Startovka oddílů                                                 23.10.2008 15:16:08
                                  Kozly dopoledne
===ČSOB-MFP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu:  -                                          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1     2 Hroch Matyáš          BOR0002   4392    H10L    50.00         30,00Kč
  2     3 Křtěnský Jaroslav     BOR3600   4132    H65     82.00         35,00Kč
  3     4 Langr Jan             BOR3601   8541    H70     28.00         35,00Kč
  4     5 Langrová Marie        BOR3750   8542    D60     33.00         60,00Kč
  5     6 Beránek Miroslav      BOR3900   4131    H65    106.00         35,00Kč
  6     7 Úlehla Zdeněk         BOR4001   8552    H60     14.00         60,00Kč
  7     8 Křtěnská Leontina     BOR4650   8549    D55    108.00         60,00Kč
  8     9 Úlehlová Ivana        BOR5150   8553    D50     25.00         60,00Kč
  9    10 Průcha Miloslav       BOR5800 1958242    H50     22.00         60,00Kč
 10    11 Dikoš Pavel           BOR6003  50000    H21L   101.00         60,00Kč
 11    12 Šípová Soňa           BOR6150 232182    D45     67.00         60,00Kč
 12    13 Krejčí Jaroslav       BOR6302   8512    H21L    97.00         60,00Kč
 13    14 Pavlovec Petr         BOR6303 219203    H45     68.00         60,00Kč
 14    15 Doškář Boris          BOR6400   8490    H40      4.00         60,00Kč
 15    16 Karvánek Petr         BOR6600   8485    H21K    17.00         60,00Kč
 16    17 Doležal Miloš         BOR6601   8523    H40     20.00         60,00Kč
 17    18 Křtěnský Roman        BOR7100   8510    H21K    41.00         60,00Kč
 18    19 Spejchal Petr         BOR7512   8472    P2                    50,00Kč
 19    20 Lepšík Petr           BOR8202   8508    H21L    87.00         60,00Kč
 20    21 Stránský Michal       BOR8900  52901    H21K     9.00         60,00Kč
 21    22 Pávek Petr            BOR9008   8466    H18     50.00         35,00Kč
 22    23 Černá Dominika        BOR9251   8457    D16     99.00         35,00Kč
 23    24 Hradecká Lucie        BOR9253   7764    D16     87.00         35,00Kč
 24    25 Krejčí Jaroslav ml.   BOR9300   8454    H21L    91.00         60,00Kč
 25    26 Lomič Šimon           BOR9303   8456    H21K    35.00         60,00Kč
 26    27 Průcha Pavel          BOR9304 307057    H16     54.00         35,00Kč
 27    28 Stránský Martin       BOR9400   4368    H14     66.00         35,00Kč
 28    30 Grošup Tadeáš         BOR9403   4379    H14     42.00         35,00Kč
 29    31 Madarászová Klára     BOR9451   4367    D14     46.00         35,00Kč
 30    32 Göttlichová Adéla     BOR9452   4382    D14     67.00         35,00Kč
 31    33 Lepšík Jan ml.        BOR9500   4366    H14     36.00         35,00Kč
 32    34 Pavlovec Jan          BOR9503   4371    H14     27.00         35,00Kč
 33    35 Gotvaldová Dominika   BOR9551   4386    D14     73.00         35,00Kč
 34    36 Průcha Petr           BOR9601   4357    H12     23.00         35,00Kč
 35    37 Meisner Jiří          BOR9602   4360    H12      5.00         35,00Kč
 36    38 Barkmanová Marie      BOR9650   4373    D12     69.00         35,00Kč
 37    39 Hodanová Kateřina     BOR9652   4380    D12     57.00         35,00Kč
 38    40 Hrochová Tereza       BOR9656   4393    D12     48.00         35,00Kč
 39    41 Kameníková Andrea     BOR9751   6885    D12     84.00         35,00Kč
 40    42 Tomášová Lucie        BOR9752   4384    D12     78.00         35,00Kč
 41    43 Birnbaum Adam         BOR9802   4378    H10      4.00         35,00Kč
 42    44 Kohoutová Barbora     BOR9850   4362    D10     52.00         35,00Kč
 43    45 Staňová Karolína      BOR9853   4390    D10     67.00         35,00Kč
 44    46 Řezáčová Veronika     BOR9950   4385    D10     61.00         35,00Kč
 45    47 Suchá Zuzana          BOR9953   4363    D10L     8.00         30,00Kč
 46    48 Janoušková Lucie      BOR9954   4356    D10L    14.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2035.00        0.00        0.00        0.00     2035.00     2175.00      140.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - Sokol Dobřichovice                       Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   383 Cupák Miloslav        DCE2200  51974    H75      7.00         35,00Kč
  2   382 Venuš Jaroslav        DCE3801 232129    H65    100.00         35,00Kč
  3   381 Jaroš Vladimír        DCE5400  51973    H45     96.00         60,00Kč
  4   378 Procházková Miluše    DCE5450  51966    D35L    74.00         60,00Kč
  5   380 Procházka Antonín     DCE5500  51965    H35L   128.00         60,00Kč
  6   377 Mrázová Pavla         DCE5550   7868    D45     52.00         60,00Kč
  7   376 Štrossová Jiřina      DCE5650   7870    D45     79.00         60,00Kč
  8   379 Pavlů Jaroslav        DCE6100 232041    H35L    96.00         60,00Kč
  9   375 Svobodová Jitka       DCE7450  53598    D21L    95.00         60,00Kč
 10   374 Mrázová Pavla         DCE9350 301313    D16     57.00         35,00Kč
 11   373 Procházková Marie     DCE9550  51177    D14     34.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00     1000.00      440.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    49 Benešová Hana         DKL0050  49640    D10L     2.00         30,00Kč
  2    50 Šorm Miroslav         DKL5200 331213    H45    116.00         60,00Kč
  3   459 Cabrnoch Jiří         DKL5400 416324    H45     86.00         60,00Kč
  4    51 Beneš Jan             DKL6600  49646    H35L   140.00         60,00Kč
  5    52 Šemelík Petr          DKL6901 515065    H35L   132.00         60,00Kč
  6    53 Benešová Jaroslava    DKL7050  49647    D35L   113.00         60,00Kč
  7   460 Cabrnochová Eva       DKL8450 515029    D21L   111.00         60,00Kč
  8    54 Beneš Jan             DKL9800  49648    H10     19.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      425.00        0.00        0.00        0.00      425.00        0.00     -425.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    55 Karban Zdeněk         DKP            P  H21L   123.00         60,00Kč
  2   256 Camilla Niklasson     DKP       8555    D21L    63.00        100,00Kč
  3    56 Řadová Lucie          DKP0251 515168    HDR                   30,00Kč
  4    57 Ďurčat Jozef          DKP3800  51763    H70     22.00         35,00Kč
  5    58 Procházka Zdenko      DKP4300  51800    H55     83.00         60,00Kč
  6    59 Stehno Pavel          DKP4900  51760    H45     50.00         60,00Kč
  7    60 Stehnová Hana         DKP5150  51799    D55     78.00         60,00Kč
  8    61 Dudová Hana           DKP5752  49892    D45     46.00         60,00Kč
  9    62 Ornst Jan             DKP6700 253122    H35L    60.00         60,00Kč
 10    63 Řada Richard          DKP6701 515118    H35L   120.00         60,00Kč
 11    64 Šňupárek Ondřej       DKP6900 301348    H35L   144.00         60,00Kč
 12    65 Tomeš Jaroslav        DKP8109 416025    H21L     5.00         60,00Kč
 13    66 Janatová Lucie        DKP8154   9785    D21K     6.00         60,00Kč
 14    67 Janeček Oldřich       DKP8211 515015    H21L    31.00         60,00Kč
 15    68 Janata Martin         DKP8306   8277    H21L     9.00         60,00Kč
 16    69 Havlíčková Vendula    DKP8350  51759    D21L   139.00         60,00Kč
 17    70 Mališová Barbora      DKP8654  49898    D21L    65.00         60,00Kč
 18   494 Striukas Rapolas      DKP8700 1006205    H21K    39.00        100,00Kč
 19   446 Pospíšil Ondřej       DKP8701        P  H21L    71.00         60,00Kč
 20    71 Řada Jakub            DKP9401 515144    H14     69.00         35,00Kč
 21    72 Šňupárek Václav       DKP9500   9881    H14     63.00         35,00Kč
 22    73 Šňupárková Anna       DKP9652 515071    D12     90.00         35,00Kč
 23    74 Nováková Tereza       DKP9751 336727    D12     45.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1305.00       40.00        0.00        0.00     1345.00     1635.00      290.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    75 Babický Tomáš         DLT5001   8890    H55     62.00         60,00Kč
  2    76 Nedvídková Jitka      DLT5151   5991    D55    102.00         60,00Kč
  3    77 Živcová Pavlína       DLT6651 301542    D40      2.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    78 Sedlák Radek          DOB7500 995872    H21L     7.00         60,00Kč
  2    79 Krásná Václava        DOB8181   8130    D21L    67.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    80 Hradecký Jaroslav     DOK6300   7763    H21L     1.00         60,00Kč
  2    81 Hradecká Petra        DOK6850   7768    D21L    69.00         60,00Kč
  3    82 Novák Daniel          DOK8700   7767    H21L    15.00         60,00Kč
  4    83 Boskovský Tomáš       DOK9400   7773    H14     39.00         35,00Kč
  5    84 Hradecký Jaroslav     DOK9600        P  H12     14.00         35,00Kč
  6    85 Boskovský Vojtěch     DOK9601   7758    H12      8.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      285.00       20.00        0.00        0.00      305.00        0.00     -305.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Dopravní podniky Praha                Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    86 Kalábová Lída         DVP4650 232159    D60     15.00         60,00Kč
  2    87 Filippi Jiří          DVP5000  53187    H55     86.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00      120.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    88 Matoušek Petr         EKP7503 301190    H21L    13.00         60,00Kč
  2    89 Kalina Miroslav       EKP8211 515458    H21L    17.00         60,00Kč
  3    90 Kalinová Markéta      EKP8259 515409    D21L    71.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    91 Cincibusová Lenka     FSP0450   8665    HDR                   30,00Kč
  2    92 Čadil Jan             FSP4300  53267    H45    108.00         60,00Kč
  3    93 Borovička Milan       FSP6104 515097    H21L    11.00         60,00Kč
  4    94 Karasová Jana         FSP6153 301140    D21L    75.00         60,00Kč
  5    95 Šimek Tomáš           FSP6304   8859    H21L    27.00         60,00Kč
  6    96 Cincibus Pavel        FSP6605   8669    H21K    37.00         60,00Kč
  7    97 Cincibusová Ivana     FSP6651   8668    D21K    84.00         60,00Kč
  8    98 Krausz Milan          FSP6700   8127    H21L    23.00         60,00Kč
  9    99 Kurfürst Pavel        FSP7400 207827    H21L    37.00         60,00Kč
 10   100 Skripnik Ondřej       FSP7502  51854    H21L   115.00         60,00Kč
 11   101 Vondra Jiří           FSP7600  51864    H21L    19.00         60,00Kč
 12   102 Kužel Tomáš           FSP7610 515098    H21L   105.00         60,00Kč
 13   103 Kuželová Michaela     FSP7851 211539    D21K    48.00         60,00Kč
 14   104 Vojtková Magdalena    FSP7852 207837    D21K    12.00         60,00Kč
 15   105 Skripniková Kateřina  FSP8051  51853    D21K    90.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      870.00        0.00        0.00        0.00      870.00        0.00     -870.00
 
 
Startovka oddílu: GER - Planeta Radebeul                         Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   456 Hickethier Manfred    GER52XX   2305    H45     64.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: HAR -  OK Harcov                               Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   457 Schröter Pavel        HAR7203 301545    H21L    73.00         60,00Kč
  2   499 Martan Jiří           HAR7301   8129    H21L   127.00         60,00Kč
  3   508 Martanová Daniela     HAR7450   8126    D21K    96.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   106 Kettner Pavel         HCE5900 515105    H45     72.00         60,00Kč
  2   107 Kettnerová Lenka      HCE6450 232490    D35L   119.00         60,00Kč
  3   108 Mudrová Martina       HCE6451  51984    D35L    95.00         60,00Kč
  4   109 Kettner Lukáš         HCE9400  51288    H14     15.00         35,00Kč
  5   110 Kettner Vojtěch       HCE9600 410247    H14     51.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   111 Horčíková Marie       CHA4350   8151    D50     31.00         60,00Kč
  2   112 Kašková Eva           CHA4650   8152    D60      3.00         60,00Kč
  3   113 Kadavý Zdeněk         CHA4901   8155    H50     26.00         60,00Kč
  4   114 Vokálová Pavla        CHA4951   8158    D50     28.00         60,00Kč
  5   115 Šaffková Zuzana       CHA5150   8162    D50      4.00         60,00Kč
  6   116 Kaška Rudolf          CHA5500   8167    H50     14.00         60,00Kč
  7   117 Bradnová Věra         CHA5550   8168    D50     13.00         60,00Kč
  8   118 Kadavá Eva            CHA5750   8171    D50     34.00         60,00Kč
  9   119 Gorčica Pavel         CHA6200   8174    H45    114.00         60,00Kč
 10   120 Gorčicová Ivana       CHA6550   8179    D40     11.00         60,00Kč
 11   121 Švancar Martin        CHA7000   8178    H35L    64.00         60,00Kč
 12   122 Polák Jaroslav        CHA7500   8186    H21L    21.00         60,00Kč
 13   123 Kadavý Petr           CHA7800   8188    H21L    25.00         60,00Kč
 14   124 Kašková Kateřina      CHA7850   5176    D21L   115.00         60,00Kč
 15   125 Vokál Vojtěch         CHA7900   5180    H21L   117.00         60,00Kč
 16   126 Kašková Barbora       CHA8050   4212    D21L   119.00         60,00Kč
 17   127 Kadavá Jana           CHA8251   4129    D21L   127.00         60,00Kč
 18   128 Vajc Jan              CHA8605   8247    H21L    89.00         60,00Kč
 19   129 Hlavatá Andrea        CHA8753   4127    D21K    78.00         60,00Kč
 20   130 Brozová Zuzana        CHA8950   4664    D21L   137.00         60,00Kč
 21   131 Gorčicová Eliška      CHA9150   8197    D21K    66.00         60,00Kč
 22   132 Nejman Stanislav      CHA9500 330671    H14      9.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1295.00        0.00        0.00        0.00     1295.00        0.00    -1295.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   133 Kudrnáč Martin        KAM5901 301371    H45     52.00         60,00Kč
  2   134 Šafka Daniel          KAM9105  53667    H21L    29.00         60,00Kč
  3   464 Kamererová Klára      KAM9154  52932    D18     90.00         35,00Kč
  4   135 Němeček Jan           KAM9300 301135    H16     42.00         35,00Kč
  5   463 Kamererová Valerie    KAM9452        P  D14     22.00         35,00Kč
  6   136 Hlubučková Kristýna   KAM9551 232418    D14     61.00         35,00Kč
  7   137 Hausenblasová KarolínaKAM9650 361971    D12     60.00         35,00Kč
  8   138 Hejnalová Eva         KAM9651   9356    D12     96.00         35,00Kč
  9   139 Veselá Rebeka         KAM9652 995804    D12     54.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      365.00       20.00        0.00        0.00      385.00        0.00     -385.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   140 Štrojsová Jaroslava   KAS4350   8228    D60     21.00         60,00Kč
  2   141 Nejezchlebová Věra    KAS4551  51384    D60      9.00         60,00Kč
  3   142 Nejezchleba Jiří      KAS4600   8235    H60     20.00         60,00Kč
  4   143 Klímová Jitka         KAS5451   8166    D50      7.00         60,00Kč
  5   144 Hnízdil Jan           KAS7100 515023    H21K    45.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - TJ Tatran Kostelec nad Čer.lesy          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   145 Kalivoda Viktor       KNC3300  52254    H75      1.00         35,00Kč
  2   146 Kalivoda Vladimír     KNC3800  52260    H70     34.00         35,00Kč
  3   147 Komersová Jana        KNC6550  52265    D35L   101.00         60,00Kč
  4   148 Besta Lukáš           KNC8101 303945    H21K     7.00         60,00Kč
  5   149 Komers Jan            KNC9501  51394    H14     12.00         35,00Kč
  6   150 Čiháková Barbora      KNC9950 232895    D10     55.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      260.00        0.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy nad Vltavou                 Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   151 Duda František        KPY4600  53731    H60     32.00         60,00Kč
  2   152 Dobeš Václav          KPY5701 301374    H35L    68.00         60,00Kč
  3   153 Kohlová Alena         KPY6051  53182    D45     49.00         60,00Kč
  4   154 Kohl Jiří             KPY6201 301391    H35L    76.00         60,00Kč
  5   155 Kohlová Zuzana        KPY8852 301347    D21K    18.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Loko Beroun                           Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   156 Hamáček Bohuslav      LBE5000 411760    H45     54.00         60,00Kč
  2   157 Dudík Petr            LBE5500 303905    H45     58.00         60,00Kč
  3   158 Marek Jan             LBE6100  52977    H35L    72.00         60,00Kč
  4   159 Mezník Vladimír       LBE6400  52971    H21L    33.00         60,00Kč
  5   437 Procházka Pavel       LBE6500 232247    H35L   100.00         60,00Kč
  6   160 Karmazín Pavel        LBE6800  52975    H35L    80.00         60,00Kč
  7   161 Uhlíř Patrik          LBE7000 331179    H35L    88.00         60,00Kč
  8   162 Kučerová Lada         LBE7450 331238    D21L    77.00         60,00Kč
  9   163 Mezníková Lucie       LBE9150 515151    D21L    81.00         60,00Kč
 10   438 Procházková Zuzana    LBE9251 515474    D16     69.00         35,00Kč
 11   439 Procházková Kateřina  LBE9350 410363    D16     51.00         35,00Kč
 12   164 Uhlíř Marek           LBE9400 301612    H14      3.00         35,00Kč
 13   165 Karmazínová Lucie     LBE9550 301550    D14     31.00         35,00Kč
 14   440 Procházková Jana      LBE9950 515431    D10L    17.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      710.00        0.00        0.00        0.00      710.00        0.00     -710.00
 
 
Startovka oddílu: LCV - TJ Loko Chomutov                         Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   488 Brabcová Jindra       LCV4750 232232    D55    132.00         60,00Kč
  2   489 Kozelka Jan           LCV7000 301526    H35L   152.00         60,00Kč
  3   487 Jandová Hana          LCV7150 301423    D35L   104.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   166 Vlková Soňa           LDC            P  P2                    50,00Kč
  2   167 Kolorenč Pavel        LDC5101   8342    H55     92.00         60,00Kč
  3   168 Vlk Josef             LDC5801   8336    H45     56.00         60,00Kč
  4   169 Vlček Petr            LDC6401   8341    H40     28.00         60,00Kč
  5   170 Vlčková Jindra        LDC6451   8347    D40     14.00         60,00Kč
  6   171 Horák Martin          LDC7100 515477    H21L     3.00         60,00Kč
  7   172 Nehasil Vladislav     LDC7101 347916    H21L    43.00         60,00Kč
  8   173 Nehasilová Zuzana     LDC7150 347864    D35L    62.00         60,00Kč
  9   174 Gálus Igor            LDC7302 336784    H35L    84.00         60,00Kč
 10   175 Nehasil David         LDC7700 995805    H21L    39.00         60,00Kč
 11   176 Kolorenč Pavel        LDC8601 416230    H21K    47.00         60,00Kč
 12   177 Vlčková Klára         LDC9250  53554    D16     75.00         35,00Kč
 13   178 Horák Jan             LDC9800        P  H10      1.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00       40.00        0.00        0.00      760.00     1335.00      575.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   179 Pavlík Ondřej         LIT0101   8106    HDR                   30,00Kč
  2   180 Pavlík Matěj          LIT0401   8112    HDR                   30,00Kč
  3   181 Neradová Alena        LIT5051   8110    D50     16.00         60,00Kč
  4   182 Pavlík Libor          LIT7605   8124    H21K     1.00         60,00Kč
  5   183 Pavlík Bronislav      LIT8201   8119    H21K    55.00         60,00Kč
  6   184 Kučerka David         LIT8202   8105    H21K    43.00         60,00Kč
  7   185 Bakovská Jitka        LIT8352   8113    D21K    54.00         60,00Kč
  8   495 Macek Jiří            LIT8401   8107    H21K    57.00        100,00Kč
  9   186 Neradová Eva          LIT8951   8115    D21K    72.00         60,00Kč
 10   187 Nerad Jaroslav        LIT9001   8108    H18     35.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      555.00        0.00        0.00        0.00      555.00        0.00     -555.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   188 Matoušek Luboš        LJN4700   7741    H60      2.00         60,00Kč
  2   189 Matoušková Marie      LJN5550   7742    D50     10.00         60,00Kč
  3   190 Rulc Zdeněk           LJN7201   7745    H21K    33.00         60,00Kč
  4   191 Matoušek Jan          LJN8900   7746    H21K    49.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   192 Korejčíková Dáďa      LLI5550   8546    D21L   109.00         60,00Kč
  2   193 Štičková Eva          LLI6051 253133    P2                    50,00Kč
  3   537 Melichar Jaromír      LLI6301   8503    P4                    50,00Kč
  4   536 Peterka Vojtěch       LLI7502 515503    H21L    95.00        100,00Kč
  5   194 Štičková Anna         LLI9651 253131    D14     28.00         35,00Kč
  6   538 Melichar Vojta        LLI9802  51207    H10L    53.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      325.00        0.00        0.00        0.00      325.00        0.00     -325.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Loko Teplice                          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   195 Kučera Tomáš          LTP0000 420429    H10L    47.00         30,00Kč
  2   196 Eiselt Miloš          LTP5802  52917    H45     60.00         60,00Kč
  3   197 Swoboda Petr          LTP5913 232499    H45     80.00         60,00Kč
  4   198 Hulha Karel           LTP6001  52927    H45    104.00         60,00Kč
  5   199 Kovář Karel           LTP6102 420454    H40     32.00         60,00Kč
  6   200 Kučera Martin         LTP6500 232901    H40     12.00         60,00Kč
  7   201 Bruner Luboš          LTP6501 420430    H40      0.00         60,00Kč
  8   202 Škara Vojtěch         LTP9102  52928    H18     44.00         35,00Kč
  9   203 Látal Dominik         LTP9300 420453    H16     38.00         35,00Kč
 10   204 Hulha Lukáš           LTP9405  52931    H14     21.00         35,00Kč
 11   205 Kučera Jindřich       LTP9600 232904    H12     11.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      530.00        0.00        0.00        0.00      530.00        0.00     -530.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   206 Chotětický Václav     MAS5200   7886    H35L   108.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: mfp - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   534 Šimůnková Doubravka   mfp  02        P  HDR                    0,00Kč
  2   535 Šimůnková Agáta       mfp  04        P  HDR                    0,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00       40.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   207 Koč Zdeněk            MKP4700  51706    H21K     3.00         60,00Kč
  2   208 Ježková Regina        MKP6350  51660    D35L    65.00         60,00Kč
  3   209 Ježková Klára         MKP8450  51659    D21K    24.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   461 Holec Jan             MOV6701 232417    H21L   131.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: NER - neregistrovaní                           Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   500 Ledvina Tomáš         NER9902        P  H45     98.00        100,00Kč
  2   515 Ledvinová Jana        NER9950        P  D45     76.00        100,00Kč
  3   445 Leníková Jana         NERXXX1        P  P2                    50,00Kč
  4   467 Urban Hynek           NERXXX2 410252    H21L    77.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      310.00       60.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolená Voda                     Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   210 Hartl Zdeněk          ODV6300  52121    H45     66.00         60,00Kč
  2   211 Hartlová Blanka       ODV6350  51356    D45     64.00         60,00Kč
  3   540 Ondřejčková Iveta     ODV7354 361926    P2                    50,00Kč
  4   539 Ondřejček Jiří        ODV9800 361919    H10      0.00         70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   213 Červinková Anička     OKP0050 336723    HDR                   30,00Kč
  2   214 Červinka Stanislav    OKP5701  51671    H45    126.00         60,00Kč
  3   215 Červinka Jaroslav     OKP5803  53558    H45     94.00         60,00Kč
  4   216 Čechmánková Helena    OKP6450  51720    D35L    68.00         60,00Kč
  5   217 Červinková Jitka      OKP6451  53525    D35L    98.00         60,00Kč
  6   218 Novák Libor           OKP6504  51680    H35L   124.00         60,00Kč
  7   219 Nováková Irena        OKP6651 236111    D35L    92.00         60,00Kč
  8   220 Štraitová Jitka       OKP7252  51672    D35L   128.00         60,00Kč
  9   221 Štrait Martin         OKP7602 410393    H21K    23.00         60,00Kč
 10   222 Novák Libor           OKP9100 426348    H18     38.00         35,00Kč
 11   224 Nováková Kateřina     OKP9450 301372    D16    111.00         35,00Kč
 12   225 Červinka Jiří         OKP9500 410351    H14     33.00         35,00Kč
 13   226 Červinka František    OKP9600 232972    H12     20.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      650.00        0.00        0.00        0.00      650.00        0.00     -650.00
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   227 Čáp David             OLP7101 515044    H35L    92.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: pgp - SK Praga                                 Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   502 Samohýl Richard       pgp2800  52098    H75      4.00         35,00Kč
  2   228 Attl Vladimír         pgp3800  51700    H70     16.00         35,00Kč
  3   229 Haňkovská Jana        pgp4050  51698    D55     84.00         60,00Kč
  4   230 Dvořáková Ladislava   pgp4451  52096    D55     96.00         60,00Kč
  5   231 Kubátová Milada       pgp4750  53006    D55    120.00         60,00Kč
  6   232 Zelený Vladimír       pgp4800  51863    H55     65.00         60,00Kč
  7   233 Kotecký Roman         pgp4900 255567    H55     71.00         60,00Kč
  8   234 Zelená Markéta        pgp5850  51862    D21L    79.00         60,00Kč
  9   235 Grivalský Michal      pgp5900  52103    H45    122.00         60,00Kč
 10   236 Kožina Petr           pgp6000  51632    H21L   113.00         60,00Kč
 11   237 Tichovský Martin      pgp6100  51682    H21L   109.00         60,00Kč
 12   238 Hrabánková Ilona      pgp6250 232184    D45     73.00         60,00Kč
 13   239 Slavík Viktor         pgp6300  51276    H45     74.00         60,00Kč
 14   240 Fatka Ondřej          pgp6302  53011    H45    110.00         60,00Kč
 15   241 Pliska Miloš          pgp6304 420405    H45     90.00         60,00Kč
 16   242 Kondrát Martin        pgp6501  51840    H21L    93.00         60,00Kč
 17   243 Slavíková Kateřina    pgp6650  51275    D35L   125.00         60,00Kč
 18   244 Kožinová Jana         pgp6651 502089    D21L   117.00         60,00Kč
 19   245 Tichovská Hana        pgp6652  51676    D21L   123.00         60,00Kč
 20   246 Pavlů Veronika        pgp6950 232198    D21L   113.00         60,00Kč
 21   247 Baldrian Petr         pgp7203   2460    H35L   116.00         60,00Kč
 22   248 Hýbl Lukáš            pgp7504  51628    H21L    35.00         60,00Kč
 23   249 Pokorný Ondřej        pgp7506  51637    H21L    41.00         60,00Kč
 24   250 Pokorná Magdalena     pgp7562  51638    D21L    83.00         60,00Kč
 25   251 Nemšovský Petr        pgp7602  51678    H21L   129.00         60,00Kč
 26   252 Ryšavá Magdalena      pgp7650  51674    D21L    73.00         60,00Kč
 27   541 Bozděch Pavel         pgp  82        P  P4                    50,00Kč
 28   253 Zelená Lenka          pgp8254  51707    D21L    85.00         60,00Kč
 29   254 Buzek Martin          pgp8401  51263    H21L   121.00         60,00Kč
 30   255 Tichovská Martina     pgp8658  51689    D21L   129.00         60,00Kč
 31   257 Smolková Kateřina     pgp8852  53556    D21L   133.00         60,00Kč
 32   258 Mysliveček Marek      pgp8908  53706    H20      2.00         35,00Kč
 33   259 Ježková Dominika      pgp9053  51658    D18     82.00         35,00Kč
 34   260 Prášek Přemysl        pgp9302 410392    H16     62.00         35,00Kč
 35   261 Kožinová Anna         pgp9350  53009    D16    117.00         35,00Kč
 36   262 Křemenová Natálie     pgp9450 515089    D14     43.00         35,00Kč
 37   263 Pavlů Kateřina        pgp9554 232017    D14     49.00         35,00Kč
 38   264 Kožinová Zuzana       pgp9650  51633    D12     99.00         35,00Kč
 39   265 Hrabánková Klára      pgp9654 232050    D12     93.00         35,00Kč
 40   505 Prášek Otakar         pgp9700 410375    H12     41.00         70,00Kč
 41   266 Slavíková Silvie      pgp9751 246808    D12     75.00         35,00Kč
 42   267 Křemen Štěpán         pgp9800  23739    H12     35.00         35,00Kč
 43   268 Hrabánková Zuzana     pgp9950 331147    D10L    20.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2250.00       20.00        0.00        0.00     2270.00     3010.00      740.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   444 Hejnalová Hana        PHK6151   8949    D35L    89.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodní vědy UK Praha               Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   269 Šimková Markéta       PVP7751 416325    D21L    87.00         60,00Kč
  2   270 Kohl Ondřej           PVP8600 301370    H21L    45.00         60,00Kč
  3   271 Betková Štěpánka      PVP8750   8865    D21L    91.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   272 Buk Petr              ROU0001 331503    H10     10.00         35,00Kč
  2   528 Buk Ondřej            ROU  01        P  D10L     5.00         30,00Kč
  3   273 Dobiášová Jitka       ROU0350   8867    HDR                   30,00Kč
  4   274 Rokůsek Jan           ROU4201 428267    P2                    50,00Kč
  5   275 Lebduška Petr         ROU4702  53574    H55     89.00         60,00Kč
  6   276 Buk Miloslav          ROU6202 331058    H45     88.00         60,00Kč
  7   277 Malec Jaromír         ROU6203 361969    H45    118.00         60,00Kč
  8   278 Líbalová Marcela      ROU6551 410742    P2                    50,00Kč
  9   279 Svobodová Lenka       ROU6650 301693    D35K    54.00         60,00Kč
 10   552 Buk Jiří              ROU  69        P  P4                    50,00Kč
 11   280 Kyselová Jana         ROU7050  51434    D35K    48.00         60,00Kč
 12   281 Buková Jana           ROU7150 331208    D35L   116.00         60,00Kč
 13   282 Simr Pavel            ROU7504   8868    H21L   119.00         60,00Kč
 14   283 Líbal Jakub           ROU9202 232093    H16     58.00         35,00Kč
 15   284 Svoboda Jakub         ROU9301 301695    H16     30.00         35,00Kč
 16   285 Buk Jindřich          ROU9303  51438    H16     46.00         35,00Kč
 17   286 Malcová Kateřina      ROU9551 331366    D14     64.00         35,00Kč
 18   287 Buk Michal            ROU9601  53537    H12     32.00         35,00Kč
 19   288 Kyselová Nela         ROU9951  51435    D10L    11.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      870.00       40.00        0.00        0.00      910.00      835.00      -75.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   289 Jíra Luboš            ROZ6800 207856    P4                    50,00Kč
  2   290 Jíra Tomáš            ROZ9800 361928    H10     28.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       85.00        0.00        0.00        0.00       85.00        0.00      -85.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   291 Semorád Miloš         SCP3300  49404    H65    112.00         35,00Kč
  2   292 Rejpal Petr           SCP4100 410733    H65     94.00         35,00Kč
  3   293 Novák Miloš           SCP4600  52299    H55     95.00         60,00Kč
  4   294 Buriánek Jaromír      SCP4700  51562    H45    128.00         60,00Kč
  5   295 Přeček Zdeněk         SCP5200 500289    H21K     5.00         60,00Kč
  6   296 Kavka Jiří            SCP5900 301147    H45    106.00         60,00Kč
  7   297 Vrabec Martin         SCP6100  51571    H45     82.00         60,00Kč
  8   298 Kavková Dana          SCP6150 301143    D35L   110.00         60,00Kč
  9   299 Vrabcová Jindra       SCP6151  51570    D45     58.00         60,00Kč
 10   300 Rakovec Michal        SCP6901  52109    H21L    47.00         60,00Kč
 11   301 Tloušťová Eva         SCP6950  52114    D21L   135.00         60,00Kč
 12   302 Vrabec Ondřej         SCP8303  51558    H21L   111.00         60,00Kč
 13   462 Štěpánek Ondřej       SCP8304  49605    H21L    83.00         60,00Kč
 14   303 Kavková Radana        SCP8950 301144    D21L   121.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00      970.00      180.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   441 Hanovec Petr          SHK7101   9849    H21L    69.00         60,00Kč
  2   442 Hanovcová Helena      SHK7453 301631    D21K    42.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   322 Novotný Jiří          SLP4601  51621    H55     74.00         60,00Kč
  2   323 Chloupková Jana       SLP5951  51545    D21L    93.00         60,00Kč
  3   324 Siblíková Jana        SLP7952  51365    D21K    30.00         60,00Kč
  4   325 Koppová Ingrid        SLP7960  52166    D21L    97.00         60,00Kč
  5   326 Fišer Jiří            SLP8503  51287    H21L    49.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   465 Žitný Tomáš           SMB6401  49971    H35L   148.00         60,00Kč
  2   466 Žitná Jana            SMB9201  49973    D16     93.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       95.00        0.00        0.00        0.00       95.00        0.00      -95.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   327 Lukavec Petr          SMR7800   8265    H21L    51.00         60,00Kč
  2   328 Zaoral Petr           SMR7903 232631    H21L    55.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   329 Najbrt Tomáš          STB      52907    HDR                   30,00Kč
  2   330 Ludvík Petr           STB5701  49990    H21K    31.00         60,00Kč
  3   331 Kubec Pavel           STB6601  49985    H40     16.00         60,00Kč
  4   332 Abelová Ivana         STB6798  49988    D40     17.00         60,00Kč
  5   333 Novák Zdeněk          STB9101  52908    H18     41.00         35,00Kč
  6   334 Ludvík Vojtěch        STB9301  53565    H21K    21.00         60,00Kč
  7   335 Najbrtová Lucie       STB9498  52906    D14     55.00         35,00Kč
  8   336 Ludvík Matyáš         STB9801  52904    H10     25.00         35,00Kč
  9   337 Kubecová Kateřina     STB9999 303919    D10     64.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00        0.00        0.00        0.00      410.00        0.00     -410.00
 
 
Startovka oddílu: SUL - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem          Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   338 Hromádka Miroslav     SUL6000   8138    H21L    53.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SWE - Sävedalens AIK                           Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   453 Carlsson Christer     SWEXXX1  14661    H45    112.00         60,00Kč
  2   454 Bergdahl Karin        SWEXXX2 345020    D45     70.00         60,00Kč
  3   455 Bergdahl Julia        SWEXXX3 354655    D10     58.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      155.00        0.00        0.00        0.00      155.00        0.00     -155.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   339 Hejtmánková Alena     TAP5452  53641    D50     22.00         60,00Kč
  2   340 Hejtmánek Vladimír    TAP5802  53639    H45    124.00         60,00Kč
  3   341 Tihon Jaroslav        TAP6102 515440    H45     92.00         60,00Kč
  4   342 Tihonová Jindra       TAP6253 232161    D45     82.00         60,00Kč
  5   343 Hejtmánková Kateřina  TAP8462  53640    D21L   131.00         60,00Kč
  6   344 Beneš Filip           TAP8701 232187    H21L    99.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   470 Tichý Martin          TJH6401  51929    H21L    79.00         60,00Kč
  2   468 Tichá Jana            TJH6451  51925    D35L    83.00         60,00Kč
  3   469 Tichý Tomáš           TJH9201  51355    H16     50.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      155.00        0.00        0.00        0.00      155.00        0.00     -155.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   399 Rydlová Adéla         TJN0151        P  HDR                   30,00Kč
  2   400 Rydlová Magdaléna     TJN0251        P  HDR                   30,00Kč
  3   386 Janata Petr           TJN5603 232507    H50     34.00         60,00Kč
  4   403 Večeřová Ivana        TJN6052 232618    D40     20.00         60,00Kč
  5   401 Schindler Jiří        TJN6301 416828    H40     44.00         60,00Kč
  6   388 Lejsková Pavlína      TJN6351 416849    D21L   103.00         60,00Kč
  7   392 Picek Jan             TJN6500 416839    H40     36.00         60,00Kč
  8   395 Posselt Martin        TJN6802 232256    H35L   112.00         60,00Kč
  9   398 Rydlová Magda         TJN6850   7726    D35L   107.00         60,00Kč
 10   397 Rydl Jiří             TJN7000   7750    H21K    27.00         60,00Kč
 11   390 Novotný Dušan         TJN7002 232502    H35L   136.00         60,00Kč
 12   396 Posseltová Romana     TJN7050 410359    D35L    80.00         60,00Kč
 13   384 Fólová Martina        TJN8853 416834    D21L    99.00         60,00Kč
 14   387 Kobr Tomáš            TJN8901 416837    H21L    67.00         60,00Kč
 15   385 Hostaš Petr           TJN9001 416830    H21L    63.00         60,00Kč
 16   402 Večeřa Martin         TJN9105 232508    H18     47.00         35,00Kč
 17   389 Lejsková Pavlína      TJN9251 301342    D16     63.00         35,00Kč
 18   394 Posselt Martin        TJN9501 232512    H14     24.00         35,00Kč
 19   393 Picek Štěpán          TJN9601 232509    H14     57.00         35,00Kč
 20   391 Novotný Marek         TJN9901        P  H10     13.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1015.00       60.00        0.00        0.00     1075.00     2130.00     1055.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TJP - Sokol Troja                              Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   481 Novák František       TJP0002   9890    H10     22.00         35,00Kč
  2   473 Burýšek Slavomír      TJP3600  51333    H65     76.00         35,00Kč
  3   482 Burýšková Věra        TJP3750  51334    D65     38.00         35,00Kč
  4   474 Paukert Milan         TJP5000  51329    H45    120.00         60,00Kč
  5   483 Wolkerová Dagmar      TJP5250  51289    D45     61.00         60,00Kč
  6   475 Cedrych Karel         TJP5500  53526    H45     78.00         60,00Kč
  7   476 Burýšek Radek         TJP6300 232484    H45    102.00         60,00Kč
  8   477 Novák Petr            TJP6301  53515    H35L   104.00         60,00Kč
  9   484 Nováková Jana         TJP6551 416114    D35L    86.00         60,00Kč
 10   478 Novák Jan             TJP9400  53516    H14     18.00         35,00Kč
 11   485 Burýšková Kateřina    TJP9550 411755    D14     58.00         35,00Kč
 12   486 Paukertová Martina    TJP9650  53195    D12     72.00         35,00Kč
 13   479 Novák Ondřej          TJP9700  53550    H12     17.00         35,00Kč
 14   480 Burýšek Miroslav      TJP9900 232896    H10     16.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - TJ Turnov                                Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   424 Linková Lucie         TUR0251        P  HDR                   30,00Kč
  2   411 Folprechtová Marie    TUR4250   8212    D60     27.00         60,00Kč
  3   410 Folprecht Eduard      TUR4301  51815    H60      8.00         60,00Kč
  4   414 Jakubec Jindřich      TUR4801   8351    H55     98.00         60,00Kč
  5   421 Kubíček Zdeněk        TUR4802  51813    H40     40.00         60,00Kč
  6   413 Hudský Vlastimil      TUR5100   8214    H50     30.00         60,00Kč
  7   426 Omová Jana            TUR5150 515012    D50      1.00         60,00Kč
  8   417 Konopáčová Jana       TUR5650   8208    D50     19.00         60,00Kč
  9   432 Vašek Jiří            TUR5701        P  H50     18.00         60,00Kč
 10   416 Konopáč Jiří          TUR5803   8220    H45     84.00         60,00Kč
 11   429 Švábek Karel          TUR6501   7735    H40      8.00         60,00Kč
 12   431 Švábková Šárka        TUR6552   7724    D40      5.00         60,00Kč
 13   423 Linková Iva           TUR6850  51809    D35L   122.00         60,00Kč
 14   420 Kubíček Zdeněk        TUR7202  51811    H21K    15.00         60,00Kč
 15   425 Oma Jakub             TUR8002 515087    H21L    65.00         60,00Kč
 16   419 Kořínek Jindřich      TUR8406 515082    H21L   107.00         60,00Kč
 17   434 Wolf Daniel           TUR9100 515499    H21L    85.00         60,00Kč
 18   433 Vašková Irena         TUR9251   8099    D16    105.00         35,00Kč
 19   436 Zakouřil Vít          TUR9301   8080    H16     34.00         35,00Kč
 20   497 Švábek Jan            TUR9303   7723    H16     66.00         35,00Kč
 21   430 Švábková Anna         TUR9352   7712    D16     81.00         35,00Kč
 22   428 Rychlý Michal         TUR9402 232388    H14     54.00         35,00Kč
 23   408 Brožová Aneta         TUR9453   8213    D14     40.00         35,00Kč
 24   418 Körberová Andrea      TUR9455 410728    D14     70.00         35,00Kč
 25   409 Čepelková Nikola      TUR9551 232378    D14     25.00         35,00Kč
 26   427 Poláková Denisa       TUR9651        P  D12     81.00         35,00Kč
 27   435 Wolf Filip            TUR9701 995840    H12     26.00         35,00Kč
 28   422 Linková Alena         TUR9751  51537    D12     87.00         35,00Kč
 29   415 Kohlová Monika        TUR9756 231929    D12     66.00         35,00Kč
 30   412 Hudská Ludmila        TUR9851 232726    D10     46.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1445.00       60.00        0.00        0.00     1505.00        0.00    -1505.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   345 Pospíšil Jiří         TUV4701   8323    H55     77.00         60,00Kč
  2   346 Kvapil Petr           TUV7402   8322    H21L    75.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   347 Pachner Jan           VLI4600   8280    H60     26.00         60,00Kč
  2   348 Ježek Ladislav        VLI4900 253372    H45    100.00         60,00Kč
  3   349 Karmazín Petr         VLI4901 361986    H21K    13.00         60,00Kč
  4   350 Přinda Oldřich        VLI5101   8299    H21K    19.00         60,00Kč
  5   351 Karmazínová Ivana     VLI5150  51216    D55    114.00         60,00Kč
  6   352 Pachnerová Jaroslava  VLI5152   8283    D55    126.00         60,00Kč
  7   353 Škoda Přemek          VLI5301   8302    H21K    25.00         60,00Kč
  8   354 Škodová Zuzana        VLI5650   8303    P2                    50,00Kč
  9   355 Havrda Jan            VLI5900  49960    H45     62.00         60,00Kč
 10   356 Henych Petr           VLI6001 515132    H21L    81.00         60,00Kč
 11   357 Henychová Zuzana      VLI6151   9061    D21L   125.00         60,00Kč
 12   358 Petrová Věra          VLI6251  51218    D45     55.00         60,00Kč
 13   359 Petr Josef            VLI6300   8287    H45     76.00         60,00Kč
 14   360 Harazin Martin        VLI7400   8291    H21K    53.00         60,00Kč
 15   361 Pachner Pavel         VLI7503   8298    H21L    59.00         60,00Kč
 16   362 Špak Zdeněk           VLI8001 428279    H21K    29.00         60,00Kč
 17   363 Havrdová Barbora      VLI9150  49961    D18     86.00         35,00Kč
 18   364 Rybář Leon            VLI9502   9927    H14     30.00         35,00Kč
 19   365 Maršál Jiří           VLI9701   8308    H12      2.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1055.00        0.00        0.00        0.00     1055.00        0.00    -1055.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - TJ Spartak Vrchlabí                      Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   366 Wohanka Petr          VRL7305   8973    H21L    57.00         60,00Kč
  2   367 Wohanková Kateřina    VRL7955 425552    D21K    36.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   405 Dohnal Josef          VSP4300  51743    H55     80.00         60,00Kč
  2   406 Hořínek Jaroslav      VSP5000  51643    H21L   125.00         60,00Kč
  3   407 Němeček Jan           VSP6201  52282    H21L   103.00         60,00Kč
  4   404 Baldrianová Barbora   VSP7850   9784    D21L   101.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00      300.00       60.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   368 Toušek Filip          ZBP7102  53586    H21K    11.00         60,00Kč
  2   369 Vaněk Petr            ZBP7302 995800    H21L    61.00         60,00Kč
  3   458 Macková Eva           ZBP7950 331616    D21L   105.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: ZIT - HSG Turbine Zittau                       Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   449 Haufe Horst           ZIT3401  51342    H70     40.00         35,00Kč
  2   447 Haufe Heiderose       ZIT4351   6391    D65     44.00         35,00Kč
  3   450 Ender Volker          ZIT5004   6488    H55     68.00         60,00Kč
  4   448 Ender Irina           ZIT5052   6424    D55     90.00         60,00Kč
  5   451 Krömer Ines           ZITXXX1 411402    P4                    50,00Kč
  6   452 Krömer Michael        ZITXXX2 411441    P4                    50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              Neděle 26.10.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   371 Beránek Radek         ZVO6803  53593    H21K    51.00         60,00Kč
  2   372 Kateřina Zimmerová    ZVO9852 428220    D10     43.00         35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       95.00        0.00        0.00        0.00       95.00        0.00      -95.00