Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                   8.10.2005 20:38:17
                                                                                          Gigasport Cup
===ČSOB-MFP==============================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.5km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-84      2-124     3-125     4-132     5-131     6-134     7-100   
  1 Hrabánková Klára            31.09  4.44/4   11.01/1*  13.19/1*  19.41/1*  22.27/1*  26.21/1*  30.13/1*  31.09/1* 
    SK Praga                           4.44/4    6.17/5    2.18/6    6.22/7    2.46/3    3.54/3    3.52/7    0.56/7  
  2 Přibylová Eliška            32.27  4.01/2   14.54/4   16.48/4   21.41/4   23.48/3   27.06/2   31.44/2   32.27/2  
    VŠSK Pedagogická fakul             4.01/2   10.53/7    1.54/2    4.53/2    2.07/2    3.18/2    4.38/8    0.43/1* 
  3 Kožinová Zuzana             33.04  6.39/7   12.31/3   15.17/2   21.33/3   25.56/4   30.06/3   32.12/3   33.04/3  
    SK Praga                           6.39/7    5.52/3    2.46/8    6.16/5    4.23/10   4.10/4    2.06/1*   0.52/4  
  4 Přibíková Johanka           35.23  3.30/1*  11.05/2   15.44/3   20.18/2   23.45/2   31.24/4   34.31/4   35.23/4  
    SK Praga                           3.30/1*   7.35/6    4.39/11   4.34/1*   3.27/5    7.39/9    3.07/2    0.52/4  
  5 Davidová Adéla              36.27 10.18/8   15.43/5   17.37/5   23.45/5   27.02/5   31.55/5   35.33/5   36.27/5  
                                      10.18/8    5.25/2    1.54/2    6.08/4    3.17/4    4.53/5    3.38/6    0.54/6  
  6  Kučerová Barbora           38.35 15.52/11  20.52/9   22.41/8   27.48/7   29.45/6   33.01/6   37.46/6   38.35/6  
    SKOB Slaný                        15.52/11   5.00/1*   1.49/1*   5.07/3    1.57/1*   3.16/1*   4.45/9    0.49/3  
  7  Hanžlová Kateřina          43.39 12.53/10  18.56/7   21.25/6   27.46/6   32.06/7   37.28/7   42.31/7   43.39/7  
    TJ AERO Odolená Voda              12.53/10   6.03/4    2.29/7    6.21/6    4.20/9    5.22/6    5.03/10   1.08/10 
  8 Hejnalová Eva               60.12  4.38/3   17.24/6   21.53/7   44.51/8   48.55/8   55.57/9   59.11/8   60.12/8  
    OK 99 Hradec Králové               4.38/3   12.46/8    4.29/10  22.58/11   4.04/7    7.02/8    3.14/3    1.01/8  
  9  Daridová Petra             61.55  6.14/5   19.57/8   23.25/9   45.05/9   49.38/9   55.06/8   60.50/9   61.55/9  
    SKOB Slaný                         6.14/5   13.43/9    3.28/9   21.40/10   4.33/11   5.28/7    5.44/11   1.05/9  
 10 Řepková Barbora             88.02  6.31/6   52.45/10  54.48/10  62.37/10  66.38/10  83.38/10  87.14/10  88.02/10 
    KOB TRETRA Praha                   6.31/6   46.14/11   2.03/4    7.49/8    4.01/6   17.00/11   3.36/4    0.48/2  
 11 Denková Veronika            94.32 12.30/9   58.43/11  60.46/11  68.36/11  72.40/11  89.37/11  93.13/11  94.32/11 
    SK Praga                          12.30/9   46.13/10   2.03/4    7.50/9    4.04/7   16.57/10   3.36/4    1.19/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.4km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-83      3-87      4-122     5-100   
  1 Nováková Tereza             24.48  3.22/1*   5.30/1*  10.10/1*  19.07/1*  23.46/1*  24.48/1* 
    SK Kotlářka Praha                  3.22/1*   2.08/2    4.40/4    8.57/6    4.39/2    1.02/3  
  2  Čermáková Alžběta          29.43  4.56/5    7.59/3   14.21/4   23.57/4   28.30/2   29.43/2  
    SK Kamenice                        4.56/5    3.03/3    6.22/5    9.36/7    4.33/1*   1.13/6  
  3 Bursová Jana                30.30  4.14/3    9.08/5   12.52/2   20.49/2   29.16/3   30.30/3  
                                       4.14/3    4.54/8    3.44/1*   7.57/1*   8.27/4    1.14/8  
  4 Němcová Barbora             31.17  4.46/4    8.58/4   13.23/3   21.20/3   30.09/4   31.17/4  
                                       4.46/4    4.12/5    4.25/3    7.57/1*   8.49/7    1.08/5  
  5 Slavíková Silvie            35.28  3.27/2    6.47/2   16.54/5   25.39/5   34.22/5   35.28/5  
    SK Praga                           3.27/2    3.20/4   10.07/8    8.45/5    8.43/6    1.06/4  
  6 Hausenblasová Karolína      36.37 10.19/7   15.02/8   19.09/6   27.13/6   35.24/6   36.37/6  
    SK Kamenice                       10.19/7    4.43/7    4.07/2    8.04/3    8.11/3    1.13/6  
  7 Přibylová Anežka            43.41 10.35/8   12.35/7   25.45/8   34.16/7   42.47/7   43.41/7  
    VŠSK Pedagogická fakul            10.35/8    2.00/1*  13.10/9    8.31/4    8.31/5    0.54/1* 
  8 Přibíková Ema               48.40  5.13/6    9.55/6   19.55/7   36.37/8   46.53/8   48.40/8  
    SK Praga                           5.13/6    4.42/6   10.00/7   16.42/9   10.16/8    1.47/9  
  9 Hájková Eliška              61.35 11.46/9   20.15/9   27.51/9   43.41/9   60.35/9   61.35/9  
    SK Zbraslav                       11.46/9    8.29/9    7.36/6   15.50/8   16.54/9    1.00/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.7km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-83      2-116     3-93      4-124     5-125     6-132     7-100   
  1 Kožinová Anna               23.38  4.55/3    7.41/1*   9.58/1*  14.45/1*  16.03/1*  19.47/1*  22.51/1*  23.38/1* 
    SK Praga                           4.55/3    2.46/1*   2.17/5    4.47/15   1.18/4    3.44/4    3.04/10   0.47/3  
  2  Aschermannová Petra        24.16  4.47/2    8.16/2   10.50/2   15.02/2   16.22/2   20.59/3   23.29/2   24.16/2  
    SK Kamenice                        4.47/2    3.29/2    2.34/7    4.12/12   1.20/5    4.37/11   2.30/3    0.47/3  
  3 Křemenová Natálie           24.26  6.32/13  11.11/7   13.21/4   16.00/3   17.22/3   20.57/2   23.31/3   24.26/3  
    SK Praga                           6.32/13   4.39/7    2.10/3    2.39/2    1.22/6    3.35/2    2.34/4    0.55/10 
  4 Rusá Pavla                  25.25  4.55/3    8.54/3   13.46/6   16.32/4   18.07/4   21.41/4   24.27/4   25.25/4  
    Sokol Dobřichovice                 4.55/3    3.59/3    4.52/18   2.46/5    1.35/9    3.34/1*   2.46/7    0.58/15 
  5 Rusá Zuzana                 27.04  6.26/10  10.43/5   13.30/5   16.33/5   18.33/5   22.30/5   26.10/5   27.04/5  
    Sokol Dobřichovice                 6.26/10   4.17/5    2.47/8    3.03/6    2.00/14   3.57/7    3.40/14   0.54/8  
  6 Nešporová Josefina          28.13  5.48/7   15.12/14  17.19/14  19.57/12  21.21/12  25.05/9   27.24/6   28.13/6  
    SK Kamenice                        5.48/7    9.24/16   2.07/1*   2.38/1*   1.24/7    3.44/4    2.19/2    0.49/6  
  7 Dlouhá Hana                 28.39  6.54/14  11.42/8   14.31/9   17.53/8   19.18/7   25.05/9   27.39/7   28.39/7  
    SK Kotlářka Praha                  6.54/14   4.48/9    2.49/9    3.22/9    1.25/8    5.47/16   2.34/4    1.00/16 
  8 Pavlů Kateřina              28.52  5.37/6    9.46/4   13.11/3   17.21/6   19.07/6   24.35/7   27.58/8   28.52/8  
    Sokol Dobřichovice                 5.37/6    4.09/4    3.25/14   4.10/11   1.46/10   5.28/14   3.23/12   0.54/8  
  9 Műcková Barbora             29.12  6.16/9   11.53/10  15.01/10  18.13/9   20.30/10  25.02/8   28.15/9   29.12/9  
    KOB TRETRA Praha                   6.16/9    5.37/10   3.08/12   3.12/7    2.17/16   4.32/10   3.13/11   0.57/13 
 10  Krausová Martina           29.38  6.27/11  11.09/6   14.03/7   17.39/7   19.33/8   24.16/6   28.34/10  29.38/10 
    Sokol Troja                        6.27/11   4.42/8    2.54/11   3.36/10   1.54/12   4.43/12   4.18/18   1.04/19 
 11 Procházková Marie           30.10  5.29/5   12.16/12  15.07/11  19.20/11  21.12/11  26.23/12  29.09/11  30.10/11 
    Sokol Dobřichovice                 5.29/5    6.47/15   2.51/10   4.13/13   1.52/11   5.11/13   2.46/7    1.01/17 
 12  Kozáková Zuzana            30.29  7.24/15  14.02/13  17.17/13  20.36/13  22.37/13  26.46/13  29.44/12  30.29/12 
    SK Kamenice                        7.24/15   6.38/13   3.15/13   3.19/8    2.01/15   4.09/8    2.58/9    0.45/2  
 13 Svobodná Tereza             32.01  4.32/1*  19.07/17  21.16/15  23.58/14  25.15/14  28.50/14  31.06/13  32.01/13 
    SK Kotlářka Praha                  4.32/1*  14.35/17   2.09/2    2.42/3    1.17/3    3.35/2    2.16/1*   0.55/10 
 14 Procházková Kateřina        32.23  7.24/15  11.44/9   14.03/7   18.54/10  20.09/9   25.47/11  31.27/14  32.23/14 
    TJ Loko Beroun                     7.24/15   4.20/6    2.19/6    4.51/16   1.15/1*   5.38/15   5.40/19   0.56/12 
 15  Rafajová Anna              38.22  6.10/8   23.14/18  25.30/18  28.14/18  29.30/16  33.42/15  37.25/15  38.22/15 
    SKOB Slaný                         6.10/8   17.04/18   2.16/4    2.44/4    1.16/2    4.12/9    3.43/15   0.57/13 
 16 Čechmánková Petra           41.52 10.20/17  17.00/15  21.16/15  25.38/16  27.35/15  37.32/17  41.05/16  41.52/16 
    SK OK 24 Praha                    10.20/17   6.40/14   4.16/16   4.22/14   1.57/13   9.57/19   3.33/13   0.47/3  
 17  Valínová Veronika          42.19 12.37/18  18.23/16  22.50/17  27.42/17  30.39/17  37.19/16  41.26/17  42.19/17 
    SK Kamenice                       12.37/18   5.46/12   4.27/17   4.52/17   2.57/17   6.40/17   4.07/17   0.53/7  
 18  Hlubučková Kristýna        43.44  6.29/12  12.12/11  16.09/12  25.05/15  36.25/18  40.17/18  43.00/18  43.44/18 
    SK Kamenice                        6.29/12   5.43/11   3.57/15   8.56/18  11.20/19   3.52/6    2.43/6    0.44/1* 
 19 Němcová Hana           MS   77.54 15.24/19  41.19/19  48.34/19  58.27/19  62.57/19  72.48/19  76.51/19  77.54/19 
                                      15.24/19  25.55/19   7.15/19   9.53/19   4.30/18   9.51/18   4.03/16   1.03/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.3km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-94      2-97      3-83      4-117     5-124     6-123     7-112     8-134     9-100   
  1  Panochová Anna             27.17  3.35/10   6.27/4    9.27/3   12.25/7   16.49/2   17.59/2   21.57/1*  23.40/1*  26.29/1*  27.17/1* 
    SK Kamenice                        3.35/10   2.52/2    3.00/1*   2.58/18   4.24/1*   1.10/1*   3.58/1*   1.43/1*   2.49/13   0.48/5  
  2 Műcková Tereza              28.07  2.52/2    5.52/2    9.18/2   11.22/2   16.12/1*  17.58/1*  22.48/2   24.59/2   27.24/3   28.07/2  
    KOB TRETRA Praha                   2.52/2    3.00/3    3.26/7    2.04/7    4.50/3    1.46/7    4.50/6    2.11/4    2.25/9    0.43/2  
  3 Jozová Magdalena            28.13  3.00/4    6.05/3    9.59/5   11.53/3   17.02/5   18.24/3   23.22/4   25.07/3   27.11/2   28.13/3  
    KOB TRETRA Praha                   3.00/4    3.05/5    3.54/13   1.54/3    5.09/8    1.22/3    4.58/7    1.45/2    2.04/2    1.02/16 
  4 Macková Lucia               28.26  3.15/7    6.32/6    9.55/4   11.55/4   17.20/7   18.50/5   23.08/3   25.19/4   27.31/4   28.26/4  
    SK Kamenice                        3.15/7    3.17/10   3.23/3    2.00/6    5.25/11   1.30/4    4.18/2    2.11/4    2.12/6    0.55/14 
  5 Landovská Anna              30.23  4.01/13   7.02/11  10.25/7   12.18/6   16.56/4   19.46/7   24.27/5   27.34/6   29.34/6   30.23/5  
    SK Praga                           4.01/13   3.01/4    3.23/3    1.53/2    4.38/2    2.50/16   4.41/5    3.07/13   2.00/1*   0.49/7  
  6 Rusá Šárka                  30.48  2.38/1*   5.43/1*   8.47/1*  11.09/1*  16.55/3   18.41/4   25.16/6   27.01/5   29.33/5   30.48/6  
    Sokol Dobřichovice                 2.38/1*   3.05/5    3.04/2    2.22/11   5.46/12   1.46/7    6.35/14   1.45/2    2.32/11   1.15/18 
  7 Neumannová Kateřina         33.05  3.07/5    6.38/7   11.24/11  13.33/11  21.10/11  23.02/11  27.42/10  30.06/8   32.15/7   33.05/7  
    VSK Přírodní vědy UK P             3.07/5    3.31/13   4.46/16   2.09/10   7.37/16   1.52/9    4.40/4    2.24/7    2.09/4    0.50/10 
  8 Mrázová Pavla               33.47  3.13/6    6.41/9   10.28/9   12.14/5   17.19/6   19.02/6   26.22/7   31.02/9   33.06/8   33.47/8  
    Sokol Dobřichovice                 3.13/6    3.28/12   3.47/10   1.46/1*   5.05/7    1.43/6    7.20/17   4.40/16   2.04/2    0.41/1* 
  9 Kouklíková Lucie            34.55  3.29/9    6.38/7   10.27/8   12.52/8   17.52/8   19.51/8   26.49/8   29.21/7   33.49/9   34.55/9  
    KOB TRETRA Praha                   3.29/9    3.09/9    3.49/11   2.25/13   5.00/5    1.59/12   6.58/16   2.32/9    4.28/18   1.06/17 
 10 Procházková Zuzana          36.00  3.53/12   7.00/10  10.57/10  13.19/10  18.42/9   21.30/10  28.08/11  32.02/11  35.12/11  36.00/10 
    TJ Loko Beroun                     3.53/12   3.07/7    3.57/14   2.22/11   5.23/10   2.48/15   6.38/15   3.54/15   3.10/15   0.48/5  
 10 Prouzová Jitka              36.00  3.42/11   7.34/12  11.56/12  14.28/12  21.10/11  23.17/12  28.56/13  31.58/10  35.08/10  36.00/10 
    SK Kotlářka Praha                  3.42/11   3.52/15   4.22/15   2.32/15   6.42/15   2.07/13   5.39/10   3.02/12   3.10/15   0.52/12 
 12  Škvorová Barbora           36.18  2.53/3   11.37/17  15.00/15  16.58/14  22.17/13  23.35/13  28.38/12  33.24/13  35.35/12  36.18/12 
    SK Kamenice                        2.53/3    8.44/17   3.23/3    1.58/5    5.19/9    1.18/2    5.03/8    4.46/17   2.11/5    0.43/2  
 13 Seifertová Magda            36.44  5.33/16  15.04/18  18.27/16  20.23/16  25.20/15  26.54/14  31.19/14  33.38/14  35.55/13  36.44/13 
    SK Kotlářka Praha                  5.33/16   9.31/18   3.23/3    1.56/4    4.57/4    1.34/5    4.25/3    2.19/6    2.17/7    0.49/7  
 14 Platilová Andrea            37.07  3.20/8    6.27/4   10.17/6   13.04/9   19.19/10  21.12/9   26.58/9   33.17/12  36.18/14  37.07/14 
    SKOB Roudnice nad Labe             3.20/8    3.07/7    3.50/12   2.47/17   6.15/13   1.53/11   5.46/11   6.19/18   3.01/14   0.49/7  
 15 Nováková Kateřina           39.33  6.09/18   9.40/15  13.13/13  15.20/13  24.57/14  27.43/15  33.42/15  36.11/15  38.42/15  39.33/15 
    SK Praga                           6.09/18   3.31/13   3.33/8    2.07/9    9.37/18   2.46/14   5.59/12   2.29/8    2.31/10   0.51/11 
 16 Hermannová Anna             40.08  5.29/15  10.52/16  14.34/14  17.14/15  25.48/16  29.00/16  34.14/16  36.58/16  39.16/16  40.08/16 
    KOB TRETRA Praha                   5.29/15   5.23/16   3.42/9    2.40/16   8.34/17   3.12/17   5.14/9    2.44/10   2.18/8    0.52/12 
 17 Šámalová Ludmila            52.14  5.34/17   8.22/14  29.36/17  31.42/17  36.43/17  38.35/17  45.56/17  48.49/17  51.27/17  52.14/17 
    SK Praga                           5.34/17   2.48/1*  21.14/17   2.06/8    5.01/6    1.52/9    7.21/18   2.53/11   2.38/12   0.47/4  
 18  Krausová Barbora           60.05  4.58/14   8.21/13  30.23/18  32.48/18  39.17/18  46.09/18  52.15/18  55.36/18  59.05/18  60.05/18 
    Sokol Troja                        4.58/14   3.23/11  22.02/18   2.25/13   6.29/14   6.52/18   6.06/13   3.21/14   3.29/17   1.00/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.8km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-96      2-135     3-107     4-90      5-92      6-113     7-126     8-75      9-134    10-133    11-100   
  1 Siněňkaja Táňa              32.24  2.55/2    4.58/2    8.50/2   11.31/1*  14.11/2   17.40/1*  19.20/1*  24.02/1*  28.23/1*  30.37/1*  31.36/1*  32.24/1* 
    KOB TRETRA Praha                   2.55/2    2.03/1*   3.52/2    2.41/1*   2.40/11   3.29/1*   1.40/1*   4.42/2    4.21/1*   2.14/1*   0.59/1*   0.48/3  
  2 Ježková Dominika            35.56  2.36/1*   4.51/1*   8.42/1*  12.03/2   14.01/1*  17.47/2   20.28/2   24.58/2   29.25/2   33.48/2   35.01/2   35.56/2  
    SK Praga                           2.36/1*   2.15/2    3.51/1*   3.21/7    1.58/2    3.46/2    2.41/9    4.30/1*   4.27/2    4.23/12   1.13/3    0.55/5  
  3 Tihonová Hana               39.39  3.29/6    5.45/3   10.37/3   13.44/3   15.34/3   20.41/3   23.19/4   29.49/3   34.42/3   37.29/3   38.47/3   39.39/3  
    KOB TRETRA Praha                   3.29/6    2.16/3    4.52/5    3.07/4    1.50/1*   5.07/8    2.38/8    6.30/4    4.53/4    2.47/5    1.18/6    0.52/4  
  4  Janková Helena             40.14  3.23/4    6.06/6   10.45/5   14.00/5   16.52/6   21.29/6   23.36/5   30.06/4   35.28/4   38.04/4   39.17/4   40.14/4  
    TJ AERO Odolená Voda               3.23/4    2.43/7    4.39/3    3.15/6    2.52/12   4.37/5    2.07/4    6.30/4    5.22/6    2.36/2    1.13/3    0.57/8  
  5 Němečková Hana              42.51  3.27/5    6.02/5   10.44/4   13.53/4   16.21/4   21.22/5   23.14/3   32.38/5   37.55/5   40.32/5   41.52/5   42.51/5  
    SK Praga                           3.27/5    2.35/4    4.42/4    3.09/5    2.28/9    5.01/7    1.52/2    9.24/11   5.17/5    2.37/3    1.20/8    0.59/10 
  6 Řehořová Magdaléna          44.08  3.40/7    6.19/7   11.17/6   14.21/6   16.22/5   20.47/4   27.28/9   34.16/7   38.51/6   42.00/6   43.25/6   44.08/6  
    KOB TRETRA Praha                   3.40/7    2.39/5    4.58/6    3.04/3    2.01/3    4.25/4    6.41/13   6.48/7    4.35/3    3.09/6    1.25/10   0.43/2  
  7 Zamazalová Kateřina         45.32  4.02/11   7.02/11  13.14/11  18.05/12  20.30/12  25.47/11  28.31/12  34.42/9   40.44/9   43.21/7   44.33/7   45.32/7  
    KOB TRETRA Praha                   4.02/11   3.00/10   6.12/10   4.51/12   2.25/8    5.17/9    2.44/10   6.11/3    6.02/9    2.37/3    1.12/2    0.59/10 
  8 Jiříková Dana               45.37  4.11/12   6.54/9   12.01/8   15.31/7   18.08/7   22.54/7   25.08/6   34.29/8   39.52/7   43.26/8   44.41/8   45.37/8  
    KOB TRETRA Praha                   4.11/12   2.43/7    5.07/7    3.30/8    2.37/10   4.46/6    2.14/6    9.21/10   5.23/7    3.34/9    1.15/5    0.56/7  
  9  Cincibusová Jana           46.28  4.46/13   7.53/13  14.33/12  17.21/10  19.36/8   25.16/10  27.27/8   34.00/6   40.39/8   44.12/9   45.31/9   46.28/9  
    VŠTJ Stavební fakulta              4.46/13   3.07/11   6.40/12   2.48/2    2.15/5    5.40/11   2.11/5    6.33/6    6.39/11   3.33/8    1.19/7    0.57/8  
 10 Dřínková Mirka              47.32  3.19/3    6.00/4   11.31/7   17.53/11  20.05/11  24.23/8   26.20/7   35.40/10  41.41/10  45.07/10  46.29/10  47.32/10 
    SK Kotlářka Praha                  3.19/3    2.41/6    5.31/8    6.22/14   2.12/4    4.18/3    1.57/3    9.20/9    6.01/8    3.26/7    1.22/9    1.03/13 
 11  Panochová Alžběta          50.37  3.59/10   7.13/12  12.59/10  17.18/8   19.37/9   24.55/9   27.42/10  38.07/12  44.36/11  48.14/11  49.42/11  50.37/11 
    SK Kamenice                        3.59/10   3.14/13   5.46/9    4.19/10   2.19/6    5.18/10   2.47/11  10.25/12   6.29/10   3.38/10   1.28/12   0.55/5  
 12 Kavková Radana              52.38  3.44/8    6.39/8   12.58/9   17.20/9   19.42/10  25.56/12  28.17/11  37.30/11  44.48/12  50.00/12  51.38/12  52.38/12 
    AC Sparta Praha                    3.44/8    2.55/9    6.19/11   4.22/11   2.22/7    6.14/12   2.21/7    9.13/8    7.18/12   5.12/13   1.38/13   1.00/12 
 13 Dudíková Magdalena          86.56  3.51/9    6.58/10  20.39/13  24.39/13  28.42/13  42.07/13  44.58/13  73.18/13  81.07/13  84.53/13  86.20/13  86.56/13 
    TJ Loko Beroun                     3.51/9    3.07/11  13.41/13   4.00/9    4.03/13  13.25/14   2.51/12  28.20/14   7.49/13   3.46/11   1.27/11   0.36/1* 
 14  Dobešová Tereza           105.52 15.55/14  21.34/14  40.19/14  46.14/14  50.44/14  61.41/14  68.58/14  81.02/14  89.17/14 102.53/14 104.37/14 105.52/14 
    SKOB Kralupy nad Vltav            15.55/14   5.39/14  18.45/14   5.55/13   4.30/14  10.57/13   7.17/14  12.04/13   8.15/14  13.36/14   1.44/14   1.15/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.9km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-72      2-79      3-117     4-95      5-116     6-90      7-92      8-119     9-123    10-129    11-112    12-134    13-100   
  1 Svobodná Šárka              33.16  3.52/2    5.11/2    7.06/1*   9.18/1*  12.04/1*  14.00/1*  15.57/1*  18.29/1*  21.57/1*  26.37/1*  28.48/1*  30.34/1*  32.29/1*  33.16/1* 
    SK Kotlářka Praha                  3.52/2    1.19/1*   1.55/2    2.12/2    2.46/2    1.56/1*   1.57/4    2.32/1*   3.28/1*   4.40/1*   2.11/2    1.46/1*   1.55/1*   0.47/5  
  2 Betková Štěpánka            38.45  5.24/6    6.51/5    8.36/4   11.49/4   14.39/3   16.39/2   18.28/2   21.25/2   25.27/2   30.47/2   32.47/2   34.46/2   37.48/2   38.45/2  
    SKOB Roudnice nad Labe             5.24/6    1.27/3    1.45/1*   3.13/7    2.50/4    2.00/2    1.49/2    2.57/3    4.02/3    5.20/2    2.00/1*   1.59/2    3.02/8    0.57/9  
  3 Kettnerová Dana             38.59  3.38/1*   5.01/1*   7.51/3   10.02/2   12.51/2   17.14/4   18.56/4   21.49/3   25.42/3   31.15/3   33.55/3   36.04/3   38.14/3   38.59/3  
    TJ Loko Beroun                     3.38/1*   1.23/2    2.50/6    2.11/1*   2.49/3    4.23/10   1.42/1*   2.53/2    3.53/2    5.33/4    2.40/5    2.09/3    2.10/3    0.45/2  
  4 Choutková Magdalena         40.42  3.52/2    5.47/3    7.46/2   11.13/3   14.39/3   16.40/3   18.55/3   21.58/4   26.12/4   32.50/4   35.06/4   37.53/4   39.58/4   40.42/4  
    Sdružení org.bankovníc             3.52/2    1.55/7    1.59/3    3.27/9    3.26/7    2.01/3    2.15/6    3.03/4    4.14/4    6.38/6    2.16/3    2.47/8    2.05/2    0.44/1* 
  5 Pichalova Ruzena            43.13  4.56/5    6.43/4   10.20/7   13.40/7   16.46/6   19.12/6   21.07/5   24.25/5   28.58/5   34.58/5   37.47/5   40.02/5   42.23/5   43.13/5  
    USK Praha                          4.56/5    1.47/5    3.37/8    3.20/8    3.06/5    2.26/6    1.55/3    3.18/6    4.33/5    6.00/5    2.49/9    2.15/4    2.21/5    0.50/6  
  6 Bělostíková Pavla           48.15  5.31/8    7.07/7    9.57/6   12.41/6   15.49/5   18.41/5   21.32/6   25.00/6   29.35/6   39.52/6   42.29/6   45.01/6   47.29/6   48.15/6  
    Sokol Dobřichovice                 5.31/8    1.36/4    2.50/6    2.44/5    3.08/6    2.52/7    2.51/7    3.28/8    4.35/6   10.17/9    2.37/4    2.32/6    2.28/6    0.46/3  
  7 Setínková Eva               50.47  5.30/7   14.11/10  16.22/10  18.57/10  21.32/10  23.52/10  26.02/9   29.12/7   35.02/8   40.32/7   43.29/7   46.42/7   49.44/7   50.47/7  
    SK Kotlářka Praha                  5.30/7    8.41/10   2.11/4    2.35/4    2.35/1*   2.20/5    2.10/5    3.10/5    5.50/9    5.30/3    2.57/10   3.13/10   3.02/8    1.03/10 
  8 Krejzlová Zuzana            51.51  5.42/10   7.57/9   12.23/9   15.21/9   19.01/7   22.15/7   25.53/7   30.18/9   35.30/9   43.35/8   46.16/8   48.48/8   51.05/8   51.51/8  
    KOB TRETRA Praha                   5.42/10   2.15/8    4.26/10   2.58/6    3.40/8    3.14/8    3.38/8    4.25/10   5.12/7    8.05/7    2.41/6    2.32/6    2.17/4    0.46/3  
  9 Sládková Zuzana             54.06  5.41/9    7.33/8    9.49/5   12.19/5   20.02/9   22.19/8   25.58/8   29.19/8   34.31/7   44.55/9   47.42/9   50.31/9   53.11/9   54.06/9  
                                       5.41/9    1.52/6    2.16/5    2.30/3    7.43/10   2.17/4    3.39/9    3.21/7    5.12/7   10.24/10   2.47/7    2.49/9    2.40/7    0.55/8  
 10  Kudrnáčová Lucie           61.14  4.38/4    6.53/6   11.15/8   14.42/8   19.06/8   23.12/9   32.17/10  35.56/10  42.21/10  50.45/10  53.33/10  56.04/10  60.20/10  61.14/10 
    SK Kamenice                        4.38/4    2.15/8    4.22/9    3.27/9    4.24/9    4.06/9    9.05/10   3.39/9    6.25/10   8.24/8    2.48/8    2.31/5    4.16/10   0.54/7  
     Kohlová Zuzana         DISK       4.26/     6.03/    10.03/    13.31/    16.37/    18.44/    20.45/    35.03/    40.25/    46.39/    49.09/         /    57.22/    58.19/   
    SKOB Kralupy nad Vltav             4.26/     1.37/     4.00/     3.28/     3.06/     2.07/     2.01/    14.18/     5.22/     6.14/     2.30/         /         /     0.57/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         4.6km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-136     2-117     3-88      4-97      5-116     6-114     7-128     8-75      9-130    10-121    11-100   
  1 Dlouhá Veronika             61.25  4.45/2    8.19/2   14.34/2   15.38/2   18.55/2   30.44/2   41.41/2   49.57/2   54.06/1*  58.58/1*  60.35/1*  61.25/1* 
    SK Kotlářka Praha                  4.45/2    3.34/2    6.15/1*   1.04/2    3.17/1*  11.49/2   10.57/2    8.16/1*   4.09/1*   4.52/1*   1.37/1*   0.50/1* 
  2 Antošová Barbora            66.43  4.03/1*   6.56/1*  13.15/1*  14.11/1*  18.04/1*  29.42/1*  39.50/1*  48.35/1*  54.35/2   62.29/2   65.48/2   66.43/2  
    SK Praga                           4.03/1*   2.53/1*   6.19/2    0.56/1*   3.53/2   11.38/1*  10.08/1*   8.45/2    6.00/2    7.54/2    3.19/2    0.55/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        4.0km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-79      2-85      3-107     4-119     5-113     6-120     7-130     8-75      9-111    10-121    11-100   
  1 Kučerová Lada               43.13  3.39/2    6.57/1*  12.18/1*  19.10/1*  21.15/1*  27.30/2   30.43/1*  33.36/1*  37.29/1*  40.45/1*  42.22/1*  43.13/1* 
    SKOB Slaný                         3.39/2    3.18/1*   5.21/2    6.52/1*   2.05/4    6.15/9    3.13/1*   2.53/2    3.53/5    3.16/1*   1.37/2    0.51/3  
  2  Škvorová Zuzana            46.28  3.47/4    7.32/2   13.09/3   20.10/2   22.00/2   27.00/1*  31.24/2   34.24/2   38.04/2   43.55/2   45.35/2   46.28/2  
    SK Kamenice                        3.47/4    3.45/2    5.37/4    7.01/2    1.50/1*   5.00/3    4.24/5    3.00/3    3.40/2    5.51/9    1.40/3    0.53/5  
  3  Cincibusová Ivana          47.16  3.48/5    8.10/4   14.59/5   23.03/4   25.05/4   29.58/4   34.47/4   37.30/3   41.20/3   44.36/3   46.11/3   47.16/3  
    VŠTJ Stavební fakulta              3.48/5    4.22/5    6.49/6    8.04/4    2.02/3    4.53/2    4.49/7    2.43/1*   3.50/3    3.16/1*   1.35/1*   1.05/10 
  4 Horakova Lenka              50.05  3.39/2    7.41/3   12.27/2   20.27/3   22.42/3   28.08/3   33.29/3   37.57/4   41.30/4   47.29/4   49.18/4   50.05/4  
    USK Praha                          3.39/2    4.02/3    4.46/1*   8.00/3    2.15/5    5.26/4    5.21/9    4.28/7    3.33/1*   5.59/10   1.49/5    0.47/2  
  5 Přibíková Monika            50.18  4.33/9    9.58/8   15.56/7   24.01/6   26.32/6   32.03/6   35.26/5   38.35/5   42.27/5   47.38/5   49.26/5   50.18/5  
    SK Praga                           4.33/9    5.25/8    5.58/5    8.05/5    2.31/6    5.31/5    3.23/2    3.09/4    3.52/4    5.11/7    1.48/4    0.52/4  
  6 Neuhauserova Ladislava      52.20  3.27/1*   8.24/6   15.49/6   24.14/7   27.10/7   33.07/7   37.26/7   40.40/6   45.11/6   49.22/6   51.27/6   52.20/6  
    USK Praha                          3.27/1*   4.57/7    7.25/10   8.25/6    2.56/8    5.57/6    4.19/4    3.14/5    4.31/7    4.11/4    2.05/8    0.53/5  
  7 Rosová Hana                 58.38  4.02/6    8.22/5   13.49/4   23.48/5   25.46/5   31.58/5   37.18/6   46.16/7   51.38/7   55.49/7   57.44/7   58.38/7  
    TJ Tatran Kostelec nad             4.02/6    4.20/4    5.27/3    9.59/7    1.58/2    6.12/7    5.20/8    8.58/10   5.22/10   4.11/4    1.55/7    0.54/8  
  8 Hájková Soňa                62.25  4.40/10   9.31/7   16.38/8   34.41/10  37.24/10  41.47/9   45.42/9   49.33/8   53.40/8   59.45/8   61.39/8   62.25/8  
    SK Zbraslav                        4.40/10   4.51/6    7.07/7   18.03/10   2.43/7    4.23/1*   3.55/3    3.51/6    4.07/6    6.05/11   1.54/6    0.46/1* 
  9 Havlíčková  Markéta         63.57  4.24/8   10.50/9   18.03/9   30.10/9   33.10/9   39.23/8   45.23/8   50.40/9   55.33/9   60.35/9   62.57/9   63.57/9  
    TJ Tatran Kostelec nad             4.24/8    6.26/9    7.13/8   12.07/9    3.00/10   6.13/8    6.00/10   5.17/9    4.53/9    5.02/6    2.22/10   1.00/9  
 10 Hánělová Katarína           76.22  4.19/7   11.55/10  19.38/10  29.54/8   32.51/8   48.32/10  53.09/10  62.15/10  67.44/10  72.55/10  75.29/10  76.22/10 
    SK Zbraslav                        4.19/7    7.36/10   7.43/11  10.16/8    2.57/9   15.41/11   4.37/6    9.06/11   5.29/11   5.11/7    2.34/11   0.53/5  
 11  Buková Jana                78.48  4.59/11  16.25/11  23.45/11  43.52/11  47.38/11  54.19/11  61.38/11  66.50/11  71.29/11  75.33/11  77.39/11  78.48/11 
    SKOB Roudnice nad Labe             4.59/11  11.26/11   7.20/9   20.07/11   3.46/11   6.41/10   7.19/11   5.12/8    4.39/8    4.04/3    2.06/9    1.09/11 
     Kuželová Michaela      DISK       8.16/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    43.26/   
    VŠTJ Stavební fakulta              8.16/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        6.1km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-72      3-73      4-117     5-106     6-108     7-74      8-75      9-112    10-113    11-119    12-76     13-77     14-100   
  1 Tichovská Hana              53.18  1.57/8    3.58/9    5.52/5   11.26/12  16.27/3   23.33/3   28.20/2   34.35/1*  37.20/1*  41.56/1*  44.09/1*  47.38/1*  50.56/1*  52.28/1*  53.18/1* 
    SK Praga                           1.57/8    2.01/14   1.54/2    5.34/24   5.01/2    7.06/6    4.47/5    6.15/2    2.45/8    4.36/4    2.13/19   3.29/1*   3.18/1*   1.32/8    0.50/11 
  2 Baldrianova Bara            54.07  1.54/6    3.45/6    6.21/8   10.16/4   17.32/8   24.09/5   29.01/4   35.22/4   37.54/3   42.27/2   44.20/2   48.13/2   51.44/2   53.16/2   54.07/2  
    USK Praha                          1.54/6    1.51/11   2.36/27   3.55/4    7.16/14   6.37/2    4.52/6    6.21/3    2.32/2    4.33/3    1.53/4    3.53/3    3.31/2    1.32/8    0.51/14 
  3 Ryšavá Vendula              55.28  2.01/10   4.29/14   6.42/13  10.35/8   15.29/1*  22.47/1*  27.41/1*  34.50/2   37.38/2   42.33/3   44.27/3   49.03/3   52.54/3   54.36/3   55.28/3  
    SK Praga                           2.01/10   2.28/23   2.13/12   3.53/3    4.54/1*   7.18/7    4.54/8    7.09/9    2.48/9    4.55/6    1.54/5    4.36/12   3.51/11   1.42/17   0.52/18 
  4 Hostomská Jitka             56.15  2.06/14   3.44/5    5.39/2   10.00/2   16.26/2   23.05/2   29.03/5   35.53/5   38.28/5   43.38/4   45.22/4   49.45/4   53.57/4   55.27/4   56.15/4  
    SK Praga                           2.06/14   1.38/3    1.55/4    4.21/11   6.26/6    6.39/3    5.58/26   6.50/5    2.35/4    5.10/10   1.44/2    4.23/11   4.12/16   1.30/6    0.48/6  
  5 Kožinová Jana               58.07  2.07/18   4.39/18   6.56/16  11.54/18  18.23/13  25.28/8   30.39/9   37.59/7   40.36/7   46.20/7   48.16/8   52.15/5   55.53/5   57.19/5   58.07/5  
    SK Praga                           2.07/18   2.32/25   2.17/17   4.58/19   6.29/7    7.05/5    5.11/10   7.20/11   2.37/5    5.44/15   1.56/9    3.59/5    3.38/4    1.26/3    0.48/6  
  6 Kundisch Sieglinde          58.26  2.06/14   3.37/3    5.35/1*   9.16/1*  17.58/12  25.31/9   30.15/8   39.36/11  42.00/9   46.31/8   48.03/7   52.24/6   56.05/6   57.35/6   58.26/6  
                                       2.06/14   1.31/2    1.58/6    3.41/2    8.42/29   7.33/10   4.44/4    9.21/26   2.24/1*   4.31/1*   1.32/1*   4.21/9    3.41/5    1.30/6    0.51/14 
  7 Plochová Dominika           59.01  1.58/9    4.31/15   6.35/10  10.53/9   17.57/11  25.37/10  31.24/11  38.26/8   41.21/8   46.42/9   48.47/9   52.53/8   56.40/7   58.16/7   59.01/7  
    SK Kotlářka Praha                  1.58/9    2.33/26   2.04/7    4.18/9    7.04/10   7.40/12   5.47/23   7.02/7    2.55/12   5.21/12   2.05/14   4.06/6    3.47/7    1.36/10   0.45/2  
  8 Lomáková Iveta              59.10  4.57/40   6.24/33   8.11/25  12.19/19  20.13/19  27.32/15  33.43/17  39.56/13  42.47/13  47.19/10  49.26/11  53.11/9   57.00/8   58.22/8   59.10/8  
    KOB TRETRA Praha                   4.57/40   1.27/1*   1.47/1*   4.08/6    7.54/20   7.19/9    6.11/30   6.13/1*   2.51/10   4.32/2    2.07/16   3.45/2    3.49/9    1.22/1*   0.48/6  
  9 Dlouhá Marie                59.51  1.53/5    4.37/16   6.32/9   10.32/7   16.33/4   25.10/7   29.51/7   36.53/6   39.50/6   44.51/6   46.45/6   52.43/7   57.31/10  59.00/9   59.51/9  
    SK Kotlářka Praha                  1.53/5    2.44/32   1.55/4    4.00/5    6.01/4    8.37/21   4.41/3    7.02/7    2.57/14   5.01/8    1.54/5    5.58/25   4.48/28   1.29/5    0.51/14 
 10 Horová Lenka                60.00  1.49/3    6.13/32   8.07/24  11.36/14  17.13/6   23.45/4   28.23/3   35.18/3   38.17/4   44.17/5   46.11/5   53.53/11  57.29/9   59.07/10  60.00/10 
    SK Praga                           1.49/3    4.24/40   1.54/2    3.29/1*   5.37/3    6.32/1*   4.38/2    6.55/6    2.59/15   6.00/19   1.54/5    7.42/41   3.36/3    1.38/11   0.53/20 
 10 Haluzová Jana               60.00  1.45/1*   3.40/4    5.59/6   11.00/10  21.52/23  28.41/17  33.12/16  39.38/12  42.41/12  47.24/11  49.21/10  53.43/10  57.47/11  59.15/11  60.00/10 
    AC Sparta Praha                    1.45/1*   1.55/12   2.19/19   5.01/21  10.52/38   6.49/4    4.31/1*   6.26/4    3.03/16   4.43/5    1.57/11   4.22/10   4.04/14   1.28/4    0.45/2  
 12 Zelená Lenka                63.40  1.51/4    3.36/2    5.45/4   10.17/6   16.53/5   24.38/6   29.50/6   39.05/9   42.23/10  48.00/12  50.19/12  55.14/12  60.04/12  62.49/12  63.40/12 
    SK Praga                           1.51/4    1.45/8    2.09/9    4.32/12   6.36/8    7.45/13   5.12/11   9.15/24   3.18/21   5.37/14   2.19/23   4.55/15   4.50/29   2.45/41   0.51/14 
 13 Svobodová Jitka             64.09  1.55/7    3.34/1*   5.44/3   10.03/3   17.25/7   25.50/11  31.13/10  41.06/14  43.40/14  49.24/13  51.41/13  56.33/13  62.01/14  63.24/13  64.09/13 
    Sokol Dobřichovice                 1.55/7    1.39/4    2.10/10   4.19/10   7.22/17   8.25/18   5.23/18   9.53/29   2.34/3    5.44/15   2.17/21   4.52/14   5.28/35   1.23/2    0.45/2  
 14 Bochenková Martina          64.39  2.12/23   3.54/7    6.05/7   10.16/4   17.37/9   26.21/12  31.40/12  39.26/10  42.39/11  50.46/15  52.36/15  56.34/14  60.23/13  63.49/14  64.39/14 
    SK Kotlářka Praha                  2.12/23   1.42/6    2.11/11   4.11/7    7.21/16   8.44/22   5.19/15   7.46/13   3.13/20   8.07/36   1.50/3    3.58/4    3.49/9    3.26/43   0.50/11 
 15 Janovská Petra              65.42  2.03/12   4.39/18   6.56/16  11.13/11  18.52/15  26.28/13  32.09/13  41.17/15  44.38/15  49.48/14  52.03/14  58.09/15  62.44/15  64.40/15  65.42/15 
    SK Praga                           2.03/12   2.36/27   2.17/17   4.17/8    7.39/18   7.36/11   5.41/22   9.08/23   3.21/24   5.10/10   2.15/20   6.06/30   4.35/24   1.56/26   1.02/33 
 16 Pokorná Magdalena           65.44  2.40/31   5.21/26   7.50/22  13.53/25  21.55/24  29.54/21  35.48/22  43.26/18  46.47/18  51.53/16  54.33/16  58.51/16  63.05/16  64.49/16  65.44/16 
    SK Praga                           2.40/31   2.41/31   2.29/23   6.03/30   8.02/21   7.59/14   5.54/25   7.38/12   3.21/24   5.06/9    2.40/34   4.18/8    4.14/17   1.44/19   0.55/26 
 17 Nováková Lucie              66.36  2.08/19   4.47/21   7.03/19  11.37/15  18.45/14  27.45/16  33.01/15  43.06/17  46.42/17  52.07/17  55.05/17  59.53/17  63.47/17  65.31/17  66.36/17 
    SK Praga                           2.08/19   2.39/30   2.16/15   4.34/13   7.08/11   9.00/25   5.16/14  10.05/31   3.36/32   5.25/13   2.58/41   4.48/13   3.54/12   1.44/19   1.05/40 
 18 Rančáková Barbora           67.55  2.06/14   4.42/20   7.01/18  11.39/16  17.53/10  26.46/14  32.53/14  42.27/16  46.05/16  53.00/18  55.09/18  60.18/18  64.55/18  66.53/18  67.55/18 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.06/14   2.36/27   2.19/19   4.38/14   6.14/5    8.53/23   6.07/29   9.34/27   3.38/34   6.55/31   2.09/18   5.09/19   4.37/25   1.58/29   1.02/33 
 19 Zelená Magda                69.53  2.06/14   4.24/13   6.40/11  12.38/21  20.57/21  29.29/20  34.41/18  44.20/19  47.43/19  54.00/19  56.28/19  60.45/19  67.04/19  68.51/19  69.53/19 
    SK Praga                           2.06/14   2.18/18   2.16/15   5.58/27   8.19/27   8.32/20   5.12/11   9.39/28   3.23/26   6.17/23   2.28/29   4.17/7    6.19/43   1.47/21   1.02/33 
 20  Dudová Kateřina            70.06  2.03/12   4.18/11   6.42/13  11.42/17  18.52/15  29.56/22  36.36/23  45.21/21  48.39/20  55.31/22  57.37/20  63.04/20  67.23/20  69.10/20  70.06/20 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.03/12   2.15/17   2.24/22   5.00/20   7.10/12  11.04/36   6.40/35   8.45/17   3.18/21   6.52/30   2.06/15   5.27/23   4.19/18   1.47/21   0.56/28 
 21 Piskáčková Zuzana           70.29  2.46/32   5.35/29   8.19/27  13.13/22  20.52/20  29.20/19  35.25/20  45.53/22  49.13/22  55.16/21  58.08/23  63.14/23  67.37/22  69.33/22  70.29/21 
    KOB TRETRA Praha                   2.46/32   2.49/34   2.44/30   4.54/18   7.39/18   8.28/19   6.05/28  10.28/34   3.20/23   6.03/21   2.52/39   5.06/17   4.23/20   1.56/26   0.56/28 
 22 Zelená Radka                70.35  2.10/21   3.54/7    6.40/11  11.28/13  19.46/18  29.08/18  35.00/19  44.59/20  48.49/21  54.39/20  57.38/21  63.04/20  67.32/21  69.32/21  70.35/22 
    SK Praga                           2.10/21   1.44/7    2.46/32   4.48/16   8.18/26   9.22/27   5.52/24   9.59/30   3.50/35   5.50/17   2.59/42   5.26/22   4.28/22   2.00/31   1.03/36 
 23 Macková Lenka               70.39  2.10/21   6.27/34   8.40/29  14.42/27  21.58/25  30.18/23  35.38/21  46.34/24  49.29/23  56.09/23  58.05/22  63.05/22  67.46/23  69.44/23  70.39/23 
    SK Kamenice                        2.10/21   4.17/39   2.13/12   6.02/29   7.16/14   8.20/17   5.20/16  10.56/37   2.55/12   6.40/27   1.56/9    5.00/16   4.41/26   1.58/29   0.55/26 
 24  Piškulová Markéta          72.20  2.19/25   4.23/12   7.16/20  14.36/26  22.47/26  31.45/24  37.48/25  46.49/25  50.17/25  56.35/24  58.58/24  65.00/24  69.47/24  71.27/24  72.20/24 
    TJ AERO Odolená Voda               2.19/25   2.04/15   2.53/34   7.20/39   8.11/23   8.58/24   6.03/27   9.01/21   3.28/31   6.18/24   2.23/27   6.02/29   4.47/27   1.40/13   0.53/20 
 25  Janebová Zuzana            72.23  2.16/24   5.24/27   9.14/32  14.52/28  23.48/27  34.03/28  39.15/26  46.33/23  49.43/24  56.48/25  59.05/25  65.51/25  69.52/25  71.33/25  72.23/25 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.16/24   3.08/36   3.50/43   5.38/25   8.56/31  10.15/31   5.12/11   7.18/10   3.10/19   7.05/33   2.17/21   6.46/35   4.01/13   1.41/15   0.50/11 
 26 Havlíčková Vendula          74.17  3.04/38   4.50/22   7.34/21  12.23/20  19.36/17  31.53/25  37.20/24  49.00/27  52.37/27  57.37/26  59.57/26  66.13/26  71.26/26  73.23/26  74.17/26 
    SK Kotlářka Praha                  3.04/38   1.46/9    2.44/30   4.49/17   7.13/13  12.17/40   5.27/20  11.40/40   3.37/33   5.00/7    2.20/25   6.16/31   5.13/34   1.57/28   0.54/24 
 27 Chloupková Jana             74.39  3.00/36   7.26/38   9.57/36  16.46/34  25.24/31  33.38/27  40.13/27  49.13/28  52.37/27  58.33/27  61.20/27  66.36/27  71.48/27  73.42/27  74.39/27 
    SK Slavia Praha                    3.00/36   4.26/41   2.31/25   6.49/37   8.38/28   8.14/16   6.35/34   9.00/20   3.24/27   5.56/18   2.47/36   5.16/20   5.12/33   1.54/25   0.57/30 
 28 Fišerová Jindřiška          74.46  2.50/33   4.37/16   6.43/15  16.37/33  30.52/39  38.10/34  43.18/33  51.14/30  54.17/30  60.53/30  62.47/30  67.55/28  72.16/28  73.58/28  74.46/28 
    VSK Přírodní vědy UK P             2.50/33   1.47/10   2.06/8    9.54/41  14.15/43   7.18/7    5.08/9    7.56/14   3.03/16   6.36/25   1.54/5    5.08/18   4.21/19   1.42/17   0.48/6  
 29 Košťálová Petra             75.18  1.46/2    4.07/10  12.12/41  17.39/36  26.44/33  34.56/30  40.29/29  48.57/26  52.06/26  59.08/28  61.38/28  68.44/30  72.49/30  74.29/29  75.18/29 
    OK KOURA Praha                     1.46/2    2.21/19   8.05/45   5.27/23   9.05/33   8.12/15   5.33/21   8.28/15   3.09/18   7.02/32   2.30/31   7.06/37   4.05/15   1.40/13   0.49/10 
 30 Kunová Dagmar               75.31  8.38/45  10.38/45  13.00/43  18.54/40  25.56/32  35.48/31  40.40/30  52.02/32  54.54/32  60.54/31  62.58/31  68.57/31  72.44/29  74.37/30  75.31/30 
    VŠTJ Ekonom Praha                  8.38/45   2.00/13   2.22/21   5.54/26   7.02/9    9.52/29   4.52/6   11.22/38   2.52/11   6.00/19   2.04/13   5.59/26   3.47/7    1.53/24   0.54/24 
 31 Zelená Markéta              76.00  2.33/28   6.08/31   8.44/30  13.27/24  21.43/22  32.32/26  40.18/28  49.37/29  53.39/29  59.50/29  62.09/29  68.25/29  72.51/31  74.56/31  76.00/31 
    SK Praga                           2.33/28   3.35/37   2.36/27   4.43/15   8.16/25  10.49/35   7.46/42   9.19/25   4.02/39   6.11/22   2.19/23   6.16/31   4.26/21   2.05/32   1.04/38 
 32  Borovičková Lenka          77.07  2.01/10  10.02/43  12.32/42  18.53/39  27.47/35  37.56/33  43.17/32  51.55/31  54.34/31  61.13/32  63.12/32  70.57/32  74.39/32  76.20/32  77.07/32 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.01/10   8.01/45   2.30/24   6.21/31   8.54/30  10.09/30   5.21/17   8.38/16   2.39/7    6.39/26   1.59/12   7.45/42   3.42/6    1.41/15   0.47/5  
 33 Jensch Carmen               80.16  2.08/19   7.01/36   9.16/33  21.01/42  30.14/38  39.21/35  44.46/35  53.52/35  57.19/35  64.00/34  66.07/33  72.06/33  77.36/33  79.23/33  80.16/33 
                                       2.08/19   4.53/43   2.15/14  11.45/44   9.13/35   9.07/26   5.25/19   9.06/22   3.27/30   6.41/28   2.07/16   5.59/26   5.30/36   1.47/21   0.53/20 
 34 Haňkovská Jana              82.08  2.30/27   4.53/23   9.40/34  16.12/31  25.21/30  35.51/32  43.35/34  52.20/33  55.45/33  63.31/33  66.19/34  73.57/34  78.49/34  81.08/34  82.08/34 
    SK Praga                           2.30/27   2.23/20   4.47/44   6.32/34   9.09/34  10.30/33   7.44/41   8.45/17   3.25/28   7.46/35   2.48/37   7.38/39   4.52/30   2.19/37   1.00/31 
 35 Poborská Helena             84.46  2.29/26   6.40/35   9.52/35  16.20/32  32.09/42  41.51/39  49.24/39  58.18/37  60.55/36  67.46/36  70.11/36  75.29/35  82.15/36  83.54/36  84.46/35 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.29/26   4.11/38   3.12/38   6.28/32  15.49/44   9.42/28   7.33/38   8.54/19   2.37/5    6.51/29   2.25/28   5.18/21   6.46/45   1.39/12   0.52/18 
 36 Dvořáková Ladislava         84.49  3.02/37   5.25/28   8.31/28  14.59/29  24.12/28  34.43/29  42.23/31  52.37/34  56.36/34  67.06/35  69.56/35  76.35/36  81.36/35  83.45/35  84.49/36 
    SK Praga                           3.02/37   2.23/20   3.06/37   6.28/32   9.13/35  10.31/34   7.40/39  10.14/32   3.59/37  10.30/42   2.50/38   6.39/33   5.01/32   2.09/34   1.04/38 
 37  Švejcarová Daniela         86.31  7.34/44  10.20/44  13.37/45  19.38/41  27.48/36  40.10/36  47.05/36  57.54/36  61.53/37  68.58/37  71.19/37  77.18/37  82.53/37  85.11/37  86.31/37 
    TJ Spartak První Brněn             7.34/44   2.46/33   3.17/39   6.01/28   8.10/22  12.22/41   6.55/36  10.49/36   3.59/37   7.05/33   2.21/26   5.59/26   5.35/39   2.18/36   1.20/45 
 38  Karasová Jana              92.19  2.39/30   5.41/30   9.01/31  21.55/44  33.41/44  44.00/43  50.30/43  61.14/39  64.40/38  73.47/38  76.25/38  84.05/38  89.01/38  91.13/38  92.19/38 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.39/30   3.02/35   3.20/40  12.54/45  11.46/40  10.19/32   6.30/33  10.44/35   3.26/29   9.07/38   2.38/33   7.40/40   4.56/31   2.12/35   1.06/42 
 39 Bartošová Zdeňka            93.11  6.40/43   8.19/40  11.06/39  21.25/43  32.45/43  43.57/42  50.18/41  62.12/41  66.27/40  74.56/39  77.37/39  84.31/39  90.26/39  92.33/39  93.11/39 
    OK KOURA Praha                     6.40/43   1.39/4    2.47/33  10.19/42  11.20/39  11.12/37   6.21/31  11.54/41   4.15/43   8.29/37   2.41/35   6.54/36   5.55/41   2.07/33   0.38/1* 
 40  Cabrnochová Eva            96.09  6.26/42   8.55/41  11.33/40  18.33/38  31.39/40  43.36/41  50.00/40  60.23/38  64.41/39  78.30/42  80.58/41  86.43/40  91.13/40  95.16/40  96.09/40 
    TJ Sparta Doly Kladno              6.26/42   2.29/24   2.38/29   7.00/38  13.06/42  11.57/38   6.24/32  10.23/33   4.18/44  13.49/44   2.28/29   5.45/24   4.30/23   4.03/44   0.53/20 
 41 Pinkavová Zdeňka            97.00  2.51/34   7.22/37  10.54/38  17.41/37  29.55/37  42.23/40  50.22/42  63.08/43  67.18/43  76.52/40  81.17/42  87.57/41  93.31/41  95.53/41  97.00/41 
    SK Praga                           2.51/34   4.31/42   3.32/41   6.47/36  12.14/41  12.28/42   7.59/43  12.46/43   4.10/40   9.34/39   4.25/44   6.40/34   5.34/38   2.22/39   1.07/43 
 42 Chaloupková Marie          102.35  5.41/41   8.04/39  10.35/37  17.07/35  27.27/34  40.14/37  47.41/37  62.57/42  67.07/42  83.04/44  86.05/44  93.15/44  98.55/43 101.24/42 102.35/42 
    SK Slavia Praha                    5.41/41   2.23/20   2.31/25   6.32/34  10.20/37  12.47/43   7.27/37  15.16/45   4.10/40  15.57/45   3.01/43   7.10/38   5.40/40   2.29/40   1.11/44 
 43 Stehnová Stanislava        103.53  2.36/29   5.13/25   8.14/26  15.40/30  24.44/29  40.44/38  49.16/38  61.20/40  66.38/41  77.55/41  80.50/40  92.47/43  99.32/44 102.48/43 103.53/43 
    SK Kotlářka Praha                  2.36/29   2.37/29   3.01/35   7.26/40   9.04/32  16.00/44   8.32/45  12.04/42   5.18/45  11.17/43   2.55/40  11.57/45   6.45/44   3.16/42   1.05/40 
 44 Kolářová Petra             104.57  3.22/39   9.26/42  13.10/44  23.51/45  32.02/41  44.17/44  51.57/44  64.58/44  68.51/44  78.44/43  81.18/43  92.30/42  98.44/42 103.57/44 104.57/44 
    KČT Aš                             3.22/39   6.04/44   3.44/42  10.41/43   8.11/23  12.15/39   7.40/39  13.01/44   3.53/36   9.53/41   2.34/32  11.12/44   6.14/42   5.13/45   1.00/31 
 45  Brumková Kristýna         112.06  2.52/35   4.58/24   8.03/23  13.20/23  37.14/45  54.17/45  62.24/45  73.53/45  78.03/45  87.53/45  92.56/45 103.11/45 108.43/45 111.03/45 112.06/45 
    TJ Sparta Doly Kladno              2.52/35   2.06/16   3.05/36   5.17/22  23.54/45  17.03/45   8.07/44  11.29/39   4.10/40   9.50/40   5.03/45  10.15/43   5.32/37   2.20/38   1.03/36 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35K        3.4km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-116     3-95      4-119     5-113     6-123     7-130     8-111     9-134    10-77     11-100   
  1 Hrdličková Ludmila          42.49  7.18/12  10.46/12  14.12/9   18.22/7   20.34/7   25.46/5   29.52/3   34.07/2   36.52/2   39.28/1*  41.44/1*  42.49/1* 
    VSK Přírodní vědy UK P             7.18/12   3.28/1*   3.26/1*   4.10/1*   2.12/2    5.12/2    4.06/1*   4.15/1*   2.45/4    2.36/3    2.16/6    1.05/5  
  2 Nováková Lenka              43.16  4.03/11   7.39/6   11.31/6   16.04/4   18.20/2   23.32/2   28.30/1*  34.49/3   37.45/3   40.09/2   42.08/2   43.16/2  
    SK Praga                           4.03/11   3.36/5    3.52/2    4.33/2    2.16/4    5.12/2    4.58/2    6.19/9    2.56/7    2.24/1*   1.59/4    1.08/8  
  3 Strejcová Václava           45.27  2.53/3    7.01/4   11.12/5   16.01/3   18.43/3   25.05/4   31.10/5   36.17/4   39.19/6   42.01/3   44.33/3   45.27/3  
    SK Zbraslav                        2.53/3    4.08/8    4.11/5    4.49/4    2.42/9    6.22/7    6.05/7    5.07/3    3.02/9    2.42/4    2.32/7    0.54/2  
  4 Seifertová Jana             47.03  3.07/4    6.39/3   11.08/4   16.22/5   18.54/4   24.57/3   31.02/4   36.26/5   39.14/5   42.51/4   45.39/4   47.03/4  
    SK Kotlářka Praha                  3.07/4    3.32/4    4.29/6    5.14/6    2.32/6    6.03/6    6.05/7    5.24/8    2.48/6    3.37/6    2.48/11   1.24/12 
  5 Kohoutová Pavla             48.34  3.42/7    8.12/9   13.08/7   18.22/7   20.43/8   26.22/6   31.51/6   37.02/6   38.53/4   46.00/5   47.37/5   48.34/5  
    TJ Tatran Kostelec nad             3.42/7    4.30/10   4.56/8    5.14/6    2.21/5    5.39/5    5.29/4    5.11/4    1.51/1*   7.07/9    1.37/1*   0.57/4  
  6  Freyová Michaela           49.12  3.46/9    7.46/7   15.59/11  21.20/10  23.54/9   29.05/9   34.14/8   40.50/9   43.31/9   46.04/6   48.03/6   49.12/6  
    SKOB Kralupy nad Vltav             3.46/9    4.00/7    8.13/13   5.21/9    2.34/7    5.11/1*   5.09/3    6.36/10   2.41/3    2.33/2    1.59/4    1.09/9  
  7 Hrabánková Ilona            50.09  2.48/2    6.18/2   10.10/1*  15.06/1*  17.20/1*  22.32/1*  28.30/1*  32.55/1*  35.25/1*  46.23/7   49.02/7   50.09/7  
    SK Praga                           2.48/2    3.30/3    3.52/2    4.56/5    2.14/3    5.12/2    5.58/6    4.25/2    2.30/2   10.58/13   2.39/10   1.07/7  
  8 Nováková Renata             51.50  2.30/1*   5.59/1*  10.35/2   17.35/6   19.43/6   28.04/7   33.39/7   39.00/7   41.45/7   48.59/8   50.45/8   51.50/8  
    SK Kotlářka Praha                  2.30/1*   3.29/2    4.36/7    7.00/12   2.08/1*   8.21/11   5.35/5    5.21/5    2.45/4    7.14/10   1.46/3    1.05/5  
  9  Čermáková Gabriela         54.40  3.25/6    7.05/5   11.03/3   15.42/2   19.18/5   28.08/8   34.34/9   39.56/8   42.53/8   52.07/9   53.47/9   54.40/9  
    SK Kamenice                        3.25/6    3.40/6    3.58/4    4.39/3    3.36/10   8.50/12   6.26/9    5.22/7    2.57/8    9.14/12   1.40/2    0.53/1* 
 10 Čápová Irena                58.35  3.51/10   8.17/10  13.33/8   19.16/9   27.47/11  34.50/11  41.37/10  46.58/10  50.36/10  54.16/10  57.22/10  58.35/10 
    AC Sparta Praha                    3.51/10   4.26/9    5.16/9    5.43/10   8.31/13   7.03/10   6.47/10   5.21/5    3.38/13   3.40/7    3.06/12   1.13/10 
 11 Němcová Jana                60.31  7.35/13  12.10/13  17.46/13  23.04/12  27.57/12  34.43/10  42.08/11  50.03/11  53.22/11  56.40/11  59.13/11  60.31/11 
    SK Kotlářka Praha                  7.35/13   4.35/11   5.36/10   5.18/8    4.53/11   6.46/9    7.25/12   7.55/11   3.19/10   3.18/5    2.33/8    1.18/11 
 12 Rusá Lenka                  63.41  3.10/5    8.01/8   14.29/10  21.26/11  24.06/10  35.11/12  43.39/12  51.55/12  55.29/12  60.10/12  62.47/12  63.41/12 
    Sokol Dobřichovice                 3.10/5    4.51/12   6.28/12   6.57/11   2.40/8   11.05/13   8.28/13   8.16/12   3.34/12   4.41/8    2.37/9    0.54/2  
 13 Bitterová Eva               80.41  3.45/8   10.15/11  16.32/12  28.13/13  35.17/13  41.55/13  49.15/13  62.54/13  66.25/13  74.16/13  78.46/13  80.41/13 
    TJ Tatran Kostelec nad             3.45/8    6.30/13   6.17/11  11.41/13   7.04/12   6.38/8    7.20/11  13.39/13   3.31/11   7.51/11   4.30/13   1.55/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35L        4.4km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-117     2-78      3-73      4-103     5-105     6-106     7-91      8-119     9-123    10-112    11-77     12-100   
  1  Semíková Eva               48.36  3.15/1*   6.32/2    8.37/2   11.55/2   19.05/3   25.27/4   32.49/2   36.16/2   40.19/1*  44.00/1*  45.52/1*  47.39/1*  48.36/1* 
    SK Kamenice                        3.15/1*   3.17/4    2.05/17   3.18/1*   7.10/6    6.22/9    7.22/3    3.27/4    4.03/2    3.41/1*   1.52/1*   1.47/5    0.57/10 
  2 Neumannová Renata           50.00  3.17/2    6.21/1*   7.51/1*  11.24/1*  18.21/2   24.05/1*  32.49/2   36.22/3   40.53/3   44.51/3   46.58/2   48.55/2   50.00/2  
    VSK Přírodní vědy UK P             3.17/2    3.04/1*   1.30/2    3.33/5    6.57/5    5.44/3    8.44/9    3.33/5    4.31/5    3.58/5    2.07/3    1.57/13   1.05/20 
  3 Lohrová Hana                50.24  3.54/4    7.10/3    8.51/3   12.28/3   18.08/1*  24.06/2   32.06/1*  35.25/1*  40.24/2   44.48/2   48.02/3   49.33/3   50.24/3  
    AC Sparta Praha                    3.54/4    3.16/3    1.41/6    3.37/7    5.40/1*   5.58/7    8.00/7    3.19/2    4.59/13   4.24/10   3.14/18   1.31/1*   0.51/4  
  4 Tichovská Jitka             51.50  4.00/6    7.54/5    9.23/5   12.55/5   19.10/4   24.53/3   33.04/4   36.37/4   42.34/4   46.55/4   49.02/4   50.48/4   51.50/4  
    SK Praga                           4.00/6    3.54/9    1.29/1*   3.32/3    6.15/2    5.43/2    8.11/8    3.33/5    5.57/22   4.21/9    2.07/3    1.46/4    1.02/13 
  5 Havelková Eva               55.07  4.43/12   8.11/6   10.19/6   15.29/14  23.22/10  29.30/8   36.39/6   40.21/6   44.52/6   48.33/5   52.16/5   54.04/5   55.07/5  
    TJ Loko Beroun                     4.43/12   3.28/5    2.08/18   5.10/21   7.53/12   6.08/8    7.09/1*   3.42/8    4.31/5    3.41/1*   3.43/21   1.48/6    1.03/14 
  6  Kozáková Dita              56.16  3.53/3    8.24/7   10.50/7   14.47/6   21.03/5   28.22/5   37.09/7   41.23/7   46.20/7   50.39/7   53.02/6   55.17/6   56.16/6  
    SK Kamenice                        3.53/3    4.31/14   2.26/21   3.57/10   6.16/3    7.19/16   8.47/10   4.14/14   4.57/11   4.19/8    2.23/10   2.15/19   0.59/12 
  7  Svitáková Ivana            57.12  4.19/7    9.30/13  11.01/8   15.05/9   21.30/6   28.22/5   35.58/5   39.23/5   43.29/5   49.06/6   54.25/7   56.24/7   57.12/7  
    SKP OLYMP Praha                    4.19/7    5.11/21   1.31/3    4.04/11   6.25/4    6.52/13   7.36/5    3.25/3    4.06/3    5.37/20   5.19/24   1.59/14   0.48/2  
  8 Procházková Pavlína         57.39  6.42/21  11.11/20  12.49/17  17.56/18  25.57/16  32.28/12  39.42/9   43.58/11  47.41/8   52.39/9   54.54/8   56.47/8   57.39/8  
    TJ Loko Beroun                     6.42/21   4.29/12   1.38/5    5.07/20   8.01/14   6.31/11   7.14/2    4.16/15   3.43/1*   4.58/13   2.15/7    1.53/8    0.52/6  
  9 Smolková Alena              57.58  5.53/18   9.46/14  11.23/12  15.07/10  26.38/17  32.27/11  40.01/10  43.07/9   47.43/9   51.36/8   55.08/9   57.02/9   57.58/9  
    SK Praga                           5.53/18   3.53/8    1.37/4    3.44/8   11.31/23   5.49/4    7.34/4    3.06/1*   4.36/8    3.53/3    3.32/20   1.54/10   0.56/8  
 10 Mrázová Pavla               58.50  5.56/19  10.25/16  12.06/14  15.28/12  22.41/7   30.39/10  40.08/11  43.52/10  48.56/10  54.02/10  56.14/10  58.04/10  58.50/10 
    Sokol Dobřichovice                 5.56/19   4.29/12   1.41/6    3.22/2    7.13/7    7.58/20   9.29/17   3.44/10   5.04/14   5.06/15   2.12/6    1.50/7    0.46/1* 
 11 Hejnalová Hana              61.30  8.21/23  11.35/22  13.46/22  18.08/20  25.21/14  32.54/14  41.58/14  45.36/12  50.33/11  55.56/12  58.24/12  60.26/11  61.30/11 
    OK 99 Hradec Králové               8.21/23   3.14/2    2.11/19   4.22/15   7.13/7    7.33/18   9.04/14   3.38/7    4.57/11   5.23/17   2.28/11   2.02/16   1.04/16 
 12 Landovská Ivana             62.09  5.15/16   9.14/11  11.26/13  15.02/8   22.48/8   30.30/9   43.22/16  47.05/15  52.10/14  56.15/13  59.10/13  61.05/12  62.09/12 
    SK Praga                           5.15/16   3.59/10   2.12/20   3.36/6    7.46/10   7.42/19  12.52/24   3.43/9    5.05/15   4.05/6    2.55/15   1.55/11   1.04/16 
 13 Komersová Jana              62.42  5.02/14  11.01/19  13.00/18  17.05/15  25.03/13  32.31/13  41.53/13  46.23/14  52.01/13  56.59/14  59.34/14  61.38/13  62.42/13 
    TJ Tatran Kostelec nad             5.02/14   5.59/24   1.59/14   4.05/12   7.58/13   7.28/17   9.22/16   4.30/19   5.38/18   4.58/13   2.35/12   2.04/17   1.04/16 
 14 Procházková Miluše          63.13  5.51/17  11.20/21  13.09/19  17.21/17  27.23/18  33.01/15  41.00/12  45.56/13  50.47/12  54.53/11  58.01/11  62.17/14  63.13/14 
    Sokol Dobřichovice                 5.51/17   5.29/22   1.49/13   4.12/13  10.02/19   5.38/1*   7.59/6    4.56/22   4.51/9    4.06/7    3.08/17   4.16/24   0.56/8  
 15  Kohlová Alena              63.36  8.58/24  12.45/24  14.31/23  19.46/22  28.36/21  34.27/17  43.18/15  48.14/16  52.46/16  58.19/16  61.04/16  62.39/15  63.36/15 
    SKOB Kralupy nad Vltav             8.58/24   3.47/7    1.46/10   5.15/22   8.50/16   5.51/5    8.51/11   4.56/22   4.32/7    5.33/19   2.45/14   1.35/2    0.57/10 
 16 Sládková Eva                63.57  4.42/11   9.13/10  13.41/21  17.59/19  28.01/20  34.41/18  44.18/18  48.34/17  53.30/17  58.03/15  60.22/15  62.42/16  63.57/16 
                                       4.42/11   4.31/14   4.28/25   4.18/14  10.02/19   6.40/12   9.37/18   4.16/15   4.56/10   4.33/11   2.19/9    2.20/20   1.15/25 
 17 Havlíčková Jindra           64.22  4.41/10   9.17/12  11.02/9   15.26/11  23.06/9   28.59/7   38.05/8   41.56/8   52.12/15  59.06/17  61.17/17  63.10/17  64.22/17 
    TJ Tatran Kostelec nad             4.41/10   4.36/16   1.45/9    4.24/17   7.40/9    5.53/6    9.06/15   3.51/11  10.16/25   6.54/23   2.11/5    1.53/8    1.12/24 
 18 Dudová Hana                 67.09  4.29/9    9.06/9   11.05/11  15.28/12  24.51/12  34.07/16  43.53/17  48.45/18  54.31/18  60.20/18  64.05/18  66.01/18  67.09/18 
    SK Kotlářka Praha                  4.29/9    4.37/17   1.59/14   4.23/16   9.23/18   9.16/22   9.46/19   4.52/21   5.46/20   5.49/22   3.45/22   1.56/12   1.08/22 
 19 Hamáčková Eva               68.34  4.25/8    9.05/8   11.04/10  14.57/7   23.59/11  38.52/21  47.48/20  52.11/20  58.05/20  62.44/19  65.19/19  67.31/19  68.34/19 
    TJ Loko Beroun                     4.25/8    4.40/18   1.59/14   3.53/9    9.02/17  14.53/24   8.56/12   4.23/18   5.54/21   4.39/12   2.35/12   2.12/18   1.03/14 
 20 Tihonová Jindra             71.45  4.52/13  10.44/17  12.32/16  25.04/24  32.50/23  39.54/22  51.36/22  55.54/22  61.02/22  66.15/22  68.30/21  70.52/20  71.45/20 
    KOB TRETRA Praha                   4.52/13   5.52/23   1.48/11  12.32/25   7.46/10   7.04/14  11.42/23   4.18/17   5.08/16   5.13/16   2.15/7    2.22/21   0.53/7  
 21 Kavková Dana                72.23  3.57/5    7.38/4    9.22/4   12.54/4   25.27/15  47.00/24  55.57/23  59.51/23  64.02/23  67.55/23  69.58/22  71.35/21  72.23/21 
    AC Sparta Praha                    3.57/5    3.41/6    1.44/8    3.32/3   12.33/24  21.33/25   8.57/13   3.54/12   4.11/4    3.53/3    2.03/2    1.37/3    0.48/2  
 22 Dlouhá Jana                 73.48  5.13/15   9.59/15  12.31/15  17.17/16  27.51/19  34.56/19  45.03/19  51.03/19  56.44/19  63.45/20  67.13/20  72.40/22  73.48/22 
    SK Kotlářka Praha                  5.13/15   4.46/19   2.32/22   4.46/19  10.34/22   7.05/15  10.07/20   6.00/25   5.41/19   7.01/24   3.28/19   5.27/25   1.08/22 
 23 Setínková Zuzana            74.55  8.05/22  12.16/23  14.53/24  20.09/23  28.41/22  35.07/20  50.28/21  54.41/21  59.54/21  65.21/21  72.04/23  74.04/23  74.55/23 
    SK Kotlářka Praha                  8.05/22   4.11/11   2.37/23   5.16/23   8.32/15   6.26/10  15.21/25   4.13/13   5.13/17   5.27/18   6.43/25   2.00/15   0.51/4  
 24 Mudrová Martina             83.27  6.02/20  10.55/18  13.39/20  19.18/21  35.06/24  45.49/23  56.46/24  61.57/24  68.33/24  75.38/24  79.48/24  82.23/24  83.27/24 
    TJ Sokol Hostivice                 6.02/20   4.53/20   2.44/24   5.39/24  15.48/25  10.43/23  10.57/22   5.11/24   6.36/23   7.05/25   4.10/23   2.35/23   1.04/16 
 25 Čechmánková Helena          89.41 12.10/25  28.41/25  30.29/25  35.06/25  45.15/25  53.49/25  64.36/25  69.07/25  77.21/25  83.07/25  86.12/25  88.36/25  89.41/25 
    SK OK 24 Praha                    12.10/25  16.31/25   1.48/11   4.37/18  10.09/21   8.34/21  10.47/21   4.31/20   8.14/24   5.46/21   3.05/16   2.24/22   1.05/20 
    Slavíková Kateřina      DISK-LIM.  4.41/     8.37/    10.28/    14.56/         /         /         /         /         /         /         /         /   340.26/   
    SK Praga                           4.41/     3.56/     1.51/     4.28/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45L        3.4km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-116     3-95      4-119     5-113     6-123     7-130     8-111     9-134    10-77     11-100   
  1  Cabrnochová Hana           36.43  2.43/2    6.04/2   10.21/2   14.01/2   15.52/2   20.38/2   25.03/2   28.57/2   31.23/2   34.11/2   35.53/1*  36.43/1* 
    TJ Sparta Doly Kladno              2.43/2    3.21/2    4.17/3    3.40/1*   1.51/1*   4.46/1*   4.25/2    3.54/1*   2.26/2    2.48/2    1.42/1*   0.50/1* 
  2 Dohnalova Dana              37.25  2.33/1*   5.51/1*   9.16/1*  13.12/1*  15.18/1*  20.37/1*  24.29/1*  28.31/1*  30.55/1*  34.08/1*  36.16/2   37.25/2  
    USK Praha                          2.33/1*   3.18/1*   3.25/1*   3.56/2    2.06/2    5.19/2    3.52/1*   4.02/2    2.24/1*   3.13/4    2.08/3    1.09/5  
  3 Stehnová Hana               42.16  3.01/4    6.28/3   10.39/3   14.52/3   17.13/3   24.00/3   29.08/3   34.03/3   36.49/3   39.32/3   41.21/3   42.16/3  
    SK Kotlářka Praha                  3.01/4    3.27/3    4.11/2    4.13/3    2.21/3    6.47/5    5.08/3    4.55/3    2.46/3    2.43/1*   1.49/2    0.55/2  
  4  Wolkerová Dagmar           48.23  3.00/3    6.57/4   11.51/4   16.27/4   19.23/4   24.52/4   30.43/4   35.44/4   41.09/4   44.12/4   47.25/4   48.23/4  
    Sokol Troja                        3.00/3    3.57/4    4.54/5    4.36/4    2.56/4    5.29/3    5.51/4    5.01/4    5.25/7    3.03/3    3.13/7    0.58/3  
  5 Dlasková Anna               53.11  3.05/5    8.24/5   13.05/5   18.27/5   22.12/5   27.43/5   33.36/5   41.29/5   44.41/5   49.41/5   52.07/5   53.11/5  
    SK Kotlářka Praha                  3.05/5    5.19/5    4.41/4    5.22/5    3.45/6    5.31/4    5.53/5    7.53/6    3.12/5    5.00/6    2.26/4    1.04/4  
  6 Syslová Drahomíra           63.30  3.47/6    9.44/6   21.26/6   27.56/6   31.26/6   38.30/6   45.38/6   52.22/6   55.46/6   59.15/6   62.06/6   63.30/6  
    SK Praga                           3.47/6    5.57/7   11.42/6    6.30/6    3.30/5    7.04/6    7.08/6    6.44/5    3.24/6    3.29/5    2.51/5    1.24/7  
  7 Jagerova Marcela            92.12  4.00/7    9.45/7   24.07/7   34.50/7   39.56/7   49.24/7   63.24/7   77.15/7   80.21/7   87.51/7   90.51/7   92.12/7  
    USK Praha                          4.00/7    5.45/6   14.22/7   10.43/7    5.06/7    9.28/7   14.00/7   13.51/7    3.06/4    7.30/7    3.00/6    1.21/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.5km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-116     2-91      3-119     4-123     5-132     6-134     7-100   
  1  Ryšavá Lubomíra            34.30  6.23/1*   8.51/1*  14.06/1*  19.39/1*  21.44/1*  30.41/2   33.39/1*  34.30/1* 
    Sokol Troja                        6.23/1*   2.28/2    5.15/2    5.33/2    2.05/1*   8.57/3    2.58/1*   0.51/1* 
  2 Lohrová Jarmila             35.06  8.15/2   10.26/2   14.59/2   20.14/2   22.20/2   30.23/1*  34.05/2   35.06/2  
    AC Sparta Praha                    8.15/2    2.11/1*   4.33/1*   5.15/1*   2.06/2    8.03/1*   3.42/2    1.01/2  
  3  Šťovíčková Zdena st.       48.54  8.43/3   12.03/3   21.00/3   31.14/3   34.42/3   43.12/3   47.26/3   48.54/3  
    TJ Dopravní podniky Pr             8.43/3    3.20/3    8.57/3   10.14/3    3.28/3    8.30/2    4.14/3    1.28/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.1km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-95      2-93      3-119     4-123     5-112     6-133     7-100   
  1  Burýšková Věra             35.52  2.50/1*   6.43/1*  12.29/1*  19.58/1*  28.48/1*  32.28/1*  34.31/1*  35.52/1* 
    Sokol Troja                        2.50/1*   3.53/1*   5.46/1*   7.29/1*   8.50/1*   3.40/1*   2.03/1*   1.21/1* 
  2 Dolečková Míla              55.29  8.19/3   16.55/3   23.46/3   35.16/3   46.47/2   51.11/2   53.34/2   55.29/2  
    Sokol Troja                        8.19/3    8.36/3    6.51/2   11.30/3   11.31/2    4.24/2    2.23/2    1.55/2  
  3 Lejsková Jiřina             64.43  4.15/2   12.06/2   19.29/2   29.38/2   54.54/3   60.04/3   62.37/3   64.43/3  
    TJ Tempo Praha                     4.15/2    7.51/2    7.23/3   10.09/2   25.16/3    5.10/3    2.33/3    2.06/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.5km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-84      2-124     3-125     4-132     5-131     6-134     7-100   
  1 Komers Jan                  27.57  6.31/10  11.32/4   13.21/3   18.18/1*  20.45/1*  24.42/1*  26.59/1*  27.57/1* 
    TJ Tatran Kostelec nad             6.31/10   5.01/2    1.49/1*   4.57/1*   2.27/1*   3.57/6    2.17/2    0.58/8  
  2 Novák Václav                30.01  4.21/5    9.35/1*  12.20/1*  18.35/2   22.52/3   27.04/3   29.10/2   30.01/2  
    SK Praga                           4.21/5    5.14/3    2.45/9    6.15/6    4.17/11   4.12/7    2.06/1*   0.51/4  
  3 Řada Jakub                  31.23  7.10/11  11.37/5   13.31/4   18.35/2   21.44/2   25.30/2   30.20/3   31.23/3  
    SK Kotlářka Praha                  7.10/11   4.27/1*   1.54/2    5.04/2    3.09/4    3.46/2    4.50/9    1.03/10 
  4 Hermann Jindřich            33.30  8.04/12  13.37/10  15.44/8   21.20/5   25.29/7   29.02/5   32.38/4   33.30/4  
    KOB TRETRA Praha                   8.04/12   5.33/4    2.07/4    5.36/3    4.09/10   3.33/1*   3.36/8    0.52/6  
  5  Sviták Petr                33.33  4.15/4   13.29/9   15.59/9   21.36/7   24.34/5   29.40/7   32.42/5   33.33/5  
    SKP OLYMP Praha                    4.15/4    9.14/10   2.30/8    5.37/4    2.58/2    5.06/12   3.02/6    0.51/4  
  6 Aulich Ondřej               33.37  3.50/2   10.41/2   15.02/7   21.27/6   25.03/6   29.44/8   32.50/6   33.37/6  
    SK Kotlářka Praha                  3.50/2    6.51/7    4.21/11   6.25/8    3.36/8    4.41/9    3.06/7    0.47/3  
  7 Landovský Jakub             34.55  5.29/7   12.45/8   14.40/5   20.40/4   24.01/4   28.53/4   33.57/7   34.55/7  
    SK Praga                           5.29/7    7.16/8    1.55/3    6.00/5    3.21/6    4.52/11   5.04/10   0.58/8  
  8 Veljačik Michal             37.08  4.56/6   10.51/3   13.00/2   22.04/8   25.30/8   29.18/6   36.13/8   37.08/8  
    AC Sparta Praha                    4.56/6    5.55/6    2.09/5    9.04/9    3.26/7    3.48/3    6.55/11   0.55/7  
  9  Hadraba Jan                42.10  3.39/1*  12.19/7   14.44/6   32.03/9   35.08/9   39.03/9   41.29/9   42.10/9  
    SK Kamenice                        3.39/1*   8.40/9    2.25/6   17.19/11   3.05/3    3.55/5    2.26/3    0.41/1* 
 10 Ondřej Blažka               48.15  6.07/9   11.45/6   21.25/11  37.56/11  41.11/11  45.02/11  47.31/10  48.15/10 
    SK Kotlářka Praha                  6.07/9    5.38/5    9.40/12  16.31/10   3.15/5    3.51/4    2.29/5    0.44/2  
 11 Prášek Otakar               50.19  3.59/3   22.47/12  27.07/12  33.29/10  37.19/10  41.48/10  49.16/11  50.19/11 
    SK Praga                           3.59/3   18.48/12   4.20/10   6.22/7    3.50/9    4.29/8    7.28/12   1.03/10 
 12 Strejc Jan                  55.03  5.58/8   17.33/11  19.59/10  41.38/12  46.01/12  50.43/12  53.10/12  55.03/12 
    SK Zbraslav                        5.58/8   11.35/11   2.26/7   21.39/12   4.23/12   4.42/10   2.27/4    1.53/12 
     Buk Michal             DISK       6.50/    12.07/    14.56/    21.46/    25.36/         /    41.54/    43.19/   
    SKOB Roudnice nad Labe             6.50/     5.17/     2.49/     6.50/     3.50/         /         /     1.25/   
    Řezník Lukáš            DISK      36.31/    53.01/    56.09/    62.08/         /         /    66.17/    67.17/   
    SK Zbraslav                       36.31/    16.30/     3.08/     5.59/         /         /         /     1.00/   
    Svojtka Matěj           DISK           /         /         /         /         /         /    36.15/    37.09/   
    SK Kotlářka Praha                      /         /         /         /         /         /         /     0.54/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.4km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-83      3-87      4-122     5-100   
  1 Cernin Ondrej               25.01  3.01/2    5.00/2    8.48/1*  15.54/1*  24.07/1*  25.01/1* 
    USK Praha                          3.01/2    1.59/1*   3.48/1*   7.06/1*   8.13/5    0.54/3  
  2 Strejc Vojtěch              28.44  3.03/3    5.47/3   11.00/2   22.15/3   27.45/2   28.44/2  
    SK Zbraslav                        3.03/3    2.44/4    5.13/4   11.15/7    5.30/2    0.59/4  
  3 Křemen Štěpán               30.51  4.22/5    7.39/5   12.36/3   21.40/2   29.58/3   30.51/3  
    SK Praga                           4.22/5    3.17/6    4.57/3    9.04/3    8.18/6    0.53/2  
  4 Illner Vojtěch              32.17  2.47/1*   4.58/1*  18.02/6   26.45/5   31.16/4   32.17/4  
    SK Kotlářka Praha                  2.47/1*   2.11/2   13.04/9    8.43/2    4.31/1*   1.01/5  
  5 Zamazal Tomáš               35.52  3.37/4    7.01/4   13.56/4   23.21/4   35.05/5   35.52/5  
    KOB TRETRA Praha                   3.37/4    3.24/7    6.55/6    9.25/4   11.44/8    0.47/1* 
  6  Aschermann Daniel          36.09  6.13/7    8.54/6   16.50/5   27.53/6   35.07/6   36.09/6  
    SK Kamenice                        6.13/7    2.41/3    7.56/7   11.03/6    7.14/3    1.02/6  
  7 Čermák Michal               43.08 15.26/9   18.20/9   22.46/8   33.48/8   41.41/7   43.08/7  
    SK Kamenice                       15.26/9    2.54/5    4.26/2   11.02/5    7.53/4    1.27/8  
  8 Borovička Tomáš             43.50  6.04/6   12.00/7   18.19/7   31.28/7   42.10/8   43.50/8  
    SK Praga                           6.04/6    5.56/8    6.19/5   13.09/8   10.42/7    1.40/9  
  9 Nedvěd Lukáš                55.53  9.14/8   17.51/8   26.03/9   40.51/9   54.41/9   55.53/9  
    SK Praga                           9.14/8    8.37/9    8.12/8   14.48/9   13.50/9    1.12/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.1km    0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-79      2-83      3-97      4-91      5-124     6-125     7-133     8-100   
  1 Němeček Jan                 24.53  3.41/2    6.54/2    9.39/1*  13.41/1*  16.50/1*  18.16/1*  22.58/1*  24.03/1*  24.53/1* 
    SK Praga                           3.41/2    3.13/5    2.45/1*   4.02/1*   3.09/2    1.26/3    4.42/2    1.05/3    0.50/7  
  2 Prášek Přemysl              27.23  3.23/1*   7.10/3   10.02/2   14.48/3   18.39/2   20.26/2   25.29/2   26.40/2   27.23/2  
    SK Praga                           3.23/1*   3.47/11   2.52/2    4.46/4    3.51/9    1.47/12   5.03/7    1.11/7    0.43/1* 
  3  Buk Jindřich               28.47  3.48/4    7.13/4   11.42/7   16.56/6   20.23/5   21.48/5   26.44/3   27.58/3   28.47/3  
    SKOB Roudnice nad Labe             3.48/4    3.25/8    4.29/12   5.14/5    3.27/4    1.25/2    4.56/3    1.14/8    0.49/4  
  4  Čermák Matyáš              29.21  4.01/7    7.53/7   11.15/6   15.38/4   19.15/4   20.45/3   27.12/4   28.30/4   29.21/4  
    SK Kamenice                        4.01/7    3.52/12   3.22/5    4.23/3    3.37/6    1.30/6    6.27/11   1.18/10   0.51/9  
  5  Semík Ondra                30.33  3.59/6    7.15/5   10.28/3   16.01/5   20.54/6   22.41/7   28.30/5   29.40/6   30.33/5  
    SK Kamenice                        3.59/6    3.16/6    3.13/4    5.33/8    4.53/15   1.47/12   5.49/9    1.10/6    0.53/13 
  6 Masopust Radek              30.34  3.41/2    6.45/1*  10.29/4   14.47/2   19.11/3   20.46/4   28.34/6   29.34/5   30.34/6  
                                       3.41/2    3.04/4    3.44/8    4.18/2    4.24/12   1.35/9    7.48/14   1.00/1*   1.00/14 
  7  Smolka Ondřej              30.51  3.58/5    7.15/5   10.48/5   17.15/7   21.06/7   22.40/6   28.42/7   30.00/7   30.51/7  
    Sokol Troja                        3.58/5    3.17/7    3.33/7    6.27/11   3.51/9    1.34/8    6.02/10   1.18/10   0.51/9  
  8 Malec Oldřich               32.49  7.36/14  11.17/13  15.17/12  20.48/8   24.27/8   25.53/8   30.49/8   32.03/8   32.49/8  
    SKOB Slaný                         7.36/14   3.41/10   4.00/9    5.31/7    3.39/7    1.26/3    4.56/3    1.14/8    0.46/2  
  9  Štádlík Lukáš              32.55  4.06/8    9.43/11  14.45/11  21.46/11  24.52/9   26.19/9   31.00/9   32.06/9   32.55/9  
    SKOB Slaný                         4.06/8    5.37/13   5.02/14   7.01/12   3.06/1*   1.27/5    4.41/1*   1.06/4    0.49/4  
 10 Schejbal Martin             34.07  6.44/13   9.42/10  12.41/8   21.32/10  25.17/10  26.48/10  32.07/10  33.15/10  34.07/10 
    SK Praga                           6.44/13   2.58/3    2.59/3    8.51/15   3.45/8    1.31/7    5.19/8    1.08/5    0.52/11 
 11  Burda Vojtěch              38.01  5.16/11   8.03/8   13.53/10  25.22/12  29.25/12  31.08/12  36.08/12  37.12/11  38.01/11 
    TJ AERO Odolená Voda               5.16/11   2.47/1*   5.50/16  11.29/16   4.03/11   1.43/11   5.00/6    1.04/2    0.49/4  
 12 Nedvěd Vojtěch              38.13  5.19/12   8.52/9   13.02/9   21.04/9   25.41/11  27.55/11  35.57/11  37.23/12  38.13/12 
    SK Praga                           5.19/12   3.33/9    4.10/10   8.02/14   4.37/13   2.14/16   8.02/15   1.26/13   0.50/7  
 13  Uhlíř Marek                41.56 11.15/15  17.46/14  22.48/13  29.53/15  33.02/13  34.23/13  39.21/13  40.53/13  41.56/13 
    SKOB Slaný                        11.15/15   6.31/15   5.02/14   7.05/13   3.09/2    1.21/1*   4.58/5    1.32/14   1.03/16 
 14  Svoboda Jakub              45.36  4.44/9   10.34/12  23.40/14  29.03/13  33.41/14  35.23/14  42.37/14  44.30/14  45.36/14 
    SKOB Roudnice nad Labe             4.44/9    5.50/14  13.06/17   5.23/6    4.38/14   1.42/10   7.14/12   1.53/17   1.06/17 
 15 Cernin Daniel               50.08 23.11/16  26.04/16  29.30/16  35.03/16  38.37/16  40.34/15  47.54/15  49.16/15  50.08/15 
    USK Praha                         23.11/16   2.53/2    3.26/6    5.33/8    3.34/5    1.57/14   7.20/13   1.22/12   0.52/11 
 16  Hanžl Michal               56.22  4.53/10  19.35/15  23.46/15  29.23/14  36.01/15  44.04/16  53.56/16  55.34/16  56.22/16 
    TJ AERO Odolená Voda               4.53/10  14.42/17   4.11/11   5.37/10   6.38/16   8.03/17   9.52/16   1.38/16   0.48/3  
 17 Nemec Matěj                103.32 30.53/17  37.41/17  42.41/17  73.12/17  79.50/17  82.03/17 100.57/17 102.30/17 103.32/17 
                                      30.53/17   6.48/16   5.00/13  30.31/17   6.38/16   2.13/15  18.54/17   1.33/15   1.02/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.1km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-95      2-116     3-103     4-72      5-117     6-91      7-119     8-76      9-112    10-134    11-100   
  1  Semík Vojtěch              35.02  1.47/5    3.49/2    7.54/2   12.32/2   16.02/1*  19.16/1*  22.26/1*  26.41/1*  30.23/2   32.15/1*  34.15/1*  35.02/1* 
    SK Kamenice                        1.47/5    2.02/1*   4.05/2    4.38/7    3.30/6    3.14/1*   3.10/2    4.15/2    3.42/2    1.52/1*   2.00/2    0.47/11 
  2 Rusý Tomáš                  36.01  1.36/1*   3.46/1*   7.16/1*  10.58/1*  16.19/2   19.50/2   22.34/2   26.45/2   30.09/1*  32.51/2   35.11/2   36.01/2  
    Sokol Dobřichovice                 1.36/1*   2.10/2    3.30/1*   3.42/1*   5.21/17   3.31/2    2.44/1*   4.11/1*   3.24/1*   2.42/12   2.20/12   0.50/16 
  3  Stránský Jiří              43.56  3.53/16   6.41/13  11.10/7   16.36/7   19.47/4   24.37/4   27.57/3   34.28/3   38.58/3   41.06/3   43.12/3   43.56/3  
    SKOB Kralupy nad Vltav             3.53/16   2.48/6    4.29/4    5.26/13   3.11/4    4.50/6    3.20/3    6.31/9    4.30/8    2.08/5    2.06/4    0.44/6  
  4 Čechmánek Radek             46.28  2.07/8    5.43/9   11.17/8   16.27/6   20.12/5   26.46/8   30.15/5   35.31/4   40.27/4   43.19/4   45.44/4   46.28/4  
    SK OK 24 Praha                     2.07/8    3.36/16   5.34/11   5.10/9    3.45/9    6.34/14   3.29/4    5.16/5    4.56/12   2.52/14   2.25/14   0.44/6  
  5 Řepka Jakub                 47.27  1.44/3    4.19/3    9.39/5   15.41/4   18.38/3   23.47/3   29.24/4   37.53/6   42.02/5   44.28/5   46.39/5   47.27/5  
    KOB TRETRA Praha                   1.44/3    2.35/4    5.20/9    6.02/15   2.57/2    5.09/7    5.37/18   8.29/14   4.09/6    2.26/6    2.11/9    0.48/13 
  6 Vik Michal                  47.31  1.44/3    4.54/5    9.24/4   17.36/8   21.52/10  27.12/9   32.08/9   37.01/5   42.21/6   44.49/6   46.56/6   47.31/6  
                                       1.44/3    3.10/11   4.30/5    8.12/20   4.16/13   5.20/8    4.56/14   4.53/4    5.20/18   2.28/10   2.07/7    0.35/2  
  7 Denk Štěpán                 49.37  2.25/10   6.48/15  14.18/14  18.48/13  22.18/11  27.54/12  32.16/11  39.17/9   43.41/8   46.34/8   48.49/7   49.37/7  
    SK Praga                           2.25/10   4.23/20   7.30/16   4.30/4    3.30/6    5.36/10   4.22/8    7.01/11   4.24/7    2.53/15   2.15/11   0.48/13 
  8 Valenta David               50.38  3.27/12   6.46/14  12.35/10  17.42/9   21.40/8   27.31/11  31.59/7   38.11/7   43.41/8   46.24/7   49.49/8   50.38/8  
    SK Praga                           3.27/12   3.19/13   5.49/12   5.07/8    3.58/10   5.51/11   4.28/9    6.12/8    5.30/20   2.43/13   3.25/20   0.49/15 
  9 Krejzla Jakub               50.58  2.12/9    5.18/6   12.42/11  18.00/11  22.32/12  27.18/10  31.23/6   39.49/10  45.14/10  47.41/9   50.06/9   50.58/9  
    KOB TRETRA Praha                   2.12/9    3.06/10   7.24/14   5.18/10   4.32/14   4.46/5    4.05/7    8.26/13   5.25/19   2.27/9    2.25/14   0.52/18 
 10 Roček Daniel                52.24  2.32/11   5.22/7   10.21/6   17.56/10  21.02/7   26.33/6   32.07/8   38.14/8   43.31/7   49.26/10  51.37/10  52.24/10 
    SK Praga                           2.32/11   2.50/7    4.59/8    7.35/18   3.06/3    5.31/9    5.34/17   6.07/6    5.17/16   5.55/20   2.11/9    0.47/11 
 11 Daněk Vojtěch               52.36  1.47/5    4.46/4    9.11/3   13.33/3   21.51/9   25.55/5   39.14/16  44.00/14  48.01/13  49.54/12  52.03/12  52.36/11 
                                       1.47/5    2.59/8    4.25/3    4.22/3    8.18/21   4.04/4   13.19/21   4.46/3    4.01/4    1.53/2    2.09/8    0.33/1* 
 12 Zamazal Jan                 52.40  1.39/2    6.03/10  11.33/9   16.10/5   20.25/6   26.45/7   32.12/10  44.00/14  47.48/12  49.52/11  51.54/11  52.40/12 
    KOB TRETRA Praha                   1.39/2    4.24/21   5.30/10   4.37/6    4.15/12   6.20/13   5.27/16  11.48/20   3.48/3    2.04/4    2.02/3    0.46/9  
 13 Hájek Adam                  53.15  5.13/18   8.40/18  15.07/15  21.34/17  24.28/15  31.49/15  36.26/14  42.33/11  47.16/11  50.27/13  52.33/13  53.15/13 
    SK Zbraslav                        5.13/18   3.27/14   6.27/13   6.27/16   2.54/1*   7.21/15   4.37/11   6.07/6    4.43/10   3.11/16   2.06/4    0.42/5  
 14 Čermák Vojtěch              54.25  8.20/20  10.31/20  15.21/16  19.12/14  22.45/13  28.43/13  32.24/12  43.26/12  48.17/14  51.41/14  53.32/14  54.25/14 
    SK Kamenice                        8.20/20   2.11/3    4.50/7    3.51/2    3.33/8    5.58/12   3.41/5   11.02/19   4.51/11   3.24/18   1.51/1*   0.53/19 
 15  Šafka Daniel               56.45  2.04/7    5.36/8   14.16/13  20.01/15  25.21/16  29.04/14  32.59/13  43.48/13  49.06/15  52.20/15  55.45/15  56.45/15 
    SK Kamenice                        2.04/7    3.32/15   8.40/18   5.45/14   5.20/16   3.43/3    3.55/6   10.49/18   5.18/17   3.14/17   3.25/20   1.00/21 
 16  Aschermann Michal          60.29  3.36/13   6.38/12  14.05/12  18.35/12  23.54/14  31.58/16  37.24/15  48.01/16  53.17/16  57.21/16  59.43/16  60.29/16 
    SK Kamenice                        3.36/13   3.02/9    7.27/15   4.30/4    5.19/15   8.04/17   5.26/15  10.37/17   5.16/15   4.04/19   2.22/13   0.46/9  
 17  Tomaščin Jaroslav          65.50  3.47/15   7.38/17  16.13/17  21.31/16  27.18/17  38.27/18  47.43/19  55.57/18  60.04/18  62.30/17  64.57/17  65.50/17 
    SK Meteor Kačerov Prah             3.47/15   3.51/18   8.35/17   5.18/10   5.47/19  11.09/20   9.16/19   8.14/12   4.07/5    2.26/6    2.27/17   0.53/19 
 18  Vít Richard                68.57  3.56/17   7.08/16  17.17/19  26.00/19  30.12/18  37.52/17  42.45/17  51.40/17  57.45/17  65.42/18  68.12/18  68.57/18 
    SKOB Slaný                         3.56/17   3.12/12  10.09/19   8.43/21   4.12/11   7.40/16   4.53/13   8.55/15   6.05/21   7.57/21   2.30/18   0.45/8  
 19 Karmazín Ondřej             69.29  5.14/19   8.59/19  19.47/20  27.22/20  32.47/21  41.28/20  45.57/18  58.36/19  63.14/19  65.44/19  68.38/19  69.29/19 
    TJ Loko Beroun                     5.14/19   3.45/17  10.48/20   7.35/18   5.25/18   8.41/18   4.29/10  12.39/21   4.38/9    2.30/11   2.54/19   0.51/17 
 20 Pejřil Kryštof              70.44  8.27/21  12.23/21  17.05/18  22.28/18  30.28/19  40.57/19  53.37/21  60.33/20  65.37/20  68.03/20  70.09/20  70.44/20 
                                       8.27/21   3.56/19   4.42/6    5.23/12   8.00/20  10.29/19  12.40/20   6.56/10   5.04/13   2.26/6    2.06/4    0.35/2  
 21 Kalhous Filip               73.09  3.36/13   6.15/11  21.11/21  28.18/21  31.45/20  47.46/21  52.23/20  62.46/21  68.00/21  70.03/21  72.29/21  73.09/21 
                                       3.36/13   2.39/5   14.56/21   7.07/17   3.27/5   16.01/21   4.37/11  10.23/16   5.14/14   2.03/3    2.26/16   0.40/4  
    Capák Dominik           DISK       4.03/         /    25.15/    30.32/    36.37/    47.17/    56.20/    65.04/    69.33/    72.15/    79.05/    80.24/   
    SK Praga                           4.03/         /         /     5.17/     6.05/    10.40/     9.03/     8.44/     4.29/     2.42/     6.50/     1.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.0km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-82      2-103     3-105     4-106     5-97      6-91      7-119     8-127     9-126    10-129    11-111    12-77     13-100   
  1 Stránský Vojtěch            47.20  2.54/1*   5.26/2   10.38/2   15.15/1*  19.19/1*  23.14/1*  26.16/1*  31.42/1*  35.46/1*  39.18/1*  42.16/1*  45.20/1*  46.38/1*  47.20/1* 
    SK Kotlářka Praha                  2.54/1*   2.32/6    5.12/2    4.37/2    4.04/1*   3.55/4    3.02/5    5.26/2    4.04/4    3.32/6    2.58/1*   3.04/3    1.18/2    0.42/3  
  2  Tkadlec Josef              48.22  2.58/2    5.17/1*  10.28/1*  17.11/3   21.30/3   25.17/3   28.05/2   33.25/2   37.02/2   39.49/2   43.24/2   46.15/2   47.38/2   48.22/2  
    VŠTJ Stavební fakulta              2.58/2    2.19/2    5.11/1*   6.43/9    4.19/5    3.47/3    2.48/3    5.20/1*   3.37/1*   2.47/2    3.35/6    2.51/1*   1.23/3    0.44/6  
  3  Nešpor Václav              54.03  3.18/5    5.31/3   12.01/3   16.51/2   20.59/2   24.41/2   28.19/3   37.08/3   41.03/3   44.08/3   47.41/3   51.53/3   53.22/3   54.03/3  
    SK Kamenice                        3.18/5    2.13/1*   6.30/4    4.50/3    4.08/2    3.42/2    3.38/9    8.49/7    3.55/2    3.05/3    3.33/5    4.12/8    1.29/4    0.41/2  
  4 Betlach Martin              55.27  3.12/3    5.49/4   13.16/6   19.13/4   25.17/5   29.26/5   32.07/4   38.04/4   42.14/4   46.05/4   49.37/4   53.03/4   54.43/4   55.27/4  
    SK Kotlářka Praha                  3.12/3    2.37/7    7.27/7    5.57/6    6.04/10   4.09/7    2.41/2    5.57/3    4.10/5    3.51/8    3.32/4    3.26/5    1.40/7    0.44/6  
  5 Mudra Martin                59.29  4.15/8    8.26/10  17.09/8   23.22/8   30.00/8   33.41/7   36.09/7   42.06/5   46.17/5   50.07/5   53.33/5   56.57/5   58.47/5   59.29/5  
    TJ Sokol Hostivice                 4.15/8    4.11/13   8.43/9    6.13/8    6.38/12   3.41/1*   2.28/1*   5.57/3    4.11/6    3.50/7    3.26/3    3.24/4    1.50/11   0.42/3  
  6 Štemberk Adam               61.29  7.27/12   9.50/11  20.09/10  25.46/10  30.02/9   34.06/8   37.08/8   43.33/6   47.50/6   51.20/6   54.55/6   58.45/6   60.31/6   61.29/6  
    TJ Loko Beroun                     7.27/12   2.23/3   10.19/10   5.37/5    4.16/3    4.04/6    3.02/5    6.25/5    4.17/7    3.30/5    3.35/6    3.50/7    1.46/9    0.58/13 
  7 Neumann Tomáš               63.03  3.16/4    6.26/6   12.59/5   20.01/5   24.47/4   29.13/4   32.18/5   44.48/7   51.40/8   54.55/8   58.11/8   61.14/7   62.24/7   63.03/7  
    VSK Přírodní vědy UK P             3.16/4    3.10/10   6.33/6    7.02/10   4.46/7    4.26/8    3.05/7   12.30/11   6.52/10   3.15/4    3.16/2    3.03/2    1.10/1*   0.39/1* 
  8 Landovský Tomáš             64.27  8.36/13  10.59/13  17.31/9   22.06/6   26.24/6   30.21/6   33.50/6   46.12/8   50.14/7   54.18/7   58.05/7   61.48/8   63.34/8   64.27/8  
    SK Praga                           8.36/13   2.23/3    6.32/5    4.35/1*   4.18/4    3.57/5    3.29/8   12.22/10   4.02/3    4.04/10   3.47/8    3.43/6    1.46/9    0.53/11 
  9 Purkyt Ondřej               70.06  5.41/10   8.19/9   20.31/11  26.35/11  32.07/12  37.11/11  40.12/9   47.28/9   52.43/9   56.45/9   60.40/9   67.51/9   69.21/9   70.06/9  
    KOB TRETRA Praha                   5.41/10   2.38/8   12.12/12   6.04/7    5.32/8    5.04/9    3.01/4    7.16/6    5.15/8    4.02/9    3.55/9    7.11/13   1.30/5    0.45/8  
 10 Masopust Ondřej             74.22  3.31/6    6.26/6   12.51/4   22.49/7   29.15/7   35.27/9   41.21/11  51.28/11  59.25/11  62.08/11  66.54/11  71.55/11  73.37/10  74.22/10 
    SKOB Slaný                         3.31/6    2.55/9    6.25/3    9.58/12   6.26/11   6.12/11   5.54/12  10.07/9    7.57/11   2.43/1*   4.46/10   5.01/10   1.42/8    0.45/8  
 11 Pichal Miroslav             74.23  4.17/9    7.43/8   16.06/7   24.21/9   30.23/10  35.53/10  40.16/10  50.22/10  56.28/10  61.28/10  66.45/10  71.44/10  73.41/11  74.23/11 
    USK Praha                          4.17/9    3.26/11   8.23/8    8.15/11   6.02/9    5.30/10   4.23/10  10.06/8    6.06/9    5.00/12   5.17/11   4.59/9    1.57/12   0.42/3  
 12  Frey Marek                 92.49  3.36/7    6.00/5   21.14/12  26.37/12  31.12/11  38.06/12  45.30/12  58.10/12  67.26/12  78.54/12  84.18/12  90.33/12  92.04/12  92.49/12 
    SKOB Kralupy nad Vltav             3.36/7    2.24/5   15.14/13   5.23/4    4.35/6    6.54/12   7.24/13  12.40/12   9.16/13  11.28/13   5.24/12   6.15/12   1.31/6    0.45/8  
 13  Nosek Vojtěch             109.31  6.50/11  10.39/12  21.40/13  31.41/13  38.46/13  46.22/13  51.54/13  79.55/13  89.02/13  93.54/13 100.25/13 106.21/13 108.34/13 109.31/13 
    SKOB Roudnice nad Labe             6.50/11   3.49/12  11.01/11  10.01/13   7.05/13   7.36/13   5.32/11  28.01/13   9.07/12   4.52/11   6.31/13   5.56/11   2.13/13   0.57/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         5.8km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-117     2-101     3-102     4-73      5-88      6-106     7-107     8-115     9-109    10-127    11-75     12-129    13-77     14-134    15-100   
  1 Lejsek Tadeáš               51.23  2.43/3    7.12/2    9.10/1*   9.52/1*  15.27/3   18.55/2   22.33/2   27.07/2   34.47/2   38.35/2   42.26/2   44.40/2   47.45/1*  48.56/1*  50.37/1*  51.23/1* 
    SK Praga                           2.43/3    4.29/1*   1.58/1*   0.42/3    5.35/3    3.28/4    3.38/2    4.34/1*   7.40/3    3.48/3    3.51/2    2.14/10   3.05/1*   1.11/3    1.41/1*   0.46/9  
  2 Axmann Šimon                53.38  2.36/2    7.20/3    9.20/3   10.01/2   15.16/1*  18.37/1*  22.09/1*  26.47/1*  34.01/1*  37.32/1*  41.24/1*  43.00/1*  50.19/2   51.20/2   53.02/2   53.38/2  
    SK Kotlářka Praha                  2.36/2    4.44/3    2.00/2    0.41/1*   5.15/2    3.21/2    3.32/1*   4.38/2    7.14/1*   3.31/1*   3.52/3    1.36/3    7.19/13   1.01/1*   1.42/2    0.36/3  
  3 Modrý Marek                 58.23  3.05/6    8.17/5   10.27/5   11.16/4   17.27/4   21.26/4   26.02/4   31.58/4   39.37/4   44.06/4   48.59/4   50.34/3   54.35/3   55.56/3   57.44/3   58.23/3  
    AC Sparta Praha                    3.05/6    5.12/5    2.10/4    0.49/6    6.11/5    3.59/6    4.36/5    5.56/7    7.39/2    4.29/5    4.53/7    1.35/2    4.01/4    1.21/4    1.48/3    0.39/7  
  4 Havlíček Tomáš              59.49  2.58/5    8.39/6   11.00/6   11.53/5   18.07/5   21.12/3   25.27/3   31.06/3   39.25/3   43.57/3   48.50/3   50.38/4   55.47/4   57.22/4   59.16/4   59.49/4  
    TJ Tatran Kostelec nad             2.58/5    5.41/8    2.21/7    0.53/8    6.14/7    3.05/1*   4.15/4    5.39/5    8.19/5    4.32/6    4.53/7    1.48/5    5.09/10   1.35/8    1.54/4    0.33/1* 
  5 Purkyt Jan                  60.49  2.31/1*   7.08/1*   9.18/2   10.08/3   15.19/2   28.07/10  31.54/8   36.40/6   44.36/6   48.21/6   51.42/5   53.27/5   57.15/5   58.16/5   60.12/5   60.49/5  
    KOB TRETRA Praha                   2.31/1*   4.37/2    2.10/4    0.50/7    5.11/1*  12.48/13   3.47/3    4.46/3    7.56/4    3.45/2    3.21/1*   1.45/4    3.48/3    1.01/1*   1.56/5    0.37/6  
  6 Hodek Michal                64.34  3.08/7    8.45/7   11.21/7   12.17/6   18.26/6   22.10/5   26.56/5   32.17/5   43.06/5   48.05/5   52.50/6   54.50/6   59.45/6   61.25/6   63.43/6   64.34/6  
    KOB TRETRA Praha                   3.08/7    5.37/7    2.36/8    0.56/9    6.09/4    3.44/5    4.46/8    5.21/4   10.49/9    4.59/7    4.45/6    2.00/7    4.55/8    1.40/10   2.18/11   0.51/13 
  7 Beneš Filip                 66.15  3.23/9   10.06/8   12.53/9   13.39/8   19.52/7   24.01/6   29.05/6   37.24/8   47.04/7   52.35/7   57.15/7   58.29/7   61.59/7   63.35/7   65.33/7   66.15/7  
    KOB TRETRA Praha                   3.23/9    6.43/10   2.47/12   0.46/4    6.13/6    4.09/8    5.04/9    8.19/13   9.40/8    5.31/8    4.40/4    1.14/1*   3.30/2    1.36/9    1.58/6    0.42/8  
  8  Dolinár Jan                73.22  3.15/8    8.12/4   10.19/4   15.21/12  21.43/9   27.32/9   32.11/9   40.03/10  49.02/8   53.30/8   58.33/8   60.55/8   69.00/8   70.26/8   72.46/8   73.22/8  
    SKOB Roudnice nad Labe             3.15/8    4.57/4    2.07/3    5.02/15   6.22/8    5.49/9    4.39/7    7.52/12   8.59/6    4.28/4    5.03/9    2.22/12   8.05/14   1.26/5    2.20/12   0.36/3  
  9 Sládek Jan                  74.31  4.46/14  10.21/11  13.07/10  14.17/9   21.13/8   25.13/8   32.19/10  39.45/9   50.59/10  56.55/9   62.24/9   64.38/9   69.24/9   71.11/9   73.42/9   74.31/9  
    KOB TRETRA Praha                   4.46/14   5.35/6    2.46/11   1.10/11   6.56/9    4.00/7    7.06/13   7.26/10  11.14/13   5.56/9    5.29/12   2.14/10   4.46/7    1.47/11   2.31/13   0.49/11 
 10 Chloupek Pavel              77.35  2.49/4   10.18/9   12.28/8   13.09/7   21.44/10  25.07/7   29.44/7   36.53/7   50.55/9   62.05/10  66.49/10  68.57/10  73.18/10  74.49/10  76.59/10  77.35/10 
    SK Slavia Praha                    2.49/4    7.29/13   2.10/4    0.41/1*   8.35/11   3.23/3    4.37/6    7.09/9   14.02/15  11.10/14   4.44/5    2.08/8    4.21/5    1.31/6    2.10/9    0.36/3  
 11 Szennai Daniel              89.39  4.05/12  11.27/13  14.06/12  14.52/11  22.54/11  41.06/13  47.09/12  53.05/11  63.57/12  70.31/11  75.48/11  78.00/11  83.54/11  85.49/11  87.47/11  89.39/11 
    KOB TRETRA Praha                   4.05/12   7.22/12   2.39/9    0.46/4    8.02/10  18.12/14   6.03/12   5.56/7   10.52/10   6.34/10   5.17/10   2.12/9    5.54/11   1.55/12   1.58/6    1.52/15 
 12 Chloupek Petr               90.14  4.22/13  12.59/14  15.44/13  16.45/13  33.12/14  40.12/12  46.10/11  53.59/12  63.10/11  72.00/12  79.18/12  81.08/12  86.05/12  87.39/12  89.39/12  90.14/12 
    SK Slavia Praha                    4.22/13   8.37/15   2.45/10   1.01/10  16.27/14   7.00/10   5.58/11   7.49/11   9.11/7    8.50/13   7.18/14   1.50/6    4.57/9    1.34/7    2.00/8    0.35/2  
 13 Bitter Aleš                 95.27  3.53/10  10.19/10  13.24/11  14.42/10  31.27/13  39.27/11  47.27/13  56.22/13  67.16/13  75.43/13  82.35/13  85.15/13  89.59/13  92.28/13  94.39/13  95.27/13 
    TJ Tatran Kostelec nad             3.53/10   6.26/9    3.05/13   1.18/12  16.45/15   8.00/11   8.00/15   8.55/14  10.54/11   8.27/12   6.52/13   2.40/14   4.44/6    2.29/13   2.11/10   0.48/10 
 14 Cikhardt Jakub             101.54  3.58/11  10.41/12  16.23/14  19.21/14  31.21/12  50.38/15  56.20/15  62.02/14  73.05/14  79.42/14  85.01/14  87.29/14  93.58/14  96.31/14 101.04/14 101.54/14 
    KOB TRETRA Praha                   3.58/11   6.43/10   5.42/15   2.58/14  12.00/13  19.17/15   5.42/10   5.42/6   11.03/12   6.37/11   5.19/11   2.28/13   6.29/12   2.33/14   4.33/15   0.50/12 
 15 Prouza Jaromír             128.18 11.18/15  19.22/15  24.19/15  25.43/15  37.28/15  46.47/14  54.24/14  65.51/15  79.48/15  93.50/15 101.23/15 104.17/15 121.35/15 124.35/15 127.20/15 128.18/15 
    SK Kotlářka Praha                 11.18/15   8.04/14   4.57/14   1.24/13  11.45/12   9.19/12   7.37/14  11.27/15  13.57/14  14.02/15   7.33/15   2.54/15  17.18/15   3.00/15   2.45/14   0.58/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         6.4km    0m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-136     2-73      3-103     4-82      5-84      6-105     7-107     8-92      9-93     10-129    11-110    12-128    13-111    14-77     15-133    16-100   
                                     
  1 Fiala Tomáš                 75.15  3.38/2    5.46/2    9.39/2   13.07/2   14.44/2   20.26/2   27.54/2   32.53/2   34.16/2   42.09/1*  49.50/1*  56.51/1*  67.20/1*  72.18/1*  73.12/1*  74.16/1* 
    KOB TRETRA Praha                   3.38/2    2.08/2    3.53/2    3.28/2    1.37/2    5.42/2    7.28/1*   4.59/1*   1.23/1*   7.53/1*   7.41/2    7.01/1*  10.29/1*   4.58/2    0.54/2    1.04/1* 
                                      75.15/1* 
                                       0.59/1* 
  2 Hejtmánek Martin            77.08  2.41/1*   4.37/1*   7.35/1*  11.00/1*  12.33/1*  17.45/1*  26.33/1*  31.54/1*  34.12/1*  43.29/2   50.40/2   58.12/2   70.08/2   74.10/2   75.00/2   76.08/2  
    KOB TRETRA Praha                   2.41/1*   1.56/1*   2.58/1*   3.25/1*   1.33/1*   5.12/1*   8.48/2    5.21/2    2.18/2    9.17/2    7.11/1*   7.32/2   11.56/2    4.02/1*   0.50/1*   1.08/2  
                                      77.08/2  
                                       1.00/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        6.0km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-72      2-73      3-103     4-104     5-88      6-85      7-116     8-108     9-74     10-110    11-129    12-111    13-77     14-100   
  1  Cincibus Pavel             48.12  3.18/4    5.10/2    8.09/2   11.05/3   12.51/3   15.55/2   17.19/2   22.13/2   26.26/2   33.38/1*  39.17/1*  42.32/1*  45.35/1*  47.21/1*  48.12/1* 
    VŠTJ Stavební fakulta              3.18/4    1.52/2    2.59/5    2.56/9    1.46/8    3.04/1*   1.24/2    4.54/7    4.13/2    7.12/2    5.39/3    3.15/3    3.03/1*   1.46/16   0.51/15 
  2 Jonáš Radek                 49.24  2.50/1*   9.06/19  11.22/18  14.20/16  15.53/13  19.18/11  21.29/13  25.10/7   29.07/5   35.46/3   40.48/2   43.50/2   47.25/2   48.45/2   49.24/2  
    SK Zbraslav                        2.50/1*   6.16/24   2.16/1*   2.58/10   1.33/2    3.25/4    2.11/14   3.41/1*   3.57/1*   6.39/1*   5.02/1*   3.02/2    3.35/4    1.20/1*   0.39/1* 
  3 Vaněk Petr                  52.04  3.09/3    5.22/3    8.13/3   10.48/2   12.23/2   16.43/3   18.57/3   23.18/3   28.10/3   35.34/2   42.06/4   45.51/3   49.52/3   51.20/3   52.04/3  
    TJ OK Tolar                        3.09/3    2.13/6    2.51/4    2.35/2    1.35/4    4.20/16   2.14/16   4.21/4    4.52/7    7.24/3    6.32/11   3.45/9    4.01/10   1.28/6    0.44/6  
  4 Brabač Lukáš                52.29  3.03/2    4.53/1*   7.42/1*  10.19/1*  11.52/1*  15.15/1*  16.31/1*  21.28/1*  26.18/1*  36.23/4   42.30/5   46.23/5   50.15/5   51.37/4   52.29/4  
    AC Sparta Praha                    3.03/2    1.50/1*   2.49/2    2.37/4    1.33/2    3.23/2    1.16/1*   4.57/8    4.50/6   10.05/16   6.07/6    3.53/11   3.52/7    1.22/3    0.52/17 
  5  Blaha Ondřej               52.35  4.43/18   6.48/14  10.07/11  12.46/7   14.31/6   17.54/5   19.46/5   23.54/4   28.27/4   36.59/5   42.05/3   46.15/4   50.13/4   51.53/5   52.35/5  
    SKP OLYMP Praha                    4.43/18   2.05/3    3.19/9    2.39/7    1.45/7    3.23/2    1.52/9    4.08/2    4.33/3    8.32/9    5.06/2    4.10/12   3.58/9    1.40/15   0.42/4  
  6  Hrouda Martin              53.48  3.37/8    5.56/7    9.04/4   11.40/4   13.53/5   17.57/6   20.10/6   25.16/8   30.57/9   38.23/6   44.52/6   48.18/6   51.32/6   52.53/6   53.48/6  
    VŠTJ Stavební fakulta              3.37/8    2.19/8    3.08/6    2.36/3    2.13/13   4.04/13   2.13/15   5.06/11   5.41/12   7.26/4    6.29/10   3.26/5    3.14/2    1.21/2    0.55/18 
  7 Kos Ladislav                55.08  3.19/5    5.41/4    9.12/6   12.50/8   15.18/9   19.02/10  20.46/8   25.06/6   31.07/10  39.22/10  45.33/8   48.52/7   52.40/7   54.18/7   55.08/7  
    SK Slavia Praha                    3.19/5    2.22/10   3.31/16   3.38/17   2.28/15   3.44/9    1.44/6    4.20/3    6.01/14   8.15/5    6.11/7    3.19/4    3.48/6    1.38/13   0.50/12 
  8  Tkadlec Josef              57.19  3.39/9    5.45/5    9.05/5   11.42/5   14.37/7   18.18/7   20.13/7   25.18/9   30.39/7   39.10/9   46.30/11  50.59/10  54.51/9   56.28/8   57.19/8  
    VŠTJ Stavební fakulta              3.39/9    2.06/4    3.20/12   2.37/4    2.55/20   3.41/8    1.55/10   5.05/10   5.21/11   8.31/8    7.20/17   4.29/13   3.52/7    1.37/12   0.51/15 
  9  Koč Zdeněk                 57.24  4.19/14   6.58/15  10.29/15  13.28/12  15.28/11  19.23/12  21.21/11  26.12/11  31.10/11  39.44/11  45.31/7   49.11/8   54.46/8   56.34/9   57.24/9  
    SK Meteor Kačerov Prah             4.19/14   2.39/16   3.31/16   2.59/11   2.00/11   3.55/12   1.58/11   4.51/6    4.58/8    8.34/10   5.47/4    3.40/8    5.35/19   1.48/17   0.50/12 
  9 Přeček Zdeněk               57.24  4.25/15   6.44/13  10.02/10  13.10/10  14.58/8   18.43/8   21.01/9   26.10/10  30.45/8   39.06/8   45.42/9   49.28/9   55.01/10  56.35/10  57.24/9  
    AC Sparta Praha                    4.25/15   2.19/8    3.18/8    3.08/14   1.48/9    3.45/10   2.18/20   5.09/12   4.35/4    8.21/7    6.36/12   3.46/10   5.33/18   1.34/11   0.49/10 
 11  Berný Jan                  58.24  5.30/22   7.52/17  11.06/16  14.13/15  16.05/14  19.40/13  21.27/12  26.52/13  32.54/14  42.34/13  48.47/12  52.22/11  56.03/11  57.35/11  58.24/11 
    TJ AERO Odolená Voda               5.30/22   2.22/10   3.14/7    3.07/13   1.52/10   3.35/7    1.47/7    5.25/13   6.02/15   9.40/15   6.13/9    3.35/6    3.41/5    1.32/9    0.49/10 
 12 Pejša Jan                   59.28  3.46/10   5.52/6    9.16/7   11.49/6   13.17/4   16.47/4   18.57/3   25.02/5   30.08/6   38.23/6   50.05/13  52.59/13  57.15/13  58.46/12  59.28/12 
    VSK Přírodní vědy UK P             3.46/10   2.06/4    3.24/14   2.33/1*   1.28/1*   3.30/5    2.10/13   6.05/14   5.06/9    8.15/5   11.42/23   2.54/1*   4.16/13   1.31/7    0.42/4  
 13 Kos Ladislav                59.51  4.27/16   6.40/11  10.10/12  14.12/14  16.43/17  20.34/15  22.25/15  26.59/14  31.47/12  40.25/12  46.23/10  52.25/12  56.49/12  59.11/13  59.51/13 
    SK Slavia Praha                    4.27/16   2.13/6    3.30/15   4.02/19   2.31/16   3.51/11   1.51/8    4.34/5    4.48/5    8.38/11   5.58/5    6.02/23   4.24/14   2.22/21   0.40/2  
 14 Dlouhý Petr                 60.55  4.45/19   7.07/16  10.26/13  13.21/11  15.25/10  18.59/9   21.15/10  26.18/12  32.20/13  45.00/15  51.48/15  55.23/14  58.40/14  60.07/14  60.55/14 
    SK Kotlářka Praha                  4.45/19   2.22/10   3.19/9    2.55/8    2.04/12   3.34/6    2.16/19   5.03/9    6.02/15  12.40/20   6.48/13   3.35/6    3.17/3    1.27/4    0.48/9  
 15  Toušek Jiří                62.37  3.56/12   6.24/9    9.45/8   12.58/9   15.31/12  20.03/14  21.45/14  27.50/15  33.41/15  42.55/14  50.13/14  55.42/15  60.20/15  61.47/15  62.37/15 
    SK Meteor Kačerov Prah             3.56/12   2.28/14   3.21/13   3.13/15   2.33/17   4.32/17   1.42/4    6.05/14   5.51/13   9.14/13   7.18/16   5.29/21   4.38/16   1.27/4    0.50/12 
 16 Toušek Filip                68.20  3.53/11   6.40/11  10.27/14  14.04/13  16.28/15  21.12/17  22.55/16  30.42/16  37.13/16  46.27/16  54.01/16  58.40/16  62.53/16  67.19/16  68.20/16 
    SK Zbraslav                        3.53/11   2.47/17   3.47/18   3.37/16   2.24/14   4.44/19   1.43/5    7.47/23   6.31/18   9.14/13   7.34/18   4.39/15   4.13/12   4.26/24   1.01/22 
 17  Toušek Pavel               71.20  3.59/13   6.26/10   9.45/8   22.50/21  24.28/21  28.46/21  30.45/21  36.56/20  43.18/20  52.00/18  59.02/18  64.27/18  68.54/17  70.25/17  71.20/17 
    SK Meteor Kačerov Prah             3.59/13   2.27/13   3.19/9   13.05/24   1.38/6    4.18/15   1.59/12   6.11/16   6.22/17   8.42/12   7.02/14   5.25/20   4.27/15   1.31/7    0.55/18 
 18 Štekr Michal                73.28  3.29/6    6.05/8   11.15/17  15.27/18  18.02/18  23.06/18  24.47/17  32.00/17  40.57/18  53.06/19  62.13/19  66.53/19  70.59/19  72.32/18  73.28/18 
    SK Kotlářka Praha                  3.29/6    2.36/15   5.10/22   4.12/20   2.35/18   5.04/20   1.41/3    7.13/21   8.57/23  12.09/18   9.07/20   4.40/16   4.06/11   1.33/10   0.56/20 
 19 Bergl Tomáš                 74.06  3.32/7    9.26/21  12.15/19  14.53/17  16.30/16  20.46/16  26.18/18  32.50/18  37.58/17  51.35/17  58.47/17  63.36/17  69.36/18  73.10/19  74.06/19 
    SK Praga                           3.32/7    5.54/22   2.49/2    2.38/6    1.37/5    4.16/14   5.32/24   6.32/17   5.08/10  13.37/22   7.12/15   4.49/17   6.00/20   3.34/23   0.56/20 
 20  Cabrnoch Jan               76.54  5.51/23  10.10/22  14.14/21  17.16/19  20.07/19  25.32/19  29.16/20  37.32/21  45.33/21  56.43/20  62.54/20  67.27/20  74.10/20  76.14/20  76.54/20 
    TJ Sparta Doly Kladno              5.51/23   4.19/20   4.04/19   3.02/12   2.51/19   5.25/21   3.44/23   8.16/24   8.01/21  11.10/17   6.11/7    4.33/14   6.43/22   2.04/20   0.40/2  
 21  Hanžl David                89.14  5.13/20   9.20/20  13.43/20  18.49/20  21.56/20  26.35/20  29.00/19  35.34/19  43.10/19  56.47/21  68.06/21  73.55/21  85.16/21  88.00/21  89.14/21 
    TJ AERO Odolená Voda               5.13/20   4.07/19   4.23/20   5.06/21   3.07/22   4.39/18   2.25/21   6.34/18   7.36/20  13.37/22  11.19/22   5.49/22  11.21/23   2.44/22   1.14/24 
 22  Čáp David                 107.11 18.20/24  24.28/24  29.04/24  32.47/24  48.09/24  54.48/24  57.52/24  65.03/24  72.37/24  85.10/24  93.23/23  98.15/22 104.29/22 106.26/22 107.11/22 
    SKP OLYMP Praha                   18.20/24   6.08/23   4.36/21   3.43/18  15.22/24   6.39/22   3.04/22   7.11/20   7.34/19  12.33/19   8.13/19   4.52/18   6.14/21   1.57/18   0.45/7  
 23 Kašpárek Jan               107.31  5.28/21  10.41/23  19.52/23  26.03/22  29.03/22  43.25/22  45.40/22  53.12/22  63.06/22  75.57/22  94.25/24  99.30/23 104.30/23 106.30/23 107.31/23 
    VŠSK MFF UK Praha                  5.28/21   5.13/21   9.11/24   6.11/22   3.00/21  14.22/24   2.15/17   7.32/22   9.54/24  12.51/21  18.28/24   5.05/19   5.00/17   2.00/19   1.01/22 
 24 Burša Pavel                119.23  4.28/17   8.20/18  15.48/22  28.41/23  40.46/23  47.31/23  49.46/23  56.25/23  65.16/23  81.34/23  91.19/22 104.39/24 116.58/24 118.37/24 119.23/24 
    KČT Aš                             4.28/17   3.52/18   7.28/23  12.53/23  12.05/23   6.45/23   2.15/17   6.39/19   8.51/22  16.18/24   9.45/21  13.20/24  12.19/24   1.39/14   0.46/8  
     Tomaščin Jaroslav      DISK       3.53/     6.43/    10.12/    13.19/    15.17/         /    21.06/    30.12/    35.43/    44.21/    50.52/    54.27/    58.07/    59.38/    60.22/   
    SK Meteor Kačerov Prah             3.53/     2.50/     3.29/     3.07/     1.58/         /         /     9.06/     5.31/     8.38/     6.31/     3.35/     3.40/     1.31/     0.44/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        8.8km    0m 22k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-102     3-103     4-104     5-105     6-106     7-107     8-108     9-109    10-110    11-111    12-112    13-113    14-114    15-115    16-116   
                                      17-117    18-118    19-119    20-120    21-121    22-100   
  1 Kozak Petr                  75.35  4.37/7    6.24/4    8.51/2   10.39/2   13.33/2   17.14/2   20.19/2   23.46/2   30.20/3   35.06/2   40.05/2   41.37/2   44.56/1*  47.56/1*  52.02/1*  58.44/1* 
    USK Praha                          4.37/7    1.47/5    2.27/1*   1.48/1*   2.54/4    3.41/5    3.05/1*   3.27/6    6.34/10   4.46/1*   4.59/3    1.32/9    3.19/1*   3.00/14   4.06/3    6.42/1* 
                                      62.06/1*  63.19/1*  67.01/1*  69.47/1*  73.48/1*  74.51/1*  75.35/1* 
                                       3.22/8    1.13/4    3.42/3    2.46/2    4.01/1*   1.03/3    0.44/7  
  2 Procházka Jan               79.26  4.19/1*   5.52/1*   8.22/1*  10.11/1*  12.50/1*  16.13/1*  19.52/1*  23.12/1*  29.20/1*  34.27/1*  39.39/1*  41.10/1*  45.08/2   48.15/2   52.25/2   60.28/2  
    SK Kotlářka Praha                  4.19/1*   1.33/2    2.30/2    1.49/2    2.39/1*   3.23/1*   3.39/9    3.20/4    6.08/4    5.07/6    5.12/6    1.31/7    3.58/7    3.07/16   4.10/5    8.03/8  
                                      64.21/2   65.26/2   69.05/2   73.12/2   77.39/2   78.40/2   79.26/2  
                                       3.53/15   1.05/1*   3.39/2    4.07/24   4.27/2    1.01/1*   0.46/13 
  3 Horak Pavel                 80.59  4.38/8    6.50/10   9.49/9   12.06/12  15.03/7   18.50/6   22.13/6   26.15/8   32.26/7   37.32/6   42.51/4   44.22/4   49.22/8   51.38/7   56.03/6   63.53/6  
    USK Praha                          4.38/8    2.12/16   2.59/14   2.17/16   2.57/6    3.47/6    3.23/7    4.02/16   6.11/5    5.06/5    5.19/8    1.31/7    5.00/21   2.16/1*   4.25/10   7.50/5  
                                      66.46/5   67.55/4   71.41/4   74.25/3   78.53/3   80.16/3   80.59/3  
                                       2.53/1*   1.09/2    3.46/4    2.44/1*   4.28/3    1.23/17   0.43/5  
  4 Němeček Jan                 81.32  5.00/13   6.56/12   9.50/10  12.03/11  15.38/9   19.28/9   22.33/7   26.00/6   31.53/4   37.06/3   43.02/5   44.40/5   48.20/4   51.14/6   55.30/5   63.10/4  
    USK Praha                          5.00/13   1.56/7    2.54/10   2.13/15   3.35/11   3.50/8    3.05/1*   3.27/6    5.53/1*   5.13/7    5.56/13   1.38/11   3.40/4    2.54/8    4.16/7    7.40/4  
                                      66.18/3   67.30/3   71.26/3   74.59/4   79.45/4   80.48/4   81.32/4  
                                       3.08/3    1.12/3    3.56/6    3.33/14   4.46/7    1.03/3    0.44/7  
  5 Pašek František             82.58  4.23/3    6.16/3   10.28/15  12.30/13  15.27/8   19.19/8   24.16/10  27.32/10  33.32/9   38.25/8   43.28/7   45.07/6   48.49/5   51.06/4   55.26/4   63.18/5  
    SK Kotlářka Praha                  4.23/3    1.53/6    4.12/35   2.02/5    2.57/6    3.52/9    4.57/28   3.16/2    6.00/3    4.53/2    5.03/4    1.39/13   3.42/5    2.17/2    4.20/8    7.52/6  
                                      66.34/4   69.43/6   73.43/6   76.45/6   81.20/6   82.24/6   82.58/5  
                                       3.16/6    3.09/35   4.00/7    3.02/5    4.35/5    1.04/5    0.34/1* 
  6 Kalous Vladislav            83.04  4.34/6    6.06/2    8.56/3   10.59/3   16.38/13  20.16/10  23.33/9   27.07/9   33.39/10  39.03/10  44.24/10  45.52/10  49.58/10  52.18/10  56.09/7   64.11/7  
    VŠTJ Ekonom Praha                  4.34/6    1.32/1*   2.50/8    2.03/6    5.39/27   3.38/4    3.17/6    3.34/8    6.32/9    5.24/10   5.21/9    1.28/3    4.06/9    2.20/4    3.51/1*   8.02/7  
                                      67.42/6   69.34/5   73.02/5   76.13/5   81.02/5   82.14/5   83.04/6  
                                       3.31/9    1.52/19   3.28/1*   3.11/9    4.49/8    1.12/8    0.50/19 
  7 Sysel Ondřej                83.19  5.09/15   6.52/11   9.58/12  11.59/10  18.18/21  22.06/15  25.20/12  29.11/11  35.41/11  41.09/11  46.02/11  47.30/11  50.55/11  53.53/11  57.49/10  64.50/8  
    SK Praga                           5.09/15   1.43/3    3.06/19   2.01/3    6.19/28   3.48/7    3.14/4    3.51/13   6.30/8    5.28/11   4.53/2    1.28/3    3.25/2    2.58/13   3.56/2    7.01/2  
                                      68.22/7   70.00/7   74.09/7   77.10/7   81.39/7   82.41/7   83.19/7  
                                       3.32/10   1.38/11   4.09/8    3.01/4    4.29/4    1.02/2    0.38/2  
  8 Kožina Petr                 84.54  5.06/14   7.09/14   9.51/11  11.58/9   14.43/5   19.05/7   22.48/8   26.07/7   32.46/8   37.45/7   43.19/6   45.07/6   49.31/9   51.54/8   56.14/8   65.36/9  
    SK Praga                           5.06/14   2.03/10   2.42/4    2.07/11   2.45/2    4.22/13   3.43/11   3.19/3    6.39/11   4.59/3    5.34/12   1.48/19   4.24/15   2.23/5    4.20/8    9.22/14 
                                      68.35/8   70.47/8   74.57/8   78.00/8   82.42/8   84.05/8   84.54/8  
                                       2.59/2    2.12/28   4.10/9    3.03/7    4.42/6    1.23/17   0.49/17 
  9 Janovský Tomáš              85.11  4.43/10   6.39/9    9.27/7   11.39/7   14.47/6   18.17/4   21.59/4   25.02/4   32.17/6   37.16/4   42.08/3   43.35/3   47.23/3   50.06/3   54.33/3   62.09/3  
    SK Praga                           4.43/10   1.56/7    2.48/7    2.12/13   3.08/8    3.30/3    3.42/10   3.03/1*   7.15/19   4.59/3    4.52/1*   1.27/2    3.48/6    2.43/6    4.27/11   7.36/3  
                                      69.43/10  71.48/10  75.34/10  78.29/10  83.18/9   84.23/9   85.11/9  
                                       7.34/38   2.05/25   3.46/4    2.55/3    4.49/8    1.05/6    0.48/15 
 10 Pavlů Ondřej                85.57  4.20/2    6.32/7    9.19/6   11.22/6   14.14/4   18.28/5   22.03/5   25.47/5   32.09/5   37.24/5   43.40/8   45.08/8   49.14/7   52.08/9   56.41/9   65.36/9  
    SK Praga                           4.20/2    2.12/16   2.47/6    2.03/6    2.52/3    4.14/10   3.35/8    3.44/10   6.22/6    5.15/8    6.16/20   1.28/3    4.06/9    2.54/8    4.33/12   8.55/11 
                                      68.56/9   71.04/9   75.16/9   78.18/9   83.58/10  85.13/10  85.57/10 
                                       3.20/7    2.08/27   4.12/10   3.02/5    5.40/12   1.15/9    0.44/7  
 11 Pokorný Ondřej              91.07  4.32/5    6.30/6    9.10/4   11.14/4   14.09/3   17.35/3   20.45/3   24.10/3   30.07/2   38.42/9   43.59/9   45.19/9   48.51/6   51.08/5   58.12/11  67.52/11 
    SK Praga                           4.32/5    1.58/9    2.40/3    2.04/8    2.55/5    3.26/2    3.10/3    3.25/5    5.57/2    8.35/36   5.17/7    1.20/1*   3.32/3    2.17/2    7.04/37   9.40/17 
                                      72.03/11  73.51/11  79.28/11  83.01/11  88.28/11  90.07/11  91.07/11 
                                       4.11/18   1.48/17   5.37/27   3.33/14   5.27/10   1.39/28   1.00/33 
 12 Baldrian Petr               92.00  5.43/24   7.55/22  10.45/18  12.54/16  16.23/11  20.59/11  25.19/11  29.20/13  36.28/13  41.58/12  47.54/12  49.52/12  54.09/12  57.21/12  62.12/12  70.41/12 
    SK Praga                           5.43/24   2.12/16   2.50/8    2.09/12   3.29/10   4.36/16   4.20/22   4.01/14   7.08/16   5.30/12   5.56/13   1.58/26   4.17/12   3.12/19   4.51/17   8.29/10 
                                      74.31/12  75.59/12  80.27/12  83.40/12  89.43/12  91.08/12  92.00/12 
                                       3.50/14   1.28/8    4.28/14   3.13/10   6.03/18   1.25/19   0.52/23 
 13 Makovský Jakub              95.17  4.41/9    6.26/5    9.10/4   11.15/5   18.46/22  23.30/22  27.54/22  32.01/21  38.44/18  44.30/17  49.38/15  51.17/15  58.03/17  60.46/17  65.22/17  73.43/14 
    KOB TRETRA Praha                   4.41/9    1.45/4    2.44/5    2.05/10   7.31/29   4.44/18   4.24/24   4.07/19   6.43/12   5.46/13   5.08/5    1.39/13   6.46/37   2.43/6    4.36/13   8.21/9  
                                      78.27/14  79.57/14  84.19/14  87.28/13  93.23/13  94.30/13  95.17/13 
                                       4.44/28   1.30/9    4.22/11   3.09/8    5.55/15   1.07/7    0.47/14 
 14 Procházka Pavel             96.25  4.56/12   6.59/13  10.10/13  12.56/19  16.38/13  21.44/13  25.31/13  29.17/12  36.32/14  43.42/15  49.07/14  50.45/14  55.25/13  58.32/13  63.40/14  73.12/13 
    TJ Loko Beroun                     4.56/12   2.03/10   3.11/21   2.46/28   3.42/14   5.06/21   3.47/13   3.46/11   7.15/19   7.10/28   5.25/10   1.38/11   4.40/18   3.07/16   5.08/27   9.32/16 
                                      76.21/13  79.25/13  84.08/13  88.15/14  94.12/14  95.41/14  96.25/14 
                                       3.09/4    3.04/34   4.43/16   4.07/24   5.57/16   1.29/22   0.44/7  
 15 Hýbl Lukáš                  96.49  5.11/16   7.15/15  10.10/13  12.36/14  17.54/17  22.26/17  26.20/15  30.22/16  37.31/16  43.52/16  50.06/17  51.45/17  57.09/16  60.05/16  64.57/16  73.54/15 
    SK Praga                           5.11/16   2.04/13   2.55/11   2.26/20   5.18/25   4.32/15   3.54/14   4.02/16   7.09/17   6.21/20   6.14/18   1.39/13   5.24/28   2.56/12   4.52/18   8.57/12 
                                      79.18/16  80.56/15  85.19/15  88.53/15  94.35/15  95.56/15  96.49/15 
                                       5.24/30   1.38/11   4.23/12   3.34/16   5.42/14   1.21/16   0.53/24 
 16  Borovička Milan           102.08  5.24/21   7.43/20  10.57/20  13.31/21  17.34/15  22.54/19  27.19/19  31.20/18  39.10/19  45.27/18  51.47/18  53.35/18  58.32/19  62.07/19  67.14/20  77.45/20 
    VŠTJ Stavební fakulta              5.24/21   2.19/24   3.14/23   2.34/24   4.03/16   5.20/23   4.25/25   4.01/14   7.50/27   6.17/19   6.20/22   1.48/19   4.57/20   3.35/28   5.07/25  10.31/24 
                                      81.58/18  83.21/17  88.30/17  92.36/17  99.14/16 101.06/16 102.08/16 
                                       4.13/19   1.23/6    5.09/22   4.06/23   6.38/21   1.52/32   1.02/34 
 17 Šimek Tomáš                102.12  6.06/29   8.26/30  11.59/28  15.26/30  19.04/23  24.39/23  30.53/25  35.28/24  42.26/23  48.14/22  54.19/22  56.05/21  60.23/21  64.22/21  69.14/21  78.37/21 
    VŠTJ Stavební fakulta              6.06/29   2.20/25   3.33/30   3.27/33   3.38/12   5.35/26   6.14/36   4.35/24   6.58/14   5.48/14   6.05/15   1.46/17   4.18/14   3.59/34   4.52/18   9.23/15 
                                      82.12/20  83.52/19  88.51/18  92.44/18  99.22/17 101.27/17 102.12/17 
                                       3.35/11   1.40/13   4.59/19   3.53/20   6.38/21   2.05/34   0.45/11 
 18 Rakovec Michal             102.22  5.14/18   7.36/18  11.13/25  13.34/22  18.03/20  22.29/18  26.37/17  30.20/15  37.20/15  46.24/20  51.52/19  54.34/20  59.10/20  62.24/20  66.34/19  76.28/18 
    AC Sparta Praha                    5.14/18   2.22/27   3.37/31   2.21/17   4.29/20   4.26/14   4.08/18   3.43/9    7.00/15   9.04/37   5.28/11   2.42/34   4.36/17   3.14/22   4.10/5    9.54/19 
                                      80.10/17  84.51/21  89.28/20  94.00/20 100.06/18 101.33/18 102.22/18 
                                       3.42/12   4.41/38   4.37/15   4.32/32   6.06/19   1.27/20   0.49/17 
 19 Cernin Zbynek              102.59  5.17/19   7.52/21  11.05/23  13.46/23  17.59/19  23.16/21  27.10/18  31.38/19  39.10/19  45.37/19  52.07/20  54.00/19  58.17/18  61.26/18  66.20/18  77.28/19 
    USK Praha                          5.17/19   2.35/34   3.13/22   2.41/25   4.13/18   5.17/22   3.54/14   4.28/23   7.32/23   6.27/21   6.30/24   1.53/24   4.17/12   3.09/18   4.54/21  11.08/32 
                                      82.00/19  84.15/20  89.13/19  93.26/19 100.29/19 102.03/19 102.59/19 
                                       4.32/23   2.15/30   4.58/18   4.13/27   7.03/27   1.34/25   0.56/27 
 20 Sysel Ctibor               105.39  4.26/4    6.32/7    9.31/8   11.55/8   19.27/25  25.01/24  31.02/26  36.11/26  43.49/24  51.21/25  58.26/25  60.43/26  66.13/26  69.07/24  74.02/24  84.12/24 
    SK Praga                           4.26/4    2.06/14   2.59/14   2.24/19   7.32/30   5.34/25   6.01/35   5.09/28   7.38/25   7.32/31   7.05/31   2.17/30   5.30/30   2.54/8    4.55/22  10.10/21 
                                      88.17/25  89.57/25  94.20/22  97.56/22 103.37/22 104.54/21 105.39/20 
                                       4.05/17   1.40/13   4.23/12   3.36/17   5.41/13   1.17/11   0.45/11 
 21 Janeček Jura               105.50  5.35/23   7.56/23  10.53/19  12.54/16  17.55/18  22.12/16  25.56/14  29.44/14  36.13/12  42.13/13  48.29/13  50.03/13  55.48/14  58.51/14  63.38/13  74.12/16 
    VŠTJ Ekonom Praha                  5.35/23   2.21/26   2.57/12   2.01/3    5.01/22   4.17/12   3.44/12   3.48/12   6.29/7    6.00/16   6.16/20   1.34/10   5.45/32   3.03/15   4.47/16  10.34/26 
                                      78.28/15  81.40/16  87.04/16  91.13/16 102.59/20 104.51/20 105.50/21 
                                       4.16/20   3.12/36   5.24/26   4.09/26  11.46/38   1.52/32   0.59/32 
 22 Pohl Zdenek                106.10  4.49/11   7.19/16  10.36/17  12.40/15  16.02/10  21.05/12  26.21/16  30.26/17  37.51/17  43.11/14  49.44/16  51.31/16  56.00/15  58.54/15  64.01/15  75.14/17 
    SOOB Spartak Rychnov n             4.49/11   2.30/31   3.17/25   2.04/8    3.22/9    5.03/20   5.16/32   4.05/18   7.25/22   5.20/9    6.33/25   1.47/18   4.29/16   2.54/8    5.07/25  11.13/33 
                                      82.12/20  83.37/18  90.44/21  96.04/21 103.25/21 105.08/22 106.10/22 
                                       6.58/36   1.25/7    7.07/36   5.20/36   7.21/29   1.43/29   1.02/34 
 23  Koldinský Jan             108.11  6.18/30   8.21/29  14.14/36  18.04/36  23.29/30  29.53/30  34.08/29  40.03/29  46.54/28  54.00/27  60.15/27  62.04/27  66.16/27  70.25/27  75.09/27  84.29/25 
    SKOB Kralupy nad Vltav             6.18/30   2.03/10   5.53/37   3.50/35   5.25/26   6.24/35   4.15/20   5.55/34   6.51/13   7.06/27   6.15/19   1.49/21   4.12/11   4.09/35   4.44/14   9.20/13 
                                      88.14/24  89.54/24  94.55/23  98.41/23 105.23/23 107.28/23 108.11/23 
                                       3.45/13   1.40/13   5.01/20   3.46/19   6.42/24   2.05/34   0.43/5  
 24  Vít David                 109.47  5.48/27   8.15/28  11.30/26  16.45/33  21.08/26  26.04/25  30.10/23  34.30/23  41.43/22  48.24/23  54.30/23  56.21/22  61.28/23  65.11/23  70.03/22  81.52/23 
    SKOB Slaný                         5.48/27   2.27/29   3.15/24   5.15/37   4.23/19   4.56/19   4.06/17   4.20/21   7.13/18   6.41/23   6.06/16   1.51/22   5.07/23   3.43/31   4.52/18  11.49/38 
                                      87.29/23  89.32/23  95.43/25 100.05/24 107.29/24 108.56/24 109.47/24 
                                       5.37/32   2.03/24   6.11/32   4.22/29   7.24/30   1.27/20   0.51/21 
 25  Hanák Jan                 110.37  5.44/25   8.00/25  10.57/20  13.29/20  22.34/29  27.55/27  33.04/28  38.41/27  46.13/26  52.23/26  58.35/26  60.29/25  65.56/24  69.08/25  74.06/25  84.52/26 
    SKOB Slaný                         5.44/25   2.16/21   2.57/12   2.32/22   9.05/33   5.21/24   5.09/31   5.37/31   7.32/23   6.10/17   6.12/17   1.54/25   5.27/29   3.12/19   4.58/23  10.46/27 
                                      89.08/26  92.09/26  96.52/26 101.15/25 108.24/25 109.41/25 110.37/25 
                                       4.16/20   3.01/33   4.43/16   4.23/30   7.09/28   1.17/11   0.56/27 
 26 Mezník Vladimír            113.05  5.30/22   7.42/19  11.08/24  13.54/24  17.40/16  21.54/14  27.25/21  31.45/20  44.29/25  50.57/24  57.34/24  59.25/24  66.02/25  69.29/26  74.53/26  86.06/27 
    TJ Loko Beroun                     5.30/22   2.12/16   3.26/28   2.46/28   3.46/15   4.14/10   5.31/33   4.20/21  12.44/38   6.28/22   6.37/26   1.51/22   6.37/34   3.27/25   5.24/30  11.13/33 
                                      92.01/27  93.38/27  99.38/27 102.59/27 111.02/26 112.17/26 113.05/26 
                                       5.55/34   1.37/10   6.00/31   3.21/12   8.03/35   1.15/9    0.48/15 
 27 Zajíc Vítězslav            117.05  5.13/17   7.24/17  10.34/16  12.55/18  16.34/12  23.11/20  27.22/20  33.02/22  41.15/21  47.11/21  53.38/21  56.24/23  61.06/22  64.25/22  70.49/23  81.11/22 
    KOB TRETRA Praha                   5.13/17   2.11/15   3.10/20   2.21/17   3.39/13   6.37/37   4.11/19   5.40/32   8.13/28   5.56/15   6.27/23   2.46/35   4.42/19   3.19/23   6.24/34  10.22/22 
                                      87.03/22  88.55/22  95.38/24 102.52/26 113.17/27 116.12/27 117.05/27 
                                       5.52/33   1.52/19   6.43/34   7.14/37  10.25/36   2.55/38   0.53/24 
 28 Illés Peter                120.39  5.46/26   8.03/26  11.34/27  14.19/26  29.08/36  35.19/35  39.41/34  46.14/35  53.57/34  60.53/33  69.18/34  71.22/33  76.40/33  80.00/32  85.04/31  94.56/30 
                                       5.46/26   2.17/22   3.31/29   2.45/27  14.49/38   6.11/34   4.22/23   6.33/35   7.43/26   6.56/24   8.25/38   2.04/27   5.18/26   3.20/24   5.04/24   9.52/18 
                                      98.55/29 101.08/29 106.57/28 111.33/28 118.26/28 119.43/28 120.39/28 
                                       3.59/16   2.13/29   5.49/30   4.36/34   6.53/26   1.17/11   0.56/27 
 29  Kohl Ondřej               122.11  5.22/20   7.56/23  10.59/22  14.01/25  23.45/31  29.42/29  34.44/30  42.11/31  53.18/32  60.42/32  68.20/32  71.53/34  78.31/35  82.40/35  87.26/33  97.57/33 
    SKOB Kralupy nad Vltav             5.22/20   2.34/33   3.03/17   3.02/31   9.44/34   5.57/30   5.02/29   7.27/37  11.07/36   7.24/30   7.38/34   3.33/38   6.38/35   4.09/35   4.46/15  10.31/24 
                                     102.35/33 105.07/33 110.55/32 114.09/31 120.10/30 121.29/30 122.11/29 
                                       4.38/26   2.32/32   5.48/29   3.14/11   6.01/17   1.19/14   0.42/4  
 30 David Franta               122.12  6.34/31   9.10/31  13.27/33  15.55/31  26.57/34  32.57/33  37.12/32  42.33/32  51.05/31  58.16/30  64.55/29  68.24/31  73.37/29  76.50/29  82.14/28  93.54/29 
    KOB TRETRA Praha                   6.34/31   2.36/35   4.17/36   2.28/21  11.02/36   6.00/31   4.15/20   5.21/29   8.32/30   7.11/29   6.39/27   3.29/37   5.13/24   3.13/21   5.24/30  11.40/36 
                                     100.35/30 102.55/30 108.10/29 112.06/29 119.47/29 121.21/29 122.12/30 
                                       6.41/35   2.20/31   5.15/23   3.56/21   7.41/32   1.34/25   0.51/21 
 31  Vaněk Jan                 124.28  7.26/36   9.39/35  12.44/32  16.38/32  21.44/27  26.24/26  30.49/24  35.33/25  46.30/27  54.58/28  61.42/28  64.04/28  74.04/30  77.48/30  84.18/30  95.06/31 
    VŠTJ Stavební fakulta              7.26/36   2.13/20   3.05/18   3.54/36   5.06/23   4.40/17   4.25/25   4.44/25  10.57/35   8.28/35   6.44/28   2.22/31  10.00/38   3.44/32   6.30/35  10.48/28 
                                     102.25/31 104.25/32 109.29/30 113.25/30 121.05/31 123.38/31 124.28/31 
                                       7.19/37   2.00/23   5.04/21   3.56/21   7.40/31   2.33/37   0.50/19 
 32 Schmotz Martin             125.11  5.51/28   8.08/27  12.07/29  14.51/28  28.52/35  34.39/34  42.02/36  47.51/36  56.11/37  63.57/37  70.59/36  73.46/37  79.16/36  82.46/36  88.03/35  99.07/35 
                                       5.51/28   2.17/22   3.59/33   2.44/26  14.01/37   5.47/27   7.23/37   5.49/33   8.20/29   7.46/32   7.02/29   2.47/36   5.30/30   3.30/27   5.17/29  11.04/30 
                                     104.02/34 105.44/34 111.30/34 115.50/33 122.41/32 124.15/32 125.11/32 
                                       4.55/29   1.42/16   5.46/28   4.20/28   6.51/25   1.34/25   0.56/27 
 33 Olunczek Andrej            126.24  7.19/35  10.14/36  14.10/35  17.46/35  25.40/33  31.31/32  39.26/33  44.55/33  53.47/33  63.09/36  71.10/37  73.23/36  80.03/37  85.01/37  90.16/36 100.21/36 
                                       7.19/35   2.55/37   3.56/32   3.36/34   7.54/32   5.51/28   7.55/38   5.29/30   8.52/33   9.22/38   8.01/36   2.13/29   6.40/36   4.58/38   5.15/28  10.05/20 
                                     104.54/36 108.52/36 114.13/36 117.50/35 123.59/34 125.31/33 126.24/33 
                                       4.33/24   3.58/37   5.21/25   3.37/18   6.09/20   1.32/23   0.53/24 
 34 Andreas Lenk               126.57  6.47/32   9.34/34  13.34/34  16.46/34  22.01/28  28.04/28  32.59/27  39.52/28  49.34/29  57.46/29  66.01/30  68.12/30  74.30/31  79.08/31  86.05/32  97.49/32 
                                       6.47/32   2.47/36   4.00/34   3.12/32   5.15/24   6.03/32   4.55/27   6.53/36   9.42/34   8.12/33   8.15/37   2.11/28   6.18/33   4.38/37   6.57/36  11.44/37 
                                     102.25/31 104.22/31 111.21/33 115.54/34 123.43/33 125.51/34 126.57/34 
                                       4.36/25   1.57/22   6.59/35   4.33/33   7.49/33   2.08/36   1.06/37 
 35 Klaška Pavel               128.44  6.48/33   9.14/32  12.34/31  14.46/27  24.55/32  30.59/31  36.46/31  41.49/30  50.25/30  58.48/31  66.06/31  67.47/29  72.50/28  76.39/28  82.32/29  93.48/28 
    SK Kotlářka Praha                  6.48/33   2.26/28   3.20/26   2.12/13  10.09/35   6.04/33   5.47/34   5.03/27   8.36/31   8.23/34   7.18/32   1.41/16   5.03/22   3.49/33   5.53/32  11.16/35 
                                      98.29/28 100.18/28 109.36/31 114.37/32 125.40/35 127.31/35 128.44/35 
                                       4.41/27   1.49/18   9.18/38   5.01/35  11.03/37   1.51/31   1.13/38 
 36 Simr Pavel                 129.38 13.26/37  19.29/37  26.10/38  32.53/38  40.27/38  46.18/38  51.22/38  59.18/38  70.38/38  76.54/38  84.42/38  86.11/38  90.15/38  93.52/38  98.00/38 108.25/38 
    SKOB Roudnice nad Labe            13.26/37   6.03/38   6.41/38   6.43/38   7.34/31   5.51/28   5.04/30   7.56/38  11.20/37   6.16/18   7.48/35   1.29/6    4.04/8    3.37/29   4.08/4   10.25/23 
                                     111.37/38 112.59/38 118.19/38 121.44/37 127.22/36 128.41/36 129.38/36 
                                       3.12/5    1.22/5    5.20/24   3.25/13   5.38/11   1.19/14   0.57/31 
 37 Richter Tom                129.39  6.59/34   9.30/33  12.30/30  15.21/29  19.24/24  41.09/37  44.25/37  48.40/37  56.00/36  63.03/35  70.05/35  72.44/35  78.03/34  81.30/34  87.33/34  98.40/34 
    VŠSK MFF UK Praha                  6.59/34   2.31/32   3.00/16   2.51/30   4.03/16  21.45/38   3.16/5    4.15/20   7.20/21   7.03/26   7.02/29   2.39/33   5.19/27   3.27/25   6.03/33  11.07/31 
                                     104.07/35 106.14/35 113.21/35 120.46/36 127.27/37 129.00/37 129.39/37 
                                       5.27/31   2.07/26   7.07/36   7.25/38   6.41/23   1.33/24   0.39/3  
 38 Poborský Petr              132.41 17.13/38  19.40/38  23.03/37  25.35/37  30.23/37  36.49/36  40.51/35  45.35/34  54.12/35  61.12/34  68.37/33  71.13/32  76.27/32  80.06/33  93.47/37 104.37/37 
    VŠTJ Ekonom Praha                 17.13/38   2.27/29   3.23/27   2.32/22   4.48/21   6.26/36   4.02/16   4.44/25   8.37/32   7.00/25   7.25/33   2.36/32   5.14/25   3.39/30  13.41/38  10.50/29 
                                     109.06/37 111.01/37 117.30/37 121.55/38 129.49/38 131.37/38 132.41/38 
                                       4.29/22   1.55/21   6.29/33   4.25/31   7.54/34   1.48/30   1.04/36 
    Slavík Viktor           DISK       4.38/     6.45/     9.30/    11.45/    16.36/         /    28.06/    31.36/    38.27/    46.38/    52.00/    53.32/    57.04/    59.58/    64.09/    72.38/   
    SK Praga                           4.38/     2.07/     2.45/     2.15/     4.51/         /         /     3.30/     6.51/     8.11/     5.22/     1.32/     3.32/     2.54/     4.11/     8.29/   
                                      75.46/    77.21/    81.18/    84.14/    89.22/    90.49/    91.32/   
                                       3.08/     1.35/     3.57/     2.56/     5.08/     1.27/     0.43/   
    Přibík Jan              DISK       4.44/     7.46/    10.30/    13.43/    25.00/    28.55/    32.54/    36.28/    43.01/    49.19/    56.03/         /         /         /         /         /   
    SK Praga                           4.44/     3.02/     2.44/     3.13/    11.17/     3.55/     3.59/     3.34/     6.33/     6.18/     6.44/         /         /         /         /         /   
                                           /         /         /         /    59.34/    62.42/    63.42/   
                                           /         /         /         /         /     3.08/     1.00/   
    Jůzek Martin            DISK       5.25/     8.07/    11.59/    14.34/    18.35/    23.17/    29.48/    34.43/    42.32/    51.01/    58.22/    61.47/    68.12/    71.16/    77.28/    89.39/   
    SK Kotlářka Praha                  5.25/     2.42/     3.52/     2.35/     4.01/     4.42/     6.31/     4.55/     7.49/     8.29/     7.21/     3.25/     6.25/     3.04/     6.12/    12.11/   
                                      93.16/    95.27/         /   100.41/   107.19/   108.44/   109.29/   
                                       3.37/     2.11/         /         /     6.38/     1.25/     0.45/   
     Kužel Tomáš            DISK       5.29/     7.29/    10.20/    12.22/    16.48/    21.25/    24.31/    28.36/         /         /    50.18/    47.07/         /    33.52/         /         /   
    VŠTJ Stavební fakulta              5.29/     2.00/     2.51/     2.02/     4.26/     4.37/     3.06/     4.05/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                           /         /         /         /    53.43/    55.09/    56.04/   
                                           /         /         /         /         /     1.26/     0.55/   
     Kurfurst Pavel         DISK       5.19/     7.32/    10.40/    13.03/    16.29/    26.44/    31.15/    35.51/    44.41/    53.18/         /         /         /         /         /         /   
    VŠTJ Stavební fakulta              5.19/     2.13/     3.08/     2.23/     3.26/    10.15/     4.31/     4.36/     8.50/     8.37/         /         /         /         /         /         /   
                                           /         /         /         /         /         /    75.51/   
                                           /         /         /         /         /         /         /   
    Chalupa Petr            DISK-LIM. 11.29/    14.27/    19.21/    22.19/    27.26/    39.15/    50.48/    55.12/    66.09/    86.27/    95.38/    99.29/   107.52/   114.12/   121.07/   159.58/   
    SK Praga                          11.29/     2.58/     4.54/     2.58/     5.07/    11.49/    11.33/     4.24/    10.57/    20.18/     9.11/     3.51/     8.23/     6.20/     6.55/    38.51/   
                                     164.48/   166.55/   174.31/   183.16/   192.33/   195.58/   197.00/   
                                       4.50/     2.07/     7.36/     8.45/     9.17/     3.25/     1.02/   
    Lebeda Dušan            DISK-LIM.  4.43/     6.47/    10.43/    12.41/    15.25/    20.52/    28.02/    31.50/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    VŠTJ Ekonom Praha                  4.43/     2.04/     3.56/     1.58/     2.44/     5.27/     7.10/     3.48/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                           /         /         /         /         /         /   222.26/   
                                           /         /         /         /         /         /         /   
    Rusý Pavel              DISK-LIM.  8.39/    12.05/    22.03/    27.28/    39.41/    45.42/    52.14/    58.31/    70.02/    79.35/    90.03/    92.53/   106.07/   111.41/   120.20/   133.40/   
    Sokol Dobřichovice                 8.39/     3.26/     9.58/     5.25/    12.13/     6.01/     6.32/     6.17/    11.31/     9.33/    10.28/     2.50/    13.14/     5.34/     8.39/    13.20/   
                                     138.14/   140.22/   149.20/   155.12/   166.11/   168.30/   169.31/   
                                       4.34/     2.08/     8.58/     5.52/    10.59/     2.19/     1.01/   
    Bial Attila             DISK-LIM.  9.53/    13.37/    17.34/    21.57/    31.25/    37.21/    44.26/    50.48/    64.47/    73.43/    82.52/    86.12/    95.43/   103.05/   120.50/   141.59/   
                                       9.53/     3.44/     3.57/     4.23/     9.28/     5.56/     7.05/     6.22/    13.59/     8.56/     9.09/     3.20/     9.31/     7.22/    17.45/    21.09/   
                                     148.54/   151.59/   161.37/   171.36/   182.15/   184.49/   185.34/   
                                       6.55/     3.05/     9.38/     9.59/    10.39/     2.34/     0.45/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35K        4.6km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-78      2-73      3-82      4-96      5-88      6-92      7-93      8-120     9-75     10-111    11-100   
  1 Strejc Jaroslav             44.24  4.53/2    6.08/2   11.01/2   13.13/1*  16.28/1*  22.09/1*  23.36/1*  28.32/1*  34.59/1*  38.29/1*  43.33/1*  44.24/1* 
    SK Zbraslav                        4.53/2    1.15/1*   4.53/4    2.12/1*   3.15/1*   5.41/1*   1.27/1*   4.56/2    6.27/1*   3.30/2    5.04/3    0.51/5  
  2  Hlubuček Tomáš             48.48  4.30/1*   5.49/1*  10.20/1*  13.36/2   17.09/2   23.53/2   25.25/2   30.25/2   36.52/2   41.47/2   47.49/2   48.48/2  
    SK Kamenice                        4.30/1*   1.19/2    4.31/2    3.16/5    3.33/2    6.44/3    1.32/3    5.00/3    6.27/1*   4.55/6    6.02/6    0.59/6  
  3 Háněl Jaromír               51.26  7.35/5    9.28/4   14.12/4   18.35/4   22.09/3   28.43/3   30.28/3   35.16/3   42.02/3   45.44/3   50.18/3   51.26/3  
    SK Zbraslav                        7.35/5    1.53/5    4.44/3    4.23/7    3.34/3    6.34/2    1.45/4    4.48/1*   6.46/3    3.42/3    4.34/1*   1.08/7  
  4 Hájek Tomáš                 57.20 14.21/7   15.47/7   20.10/7   22.27/7   26.41/4   33.47/4   35.14/4   40.50/4   48.22/4   51.47/4   56.34/4   57.20/4  
    SK Zbraslav                       14.21/7    1.26/3    4.23/1*   2.17/2    4.14/4    7.06/4    1.27/1*   5.36/4    7.32/4    3.25/1*   4.47/2    0.46/2  
  5 Prášek Arnošt               63.23  5.44/3   10.15/5   15.46/5   20.00/5   27.13/6   35.39/6   37.26/6   44.12/5   52.12/5   57.25/5   62.42/5   63.23/5  
    SK Praga                           5.44/3    4.31/7    5.31/5    4.14/6    7.13/6    8.26/7    1.47/5    6.46/6    8.00/5    5.13/7    5.17/5    0.41/1* 
  6  Nedvěd Jiří                69.30  7.45/6   11.48/6   17.52/6   21.04/6   26.49/5   34.46/5   36.51/5   45.37/6   57.31/6   62.05/6   68.43/6   69.30/6  
    TJ Dopravní podniky Pr             7.45/6    4.03/6    6.04/6    3.12/4    5.45/5    7.57/5    2.05/7    8.46/7   11.54/7    4.34/5    6.38/7    0.47/3  
  7  Buk Miloslav               74.21  5.57/4    7.43/3   13.57/3   16.24/3   37.02/7   45.26/7   47.18/7   53.55/7   64.28/7   68.17/7   73.31/7   74.21/7  
    SKOB Roudnice nad Labe             5.57/4    1.46/4    6.14/7    2.27/3   20.38/7    8.24/6    1.52/6    6.37/5   10.33/6    3.49/4    5.14/4    0.50/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35L        8.1km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-116     2-107     3-106     4-135     5-117     6-118     7-93      8-110     9-128    10-125    11-123    12-130    13-112    14-121    15-100   
  1 Seifert Jan                 58.20  4.00/7    6.51/5    9.39/2   13.44/2   17.46/1*  19.22/1*  22.50/1*  33.48/1*  36.38/1*  45.12/1*  47.44/1*  50.53/1*  52.15/1*  56.32/1*  57.35/1*  58.20/1* 
    SK Kotlářka Praha                  4.00/7    2.51/4    2.48/3    4.05/3    4.02/2    1.36/4    3.28/6   10.58/2    2.50/3    8.34/1*   2.32/4    3.09/6    1.22/4    4.17/24   1.03/1*   0.45/5  
  2 Čechmánek Vladimír          61.35  5.20/20   7.59/14  15.57/16  19.23/12  22.55/9   24.26/7   27.24/7   37.50/3   40.39/2   49.26/2   51.28/2   55.00/2   56.07/2   59.43/3   60.55/2   61.35/2  
    SK OK 24 Praha                     5.20/20   2.39/2    7.58/22   3.26/1*   3.32/1*   1.31/2    2.58/2   10.26/1*   2.49/2    8.47/2    2.02/1*   3.32/10   1.07/1*   3.36/16   1.12/6    0.40/2  
  3 Illner Jakub                61.44  3.34/1*   6.21/2   13.02/10  16.38/7   21.37/6   23.01/5   25.55/5   38.36/6   41.16/3   50.07/3   52.29/3   55.27/3   56.52/3   59.01/2   60.58/3   61.44/3  
    SK Kotlářka Praha                  3.34/1*   2.47/3    6.41/20   3.36/2    4.59/7    1.24/1*   2.54/1*  12.41/7    2.40/1*   8.51/4    2.22/2    2.58/5    1.25/8    2.09/2    1.57/23   0.46/10 
  4  Šemelík Petr               62.38  3.35/5    6.12/1*   8.46/1*  13.30/1*  18.39/2   20.45/2   24.05/2   37.57/4   41.41/5   50.57/4   53.46/4   56.29/4   57.52/4   60.40/4   61.46/4   62.38/4  
    TJ Sparta Doly Kladno              3.35/5    2.37/1*   2.34/2    4.44/9    5.09/9    2.06/13   3.20/4   13.52/11   3.44/7    9.16/7    2.49/9    2.43/2    1.23/7    2.48/6    1.06/3    0.52/17 
  5  John Vladimír              64.02  3.34/1*   6.45/3   10.50/5   15.14/5   20.25/5   22.03/4   25.30/3   37.33/2   41.27/4   51.31/5   54.07/5   57.04/5   58.26/5   61.29/5   63.16/5   64.02/5  
    SKP OLYMP Praha                    3.34/1*   3.11/9    4.05/11   4.24/6    5.11/11   1.38/5    3.27/5   12.03/3    3.54/10  10.04/10   2.36/6    2.57/4    1.22/4    3.03/12   1.47/20   0.46/10 
  6 Procházka Antonín           65.07  4.37/14   7.29/9   10.01/3   14.33/3   18.48/3   23.04/6   26.16/6   38.44/7   43.13/7   52.01/6   54.36/6   58.04/6   59.26/6   63.08/6   64.22/6   65.07/6  
    Sokol Dobřichovice                 4.37/14   2.52/5    2.32/1*   4.32/8    4.15/3    4.16/24   3.12/3   12.28/5    4.29/17   8.48/3    2.35/5    3.28/9    1.22/4    3.42/20   1.14/10   0.45/5  
  7 Choutka Jaroslav            68.01  3.34/1*   6.46/4   10.31/4   14.49/4   19.11/4   20.45/2   25.52/4   38.20/5   43.09/6   53.01/7   55.46/7   62.09/8   63.36/8   65.48/7   67.16/7   68.01/7  
    Sdružení org.bankovníc             3.34/1*   3.12/10   3.45/7    4.18/5    4.22/4    1.34/3    5.07/19  12.28/5    4.49/19   9.52/9    2.45/8    6.23/25   1.27/10   2.12/3    1.28/11   0.45/5  
  8 Panoch Milan                68.10  4.10/9    7.22/8   13.16/13  18.49/11  25.07/12  26.53/12  31.02/11  43.14/10  46.08/8   55.14/8   58.04/8   61.50/7   63.23/7   66.09/8   67.22/8   68.10/8  
    SK Kamenice                        4.10/9    3.12/10   5.54/19   5.33/16   6.18/19   1.46/10   4.09/8   12.12/4    2.54/4    9.06/5    2.50/10   3.46/13   1.33/14   2.46/5    1.13/7    0.48/14 
  9 Pavlů Jaroslav              71.51  3.34/1*   7.50/11  11.21/6   17.06/8   22.56/10  24.39/8   29.06/9   42.23/8   46.16/9   59.54/10  62.55/10  65.42/10  66.56/10  70.03/10  71.06/9   71.51/9  
    Sokol Dobřichovice                 3.34/1*   4.16/18   3.31/5    5.45/17   5.50/15   1.43/8    4.27/14  13.17/8    3.53/9   13.38/22   3.01/12   2.47/3    1.14/2    3.07/13   1.03/1*   0.45/5  
 10 Karmazín Pavel              72.32  4.09/8    7.03/7   12.50/8   17.40/9   22.47/8   25.10/10  29.23/10  43.03/9   47.04/10  57.54/9   61.09/9   64.54/9   66.21/9   70.02/9   71.36/10  72.32/10 
    TJ Loko Beroun                     4.09/8    2.54/6    5.47/18   4.50/12   5.07/8    2.23/16   4.13/11  13.40/9    4.01/11  10.50/12   3.15/14   3.45/12   1.27/10   3.41/19   1.34/16   0.56/20 
 11 Betlach Miroslav            74.36  3.57/6    7.01/6   11.34/7   16.04/6   22.03/7   24.40/9   28.50/8   43.40/11  48.46/11  60.26/11  63.30/11  66.52/11  68.20/11  72.14/11  73.54/12  74.36/11 
    SK Kotlářka Praha                  3.57/6    3.04/8    4.33/13   4.30/7    5.59/18   2.37/18   4.10/9   14.50/12   5.06/22  11.40/14   3.04/13   3.22/8    1.28/12   3.54/22   1.40/18   0.42/3  
 12  Stránský Jiří              74.37  4.43/16   7.37/10  17.26/20  22.19/19  28.46/18  30.30/17  36.09/18  49.50/14  53.51/14  63.18/12  65.58/12  68.33/12  69.47/12  72.45/12  73.51/11  74.37/12 
    SKOB Kralupy nad Vltav             4.43/16   2.54/6    9.49/23   4.53/13   6.27/21   1.44/9    5.39/22  13.41/10   4.01/11   9.27/8    2.40/7    2.35/1*   1.14/2    2.58/10   1.06/3    0.46/10 
 13 Marek Jan                   77.04  8.34/26  12.17/23  16.59/19  21.14/18  26.24/15  28.03/13  32.14/13  52.06/16  55.15/15  64.25/13  66.53/13  70.54/13  72.26/13  75.17/13  76.25/13  77.04/13 
    TJ Loko Beroun                     8.34/26   3.43/14   4.42/14   4.15/4    5.10/10   1.39/7    4.11/10  19.52/23   3.09/5    9.10/6    2.28/3    4.01/15   1.32/13   2.51/8    1.08/5    0.39/1* 
 14 Svobodný Petr               82.02  4.58/17   9.27/18  13.05/11  19.58/15  25.54/14  29.27/16  33.55/15  49.25/13  53.37/13  66.38/14  70.00/14  74.20/14  76.14/14  79.08/14  81.00/14  82.02/14 
    SK Kotlářka Praha                  4.58/17   4.29/20   3.38/6    6.53/23   5.56/17   3.33/23   4.28/15  15.30/13   4.12/13  13.01/18   3.22/18   4.20/17   1.54/19   2.54/9    1.52/22   1.02/25 
 15 Plch Martin                 82.18  5.14/19   9.17/17  13.23/14  18.11/10  23.04/11  25.13/11  31.26/12  49.54/15  56.31/16  68.01/15  71.37/15  75.36/15  77.15/15  80.14/15  81.27/15  82.18/15 
                                       5.14/19   4.03/17   4.06/12   4.48/10   4.53/6    2.09/15   6.13/25  18.28/20   6.37/26  11.30/13   3.36/20   3.59/14   1.39/15   2.59/11   1.13/7    0.51/16 
 16 Krejzla Josef               84.23  5.21/21   9.04/16  13.07/12  20.40/16  29.40/20  31.46/19  37.29/21  54.06/18  58.22/17  71.59/17  74.57/17  78.12/16  80.00/17  82.08/16  83.40/16  84.23/16 
    KOB TRETRA Praha                   5.21/21   3.43/14   4.03/10   7.33/25   9.00/26   2.06/13   5.43/23  16.37/16   4.16/14  13.37/21   2.58/11   3.15/7    1.48/18   2.08/1*   1.32/13   0.43/4  
 17 Hejtmánek Vladimír          85.08  4.29/12   7.52/12  18.55/22  23.58/21  29.32/19  32.12/21  36.31/19  54.31/19  60.01/19  70.44/16  74.01/16  78.15/17  79.41/16  82.30/17  84.19/17  85.08/17 
    KOB TRETRA Praha                   4.29/12   3.23/12  11.03/26   5.03/14   5.34/12   2.40/19   4.19/13  18.00/18   5.30/23  10.43/11   3.17/16   4.14/16   1.26/9    2.49/7    1.49/21   0.49/15 
 18 Dlouhý Jiří                 87.42  6.55/24  11.27/22  14.40/15  19.57/14  25.49/13  28.13/14  32.28/14  48.38/12  52.09/12  73.13/19  76.54/19  80.33/18  82.59/18  85.27/18  86.57/18  87.42/18 
    SK Kotlářka Praha                  6.55/24   4.32/21   3.13/4    5.17/15   5.52/16   2.24/17   4.15/12  16.10/15   3.31/6   21.04/26   3.41/22   3.39/11   2.26/22   2.28/4    1.30/12   0.45/5  
 19  Matějka Ivan               89.09  6.06/22  11.13/21  16.18/17  21.07/17  26.53/16  28.31/15  33.55/15  56.36/20  60.21/20  72.44/18  75.59/18  80.37/19  83.03/19  86.43/19  88.22/19  89.09/19 
    SKOB Roudnice nad Labe             6.06/22   5.07/23   5.05/16   4.49/11   5.46/13   1.38/5    5.24/21  22.41/26   3.45/8   12.23/17   3.15/14   4.38/21   2.26/22   3.40/17   1.39/17   0.47/13 
 20 Ornst Jan                   93.14  5.13/18   9.34/19  16.30/18  22.26/20  30.21/22  32.07/20  37.27/20  53.20/17  58.24/18  76.03/21  79.45/20  84.10/20  86.51/20  90.31/20  92.16/20  93.14/20 
    SK Kotlářka Praha                  5.13/18   4.21/19   6.56/21   5.56/18   7.55/24   1.46/10   5.20/20  15.53/14   5.04/21  17.39/25   3.42/23   4.25/18   2.41/24   3.40/17   1.45/19   0.58/23 
 21 Fiala Zdeněk                95.22  4.35/13   8.18/15  18.37/21  25.02/22  29.48/21  36.36/22  40.44/22  62.58/22  67.21/22  79.32/22  82.49/22  87.17/22  89.04/21  92.53/22  94.26/21  95.22/21 
    KOB TRETRA Praha                   4.35/13   3.43/14  10.19/25   6.25/20   4.46/5    6.48/25   4.08/7   22.14/24   4.23/16  12.11/15   3.17/16   4.28/20   1.47/17   3.49/21   1.33/14   0.56/20 
 22 Hermann Petr                96.54  4.19/11   7.54/13  12.53/9   19.25/13  27.37/17  31.05/18  36.05/17  58.27/21  62.43/21  76.02/20  79.48/21  85.49/21  89.29/22  92.36/21  95.54/22  96.54/22 
    KOB TRETRA Praha                   4.19/11   3.35/13   4.59/15   6.32/21   8.12/25   3.28/22   5.00/18  22.22/25   4.16/14  13.19/20   3.46/24   6.01/23   3.40/25   3.07/13   3.18/26   1.00/24 
 23 Pichal Jan                 100.30  4.16/10  24.34/26  28.22/26  34.39/26  40.28/26  43.08/25  47.37/23  65.12/23  69.44/23  81.56/23  86.32/23  92.37/23  94.36/23  98.05/23  99.38/23 100.30/23 
    USK Praha                          4.16/10  20.18/26   3.48/8    6.17/19   5.49/14   2.40/19   4.29/16  17.35/17   4.32/18  12.12/16   4.36/25   6.05/24   1.59/20   3.29/15   1.33/14   0.52/17 
 24  Nosek Jaroslav            106.48  6.17/23  11.06/20  20.58/24  33.29/25  39.50/25  42.58/24  47.49/24  66.36/25  72.44/25  89.19/25  92.43/24  97.09/24  99.30/24 103.35/24 105.52/24 106.48/24 
    SKOB Roudnice nad Labe             6.17/23   4.49/22   9.52/24  12.31/26   6.21/20   3.08/21   4.51/17  18.47/21   6.08/25  16.35/24   3.24/19   4.26/19   2.21/21   4.05/23   2.17/24   0.56/20 
 25  Dobeš Václav              119.05  4.40/15  20.41/25  24.36/25  31.47/24  38.55/24  40.42/23  47.49/24  66.04/24  72.08/24  87.33/24  93.01/25 102.51/26 109.33/26 115.32/25 117.56/25 119.05/25 
    SKOB Kralupy nad Vltav             4.40/15  16.01/25   3.55/9    7.11/24   7.08/23   1.47/12   7.07/26  18.15/19   6.04/24  15.25/23   5.28/26   9.50/26   6.42/26   5.59/25   2.24/25   1.09/26 
 26 Jelínek Jan                130.27  7.35/25  15.13/24  20.49/23  27.37/23  34.10/23  47.02/26  53.14/26  73.00/26  78.01/26  91.08/26  94.44/26 100.35/25 102.21/25 128.20/26 129.33/26 130.27/26 
                                       7.35/25   7.38/24   5.36/17   6.48/22   6.33/22  12.52/26   6.12/24  19.46/22   5.01/20  13.07/19   3.36/20   5.51/22   1.46/16  25.59/26   1.13/7    0.54/19 
     Kohl Jiří              DISK       3.47/     7.05/    11.00/    15.25/    20.27/    21.53/    37.46/         /    59.26/    71.04/    74.40/    78.35/    80.32/    83.06/    84.42/    85.36/   
    SKOB Kralupy nad Vltav             3.47/     3.18/     3.55/     4.25/     5.02/     1.26/    15.53/         /         /    11.38/     3.36/     3.55/     1.57/     2.34/     1.36/     0.54/   
    Vakant                  DISK-LIM.      /         /         /         /         /         /   108.21/         /   127.55/         /         /         /         /   162.58/   163.44/          
                                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.46/          
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45L        4.9km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-96      2-79      3-103     4-88      5-106     6-92      7-130     8-111     9-75     10-77     11-121    12-100   
  1  Cabrnoch Jiří              40.03  2.52/3    6.28/1*   8.33/1*  11.05/1*  13.55/1*  19.36/1*  26.46/1*  29.47/1*  31.46/1*  36.29/1*  37.49/1*  39.18/1*  40.03/1* 
    TJ Sparta Doly Kladno              2.52/3    3.36/1*   2.05/1*   2.32/1*   2.50/1*   5.41/1*   7.10/4    3.01/5    1.59/1*   4.43/5    1.20/15   1.29/12   0.45/6  
  2 Buriánek Jaromír            44.21  2.52/3    6.41/3    9.03/3   13.39/6   17.40/5   23.59/4   30.19/2   33.18/2   35.32/2   40.10/2   41.43/2   43.33/2   44.21/2  
    AC Sparta Praha                    2.52/3    3.49/6    2.22/8    4.36/18   4.01/7    6.19/5    6.20/1*   2.59/4    2.14/7    4.38/4    1.33/17   1.50/20   0.48/13 
  3 Jaroš Vladimír              45.05  2.59/6    6.37/2    9.10/4   13.08/4   16.53/3   24.03/5   31.21/5   34.49/4   36.59/4   41.46/5   42.50/4   44.09/3   45.05/3  
    Sokol Dobřichovice                 2.59/6    3.38/2    2.33/14   3.58/15   3.45/5    7.10/16   7.18/6    3.28/14   2.10/5    4.47/6    1.04/4    1.19/5    0.56/24 
  4  Gregoriades Zdeněk         45.10  2.33/1*  10.45/27  13.27/26  16.11/21  20.13/13  26.02/6   32.22/6   35.14/6   37.17/6   42.24/6   43.09/5   44.23/5   45.10/4  
    SK Meteor Kačerov Prah             2.33/1*   8.12/31   2.42/17   2.44/2    4.02/8    5.49/3    6.20/1*   2.52/1*   2.03/2    5.07/12   0.45/1*   1.14/1*   0.47/12 
  4 Kavka Jiří                  45.10  3.20/13   7.05/5    9.36/5   12.59/3   17.03/4   23.35/3   30.55/3   34.16/3   36.48/3   41.44/4   42.49/3   44.19/4   45.10/4  
    AC Sparta Praha                    3.20/13   3.45/3    2.31/13   3.23/8    4.04/9    6.32/7    7.20/8    3.21/9    2.32/14   4.56/10   1.05/5    1.30/13   0.51/18 
  6 Přibyl Ivan                 47.28  3.11/8    7.44/11   9.50/8   13.12/5   16.49/2   22.35/2   31.08/4   34.50/5   37.14/5   41.20/3   44.45/6   46.39/6   47.28/6  
    VŠSK Pedagogická fakul             3.11/8    4.33/14   2.06/2    3.22/7    3.37/2    5.46/2    8.33/19   3.42/19   2.24/9    4.06/1*   3.25/29   1.54/21   0.49/15 
  7 Šámal Václav                47.51  3.35/16   8.36/20  10.45/14  14.38/10  19.53/10  26.23/9   33.49/7   37.33/9   39.46/7   44.11/7   45.29/7   47.08/7   47.51/7  
    SK Praga                           3.35/16   5.01/21   2.09/3    3.53/14   5.15/16   6.30/6    7.26/10   3.44/21   2.13/6    4.25/2    1.18/13   1.39/19   0.43/4  
  8 Neumann Zbyněk              49.22  3.18/12   7.46/12  10.07/9   16.00/18  19.44/9   27.00/12  35.15/14  38.46/14  41.00/12  45.59/10  47.11/9   48.29/9   49.22/8  
    VSK Přírodní vědy UK P             3.18/12   4.28/13   2.21/6    5.53/29   3.44/4    7.16/20   8.15/18   3.31/16   2.14/7    4.59/11   1.12/10   1.18/4    0.53/23 
  9 Hrabánek David              49.23  2.56/5    6.41/3    9.02/2   12.18/2   19.16/6   26.44/11  34.17/9   38.22/12  40.25/10  45.47/9   46.56/8   48.23/8   49.23/9  
    SK Praga                           2.56/5    3.45/3    2.21/6    3.16/5    6.58/23   7.28/23   7.33/12   4.05/23   2.03/2    5.22/16   1.09/8    1.27/10   1.00/30 
 10 Procházka Zdenko            49.30  3.12/9    7.53/14  10.20/12  15.31/15  20.43/15  27.31/15  34.54/13  38.15/10  40.42/11  46.13/11  47.21/10  48.44/10  49.30/10 
    SK Kotlářka Praha                  3.12/9    4.41/16   2.27/11   5.11/26   5.12/15   6.48/11   7.23/9    3.21/9    2.27/12   5.31/19   1.08/6    1.23/7    0.46/10 
 11 Hamáček Bohuslav            50.46  4.19/26   9.25/23  12.13/19  15.25/14  19.23/7   26.20/8   34.14/8   37.23/7   40.01/8   45.19/8   48.30/13  50.01/11  50.46/11 
    TJ Loko Beroun                     4.19/26   5.06/23   2.48/20   3.12/4    3.58/6    6.57/14   7.54/15   3.09/6    2.38/19   5.18/13   3.11/28   1.31/14   0.45/6  
 12 Hájek Jan                   51.00  2.44/2    8.31/19  11.05/16  16.08/19  20.18/14  26.07/7   34.44/11  38.15/10  41.23/14  46.45/12  48.25/12  50.19/13  51.00/12 
    KČT Aš                             2.44/2    5.47/27   2.34/15   5.03/23   4.10/11   5.49/3    8.37/20   3.31/16   3.08/24   5.22/16   1.40/19   1.54/21   0.41/1* 
 13 Tvrdek Vojtěch              51.07  3.42/19   9.13/22  12.45/20  16.10/20  20.51/16  27.45/16  34.50/12  38.39/13  41.16/13  47.04/13  48.07/11  50.11/12  51.07/13 
    TJ Loko Beroun                     3.42/19   5.31/24   3.32/24   3.25/9    4.41/13   6.54/13   7.05/3    3.49/22   2.37/18   5.48/21   1.03/2    2.04/25   0.56/24 
 14  Kraus Ota                  52.34  3.44/21   8.18/17  11.21/17  15.02/11  21.48/18  29.07/18  37.51/19  41.16/17  43.41/17  49.22/18  50.25/15  51.42/14  52.34/14 
    Sokol Troja                        3.44/21   4.34/15   3.03/21   3.41/12   6.46/22   7.19/21   8.44/21   3.25/12   2.25/11   5.41/20   1.03/2    1.17/3    0.52/20 
 15 Švic Michal                 52.47  3.12/9    7.18/8    9.38/6   14.30/9   20.10/12  27.11/13  34.30/10  37.28/8   40.07/9   47.12/14  50.21/14  51.47/15  52.47/15 
    SK Praga                           3.12/9    4.06/11   2.20/4    4.52/21   5.40/18   7.01/15   7.19/7    2.58/3    2.39/20   7.05/28   3.09/27   1.26/9    1.00/30 
 16 Roček Vladimír              53.19  4.19/26   8.14/16  12.48/21  16.19/22  20.00/11  26.35/10  37.14/17  41.48/19  44.21/18  49.13/16  50.52/16  52.30/16  53.19/16 
    SK Praga                           4.19/26   3.55/8    4.34/29   3.31/11   3.41/3    6.35/9   10.39/24   4.34/26   2.33/15   4.52/9    1.39/18   1.38/16   0.49/15 
 17 Dudík Petr                  53.51  3.20/13   8.12/15  10.42/13  14.03/8   22.18/20  29.39/20  39.11/21  42.51/20  45.32/20  50.22/19  51.37/19  53.05/18  53.51/17 
    TJ Loko Beroun                     3.20/13   4.52/20   2.30/12   3.21/6    8.15/28   7.21/22   9.32/23   3.40/18   2.41/21   4.50/8    1.15/12   1.28/11   0.46/10 
 18  Šváb Jan                   53.56  3.14/11   7.07/7   12.01/18  17.08/24  22.00/19  29.14/19  37.04/16  40.25/15  43.00/16  48.20/15  51.26/17  53.04/17  53.56/18 
    VŠTJ Stavební fakulta              3.14/11   3.53/7    4.54/30   5.07/24   4.52/14   7.14/19   7.50/14   3.21/9    2.35/16   5.20/14   3.06/25   1.38/16   0.52/20 
 19 Sysel Zdeněk                54.21  3.31/15   7.51/13  10.11/11  15.38/16  22.50/22  30.00/22  38.13/20  41.26/18  44.24/19  49.13/16  51.27/18  53.40/19  54.21/19 
    SK Praga                           3.31/15   4.20/12   2.20/4    5.27/27   7.12/24   7.10/16   8.13/16   3.13/7    2.58/22   4.49/7    2.14/23   2.13/28   0.41/1* 
 20  Wald František             55.32  3.39/17  11.23/28  14.05/28  17.35/25  23.01/23  29.51/21  37.37/18  40.34/16  42.42/15  50.45/20  53.19/21  54.35/20  55.32/20 
    VŠTJ Stavební fakulta              3.39/17   7.44/30   2.42/17   3.30/10   5.26/17   6.50/12   7.46/13   2.57/2    2.08/4    8.03/29   2.34/24   1.16/2    0.57/26 
 21  Filippi Jiří               56.07  3.40/18   7.26/9   10.08/10  15.17/13  19.25/8   27.18/14  40.31/22  44.14/22  46.49/21  51.21/21  52.33/20  55.22/21  56.07/21 
    TJ Dopravní podniky Pr             3.40/18   3.46/5    2.42/17   5.09/25   4.08/10   7.53/25  13.13/27   3.43/20   2.35/16   4.32/3    1.12/10   2.49/31   0.45/6  
 22  Kudrnáč Martin             57.18  3.45/22   7.42/10  13.40/27  18.26/26  24.33/24  31.44/24  40.48/23  44.08/21  47.17/22  53.26/22  54.34/22  56.28/22  57.18/22 
    SK Kamenice                        3.45/22   3.57/9    5.58/31   4.46/19   6.07/19   7.11/18   9.04/22   3.20/8    3.09/25   6.09/23   1.08/6    1.54/21   0.50/17 
 23  Brumek Stanislav           60.05  3.05/7    7.06/6    9.45/7   14.00/7   22.21/21  28.53/17  36.23/15  46.30/23  48.54/23  54.15/23  57.21/23  59.20/23  60.05/23 
    TJ Sparta Doly Kladno              3.05/7    4.01/10   2.39/16   4.15/16   8.21/29   6.32/7    7.30/11  10.07/31   2.24/9    5.21/15   3.06/25   1.59/24   0.45/6  
 24  Toušek Miloslav            61.33  3.50/23   9.25/23  13.14/23  17.00/23  21.15/17  30.34/23  43.36/24  48.02/25  51.02/25  57.29/25  58.56/24  60.34/24  61.33/24 
    SK Meteor Kačerov Prah             3.50/23   5.35/25   3.49/25   3.46/13   4.15/12   9.19/27  13.02/26   4.26/24   3.00/23   6.27/24   1.27/16   1.38/16   0.59/27 
 25  Soviš Jan                  62.29  3.42/19   8.23/18  10.47/15  15.11/12  28.57/27  36.29/27  43.43/25  47.11/24  50.22/24  56.22/24  60.25/25  61.47/25  62.29/25 
    SKP OLYMP Praha                    3.42/19   4.41/16   2.24/10   4.24/17  13.46/30   7.32/24   7.14/5    3.28/14   3.11/26   6.00/22   4.03/30   1.22/6    0.42/3  
 26  Kozel Karel                64.32  5.59/28  10.41/26  13.03/22  15.47/17  34.44/30  41.31/30  49.44/27  53.11/27  55.40/27  61.05/26  62.15/26  63.49/26  64.32/26 
    TJ Sparta Doly Kladno              5.59/28   4.42/18   2.22/8    2.44/2   18.57/31   6.47/10   8.13/16   3.27/13   2.29/13   5.25/18   1.10/9    1.34/15   0.43/4  
 27 Hojný Oldřich               69.35  4.16/25   9.53/25  13.23/25  20.06/28  26.33/26  36.12/25  47.41/26  52.09/26  55.36/26  65.19/27  66.37/27  68.47/27  69.35/27 
    AC Sparta Praha                    4.16/25   5.37/26   3.30/23   6.43/31   6.27/21   9.39/29  11.29/25   4.28/25   3.27/27   9.43/30   1.18/13   2.10/26   0.48/13 
 28  Šťovíček Jan st.           82.00  6.48/30  14.20/30  17.49/30  22.48/30  30.04/29  39.26/29  53.10/28  60.58/28  65.08/28  77.07/30  78.49/29  81.01/28  82.00/28 
    TJ Dopravní podniky Pr             6.48/30   7.32/29   3.29/22   4.59/22   7.16/25   9.22/28  13.44/28   7.48/29   4.10/29  11.59/31   1.42/20   2.12/27   0.59/27 
 29 Grivalský Michal            82.11  4.05/24   9.08/21  13.19/24  19.12/27  25.27/25  36.12/25  57.35/29  65.43/30  70.07/30  76.51/29  78.37/28  81.20/29  82.11/29 
    SK Praga                           4.05/24   5.03/22   4.11/26   5.53/29   6.15/20  10.45/31  21.23/31   8.08/30   4.24/31   6.44/26   1.46/21   2.43/30   0.51/18 
 30 Bitter Jiří                 88.15  6.35/29  11.24/29  15.55/29  20.46/29  29.00/28  39.01/28  59.40/30  65.03/29  69.24/29  75.58/28  86.00/31  87.23/30  88.15/30 
    TJ Tatran Kostelec nad             6.35/29   4.49/19   4.31/28   4.51/20   8.14/27  10.01/30  20.39/30   5.23/27   4.21/30   6.34/25  10.02/31   1.23/7    0.52/20 
 31  Němec Luboš                88.24 16.13/31  23.43/31  28.01/31  33.29/31  41.32/31  50.26/31  64.56/31  72.31/31  76.10/31  82.54/31  84.46/30  87.25/31  88.24/31 
    TJ Dopravní podniky Pr            16.13/31   7.30/28   4.18/27   5.28/28   8.03/26   8.54/26  14.30/29   7.35/28   3.39/28   6.44/26   1.52/22   2.39/29   0.59/27 
    Vohadlo Jiří            DISK       3.51/     7.47/    10.31/    14.38/    19.15/    27.58/    36.41/    43.30/         /    47.19/    53.40/    55.26/    56.09/   
    SK Praga                           3.51/     3.56/     2.44/     4.07/     4.37/     8.43/     8.43/     6.49/         /         /     6.21/     1.46/     0.43/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.6km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-78      2-73      3-82      4-96      5-88      6-92      7-93      8-120     9-75     10-111    11-100   
  1  Nosál Stanislav            45.53  4.38/4    6.04/2   10.11/1*  12.42/1*  17.19/1*  23.42/1*  25.41/1*  30.48/1*  37.11/1*  40.43/1*  45.04/1*  45.53/1* 
    SKOB Slaný                         4.38/4    1.26/1*   4.07/1*   2.31/3    4.37/6    6.23/4    1.59/5    5.07/2    6.23/3    3.32/3    4.21/2    0.49/1* 
  2 Novotný Jiří                46.22  3.59/1*   6.08/3   15.20/6   17.46/5   20.51/4   26.43/4   28.28/4   32.32/3   38.14/3   41.39/3   45.29/2   46.22/2  
    SK Slavia Praha                    3.59/1*   2.09/7    9.12/7    2.26/2    3.05/1*   5.52/1*   1.45/1*   4.04/1*   5.42/1*   3.25/1*   3.50/1*   0.53/2  
  3 Novák Miloš                 46.58  4.33/3    6.59/4   12.29/3   15.02/2   18.16/2   24.24/2   26.21/2   31.34/2   37.24/2   40.59/2   46.05/3   46.58/3  
    AC Sparta Praha                    4.33/3    2.26/9    5.30/3    2.33/4    3.14/2    6.08/2    1.57/4    5.13/4    5.50/2    3.35/4    5.06/5    0.53/2  
  4 Dohnal Josef                49.52  4.05/2    5.42/1*  10.23/2   15.37/3   19.00/3   25.26/3   27.21/3   34.18/4   40.57/4   44.28/4   48.52/4   49.52/4  
    USK Praha                          4.05/2    1.37/2    4.41/2    5.14/9    3.23/3    6.26/5    1.55/3    6.57/7    6.39/4    3.31/2    4.24/3    1.00/5  
  5 Rejpal Petr                 51.05  5.11/5    7.26/5   14.48/5   17.46/5   21.28/6   27.39/5   29.31/5   34.40/5   41.34/5   45.10/5   50.08/5   51.05/5  
    AC Sparta Praha                    5.11/5    2.15/8    7.22/6    2.58/6    3.42/4    6.11/3    1.52/2    5.09/3    6.54/5    3.36/5    4.58/4    0.57/4  
  6  Duda František             58.34  6.25/7    8.12/7   14.42/4   16.49/4   21.07/5   28.26/6   30.35/6   36.20/6   47.34/6   51.31/6   57.34/6   58.34/6  
    SKOB Kralupy nad Vltav             6.25/7    1.47/3    6.30/4    2.07/1*   4.18/5    7.19/6    2.09/8    5.45/5   11.14/9    3.57/6    6.03/6    1.00/5  
  7  Šerák Zdeněk               65.50  6.30/8    8.38/8   15.41/7   18.28/7   23.14/7   31.35/7   33.43/7   44.49/7   52.36/7   57.28/7   64.32/7   65.50/7  
    SK Meteor Kačerov Prah             6.30/8    2.08/6    7.03/5    2.47/5    4.46/7    8.21/8    2.08/6   11.06/9    7.47/6    4.52/8    7.04/9    1.18/9  
  8  Ryšavý Vít                 66.42  5.29/6    7.31/6   20.24/8   24.04/8   28.59/8   37.02/8   39.10/8   45.07/8   54.11/8   58.30/8   65.29/8   66.42/8  
    Sokol Troja                        5.29/6    2.02/4   12.53/9    3.40/7    4.55/8    8.03/7    2.08/6    5.57/6    9.04/7    4.19/7    6.59/8    1.13/8  
  9 Hlavatý Karel               83.14 17.47/9   19.52/9   30.17/9   34.06/9   39.08/9   48.10/9   50.41/9   59.12/9   70.13/9   75.17/9   82.12/9   83.14/9  
    TJ Slavoj Praha                   17.47/9    2.05/5   10.25/8    3.49/8    5.02/9    9.02/9    2.31/9    8.31/8   11.01/8    5.04/9    6.55/7    1.02/7  
    Zelený Vladimír         DISK       5.00/    10.40/    16.49/    20.58/    24.48/    32.00/    34.28/    44.39/         /         /         /    60.58/   
    SK Praga                           5.00/     5.40/     6.09/     4.09/     3.50/     7.12/     2.28/    10.11/         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         4.0km    0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-103     2-88      3-96      4-90      5-93      6-113     7-126     8-112     9-121    10-100   
  1 Attl Vladimír               39.14  5.43/1*   8.56/1*  12.46/1*  18.41/1*  22.22/1*  25.36/1*  27.58/1*  33.10/1*  37.00/1*  38.28/1*  39.14/1* 
    SK Praga                           5.43/1*   3.13/1*   3.50/1*   5.55/9    3.41/5    3.14/1*   2.22/3    5.12/1*   3.50/5    1.28/1*   0.46/1* 
  2 Semorád Miloš               42.39  7.31/5   11.12/2   16.12/2   20.03/2   23.31/2   27.40/2   29.58/2   36.12/2   39.54/2   41.44/2   42.39/2  
    AC Sparta Praha                    7.31/5    3.41/2    5.00/3    3.51/1*   3.28/3    4.09/2    2.18/2    6.14/2    3.42/4    1.50/5    0.55/2  
  3 Bláha Svatopluk             46.55  6.45/2   12.26/3   17.15/3   21.18/3   24.27/3   28.55/3   31.08/3   37.49/3   44.11/3   45.59/3   46.55/3  
    TJ Slavoj Praha                    6.45/2    5.41/8    4.49/2    4.03/2    3.09/1*   4.28/3    2.13/1*   6.41/3    6.22/9    1.48/4    0.56/3  
  4 Ďurčat Jozef                50.48  7.55/8   13.29/8   18.34/6   22.56/4   27.16/5   33.46/7   36.20/6   44.34/5   48.12/4   49.51/4   50.48/4  
    SK Kotlářka Praha                  7.55/8    5.34/6    5.05/4    4.22/3    4.20/8    6.30/7    2.34/4    8.14/7    3.38/3    1.39/2    0.57/5  
  5 Lejsek Tom                  52.31  6.49/3   12.38/6   18.19/4   23.01/5   26.23/4   31.20/4   33.54/4   46.57/7   49.50/6   51.35/5   52.31/5  
    TJ Tempo Praha                     6.49/3    5.49/9    5.41/7    4.42/5    3.22/2    4.57/4    2.34/4   13.03/12   2.53/1*   1.45/3    0.56/3  
  6 Kalivoda Vladimír           53.00  8.05/9   12.30/4   19.00/7   23.38/6   27.49/6   32.49/5   35.27/5   43.40/4   49.11/5   51.38/6   53.00/6  
    TJ Tatran Kostelec nad             8.05/9    4.25/3    6.30/8    4.38/4    4.11/7    5.00/5    2.38/6    8.13/6    5.31/7    2.27/9    1.22/9  
  7  Tahotný Urban              55.44  7.15/4   13.48/9   19.18/9   24.34/8   28.02/7   33.21/6   41.01/8   48.52/8   52.19/7   54.27/7   55.44/7  
    Sokol Troja                        7.15/4    6.33/10   5.30/6    5.16/6    3.28/3    5.19/6    7.40/12   7.51/4    3.27/2    2.08/6    1.17/8  
  8 Kalivoda Viktor             56.00  7.39/6   13.00/7   18.22/5   24.15/7   28.03/8   35.27/8   38.29/7   46.23/6   52.37/8   54.55/8   56.00/8  
    TJ Tatran Kostelec nad             7.39/6    5.21/5    5.22/5    5.53/8    3.48/6    7.24/10   3.02/7    7.54/5    6.14/8    2.18/8    1.05/6  
  9  Burýšek Slavomír           72.56 10.23/11  17.30/11  26.31/11  35.02/11  40.09/11  47.08/10  50.23/10  61.25/10  68.38/9   71.13/9   72.56/9  
    Sokol Troja                       10.23/11   7.07/11   9.01/12   8.31/10   5.07/12   6.59/8    3.15/8   11.02/10   7.13/10   2.35/10   1.43/11 
 10 Hanák Milan                 73.19  7.46/7   12.34/5   19.04/8   24.53/9   29.31/9   38.37/9   44.21/9   55.29/9   68.56/10  71.34/10  73.19/10 
    VŠTJ Stavební fakulta              7.46/7    4.48/4    6.30/8    5.49/7    4.38/9    9.06/11   5.44/11  11.08/11  13.27/12   2.38/11   1.45/12 
 11 Sedláček Lubomír            81.31  8.45/10  14.23/10  21.21/10  30.54/10  35.39/10  58.22/12  62.30/12  73.26/12  77.17/11  80.06/11  81.31/11 
    Sokol Dobřichovice                 8.45/10   5.38/7    6.58/11   9.33/11   4.45/10  22.43/12   4.08/10  10.56/9    3.51/6    2.49/12   1.25/10 
 12 Chloupek Radek              82.32 18.15/12  26.31/12  33.16/12  44.59/12  50.02/12  57.06/11  60.43/11  70.58/11  79.00/12  81.16/12  82.32/12 
    SK Slavia Praha                   18.15/12   8.16/12   6.45/10  11.43/12   5.03/11   7.04/9    3.37/9   10.15/8    8.02/11   2.16/7    1.16/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75         3.1km    0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-95      2-93      3-113     4-120     5-112     6-111     7-75      8-130     9-133    10-100   
  1 Mack Zdeněk                 52.09  3.39/2    7.29/1*  13.46/1*  25.00/1*  32.39/1*  36.18/1*  42.19/1*  46.27/1*  49.36/1*  51.03/1*  52.09/1* 
    TJ Slavoj Praha                    3.39/2    3.50/1*   6.17/1*  11.14/2    7.39/1*   3.39/1*   6.01/4    4.08/1*   3.09/1*   1.27/1*   1.06/1* 
  2 Samohýl Richard             62.24  4.13/5    9.00/4   17.17/3   25.45/2   35.30/2   41.37/2   46.56/2   53.39/2   58.02/2   60.23/2   62.24/2  
    SK Praga                           4.13/5    4.47/4    8.17/2    8.28/1*   9.45/2    6.07/4    5.19/2    6.43/2    4.23/4    2.21/4    2.01/5  
  3 Cupák Miloslav              74.58  3.27/1*   7.35/2   17.48/4   37.49/5   49.26/4   53.21/4   58.23/4   66.57/3   71.19/3   73.23/3   74.58/3  
    Sokol Dobřichovice                 3.27/1*   4.08/2   10.13/4   20.01/5   11.37/3    3.55/2    5.02/1*   8.34/3    4.22/3    2.04/2    1.35/3  
  4 Kreisinger Vladimir         77.13  3.43/3    8.21/3   17.05/2   31.47/4   43.58/3   50.13/3   55.35/3   69.34/4   73.34/4   75.45/4   77.13/4  
    USK Praha                          3.43/3    4.38/3    8.44/3   14.42/4   12.11/4    6.15/5    5.22/3   13.59/5    4.00/2    2.11/3    1.28/2  
  5  Veit Jan                   88.51  4.01/4    9.20/5   20.00/5   31.26/3   51.35/5   56.53/5   64.33/5   75.47/5   84.32/5   86.58/5   88.51/5  
    VŠTJ Stavební fakulta              4.01/4    5.19/5   10.40/5   11.26/3   20.09/5    5.18/3    7.40/5   11.14/4    8.45/5    2.26/5    1.53/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.4km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-83      3-87      4-122     5-100   
  1 Křížek Kryštof              12.19-50.35/1* -45.11/1* -35.23/1*  -2.47/1*  10.46/1*  12.19/1* 
                                           /     5.24/17   9.48/18  32.36/21  13.33/20   1.33/14 
  2  Buk Petr                   25.00  3.26/2    5.46/2    9.26/2   17.54/2   23.46/2   25.00/2  
    SKOB Roudnice nad Labe             3.26/1*   2.20/2    3.40/1*   8.28/2    5.52/3    1.14/7  
  3 Hrdličková Lidka            28.46  3.51/3    6.27/3   11.04/3   21.15/3   27.32/3   28.46/3  
    TJ Loko Žatec                      3.51/2    2.36/3    4.37/5   10.11/8    6.17/7    1.14/7  
  4  Paluková Adriana           29.36  4.09/6    7.03/5   12.04/6   22.18/5   28.33/4   29.36/4  
    SKOB Kralupy nad Vltav             4.09/5    2.54/6    5.01/9   10.14/9    6.15/6    1.03/4  
  5 Bursová Kateřina            30.00  4.00/5    7.52/9   13.36/9   22.33/7   28.43/5   30.00/5  
                                       4.00/4    3.52/11   5.44/11   8.57/4    6.10/5    1.17/10 
  6 Janovská Kateřina           30.02  4.52/11   7.48/8   11.56/5   22.02/4   29.00/6   30.02/6  
    SK Praga                           4.52/10   2.56/7    4.08/4   10.06/7    6.58/8    1.02/2  
  7 Illnerová Kateřina          31.18  4.31/8    7.41/7   12.30/7   22.30/6   29.52/7   31.18/7  
    SK Kotlářka Praha                  4.31/7    3.10/9    4.49/8   10.00/6    7.22/10   1.26/12 
  8 Rusá Vendula                31.34  3.54/4    6.41/4   11.18/4   22.50/8   30.05/8   31.34/8  
    Sokol Dobřichovice                 3.54/3    2.47/5    4.37/5   11.32/12   7.15/9    1.29/13 
  9 Přibylová Karolína          33.35  4.38/9    9.46/12  14.23/10  22.57/9   31.49/9   33.35/9  
                                       4.38/8    5.08/16   4.37/5    8.34/3    8.52/13   1.46/17 
 10 Procházková Jana            33.44  4.42/10   8.25/10  15.00/11  24.29/10  32.26/10  33.44/10 
    TJ Loko Beroun                     4.42/9    3.43/10   6.35/13   9.29/5    7.57/11   1.18/11 
 11  Sviták Filip               36.02  5.09/13   9.45/11  18.23/13  29.09/12  35.10/11  36.02/11 
    SKP OLYMP Praha                    5.09/12   4.36/12   8.38/17  10.46/11   6.01/4    0.52/1* 
 12 Šafka Sebastián             39.38  4.20/7    7.27/6   13.32/8   27.28/11  38.01/12  39.38/12 
    SK Kamenice                        4.20/6    3.07/8    6.05/12  13.56/16  10.33/16   1.37/16 
 13 Hausenblas Šimon            44.16  5.49/14  12.58/15  21.20/14  33.57/14  43.01/13  44.16/13 
    SK Kamenice                        5.49/13   7.09/18   8.22/16  12.37/13   9.04/15   1.15/9  
 14 Aulichová Veronika          46.11  5.05/12   9.52/13  17.45/12  31.36/13  44.37/14  46.11/14 
    SK Kotlářka Praha                  5.05/11   4.47/13   7.53/14  13.51/14  13.01/19   1.34/15 
 15 TAhotný Lukáš               51.45  6.46/16  11.40/14  23.12/16  38.45/16  49.53/16  51.45/15 
    Sokol Troja                        6.46/15   4.54/14  11.32/21  15.33/18  11.08/18   1.52/18 
 16 Jonášová Anna               53.25 10.42/18  15.46/16  21.27/15  36.00/15  46.46/15  53.25/16 
    SK Zbraslav                       10.42/17   5.04/15   5.41/10  14.33/17  10.46/17   6.39/21 
 17  Albrechtová Iveta          53.50  8.06/17  19.23/18  30.02/18  43.54/17  52.48/17  53.50/17 
    SK Kamenice                        8.06/16  11.17/19  10.39/19  13.52/15   8.54/14   1.02/2  
 18 Škvor Ota                   58.43 38.00/20  40.39/20  44.29/19  52.21/19  57.31/19  58.43/18 
    SK Kamenice                       38.00/19   2.39/4    3.50/2    7.52/1*   5.10/2    1.12/6  
 19 Všemelíková Věra            59.35  6.35/15  18.42/17  26.59/17  48.25/18  57.08/18  59.35/19 
    TJ Sparta Doly Kladno              6.35/14  12.07/21   8.17/15  21.26/19   8.43/12   2.27/19 
 20 Komers František            72.22 49.32/21  51.45/21  55.50/21  66.07/20  71.11/20  72.22/20 
    TJ Tatran Kostelec nad            49.32/20   2.13/1*   4.05/3   10.17/10   5.04/1*   1.11/5  
 21 Řadová Lucie                95.13 27.58/19  39.49/19  51.05/20  77.28/21  92.28/21  95.13/21 
    SK Kotlářka Praha                 27.58/18  11.51/20  11.16/20  26.23/20  15.00/21   2.45/20 
    Klašková Josefína       DISK       8.41/         /         /    88.09/   101.52/   103.12/   
    SK Kotlářka Praha                  8.41/         /         /         /    13.43/     1.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: N3          3.2km    0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-103     3-97      4-124     5-125     6-132     7-133     8-100   
  1 Přibilová Eva               34.11  3.09/3    7.38/1*  14.01/3   22.25/1*  24.45/1*  28.58/1*  31.33/1*  33.00/1*  34.11/1* 
    VŠSK Pedagogická fakul             3.09/3    4.29/1*   6.23/9    8.24/2    2.20/4    4.13/2    2.35/9    1.27/6    1.11/15 
  2 Rafael Olivier              36.25  2.18/1*  18.30/16  22.04/14  28.17/8   30.07/5   33.19/3   34.23/2   35.33/2   36.25/2  
    SK Kotlářka Praha                  2.18/1*  16.12/18   3.34/3    6.13/1*   1.50/2    3.12/1*   1.04/1*   1.10/2    0.52/2  
  3  Sovišová Petra             37.08  2.36/2    8.02/2   11.16/1*  26.18/5   27.53/2   33.34/4   35.14/3   36.18/3   37.08/3  
    SKP OLYMP Praha                    2.36/2    5.26/6    3.14/1*  15.02/15   1.35/1*   5.41/9    1.40/2    1.04/1*   0.50/1* 
  4 Zamazalová Marcela          38.15  3.36/4    8.11/3   14.17/4   25.45/4   28.08/3   33.14/2   35.56/4   37.19/4   38.15/4  
    KOB TRETRA Praha                   3.36/4    4.35/2    6.06/8   11.28/9    2.23/5    5.06/7    2.42/10   1.23/4    0.56/3  
  5 Bursová Romana              38.46  3.47/6   13.34/13  17.06/8   26.31/6   29.11/4   34.15/5   36.12/5   37.43/5   38.46/5  
                                       3.47/6    9.47/16   3.32/2    9.25/4    2.40/7    5.04/6    1.57/3    1.31/7    1.03/9  
  6 Uhlířová Olina              40.36  5.01/15  11.15/12  16.45/7   27.34/7   30.13/6   35.12/6   37.42/6   39.33/6   40.36/6  
    SKOB Slaný                         5.01/15   6.14/9    5.30/6   10.49/8    2.39/6    4.59/4    2.30/8    1.51/14   1.03/9  
  7 Masopustová Blanka          41.38  4.30/12   9.48/5   19.25/11  28.52/9   30.51/7   36.40/7   39.02/7   40.40/7   41.38/7  
    SKOB Slaný                         4.30/12   5.18/4    9.37/14   9.27/5    1.59/3    5.49/10   2.22/6    1.38/9    0.58/6  
  8 Bernt Daniel                42.48  4.04/11   8.44/4   13.41/2   23.20/2   32.19/9   37.06/8   40.02/8   41.41/8   42.48/8  
    SK Kotlářka Praha                  4.04/11   4.40/3    4.57/4    9.39/6    8.59/18   4.47/3    2.56/13   1.39/11   1.07/13 
  9 Seifertová Sára             43.05  3.37/5   10.41/10  16.02/5   25.09/3   31.56/8   37.54/9   40.55/9   42.09/9   43.05/9  
    SK Kotlářka Praha                  3.37/5    7.04/13   5.21/5    9.07/3    6.47/16   5.58/11   3.01/14   1.14/3    0.56/3  
 10 Aschermannová Karolína      45.24  3.49/8    9.57/6   17.26/9   31.14/11  34.43/11  40.12/10  42.30/10  44.18/10  45.24/10 
    SK Kamenice                        3.49/8    6.08/8    7.29/10  13.48/11   3.29/9    5.29/8    2.18/5    1.48/12   1.06/12 
 11  Nosková Olga               47.44  3.54/10  10.30/9   16.26/6   29.23/10  33.53/10  40.49/11  44.13/11  46.19/11  47.44/11 
    SKOB Roudnice nad Labe             3.54/10   6.36/12   5.56/7   12.57/10   4.30/13   6.56/12   3.24/15   2.06/15   1.25/16 
 12 Hermannová Marta            52.18  3.47/6   10.08/7   28.35/16  38.28/14  42.24/14  47.23/12  49.50/12  51.16/12  52.18/12 
    KOB TRETRA Praha                   3.47/6    6.21/10  18.27/18   9.53/7    3.56/11   4.59/4    2.27/7    1.26/5    1.02/7  
 13 Veljačiková Hana            54.30  4.30/12  11.02/11  21.09/12  35.15/13  39.02/13  47.46/13  51.13/13  53.28/13  54.30/13 
    AC Sparta Praha                    4.30/12   6.32/11  10.07/15  14.06/12   3.47/10   8.44/14   3.27/16   2.15/16   1.02/7  
 14 Karmazínová Lucie           55.11  4.48/14  10.08/7   18.10/10  32.30/12  36.48/12  49.57/14  52.42/14  54.14/14  55.11/14 
    TJ Loko Beroun                     4.48/14   5.20/5    8.02/13  14.20/13   4.18/12  13.09/17   2.45/11   1.32/8    0.57/5  
 15 Židová Irena                59.43  3.52/9   14.16/14  22.03/13  38.46/15  46.55/15  54.48/15  57.00/15  58.38/15  59.43/15 
                                       3.52/9   10.24/17   7.47/12  16.43/17   8.09/17   7.53/13   2.12/4    1.38/9    1.05/11 
 16 Hejtmánková Alena           76.17  7.52/16  16.56/15  27.07/15  50.08/16  56.14/16  65.26/16  70.36/16  73.46/16  76.17/16 
    KOB TRETRA Praha                   7.52/16   9.04/15  10.11/16  23.01/18   6.06/15   9.12/16   5.10/17   3.10/17   2.31/17 
 17 Karmazínová Alena           79.57 29.14/17  34.46/17  42.31/17  57.31/17  60.28/17  74.13/17  76.58/17  78.48/17  79.57/17 
    TJ Loko Beroun                    29.14/17   5.32/7    7.45/11  15.00/14   2.57/8   13.45/18   2.45/11   1.50/13   1.09/14 
 18 Cerninova Dagmar           103.33 33.23/18  42.18/18  53.56/18  70.18/18  75.03/18  84.07/18  97.32/18 100.59/18 103.33/18 
    USK Praha                         33.23/18   8.55/14  11.38/17  16.22/16   4.45/14   9.04/15  13.25/18   3.27/18   2.34/18 
    Illnerová Daniela       DISK           /         /         /         /         /         /    50.05/    51.19/    52.19/   
    SK Kotlářka Praha                      /         /         /         /         /         /         /     1.14/     1.00/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T6          5.3km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-136     2-73      3-103     4-82      5-84      6-105     7-107     8-92      9-93     10-129    11-111    12-77     13-133    14-100   
  1 Khel Richard                51.48  3.09/1*   7.28/6   10.49/2   13.25/2   15.29/2   20.09/2   26.09/1*  30.53/1*  32.23/1*  41.09/1*  45.12/1*  49.11/1*  49.55/1*  50.58/1*  51.48/1* 
    AC Sparta Praha                    3.09/1*   4.19/10   3.21/1*   2.36/1*   2.04/4    4.40/1*   6.00/1*   4.44/3    1.30/1*   8.46/2    4.03/2    3.59/2    0.44/2    1.03/3    0.50/3  
  2 Poljakov Pavel              56.22  3.32/3    6.01/2   13.51/8   16.40/5   19.06/6   25.41/4   33.10/3   37.30/3   39.10/3   46.54/3   50.38/3   53.43/2   54.30/2   55.33/2   56.22/2  
                                       3.32/3    2.29/2    7.50/11   2.49/3    2.26/6    6.35/4    7.29/2    4.20/1*   1.40/2    7.44/1*   3.44/1*   3.05/1*   0.47/4    1.03/3    0.49/2  
  3 John Michal                 58.15  3.23/2    5.35/1*   9.07/1*  11.49/1*  14.24/1*  19.45/1*  28.44/2   33.22/2   35.11/2   44.33/2   48.38/2   55.13/3   56.24/3   57.25/3   58.15/3  
    SKP OLYMP Praha                    3.23/2    2.12/1*   3.32/2    2.42/2    2.35/7    5.21/2    8.59/5    4.38/2    1.49/4    9.22/3    4.05/3    6.35/7    1.11/7    1.01/1*   0.50/3  
  4 Masopust Aleš               71.32  3.44/5    7.34/7   13.37/6   17.33/7   19.19/7   27.00/5   36.42/6   43.45/6   45.55/6   57.52/4   63.23/4   67.45/4   68.53/4   70.22/4   71.32/4  
    SKOB Slaný                         3.44/5    3.50/9    6.03/7    3.56/5    1.46/2    7.41/5    9.42/6    7.03/7    2.10/7   11.57/6    5.31/6    4.22/4    1.08/6    1.29/7    1.10/8  
  5 Benešová Markéta            76.20  5.51/10   9.29/10  16.30/10  20.55/9   23.33/9   33.29/9   42.11/7   48.17/7   50.16/7   61.26/7   67.38/6   72.59/5   74.05/5   75.23/5   76.20/5  
                                       5.51/10   3.38/7    7.01/10   4.25/7    2.38/8    9.56/8    8.42/4    6.06/5    1.59/5   11.10/5    6.12/7    5.21/5    1.06/5    1.18/5    0.57/6  
  6  Čápová Lenka               80.33  3.39/4    6.35/3   11.40/3   14.57/3   16.59/3   23.26/3   33.10/3   41.04/4   42.50/4   59.38/5   66.19/5   77.40/6   78.21/6   79.46/6   80.33/6  
    SKP OLYMP Praha                    3.39/4    2.56/5    5.05/5    3.17/4    2.02/3    6.27/3    9.44/7    7.54/9    1.46/3   16.48/8    6.41/8   11.21/10   0.41/1*   1.25/6    0.47/1* 
  7 Džmuraň Robert              85.35  4.03/6    6.52/4   11.46/4   16.39/4   18.52/5   32.15/8   52.14/8   58.14/8   61.52/8   72.48/8   77.30/8   81.42/7   83.40/7   84.41/7   85.35/7  
                                       4.03/6    2.49/3    4.54/4    4.53/9    2.13/5   13.23/10  19.59/10   6.00/4    3.38/11  10.56/4    4.42/4    4.12/3    1.58/10   1.01/1*   0.54/5  
  8 Čejkovský Petr              95.53  5.46/9    9.12/8   12.48/5   17.23/6   18.41/4   27.24/6   36.04/5   42.32/5   44.38/5   60.15/6   76.30/7   92.33/8   93.19/8   94.48/8   95.53/8  
                                       5.46/9    3.26/6    3.36/3    4.35/8    1.18/1*   8.43/7    8.40/3    6.28/6    2.06/6   15.37/7   16.15/11  16.03/11   0.46/3    1.29/7    1.05/7  
  9 Kudrnáčová Hana            100.52  4.32/7    7.22/5   13.49/7   17.53/8   21.51/8   29.37/7   54.18/9   61.21/9   63.40/9   83.07/9   88.03/9   94.34/9   97.44/9   99.30/9  100.52/9  
    SK Kamenice                        4.32/7    2.50/4    6.27/9    4.04/6    3.58/10   7.46/6   24.41/11   7.03/7    2.19/8   19.27/9    4.56/5    6.31/6    3.10/11   1.46/9    1.22/9  
 10 Kavka Jiří                 113.29  6.11/11  12.39/11  19.01/11  26.09/11  28.47/11  43.46/11  60.45/11  70.09/10  73.31/10  93.22/10 100.45/10 108.05/10 109.49/10 112.00/10 113.29/10 
    AC Sparta Praha                    6.11/11   6.28/11   6.22/8    7.08/10   2.38/8   14.59/11  16.59/8    9.24/10   3.22/10  19.51/10   7.23/9    7.20/8    1.44/9    2.11/11   1.29/10 
 11 Denková Barbora            120.11  5.31/8    9.12/8   14.50/9   23.50/10  28.41/10  40.27/10  59.03/10  72.33/11  75.13/11  96.41/11 105.53/11 115.30/11 116.44/11 118.41/11 120.11/11 
    SK Praga                           5.31/8    3.41/8    5.38/6    9.00/11   4.51/11  11.46/9   18.36/9   13.30/11   2.40/9   21.28/11   9.12/10   9.37/9    1.14/8    1.57/10   1.30/11 
    Antoš Matěj             DISK       2.56/     8.51/    11.33/    15.32/    17.28/    26.05/    32.43/         /    39.39/    48.41/    52.11/    55.37/    56.57/    58.00/    58.51/   
    SK Praga                           2.56/     5.55/     2.42/     3.59/     1.56/     8.37/     6.38/         /         /     9.02/     3.30/     3.26/     1.20/     1.03/     0.51/