Konečné výsledky kategorie                                          8.10.2005 20:28:26
                                    Gigasport Cup
===ČSOB-MFP==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Klára      SK Praga             PGP9654 C      31.09  +      
  2.Přibylová Eliška      VŠSK Pedagogická fak PFP9550 C      32.27  +  1.18
  3.Kožinová Zuzana       SK Praga             PGP9650 C      33.04  +  1.55
  4.Přibíková Johanka     SK Praga             PGP9551 C      35.23  +  4.14
  5.Davidová Adéla                             ROZ9551 C      36.27  +  5.18
  6. Kučerová Barbora     SKOB Slaný           SLA9650 C      38.35  +  7.26
  7. Hanžlová Kateřina    TJ AERO Odolená Voda ODV9551        43.39  + 12.30
  8.Hejnalová Eva         OK 99 Hradec Králové PHK            60.12  + 29.03
  9. Daridová Petra       SKOB Slaný           SLA9652 C      61.55  + 30.46
 10.Řepková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9551 C      88.02  + 56.53
 11.Denková Veronika      SK Praga             PGP96xx        94.32  + 63.23
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.4km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9751        24.48  +      
  2. Čermáková Alžběta    SK Kamenice          KAM9750        29.43  +  4.55
  3.Bursová Jana                               NER9799        30.30  +  5.42
  4.Němcová Barbora                            ROZ96   C      31.17  +  6.29
  5.Slavíková Silvie      SK Praga             PGP9751 C      35.28  + 10.40
  6.Hausenblasová KarolínaSK Kamenice          KAM96          36.37  + 11.49
  7.Přibylová Anežka      VŠSK Pedagogická fak PFP9750        43.41  + 18.53
  8.Přibíková Ema         SK Praga             PGP9651 C      48.40  + 23.52
  9.Hájková Eliška        SK Zbraslav          ZBP9850        61.35  + 36.47
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.7km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Anna         SK Praga             PGP9350 B      23.38  +      
  2. Aschermannová Petra  SK Kamenice          KAM9354        24.16  +  0.38
  3.Křemenová Natálie     SK Praga             PGP9450 C      24.26  +  0.48
  4.Rusá Pavla            Sokol Dobřichovice   DCE9450 B      25.25  +  1.47
  5.Rusá Zuzana           Sokol Dobřichovice   DCE9351 B      27.04  +  3.26
  6.Nešporová Josefina    SK Kamenice          KAM9353 C      28.13  +  4.35
  7.Dlouhá Hana           SK Kotlářka Praha    DKP9450 B      28.39  +  5.01
  8.Pavlů Kateřina        Sokol Dobřichovice   DCE9551 C      28.52  +  5.14
  9.Műcková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9352 C      29.12  +  5.34
 10. Krausová Martina     Sokol Troja          TJP9350 C      29.38  +  6.00
 11.Procházková Marie     Sokol Dobřichovice   DCE9550 C      30.10  +  6.32
 12. Kozáková Zuzana      SK Kamenice          KAM9451        30.29  +  6.51
 13.Svobodná Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9350 B      32.01  +  8.23
 14.Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C      32.23  +  8.45
 15. Rafajová Anna        SKOB Slaný           SLA9550 B      38.22  + 14.44
 16.Čechmánková Petra     SK OK 24 Praha       OKP9350 C      41.52  + 18.14
 17. Valínová Veronika    SK Kamenice          KAM9351        42.19  + 18.41
 18. Hlubučková Kristýna  SK Kamenice          KAM9551        43.44  + 20.06
 MS Němcová Hana                               ROZ     C MS   77.54  + 54.16
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Panochová Anna       SK Kamenice          KAM9153        27.17  +      
  2.Műcková Tereza        KOB TRETRA Praha     TAP9159 B      28.07  +  0.50
  3.Jozová Magdalena      KOB TRETRA Praha     TAP9252 B      28.13  +  0.56
  4.Macková Lucia         SK Kamenice          KAM9151 B      28.26  +  1.09
  5.Landovská Anna        SK Praga             PGP9251 C      30.23  +  3.06
  6.Rusá Šárka            Sokol Dobřichovice   DCE9150 B      30.48  +  3.31
  7.Neumannová Kateřina   VSK Přírodní vědy UK PVP9250 C      33.05  +  5.48
  8.Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE9350 B      33.47  +  6.30
  9.Kouklíková Lucie      KOB TRETRA Praha     TAP9161 C      34.55  +  7.38
 10.Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 B      36.00  +  8.43
 10.Prouzová Jitka        SK Kotlářka Praha    DKP9152 C      36.00  +  8.43
 12. Škvorová Barbora     SK Kamenice          KAM9150        36.18  +  9.01
 13.Seifertová Magda      SK Kotlářka Praha    DKP9155 B      36.44  +  9.27
 14.Platilová Andrea      SKOB Roudnice nad La ROU9150 C      37.07  +  9.50
 15.Nováková Kateřina     SK Praga             PGP9152 C      39.33  + 12.16
 16.Hermannová Anna       KOB TRETRA Praha     TAP9251 C      40.08  + 12.51
 17.Šámalová Ludmila      SK Praga             PGP9252 B      52.14  + 24.57
 18. Krausová Barbora     Sokol Troja          TJP9150 C      60.05  + 32.48
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.8km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057 B      32.24  +      
  2.Ježková Dominika      SK Praga             PGP9053 A      35.56  +  3.32
  3.Tihonová Hana         KOB TRETRA Praha     TAP9052 B      39.39  +  7.15
  4. Janková Helena       TJ AERO Odolená Voda ODV8950 B      40.14  +  7.50
  5.Němečková Hana        SK Praga             PGP9051 B      42.51  + 10.27
  6.Řehořová Magdaléna    KOB TRETRA Praha     TAP8955 C      44.08  + 11.44
  7.Zamazalová Kateřina   KOB TRETRA Praha     TAP9053 C      45.32  + 13.08
  8.Jiříková Dana         KOB TRETRA Praha     TAP9055 B      45.37  + 13.13
  9. Cincibusová Jana     VŠTJ Stavební fakult FSP9050 C      46.28  + 14.04
 10.Dřínková Mirka        SK Kotlářka Praha    DKP9055 C      47.32  + 15.08
 11. Panochová Alžběta    SK Kamenice          KAM8950        50.37  + 18.13
 12.Kavková Radana        AC Sparta Praha      SCP8950 C      52.38  + 20.14
 13.Dudíková Magdalena    TJ Loko Beroun       LBE8951 C      86.56  + 54.32
 14. Dobešová Tereza      SKOB Kralupy nad Vlt KPY9050 C     105.52  + 73.28
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.9km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 A      33.16  +      
  2.Betková Štěpánka      SKOB Roudnice nad La ROU8750 C      38.45  +  5.29
  3.Kettnerová Dana       TJ Loko Beroun       LBE8950 B      38.59  +  5.43
  4.Choutková Magdalena   Sdružení org.bankovn SOB8851 C      40.42  +  7.26
  5.Pichalova Ruzena      USK Praha            VSP8850 C      43.13  +  9.57
  6.Bělostíková Pavla     Sokol Dobřichovice   DCE8851 C      48.15  + 14.59
  7.Setínková Eva         SK Kotlářka Praha    DKP8759 B      50.47  + 17.31
  8.Krejzlová Zuzana      KOB TRETRA Praha     TAP8753 C      51.51  + 18.35
  9.Sládková Zuzana                            TEH8751 C      54.06  + 20.50
 10. Kudrnáčová Lucie     SK Kamenice          KAM8850        61.14  + 27.58
     Kohlová Zuzana       SKOB Kralupy nad Vlt KPY8852 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20         4.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlouhá Veronika       SK Kotlářka Praha    DKP8657 C      61.25  +      
  2.Antošová Barbora      SK Praga             PGP8660 C      66.43  +  5.18
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        4.0km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučerová Lada         SKOB Slaný           SLA7451        43.13  +        R:    0b
  2. Škvorová Zuzana      SK Kamenice          KAM7350        46.28  +  3.15  R:    0b
  3. Cincibusová Ivana    VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C      47.16  +  4.03  R:    0b
  4.Horakova Lenka        USK Praha            VSP7255 C      50.05  +  6.52  R:    0b
  5.Přibíková Monika      SK Praga             PGP7256 C      50.18  +  7.05  R:    0b
  6.Neuhauserova LadislavaUSK Praha            VSP8151 C      52.20  +  9.07  R:    0b
  7.Rosová Hana           TJ Tatran Kostelec n KNC8452 C      58.38  + 15.25  R:    0b
  8.Hájková Soňa          SK Zbraslav          ZBP6950 C      62.25  + 19.12  R:    0b
  9.Havlíčková  Markéta   TJ Tatran Kostelec n KNC8451 C      63.57  + 20.44  R:    0b
 10.Hánělová Katarína     SK Zbraslav          ZBP7355 C      76.22  + 33.09  R:    0b
 11. Buková Jana          SKOB Roudnice nad La ROU7150 C      78.48  + 35.35  R:    0b
     Kuželová Michaela    VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        6.1km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichovská Hana        SK Praga             PGP6652        53.18  +        R:    0b
  2.Baldrianova Bara      USK Praha            VSP7850 C      54.07  +  0.49  R:    0b
  3.Ryšavá Vendula        SK Praga             PGP8153 C      55.28  +  2.10  R:    0b
  4.Hostomská Jitka       SK Praga             PGP8056 C      56.15  +  2.57  R:    0b
  5.Kožinová Jana         SK Praga             PGP6651 C      58.07  +  4.49  R:    0b
  6.Kundisch Sieglinde                         DRE8299        58.26  +  5.08  R:    0b
  7.Plochová Dominika     SK Kotlářka Praha    DKP8651 A      59.01  +  5.43  R:    0b
  8.Lomáková Iveta        KOB TRETRA Praha     TAP8152 C      59.10  +  5.52  R:    0b
  9.Dlouhá Marie          SK Kotlářka Praha    DKP8756 A      59.51  +  6.33  R:    0b
 10.Horová Lenka          SK Praga             PGP7951 C      60.00  +  6.42  R:    0b
 10.Haluzová Jana         AC Sparta Praha      SCP8051 C      60.00  +  6.42  R:    0b
 12.Zelená Lenka          SK Praga             PGP8254 C      63.40  + 10.22  R:    0b
 13.Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C      64.09  + 10.51  R:    0b
 14.Bochenková Martina    SK Kotlářka Praha    DKP8758 A      64.39  + 11.21  R:    0b
 15.Janovská Petra        SK Praga             PGP7355 C      65.42  + 12.24  R:    0b
 16.Pokorná Magdalena     SK Praga             PGP7562 C      65.44  + 12.26  R:    0b
 17.Nováková Lucie        SK Praga             PGP8552 A      66.36  + 13.18  R:    0b
 18.Rančáková Barbora     VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C      67.55  + 14.37  R:    0b
 19.Zelená Magda          SK Praga             PGP8255 C      69.53  + 16.35  R:    0b
 20. Dudová Kateřina      VŠTJ Stavební fakult FSP7653 C      70.06  + 16.48  R:    0b
 21.Piskáčková Zuzana     KOB TRETRA Praha     TAP8453 C      70.29  + 17.11  R:    0b
 22.Zelená Radka          SK Praga             PGP8751 A      70.35  + 17.17  R:    0b
 23.Macková Lenka         SK Kamenice          KAM7051 C      70.39  + 17.21  R:    0b
 24. Piškulová Markéta    TJ AERO Odolená Voda ODV7651        72.20  + 19.02  R:    0b
 25. Janebová Zuzana      VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C      72.23  + 19.05  R:    0b
 26.Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 C      74.17  + 20.59  R:    0b
 27.Chloupková Jana       SK Slavia Praha      SLP5951        74.39  + 21.21  R:    0b
 28.Fišerová Jindřiška    VSK Přírodní vědy UK PVP7858        74.46  + 21.28  R:    0b
 29.Košťálová Petra       OK KOURA Praha       KRP8252 C      75.18  + 22.00  R:    0b
 30.Kunová Dagmar         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C      75.31  + 22.13  R:    0b
 31.Zelená Markéta        SK Praga             PGP5850 C      76.00  + 22.42  R:    0b
 32. Borovičková Lenka    VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C      77.07  + 23.49  R:    0b
 33.Jensch Carmen                              DRE8499        80.16  + 26.58  R:    0b
 34.Haňkovská Jana        SK Praga             PGP4050 C      82.08  + 28.50  R:    0b
 35.Poborská Helena       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7856 C      84.46  + 31.28  R:    0b
 36.Dvořáková Ladislava   SK Praga             PGP4451 C      84.49  + 31.31  R:    0b
 37. Švejcarová Daniela   TJ Spartak První Brn PBM7375 C      86.31  + 33.13  R:    0b
 38. Karasová Jana        VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C      92.19  + 39.01  R:    0b
 39.Bartošová Zdeňka      OK KOURA Praha       KRP8251 C      93.11  + 39.53  R:    0b
 40. Cabrnochová Eva      TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C      96.09  + 42.51  R:    0b
 41.Pinkavová Zdeňka      SK Praga             PGP7150 C      97.00  + 43.42  R:    0b
 42.Chaloupková Marie     SK Slavia Praha      SLP8151       102.35  + 49.17  R:    0b
 43.Stehnová Stanislava   SK Kotlářka Praha    DKP7951 C     103.53  + 50.35  R:    0b
 44.Kolářová Petra        KČT Aš               MAS7950 C     104.57  + 51.39  R:    0b
 45. Brumková Kristýna    TJ Sparta Doly Kladn DKL8050 C     112.06  + 58.48  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        3.4km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrdličková Ludmila    VSK Přírodní vědy UK PVP6952 C      42.49  +      
  2.Nováková Lenka        SK Praga             PGP6551 C      43.16  +  0.27
  3.Strejcová Václava     SK Zbraslav          ZBP6150 C      45.27  +  2.38
  4.Seifertová Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6550 C      47.03  +  4.14
  5.Kohoutová Pavla       TJ Tatran Kostelec n KNC6251 C      48.34  +  5.45
  6. Freyová Michaela     SKOB Kralupy nad Vlt KPY6050 C      49.12  +  6.23
  7.Hrabánková Ilona      SK Praga             PGP6250 C      50.09  +  7.20
  8.Nováková Renata       SK Kotlářka Praha    DKP            51.50  +  9.01
  9. Čermáková Gabriela   SK Kamenice          KAM6752        54.40  + 11.51
 10.Čápová Irena          AC Sparta Praha      SCP6450 C      58.35  + 15.46
 11.Němcová Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6650 C      60.31  + 17.42
 12.Rusá Lenka            Sokol Dobřichovice   DCE6452 C      63.41  + 20.52
 13.Bitterová Eva         TJ Tatran Kostelec n KNC6451 C      80.41  + 37.52
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        4.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Semíková Eva         SK Kamenice          KAM6950        48.36  +      
  2.Neumannová Renata     VSK Přírodní vědy UK PVP6650 C      50.00  +  1.24
  3.Lohrová Hana          AC Sparta Praha      SCP6550 C      50.24  +  1.48
  4.Tichovská Jitka       SK Praga             PGP6153 C      51.50  +  3.14
  5.Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C      55.07  +  6.31
  6. Kozáková Dita        SK Kamenice          KAM6753        56.16  +  7.40
  7. Svitáková Ivana      SKP OLYMP Praha      OLP6851 C      57.12  +  8.36
  8.Procházková Pavlína   TJ Loko Beroun       LBE6450 C      57.39  +  9.03
  9.Smolková Alena        SK Praga             PGP6450 C      57.58  +  9.22
 10.Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C      58.50  + 10.14
 11.Hejnalová Hana        OK 99 Hradec Králové PHK6151 C      61.30  + 12.54
 12.Landovská Ivana       SK Praga             PGP6251 C      62.09  + 13.33
 13.Komersová Jana        TJ Tatran Kostelec n KNC6550 C      62.42  + 14.06
 14.Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C      63.13  + 14.37
 15. Kohlová Alena        SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C      63.36  + 15.00
 16.Sládková Eva                               TEH5751 C      63.57  + 15.21
 17.Havlíčková Jindra     TJ Tatran Kostelec n KNC6150 C      64.22  + 15.46
 18.Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C      67.09  + 18.33
 19.Hamáčková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5150 C      68.34  + 19.58
 20.Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP6253 C      71.45  + 23.09
 21.Kavková Dana          AC Sparta Praha      SCP6150 C      72.23  + 23.47
 22.Dlouhá Jana           SK Kotlářka Praha    DKP5950 C      73.48  + 25.12
 23.Setínková Zuzana      SK Kotlářka Praha    DKP5753 C      74.55  + 26.19
 24.Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C      83.27  + 34.51
 25.Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C      89.41  + 41.05
    Slavíková Kateřina    SK Praga             PGP6650 C  DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        3.4km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cabrnochová Hana     TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C      36.43  +      
  2.Dohnalova Dana        USK Praha            VSP5050 C      37.25  +  0.42
  3.Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C      42.16  +  5.33
  4. Wolkerová Dagmar     Sokol Troja          TJP5250 C      48.23  + 11.40
  5.Dlasková Anna         SK Kotlářka Praha    DKP5350 C      53.11  + 16.28
  6.Syslová Drahomíra     SK Praga             PGP5650 C      63.30  + 26.47
  7.Jagerova Marcela      USK Praha            VSP5350 C      92.12  + 55.29
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Lubomíra      Sokol Troja          TJP4750 C      34.30  +      
  2.Lohrová Jarmila       AC Sparta Praha      SCP4650 C      35.06  +  0.36
  3. Šťovíčková Zdena st. TJ Dopravní podniky  DVP4951 C      48.54  + 14.24
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.1km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Burýšková Věra       Sokol Troja          TJP3750 C      35.52  +      
  2.Dolečková Míla        Sokol Troja          TJP3650 C      55.29  + 19.37
  3.Lejsková Jiřina       TJ Tempo Praha       TEP3750        64.43  + 28.51
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Komers Jan            TJ Tatran Kostelec n KNC9501        27.57  +      
  2.Novák Václav          SK Praga             PGP9600 C      30.01  +  2.04
  3.Řada Jakub            SK Kotlářka Praha    DKP            31.23  +  3.26
  4.Hermann Jindřich      KOB TRETRA Praha     TAP     C      33.30  +  5.33
  5. Sviták Petr          SKP OLYMP Praha      OLP9601 C      33.33  +  5.36
  6.Aulich Ondřej         SK Kotlářka Praha    DKP9501 C      33.37  +  5.40
  7.Landovský Jakub       SK Praga             PGP9601 C      34.55  +  6.58
  8.Veljačik Michal       AC Sparta Praha      SCP9500        37.08  +  9.11
  9. Hadraba Jan          SK Kamenice          KAM9502        42.10  + 14.13
 10.Ondřej Blažka         SK Kotlářka Praha    DKP95          48.15  + 20.18
 11.Prášek Otakar         SK Praga             PGP9700 C      50.19  + 22.22
 12.Strejc Jan            SK Zbraslav          ZBP9500 C      55.03  + 27.06
     Buk Michal           SKOB Roudnice nad La ROU9601 C  DISK              
    Řezník Lukáš          SK Zbraslav          ZBP9601 C  DISK              
    Svojtka Matěj         SK Kotlářka Praha    DKP9505    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.4km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cernin Ondrej         USK Praha            VSP9601 C      25.01  +      
  2.Strejc Vojtěch        SK Zbraslav          ZBP93          28.44  +  3.43
  3.Křemen Štěpán         SK Praga             PGP9800 C      30.51  +  5.50
  4.Illner Vojtěch        SK Kotlářka Praha    DKP9600        32.17  +  7.16
  5.Zamazal Tomáš         KOB TRETRA Praha     TAP     C      35.52  + 10.51
  6. Aschermann Daniel    SK Kamenice          KAM9801        36.09  + 11.08
  7.Čermák Michal         SK Kamenice          KAM9802        43.08  + 18.07
  8.Borovička Tomáš       SK Praga             PGP9801 C      43.50  + 18.49
  9.Nedvěd Lukáš          SK Praga             PGPxxxx        55.53  + 30.52
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.1km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Němeček Jan           SK Praga             PGP9301 C      24.53  +      
  2.Prášek Přemysl        SK Praga             PGP9302 B      27.23  +  2.30
  3. Buk Jindřich         SKOB Roudnice nad La ROU9303 C      28.47  +  3.54
  4. Čermák Matyáš        SK Kamenice          KAM9501        29.21  +  4.28
  5. Semík Ondra          SK Kamenice          KAM9401        30.33  +  5.40
  6.Masopust Radek                             NER94          30.34  +  5.41
  7. Smolka Ondřej        Sokol Troja          TJP9401 B      30.51  +  5.58
  8.Malec Oldřich         SKOB Slaný           SLA9400        32.49  +  7.56
  9. Štádlík Lukáš        SKOB Slaný           SLA9401 C      32.55  +  8.02
 10.Schejbal Martin       SK Praga             PGP9403 C      34.07  +  9.14
 11. Burda Vojtěch        TJ AERO Odolená Voda ODV9303        38.01  + 13.08
 12.Nedvěd Vojtěch        SK Praga             PGP9404 C      38.13  + 13.20
 13. Uhlíř Marek          SKOB Slaný           SLA9402 C      41.56  + 17.03
 14. Svoboda Jakub        SKOB Roudnice nad La ROU9301 B      45.36  + 20.43
 15.Cernin Daniel         USK Praha            VSP9301 C      50.08  + 25.15
 16. Hanžl Michal         TJ AERO Odolená Voda ODV9301        56.22  + 31.29
 17.Nemec Matěj                                NER93         103.32  + 78.39
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.1km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Semík Vojtěch        SK Kamenice          KAM9100        35.02  +      
  2.Rusý Tomáš            Sokol Dobřichovice   DCE9300 B      36.01  +  0.59
  3. Stránský Jiří        SKOB Kralupy nad Vlt KPY9100 B      43.56  +  8.54
  4.Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 B      46.28  + 11.26
  5.Řepka Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9103 B      47.27  + 12.25
  6.Vik Michal                                 ROZ9102 C      47.31  + 12.29
  7.Denk Štěpán           SK Praga             PGP9104 C      49.37  + 14.35
  8.Valenta David         SK Praga             PGP9100 B      50.38  + 15.36
  9.Krejzla Jakub         KOB TRETRA Praha     TAP9104 C      50.58  + 15.56
 10.Roček Daniel          SK Praga             PGP9105 C      52.24  + 17.22
 11.Daněk Vojtěch                              ROZ9100 B      52.36  + 17.34
 12.Zamazal Jan           KOB TRETRA Praha     TAP9203 B      52.40  + 17.38
 13.Hájek Adam            SK Zbraslav          ZBP9201 C      53.15  + 18.13
 14.Čermák Vojtěch        SK Kamenice          KAM9201 C      54.25  + 19.23
 15. Šafka Daniel         SK Kamenice          KAM9105        56.45  + 21.43
 16. Aschermann Michal    SK Kamenice          KAM9104        60.29  + 25.27
 17. Tomaščin Jaroslav    SK Meteor Kačerov Pr MKP9100 C      65.50  + 30.48
 18. Vít Richard          SKOB Slaný           SLA9200 C      68.57  + 33.55
 19.Karmazín Ondřej       TJ Loko Beroun       LBE9300 C      69.29  + 34.27
 20.Pejřil Kryštof                             ROZ9200 C      70.44  + 35.42
 21.Kalhous Filip                              ROZ9101 C      73.09  + 38.07
    Capák Dominik         SK Praga             PGP9203 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stránský Vojtěch      SK Kotlářka Praha    DKP9005 A      47.20  +      
  2. Tkadlec Josef        VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B      48.22  +  1.02
  3. Nešpor Václav        SK Kamenice          KAM9103        54.03  +  6.43
  4.Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 B      55.27  +  8.07
  5.Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C      59.29  + 12.09
  6.Štemberk Adam         TJ Loko Beroun       LBE8904 B      61.29  + 14.09
  7.Neumann Tomáš         VSK Přírodní vědy UK PVP8900 C      63.03  + 15.43
  8.Landovský Tomáš       SK Praga             PGP9103 B      64.27  + 17.07
  9.Purkyt Ondřej         KOB TRETRA Praha     TAP9009 C      70.06  + 22.46
 10.Masopust Ondřej       SKOB Slaný           SLA8900 C      74.22  + 27.02
 11.Pichal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C      74.23  + 27.03
 12. Frey Marek           SKOB Kralupy nad Vlt KPY9001 B      92.49  + 45.29
 13. Nosek Vojtěch        SKOB Roudnice nad La ROU9001 C     109.31  + 62.11
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.8km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejsek Tadeáš         SK Praga             PGP8903 B      51.23  +      
  2.Axmann Šimon          SK Kotlářka Praha    DKP8700 A      53.38  +  2.15
  3.Modrý Marek           AC Sparta Praha      SCP8807 C      58.23  +  7.00
  4.Havlíček Tomáš        TJ Tatran Kostelec n KNC8700 B      59.49  +  8.26
  5.Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8705 B      60.49  +  9.26
  6.Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808 B      64.34  + 13.11
  7.Beneš Filip           KOB TRETRA Praha     TAP8701 C      66.15  + 14.52
  8. Dolinár Jan          SKOB Roudnice nad La ROU8702 B      73.22  + 21.59
  9.Sládek Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8801 C      74.31  + 23.08
 10.Chloupek Pavel        SK Slavia Praha      SLP8701 C      77.35  + 26.12
 11.Szennai Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP8811 C      89.39  + 38.16
 12.Chloupek Petr         SK Slavia Praha      SLP8702 C      90.14  + 38.51
 13.Bitter Aleš           TJ Tatran Kostelec n KNC8803 C      95.27  + 44.04
 14.Cikhardt Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP8706 C     101.54  + 50.31
 15.Prouza Jaromír        SK Kotlářka Praha    DKP8705 C     128.18  + 76.55
 
Konečné výsledky kategorie: H20         6.4km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fiala Tomáš           KOB TRETRA Praha     TAP8607 C      75.15  +      
  2.Hejtmánek Martin      KOB TRETRA Praha     TAP8605 B      77.08  +  1.53
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        6.0km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cincibus Pavel       VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C      48.12  +        R:    0b
  2.Jonáš Radek           SK Zbraslav          ZBP6900 C      49.24  +  1.12  R:    0b
  3.Vaněk Petr            TJ OK Tolar          TJH7302 C      52.04  +  3.52  R:    0b
  4.Brabač Lukáš          AC Sparta Praha      SCP8505 C      52.29  +  4.17  R:    0b
  5. Blaha Ondřej         SKP OLYMP Praha      OLP7001 C      52.35  +  4.23  R:    0b
  6. Hrouda Martin        VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C      53.48  +  5.36  R:    0b
  7.Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C      55.08  +  6.56  R:    0b
  8. Tkadlec Josef        VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C      57.19  +  9.07  R:    0b
  9. Koč Zdeněk           SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C      57.24  +  9.12  R:    0b
  9.Přeček Zdeněk         AC Sparta Praha      SCP5200 C      57.24  +  9.12  R:    0b
 11. Berný Jan            TJ AERO Odolená Voda ODV7702        58.24  + 10.12  R:    0b
 12.Pejša Jan             VSK Přírodní vědy UK PVP7501 C      59.28  + 11.16  R:    0b
 13.Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP8601 C      59.51  + 11.39  R:    0b
 14.Dlouhý Petr           SK Kotlářka Praha    DKP8509 C      60.55  + 12.43  R:    0b
 15. Toušek Jiří          SK Meteor Kačerov Pr MKP8408 C      62.37  + 14.25  R:    0b
 16.Toušek Filip          SK Zbraslav          ZBP7102 C      68.20  + 20.08  R:    0b
 17. Toušek Pavel         SK Meteor Kačerov Pr MKP8501 C      71.20  + 23.08  R:    0b
 18.Štekr Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8709 C      73.28  + 25.16  R:    0b
 19.Bergl Tomáš           SK Praga             PGP78          74.06  + 25.54  R:    0b
 20. Cabrnoch Jan         TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C      76.54  + 28.42  R:    0b
 21. Hanžl David          TJ AERO Odolená Voda ODV7204        89.14  + 41.02  R:    0b
 22. Čáp David            SKP OLYMP Praha      OLP7101 C     107.11  + 58.59  R:   -0b
 23.Kašpárek Jan          VŠSK MFF UK Praha    MFP           107.31  + 59.19  R:   -0b
 24.Burša Pavel           KČT Aš               MAS7500 C     119.23  + 71.11  R:   -0b
     Tomaščin Jaroslav    SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        8.8km    0m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozak Petr            USK Praha            VSP6501 C      75.35  +        R:    0b
  2.Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 C      79.26  +  3.51  R:    0b
  3.Horak Pavel           USK Praha            VSP7305 C      80.59  +  5.24  R:    0b
  4.Němeček Jan           USK Praha            VSP6201 C      81.32  +  5.57  R:    0b
  5.Pašek František       SK Kotlářka Praha    DKP7600 C      82.58  +  7.23  R:    0b
  6.Kalous Vladislav      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C      83.04  +  7.29  R:    0b
  7.Sysel Ondřej          SK Praga             PGP8302 C      83.19  +  7.44  R:    0b
  8.Kožina Petr           SK Praga             PGP6000 C      84.54  +  9.19  R:    0b
  9.Janovský Tomáš        SK Praga             PGP6401 C      85.11  +  9.36  R:    0b
 10.Pavlů Ondřej          SK Praga             PGP8904 A      85.57  + 10.22  R:    0b
 11.Pokorný Ondřej        SK Praga             PGP7506 C      91.07  + 15.32  R:    0b
 12.Baldrian Petr         SK Praga             PGP7203 C      92.00  + 16.25  R:    0b
 13.Makovský Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP8511 A      95.17  + 19.42  R:    0b
 14.Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 A      96.25  + 20.50  R:    0b
 15.Hýbl Lukáš            SK Praga             PGP7504 C      96.49  + 21.14  R:    0b
 16. Borovička Milan      VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     102.08  + 26.33  R:    0b
 17.Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304       102.12  + 26.37  R:    0b
 18.Rakovec Michal        AC Sparta Praha      SCP6901 C     102.22  + 26.47  R:    0b
 19.Cernin Zbynek         USK Praha            VSP6901 C     102.59  + 27.24  R:    0b
 20.Sysel Ctibor          SK Praga             PGP8700 B     105.39  + 30.04  R:    0b
 21.Janeček Jura          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     105.50  + 30.15  R:    0b
 22.Pohl Zdenek           SOOB Spartak Rychnov SRK7606       106.10  + 30.35  R:    0b
 23. Koldinský Jan        SKOB Kralupy nad Vlt KPY8506 B     108.11  + 32.36  R:    0b
 24. Vít David            SKOB Slaný           SLA7200 C     109.47  + 34.12  R:    0b
 25. Hanák Jan            SKOB Slaný           SLA8002 C     110.37  + 35.02  R:    0b
 26.Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C     113.05  + 37.30  R:    0b
 27.Zajíc Vítězslav       KOB TRETRA Praha     TAP8610 B     117.05  + 41.30  R:    0b
 28.Illés Peter                                KIP7601       120.39  + 45.04  R:    0b
 29. Kohl Ondřej          SKOB Kralupy nad Vlt KPY8600 B     122.11  + 46.36  R:    0b
 30.David Franta          KOB TRETRA Praha     TAP5301 C     122.12  + 46.37  R:    0b
 31. Vaněk Jan            VŠTJ Stavební fakult FSP7609 C     124.28  + 48.53  R:    0b
 32.Schmotz Martin                             DRE82         125.11  + 49.36  R:    0b
 33.Olunczek Andrej                            DRE84         126.24  + 50.49  R:    0b
 34.Andreas Lenk                               DRE73         126.57  + 51.22  R:    0b
 35.Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP6500 C     128.44  + 53.09  R:    0b
 36.Simr Pavel            SKOB Roudnice nad La ROU7504       129.38  + 54.03  R:    0b
 37.Richter Tom           VŠSK MFF UK Praha    MFP8400       129.39  + 54.04  R:    0b
 38.Poborský Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7500 C     132.41  + 57.06  R:    0b
    Slavík Viktor         SK Praga             PGP6300 C  DISK              
    Přibík Jan            SK Praga             PGP6301 C  DISK              
    Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B  DISK              
     Kužel Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  DISK              
     Kurfurst Pavel       VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  DISK              
    Chalupa Petr          SK Praga             PGP72xx    DISK-LIM.         
    Lebeda Dušan          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C  DISK-LIM.         
    Rusý Pavel            Sokol Dobřichovice   DCE6400 C  DISK-LIM.         
    Bial Attila                                KIP7701    DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        4.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Strejc Jaroslav       SK Zbraslav          ZBP6100        44.24  +      
  2. Hlubuček Tomáš       SK Kamenice          KAM6603        48.48  +  4.24
  3.Háněl Jaromír         SK Zbraslav          ZBP6800 C      51.26  +  7.02
  4.Hájek Tomáš           SK Zbraslav          ZBP6400 C      57.20  + 12.56
  5.Prášek Arnošt         SK Praga             PGP6402 C      63.23  + 18.59
  6. Nedvěd Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP6101 C      69.30  + 25.06
  7. Buk Miloslav         SKOB Roudnice nad La ROU6202 C      74.21  + 29.57
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        8.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Seifert Jan           SK Kotlářka Praha    DKP6501 C      58.20  +      
  2.Čechmánek Vladimír    SK OK 24 Praha       OKP5802 C      61.35  +  3.15
  3.Illner Jakub          SK Kotlářka Praha    DKP66          61.44  +  3.24
  4. Šemelík Petr         TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C      62.38  +  4.18
  5. John Vladimír        SKP OLYMP Praha      OLP5502 C      64.02  +  5.42
  6.Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C      65.07  +  6.47
  7.Choutka Jaroslav      Sdružení org.bankovn SOB6301 C      68.01  +  9.41
  8.Panoch Milan          SK Kamenice          KAM5900 C      68.10  +  9.50
  9.Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C      71.51  + 13.31
 10.Karmazín Pavel        TJ Loko Beroun       LBE6800 C      72.32  + 14.12
 11.Betlach Miroslav      SK Kotlářka Praha    DKP6300 C      74.36  + 16.16
 12. Stránský Jiří        SKOB Kralupy nad Vlt KPY6300 C      74.37  + 16.17
 13.Marek Jan             TJ Loko Beroun       LBE6100 C      77.04  + 18.44
 14.Svobodný Petr         SK Kotlářka Praha    DKP5800 C      82.02  + 23.42
 15.Plch Martin                                NER            82.18  + 23.58
 16.Krejzla Josef         KOB TRETRA Praha     TAP6101 C      84.23  + 26.03
 17.Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C      85.08  + 26.48
 18.Dlouhý Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP5700 C      87.42  + 29.22
 19. Matějka Ivan         SKOB Roudnice nad La ROU6201 C      89.09  + 30.49
 20.Ornst Jan             SK Kotlářka Praha    DKP6701 C      93.14  + 34.54
 21.Fiala Zdeněk          KOB TRETRA Praha     TAP5501 C      95.22  + 37.02
 22.Hermann Petr          KOB TRETRA Praha     TAP6301 C      96.54  + 38.34
 23.Pichal Jan            USK Praha            VSP5202 C     100.30  + 42.10
 24. Nosek Jaroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6301 C     106.48  + 48.28
 25. Dobeš Václav         SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C     119.05  + 60.45
 26.Jelínek Jan                                NER65         130.27  + 72.07
     Kohl Jiří            SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C  DISK              
    Vakant                                                DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        4.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cabrnoch Jiří        TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C      40.03  +      
  2.Buriánek Jaromír      AC Sparta Praha      SCP4700 C      44.21  +  4.18
  3.Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C      45.05  +  5.02
  4. Gregoriades Zdeněk   SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C      45.10  +  5.07
  4.Kavka Jiří            AC Sparta Praha      SCP5900 C      45.10  +  5.07
  6.Přibyl Ivan           VŠSK Pedagogická fak PFP5900        47.28  +  7.25
  7.Šámal Václav          SK Praga             PGP5601 C      47.51  +  7.48
  8.Neumann Zbyněk        VSK Přírodní vědy UK PVP5300 C      49.22  +  9.19
  9.Hrabánek David        SK Praga             PGP6003 C      49.23  +  9.20
 10.Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C      49.30  +  9.27
 11.Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C      50.46  + 10.43
 12.Hájek Jan             KČT Aš               MAS5401 C      51.00  + 10.57
 13.Tvrdek Vojtěch        TJ Loko Beroun       LBE4900 C      51.07  + 11.04
 14. Kraus Ota            Sokol Troja          TJP5700 C      52.34  + 12.31
 15.Švic Michal           SK Praga             PGP5700 C      52.47  + 12.44
 16.Roček Vladimír        SK Praga             PGP6002 C      53.19  + 13.16
 17.Dudík Petr            TJ Loko Beroun       LBE5500 C      53.51  + 13.48
 18. Šváb Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C      53.56  + 13.53
 19.Sysel Zdeněk          SK Praga             PGP5200 C      54.21  + 14.18
 20. Wald František       VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C      55.32  + 15.29
 21. Filippi Jiří         TJ Dopravní podniky  DVP5000 C      56.07  + 16.04
 22. Kudrnáč Martin       SK Kamenice          KAM5901        57.18  + 17.15
 23. Brumek Stanislav     TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C      60.05  + 20.02
 24. Toušek Miloslav      SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C      61.33  + 21.30
 25. Soviš Jan            SKP OLYMP Praha      OLP5501 C      62.29  + 22.26
 26. Kozel Karel          TJ Sparta Doly Kladn DKL5401 C      64.32  + 24.29
 27.Hojný Oldřich         AC Sparta Praha      SCP5201 C      69.35  + 29.32
 28. Šťovíček Jan st.     TJ Dopravní podniky  DVP5001 C      82.00  + 41.57
 29.Grivalský Michal      SK Praga             PGP5900 C      82.11  + 42.08
 30.Bitter Jiří           TJ Tatran Kostelec n KNC5201 C      88.15  + 48.12
 31. Němec Luboš          TJ Dopravní podniky  DVP4401 C      88.24  + 48.21
    Vohadlo Jiří          SK Praga             PGP5701 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nosál Stanislav      SKOB Slaný           SLA4600 C      45.53  +      
  2.Novotný Jiří          SK Slavia Praha      SLP4601        46.22  +  0.29
  3.Novák Miloš           AC Sparta Praha      SCP4600 C      46.58  +  1.05
  4.Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C      49.52  +  3.59
  5.Rejpal Petr           AC Sparta Praha      SCP4100 C      51.05  +  5.12
  6. Duda František       SKOB Kralupy nad Vlt KPY4600 C      58.34  + 12.41
  7. Šerák Zdeněk         SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C      65.50  + 19.57
  8. Ryšavý Vít           Sokol Troja          TJP4700 C      66.42  + 20.49
  9.Hlavatý Karel         TJ Slavoj Praha      SJP4200 C      83.14  + 37.21
    Zelený Vladimír       SK Praga             PGP4800 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír         SK Praga             PGP3800 C      39.14  +      
  2.Semorád Miloš         AC Sparta Praha      SCP3300 C      42.39  +  3.25
  3.Bláha Svatopluk       TJ Slavoj Praha      SJP3501 C      46.55  +  7.41
  4.Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C      50.48  + 11.34
  5.Lejsek Tom            TJ Tempo Praha       TEP3700 C      52.31  + 13.17
  6.Kalivoda Vladimír     TJ Tatran Kostelec n KNC3800 C      53.00  + 13.46
  7. Tahotný Urban        Sokol Troja          TJP3701 C      55.44  + 16.30
  8.Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300        56.00  + 16.46
  9. Burýšek Slavomír     Sokol Troja          TJP3600 C      72.56  + 33.42
 10.Hanák Milan           VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C      73.19  + 34.05
 11.Sedláček Lubomír      Sokol Dobřichovice   DCE3100 C      81.31  + 42.17
 12.Chloupek Radek        SK Slavia Praha      SLP4001 C      82.32  + 43.18
 
Konečné výsledky kategorie: H75         3.1km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mack Zdeněk           TJ Slavoj Praha      SJP2700 C      52.09  +      
  2.Samohýl Richard       SK Praga             PGP2800 C      62.24  + 10.15
  3.Cupák Miloslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C      74.58  + 22.49
  4.Kreisinger Vladimir   USK Praha            VSP2900 C      77.13  + 25.04
  5. Veit Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C      88.51  + 36.42
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.4km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křížek Kryštof                             NER            12.19  +      
  2. Buk Petr             SKOB Roudnice nad La ROU0001 C      25.00  + 12.41
  3.Hrdličková Lidka      TJ Loko Žatec        ZAT9850        28.46  + 16.27
  4. Paluková Adriana     SKOB Kralupy nad Vlt KPY97xx C      29.36  + 17.17
  5.Bursová Kateřina                           NER0099        30.00  + 17.41
  6.Janovská Kateřina     SK Praga             PGP9850 C      30.02  + 17.43
  7.Illnerová Kateřina    SK Kotlářka Praha    DKP9950 C      31.18  + 18.59
  8.Rusá Vendula          Sokol Dobřichovice   DCE0150        31.34  + 19.15
  9.Přibylová Karolína                         NER            33.35  + 21.16
 10.Procházková Jana      TJ Loko Beroun       LBE9950 C      33.44  + 21.25
 11. Sviták Filip         SKP OLYMP Praha      OLP9901 C      36.02  + 23.43
 12.Šafka Sebastián       SK Kamenice          KAM            39.38  + 27.19
 13.Hausenblas Šimon      SK Kamenice          KAM            44.16  + 31.57
 14.Aulichová Veronika    SK Kotlářka Praha    DKP            46.11  + 33.52
 15.TAhotný Lukáš         Sokol Troja          TJP            51.45  + 39.26
 16.Jonášová Anna         SK Zbraslav          ZBP99          53.25  + 41.06
 17. Albrechtová Iveta    SK Kamenice          KAM9951        53.50  + 41.31
 18.Škvor Ota             SK Kamenice          KAM9900 C      58.43  + 46.24
 19.Všemelíková Věra      TJ Sparta Doly Kladn DKL            59.35  + 47.16
 20.Komers František      TJ Tatran Kostelec n KNC9801        72.22  + 60.03
 21.Řadová Lucie          SK Kotlářka Praha    DKP            95.13  + 82.54
    Klašková Josefína     SK Kotlářka Praha    DKP9651 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: N3          3.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přibilová Eva         VŠSK Pedagogická fak PFP            34.11  +      
  2.Rafael Olivier        SK Kotlářka Praha    DKP            36.25  +  2.14
  3. Sovišová Petra       SKP OLYMP Praha      OLP8351 C      37.08  +  2.57
  4.Zamazalová Marcela    KOB TRETRA Praha     TAP            38.15  +  4.04
  5.Bursová Romana                             NER6899        38.46  +  4.35
  6.Uhlířová Olina        SKOB Slaný           SLA6950        40.36  +  6.25
  7.Masopustová Blanka    SKOB Slaný           SLA            41.38  +  7.27
  8.Bernt Daniel          SK Kotlářka Praha    DKP            42.48  +  8.37
  9.Seifertová Sára       SK Kotlářka Praha    DKP            43.05  +  8.54
 10.Aschermannová KarolínaSK Kamenice          KAM            45.24  + 11.13
 11. Nosková Olga         SKOB Roudnice nad La ROU6550 C      47.44  + 13.33
 12.Hermannová Marta      KOB TRETRA Praha     TAP     C      52.18  + 18.07
 13.Veljačiková Hana      AC Sparta Praha      SCP9750        54.30  + 20.19
 14.Karmazínová Lucie     TJ Loko Beroun       LBE9550 C      55.11  + 21.00
 15.Židová Irena                               NER            59.43  + 25.32
 16.Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C      76.17  + 42.06
 17.Karmazínová Alena     TJ Loko Beroun       LBE7350 C      79.57  + 45.46
 18.Cerninova Dagmar      USK Praha            VSP7151 C     103.33  + 69.22
    Illnerová Daniela     SK Kotlářka Praha    DKP        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T6          5.3km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Khel Richard          AC Sparta Praha      SCP7500 C      51.48  +      
  2.Poljakov Pavel                             NER            56.22  +  4.34
  3.John Michal           SKP OLYMP Praha      OLP            58.15  +  6.27
  4.Masopust Aleš         SKOB Slaný           SLA            71.32  + 19.44
  5.Benešová Markéta                           NER            76.20  + 24.32
  6. Čápová Lenka         SKP OLYMP Praha      OLP     C      80.33  + 28.45
  7.Džmuraň Robert                             NER            85.35  + 33.47
  8.Čejkovský Petr                             NER            95.53  + 44.05
  9.Kudrnáčová Hana       SK Kamenice          KAM           100.52  + 49.04
 10.Kavka Jiří            AC Sparta Praha      SCP34         113.29  + 61.41
 11.Denková Barbora       SK Praga             PGP           120.11  + 68.23
    Antoš Matěj           SK Praga             PGP        DISK