   15.01/5   20.55/6   23.33/6   25.23/5   31.14/7   33.10/7   37.42/6   41.07/7   42.56/9   45.44/8  
    TJ AERO Odolená Voda               1.31/8    1.39/10   3.52/13   1.27/12   2.37/11   3.06/5    0.49/11   5.54/10   2.38/22   1.50/17   5.51/16   1.56/19   4.32/21   3.25/33   1.49/21   2.48/27 
                                      47.33/8   47.58/10 
                                       1.49/23   0.25/30 
 11 Jaroš Vladimír              48.59  2.08/26   3.51/24   7.17/11   8.30/7   10.56/6   14.01/5   15.31/7   21.20/7   24.04/7   25.45/6   30.40/5   32.37/6   36.14/4   39.02/4   40.37/4   47.05/12 
    Sokol Dobřichovice                 2.08/26   1.43/14   3.26/7    1.13/5    2.26/5    3.05/3    1.30/33   5.49/7    2.44/26   1.41/13   4.55/5    1.57/21   3.37/3    2.48/11   1.35/9    6.28/39 
                                      48.40/10  48.59/11 
                                       1.35/9    0.19/4  
 12 Červinka Jaroslav           49.04  1.28/6    3.24/14   6.53/8    8.08/4   10.48/4   13.58/4   14.58/4   20.39/5   23.09/5   24.45/4   30.37/4   32.28/4   36.39/5   42.24/14  44.30/14  46.50/11 
    SK OK 24 Praha                     1.28/6    1.56/26   3.29/9    1.15/7    2.40/15   3.10/8    1.00/24   5.41/6    2.30/16   1.36/12   5.52/17   1.51/17   4.11/12   5.45/37   2.06/31   2.20/9  
                                      48.43/11  49.04/12 
                                       1.53/25   0.21/13 
 13 Cedrych Karel               49.19  2.13/30   3.58/25   7.31/13   8.52/10  12.03/12  15.37/13  17.03/17  24.19/17  26.51/17  28.17/15  33.09/12  34.51/12  39.23/12  42.14/11  43.52/12  47.35/13 
    Sokol Troja                        2.13/30   1.45/18   3.33/10   1.21/10   3.11/29   3.34/17   1.26/29   7.16/27   2.32/19   1.26/4    4.52/4    1.42/12   4.32/21   2.51/13   1.38/13   3.43/33 
                                      49.01/12  49.19/13 
                                       1.26/3    0.18/2  
 14 Havrda Jan                  49.37  1.24/4    3.09/9    6.26/5    8.13/5   10.50/5   14.17/7   15.03/6   20.19/4   22.21/3   28.28/16  33.36/14  37.25/18  41.16/16  43.52/16  45.24/16  47.44/14 
    VSK Slavia TU Liberec              1.24/4    1.45/18   3.17/4    1.47/21   2.37/11   3.27/13   0.46/7    5.16/5    2.02/1*   6.07/38   5.08/7    3.49/38   3.51/5    2.36/6    1.32/7    2.20/9  
                                      49.13/13  49.37/14 
                                       1.29/6    0.24/28 
 15 Vrabec Martin               49.53  1.26/5    3.04/6    8.05/18   9.19/15  12.04/14  15.21/11  16.13/12  23.55/15  26.40/16  28.37/17  34.26/15  36.05/14  40.40/15  43.32/15  45.11/15  47.47/15 
    AC Sparta Praha                    1.26/5    1.38/9    5.01/24   1.14/6    2.45/18   3.17/10   0.52/15   7.42/29   2.45/27   1.57/22   5.49/15   1.39/9    4.35/23   2.52/14   1.39/14   2.36/21 
                                      49.30/14  49.53/15 
                                       1.43/15   0.23/23 
 16 Čadil Jan                   50.35  1.50/21   3.45/22   7.37/15   9.13/13  11.54/11  15.55/16  16.44/15  22.44/13  25.12/10  26.54/8   33.16/13  35.14/13  39.37/13  42.23/13  44.14/13  48.38/16 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.50/21   1.55/24   3.52/13   1.36/17   2.41/16   4.01/26   0.49/11   6.00/12   2.28/12   1.42/15   6.22/24   1.58/22   4.23/17   2.46/10   1.51/23   4.24/37 
                                      50.13/15  50.35/16 
                                       1.35/9    0.22/19 
 17 Stehno Pavel                51.12  2.46/36   4.47/32  12.53/35  15.11/33  17.35/33  21.04/33  21.53/30  27.55/27  30.10/27  31.38/26  36.40/22  38.11/20  42.02/19  45.01/19  46.54/19  49.05/17 
    SK Kotlářka Praha                  2.46/36   2.01/27   8.06/35   2.18/30   2.24/4    3.29/15   0.49/11   6.02/14   2.15/4    1.28/6    5.02/6    1.31/4    3.51/5    2.59/20   1.53/24   2.11/5  
                                      50.52/16  51.12/17 
                                       1.47/18   0.20/9  
 18 Kavka Jiří                  51.24  1.49/20   3.33/19   8.49/22  10.54/23  13.39/23  17.36/23  18.28/21  24.41/19  27.21/18  29.38/18  35.43/19  37.37/19  41.53/17  44.45/17  46.33/17  49.11/18 
    AC Sparta Praha                    1.49/20   1.44/16   5.16/27   2.05/28   2.45/18   3.57/24   0.52/15   6.13/19   2.40/23   2.17/25   6.05/19   1.54/18   4.16/15   2.52/14   1.48/19   2.38/23 
                                      50.58/17  51.24/18 
                                       1.47/18   0.26/31 
 19 Strejc                      52.31  1.42/16   3.30/17   7.50/16   9.00/11  12.46/18  16.29/19  17.36/19  25.03/21  28.10/21  30.09/21  35.36/18  37.13/17  43.19/21  46.15/21  47.59/20  50.45/22 
    neregistrovaní                     1.42/16   1.48/21   4.20/18   1.10/2    3.46/34   3.43/20   1.07/26   7.27/28   3.07/30   1.59/23   5.27/12   1.37/8    6.06/35   2.56/18   1.44/15   2.46/25 
                                           /    52.31/19 
                                           /         /   
 20 Buriánek Jaromír            52.33  1.44/17   3.23/13   6.50/6    9.52/18  12.21/17  16.22/18  17.13/18  24.00/16  26.22/15  27.45/14  35.15/17  36.51/16  42.00/18  44.52/18  46.38/18  50.33/20 
    AC Sparta Praha                    1.44/17   1.39/10   3.27/8    3.02/33   2.29/6    4.01/26   0.51/14   6.47/23   2.22/6    1.23/3    7.30/28   1.36/6    5.09/29   2.52/14   1.46/17   3.55/35 
                                      52.12/19  52.33/20 
                                       1.39/11   0.21/13 
 20 Carlsson Christer           52.33  1.35/10   3.28/15   8.13/19  10.44/21  13.29/20  16.43/20  18.09/20  24.53/20  27.22/19  29.58/19  36.30/21  38.32/22  43.24/23  46.13/20  48.00/21  50.28/19 
    Sävedalens AIK                     1.35/10   1.53/23   4.45/20   2.31/31   2.45/18   3.14/9    1.26/29   6.44/22   2.29/14   2.36/30   6.32/26   2.02/23   4.52/26   2.49/12   1.47/18   2.28/15 
                                      52.10/18  52.33/20 
                                       1.42/14   0.23/23 
 22 Kudrnáč Martin              52.49  2.10/28   4.26/27   9.37/25  11.36/26  15.08/26  18.56/24  19.50/24  26.15/23  28.49/24  30.19/23  35.55/20  38.25/21  43.21/22  46.22/22  48.10/22  50.39/21 
    SK Kamenice                        2.10/28   2.16/31   5.11/26   1.59/26   3.32/33   3.48/22   0.54/20   6.25/21   2.34/20   1.30/8    5.36/14   2.30/35   4.56/28   3.01/23   1.48/19   2.29/17 
                                      52.28/20  52.49/22 
                                       1.49/23   0.21/13 
 23 Pliska Miloš                53.25  1.39/14   3.34/20   7.16/10   9.05/12  12.03/12  15.08/9   16.06/10  24.20/18  27.57/20  30.30/24  36.57/23  38.53/23  43.10/20  46.28/23  48.27/23  51.03/23 
    SK Praga Praha                     1.39/14   1.55/24   3.42/12   1.49/22   2.58/27   3.05/3    0.58/23   8.14/30   3.37/35   2.33/27   6.27/25   1.56/19   4.17/16   3.18/31   1.59/28   2.36/21 
                                      52.59/21  53.25/23 
                                       1.56/29   0.26/31 
 24 Dudík Petr                  55.46  2.01/24   4.51/34  10.45/32  12.21/28  15.13/27  19.05/25  20.05/25  26.15/23  28.49/24  31.33/25  39.57/27  42.11/25  46.47/25  49.32/24  51.30/24  53.56/25 
    TJ Loko Beroun                     2.01/24   2.50/37   5.54/31   1.36/17   2.52/25   3.52/23   1.00/24   6.10/18   2.34/20   2.44/31   8.24/32   2.14/28   4.36/24   2.45/9    1.58/27   2.26/13 
                                      55.27/22  55.46/24 
                                       1.31/8    0.19/4  
 25 Vlk Josef                   55.49  2.40/35   4.31/28   8.29/21  10.09/19  13.37/22  17.35/22  19.38/23  26.29/26  28.59/26  33.53/29  40.07/28  42.17/27  46.41/24  49.38/25  51.31/25  53.47/24 
    KOB Děčín                          2.40/35   1.51/22   3.58/16   1.40/20   3.28/32   3.58/25   2.03/39   6.51/26   2.30/16   4.54/37   6.14/23   2.10/26   4.24/18   2.57/19   1.53/24   2.16/6  
                                      55.27/22  55.49/25 
                                       1.40/12   0.22/19 
 26 Šorm Miroslav               56.53  1.28/6    3.05/8   14.09/37  15.24/34  17.56/34  21.28/34  22.16/32  30.41/31  33.05/31  35.01/30  41.14/29  42.55/28  47.22/28  50.23/28  52.35/27  54.53/27 
    TJ Sparta Doly Kladno              1.28/6    1.37/7   11.04/39   1.15/7    2.32/8    3.32/16   0.48/10   8.25/31   2.24/10   1.56/21   6.13/22   1.41/10   4.27/19   3.01/23   2.12/34   2.18/7  
                                      56.34/24  56.53/26 
                                       1.41/13   0.19/4  
 27 Ledvina Tomáš               57.02  2.08/26   4.21/26   9.42/27  13.05/30  16.18/30  20.49/30  22.27/34  29.17/30  31.40/30  33.46/28  39.54/26  42.11/25  47.05/26  50.04/26  52.23/26  54.45/26 
    neregistrovaní                     2.08/26   2.13/30   5.21/28   3.23/35   3.13/30   4.31/31   1.38/34   6.50/25   2.23/7    2.06/24   6.08/21   2.17/30   4.54/27   2.59/20   2.19/35   2.22/11 
                                      56.40/25  57.02/27 
                                       1.55/27   0.22/19 
 28 Ježek Ladislav              58.30  1.55/22   3.40/21   7.17/11   8.42/8   11.23/8   15.27/12  16.11/11  22.11/10  25.34/13  27.05/13  38.44/24  42.58/29  47.12/27  50.04/26  52.59/28  56.08/28 
    VSK Slavia TU Liberec              1.55/22   1.45/18   3.37/11   1.25/11   2.41/16   4.04/28   0.44/5    6.00/12   3.23/33   1.31/9   11.39/36   4.14/39   4.14/14   2.52/14   2.55/37   3.09/30 
                                      58.04/26  58.30/28 
                                       1.56/29   0.26/31 
 29 Eiselt Miloš                60.10  1.48/19   3.29/16  10.12/29  11.43/27  14.47/25  19.24/26  20.20/27  32.31/32  35.16/32  38.47/31  43.59/30  46.05/30  50.32/30  53.37/29  55.22/29  57.52/29 
    TJ Loko Teplice                    1.48/19   1.41/13   6.43/33   1.31/15   3.04/28   4.37/34   0.56/21  12.11/36   2.45/27   3.31/35   5.12/9    2.06/24   4.27/19   3.05/28   1.45/16   2.30/18 
                                      59.46/27  60.10/29 
                                       1.54/26   0.24/28 
 30 Hejtmánek Vladimír          64.59  2.10/28   3.46/23  10.44/31  13.49/31  16.22/31  20.57/32  21.49/29  27.57/28  30.23/28  31.54/27  39.04/25  41.15/24  54.09/31  56.50/30  58.26/30  62.50/30 
    KOB TRETRA Praha                   2.10/28   1.36/6    6.58/34   3.05/34   2.33/10   4.35/32   0.52/15   6.08/17   2.26/11   1.31/9    7.10/27   2.11/27  12.54/39   2.41/7    1.36/12   4.24/37 
                                      64.37/28  64.59/30 
                                       1.47/18   0.22/19 
 31 Hamáček Bohuslav            65.59  2.38/34   5.01/36   8.57/23  11.00/24  13.46/24  17.23/21  19.04/22  32.54/34  35.37/33  38.54/32  45.01/31  46.33/31  50.28/29  60.05/31  61.32/31  63.55/31 
    TJ Loko Beroun                     2.38/34   2.23/32   3.56/15   2.03/27   2.46/21   3.37/18   1.41/35  13.50/37   2.43/25   3.17/34   6.07/20   1.32/5    3.55/7    9.37/38   1.27/4    2.23/12 
                                      65.41/29  65.59/31 
                                       1.46/17   0.18/2  
 32 Fatka Ondřej                68.47  2.02/25   4.49/33   9.48/28  11.17/25  15.42/28  20.55/31  22.23/33  32.37/33  36.43/34  40.50/34  48.22/32  50.42/32  56.45/32  60.05/31  62.46/32  66.03/32 
    SK Praga Praha                     2.02/25   2.47/36   4.59/23   1.29/13   4.25/37   5.13/36   1.28/31  10.14/34   4.06/36   4.07/36   7.32/29   2.20/32   6.03/34   3.20/32   2.41/36   3.17/31 
                                      68.26/30  68.47/32 
                                       2.23/33   0.21/13 
 33 Tihon Jaroslav              73.36  2.13/30   4.58/35  15.20/38  16.49/37  19.09/35  23.30/35  24.58/35  34.10/35  37.45/35  40.47/33  48.37/33  50.52/33  61.42/33  65.23/33  67.17/33  70.40/33 
    KOB TRETRA Praha                   2.13/30   2.45/35  10.22/38   1.29/13   2.20/3    4.21/30   1.28/31   9.12/33   3.35/34   3.02/33   7.50/30   2.15/29  10.50/38   3.41/34   1.54/26   3.23/32 
                                           /    73.36/33 
                                           /         /   
 34 Grivalský Michal            76.07  2.22/32   4.32/29  12.56/36  15.54/35  22.14/37  26.33/37  28.18/37  37.12/36  40.31/36  42.26/36  56.54/36  59.15/36  65.23/36  68.27/34  70.31/34  73.11/34 
    SK Praga Praha                     2.22/32   2.10/29   8.24/36   2.58/32   6.20/39   4.19/29   1.45/36   8.54/32   3.19/32   1.55/19  14.28/37   2.21/33   6.08/36   3.04/27   2.04/30   2.40/24 
                                      75.41/31  76.07/34 
                                       2.30/36   0.26/31 
 35 Paukert Milan               77.12  3.03/37   5.33/37  10.15/30  12.25/29  16.12/29  20.47/29  22.11/31  28.25/29  30.53/29  41.01/35  59.16/37  61.33/37  67.11/37  70.14/36  72.22/36  74.50/35 
    Sokol Troja                        3.03/37   2.30/33   4.42/19   2.10/29   3.47/35   4.35/32   1.24/28   6.14/20   2.28/12  10.08/39  18.15/38   2.17/30   5.38/31   3.03/26   2.08/32   2.28/15 
                                      76.45/32  77.12/35 
                                       1.55/27   0.27/35 
 36 Swoboda Petr                79.01  3.41/38   6.44/38  12.29/33  15.59/36  20.52/36  26.32/36  27.50/36  38.06/37  43.02/37  45.35/37  54.36/34  57.38/34  64.29/35  69.08/35  72.17/35  76.14/36 
    TJ Loko Teplice                    3.41/38   3.03/38   5.45/30   3.30/37   4.53/38   5.40/37   1.18/27  10.16/35   4.56/38   2.33/27   9.01/33   3.02/36   6.51/37   4.39/36   3.09/39   3.57/36 
                                      78.34/33  79.01/36 
                                       2.20/32   0.27/35 
 37 Malec Jaroslav              81.38  2.00/23   4.35/30   9.37/25  10.46/22  13.35/21  19.27/27  20.06/26  26.01/22  28.24/22  30.14/22  55.19/35  59.07/35  63.20/34  73.06/37  75.05/37  78.50/37 
    SKOB STAVIMAT Slaný                2.00/23   2.35/34   5.02/25   1.09/1*   2.49/23   5.52/38   0.39/1*   5.55/11   2.23/7    1.50/17  25.05/39   3.48/37   4.13/13   9.46/39   1.59/28   3.45/34 
                                      81.15/34  81.38/37 
                                       2.25/34   0.23/23 
 38 Buk Miloslav                83.31  2.36/33   4.37/31   9.30/24  19.52/38  23.19/38  27.57/38  29.46/38  47.26/38  52.28/38  55.14/38  63.05/38  65.14/38  70.48/38  75.07/38  78.06/38  81.13/38 
    SKOB Roudnice nad Labe             2.36/33   2.01/27   4.53/22  10.22/39   3.27/31   4.38/35   1.49/37  17.40/38   5.02/39   2.46/32   7.51/31   2.09/25   5.34/30   4.19/35   2.59/38   3.07/29 
                                      83.10/35  83.31/38 
                                       1.57/31   0.21/13 
 39 Hulha Karel                 94.05  5.29/39   8.58/39  15.37/39  25.53/39  30.09/39  36.58/39  38.53/39  59.01/39  63.16/39  65.00/39  75.00/39  77.23/39  83.19/39  86.20/39  88.28/39  91.14/39 
    TJ Loko Teplice                    5.29/39   3.29/39   6.39/32  10.16/38   4.16/36   6.49/39   1.55/38  20.08/39   4.15/37   1.44/16  10.00/35   2.23/34   5.56/33   3.01/23   2.08/32   2.46/25 
                                      93.42/36  94.05/39 
                                       2.28/35   0.23/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         4.1km  200m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-41      2-61      3-91      4-45      5-46      6-47      7-69      8-52      9-54     10-70     11-72     12-57     13-74     14-83     15-77     16-60    
                                      17-100   
  1 Průcha Miloslav             44.34  1.26/1*   2.55/1*   7.34/3   10.15/3   12.25/2   15.46/1*  16.23/1*  21.23/1*  23.33/1*  25.18/1*  30.16/1*  32.35/1*  36.20/1*  38.58/1*  40.30/1*  42.42/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                 1.26/1*   1.29/2    4.39/4    2.41/4    2.10/1*   3.21/1*   0.37/1*   5.00/2    2.10/3    1.45/3    4.58/1*   2.19/3    3.45/1*   2.38/2    1.32/1*   2.12/2  
                                      44.17/1*  44.34/1* 
                                       1.35/2    0.17/1* 
  2 Hudský Vlastimil            49.15  2.00/3    3.19/2   13.13/5   14.45/5   17.10/5   20.39/4   21.36/4   26.17/3   28.17/3   29.57/3   35.26/3   37.05/3   40.53/2   43.23/2   45.29/2   47.32/2  
    TJ Turnov                          2.00/3    1.19/1*   9.54/5    1.32/1*   2.25/2    3.29/3    0.57/4    4.41/1*   2.00/1*   1.40/2    5.29/2    1.39/1*   3.48/2    2.30/1*   2.06/5    2.03/1* 
                                      48.54/2   49.15/2  
                                       1.22/1*   0.21/2  
  3 Kaška Rudolf                51.21  1.43/2    3.31/3    7.23/1*  10.06/2   12.44/3   16.12/2   16.58/2   22.27/2   24.49/2   28.07/2   33.59/2   36.59/2   41.24/3   44.38/3   46.32/3   49.09/3  
    OK Chrastava                       1.43/2    1.48/4    3.52/2    2.43/5    2.38/4    3.28/2    0.46/3    5.29/3    2.22/4    3.18/5    5.52/3    3.00/4    4.25/4    3.14/4    1.54/4    2.37/3  
                                      50.59/3   51.21/3  
                                       1.50/5    0.22/3  
  4 Kadavý Zdeněk               55.36  2.05/4    3.45/4    7.29/2    9.07/1*  11.42/1*  20.18/3   21.00/3   26.33/4   28.42/4   30.12/4   38.01/4   40.01/4   43.56/4   46.34/4   48.16/4   53.25/4  
    OK Chrastava                       2.05/4    1.40/3    3.44/1*   1.38/3    2.35/3    8.36/5    0.42/2    5.33/4    2.09/2    1.30/1*   7.49/5    2.00/2    3.55/3    2.38/2    1.42/2    5.09/5  
                                      55.13/4   55.36/4  
                                       1.48/4    0.23/4  
  5 Vašek Jiří                  62.24  2.40/5    5.27/5    9.25/4   10.58/4   16.26/4   20.40/5   22.39/5   30.18/5   33.34/5   35.39/5   42.41/5   45.41/5   51.02/5   54.44/5   56.37/5   60.19/5  
    TJ Turnov                          2.40/5    2.47/5    3.58/3    1.33/2    5.28/5    4.14/4    1.59/5    7.39/5    3.16/5    2.05/4    7.02/4    3.00/4    5.21/5    3.42/5    1.53/3    3.42/4  
                                      62.01/5   62.24/5  
                                       1.42/3    0.23/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.5km  160m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-87      3-64      4-44      5-80      6-63      7-62      8-65      9-47     10-78     11-58     12-83     13-77     14-75     15-60     16-100   
                                     
  1 Novák Miloš                 37.10  3.04/2    3.59/2    5.52/1*   9.12/1*  10.24/2   13.06/4   17.23/2   19.01/2   24.42/1*  26.23/1*  29.36/1*  30.44/1*  32.38/1*  34.22/1*  35.05/1*  36.51/1* 
    AC Sparta Praha                    3.04/2    0.55/1*   1.53/2    3.20/5    1.12/7    2.42/11   4.17/1*   1.38/2    5.41/1*   1.41/1*   3.13/1*   1.08/2    1.54/5    1.44/1*   0.43/3    1.46/4  
                                      37.10/1* 
                                       0.19/4  
  2 Jakubec Jindřich            38.58  2.59/1*   3.57/1*   5.58/2    9.40/3   10.53/3   12.31/2   17.50/3   19.39/3   26.07/3   27.57/3   31.26/3   32.44/3   34.29/2   36.26/2   37.06/2   38.43/2  
    TJ Turnov                          2.59/1*   0.58/4    2.01/3    3.42/8    1.13/8    1.38/2    5.19/5    1.49/5    6.28/4    1.50/3    3.29/3    1.18/3    1.45/3    1.57/5    0.40/2    1.37/1* 
                                      38.58/2  
                                       0.15/1* 
  3 Pospíšil Jiří               40.03  3.49/5    4.46/4    6.51/4    9.56/5   11.56/5   13.22/5   18.32/4   20.08/4   26.22/4   28.09/4   31.53/4   33.19/4   35.07/3   37.03/3   37.51/3   39.44/3  
    SOK TJ Turnov                      3.49/5    0.57/2    2.05/4    3.05/4    2.00/10   1.26/1*   5.10/3    1.36/1*   6.14/3    1.47/2    3.44/5    1.26/7    1.48/4    1.56/4    0.48/5    1.53/5  
                                      40.03/3  
                                       0.19/4  
  4 Procházka Zdenko            41.00  3.15/3    4.23/3    6.14/3    9.12/1*  10.10/1*  12.02/1*  16.33/1*  18.22/1*  25.08/2   27.51/2   31.12/2   32.32/2   35.45/4   37.40/4   38.39/4   40.36/4  
    SK Kotlářka Praha                  3.15/3    1.08/5    1.51/1*   2.58/3    0.58/4    1.52/4    4.31/2    1.49/5    6.46/5    2.43/8    3.21/2    1.20/4    3.13/11   1.55/3    0.59/10   1.57/8  
                                      41.00/4  
                                       0.24/8  
  5 Ender Volker                45.18  4.05/6    5.29/6    7.40/6   11.14/6   12.16/6   14.12/6   20.14/5   22.26/5   29.51/5   31.59/5   36.25/5   37.48/5   39.57/5   42.02/5   43.02/5   44.55/5  
    HSG Turbine Zittau                 4.05/6    1.24/9    2.11/7    3.34/6    1.02/5    1.56/5    6.02/7    2.12/11   7.25/9    2.08/4    4.26/11   1.23/5    2.09/10   2.05/9    1.00/12   1.53/5  
                                      45.18/5  
                                       0.23/7  
  6 Filippi Jiří                46.14  5.24/11   7.33/12   9.49/11  14.51/10  15.32/8   17.55/8   24.02/8   25.54/8   32.54/8   35.07/8   38.52/8   39.57/8   41.40/7   43.27/6   44.14/6   45.55/6  
    TJ Dopravní podniky Pr             5.24/11   2.09/12   2.16/8    5.02/9    0.41/1*   2.23/8    6.07/8    1.52/7    7.00/7    2.13/5    3.45/7    1.05/1*   1.43/2    1.47/2    0.47/4    1.41/2  
                                      46.14/6  
                                       0.19/4  
  7 Dohnal Josef                46.51  3.40/4    4.48/5    6.58/5    9.52/4   10.57/4   12.46/3   21.14/6   23.09/6   31.35/7   34.02/7   37.53/7   39.17/6   41.20/6   43.36/7   44.31/7   46.24/7  
    USK Praha                          3.40/4    1.08/5    2.10/6    2.54/2    1.05/6    1.49/3    8.28/11   1.55/9    8.26/10   2.27/6    3.51/8    1.24/6    2.03/8    2.16/10   0.55/9    1.53/5  
                                      46.51/7  
                                       0.27/11 
  8 Novotný Jiří                47.21  4.12/7    5.49/9    8.47/9   12.22/8   13.56/7   16.35/7   21.47/7   23.28/7   30.35/6   33.15/6   36.54/6   39.55/7   42.02/8   44.01/8   44.53/8   46.57/8  
    SK Slavia Praha                    4.12/7    1.37/11   2.58/11   3.35/7    1.34/9    2.39/9    5.12/4    1.41/3    7.07/8    2.40/7    3.39/4    3.01/11   2.07/9    1.59/6    0.52/8    2.04/9  
                                      47.21/8  
                                       0.24/8  
  9 Kotecký Roman               48.34  5.01/10   6.15/10   9.10/10  14.38/9   16.51/9   19.31/9   24.51/9   26.36/9   33.30/9   36.16/9   40.00/9   41.37/9   43.32/9   45.32/9   46.31/9   48.16/9  
    SK Praga Praha                     5.01/10   1.14/7    2.55/10   5.28/10   2.13/11   2.40/10   5.20/6    1.45/4    6.54/6    2.46/9    3.44/5    1.37/8    1.55/6    2.00/7    0.59/10   1.45/3  
                                      48.34/9  
                                       0.18/3  
 10 Zelený Vladimír             59.03  4.13/8    5.33/7    8.17/7   17.24/11  18.16/10  20.19/10  27.54/10  29.59/10  39.29/10  42.26/10  46.42/10  48.21/10  51.51/10  55.09/10  55.59/10  58.36/10 
    SK Praga Praha                     4.13/8    1.20/8    2.44/9    9.07/11   0.52/2    2.03/7    7.35/9    2.05/10   9.30/12   2.57/10   4.16/9    1.39/9    3.30/12   3.18/11   0.50/7    2.37/12 
                                      59.03/10 
                                       0.27/11 
 11 Lebduška Petr               61.30  5.31/12   6.28/11   8.34/8   11.26/7   20.39/11  22.39/11  32.04/11  33.58/11  42.40/11  47.20/11  52.16/12  54.02/11  55.57/11  57.59/11  58.48/11  61.05/11 
    SKOB Roudnice nad Labe             5.31/12   0.57/2    2.06/5    2.52/1*   9.13/12   2.00/6    9.25/12   1.54/8    8.42/11   4.40/12   4.56/12   1.46/10   1.55/6    2.02/8    0.49/6    2.17/10 
                                      61.30/11 
                                       0.25/10 
 12 Kolorenč Pavel              72.06  4.15/9    5.45/8    9.53/12  22.57/12  23.51/12  27.18/12  35.21/12  37.37/12  43.26/12  47.50/12  52.06/11  63.35/12  65.00/12  69.00/12  69.32/12  71.49/12 
    KOB Děčín                          4.15/9    1.30/10   4.08/12  13.04/12   0.54/3    3.27/12   8.03/10   2.16/12   5.49/2    4.24/11   4.16/9   11.29/12   1.25/1*   4.00/12   0.32/1*   2.17/10 
                                      72.06/12 
                                       0.17/2  
    Babický Tomáš           DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    17.03/         /         /    19.58/   
    OB Rozmarýn Litoměřice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                      20.16/   
                                       0.18/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         3.5km  160m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-87      3-64      4-44      5-80      6-63      7-62      8-65      9-47     10-78     11-58     12-83     13-77     14-75     15-60     16-100   
                                     
  1 Havlík Jaroslav             42.01  3.35/1*   4.57/1*   7.03/1*  13.26/4   14.40/4   16.07/3   20.02/2   22.02/2   28.57/1*  30.53/1*  34.19/1*  35.37/1*  37.10/1*  39.09/1*  39.54/1*       /   
                                       3.35/1*   1.22/3    2.06/1*   6.23/6    1.14/3    1.27/1*   3.55/1*   2.00/2    6.55/1*   1.56/1*   3.26/1*   1.18/1*   1.33/1*   1.59/1*   0.45/1*       /   
                                      42.01/1* 
                                           /   
  2 Nosál Stanislav             46.02  4.11/3    5.16/2    7.54/3   10.55/2   12.00/1*  13.52/1*  18.56/1*  20.57/1*  29.43/2   32.02/2   36.31/2   37.53/2   40.14/2   42.40/2   43.34/2   45.41/1* 
    SKOB STAVIMAT Slaný                4.11/3    1.05/1*   2.38/3    3.01/2    1.05/1*   1.52/3    5.04/3    2.01/3    8.46/3    2.19/3    4.29/4    1.22/2    2.21/3    2.26/5    0.54/3    2.07/2  
                                      46.02/2  
                                       0.21/1* 
  3 Pachner Jan                 52.46  3.39/2    5.16/2    7.32/2    9.58/1*  12.30/2   19.14/4   23.13/4   25.00/3   34.01/3   38.25/4   42.04/3   43.28/3   45.49/3   48.08/3   49.54/3   52.01/2  
    VSK Slavia TU Liberec              3.39/2    1.37/6    2.16/2    2.26/1*   2.32/5    6.44/6    3.59/2    1.47/1*   9.01/4    4.24/6    3.39/2    1.24/3    2.21/3    2.19/2    1.46/6    2.07/2  
                                      52.46/3  
                                       0.45/5  
  4 Nejezchleba Jiří            53.23  4.26/4    5.49/4    8.43/4   11.50/3   13.04/3   15.03/2   22.40/3   25.04/4   35.22/4   38.00/3   42.51/4   44.21/4   46.45/4   49.19/4   50.28/4   52.58/3  
    KOB Kamenický Šenov                4.26/4    1.23/4    2.54/4    3.07/3    1.14/3    1.59/5    7.37/4    2.24/6   10.18/6    2.38/4    4.51/5    1.30/5    2.24/6    2.34/6    1.09/5    2.30/5  
                                      53.23/4  
                                       0.25/3  
  5 Folprecht Eduard            57.34  5.03/5    6.17/5   10.19/5   14.18/5   19.01/6   20.56/6   29.23/5   31.38/5   39.25/5   42.36/5   48.18/5   49.47/5   52.08/5   54.31/5   55.19/5   57.10/4  
    TJ Turnov                          5.03/5    1.14/2    4.02/5    3.59/5    4.43/6    1.55/4    8.27/5    2.15/4    7.47/2    3.11/5    5.42/6    1.29/4    2.21/3    2.23/4    0.48/2    1.51/1* 
                                      57.34/5  
                                       0.24/2  
  6 Úlehla Zdeněk               58.54  5.07/6    6.31/6   14.29/6   17.49/6   18.57/5   20.46/5   29.32/6   31.52/6   42.06/6   44.22/6   48.41/6   50.36/6   52.55/6   55.14/6   56.16/6   58.24/5  
    OK Jiskra Nový Bor                 5.07/6    1.24/5    7.58/6    3.20/4    1.08/2    1.49/2    8.46/6    2.20/5   10.14/5    2.16/2    4.19/3    1.55/6    2.19/2    2.19/2    1.02/4    2.08/4  
                                      58.54/6  
                                       0.30/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.7km  115m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-76      2-82      3-43      4-84      5-79      6-65      7-90      8-85      9-46     10-77     11-88     12-100   
  1 Attl Vladimír               28.44  2.19/1*   4.39/1*   6.59/1*   9.08/1*  10.51/1*  12.51/1*  16.22/1*  18.28/1*  20.10/1*  23.20/1*  25.12/1*  28.26/1*  28.44/1* 
    SK Praga Praha                     2.19/1*   2.20/1*   2.20/2    2.09/5    1.43/3    2.00/1*   3.31/1*   2.06/1*   1.42/1*   3.10/1*   1.52/3    3.14/5    0.18/1* 
  2 Křtěnský Jaroslav           31.42  2.50/2    5.46/2    8.14/2    9.46/2   11.23/2   13.34/2   18.44/2   21.19/2   23.41/2   27.14/2   28.54/2   31.11/2   31.42/2  
    OK Jiskra Nový Bor                 2.50/2    2.56/3    2.28/3    1.32/2    1.37/1*   2.11/3    5.10/3    2.35/3    2.22/4    3.33/2    1.40/1*   2.17/2    0.31/4  
  3 Beránek Miroslav            35.47  3.25/3    7.31/4    9.48/3   11.22/3   13.23/3   15.45/3   21.08/3   24.09/3   26.19/3   30.31/3   33.00/3   35.20/3   35.47/3  
    OK Jiskra Nový Bor                 3.25/3    4.06/5    2.17/1*   1.34/3    2.01/4    2.22/4    5.23/4    3.01/4    2.10/2    4.12/3    2.29/5    2.20/3    0.27/3  
  4 Zábranský Emil              36.32  4.53/6    7.44/5   11.29/5   12.44/5   15.18/5   17.19/5   23.37/5   25.58/5   28.11/5   32.29/4   34.20/4   36.09/4   36.32/4  
    SKOB STAVIMAT Slaný                4.53/6    2.51/2    3.45/6    1.15/1*   2.34/5    2.01/2    6.18/6    2.21/2    2.13/3    4.18/4    1.51/2    1.49/1*   0.23/2  
  5 Semorád Miloš               38.05  3.37/4    7.15/3   10.34/4   12.37/4   14.14/4   17.11/4   22.07/4   25.37/4   28.01/4   32.56/5   35.06/5   37.30/5   38.05/5  
    AC Sparta Praha                    3.37/4    3.38/4    3.19/5    2.03/4    1.37/1*   2.57/5    4.56/2    3.30/5    2.24/5    4.55/5    2.10/4    2.24/4    0.35/5  
  6 Němec Vladimír              55.12  4.09/5    8.22/6   11.30/6   14.20/6   18.50/6   29.49/6   35.31/6   39.21/6   42.36/6   47.49/6   51.33/6        /    55.12/6  
    SKOB STAVIMAT Slaný                4.09/5    4.13/6    3.08/4    2.50/6    4.30/6   10.59/6    5.42/5    3.50/6    3.15/6    5.13/6    3.44/6        /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         2.7km  115m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-76      2-82      3-43      4-84      5-79      6-65      7-90      8-85      9-46     10-77     11-88     12-100   
  1 Ďurčat Jozef                43.13  3.48/1*   7.10/1*  10.09/1*  12.41/1*  18.26/2   21.52/2   26.47/1*  30.36/1*  32.52/1*  37.40/1*  40.04/1*  42.39/1*  43.13/1* 
    SK Kotlářka Praha                  3.48/1*   3.22/1*   2.59/1*   2.32/3    5.45/4    3.26/3    4.55/1*   3.49/1*   2.16/1*   4.48/1*   2.24/2    2.35/1*   0.34/1* 
  2 Langr Jan                   44.22  3.57/2    8.31/2   11.31/2   13.51/2   15.47/1*  19.07/1*  26.51/2   31.05/2   33.50/2   38.49/2   41.10/2   43.48/2   44.22/2  
    OK Jiskra Nový Bor                 3.57/2    4.34/4    3.00/2    2.20/1*   1.56/2    3.20/2    7.44/3    4.14/3    2.45/3    4.59/2    2.21/1*   2.38/2    0.34/1* 
  3 Haufe Horst                 53.45  4.18/3    8.43/3   13.37/3   16.06/3   19.07/3   22.16/3   28.31/3   38.33/3   41.01/3   46.32/3   49.28/3   53.11/3   53.45/3  
    HSG Turbine Zittau                 4.18/3    4.25/3    4.54/3    2.29/2    3.01/3    3.09/1*   6.15/2   10.02/4    2.28/2    5.31/4    2.56/4    3.43/4    0.34/1* 
  4 Kalivoda Vladimír           53.56  4.27/4    8.45/4   14.50/4   18.15/4   20.04/4   26.30/4   35.19/4   39.12/4   42.14/4   47.39/4   50.11/4   53.14/4   53.56/4  
    TJ Tatran Kostelec nad             4.27/4    4.18/2    6.05/4    3.25/4    1.49/1*   6.26/4    8.49/4    3.53/2    3.02/4    5.25/3    2.32/3    3.03/3    0.42/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75         2.7km  115m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-76      2-82      3-43      4-84      5-79      6-65      7-90      8-85      9-46     10-77     11-88     12-100   
  1 Kalivoda Viktor             45.34  5.04/1*   8.41/1*  12.33/1*  15.33/1*  18.29/1*  22.12/1*  28.00/1*  31.36/1*  34.25/1*  40.09/1*  42.33/1*  45.05/1*  45.34/1* 
    TJ Tatran Kostelec nad             5.04/1*   3.37/1*   3.52/1*   3.00/1*   2.56/1*   3.43/1*   5.48/1*   3.36/1*   2.49/1*   5.44/1*   2.24/1*   2.32/1*   0.29/1* 
    Cupák Miloslav          DISK       6.54/    13.24/    29.32/    32.33/    35.10/    40.15/    50.13/         /    63.14/    71.49/    76.11/    80.49/    81.35/   
    Sokol Dobřichovice                 6.54/     6.30/    16.08/     3.01/     2.37/     5.05/     9.58/         /         /     8.35/     4.22/     4.38/     0.46/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.8km   75m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-102     3-139     4-104     5-105     6-106     7-100   
  1 Najbrt Tomáš                18.03  0.00/1*   4.49/6    8.19/5   10.13/3   11.37/2   16.06/1*  17.33/1*  18.03/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                    /     4.49/6    3.30/6    1.54/1*   1.24/1*   4.29/2    1.27/6    0.30/7  
  2 Dastych Petr                19.39  0.00/1*   6.51/12  10.12/8   12.20/8   14.15/8   18.07/3   19.14/2   19.39/2  
    OK RECO Sport                          /     6.51/12   3.21/4    2.08/3    1.55/7    3.52/1*   1.07/1*   0.25/1* 
  3 Živec Matěj                 19.52  0.00/1*   4.43/4    7.57/2   10.36/4   12.14/4   18.11/5   19.26/4   19.52/3  
    OB Rozmarýn Litoměřice                 /     4.43/4    3.14/1*   2.39/6    1.38/4    5.57/6    1.15/2    0.26/3  
  3 Dolejší Kateřina            19.52  0.00/1*   3.50/1*   7.14/1*  10.09/2   12.14/4   17.54/2   19.22/3   19.52/3  
    neregistrovaní                         /     3.50/1*   3.24/5    2.55/9    2.05/9    5.40/5    1.28/7    0.30/7  
  5 Leník Petr                  20.07  0.00/1*   4.41/3    7.57/2   10.40/5   12.13/3   18.12/6   19.42/5   20.07/5  
    OB Rozmarýn Litoměřice                 /     4.41/3    3.16/3    2.43/7    1.33/3    5.59/7    1.30/8    0.25/1* 
  6 Řadová Lucie                20.12  0.00/1*   5.35/8    9.19/7   11.42/6   13.36/6   18.10/4        /    20.12/6  
    SK Kotlářka Praha                      /     5.35/8    3.44/7    2.23/5    1.54/6    4.34/3        /         /   
  7 Buk Ondřej                  20.52  0.00/1*   4.44/5    7.58/4   10.03/1*  11.33/1*  19.10/7   20.25/6   20.52/7  
    SKOB Roudnice nad Labe                 /     4.44/5    3.14/1*   2.05/2    1.30/2    7.37/13   1.15/2    0.27/4  
  8 Rokůsek Šimon               22.15  0.00/1*   4.34/2    9.09/6   11.57/7   13.48/7   20.12/9   21.28/8   22.15/8  
    SKOB Roudnice nad Labe                 /     4.34/2    4.35/8    2.48/8    1.51/5    6.24/8    1.16/4    0.47/12 
  9 Linková Lucie               22.22  0.00/1*   5.26/7   10.16/9   12.38/9   14.33/9   19.45/8   21.24/7   22.22/9  
    TJ Turnov                              /     5.26/7    4.50/10   2.22/4    1.55/7    5.12/4    1.39/10   0.58/16 
 10 Pavlík Ondřej               25.53  0.00/1*   6.08/9   11.13/11  14.24/10  16.36/10  23.31/10  25.11/9   25.53/10 
    KOB Chemopetrol Litvín                 /     6.08/9    5.05/11   3.11/10   2.12/10   6.55/9    1.40/11   0.42/11 
 11 Pavlík Matěj                29.08  0.00/1*   6.38/11  12.24/12  16.08/12  18.48/12  25.57/11  28.17/10  29.08/11 
    KOB Chemopetrol Litvín                 /     6.38/11   5.46/14   3.44/13   2.40/14   7.09/12   2.20/15   0.51/15 
 12 Červinková Anička           31.17  0.00/1*   7.42/15  13.26/13  16.42/13  19.40/13  29.24/14  30.48/11  31.17/12 
    SK OK 24 Praha                         /     7.42/15   5.44/13   3.16/11   2.58/16   9.44/16   1.24/5    0.29/6  
 13 Reisingerová Radka          31.32  0.00/1*   6.34/10  11.09/10  14.54/11  18.30/11  29.20/13  30.56/12  31.32/13 
    neregistrovaní                         /     6.34/10   4.35/8    3.45/14   3.36/20  10.50/18   1.36/9    0.36/10 
 14 Krčmář Jáchym               32.06  0.00/1*   7.46/16  13.29/14  17.12/14  19.50/14  28.29/12  30.56/12  32.06/14 
                                           /     7.46/16   5.43/12   3.43/12   2.38/13   8.39/15   2.27/16   1.10/18 
 15 Rydlová Adéla               32.28  0.00/1*   6.53/13  15.34/16  20.51/18  23.09/16  30.08/15  32.00/14  32.28/15 
    TJ Tatran Jablonec nad                 /     6.53/13   8.41/19   5.17/17   2.18/11   6.59/11   1.52/12   0.28/5  
 16 Rydlová Magdaléna           32.40  0.00/1*   7.15/14  15.42/17  21.00/19  23.20/18  30.15/16  32.10/15  32.40/16 
    TJ Tatran Jablonec nad                 /     7.15/14   8.27/18   5.18/18   2.20/12   6.55/9    1.55/13   0.30/7  
 17 Cincibusová Lenka           35.06  0.00/1*   9.46/18  15.47/18  19.56/15  23.02/15  31.28/17  34.08/16  35.06/17 
    VŠTJ Stavební fakulta                  /     9.46/18   6.01/15   4.09/16   3.06/17   8.26/14   2.40/18   0.58/16 
 18 Dobiášová Jitka             37.13  0.00/1*   9.58/19  16.48/19  20.35/17  23.44/19  34.15/18  36.23/17  37.13/18 
    SKOB Roudnice nad Labe                 /     9.58/19   6.50/16   3.47/15   3.09/18  10.31/17   2.08/14   0.50/14 
 19 Šimůnková Doubravka         39.32  0.00/1*   7.54/17  15.00/15  20.24/16  23.12/17  35.09/19  38.22/18  39.32/19 
    VŠSK MFF UK Praha                      /     7.54/17   7.06/17   5.24/19   2.48/15  11.57/20   3.13/19   1.10/18 
 20 Šimůnková Agáta             42.07  0.00/1*  10.03/20  18.52/20  24.33/20  27.44/20  38.51/20  41.19/19  42.07/20 
    VŠSK MFF UK Praha                      /    10.03/20   8.49/20   5.41/20   3.11/19  11.07/19   2.28/17   0.48/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          1.9km   90m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-92      2-84      3-79      4-109     5-65      6-88      7-59      8-60      9-100   
  1 Ullrich Petr                19.22  0.00/1*   3.02/1*   5.23/1*  71.02/1*   8.39/1*  12.48/1*  14.42/1*  16.59/1*  18.55/1*  19.22/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                     /     3.02/1*   2.21/3   65.39/2        /     4.09/1*   1.54/1*   2.17/1*   1.56/1*   0.27/6  
  2 Škodová Zuzana              25.20  0.00/1*   5.10/4    8.44/6   73.59/4   11.34/3   16.32/2   19.39/2   22.49/2   24.57/2   25.20/2  
    VSK Slavia TU Liberec                  /     5.10/4    3.34/7   65.15/1*       /     4.58/2    3.07/2    3.10/2    2.08/3    0.23/2  
  3 Pejchalová Alena            28.56  0.00/1*   5.03/3    6.30/2   72.44/3   11.03/2   17.36/3   20.43/3   25.47/3   28.28/3   28.56/3  
    OK RECO Sport                          /     5.03/3    1.27/1*  66.14/4        /     6.33/4    3.07/2    5.04/9    2.41/7    0.28/7  
  4 Spejchal Petr               29.59  0.00/1*   4.35/2    6.46/3   72.38/2   11.34/3   17.43/4   21.16/4   26.00/4   29.29/4   29.59/4  
    OK Jiskra Nový Bor                     /     4.35/2    2.11/2   65.52/3        /     6.09/3    3.33/4    4.44/5    3.29/9    0.30/9  
  5 Dastychová ALexandra        33.27  0.00/1*   5.12/5    7.53/4   74.20/5   13.10/5   21.16/5   27.15/6   30.50/5   33.07/5   33.27/5  
    OK RECO Sport                          /     5.12/5    2.41/5   66.27/5        /     8.06/7    5.59/9    3.35/4    2.17/5    0.20/1* 
  6 Štičková Eva                34.10  0.00/1*   6.10/7    8.34/5        /    14.28/6   22.29/6   26.47/5   31.39/6   33.45/6   34.10/6  
    TJ Loko Liberec                        /     6.10/7    2.24/4  31941.32/9        /     8.01/6    4.18/7    4.52/6    2.06/2    0.25/4  
  7 Průchová Elena              41.27  0.00/1*   5.41/6    8.45/7   77.37/6   16.43/7   26.50/7   35.09/7   38.27/7   41.01/7   41.27/7  
    OK Jiskra Nový Bor                     /     5.41/6    3.04/6   68.52/8        /    10.07/10   8.19/10   3.18/3    2.34/6    0.26/5  
  8 Leníková Jana               48.04  0.00/1*   8.24/9   17.20/9   85.14/7   26.18/8   34.58/8   38.55/8   43.57/8   47.32/8   48.04/8  
    neregistrovaní                         /     8.24/9    8.56/11  67.54/7        /     8.40/8    3.57/5    5.02/8    3.35/10   0.32/10 
  9 Líbalová Marcela            49.22  0.00/1*  11.24/10  18.31/10       /    27.29/9   36.12/9   40.14/9   45.11/9   48.50/9   49.22/9  
    SKOB Roudnice nad Labe                 /    11.24/10   7.07/10       /         /     8.43/9    4.02/6    4.57/7    3.39/11   0.32/10 
 10 Vlková Soňa                 65.54  0.00/1*  27.02/11  31.14/11  98.08/8   36.22/11  44.14/10  53.47/10  62.07/10  65.25/10  65.54/10 
    KOB Děčín                              /    27.02/11   4.12/9   66.54/6        /     7.52/5    9.33/11   8.20/10   3.18/8    0.29/8  
 11 Rokůsek Jan                 69.32  0.00/1*   7.43/8   11.36/8        /    27.43/10  51.45/11  56.21/11  66.55/11  69.08/11  69.32/11 
    SKOB Roudnice nad Labe                 /     7.43/8    3.53/8        /         /    24.02/11   4.36/8   10.34/11   2.13/4    0.24/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          3.5km  215m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-82      2-91      3-79      4-45      5-46      6-67      7-69      8-47      9-72     10-57     11-74     12-58     13-59     14-88     15-100   
  1 Rejholcová Andrea           34.16  0.00/1*   2.43/2    4.13/1*   5.04/1*   7.55/1*  11.34/1*  12.21/1*  13.15/1*  19.00/1*  21.06/1*  25.39/1*  28.08/1*  30.18/1*  32.00/1*  33.50/1*  34.16/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                     /     2.43/2    1.30/1*   0.51/2    2.51/2    3.39/1*   0.47/6    0.54/2    5.45/5    2.06/5    4.33/4    2.29/3    2.10/3    1.42/7    1.50/4    0.26/9  
  2 Přibyl Ivan                 34.27  0.00/1*   2.13/1*   4.25/2    7.06/2    9.59/2   14.04/2   14.46/2   15.41/2   20.49/2   22.48/2   26.38/2   28.50/2   30.44/2   32.16/2   34.07/2   34.27/2  
    VŠSK PedF UK Praha                     /     2.13/1*   2.12/5    2.41/11   2.53/3    4.05/4    0.42/3    0.55/3    5.08/3    1.59/3    3.50/1*   2.12/2    1.54/1*   1.32/2    1.51/5    0.20/2  
  3 Setínková Eva               37.24  0.00/1*   2.55/3    6.23/3    8.07/4   11.38/4   15.22/3   15.58/3   16.53/3   22.07/3   24.03/3   28.41/3   31.11/3   33.41/3   35.04/3   37.00/3   37.24/3  
    SK Kotlářka Praha                      /     2.55/3    3.28/9    1.44/10   3.31/9    3.44/2    0.36/1*   0.55/3    5.14/4    1.56/1*   4.38/6    2.30/4    2.30/5    1.23/1*   1.56/8    0.24/5  
  4 Pilát Pavel                 39.25  0.00/1*   3.20/4    7.35/7    8.09/5   11.24/3   16.56/4   17.48/4   19.12/4   24.13/4   26.45/4   31.17/4   33.27/4   35.57/4   37.35/4   39.07/4   39.25/4  
    neregistrovaní                         /     3.20/4    4.15/10   0.34/1*   3.15/6    5.32/8    0.52/7    1.24/8    5.01/2    2.32/8    4.32/3    2.10/1*   2.30/5    1.38/4    1.32/1*   0.18/1* 
  5 Jíra Luboš                  43.39  0.00/1*   6.41/12  11.00/10  11.59/9   15.12/8   19.04/8   19.57/8   20.59/6   27.23/6   29.28/5   34.02/5   37.00/5   40.02/5   41.35/5   43.12/5   43.39/5  
    OK Roztoky                             /     6.41/12   4.19/11   0.59/3    3.13/5    3.52/3    0.53/8    1.02/5    6.24/6    2.05/4    4.34/5    2.58/6    3.02/9    1.33/3    1.37/2    0.27/11 
  6 Ondřejček Jiří              47.15  0.00/1*  10.38/14  12.49/12  14.03/11  17.24/10  21.54/10  22.49/9   24.05/9   30.54/9   32.52/8   37.57/6   41.09/6   43.17/6   44.57/6   46.49/6   47.15/6  
    TJ AERO Odolená Voda                   /    10.38/14   2.11/4    1.14/4    3.21/7    4.30/6    0.55/9    1.16/6    6.49/8    1.58/2    5.05/7    3.12/8    2.08/2    1.40/6    1.52/6    0.26/9  
  7 Tahotný                     50.36  0.00/1*   5.34/9    7.34/6    9.01/6   13.20/6   18.35/6   19.45/7   21.49/8   29.25/7   32.11/7   38.35/7   41.50/7   45.02/7   47.32/7   50.00/7   50.36/7  
    neregistrovaní                         /     5.34/9    2.00/3    1.27/5    4.19/12   5.15/7    1.10/10   2.04/10   7.36/11   2.46/11   6.24/10   3.15/9    3.12/11   2.30/11   2.28/13   0.36/15 
  8 Šváb Jan                    51.34  0.00/1*   4.12/6    6.54/5   11.11/8   14.34/7   18.42/7   19.24/6   20.40/5   27.17/5   29.49/6   41.35/9   44.56/9   47.27/8   49.05/8   51.04/8   51.34/8  
    VŠTJ Stavební fakulta                  /     4.12/6    2.42/7    4.17/13   3.23/8    4.08/5    0.42/3    1.16/6    6.37/7    2.32/8   11.46/14   3.21/10   2.31/7    1.38/4    1.59/10   0.30/13 
  9 Lepšík Vladislav            53.32  0.00/1*   6.44/13   8.28/8   10.03/7   15.24/9   21.46/9   23.04/10  25.44/10  34.20/10  36.26/10  42.52/10  45.47/10  48.35/10  50.48/9   53.00/9   53.32/9  
    neregistrovaní                         /     6.44/13   1.44/2    1.35/9    5.21/14   6.22/11   1.18/12   2.40/14   8.36/14   2.06/5    6.26/11   2.55/5    2.48/8    2.13/9    2.12/11   0.32/14 
 10 Melichar Jaromír            53.34  0.00/1*   4.12/6    6.31/4    8.00/3   12.18/5   17.59/5   19.11/5   21.35/7   29.35/8   33.04/9   39.24/8   44.36/8   48.01/9   51.18/10  53.12/10  53.34/10 
    TJ Loko Liberec                        /     4.12/6    2.19/6    1.29/7    4.18/11   5.41/9    1.12/11   2.24/13   8.00/13   3.29/14   6.20/9    5.12/11   3.25/12   3.17/14   1.54/7    0.22/4  
 11 Setínková Zuzana            59.16  0.00/1*   6.27/11  15.09/13  16.36/12  20.09/12  27.15/11  28.35/11  30.38/11  38.08/11  41.29/11  46.49/11  49.48/11  54.37/11  56.31/11  58.51/11  59.16/11 
    SK Kotlářka Praha                      /     6.27/11   8.42/13   1.27/5    3.33/10   7.06/12   1.20/14   2.03/9    7.30/10   3.21/13   5.20/8    2.59/7    4.49/14   1.54/8    2.20/12   0.25/8  
 12 Krömer Michael              68.50  0.00/1*   5.54/10   9.07/9   19.49/13  23.01/13  34.34/13  35.15/13  36.00/12  40.58/12  44.53/12  53.44/12  61.04/12  63.31/12  66.43/12  68.26/12  68.50/12 
    HSG Turbine Zittau                     /     5.54/10   3.13/8   10.42/15   3.12/4   11.33/14   0.41/2    0.45/1*   4.58/1*   3.55/15   8.51/13   7.20/13   2.27/4    3.12/12   1.43/3    0.24/5  
 13 Nosek Petr                  75.48  0.00/1*   5.29/8   11.40/11  13.11/10  18.20/11  32.34/12  34.03/12  36.12/13  46.21/13  49.10/13  56.53/13  63.15/13  67.41/13  72.30/13  75.24/13  75.48/13 
    OB Rozmarýn Litoměřice                 /     5.29/8    6.11/12   1.31/8    5.09/13  14.14/15   1.29/15   2.09/11  10.09/15   2.49/12   7.43/12   6.22/12   4.26/13   4.49/15   2.54/14   0.24/5  
 14 Krömer Ines                 90.37  0.00/1*  11.15/15  20.22/14  24.21/14  31.56/14  40.30/14  41.49/14  44.01/14  51.46/14  54.18/14  71.34/14  80.29/14  83.35/14  86.49/14  90.10/14  90.37/14 
    HSG Turbine Zittau                     /    11.15/15   9.07/14   3.59/12   7.35/15   8.34/13   1.19/13   2.12/12   7.45/12   2.32/8   17.16/15   8.55/14   3.06/10   3.14/13   3.21/15   0.27/11 
 15 Buk Jiří                   113.35  0.00/1*   3.53/5   46.45/15  52.58/15  55.28/15  61.18/15  62.04/15  64.49/15  71.48/15  74.12/15  78.25/15 101.13/15 109.01/15 111.19/15 113.15/15 113.35/15 
    SKOB Roudnice nad Labe                 /     3.53/5   42.52/15   6.13/14   2.30/1*   5.50/10   0.46/5    2.45/15   6.59/9    2.24/7    4.13/2   22.48/15   7.48/15   2.18/10   1.56/8    0.20/2  
    Bozděch Pavel           DISK       0.00/     5.14/    15.04/    16.50/    34.53/         /         /         /         /         /         /    39.05/    44.49/         /    50.27/    57.35/   
    SK Praga Praha                         /     5.14/     9.50/     1.46/    18.03/         /         /         /         /         /         /         /     5.44/         /         /     7.08/   
    Myšičková Marie         DISK       0.00/     3.38/         /         /    14.23/    20.30/    22.33/    24.59/    31.06/    33.54/    40.38/    43.26/    46.21/    48.51/    51.41/    52.12/   
    neregistrovaní                         /     3.38/         /         /         /     6.07/     2.03/     2.26/     6.07/     2.48/     6.44/     2.48/     2.55/     2.30/     2.50/     0.31/