Startovka kategorie                                                   23.10.2008 13:13:57
                                     Kozly dopoledne
===ČSOB-MFP=====================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.9km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  504 Vakant                                                        40.00      
  2  372 Kateřina Zimmerová    OB SK Zvole          ZVO9852 C  428220  43.00      
  3  412 Hudská Ludmila        TJ Turnov            TUR9851 C  232726  46.00      
  4  320 Hrdličková Ludmila                            9851 C          49.00      
  5   44 Kohoutová Barbora     OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 C    4362  52.00      
  6  150 Čiháková Barbora      TJ Tatran Kostelec n KNC9950 C  232895  55.00      
  7  455 Bergdahl Julia        Sävedalens AIK       SWEXXX3 D  354655  58.00      
  8   46 Řezáčová Veronika     OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4385  61.00      
  9  337 Kubecová Kateřina     TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  64.00      
 10   45 Staňová Karolína      OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C    4390  67.00      
 
Startovka kategorie: D10L        2.6km   75m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   49 Benešová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640   2.00      
  2  528 Buk Ondřej            SKOB Roudnice nad La ROU01               5.00      
  3   47 Suchá Zuzana          OK Jiskra Nový Bor   BOR9953 C    4363   8.00      
  4  288 Kyselová Nela         SKOB Roudnice nad La ROU9951 C   51435  11.00      
  5   48 Janoušková Lucie      OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356  14.00      
  6  440 Procházková Jana      TJ Loko Beroun       LBE9950 C  515431  17.00      
  7  268 Hrabánková Zuzana     SK Praga             pgp9950 C  331147  20.00      
  8  527 Vakant                                                        23.00      
  9  529 Vakant                                                        26.00      
 
Startovka kategorie: D12         2.1km   80m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  506 Vakant                                                        42.00      
  2   74 Nováková Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9751 B  336727  45.00      
  3   40 Hrochová Tereza       OK Jiskra Nový Bor   BOR9656 C    4393  48.00      
  4  318 Klečková Kamila                               9751 C          51.00      
  5  139 Veselá Rebeka         SK Kamenice          KAM9652 C  995804  54.00      
  6   39 Hodanová Kateřina     OK Jiskra Nový Bor   BOR9652 C    4380  57.00      
  7  137 Hausenblasová KarolínaSK Kamenice          KAM9650 C  361971  60.00      
  8  321 Zábranská Kristýna                            9852 C  420439  63.00      
  9  415 Kohlová Monika        TJ Turnov            TUR9756 C  231929  66.00      
 10   38 Barkmanová Marie      OK Jiskra Nový Bor   BOR9650 C    4373  69.00      
 11  486 Paukertová Martina    Sokol Troja          TJP9650 C   53195  72.00      
 12  266 Slavíková Silvie      SK Praga             pgp9751 C  246808  75.00      
 13   42 Tomášová Lucie        OK Jiskra Nový Bor   BOR9752 C    4384  78.00      
 14  427 Poláková Denisa       TJ Turnov            TUR9651 C          81.00      
 15   41 Kameníková Andrea     OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  84.00      
 16  422 Linková Alena         TJ Turnov            TUR9751 C   51537  87.00      
 17   73 Šňupárková Anna       SK Kotlářka Praha    DKP9652 B  515071  90.00      
 18  265 Hrabánková Klára      SK Praga             pgp9654 B  232050  93.00      
 19  138 Hejnalová Eva         SK Kamenice          KAM9651 B    9356  96.00      
 20  264 Kožinová Zuzana       SK Praga             pgp9650 B   51633  99.00      
 21  507 Vakant                                                       102.00      
 
Startovka kategorie: D14         2.3km  100m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  463 Kamererová Valerie    SK Kamenice          KAM9452            22.00      
  2  409 Čepelková Nikola      TJ Turnov            TUR9551 C  232378  25.00      
  3  194 Štičková Anna         TJ Loko Liberec      LLI9651 B  253131  28.00      
  4  165 Karmazínová Lucie     TJ Loko Beroun       LBE9550 C  301550  31.00      
  5  373 Procházková Marie     Sokol Dobřichovice   DCE9550 B   51177  34.00      
  6  518 Vakant                                                        37.00      
  7  408 Brožová Aneta         TJ Turnov            TUR9453 C    8213  40.00      
  8  262 Křemenová Natálie     SK Praga             pgp9450 B  515089  43.00      
  9   31 Madarászová Klára     OK Jiskra Nový Bor   BOR9451 C    4367  46.00      
 10  263 Pavlů Kateřina        SK Praga             pgp9554 B  232017  49.00      
 11  517 Vakant                                                        52.00      
 12  335 Najbrtová Lucie       TJ Stadion Nový Bor  STB9498 C   52906  55.00      
 13  485 Burýšková Kateřina    Sokol Troja          TJP9550 C  411755  58.00      
 14  136 Hlubučková Kristýna   SK Kamenice          KAM9551 B  232418  61.00      
 15  286 Malcová Kateřina      SKOB Roudnice nad La ROU9551 B  331366  64.00      
 16   32 Göttlichová Adéla     OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C    4382  67.00      
 17  418 Körberová Andrea      TJ Turnov            TUR9455 C  410728  70.00      
 18   35 Gotvaldová Dominika   OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    4386  73.00      
 
Startovka kategorie: D16         2.7km  120m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  513 Vakant                                                        45.00      
  2  439 Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C  410363  51.00      
  3  374 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE9350 B  301313  57.00      
  4  389 Lejsková Pavlína      TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B  301342  63.00      
  5  438 Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 A  515474  69.00      
  6  177 Vlčková Klára         KOB Děčín            LDC9250 C   53554  75.00      
  7  430 Švábková Anna         TJ Turnov            TUR9352 B    7712  81.00      
  8   24 Hradecká Lucie        OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B    7764  87.00      
  9  466 Žitná Jana            SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9201     49973  93.00      
 10   23 Černá Dominika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9251 C    8457  99.00      
 11  433 Vašková Irena         TJ Turnov            TUR9251 C    8099 105.00      
 12  224 Nováková Kateřina     SK OK 24 Praha       OKP9450 C  301372 111.00      
 13  261 Kožinová Anna         SK Praga             pgp9350 A   53009 117.00      
 
Startovka kategorie: D18         2.9km  175m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  496 Vakant                                                        78.00      
  2  259 Ježková Dominika      SK Praga             pgp9053 A   51658  82.00      
  3  363 Havrdová Barbora      VSK Slavia TU Libere VLI9150 B   49961  86.00      
  4  464 Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154     52932  90.00      
 
Startovka kategorie: D21K        2.9km  140m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1   66 Janatová Lucie        SK Kotlářka Praha    DKP8154 R    9785   6.00      
  2  104 Vojtková Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837  12.00      
  3  155 Kohlová Zuzana        SKOB Kralupy nad Vlt KPY8852 C  301347  18.00      
  4  209 Ježková Klára         SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659  24.00      
  5  324 Siblíková Jana        SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365  30.00      
  6  367 Wohanková Kateřina    TJ Spartak Vrchlabí  VRL7955 C  425552  36.00      
  7  442 Hanovcová Helena      TJ Slavia Hradec Krá SHK7453    301631  42.00      
  8  103 Kuželová Michaela     VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C  211539  48.00      
  9  185 Bakovská Jitka        KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C    8113  54.00      
 10  509 Vakant                                                        60.00      
 11  131 Gorčicová Eliška      OK Chrastava         CHA9150      8197  66.00      
 12  186 Neradová Eva          KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  72.00      
 13  129 Hlavatá Andrea        OK Chrastava         CHA8753      4127  78.00      
 14   97 Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  84.00      
 15  105 Skripniková Kateřina  VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C   51853  90.00      
 16  508 Martanová Daniela      OK Harcov           HAR7450 C    8126  96.00       R: 789
 
Startovka kategorie: D21L        4.0km  225m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  256 Camilla Niklasson     SK Kotlářka Praha    DKP          8555  63.00      
  2   70 Mališová Barbora      SK Kotlářka Praha    DKP8654 C   49898  65.00      
  3   79 Krásná Václava        KOB Dobruška         DOB8181 C    8130  67.00      
  4   81 Hradecká Petra        OK Doksy             DOK6850 C    7768  69.00      
  5   90 Kalinová Markéta      VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409  71.00      
  6  252 Ryšavá Magdalena      SK Praga             pgp7650 R   51674  73.00      
  7   94 Karasová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  75.00      
  8  162 Kučerová Lada         TJ Loko Beroun       LBE7450 C  331238  77.00      
  9  234 Zelená Markéta        SK Praga             pgp5850 C   51862  79.00      
 10  163 Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A  515151  81.00      
 11  250 Pokorná Magdalena     SK Praga             pgp7562 C   51638  83.00      
 12  253 Zelená Lenka          SK Praga             pgp8254 C   51707  85.00      
 13  269 Šimková Markéta       VSK Přírodní vědy UK PVP7751 C  416325  87.00      
 14  312 Nosálová Eliška                               8250 C  995791  89.00      
 15  271 Betková Štěpánka      VSK Přírodní vědy UK PVP8750 C    8865  91.00      
 16  323 Chloupková Jana       SK Slavia Praha      SLP5951 C   51545  93.00      
 17  375 Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C   53598  95.00      
 18  325 Koppová Ingrid        SK Slavia Praha      SLP7960 C   52166  97.00      
 19  384 Fólová Martina        TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B  416834  99.00      
 20  404 Baldrianová Barbora   USK Praha            VSP7850 E    9784 101.00      
 21  388 Lejsková Pavlína      TJ Tatran Jablonec n TJN6351 C  416849 103.00      
 22  458 Macková Eva           SK Zbraslav          ZBP7950    331616 105.00      
 23  472 Vakant                                                       107.00      
 24  192 Korejčíková Dáďa      TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546 109.00      
 25  460 Cabrnochová Eva       TJ Sparta Doly Kladn DKL8450    515029 111.00      
 26  246 Pavlů Veronika        SK Praga             pgp6950 C  232198 113.00      
 27  124 Kašková Kateřina      OK Chrastava         CHA7850      5176 115.00      
 28  244 Kožinová Jana         SK Praga             pgp6651 C  502089 117.00      
 29  126 Kašková Barbora       OK Chrastava         CHA8050      4212 119.00      
 30  303 Kavková Radana        AC Sparta Praha      SCP8950 B  301144 121.00      
 31  245 Tichovská Hana        SK Praga             pgp6652 R   51676 123.00      
 32  357 Henychová Zuzana      VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061 125.00      
 33  127 Kadavá Jana           OK Chrastava         CHA8251      4129 127.00      
 34  255 Tichovská Martina     SK Praga             pgp8658 R   51689 129.00      
 35  343 Hejtmánková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8462 C   53640 131.00      
 36  257 Smolková Kateřina     SK Praga             pgp8852 B   53556 133.00      
 37  301 Tloušťová Eva         AC Sparta Praha      SCP6950 C   52114 135.00      
 38  130 Brozová Zuzana        OK Chrastava         CHA8950      4664 137.00      
 39   69 Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759 139.00      
 
Startovka kategorie: D35K        2.9km  140m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  280 Kyselová Jana         SKOB Roudnice nad La ROU7050 C   51434  48.00      
  2  279 Svobodová Lenka       SKOB Roudnice nad La ROU6650 C  301693  54.00      
  3  525 Vakant                                                        60.00      
 
Startovka kategorie: D35L        3.7km  205m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  522 Vakant                                                        59.00      
  2  173 Nehasilová Zuzana     KOB Děčín            LDC7150 C  347864  62.00      
  3  208 Ježková Regina        SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  65.00      
  4  216 Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720  68.00      
  5  310 Hrdličková Ludmila                            6950 C  224894  71.00      
  6  378 Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C   51966  74.00      
  7  311 Bejčková Jana                                 7150 C  301616  77.00      
  8  396 Posseltová Romana     TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  80.00      
  9  468 Tichá Jana            TJ OK Tolar          TJH6451 C   51925  83.00      
 10  484 Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C  416114  86.00      
 11  444 Hejnalová Hana        OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  89.00      
 12  219 Nováková Irena        SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  92.00      
 13  108 Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  95.00      
 14  217 Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  98.00      
 15  147 Komersová Jana        TJ Tatran Kostelec n KNC6550 C   52265 101.00      
 16  487 Jandová Hana          TJ Loko Chomutov     LCV7150 C  301423 104.00      
 17  398 Rydlová Magda         TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726 107.00      
 18  298 Kavková Dana          AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143 110.00      
 19   53 Benešová Jaroslava    TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647 113.00      
 20  281 Buková Jana           SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208 116.00      
 21  107 Kettnerová Lenka      TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 119.00      
 22  423 Linková Iva           TJ Turnov            TUR6850 C   51809 122.00      
 23  243 Slavíková Kateřina    SK Praga             pgp6650 C   51275 125.00      
 24  220 Štraitová Jitka       SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672 128.00      
 
Startovka kategorie: D40         3.7km  205m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   77 Živcová Pavlína       OB Rozmarýn Litoměři DLT6651 C  301542   2.00      
  2  431 Švábková Šárka        TJ Turnov            TUR6552 C    7724   5.00      
  3  309 Kašparová Irena                               6852 C  336731   8.00      
  4  120 Gorčicová Ivana       OK Chrastava         CHA6550      8179  11.00      
  5  170 Vlčková Jindra        KOB Děčín            LDC6451 C    8347  14.00      
  6  332 Abelová Ivana         TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  17.00      
  7  403 Večeřová Ivana        TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  20.00      
  8  521 Vakant                                                        23.00      
 
Startovka kategorie: D45         3.5km  160m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   61 Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892  46.00      
  2  153 Kohlová Alena         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C   53182  49.00      
  3  377 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C    7868  52.00      
  4  358 Petrová Věra          VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218  55.00      
  5  299 Vrabcová Jindra       AC Sparta Praha      SCP6151 C   51570  58.00      
  6  483 Wolkerová Dagmar      Sokol Troja          TJP5250 C   51289  61.00      
  7  211 Hartlová Blanka       TJ AERO Odolená Voda ODV6350 C   51356  64.00      
  8   12 Šípová Soňa           OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  67.00      
  9  454 Bergdahl Karin        Sävedalens AIK       SWEXXX2 D  345020  70.00      
 10  238 Hrabánková Ilona      SK Praga             pgp6250 C  232184  73.00      
 11  515 Ledvinová Jana        neregistrovaní       NER9950            76.00      
 12  376 Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C    7870  79.00      
 13  342 Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161  82.00      
 
Startovka kategorie: D50         3.5km  160m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  426 Omová Jana            TJ Turnov            TUR5150 C  515012   1.00      
  2  115 Šaffková Zuzana       OK Chrastava         CHA5150      8162   4.00      
  3  143 Klímová Jitka         KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166   7.00      
  4  189 Matoušková Marie      TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  10.00      
  5  117 Bradnová Věra         OK Chrastava         CHA5550      8168  13.00      
  6  181 Neradová Alena        KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  16.00      
  7  417 Konopáčová Jana       TJ Turnov            TUR5650 C    8208  19.00      
  8  339 Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  22.00      
  9    9 Úlehlová Ivana        OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  25.00      
 10  114 Vokálová Pavla        OK Chrastava         CHA4951      8158  28.00      
 11  111 Horčíková Marie       OK Chrastava         CHA4350      8151  31.00      
 12  118 Kadavá Eva            OK Chrastava         CHA5750      8171  34.00      
 13  514 Vakant                                                        37.00      
 
Startovka kategorie: D55         2.9km  140m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  524 Vakant                                                        72.00      
  2   60 Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  78.00      
  3  229 Haňkovská Jana        SK Praga             pgp4050 C   51698  84.00      
  4  448 Ender Irina           HSG Turbine Zittau   ZIT5052 D    6424  90.00      
  5  230 Dvořáková Ladislava   SK Praga             pgp4451 C   52096  96.00      
  6   76 Nedvídková Jitka      OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991 102.00      
  7    8 Křtěnská Leontina     OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549 108.00      
  8  351 Karmazínová Ivana     VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216 114.00      
  9  231 Kubátová Milada       SK Praga             pgp4750 C   53006 120.00      
 10  352 Pachnerová Jaroslava  VSK Slavia TU Libere VLI5152 C    8283 126.00      
 11  488 Brabcová Jindra       TJ Loko Chomutov     LCV4750 C  232232 132.00      
 
Startovka kategorie: D60         2.9km  140m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  112 Kašková Eva           OK Chrastava         CHA4650      8152   3.00      
  2  141 Nejezchlebová Věra    KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384   9.00      
  3   86 Kalábová Lída         TJ Dopravní podniky  DVP4650 C  232159  15.00      
  4  140 Štrojsová Jaroslava   KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  21.00      
  5  411 Folprechtová Marie    TJ Turnov            TUR4250 C    8212  27.00      
  6    5 Langrová Marie        OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  33.00      
  7  523 Vakant                                                        39.00      
 
Startovka kategorie: D65         2.3km  105m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  482 Burýšková Věra        Sokol Troja          TJP3750 C   51334  38.00      
  2  447 Haufe Heiderose       HSG Turbine Zittau   ZIT4351      6391  44.00      
  3  512 Vakant                                                        50.00      
 
Startovka kategorie: H10         1.9km   70m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  539 Ondřejček Jiří        TJ AERO Odolená Voda ODV9800 C  361919   0.00      
  2  178 Horák Jan             KOB Děčín            LDC9800 C           1.00      
  3   43 Birnbaum Adam         OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378   4.00      
  4  319 Kašpar František                              9800 C  336766   7.00      
  5  272 Buk Petr              SKOB Roudnice nad La ROU0001 C  331503  10.00      
  6  391 Novotný Marek         TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C          13.00      
  7  480 Burýšek Miroslav      Sokol Troja          TJP9900    232896  16.00      
  8   54 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648  19.00      
  9  481 Novák František       Sokol Troja          TJP0002 C    9890  22.00      
 10  336 Ludvík Matyáš         TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C   52904  25.00      
 11  290 Jíra Tomáš            OK Roztoky           ROZ9800 C  361928  28.00      
 
Startovka kategorie: H10L        2.6km   75m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  195 Kučera Tomáš          TJ Loko Teplice      LTP0000 C  420429  47.00      
  2    2 Hroch Matyáš          OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C    4392  50.00      
  3  538 Melichar Vojta        TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207  53.00      
  4  531 Vakant                                                        56.00      
  5  532 Vakant                                                        59.00      
  6  533 Vakant                                                        62.00      
 
Startovka kategorie: H12         2.2km   80m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  365 Maršál Jiří           VSK Slavia TU Libere VLI9701 C    8308   2.00      
  2   37 Meisner Jiří          OK Jiskra Nový Bor   BOR9602 C    4360   5.00      
  3   85 Boskovský Vojtěch     OK Doksy             DOK9601 C    7758   8.00      
  4  205 Kučera Jindřich       TJ Loko Teplice      LTP9600 C  232904  11.00      
  5   84 Hradecký Jaroslav     OK Doksy             DOK9600 C          14.00      
  6  479 Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C   53550  17.00      
  7  226 Červinka František    SK OK 24 Praha       OKP9600 C  232972  20.00      
  8   36 Průcha Petr           OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 C    4357  23.00      
  9  435 Wolf Filip            TJ Turnov            TUR9701 C  995840  26.00      
 10  316 Kocáb Petr                                    9602 C          29.00      
 11  287 Buk Michal            SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537  32.00      
 12  267 Křemen Štěpán         SK Praga             pgp9800 C   23739  35.00      
 13  317 Ježek Ondřej                                  9701 C   52624  38.00      
 14  505 Prášek Otakar         SK Praga             pgp9700    410375  41.00      
 
Startovka kategorie: H14         2.5km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  164 Uhlíř Marek           TJ Loko Beroun       LBE9400 C  301612   3.00      
  2  313 Malec Oldřich                                 9400 B    8801   6.00      
  3  132 Nejman Stanislav      OK Chrastava         CHA9500    330671   9.00      
  4  149 Komers Jan            TJ Tatran Kostelec n KNC9501 B   51394  12.00      
  5  109 Kettner Lukáš         TJ Sokol Hostivice   HCE9400 B   51288  15.00      
  6  478 Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C   53516  18.00      
  7  204 Hulha Lukáš           TJ Loko Teplice      LTP9405 C   52931  21.00      
  8  394 Posselt Martin        TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C  232512  24.00      
  9   34 Pavlovec Jan          OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 B    4371  27.00      
 10  364 Rybář Leon            VSK Slavia TU Libere VLI9502 C    9927  30.00      
 11  225 Červinka Jiří         SK OK 24 Praha       OKP9500 B  410351  33.00      
 12   33 Lepšík Jan ml.        OK Jiskra Nový Bor   BOR9500 B    4366  36.00      
 13   83 Boskovský Tomáš       OK Doksy             DOK9400 C    7773  39.00      
 14   30 Grošup Tadeáš         OK Jiskra Nový Bor   BOR9403 C    4379  42.00      
 15  314 Štádlík Lukáš                                 9401 B  515025  45.00      
 16  519 Vakant                                                        48.00      
 17  110 Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B  410247  51.00      
 18  428 Rychlý Michal         TJ Turnov            TUR9402 C  232388  54.00      
 19  393 Picek Štěpán          TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232509  57.00      
 20  315 Kašpar Vojtěch                                9500 B  515052  60.00      
 21   72 Šňupárek Václav       SK Kotlářka Praha    DKP9500 B    9881  63.00      
 22   28 Stránský Martin       OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C    4368  66.00      
 23   71 Řada Jakub            SK Kotlářka Praha    DKP9401 C  515144  69.00      
 24  520 Vakant                                                        72.00      
 
Startovka kategorie: H16         2.9km  175m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  284 Svoboda Jakub         SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695  30.00      
  2  436 Zakouřil Vít          TJ Turnov            TUR9301 B    8080  34.00      
  3  203 Látal Dominik         TJ Loko Teplice      LTP9300 C  420453  38.00      
  4  135 Němeček Jan           SK Kamenice          KAM9300 B  301135  42.00      
  5  285 Buk Jindřich          SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438  46.00      
  6  469 Tichý Tomáš           TJ OK Tolar          TJH9201 B   51355  50.00      
  7   27 Průcha Pavel          OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B  307057  54.00      
  8  283 Líbal Jakub           SKOB Roudnice nad La ROU9202 C  232093  58.00      
  9  260 Prášek Přemysl        SK Praga             pgp9302 B  410392  62.00      
 10  497 Švábek Jan            TJ Turnov            TUR9303 C    7723  66.00       R:1203
 
Startovka kategorie: H18         3.7km  205m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  223 Vakant                                                        32.00      
  2  187 Nerad Jaroslav        KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  35.00      
  3  222 Novák Libor           SK OK 24 Praha       OKP9100 B  426348  38.00      
  4  333 Novák Zdeněk          TJ Stadion Nový Bor  STB9101 C   52908  41.00      
  5  202 Škara Vojtěch         TJ Loko Teplice      LTP9102 C   52928  44.00      
  6  402 Večeřa Martin         TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B  232508  47.00      
  7   22 Pávek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  50.00      
  8  526 Vakant                                                        53.00      
 
Startovka kategorie: H20         4.1km  200m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  258 Mysliveček Marek      SK Praga             pgp8908 C   53706   2.00      
 
Startovka kategorie: H21K        4.0km  225m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  182 Pavlík Libor          KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124   1.00      
  2  207 Koč Zdeněk            SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706   3.00      
  3  295 Přeček Zdeněk         AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289   5.00      
  4  148 Besta Lukáš           TJ Tatran Kostelec n KNC8101 C  303945   7.00      
  5   21 Stránský Michal       OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C   52901   9.00      
  6  368 Toušek Filip          SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  11.00      
  7  349 Karmazín Petr         VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  13.00      
  8  420 Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR7202 C   51811  15.00      
  9   16 Karvánek Petr         OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485  17.00      
 10  350 Přinda Oldřich        VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299  19.00      
 11  334 Ludvík Vojtěch        TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A   53565  21.00      
 12  221 Štrait Martin         SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  23.00      
 13  353 Škoda Přemek          VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302  25.00      
 14  397 Rydl Jiří             TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C    7750  27.00      
 15  362 Špak Zdeněk           VSK Slavia TU Libere VLI8001 C  428279  29.00      
 16  330 Ludvík Petr           TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  31.00      
 17  190 Rulc Zdeněk           TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  33.00      
 18   26 Lomič Šimon           OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 B    8456  35.00      
 19   96 Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  37.00      
 20  494 Striukas Rapolas      SK Kotlářka Praha    DKP8700    1006205  39.00      
 21   18 Křtěnský Roman        OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C    8510  41.00      
 22  184 Kučerka David         KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105  43.00      
 23  144 Hnízdil Jan           KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  45.00      
 24  176 Kolorenč Pavel        KOB Děčín            LDC8601 C  416230  47.00      
 25  191 Matoušek Jan          TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C    7746  49.00      
 26  371 Beránek Radek         OB SK Zvole          ZVO6803 C   53593  51.00      
 27  360 Harazin Martin        VSK Slavia TU Libere VLI7400 C    8291  53.00      
 28  183 Pavlík Bronislav      KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119  55.00      
 29  495 Macek Jiří            KOB Chemopetrol Litv LIT8401      8107  57.00      
 
Startovka kategorie: H21L        5.0km  290m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   80 Hradecký Jaroslav     OK Doksy             DOK6300 C    7763   1.00      
  2  171 Horák Martin          KOB Děčín            LDC7100 C  515477   3.00      
  3   65 Tomeš Jaroslav        SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  416025   5.00      
  4   78 Sedlák Radek          KOB Dobruška         DOB7500 C  995872   7.00      
  5   68 Janata Martin         SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    8277   9.00      
  6   93 Borovička Milan       VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  11.00      
  7   88 Matoušek Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190  13.00      
  8   82 Novák Daniel          OK Doksy             DOK8700 C    7767  15.00      
  9   89 Kalina Miroslav       VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458  17.00      
 10  101 Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864  19.00      
 11  122 Polák Jaroslav        OK Chrastava         CHA7500      8186  21.00      
 12   98 Krausz Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127  23.00      
 13  123 Kadavý Petr           OK Chrastava         CHA7800      8188  25.00      
 14   95 Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859  27.00      
 15  134 Šafka Daniel          SK Kamenice          KAM9105 B   53667  29.00      
 16   67 Janeček Oldřich       SK Kotlářka Praha    DKP8211 C  515015  31.00      
 17  159 Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C   52971  33.00      
 18  248 Hýbl Lukáš            SK Praga             pgp7504 C   51628  35.00      
 19   99 Kurfürst Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  37.00      
 20  175 Nehasil David         KOB Děčín            LDC7700    995805  39.00      
 21  249 Pokorný Ondřej        SK Praga             pgp7506 C   51637  41.00      
 22  172 Nehasil Vladislav     KOB Děčín            LDC7101 C  347916  43.00      
 23  270 Kohl Ondřej           VSK Přírodní vědy UK PVP8600 C  301370  45.00      
 24  300 Rakovec Michal        AC Sparta Praha      SCP6901 C   52109  47.00      
 25  326 Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 C   51287  49.00      
 26  327 Lukavec Petr          SK SNS Smržovka      SMR7800 C    8265  51.00      
 27  338 Hromádka Miroslav     Slavoj Severotuk Úst SUL6000 C    8138  53.00      
 28  328 Zaoral Petr           SK SNS Smržovka      SMR7903 C  232631  55.00      
 29  366 Wohanka Petr          TJ Spartak Vrchlabí  VRL7305 C    8973  57.00      
 30  361 Pachner Pavel         VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  59.00      
 31  369 Vaněk Petr            SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800  61.00      
 32  385 Hostaš Petr           TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830  63.00      
 33  425 Oma Jakub             TJ Turnov            TUR8002 R  515087  65.00      
 34  387 Kobr Tomáš            TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B  416837  67.00      
 35  441 Hanovec Petr          TJ Slavia Hradec Krá SHK7101      9849  69.00      
 36  446 Pospíšil Ondřej       SK Kotlářka Praha    DKP8701 C          71.00      
 37  457 Schröter Pavel         OK Harcov           HAR7203 C  301545  73.00      
 38  346 Kvapil Petr           SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  75.00      
 39  467 Urban Hynek           neregistrovaní       NERXXX2 A  410252  77.00      
 40  470 Tichý Martin          TJ OK Tolar          TJH6401 C   51929  79.00      
 41  356 Henych Petr           VSK Slavia TU Libere VLI6001 E  515132  81.00      
 42  462 Štěpánek Ondřej       AC Sparta Praha      SCP8304     49605  83.00      
 43  434 Wolf Daniel           TJ Turnov            TUR9100 A  515499  85.00      
 44   20 Lepšík Petr           OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C    8508  87.00      
 45  128 Vajc Jan              OK Chrastava         CHA8605      8247  89.00      
 46   25 Krejčí Jaroslav ml.   OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A    8454  91.00      
 47  242 Kondrát Martin        SK Praga             pgp6501 C   51840  93.00      
 48  536 Peterka Vojtěch       TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  95.00      
 49   13 Krejčí Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  97.00      
 50  344 Beneš Filip           KOB TRETRA Praha     TAP8701 C  232187  99.00      
 51   11 Dikoš Pavel           OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000 101.00      
 52  407 Němeček Jan           USK Praha            VSP6201 C   52282 103.00      
 53  102 Kužel Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098 105.00      
 54  419 Kořínek Jindřich      TJ Turnov            TUR8406 C  515082 107.00      
 55  237 Tichovský Martin      SK Praga             pgp6100 C   51682 109.00      
 56  302 Vrabec Ondřej         AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558 111.00      
 57  236 Kožina Petr           SK Praga             pgp6000 C   51632 113.00      
 58  100 Skripnik Ondřej       VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C   51854 115.00      
 59  125 Vokál Vojtěch         OK Chrastava         CHA7900      5180 117.00      
 60  282 Simr Pavel            SKOB Roudnice nad La ROU7504 C    8868 119.00      
 61  254 Buzek Martin          SK Praga             pgp8401 C   51263 121.00      
 62   55 Karban Zdeněk         SK Kotlářka Praha    DKP     C         123.00      
 63  406 Hořínek Jaroslav      USK Praha            VSP5000 C   51643 125.00      
 64  499 Martan Jiří            OK Harcov           HAR7301 C    8129 127.00       R: 190
 65  251 Nemšovský Petr        SK Praga             pgp7602 C   51678 129.00      
 66  461 Holec Jan             SKOB Ostrava         MOV6701    232417 131.00      
 
Startovka kategorie: H35L        4.6km  250m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  492 Vakant                                                        56.00      
  2   62 Ornst Jan             SK Kotlářka Praha    DKP6700 C  253122  60.00      
  3  121 Švancar Martin        OK Chrastava         CHA7000      8178  64.00      
  4  152 Dobeš Václav          SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C  301374  68.00      
  5  158 Marek Jan             TJ Loko Beroun       LBE6100 C   52977  72.00      
  6  154 Kohl Jiří             SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C  301391  76.00      
  7  160 Karmazín Pavel        TJ Loko Beroun       LBE6800 C   52975  80.00      
  8  174 Gálus Igor            KOB Děčín            LDC7302 C  336784  84.00      
  9  161 Uhlíř Patrik          TJ Loko Beroun       LBE7000 C  331179  88.00      
 10  227 Čáp David             SKP OLYMP Praha      OLP7101 C  515044  92.00      
 11  379 Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C  232041  96.00      
 12  437 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE6500 C  232247 100.00      
 13  477 Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C   53515 104.00      
 14  206 Chotětický Václav     KČT Aš               MAS5200 C    7886 108.00      
 15  395 Posselt Martin        TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256 112.00      
 16  247 Baldrian Petr         SK Praga             pgp7203 C    2460 116.00      
 17   63 Řada Richard          SK Kotlářka Praha    DKP6701 C  515118 120.00      
 18  218 Novák Libor           SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680 124.00      
 19  380 Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C   51965 128.00      
 20   52 Šemelík Petr          TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C  515065 132.00      
 21  390 Novotný Dušan         TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502 136.00      
 22   51 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646 140.00      
 23   64 Šňupárek Ondřej       SK Kotlářka Praha    DKP6900 C  301348 144.00      
 24  465 Žitný Tomáš           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401     49971 148.00      
 25  489 Kozelka Jan           TJ Loko Chomutov     LCV7000 C  301526 152.00      
 
Startovka kategorie: H40         4.6km  250m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  201 Bruner Luboš          TJ Loko Teplice      LTP6501 C  420430   0.00      
  2   15 Doškář Boris          OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490   4.00      
  3  429 Švábek Karel          TJ Turnov            TUR6501 C    7735   8.00      
  4  200 Kučera Martin         TJ Loko Teplice      LTP6500 C  232901  12.00      
  5  331 Kubec Pavel           TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  16.00      
  6   17 Doležal Miloš         OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  20.00      
  7  308 Kašpar Jaroslav                               6802 C  336737  24.00      
  8  169 Vlček Petr            KOB Děčín            LDC6401 C    8341  28.00      
  9  199 Kovář Karel           TJ Loko Teplice      LTP6102 C  420454  32.00      
 10  392 Picek Jan             TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  36.00      
 11  421 Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR4802 C   51813  40.00      
 12  401 Schindler Jiří        TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  44.00      
 13  493 Vakant                                                        48.00      
 
Startovka kategorie: H45         4.1km  200m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   59 Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  50.00      
  2  133 Kudrnáč Martin        SK Kamenice          KAM5901 C  301371  52.00      
  3  156 Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C  411760  54.00      
  4  168 Vlk Josef             KOB Děčín            LDC5801 C    8336  56.00      
  5  157 Dudík Petr            TJ Loko Beroun       LBE5500 C  303905  58.00      
  6  196 Eiselt Miloš          TJ Loko Teplice      LTP5802 C   52917  60.00      
  7  355 Havrda Jan            VSK Slavia TU Libere VLI5900 C   49960  62.00      
  8  456 Hickethier Manfred    Planeta Radebeul     GER52XX      2305  64.00      
  9  210 Hartl Zdeněk          TJ AERO Odolená Voda ODV6300 C   52121  66.00      
 10   14 Pavlovec Petr         OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C  219203  68.00      
 11  307 Malec Jaroslav                                6200 C  345950  70.00      
 12  106 Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  72.00      
 13  239 Slavík Viktor         SK Praga             pgp6300 C   51276  74.00      
 14  359 Petr Josef            VSK Slavia TU Libere VLI6300 C    8287  76.00      
 15  475 Cedrych Karel         Sokol Troja          TJP5500 C   53526  78.00      
 16  197 Swoboda Petr          TJ Loko Teplice      LTP5913 C  232499  80.00      
 17  297 Vrabec Martin         AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571  82.00      
 18  416 Konopáč Jiří          TJ Turnov            TUR5803 C    8220  84.00      
 19  459 Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 D  416324  86.00      
 20  276 Buk Miloslav          SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058  88.00      
 21  241 Pliska Miloš          SK Praga             pgp6304 C  420405  90.00      
 22  341 Tihon Jaroslav        KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440  92.00      
 23  215 Červinka Jaroslav     SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  94.00      
 24  381 Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C   51973  96.00      
 25  500 Ledvina Tomáš         neregistrovaní       NER9902 C          98.00      
 26  348 Ježek Ladislav        VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372 100.00      
 27  476 Burýšek Radek         Sokol Troja          TJP6300 C  232484 102.00      
 28  198 Hulha Karel           TJ Loko Teplice      LTP6001 C   52927 104.00      
 29  296 Kavka Jiří            AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147 106.00      
 30   92 Čadil Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267 108.00      
 31  240 Fatka Ondřej          SK Praga             pgp6302 C   53011 110.00      
 32  453 Carlsson Christer     Sävedalens AIK       SWEXXX1 D   14661 112.00      
 33  119 Gorčica Pavel         OK Chrastava         CHA6200      8174 114.00      
 34   50 Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213 116.00      
 35  277 Malec Jaromír         SKOB Roudnice nad La ROU6203 C  361969 118.00      
 36  474 Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C   51329 120.00      
 37  235 Grivalský Michal      SK Praga             pgp5900 C   52103 122.00      
 38  340 Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639 124.00      
 39  214 Červinka Stanislav    SK OK 24 Praha       OKP5701 C   51671 126.00      
 40  294 Buriánek Jaromír      AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562 128.00      
 
Startovka kategorie: H50         4.1km  200m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  116 Kaška Rudolf          OK Chrastava         CHA5500      8167  14.00      
  2  432 Vašek Jiří            TJ Turnov            TUR5701 C          18.00      
  3   10 Průcha Miloslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C  1958242  22.00      
  4  113 Kadavý Zdeněk         OK Chrastava         CHA4901      8155  26.00      
  5  413 Hudský Vlastimil      TJ Turnov            TUR5100 C    8214  30.00      
  6  386 Janata Petr           TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C  232507  34.00      
  7  501 Vakant                                                        38.00      
 
Startovka kategorie: H55         3.5km  160m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   75 Babický Tomáš         OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  62.00      
  2  232 Zelený Vladimír       SK Praga             pgp4800 C   51863  65.00      
  3  450 Ender Volker          HSG Turbine Zittau   ZIT5004 D    6488  68.00      
  4  233 Kotecký Roman         SK Praga             pgp4900 C  255567  71.00      
  5  322 Novotný Jiří          SK Slavia Praha      SLP4601 C   51621  74.00      
  6  345 Pospíšil Jiří         SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  77.00      
  7  405 Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C   51743  80.00      
  8   58 Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  83.00      
  9   87 Filippi Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP5000 C   53187  86.00      
 10  275 Lebduška Petr         SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  89.00      
 11  167 Kolorenč Pavel        KOB Děčín            LDC5101 C    8342  92.00      
 12  293 Novák Miloš           AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  95.00      
 13  414 Jakubec Jindřich      TJ Turnov            TUR4801 C    8351  98.00      
 
Startovka kategorie: H60         3.5km  160m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  188 Matoušek Luboš        TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741   2.00      
  2  410 Folprecht Eduard      TJ Turnov            TUR4301 C   51815   8.00      
  3    7 Úlehla Zdeněk         OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  14.00      
  4  142 Nejezchleba Jiří      KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  20.00      
  5  347 Pachner Jan           VSK Slavia TU Libere VLI4600 C    8280  26.00      
  6  151 Duda František        SKOB Kralupy nad Vlt KPY4600 C   53731  32.00      
  7  306 Nosál Stanislav                               4600 C    8805  38.00      
  8  516 Vakant                                                        44.00      
 
Startovka kategorie: H65         2.7km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  511 Vakant                                                        64.00      
  2  305 Němec Vladimír                                4202 C  502087  70.00      
  3  473 Burýšek Slavomír      Sokol Troja          TJP3600 C   51333  76.00      
  4    3 Křtěnský Jaroslav     OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  82.00      
  5  304 Zábranský Emil                                4200 C  420425  88.00      
  6  292 Rejpal Petr           AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  94.00      
  7  382 Venuš Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE3801 C  232129 100.00      
  8    6 Beránek Miroslav      OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131 106.00      
  9  291 Semorád Miloš         AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404 112.00      
 
Startovka kategorie: H70         2.7km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  228 Attl Vladimír         SK Praga             pgp3800 C   51700  16.00      
  2   57 Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  22.00      
  3    4 Langr Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  28.00      
  4  146 Kalivoda Vladimír     TJ Tatran Kostelec n KNC3800 C   52260  34.00      
  5  449 Haufe Horst           HSG Turbine Zittau   ZIT3401 D   51342  40.00      
  6  510 Vakant                                                        46.00      
 
Startovka kategorie: H75         2.7km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  145 Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C   52254   1.00      
  2  502 Samohýl Richard       SK Praga             pgp2800 C   52098   4.00      
  3  383 Cupák Miloslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C   51974   7.00      
 
Startovka kategorie: HDR         1.8km   75m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   56 Řadová Lucie          SK Kotlářka Praha    DKP0251 C  515168             
  2   91 Cincibusová Lenka     VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C    8665             
  3  179 Pavlík Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106             
  4  180 Pavlík Matěj          KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112             
  5  213 Červinková Anička     SK OK 24 Praha       OKP0050 C  336723             
  6  273 Dobiášová Jitka       SKOB Roudnice nad La ROU0350 C    8867             
  7  329 Najbrt Tomáš          TJ Stadion Nový Bor  STB     C   52907             
  8  399 Rydlová Adéla         TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C                     
  9  400 Rydlová Magdaléna     TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C                     
 10  424 Linková Lucie         TJ Turnov            TUR0251 C                     
 11  534 Šimůnková Doubravka   VŠSK MFF UK Praha    mfp02                         
 12  535 Šimůnková Agáta       VŠSK MFF UK Praha    mfp04                         
 13  542 Vakant                                                                   
 14  543 Vakant                                                                   
 15  544 Vakant                                                                   
 
Startovka kategorie: P2          1.9km   90m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  551 Vakant                                                        29.00      
  2   19 Spejchal Petr         OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472             
  3  166 Vlková Soňa           KOB Děčín            LDC     C                     
  4  193 Štičková Eva          TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133             
  5  274 Rokůsek Jan           SKOB Roudnice nad La ROU4201 C  428267             
  6  278 Líbalová Marcela      SKOB Roudnice nad La ROU6551 C  410742             
  7  354 Škodová Zuzana        VSK Slavia TU Libere VLI5650 C    8303             
  8  445 Leníková Jana         neregistrovaní       NERXXX1 C                     
  9  540 Ondřejčková Iveta     TJ AERO Odolená Voda ODV7354 C  361926             
 10  545 Vakant                                                                   
 11  546 Vakant                                                                   
 12  547 Vakant                                                                   
 13  548 Vakant                                                                   
 14  549 Vakant                                                                   
 15  550 Vakant                                                                   
 
Startovka kategorie: P4          3.5km  215m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  289 Jíra Luboš            OK Roztoky           ROZ6800 C  207856             
  2  451 Krömer Ines           HSG Turbine Zittau   ZITXXX1    411402             
  3  452 Krömer Michael        HSG Turbine Zittau   ZITXXX2    411441             
  4  537 Melichar Jaromír      TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503             
  5  541 Bozděch Pavel         SK Praga             pgp82                         
  6  552 Buk Jiří              SKOB Roudnice nad La ROU69                         
  7  553 Vakant                                                                   
  8  554 Vakant                                                                   
  9  555 Vakant                                                                   
 10  556 Vakant