Stránky závodu 26. 10. 2008 – Kozly

4.11. Byly doplněny mezičasy odpoledního závodu včetně komentáře stavitele. V kategoriích H21 a D21 navíc doplněny délky a převýšení zvolených postupů.
Při kontrole mezičasů se ukázalo, že někteří odstartovali v jiném čase než měli, proto byly upraveny i celkové výsledky.

3.11. Byly opraveny výsledky podle zaslaných připomínek.

27.10. Závody jsou za námi. Chceme se všem závodníkům mrznoucím ve frontě na vyčítání a marně vyhlížejícím výsledky na shromaždišti omluvit.
Něco se nám povedlo a něco zase nepovedlo. Z toho, co se nepovedlo, si vezmeme ponaučení pro příště. Problémy s vyčítáním byly způsobeny nevhodně zvoleným software. Nedostatečný tisk výsledků a mezičasů zase způsobila přílišná vlhkost vzduchu. Zkroucený a vhký papír naše laserovka špatně snášela. Počasí jsme měli objednané lepší, ale za minulé tři víkendy se vyčerpala zásoba sluníčka. Ale věřte, že když jsme v pondělí byli uklízet les a shromaždiště, tak celé dopoledne vydatně pršelo a bylo hůř než v neděli.
Velký dík patří všem závodníkům za chování na shromaždišti i v lese. Uklízecí četa neměla co uklízet. Také od správce lesa nepřišla žádná stížnost, čemuž jsme velmi rádi, neboť vztahy s ním před závodem byly velmi napjaté.
Nyní zde na stránkách najdete konečné výsledky z dopoledne i odpoledne. Výsledky z odpoledne jsou zatím bez mezičasů a zobrazení navštívených kontrol. Plánujeme pro vás vyrobit přehlednou analýzu postupů, ale bude nám to chvilku trvat. Mějte strpení a vraťte se k nám na stránky na začátku příštího tydne.
Případné připomínky k výsledkům můžete posílat k rukám hlavního rozhodčího na adresu pz08(a)ms.mff.cuni.cz. Jelikož je hlavní rozhodčí až do konce týdne v zahraničí, mějte strpení pokud vám odpověď nepřijde obratem.

23.10. 13:17 auktualizovány startovky, vcetně došlých plateb

22.10. Doplněny oddílové startovky na odpoledne. Najdete v nich aktuální stav přihlášených závodníků. Stále ještě chodí dohlášky. Volných map máme ještě nějakou zásobu a tak přihlášky zatím přijímáme bez omezení i když za zvýšené startovné.

Na dopolední žebříčkové tratě už dohlašujeme pouze na místa vakantů a jejich zásoba se povážlivě tenčí.

21.10. Máme nalosováno. Startovky najdete v odpovídající sekci. V oddílové startovce na dopoledne jsou doplněny platby za startovné došlé na náš účet do 21.10.2008, zkontrolujte si je.

21.10. Doplněny pokyny o informaci možnosti prezentace při sobotním závodu TUV

21.10. Seznamy přihlášených na dopoledne i odpoledne.

21.10. Zveřejněny pokyny. Vzhledem k mezinárodní účasti jsou k dispozici i v angličtině.

English We set up bulletin for foreign competitors.

20.10. Pro dopolední žebříčkový závod budou tratě na mapy dotištěny. Počty map pro jednotlivé tratě byly odevzdány do tiskárny. Od této chvíle už je možné se přihlásit pouze na místa vakantů. Neplatí ovšem pro náborové tratě HDR, D/H10L, P2 a P4, jejiž tratě budeme kreslit ručně a proto přihlášky přijímáme stále bez omezení (za nezvýšené startovné).

Pro odpolední závod budeme tisknout mapy i s tratěmi. Takže se pořád ještě můžete hlásit. Do dnešního poledne stále přes OB-Hana za nezvýšené startovné.

19.10. Jelikož se nikdo v řádném termínu nepřihlásil do kategorií D20, H35K a D75 dopoledního žebříčkového závodu, tak tyto kategorie rušíme bez náhrady.

16.10. Termín přihlášek nepatrně prodloužen, do pátečního odpoledne 17.10. 15:40 hodin

15.10. Ceny pro vítěze přislíbila firma HSH

13.10. Zveřejněny parametry tratí dopoledního (žebříčkového) závodu.

13.10. Změna v rozpise. Na odpolední závod jsme přidali kategorii SOS (Skorelauf Open Smíšená). Kategorie je určena především pro závodníky, kteří si raději zaběhnou skorelauf než freeorder a nemají věk na mládežnické nebo veteránské kategorie. Tato kategorie se nepočítá do rankingu.

29.9. Máme oštítkováno. O víkendu bylo v lese moc hezky. Ve fotogalerii je přidáno pár fotek terénu.

26.9. Převlečení stránek závodů do nového kabátu

22.9. Zveřejněn rozpis závodů a zprovozněno přihlašování na serveru OB-Haná

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponzoři:

Firma SmartMaps

Firma HSH

Firma Biohovězí