Startovka oddílů                                                  5.10.2005 20:22:55
                                   Gigasport Cup
===ČSOB-MFP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: DCE -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    90 Rusá Vendula          DCE0150 232737    HDR     90.00         30,00Kč
  2   109 Cupák Miloslav        DCE2200  51974    H75     33.00         30,00Kč
  3   108 Sedláček Lubomír      DCE3100 301302    H65     56.00         30,00Kč
  4   107 Mudr Stanislav        DCE4400 232101    H55    102.00         50,00Kč
  5   106 Jaroš Vladimír        DCE5400  51973    H45L   101.00         50,00Kč
  6   101 Procházková Miluše    DCE5450  51966    D35L     1.00         50,00Kč
  7   105 Procházka Antonín     DCE5500  51965    H35L    75.00         50,00Kč
  8   100 Mrázová Pavla         DCE5550   7868    D35L    16.00         50,00Kč
  9   104 Pavlů Jaroslav        DCE6100 232041    H35L    84.00         50,00Kč
 10   103 Rusý Pavel            DCE6400 232727    H21L    32.00         50,00Kč
 11    99 Rusá Lenka            DCE6452 232129    D35K    22.00         50,00Kč
 12    98 Svobodová Jitka       DCE7450  53598    D21L    21.00         50,00Kč
 13    97 Bělostíková Pavla     DCE8851 232733    D18     79.00         30,00Kč
 14    96 Rusá Šárka            DCE9150 301314    D14     15.00         30,00Kč
 15   102 Rusý Tomáš            DCE9300 301101    H14     25.00         30,00Kč
 16    94 Mrázová Pavla         DCE9350 301313    D14     24.00         30,00Kč
 17    95 Rusá Zuzana           DCE9351 416159    D12     77.00         30,00Kč
 18    93 Rusá Pavla            DCE9450 416316    D12     45.00         30,00Kč
 19    91 Procházková Marie     DCE9550  51177    D12     69.00         30,00Kč
 20    92 Pavlů Kateřina        DCE9551 232017    D12     29.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      780.00        0.00        0.00        0.00      780.00        0.00     -780.00
 
 
Startovka oddílu: DKL -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   272  Brumek Stanislav     DKL5201  51343    H45L   113.00         50,00Kč
  2   273  Cabrnoch Jiří        DKL5400 416324    H45L    68.00         50,00Kč
  3   274  Kozel Karel          DKL5401 515197    H45L    95.00         50,00Kč
  4   275  Cabrnochová Hana     DKL5550  53520    D45L    88.00         50,00Kč
  5   276  Šemelík Petr         DKL6901 515065    H35L    93.00         50,00Kč
  6   277  Brumková Kristýna    DKL8050  52227    D21L    48.00         50,00Kč
  7   278  Cabrnochová Eva      DKL8450 515029    D21L    36.00         50,00Kč
  8   279  Cabrnoch Jan         DKL8601  53577    H21K    61.00         50,00Kč
  9   280  Kriško Miroslav      DKL8801  49641    H18     12.00         30,00Kč
 10   281  Šímová Martina       DKL9350 301697    D12     81.00         30,00Kč
 11   282  Šíma Vladislav       DKL9700  49650    HDR    138.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      490.00        0.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
 
 
Startovka oddílu: DKP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   341 Klusáková Barbora     DKP            P  D14     63.00         30,00Kč
  2   467 Řada Jakub            DKP            P  H10     52.00         30,00Kč
  3   487 Illnerová Daniela     DKP            P  N3      52.00         30,00Kč
  4   488 Illner Jakub          DKP            P  T6      18.00         30,00Kč
  5   489 Rabasová Jana         DKP            P  N3      58.00         30,00Kč
  6   334 Ďurčat Jozef          DKP3800  51763    H65    101.00         30,00Kč
  7   350 Procházka Zdenko      DKP4300  51800    H45L   110.00         50,00Kč
  8   335 Ďurčatová Hana        DKP4750  51762    D45L    76.00         50,00Kč
  9   358 Stehno Pavel          DKP4900  51760    H45L   104.00         50,00Kč
 10   359 Stehnová Hana         DKP5150  51799    D45L    82.00         50,00Kč
 11   325 Dlasková Anna         DKP5350  49842    D45L    70.00         50,00Kč
 12   343 Kovář Vladimír        DKP5501  49884    H45L    80.00         50,00Kč
 13   342 Klusáková Jitka       DKP5651   8558    D45L    94.00         50,00Kč
 14   330 Dlouhý Jiří           DKP5700   8643    H35L   102.00         50,00Kč
 15   333 Dudová Hana           DKP5752  49892    D35L    52.00         50,00Kč
 16   357 Setínková Zuzana      DKP5753   8945    D35L    31.00         50,00Kč
 17   363 Svobodný Petr         DKP5800  49871    H35L    42.00         50,00Kč
 18   327 Dlouhá Jana           DKP5950   8644    D35L    43.00         50,00Kč
 19   323 Betlach Miroslav      DKP6300  49818    H35L    48.00         50,00Kč
 20   338 Klaška Pavel          DKP6500   8650    H21L   110.00         50,00Kč
 21   353 Seifert Jan           DKP6501 219293    H35L   108.00         50,00Kč
 22   354 Seifertová Jana       DKP6550 219292    D35K     1.00         50,00Kč
 23   344 Němcová Jana          DKP6650  49893    D35K    16.00         50,00Kč
 24   365 Ornst Jan             DKP6701 253122    H35L    72.00         50,00Kč
 25   347 Pašek František       DKP7600  52300    H21L    41.00         50,00Kč
 26   360 Stehnová Stanislava   DKP7951  51779    D21L   108.00         50,00Kč
 27   349 Procházka Jan         DKP8201  51802    H21L    50.00         50,00Kč
 28   336 Havlíčková Vendula    DKP8350  51759    D21L    33.00         50,00Kč
 29   331 Dlouhý Petr           DKP8509  49822    H21K     9.00         50,00Kč
 30   337 Jůzek Martin          DKP8604  51792    H21L   128.00         50,00Kč
 31   364 Vlach Martin          DKP8605  51807    H21L   149.00         50,00Kč
 32   348 Plochová Dominika     DKP8651  51798    D21L     6.00         50,00Kč
 33   329 Dlouhá Veronika       DKP8657   9878    D20     67.00         50,00Kč
 34   321 Axmann Šimon          DKP8700  49839    H18     21.00         30,00Kč
 35   340 Klusák Martin         DKP8704   8557    H18      6.00         30,00Kč
 36   351 Prouza Jaromír        DKP8705  49866    H18     39.00         30,00Kč
 37   328 Dlouhá Marie          DKP8756  49815    D21L   141.00         50,00Kč
 38   324 Bochenková Martina    DKP8758  51292    D21L   123.00         50,00Kč
 39   356 Setínková Eva         DKP8759   8946    D18     71.00         30,00Kč
 40   361 Svobodná Šárka        DKP8850  51796    D18     63.00         30,00Kč
 41   322 Betlach Martin        DKP9000  49881    H16     46.00         30,00Kč
 42   572 Stránský Vojtěch      DKP9005 301385    H16     74.00         60,00Kč
 43   332 Dřínková Mirka        DKP9055 219295    D16     36.00         30,00Kč
 44   352 Prouzová Jitka        DKP9152  49823    D14     39.00         30,00Kč
 45   345 Němcová Lucie         DKP9153  49896    D16     69.00         30,00Kč
 46   355 Seifertová Magda      DKP9155 219291    D14     12.00         30,00Kč
 47   346 Němec Jan             DKP9302   8631    H12     74.00         30,00Kč
 48   362 Svobodná Tereza       DKP9350 301369    D12     17.00         30,00Kč
 49   326 Dlouhá Hana           DKP9450   8645    D12     61.00         30,00Kč
 50   366 Ondřej Blažka         DKP  95        P  H10     76.00         30,00Kč
 51   468 Majerová Tereza       DKP9551        P  D10L    12.00         30,00Kč
 52   485 Illner Vojtěch        DKP9600        P  H10L    27.00         30,00Kč
 53   339 Klašková Josefína     DKP9651   9889    HDR    135.00         30,00Kč
 54   486 Illnerová Kateřina    DKP9950        P  HDR    126.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2230.00      180.00        0.00        0.00     2410.00        0.00    -2410.00
Půjčeno čipů:9
 
 
Startovka oddílu: DVP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   266  Němec Luboš          DVP4401 232520    H45L    11.00         50,00Kč
  2   269  Šťovíčková Zdena st. DVP4951  51549    D55     89.00         50,00Kč
  3   264  Filippi Jiří         DVP5000  53187    H45L    92.00         50,00Kč
  4   268  Šťovíček Jan st.     DVP5001  51548    H45L    41.00         50,00Kč
  5   267  Štefan Jiří          DVP5901        P  T6      24.00         30,00Kč
  6   265  Nedvěd Jiří          DVP6101        P  H35K    10.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00       40.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: EKP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   166 Kunová Dagmar         EKP6550  51594    D21L   138.00         50,00Kč
  2   169 Janeček Jura          EKP6701  51587    H21L    59.00         50,00Kč
  3   171 Lebeda Dušan          EKP7301  51596    H21L   137.00         50,00Kč
  4   172 Poborský Petr         EKP7500 232116    H21L     2.00         50,00Kč
  5   170 Kalous Vladislav      EKP7702  51588    H21L   101.00         50,00Kč
  6   167 Poborská Helena       EKP7856 232179    D21L   132.00         50,00Kč
  7   168 Rančáková Barbora     EKP8153 301189    D21L    84.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00
 
 
Startovka oddílu: FSP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    85 Šimek Jan             FSP     303953    HDR    144.00         30,00Kč
  2   387  Veit Jan             FSP2800  51867    H75     51.00         30,00Kč
  3   159 Hanák Milan           FSP3400  51964    H65     51.00         30,00Kč
  4   386  Čadil Jan            FSP4300  53267    H45L    89.00         50,00Kč
  5   385  Wald František       FSP5300  49606    H45L    59.00         50,00Kč
  6   384  Šváb Jan             FSP5801 207811    H45L    83.00         50,00Kč
  7   383  Tkadlec Josef        FSP6002  53573    H21K    13.00         50,00Kč
  8   382  Borovička Milan      FSP6104 515097    H21L    11.00         50,00Kč
  9   373  Karasová Jana        FSP6153 301140    D21L    39.00         50,00Kč
 10    84 Šimek Tomáš           FSP6304   8859    H21L    53.00         50,00Kč
 11   381  Cincibus Pavel       FSP6605   8669    H21K    97.00         50,00Kč
 12   374  Cincibusová Ivana    FSP6651   8668    D21K    32.00         50,00Kč
 13   372  Borovičková Lenka    FSP7350   8909    D21L    57.00         50,00Kč
 14   380  Kurfurst Pavel       FSP7400 207827    H21L    65.00         50,00Kč
 15   371  Janebová Zuzana      FSP7555 515173    D21L   120.00         50,00Kč
 16   377  Vaněk Jan            FSP7609  51339    H21L   134.00         50,00Kč
 17   378  Kužel Tomáš          FSP7610 515098    H21L    77.00         50,00Kč
 18   379  Hrouda Martin        FSP7612 232957    H21K    65.00         50,00Kč
 19   370  Dudová Kateřina      FSP7653  51341    D21L    24.00         50,00Kč
 20   369  Kuželová Michaela    FSP7851 211539    D21K    24.00         50,00Kč
 21   368  Vojtková Magdalena   FSP7852 207837    D21K    52.00         50,00Kč
 22   376  Fibír Tomáš          FSP7901 515067    H21L    71.00         50,00Kč
 23   375  Tkadlec Josef        FSP9001  53561    H16     66.00         30,00Kč
 24   367  Cincibusová Jana     FSP9050   8665    D16     60.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1100.00        0.00        0.00        0.00     1100.00        0.00    -1100.00
 
 
Startovka oddílu: HCE -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   410 Mudrová Martina       HCE6451  51984    D35L    40.00         50,00Kč
  2   409 Mudra Martin          HCE8902  51985    H16     42.00         30,00Kč
  3   408 Mudrová Anna          HCE9250  51983    D14     21.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
 
 
Startovka oddílu: KAM -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   441  Kudrnáč Martin       KAM5901 301371    H45L     5.00         50,00Kč
  2   437  Hlubuček Tomáš       KAM6603 232428    H35K     2.00         50,00Kč
  3   435  Čermáková Gabriela   KAM6752 232397    D35K    31.00         50,00Kč
  4   439  Kozáková Dita        KAM6753  51618    D35L    70.00         50,00Kč
  5   448  Semíková Eva         KAM6950  52285    D35L    37.00         50,00Kč
  6   469 Macková Lenka         KAM7051   8623    D21L    78.00         75,00Kč
  7   452  Škvorová Zuzana      KAM7350  52273    D21K    60.00         50,00Kč
  8   442  Kudrnáčová Lucie     KAM8850 301379    D18     59.00         30,00Kč
  9   444  Panochová Alžběta    KAM8950 232400    D16     72.00         30,00Kč
 10   453  Štěpánková Anna      KAM8951 232410    D16     45.00         30,00Kč
 11   447  Semík Vojtěch        KAM9100 301628    H14     34.00         30,00Kč
 12   443  Nešpor Václav        KAM9103        P  H16     38.00         30,00Kč
 13   431  Aschermann Michal    KAM9104 232402    H14     43.00         30,00Kč
 14   449  Šafka Daniel         KAM9105        P  H14     16.00         30,00Kč
 15   451  Škvorová Barbora     KAM9150 301336    D14     66.00         30,00Kč
 16   470 Macková Lucia         KAM9151 416131    D14     30.00         35,00Kč
 17   445  Panochová Anna       KAM9153 232420    D14     51.00         30,00Kč
 18   454  Valínová Veronika    KAM9351        P  D12     37.00         30,00Kč
 19   432  Aschermannová Petra  KAM9354 232415    D12     57.00         30,00Kč
 20   446  Semík Ondra          KAM9401 232267    H12     18.00         30,00Kč
 21   440  Kozáková Zuzana      KAM9451   9970    D12     73.00         30,00Kč
 22   433  Čermák Matyáš        KAM9501 232426    H12      6.00         30,00Kč
 23   436  Hadraba Jan          KAM9502        P  H10     82.00         30,00Kč
 24   438  Hlubučková Kristýna  KAM9551 232418    D12      9.00         30,00Kč
 25   434  Čermáková Alžběta    KAM9750        P  D10L    30.00         30,00Kč
 26   430  Aschermann Daniel    KAM9801 232395    H10L    57.00         30,00Kč
 27   553 Škvor Ota             KAM9900        P  HDR     96.00         30,00Kč
 28   455  Albrechtová Iveta    KAM9951        P  D10L    78.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1010.00      140.00        0.00        0.00     1150.00        0.00    -1150.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: KNC -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   244 Kalivoda Viktor       KNC3300  52254    H65     81.00         30,00Kč
  2   245 Kalivoda Vladimír     KNC3800  52260    H65     66.00         30,00Kč
  3   246 Bitter Jiří           KNC5201 303949    H45L    20.00         50,00Kč
  4   247 Havlíčková Jindra     KNC6150  52259    D35L    82.00         50,00Kč
  5   249 Tichá Ivana           KNC6250  51392    D35K    25.00         50,00Kč
  6   250 Kohoutová Pavla       KNC6251 515055    D35K    37.00         50,00Kč
  7   251 Bitterová Eva         KNC6451  52262    D35K    10.00         50,00Kč
  8   248 Komersová Jana        KNC6550  52265    D35L    61.00         50,00Kč
  9   252 Votava Petr           KNC6602  52895    H35K    22.00         50,00Kč
 10   253 Havlíčková  Markéta   KNC8451  52258    D21K    80.00         50,00Kč
 11   254 Rosová Hana           KNC8452 303902    D21K    56.00         50,00Kč
 12   255 Havlíček Tomáš        KNC8700  52257    H18     27.00         30,00Kč
 13   256 Bitter Aleš           KNC8803  52264    H18     33.00         30,00Kč
 14   257 Votava Štěpán         KNC9101  52894    H14     19.00         30,00Kč
 15   258 Komers Jan            KNC9501  51394    H10     40.00         30,00Kč
 16   259 Dobeš Jan             KNC9502 303945    H10     10.00         30,00Kč
 17   260 Votava Kryštof        KNC9601 303937    H10L    33.00         30,00Kč
 18   261 Komers František      KNC9801  51393    H10L    21.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: KPY -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   146  Duda František       KPY4600        P  H55     78.00         50,00Kč
  2   147  Dobeš Václav         KPY5701 301374    H35L    63.00         50,00Kč
  3   151  Freyová Michaela     KPY6050 301394    D35K    13.00         50,00Kč
  4   150  Kohlová Alena        KPY6051        P  D35L    22.00         50,00Kč
  5   149  Kohl Jiří            KPY6201 301391    H35L    96.00         50,00Kč
  6   148  Stránský Jiří        KPY6300 301353    H35L    81.00         50,00Kč
  7   157  Koldinský Jan        KPY8506 301149    H21L    47.00         50,00Kč
  8   152  Kohl Ondřej          KPY8600 301370    H21L   146.00         50,00Kč
  9   153  Kohlová Zuzana       KPY8852 301347    D18     75.00         30,00Kč
 10   155  Frey Marek           KPY9001 301338    H16     30.00         30,00Kč
 11   154  Dobešová Tereza      KPY9050 303911    D16     63.00         30,00Kč
 12   156  Stránský Jiří        KPY9100 410725    H14     31.00         30,00Kč
 13   158  Paluková Adriana     KPY97xx  53731    HDR    123.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      550.00       40.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: KRP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   139 Bartošová Zdeňka      KRP8251   8943    D21L    18.00         50,00Kč
  2   140 Košťálová Petra       KRP8252  51142    D21L   117.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: LBE -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   302 Tvrdek Vojtěch        LBE4900  51283    H45L    32.00         50,00Kč
  2   303 Hamáček Bohuslav      LBE5000 411760    H45L    86.00         50,00Kč
  3   304 Hamáčková Eva         LBE5150 303959    D35L    55.00         50,00Kč
  4   305 Dudík Petr            LBE5500 303905    H45L    71.00         50,00Kč
  5   306 Havelková Eva         LBE5950  52974    D35L    76.00         50,00Kč
  6   475 Marek Jan             LBE6100  52977    H35L    90.00         75,00Kč
  7   307 Mezník Vladimír       LBE6400  52971    H21L    38.00         50,00Kč
  8   308 Procházková Pavlína   LBE6450 232247    D35L    88.00         50,00Kč
  9   309 Karmazín Pavel        LBE6800  52975    H35L    51.00         50,00Kč
 10   310 Karmazínová Alena     LBE7350 301550    N3      40.00         30,00Kč
 11   311 Štemberk Adam         LBE8904 232263    H16     62.00         30,00Kč
 12   312 Kettnerová Dana       LBE8950  51986    D18     43.00         30,00Kč
 13   313 Dudíková Magdalena    LBE8951 411766    D16     51.00         30,00Kč
 14   314 Procházka Pavel       LBE9000 410363    H21L     5.00         50,00Kč
 15   316 Procházková Zuzana    LBE9251  52316    D14     45.00         30,00Kč
 16   317 Karmazín Ondřej       LBE9300 301152    H14     58.00         30,00Kč
 17   318 Procházková Kateřina  LBE9350  52317    D12      1.00         30,00Kč
 18   319 Karmazínová Lucie     LBE9550  52319    N3      64.00         30,00Kč
 19   320 Procházková Jana      LBE9950  52320    HDR    117.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      795.00        0.00        0.00        0.00      795.00        0.00     -795.00
 
 
Startovka oddílu: MAS -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   390 Hájek Jan             MAS5401   7885    H45L    65.00         50,00Kč
  2   389 Burša Pavel           MAS7500 237514    H21K   105.00         50,00Kč
  3   388 Kolářová Petra        MAS7950 237513    D21L    12.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: MFP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   144 Kašpárek Jan          MFP            P  H21K    89.00         50,00Kč
  2   145 Richter Tom           MFP8400   2369    H21L    98.00          0,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00       20.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MKP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   300  Šerák Zdeněk         MKP4200  51705    H55     82.00         50,00Kč
  2   297  Koč Zdeněk           MKP4700  51706    H21K    17.00         50,00Kč
  3   299  Toušek Miloslav      MKP5000  51655    H45L    29.00         50,00Kč
  4   298  Gregoriades Zdeněk   MKP5400  51653    H45L    14.00         50,00Kč
  5   296  Tomaščin Jaroslav    MKP5800  51691    H21K    73.00         50,00Kč
  6   291  Ježková Regina       MKP6350  51660    D21K    28.00         50,00Kč
  7   294  Toušek Jiří          MKP8408  51654    H21K   109.00         50,00Kč
  8   292  Ježková Klára        MKP8450  51659    D21K    48.00         50,00Kč
  9   295  Toušek Pavel         MKP8501  51656    H21K    85.00         50,00Kč
 10   293  Tomaščin Jaroslav    MKP9100  51669    H14     46.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: NER -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   271 Plch Martin           NER     515026    H35L    69.00         50,00Kč
  2   540 Židová Irena          NER            P  N3      43.00         30,00Kč
  3    82 Bursová Kateřina      NER0099        P  HDR    111.00         30,00Kč
  4    83 Bursová Romana        NER6899        P  N3      79.00         30,00Kč
  5    81 Bursová Jana          NER9799        P  D10L     6.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00       80.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: ODV -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   240  Hanžl David          ODV7204        P  H21K    57.00         50,00Kč
  2   243  Piškulová Markéta    ODV7651  52889    D21L    30.00         50,00Kč
  3   239  Berný Jan            ODV7702  52117    H21K    69.00         50,00Kč
  4   242  Janková Helena       ODV8950  52891    D16     48.00         30,00Kč
  5   238  Hanžl Michal         ODV9301  52887    H12     46.00         30,00Kč
  6   237  Burda Vojtěch        ODV9303  52893    H12     66.00         30,00Kč
  7   241  Hanžlová Kateřina    ODV9551        P  D10     19.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00       40.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: OKP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   164 Čechmánek Vladimír    OKP5802  51719    H35L    60.00         50,00Kč
  2   165 Čechmánková Helena    OKP6450  51720    D35L    64.00         50,00Kč
  3   161 Nováková Marie        OKP6953  51681    D21L   129.00         50,00Kč
  4   163 Čechmánek Radek       OKP9101   8576    H14     28.00         30,00Kč
  5   162 Čechmánková Petra     OKP9350   8575    D12     33.00         30,00Kč
  6   160 Nováková Adéla        OKP9750 232750    D10L    72.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: OLP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   134  Čápová Lenka         OLP     253112    T6      33.00         30,00Kč
  2   130  Soviš Jan            OLP5501  49397    H45L     2.00         50,00Kč
  3   138  John Vladimír        OLP5502  49500    H35L    78.00         50,00Kč
  4   135  Svitáková Ivana      OLP6851 515022    D35L    10.00         50,00Kč
  5   132  Blaha Ondřej         OLP7001  49420    H21K     5.00         50,00Kč
  6   133  Čáp David            OLP7101 515044    H21K    29.00         50,00Kč
  7   131  Sovišová Petra       OLP8351 232721    N3      49.00         30,00Kč
  8   137  Sviták Petr          OLP9601  49437    H10     94.00         30,00Kč
  9   136  Sviták Filip         OLP9901 232746    HDR     93.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
 
 
Startovka oddílu: PBM -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   283  Švejcarová Daniela   PBM7375  53539    D21L    66.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: PFP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   471 Přibyl Ivan           PFP5900  49808    H45L    50.00         75,00Kč
  2   472 Přibylová Eliška      PFP9550 232735    D10     55.00         30,00Kč
  3   473 Přibylová Anežka      PFP9750 253148    D10L    60.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      135.00        0.00        0.00        0.00      135.00        0.00     -135.00
 
 
Startovka oddílu: PGP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Samohýl Richard       PGP2800  52098    H75     45.00         30,00Kč
  2     2 Attl Vladimír         PGP3800  51700    H65     86.00         30,00Kč
  3     3 Haňkovská Jana        PGP4050  51698    D21L    15.00         50,00Kč
  4     4 Dvořáková Ladislava   PGP4451  52096    D21L    42.00         50,00Kč
  5     5 Zelený Vladimír       PGP4800  51863    H55    114.00         50,00Kč
  6     6 Sysel Zdeněk          PGP5200  52107    H45L    23.00         50,00Kč
  7     7 Šámal Václav          PGP5601  52156    H45L    35.00         50,00Kč
  8     8 Syslová Drahomíra     PGP5650  52108    D45L    97.00         50,00Kč
  9     9 Švic Michal           PGP5700 301396    H45L    62.00         50,00Kč
 10    10 Vohadlo Jiří          PGP5701 410716    H45L     8.00         50,00Kč
 11    11 Zelená Markéta        PGP5850  51862    D21L    81.00         50,00Kč
 12    12 Grivalský Michal      PGP5900  52103    H45L    17.00         50,00Kč
 13    13 Kožina Petr           PGP6000  51632    H21L   152.00         50,00Kč
 14    14 Roček Vladimír        PGP6002 515092    H45L    47.00         50,00Kč
 15    15 Hrabánek David        PGP6003  51673    H45L    53.00         50,00Kč
 16    16 Tichovská Jitka       PGP6153  53005    D35L    85.00         50,00Kč
 17    17 Hrabánková Ilona      PGP6250 232184    D35K     7.00         50,00Kč
 18    18 Landovská Ivana       PGP6251 515081    D35L    49.00         50,00Kč
 19    19 Slavík Viktor         PGP6300  51276    H21L    14.00         50,00Kč
 20    20 Přibík Jan            PGP6301  51631    H21L   107.00         50,00Kč
 21    21 Janovský Tomáš        PGP6401  51636    H21L    29.00         50,00Kč
 22    22 Prášek Arnošt         PGP6402 232749    H35K    26.00         50,00Kč
 23    23 Smolková Alena        PGP6450  53567    D35L    73.00         50,00Kč
 24   290 Kondrát Martin        PGP6501  51840    H21L    68.00         50,00Kč
 25    24 Valentová Helena      PGP6550  52099    D35L    25.00         50,00Kč
 26    25 Nováková Lenka        PGP6551 246811    D35K    28.00         50,00Kč
 27    26 Slavíková Kateřina    PGP6650  51275    D35L    19.00         50,00Kč
 28    27 Kožinová Jana         PGP6651 502089    D21L     9.00         50,00Kč
 29   466 Tichovská Hana        PGP6652  51676    D21L    87.00         50,00Kč
 30    28 Pinkavová Zdeňka      PGP7150 232127    D21L    45.00         50,00Kč
 31    29 Baldrian Petr         PGP7203   2460    H21L    95.00         50,00Kč
 32    31 Přibíková Monika      PGP7256 301618    D21K    68.00         50,00Kč
 33    30 Chalupa Petr          PGP72xx        P  H21L    56.00         50,00Kč
 34    32 Janovská Petra        PGP7355  52097    D21L   114.00         50,00Kč
 35    33 Hýbl Lukáš            PGP7504  51628    H21L   131.00         50,00Kč
 36    34 Pokorný Ondřej        PGP7506  51637    H21L    86.00         50,00Kč
 37    35 Pokorná Magdalena     PGP7562  51638    D21L    69.00         50,00Kč
 38    36 Nemšovský Petr        PGP7602  51678    H21L   140.00         50,00Kč
 39    37 Horová Lenka          PGP7951  52268    D21L    54.00         50,00Kč
 40    38 Hostomská Jitka       PGP8056 515056    D21L    60.00         50,00Kč
 41    39 Ryšavá Vendula        PGP8153  51718    D21L    93.00         50,00Kč
 42    40 Zelená Lenka          PGP8254  51707    D21L    99.00         50,00Kč
 43    41 Zelená Magda          PGP8255  51708    D21L    75.00         50,00Kč
 44    42 Sysel Ondřej          PGP8302  52105    H21L    20.00         50,00Kč
 45    43 Nováková Lucie        PGP8552  51806    D21L   126.00         50,00Kč
 46    44 Antošová Barbora      PGP8660        P  D20     61.00         50,00Kč
 47    45 Sysel Ctibor          PGP8700  52106    H21L   122.00         50,00Kč
 48    46 Zelená Radka          PGP8751  51861    D21L    27.00         50,00Kč
 49    47 Valenta Jakub         PGP8900  52101    H16     26.00         30,00Kč
 50    48 Lejsek Tadeáš         PGP8903  51675    H18      9.00         30,00Kč
 51    49 Pavlů Ondřej          PGP8904 232039    H21L    80.00         50,00Kč
 52    50 Němečková Hana        PGP9051  53013    D16     39.00         30,00Kč
 53    51 Ježková Dominika      PGP9053  51658    D16     57.00         30,00Kč
 54    52 Valenta David         PGP9100  52102    H14     13.00         30,00Kč
 55    53 Landovský Tomáš       PGP9103 416118    H16     34.00         30,00Kč
 56    54 Denk Štěpán           PGP9104  49151    H14      4.00         30,00Kč
 57    55 Roček Daniel          PGP9105  51626    H14     49.00         30,00Kč
 58    56 Slavíková Lucie       PGP9150 301700    D14     48.00         30,00Kč
 59    57 Nováková Kateřina     PGP9152 246828    D14     54.00         30,00Kč
 60    58 Capák Dominik         PGP9203        P  H14     37.00         30,00Kč
 61    59 Landovská Anna        PGP9251 502088    D14     42.00         30,00Kč
 62    60 Šámalová Ludmila      PGP9252 515039    D14     36.00         30,00Kč
 63    61 Němeček Jan           PGP9301 301135    H12     42.00         30,00Kč
 64    62 Prášek Přemysl        PGP9302 410392    H12     62.00         30,00Kč
 65    63 Kožinová Anna         PGP9350  53009    D12      5.00         30,00Kč
 66    64 Schejbal Martin       PGP9403 246866    H12     70.00         30,00Kč
 67    65 Nedvěd Vojtěch        PGP9404        P  H12     78.00         30,00Kč
 68    66 Křemenová Natálie     PGP9450 515089    D12     25.00         30,00Kč
 69    67 Borovičková Jana      PGP9455   8910    D12     85.00         30,00Kč
 70    68 Přibíková Johanka     PGP9551 301617    D10      1.00         30,00Kč
 71    69 Novák Václav          PGP9600 253137    H10     28.00         30,00Kč
 72    70 Landovský Jakub       PGP9601 253108    H10     46.00         30,00Kč
 73    71 Kožinová Zuzana       PGP9650  51633    D10     25.00         30,00Kč
 74    72 Přibíková Ema         PGP9651 303955    D10L    66.00         30,00Kč
 75    73 Hrabánková Klára      PGP9654 232050    D10     13.00         30,00Kč
 76    74 Denková Veronika      PGP96xx        P  D10     67.00         30,00Kč
 77    75 Prášek Otakar         PGP9700 410375    H10      4.00         30,00Kč
 78    76 Slavíková Silvie      PGP9751 246808    D10L    36.00         30,00Kč
 79    77 Křemen Štěpán         PGP9800 232739    H10L    75.00         30,00Kč
 80    78 Borovička Tomáš       PGP9801 232333    H10L    63.00         30,00Kč
 81    79 Janovská Kateřina     PGP9850 246900    HDR    141.00         30,00Kč
 82    80 Nedvěd Lukáš          PGPxxxx        P  H10L     3.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3400.00      120.00        0.00        0.00     3520.00        0.00    -3520.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: PHK -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   262 Hejnalová Eva         PHK       9356    D10      7.00         30,00Kč
  2   263 Hejnalová Hana        PHK6151   8949    D35L     7.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: PVP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   287 Neumann Zbyněk        PVP5300  51579    H45L    74.00         50,00Kč
  2   429 Neumannová Renata     PVP6650  51580    D35L     4.00         50,00Kč
  3   289 Pejša Jan             PVP7501 301139    H21K    41.00         50,00Kč
  4   270 Fišerová Jindřiška    PVP7858        P  D21L     0.00         50,00Kč
  5   285 Neumann Tomáš         PVP8900 301117    H16     58.00         30,00Kč
  6   288 Neumannová Kateřina   PVP9250   8565    D14     33.00         30,00Kč
  7   286 Neumann Vojtěch       PVP9400  53124    H12     38.00         30,00Kč
  8   284 Neumann Jindřich      PVP9900        P  HDR    114.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00       40.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ROU -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   220  Buk Petr             ROU0001        P  HDR    129.00         30,00Kč
  2   217  Matějka Ivan         ROU6201 301694    H35L    66.00         50,00Kč
  3   218  Buk Miloslav         ROU6202  51436    H35K    14.00         50,00Kč
  4   210  Nosek Jaroslav       ROU6301   8869    H35L    87.00         50,00Kč
  5   212  Nosková Olga         ROU6550  51435    N3      70.00         30,00Kč
  6   216  Líbalová Marcela     ROU6551        P  N3      46.00         30,00Kč
  7   219  Buková Jana          ROU7150        P  D21K    64.00         50,00Kč
  8   411 Simr Pavel            ROU7504   8868    H21L   119.00         50,00Kč
  9   213  Dolinár Jan          ROU8702   8870    H18     45.00         30,00Kč
 10   209 Betková Štěpánka      ROU8750   8865    D18     47.00         30,00Kč
 11   211  Nosek Vojtěch        ROU9001  51440    H16     54.00         30,00Kč
 12   490 Platilová Andrea      ROU9150  51438    D14     27.00         35,00Kč
 13   214  Líbal Jakub          ROU9202 232093    H14     10.00         30,00Kč
 14   208  Svoboda Jakub        ROU9301 301695    H12     10.00         30,00Kč
 15   222  Buk Jindřich         ROU9303        P  H12     58.00         30,00Kč
 16   221  Buk Michal           ROU9601        P  H10     58.00         30,00Kč
 17   215  Líbalová Barbora     ROU9750 410742    HDR    150.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      615.00      100.00        0.00        0.00      715.00        0.00     -715.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: ROZ -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   568 Němcová Anna          ROZ9051 416138    D16     78.00         90,00Kč
  2   512 Daněk Vojtěch         ROZ9100 207854    H14     61.00         40,00Kč
  3   125 Vik Michal            ROZ9102 207855    H14      1.00         30,00Kč
  4   129 Brodská Adéla         ROZ9450 232427    D12     53.00         30,00Kč
  5   126 László David          ROZ9502 416137    H10     16.00         30,00Kč
  6   127 Davidová Adéla        ROZ9551 416136    D10     43.00         30,00Kč
  7   493 Němcová Barbora       ROZ9750        P  D10L    84.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00       20.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SCP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   407 Semorád Miloš         SCP3300  49404    H65     71.00         30,00Kč
  2   406 Rejpal Petr           SCP4100 410733    H55     86.00         50,00Kč
  3   400 Novák Miloš           SCP4600  52299    H55    118.00         50,00Kč
  4   392 Lohrová Jarmila       SCP4650 219220    D55     86.00         50,00Kč
  5   405 Buriánek Jaromír      SCP4700  51562    H45L    56.00         50,00Kč
  6   402 Přeček Zdeněk         SCP5200  51556    H21K    93.00         50,00Kč
  7   399 Hojný Oldřich         SCP5201  52111    H45L    44.00         50,00Kč
  8   393 Jůzková Jarka         SCP5250  49837    D45L    79.00         50,00Kč
  9   404 Kavka Jiří            SCP5900 301147    H45L    26.00         50,00Kč
 10   396 Kavková Dana          SCP6150 301143    D35L    13.00         50,00Kč
 11   397 Čápová Irena          SCP6450        P  D35K     4.00         50,00Kč
 12   391 Lohrová Hana          SCP6550 410396    D35L    67.00         50,00Kč
 13   403 Rakovec Michal        SCP6901  52109    H21L    26.00         50,00Kč
 14   395 Haluzová Jana         SCP8051  49639    D21L    90.00         50,00Kč
 15   398 Brabač Lukáš          SCP8505  51573    H21K    81.00         50,00Kč
 16   401 Modrý Marek           SCP8807  53594    H18     36.00         30,00Kč
 17   394 Kavková Radana        SCP8950 301144    D16     30.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00       20.00        0.00        0.00      810.00        0.00     -810.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SJP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   142 Mack Zdeněk           SJP2700  49622    H75     57.00         30,00Kč
  2   141 Bláha Svatopluk       SJP3501   8797    H65     76.00         30,00Kč
  3   143 Hlavatý Karel         SJP4200  53507    H55    106.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
 
 
Startovka oddílu: SLA -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   123  Nosál Stanislav      SLA4600   8805    H55    110.00         50,00Kč
  2   121  Vít David            SLA7200 515003    H21L     8.00         50,00Kč
  3   119  Hanák Jan            SLA8002   8802    H21L    23.00         50,00Kč
  4   120  Čabla Adam           SLA8500 301613    H21L    35.00         50,00Kč
  5   122  Vít Richard          SLA9200 515154    H14      7.00         30,00Kč
  6   124 Malec Oldřich         SLA9400   8801    H12     54.00         30,00Kč
  7   113  Štádlík Lukáš        SLA9401 515025    H12     34.00         30,00Kč
  8   117  Uhlíř Marek          SLA9402 301612    H12     26.00         30,00Kč
  9   114  Kašpar Vojtěch       SLA9500 515052    H12      2.00         30,00Kč
 10   116  Rafajová Anna        SLA9550 232894    D12     13.00         30,00Kč
 11   115  Kučerová Barbora     SLA9650 515046    D10     49.00         30,00Kč
 12   118  Daridová Petra       SLA9652   8671    D10     31.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: SLP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   459 Chloupek Radek        SLP4001        P  H65     96.00         30,00Kč
  2   464 Novotný Jiří          SLP4601  51621    H55     94.00         50,00Kč
  3   461 Kos Ladislav          SLP5801  51366    H21K    33.00         50,00Kč
  4   460 Chloupková Jana       SLP5951  51545    D21L   102.00         50,00Kč
  5   456 Chaloupková Marie     SLP8151 410377    D21L    51.00         50,00Kč
  6   462 Kos Ladislav          SLP8601 301527    H21K    53.00         50,00Kč
  7   457 Chloupek Pavel        SLP8701  51546    H18     18.00         30,00Kč
  8   458 Chloupek Petr         SLP8702  53555    H18     24.00         30,00Kč
  9   463 Kosová Martina        SLP8851 301528    D18     55.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00       20.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdružení org.bankovních sport.akcí        8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   573 Choutka Jaroslav      SOB6301   4181    H35L   117.00         75,00Kč
  2   574 Choutková Magdalena   SOB8851   4183    D18     91.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      135.00        0.00        0.00        0.00      135.00        0.00     -135.00
 
 
Startovka oddílu: SRK -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    86 Pohl Zdenek           SRK7606   9527    H21L    83.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: TAP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   188 Hermann Jindřich      TAP     416003    H10     88.00         30,00Kč
  2   189 Zamazal Tomáš         TAP     416005    H10L    15.00         30,00Kč
  3   207 Hermannová Marta      TAP            P  N3      67.00         30,00Kč
  4   200 David Franta          TAP5301  51857    H21L    74.00         50,00Kč
  5   203 Fiala Zdeněk          TAP5501 232177    H35L   111.00         50,00Kč
  6   204 Hejtmánek Vladimír    TAP5802  53639    H35L    57.00         50,00Kč
  7   206 Krejzla Josef         TAP6101 232151    H35L   105.00         50,00Kč
  8   187 Tihonová Jindra       TAP6253 232161    D35L    28.00         50,00Kč
  9   205 Hermann Petr          TAP6301 232133    H35L    45.00         50,00Kč
 10   186 Siegerová Lucie       TAP7552  51850    D21L   111.00         50,00Kč
 11   185 Lomáková Iveta        TAP8152  51553    D21L     3.00         50,00Kč
 12   184 Hejtmánková Kateřina  TAP8462  53640    D21L    96.00         50,00Kč
 13   201 Makovský Jakub        TAP8511  51846    H21L    89.00         50,00Kč
 14   199 Hejtmánek Martin      TAP8605  53636    H20     68.00         50,00Kč
 15   198 Fiala Tomáš           TAP8607 232173    H20     50.00         50,00Kč
 16   202 Zajíc Vítězslav       TAP8610 232140    H21L    44.00         50,00Kč
 17   183 Letfusová Veronika    TAP8654 232114    D20     73.00         50,00Kč
 18   193 Beneš Filip           TAP8701 232187    H18     48.00         30,00Kč
 19   196 Purkyt Jan            TAP8705 232148    H18      3.00         30,00Kč
 20   194 Cikhardt Jakub        TAP8706 232143    H18     42.00         30,00Kč
 21   182 Krejzlová Zuzana      TAP8753 232160    D18     51.00         30,00Kč
 22   197 Sládek Jan            TAP8801  53642    H18     15.00         30,00Kč
 23   195 Hodek Michal          TAP8808  53644    H18     30.00         30,00Kč
 24   178 Řehořová Magdaléna    TAP8955 416002    D16     75.00         30,00Kč
 25   192 Purkyt Ondřej         TAP9009 232149    H16     50.00         30,00Kč
 26   180 Tihonová Hana         TAP9052 232158    D16     66.00         30,00Kč
 27   181 Zamazalová Kateřina   TAP9053 416010    D16     42.00         30,00Kč
 28   177 Jiříková Dana         TAP9055 416004    D16     33.00         30,00Kč
 29   179 Siněňkaja Táňa        TAP9057 416007    D16     54.00         30,00Kč
 30   570 Řepka Jakub           TAP9103 232170    H14     64.00         35,00Kč
 31   190 Krejzla Jakub         TAP9104 232157    H14     52.00         30,00Kč
 32   176 Műcková Tereza        TAP9159 416008    D14      9.00         30,00Kč
 33   175 Kouklíková Lucie      TAP9161 232164    D14     57.00         30,00Kč
 34   191 Zamazal Jan           TAP9203 416009    H14     40.00         30,00Kč
 35   174 Hermannová Anna       TAP9251 232132    D14     18.00         30,00Kč
 36   173 Műcková Barbora       TAP9352 416006    D12     49.00         30,00Kč
 37   571 Řepková Barbora       TAP9551 232156    D10     73.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1395.00       20.00        0.00        0.00     1415.00        0.00    -1415.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TEH -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    88 Sládková Eva          TEH5751  51398    D35L    46.00         50,00Kč
  2    87 Sládková Zuzana       TEH8751  51396    D18     83.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: TEP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   111 Lejsek Tom            TEP3700  51267    H65     61.00         30,00Kč
  2   110 Lejsková Jiřina       TEP3750  51266    D65     60.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: TJH -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   301 Vaněk Petr            TJH7302  51927    H21K    25.00         50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: TJP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   223  Burýšek Slavomír     TJP3600  51333    H65    106.00         30,00Kč
  2   224  Tahotný Urban        TJP3701  53523    H65     91.00         30,00Kč
  3   230  Burýšková Věra       TJP3750  51334    D65     66.00         30,00Kč
  4   225  Ryšavý Vít           TJP4700  51332    H55     98.00         50,00Kč
  5   231  Ryšavá Lubomíra      TJP4750  53540    D55     92.00         50,00Kč
  6   226  Paukert Milan        TJP5000  51329    H45L   107.00         50,00Kč
  7   232  Wolkerová Dagmar     TJP5250  51289    D45L    73.00         50,00Kč
  8   227  Kraus Ota            TJP5700  53514    H45L    77.00         50,00Kč
  9   233  Krausová Barbora     TJP9150  53504    D14     60.00         30,00Kč
 10   234  Krausová Martina     TJP9350  53512    D12     41.00         30,00Kč
 11   228  Smolka Ondřej        TJP9401  53502    H12     30.00         30,00Kč
 12   235  Burýšková Kateřina   TJP9550 411755    D10L    18.00         30,00Kč
 13   236  Paukertová Martina   TJP9650  53195    D10L    48.00         30,00Kč
 14   229  Burýšek Miroslav     TJP9900 232896    H10L    69.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: VSP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   418 Kreisinger Vladimir   VSP2900  51731    H75     39.00         30,00Kč
  2   413 Dohnal Josef          VSP4300  51743    H55     90.00         50,00Kč
  3   423 Horinek Jaroslav      VSP5000  51643    H21K    37.00         50,00Kč
  4   412 Dohnalova Dana        VSP5050  51645    D45L    91.00         50,00Kč
  5   427 Pichal Jan            VSP5202  52281    H35L   114.00         50,00Kč
  6   426 Jagerova Marcela      VSP5350 515015    D45L    85.00         50,00Kč
  7   522 Němeček Jan           VSP6201  52282    H21L    92.00         90,00Kč
  8   428 Kozak Petr            VSP6501  51733    H21L    17.00         50,00Kč
  9   422 Cernin Zbynek         VSP6901   4101    H21L   113.00         50,00Kč
 10   425 Cerninova Dagmar      VSP7151  51644    N3      82.00         30,00Kč
 11   415 Horakova Lenka        VSP7255  51728    D21K    20.00         50,00Kč
 12   424 Horak Pavel           VSP7305  51649    H21L   104.00         50,00Kč
 13   417 Baldrianova Bara      VSP7850   9784    D21L    72.00         50,00Kč
 14   416 Neuhauserova LadislavaVSP8151   5641    D21K    44.00         50,00Kč
 15   414 Pichalova Ruzena      VSP8850  52278    D18     67.00         30,00Kč
 16   421 Pichal Miroslav       VSP9000  52269    H16     22.00         30,00Kč
 17   420 Cernin Daniel         VSP9301   4025    H12     14.00         30,00Kč
 18   419 Cernin Ondrej         VSP9601   4026    H10L    39.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      820.00        0.00        0.00        0.00      820.00        0.00     -820.00
 
 
Startovka oddílu: ZAT -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   112 Hrdličková Lidka      ZAT9850        P  HDR     99.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       30.00       20.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBP -                                           8.10.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   476 Strejc Jaroslav       ZBP6100 515124    H35K     6.00         75,00Kč
  2   477 Strejcová Václava     ZBP6150 515194    D35K    19.00         75,00Kč
  3   478 Háněl Jaromír         ZBP6800  53535    H35K    18.00         75,00Kč
  4   479 Jonáš Radek           ZBP6900 515107    H21K    77.00         75,00Kč
  5   480 Hájková Soňa          ZBP6950 515021    D21K    72.00         75,00Kč
  6   474 Toušek Filip          ZBP7102  53586    H21K    49.00         75,00Kč
  7   481 Hánělová Katarína     ZBP7355  53595    D21K    40.00         75,00Kč
  8    89 Dvořák Miroslav       ZBP7601  53581    H21K     1.00         50,00Kč
  9   482 Hájek Adam            ZBP9201 232531    H14     55.00         35,00Kč
 10   483 Strejc Jan            ZBP9500 232538    H10     34.00         30,00Kč
 11   484 Řezník Lukáš          ZBP9601 232539    H10     70.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      670.00        0.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00