Konečné výsledky kategorie                                          31.5.2004 18:49:07
                               8. závod - Gigasport Cup
===ČSOB-MFP==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Křemenová Natálie     SK Praga             pgp9450 C      23.58  +      
  2.Procházková Marie     Sokol Dobřichovice   DCE955O C      24.30  +  0.32
  3.Hlubučková Kristýna   SK Kamenice          KAM9551        25.51  +  1.53
  4.Kožinová Zuzana       SK Praga             pgp9650 C      29.26  +  5.28
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazínová Lucie     TJ Loko Beroun       LBE9550 C      19.54  +      
  2.Kučerová Barbora      SKOB Slaný           SLA9650 C      24.10  +  4.16
  3.Panochová Kateřina    SK Kamenice          KAM95          24.20  +  4.26
  4.Burýšková Kateřina    Sokol Troja          TJP9550 C      24.57  +  5.03
  5.Čermáková Alžběta     SK Kamenice          KAM9750        30.37  + 10.43
  6.Šťovíčková Michaela   SKOB Slaný           SLA9551 C      34.39  + 14.45
  7.Vopršálová Jindřiška  SKOB Slaný           SLA9651 C      37.07  + 17.13
  8.Červenková Lenka      KOB TRETRA Praha     TAP     C      37.31  + 17.37
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Anna         SK Praga             pgp9350 B      18.02  +      
  2.Straková Zuzana       SK Kamenice          KAM9250 B      18.14  +  0.12
  3.Doležalová Michaela   SK Kamenice          KAM9251        20.11  +  2.09
  4.Neumannová Kateřina   VSK Přírodní vědy UK PVP9250 C      22.05  +  4.03
  5.Aschermannová Petra   SK Kamenice          KAM9354 C      23.11  +  5.09
  6.Dlouhá Hana           SK Kotlářka Praha    DKP9450 C      23.56  +  5.54
  7.Šámalová Ludmila      SK Praga             pgp9252 B      25.17  +  7.15
  8.Marková Anna          TJ Loko Beroun       LBE9250 C      25.22  +  7.20
  9.Mudrová Anna          TJ Sokol Hostivice   HCE9250 C      26.01  +  7.59
 10.Krausová Martina      Sokol Troja          TJP9350 C      26.06  +  8.04
 11.Landovská Anna        SK Praga             pgp9251 C      26.27  +  8.25
 12.Hermannová Anna       KOB TRETRA Praha     TAP9251 C      27.07  +  9.05
 13.Svobodná Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9350 C      27.31  +  9.29
 14.Műcková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9352 C      28.12  + 10.10
 15.Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C      30.17  + 12.15
 16.Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 C      34.20  + 16.18
 17.Valínová Veronika     SK Kamenice          KAM9351 C      34.54  + 16.52
 18.Rusá Zuzana           Sokol Dobřichovice   DCE9351 C      40.04  + 22.02
    Šímová Martina        TJ Sparta Doly Kladn DKL9350 D  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A      22.59  +      
  2.Műcková Tereza        KOB TRETRA Praha     TAP9159 B      27.41  +  4.42
  3.Setínková Jana        SK Kotlářka Praha    DKP9053 B      27.46  +  4.47
  4.Tihonová Hana         KOB TRETRA Praha     TAP9052 C      28.13  +  5.14
  5.Ježková Dominika      SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B      28.35  +  5.36
  6.Řehořová Adéla        KOB TRETRA Praha     TAP9155 B      28.45  +  5.46
  7.Straková Andrea       SK Kamenice          KAM9152 B      29.12  +  6.13
  8.Rusá Šárka            Sokol Dobřichovice   DCE9150 B      30.32  +  7.33
  9.Svobodná Madla        SK Kotlářka Praha    DKP9154 B      31.15  +  8.16
 10.Němcová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP9153 B      31.26  +  8.27
 11.Macková Lucia         SK Kamenice          KAM91          31.33  +  8.34
 12.Seifertová Magda      SK Kotlářka Praha    DKP9155 C      31.34  +  8.35
 13.Cincibusová Jana      VŠTJ Stavební fakult FSP9050 B      33.08  + 10.09
 14.Jelínková Šárka       SK Praga             pgp9153 B      33.11  + 10.12
 15.Kouklíková Lucie      KOB TRETRA Praha     TAP9161 C      34.12  + 11.13
 16.Zamazalová Kateřina   KOB TRETRA Praha     TAP9053 C      34.38  + 11.39
 17.Platilová Andrea      SKOB Roudnice nad La ROU9150 C      36.06  + 13.07
 18.Kučerová Lucie        TJ Sparta Doly Kladn DKL9151        36.23  + 13.24
 19.Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057 B      38.40  + 15.41
 20.Panochová Anna        SK Kamenice          KAM9153        44.53  + 21.54
 21.Nováková Kateřina     SK Praga             pgp9152 C      46.37  + 23.38
 22.Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154        49.23  + 26.24
 23.Peterková Tina        Sokol Troja          TJP9050 C      50.56  + 27.57
 24.Krausová Barbora      Sokol Troja          TJP9150 C      51.36  + 28.37
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 A      29.58  +      
  2.Přecechtělová Tereza  SK Kotlářka Praha    DKP8951 B      33.57  +  3.59
  3.Macháčková Kateřina   SK Kotlářka Praha    DKP8855 B      34.56  +  4.58
  4.Hamáčková Kristina    TJ Loko Beroun       LBE8850 A      35.33  +  5.35
  5.Pichalova Ruzena      USK Praha            VSP8850 C      38.15  +  8.17
  6.Kosová  Martina       SK Slavia Praha      SLP8851 B      42.36  + 12.38
  7.Janková Helena        TJ AERO Odolená Voda ODV8950 B      43.29  + 13.31
  8.Řehořová Magdaléna    KOB TRETRA Praha     TAP8955 C      45.55  + 15.57
  9.Hynková Lucie         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8851 C      46.30  + 16.32
 10.Kavková Radana        AC Sparta Praha      SCP8950 C      49.17  + 19.19
 11.Kohlová Zuzana        SKOB Kralupy nad Vlt KPY8852 C      53.23  + 23.25
 12.Panochová Alžběta     SK Kamenice          KAM8950        55.14  + 25.16
 13.Kudrnáčová Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP8856 C      63.03  + 33.05
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Plochová Dominika     SK Kotlářka Praha    DKP8651 A      34.56  +      
  2.Dlouhá Marie          SK Kotlářka Praha    DKP8756 A      35.17  +  0.21
  3.Betková Štěpánka      SKOB Roudnice nad La ROU8750 B      44.03  +  9.07
  4.Masopustová Eliška    SK Kotlářka Praha    DKP8656 B      47.07  + 12.11
  5.Kopečná Anna          KOB TRETRA Praha     TAP8651 C      54.07  + 19.11
  6.Skálová Gabriela      SK Kotlářka Praha    DKP8658 C      54.25  + 19.29
  7.Ďurčatová Alice       SK Kotlářka Praha    DKP8650 C      55.27  + 20.31
  8.Sládková Zuzana       Sokol Tehov          TEH8751 C      63.31  + 28.35
  9.Setínková Eva         SK Kotlářka Praha    DKP8759 C      64.45  + 29.49
 10.Krejzlová Zuzana      KOB TRETRA Praha     TAP8753 C      67.38  + 32.42
 11.Urbánková Alena       SKOB Slaný           SLA8651 C      68.46  + 33.50
 12.Dobešová Katerina     SKOB Kralupy nad Vlt KPY8750 C      90.40  + 55.44
    Dotlačilová Petra     SKOB Roudnice nad La ROU8650 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20         5.1km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Andělová Michaela     SK Kotlářka Praha    DKP8554 C      87.47  +      
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        4.2km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunová Dagmar         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C      39.59  +        R:    0b
  2.Bejčková Jana         SKOB Slaný           SLA7150 C      45.40  +  5.41  R:    0b
  3.Benešová Jaroslava    TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C      52.25  + 12.26  R:    0b
  4.Wdówková Soňa         SK Kamenice          KAM7050 C      52.49  + 12.50  R:    0b
  5.Hánělová Katarína     SK Zbraslav          ZBP7355 C      64.40  + 24.41  R:    0b
  6.Vondrová Radmila      VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C      65.48  + 25.49  R:    0b
  7.Karmazínová Alena     TJ Loko Beroun       LBE7350 C      78.11  + 38.12  R:    0b
  8.Kachlíková Zuzana     SKOB Slaný           SLA8101 C     102.44  + 62.45  R:   -0b
  9.Buková Jana           SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     123.27  + 83.28  R:   -0b
 10.Bednářová Marta       Neregistrovaní       XXX           146.07  +106.08  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        6.0km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haluzová Jana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8053 C      52.31  +        R:    0b
  2.Horová Magda          USK Praha            VSP5450 C      54.54  +  2.23  R:    0b
  3.Kožinová Jana         SK Praga             pgp6651 C      54.59  +  2.28  R:    0b
  4.Valášková Šárka       SK Kamenice          KAM6951        55.52  +  3.21  R:    0b
  5.Cigošová Kateřina     TJ Tesla Brno        TBM7995 C      55.58  +  3.27  R:    0b
  6.Doležalová Monika     SK Kamenice          KAM8850        56.58  +  4.27  R:    0b
  7.Lomáková Iveta        KOB TRETRA Praha     TAP8152 C      57.44  +  5.13  R:    0b
  8.Ryšavá Vendula        SK Praga             pgp8153 C      58.16  +  5.45  R:    0b
  9.Bernátková Markéta    VSK Přírodní vědy UK PVP7751 C      58.21  +  5.50  R:    0b
 10.Pokorná Magdalena     SK Praga             pgp7562 C      59.55  +  7.24  R:    0b
 11.Mezníková Lenka       SK Praga             pgp8453 R      62.43  + 10.12  R:    0b
 12.Valentová Helena      SK Praga             pgp6550 C      63.11  + 10.40  R:    0b
 13.Borovičková Lenka     VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C      66.00  + 13.29  R:    0b
 14.Poborská Helena       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7856 C      66.41  + 14.10  R:    0b
 15.Skripniková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8051 C      66.44  + 14.13  R:    0b
 16.Matoušková Petra      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7855 C      67.53  + 15.22  R:    0b
 17.Kuchařová Markéta     KOB TRETRA Praha     TAP8463 A      68.13  + 15.42  R:    0b
 18.Pavlíková Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP7552 C      69.47  + 17.16  R:    0b
 19.Horálková Iva         SK Kotlářka Praha    DKP8256 C      71.04  + 18.33  R:    0b
 20.Dudová Kateřina       VŠTJ Stavební fakult FSP7653 C      72.33  + 20.02  R:    0b
 21.Vyšínská Michaela     TJ AERO Odolená Voda ODV7655        73.04  + 20.33  R:    0b
 22.Sedláčková Martina    VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C      75.25  + 22.54  R:    0b
 23.Rančáková Barbora     VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C      75.54  + 23.23  R:    0b
 24.Horová Lenka          SK Praga             pgp7951 C      76.01  + 23.30  R:    0b
 25.Chaloupková Marie     SK Slavia Praha      SLP8151 C      79.34  + 27.03  R:    0b
 26.Ježková Regina        SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C      84.22  + 31.51  R:    0b
 27.Dvořáková Ladislava   SK Praga             pgp4451 C      85.08  + 32.37  R:    0b
 28.Klofáčová  Romana     SK Slavia Praha      SLP6951 C      85.36  + 33.05  R:    0b
 29.Karasová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C      87.01  + 34.30  R:    0b
 30.Setínková Zuzana      SK Kotlářka Praha    DKP5753 C      87.17  + 34.46  R:    0b
 31.Janebová Zuzana       VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C      94.15  + 41.44  R:    0b
    Siblíková  Jana       SK Slavia Praha      SLP7952 C  DISK              
    Suchá Bohuslava       SK Praga             pgp4450 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        3.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svitáková Ivana       SKP OLYMP Praha      OLP6851 C      33.55  +      
  2.Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C      38.40  +  4.45
  3.Soukupová Michaela    USK Praha            VSP5850 C      40.06  +  6.11
  4.Svobodová Lenka       SKOB Roudnice nad La ROU6650 C      42.49  +  8.54
  5.Buzková Hana          SK Praga             pgp6150 C      45.28  + 11.33
  6.Klašková Kateřina     SK Kotlářka Praha    DKP6750 C      45.39  + 11.44
  7.Freyová Michaela      SKOB Kralupy nad Vlt KPY6050 C      47.33  + 13.38
  8.Kohoutová Pavla       TJ Tatran Kostelec n KNC6251 C      48.11  + 14.16
  9.Nováková Lenka        SK Praga             pgp6551 C      50.04  + 16.09
 10.Čápová Irena          AC Sparta Praha      SCP6450 C      50.35  + 16.40
 11.Čermáková Gabriela    SK Kamenice          KAM6752        51.47  + 17.52
 12.Seifertová Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6550 C      54.45  + 20.50
 13.Hlubučková Šárka      SK Kamenice          KAM6851        62.08  + 28.13
 14.Rusá Lenka            Sokol Dobřichovice   DCE6452 C      63.58  + 30.03
 15.Bitterová Eva         TJ Tatran Kostelec n KNC6451 C      66.00  + 32.05
 16.Šimonová Petra        TJ Sparta Doly Kladn DKL6150 C      71.53  + 37.58
 17.Tichá Ivana           TJ Tatran Kostelec n KNC6250 C      74.22  + 40.27
 18.Červenková Jana       KOB TRETRA Praha     TAP6252 C      81.35  + 47.40
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        5.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neumannová Renata     VSK Přírodní vědy UK PVP6650 C      48.37  +      
  2.Tichovská Jitka       SK Praga             pgp6153 C      50.42  +  2.05
  3.Bochenková Jana       VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C      52.18  +  3.41
  4.Lacigova Ivana        USK Praha            VSP5950 C      52.46  +  4.09
  5.Fantová Libuše        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C      54.18  +  5.41
  6.Kavková Dana          AC Sparta Praha      SCP6150 C      55.21  +  6.44
  7.Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C      56.22  +  7.45
  8.Doležalová Vlasta     SK Praga             pgp5550 C      61.04  + 12.27
  9.Smolková Alena        SK Praga             pgp6450 C      61.18  + 12.41
 10.Komersová Jana        TJ Tatran Kostelec n KNC6550 C      61.20  + 12.43
 11.Havlíčková Jindra     TJ Tatran Kostelec n KNC6150 C      62.47  + 14.10
 12.Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C      64.49  + 16.12
 13.Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C      64.55  + 16.18
 14.Lohrová Hana          AC Sparta Praha      SCP6550 C      65.14  + 16.37
 15.Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C      66.03  + 17.26
 16.Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C      67.09  + 18.32
 17.Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C      72.05  + 23.28
 18.Straková Lenka        SK Kamenice          KAM6751 C      72.54  + 24.17
 19.Procházková Pavlína   TJ Loko Beroun       LBE6450 C      74.48  + 26.11
 20.Slavíková Kateřina    SK Praga             pgp6650 C      78.22  + 29.45
 21.Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C      82.25  + 33.48
 22.Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C      85.19  + 36.42
 23.Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP6253 C      88.03  + 39.26
 24.Němcová Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6650 C      89.17  + 40.40
 25.Sládková Eva          Sokol Tehov          TEH5751 C      94.10  + 45.33
    Štětinová Ivana       TJ Sokol Hostivice   HCE6452 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        3.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jagerova Marcela      USK Praha            VSP5350 C      77.10  +      
  2.Kudrnáčová Iveta      SK Kotlářka Praha    DKP5952 C      94.24  + 17.14
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        4.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C      57.41  +      
  2.Dohnalova Dana        USK Praha            VSP5050 C      63.19  +  5.38
  3.Ďurčatová Hana        SK Kotlářka Praha    DKP4750 C      68.45  + 11.04
  4.Svobodná Eva          SK Kotlářka Praha    DKP5851 C      70.30  + 12.49
  5.Jůzková Jarka         AC Sparta Praha      SCP5250 C      72.01  + 14.20
  6.Dlasková Anna         SK Kotlářka Praha    DKP5350 C      72.30  + 14.49
  7.Syslová Drahomíra     SK Praga             pgp5650 C      89.22  + 31.41
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana        SK Praga             pgp4050 C      46.07  +      
  2.Ryšavá Lubomíra       Sokol Troja          TJP4750 C      47.36  +  1.29
  3.Lohrová Jarmila       AC Sparta Praha      SCP4650 C      54.04  +  7.57
  4.Šťovíčková Zdena st.  TJ Dopravní podniky  DVP4951 C      63.42  + 17.35
  5.Urbancová Heide       VŠTJ Stavební fakult FSP4450 C      68.54  + 22.47
  6.Provazníková Svatava  Sokol Troja          TJP4250 C      79.54  + 33.47
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláhová Blanka        TJ Slavoj Praha      SJP3651 C      36.57  +      
  2.Lejsková Jiřina       TJ Tempo Praha       TEP3750 C      58.32  + 21.35
 
Konečné výsledky kategorie: D75         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Růžena       TJ Tempo Praha       TEP2650 C      49.49  +      
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazín Ondřej       TJ Loko Beroun       LBE9300 C      19.36  +      
  2.Čermák Matyáš         SK Kamenice          KAM9501        22.08  +  2.32
  3.Pechar Matyáš         Sokol Troja          TJP95          33.11  + 13.35
  4.Hanžl Michal          TJ AERO Odolená Voda ODV            33.53  + 14.17
  5.Valášek Jan           SK Kamenice          KAM9400        41.00  + 21.24
  6.Šňupárek Václav       SK Kotlářka Praha    DKP9500 C      45.38  + 26.02
 MS Hermann Jindřich      KOB TRETRA Praha     TAP     C MS   33.34  + 13.58
 MS Tihon Štěpán          KOB TRETRA Praha     TAP93     MSDISK             
 MS Mack Filip            SK Kamenice          KAM9500 C MS   37.21  + 17.45
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600        18.11  +      
  2.Kašpar Vojtěch        SKOB Slaný           SLA9500 C      21.06  +  2.55
  3.Novák Václav          SK Praga             pgp9600 C      21.07  +  2.56
  4.Komers Jan            TJ Tatran Kostelec n KNC9501 C      23.00  +  4.49
  5.Němčanský Vojtěch     SKOB Slaný           SLA9600 C      23.29  +  5.18
  6.Martinák Matěj        TJ AERO Odolená Voda ODV            25.32  +  7.21
  7.Dobeš Jan             TJ Tatran Kostelec n KNC5202 C      27.25  +  9.14
  8.Buk Michal            SKOB Roudnice nad La ROU9601 C      27.49  +  9.38
  9.Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C      28.22  + 10.11
 10.Pechar Jiří           Sokol Troja          TJP            31.52  + 13.41
 11.Hlubuček Martin       SK Kamenice          KAM9701        32.33  + 14.22
 12.Steinbach Jakub       TJ AERO Odolená Voda ODV            39.25  + 21.14
 13.Votava Kryštof        TJ Tatran Kostelec n KNC9601 D      40.41  + 22.30
 14.Landovský Jakub       SK Praga             pgp9601 C      41.43  + 23.32
 15.Valášek Jiří          SK Kamenice          KAM9700        49.23  + 31.12
    Sviták Petr           SKP OLYMP Praha      OLP9601 C  DISK              
    Šíma Vladislav        TJ Sparta Doly Kladn DKL9700 D  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bělohlávek Jiří       OK TOM Roztoky       ROZ9201 B      21.15  +      
  2.Rusý Tomáš            Sokol Dobřichovice   DCE9300 B      21.25  +  0.10
  3.Čermák Vojtěch        SK Kamenice          KAM9201 C      28.03  +  6.48
  4.Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C      29.30  +  8.15
  5.Svoboda Jakub         SKOB Roudnice nad La ROU9301 C      30.13  +  8.58
  6.Smolka Ondřej         Sokol Troja          TJP9401 C      30.20  +  9.05
  7.Němec Jan             SK Kotlářka Praha    DKP9302 C      31.02  +  9.47
  8.Buk Jindřich          SKOB Roudnice nad La ROU9303 C      31.41  + 10.26
  9.Cernin Daniel         USK Praha            VSP9301 C      31.43  + 10.28
 10.Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP9301 C      32.34  + 11.19
 11.Martinák Jakub        TJ AERO Odolená Voda ODV9300        33.43  + 12.28
 12.Malec Oldřich         SKOB Slaný           SLA9400 C      35.09  + 13.54
 13.Svoboda Jan           SKOB Roudnice nad La ROU9201 C      38.12  + 16.57
 14.Štádlík Lukáš         SKOB Slaný           SLA9401 C      39.09  + 17.54
 15.Betlach Ferdinand     SK Kotlářka Praha    DKP92          41.11  + 19.56
    Zamazal Jan           KOB TRETRA Praha     TAP9203 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.7km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 B      25.52  +      
  2.Stránský Vojtěch      SK Kotlářka Praha    DKP9005 B      26.32  +  0.40
  3.Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B      27.30  +  1.38
  4.Landovský Tomáš       SK Praga             pgp9103 B      30.35  +  4.43
  5.Šimon Václav          TJ Loko Beroun       LBE9100 A      34.31  +  8.39
  6.Frey Marek            SKOB Kralupy nad Vlt KPY9001 B      36.42  + 10.50
  7.Stránský Jirí         SKOB Kralupy nad Vlt KPY9100 B      38.09  + 12.17
  8.Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 C      38.54  + 13.02
  9.Lohr Martin           AC Sparta Praha      SCP9001 C      42.44  + 16.52
 10.Valenta David         SK Praga             pgp9100 B      42.45  + 16.53
 11.Votava Štěpán         TJ Tatran Kostelec n KNC9101 B      43.24  + 17.32
 12.Purkyt Ondřej         KOB TRETRA Praha     TAP9009 C      45.28  + 19.36
 13.Krejzla Jakub         KOB TRETRA Praha     TAP9104 C      45.48  + 19.56
 14.Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 B      47.02  + 21.10
 15.Pichal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C      47.54  + 22.02
 16.Roček Daniel          SK Praga             pgp9105 C      49.30  + 23.38
 17.Šedivý Ondřej         TJ Tatran Kostelec n KNC9103 C      49.35  + 23.43
 18.Hájek Adam            SK Zbraslav          ZBP9201 C      53.45  + 27.53
 19.Červenka Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP9106 C      54.10  + 28.18
 20.Nosek Vojtěch         SKOB Roudnice nad La ROU9001 C      55.00  + 29.08
 21.Sekava Josef          SK Kotlářka Praha    DKP9004 C      55.01  + 29.09
    Šimon Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9100 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.7km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlů Ondřej          SK Praga             pgp8904 A      31.44  +      
  2.Lejsek Tadeáš         SK Praga             pgp8903 A      32.19  +  0.35
  3.Červinka Jan          SK Praga             pgp8902 B      36.07  +  4.23
  4.Modrý Marek           AC Sparta Praha      SCP8807 C      36.40  +  4.56
  5.Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808 B      38.25  +  6.41
  6.Šimon Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8801 B      39.24  +  7.40
  7.Neumann Tomáš         VSK Přírodní vědy UK PVP8900 C      41.25  +  9.41
  8.Kriško Miroslav       TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 C      42.18  + 10.34
  9.Štemberk Adam         TJ Loko Beroun       LBE8904 B      44.30  + 12.46
 10.Černý Martin          KOB TRETRA Praha     TAP8902 C      47.17  + 15.33
 11.Bitter Aleš           TJ Tatran Kostelec n KNC8803 C      49.59  + 18.15
 12.Tuček Martin          TJ Loko Beroun       LBE8903 B      52.31  + 20.47
 13.Vaněk Jan             KOB TRETRA Praha     TAP8901 C      55.03  + 23.19
    Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.9km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kohl Ondrej           SKOB Kralupy nad Vlt KPY8600 B      47.43  +      
  2.Buchalcev Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8715 B      48.48  +  1.05
  3.Sysel Ctibor          SK Praga             pgp8700 B      49.25  +  1.42
  4.Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 B      53.17  +  5.34
  5.Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B      54.01  +  6.18
  6.Zajíc Vítězslav       KOB TRETRA Praha     TAP8610 C      55.09  +  7.26
  7.Axmann Šimon          SK Kotlářka Praha    DKP8700 B      56.00  +  8.17
  8.Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8705 C      56.45  +  9.02
  9.Duda Radim            SK Kotlářka Praha    DKP8707 B      60.45  + 13.02
 10.Havlíček Tomáš        TJ Tatran Kostelec n KNC8700 B      61.21  + 13.38
 11.Hejtmánek Martin      KOB TRETRA Praha     TAP8605 B      72.03  + 24.20
 12.Roupec Ondřej         TJ Tatran Kostelec n KNC8603 C      83.15  + 35.32
 13.Dolinár Jan           SKOB Roudnice nad La ROU8702 C      83.18  + 35.35
 14.Fanta Václav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C      85.17  + 37.34
 15.Cikhardt Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP8706 C      86.55  + 39.12
 16.Cabrnoch Jan          TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C      98.44  + 51.01
 
Konečné výsledky kategorie: H20         6.5km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knotek Kamil ml.      SKP OLYMP Praha      OLP8501 C      69.09  +      
  2.Knotek Jan            SKP OLYMP Praha      OLP8707 C      72.26  +  3.17
  3.Tůma Pavel            TJ Loko Beroun       LBE8500 C     103.43  + 34.34
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        5.9km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wdówka Jan            SK Kamenice          KAM7000 C      46.22  +        R:    0b
  2.Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C      54.42  +  8.20  R:    0b
  3.Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C      59.59  + 13.37  R:    0b
  4.Popjuk Viktor         SKP OLYMP Praha      OLP7614 C      61.25  + 15.03  R:    0b
  5.Čabla Adam            SKOB Slaný           SLA8500 C      66.00  + 19.38  R:    0b
  6.Šváb Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C      70.35  + 24.13  R:    0b
  7.Burdík Jan            SKOB Slaný           SLA8400 C      77.08  + 30.46  R:    0b
  8.Opršal Alan           Neregistrovaní       XXX     C      77.29  + 31.07  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        8.2km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vodrážka Ondřej       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C      54.01  +        R:    0b
  2.Pokorný Ondřej        SK Praga             pgp7506 C      57.28  +  3.27  R:    0b
  3.Fibír Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C      57.30  +  3.29  R:    0b
  4.Kovář Miroslav        AC Sparta Praha      SCP8103 C      58.49  +  4.48  R:    0b
  5.Žemlík Pavel          SKOB Zlín            TZL7135 R      59.10  +  5.09  R:    0b
  6.Gajda Jan             USK Praha            VSP6801 C      59.13  +  5.12  R:    0b
  7.Procházka Tomáš       SK Kotlářka Praha    DKP8200 C      59.42  +  5.41  R:    0b
  8.Musil Pavel           Sportcentrum Jičín   SJC7705 C      60.31  +  6.30  R:    0b
  9.Čech Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C      61.11  +  7.10  R:    0b
 10.Janovský Tomáš        SK Praga             pgp6401 C      61.16  +  7.15  R:    0b
 11.Tesař Pavel           SK Praga             pgp7708 C      62.11  +  8.10  R:    0b
 12.Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 C      63.43  +  9.42  R:    0b
 13.Hanák Jan             SKOB Slaný           SLA8002 C      63.44  +  9.43  R:    0b
 14.Kožina Petr           SK Praga             pgp6000 C      65.31  + 11.30  R:    0b
 15.Drábek Jan            SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C      65.46  + 11.45  R:    0b
 16.Makovský Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP8511 A      67.26  + 13.25  R:    0b
 17.Urbanec Vít           Přátelé evropských v EZL7010 C      68.15  + 14.14  R:    0b
 18.Vinš Pavel            SK Praga             pgp6900 C      68.30  + 14.29  R:    0b
 19.Cernin Zbynek         USK Praha            VSP6901 C      68.45  + 14.44  R:    0b
 20.Žáček Martin          VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C      69.53  + 15.52  R:    0b
 21.Slavík Viktor         SK Praga             pgp6300 C      70.06  + 16.05  R:    0b
 22.Chum Jaroslav         SK Slavia Praha      SLP6601 C      70.35  + 16.34  R:    0b
 23.Jun Drahomír          TJ Tatran Kostelec n KNC5501 C      71.19  + 17.18  R:    0b
 24.Janeček Jura          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C      73.55  + 19.54  R:    0b
 25.Cabrnoch Pavel        TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C      76.50  + 22.49  R:    0b
 26.Borovička Milan       VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C      77.36  + 23.35  R:    0b
 27.Poborský Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7500 C      77.38  + 23.37  R:    0b
 28.Šebesta Petr          KOB TRETRA Praha     TAP7604 C      77.58  + 23.57  R:    0b
 29.Vaněk Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP7609 C      78.14  + 24.13  R:    0b
 30.Valenta Jan           VŠTJ Stavební fakult FSP7601 C      79.21  + 25.20  R:    0b
 31.Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C      80.03  + 26.02  R:    0b
 32.Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C      80.27  + 26.26  R:    0b
 33.Hora Vladimír         USK Praha            VSP5100 C      80.49  + 26.48  R:    0b
 34.Karmazín Pavel        TJ Loko Beroun       LBE6800 C      82.05  + 28.04  R:    0b
 35.Khel Richard          AC Sparta Praha      SCP7500 C      83.14  + 29.13  R:    0b
 36.Peterka František     Sokol Troja          TJP4900 C      85.59  + 31.58  R:    0b
 37.Gregoriades Zdeněk    SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C      86.00  + 31.59  R:    0b
 38.Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C      86.48  + 32.47  R:    0b
 39.Lissajoux Thomas      Neregistrovaní       XXX74          88.24  + 34.23  R:    0b
 40.Matoušek Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C      91.43  + 37.42  R:    0b
 41.Vít David             SKOB Slaný           SLA7200 C      91.54  + 37.53  R:    0b
 42.Jun Adam              TJ Tatran Kostelec n KNC7900 C      93.48  + 39.47  R:    0b
 43.Javůrek Jaromír       SK Praga             pgp7103 C      98.53  + 44.52  R:    0b
 44.Pavlík Martin         VŠSK MFF UK Praha    MFP7803       112.59  + 58.58  R:   -0b
    Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 A  DISK              
    Stepanek Ondrej       AC Sparta Praha      SCP8304 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        4.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Aschermann David      SK Kamenice          KAM6500 C      43.33  +      
  2.Hlubuček Tomáš        SK Kamenice          KAM6603        43.56  +  0.23
  3.Mack Tomáš            SK Kamenice          KAM6601 C      48.42  +  5.09
  4.Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C      54.59  + 11.26
  5.Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C      55.49  + 12.16
  6.Mudra Karel           TJ Sokol Hostivice   HCE6400 C      56.42  + 13.09
  7.Roček Vladimír        SK Praga             pgp6002 C      57.19  + 13.46
  8.Votava Petr           TJ Tatran Kostelec n KNC6602 C      59.28  + 15.55
  9.Buk Miloslav          SKOB Roudnice nad La ROU6202 C      87.25  + 43.52
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        6.5km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C      55.07  +      
  2.John Vladimír         SKP OLYMP Praha      OLP5502 C      58.21  +  3.14
  3.Seifert Jan           SK Kotlářka Praha    DKP6501 C      59.22  +  4.15
  4.Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C      59.30  +  4.23
  5.Valášek Petr          SK Kamenice          KAM6600        60.54  +  5.47
  6.Straka Daniel         SK Kamenice          KAM6602 C      62.45  +  7.38
  7.Stránský Jirí         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6300 C      63.45  +  8.38
  8.Háněl Jaromír         SK Zbraslav          ZBP6800 C      63.59  +  8.52
  9.Betlach Miroslav      SK Kotlářka Praha    DKP6300 C      65.56  + 10.49
 10.Pichal Jan            USK Praha            VSP5202 C      66.29  + 11.22
 11.Kopečný Mojmír        KOB TRETRA Praha     TAP6402 C      66.44  + 11.37
 12.Kavka Jiri            AC Sparta Praha      SCP5900 C      67.02  + 11.55
 13.Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP6500 C      67.05  + 11.58
 14.Šňupárek Ondřej       SK Kotlářka Praha    DKP6900 C      68.53  + 13.46
 15.Kohl Jirí             SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C      69.44  + 14.37
 16.Plch Martin           Neregistrovaní       XXX59          71.54  + 16.47
 17.Krejzla Josef         KOB TRETRA Praha     TAP6101 C      72.47  + 17.40
 18.Kubů Jaroslav         SKP OLYMP Praha      OLP6701 C      73.11  + 18.04
 19.Marek Jan             TJ Loko Beroun       LBE6100 C      75.37  + 20.30
 20.Štětina Jiří          TJ Sokol Hostivice   HCE6100        75.45  + 20.38
 21.Panoch Milan          SK Kamenice          KAM5900 C      76.04  + 20.57
 22.Klír Václav           TJ AERO Odolená Voda ODV6800        76.20  + 21.13
 23.Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C      76.56  + 21.49
 24.Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C      80.26  + 25.19
 25.Fatka Ondřej          SK Praga             pgp6302 C      85.04  + 29.57
 26.Fiala Zdeněk          KOB TRETRA Praha     TAP5501 C      87.37  + 32.30
 27.Svobodný Petr         SK Kotlářka Praha    DKP5800 C      88.38  + 33.31
 28.Hermann Petr          KOB TRETRA Praha     TAP6301 C     104.00  + 48.53
 29.Dobeš Václav          SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C     108.51  + 53.44
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        4.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soukup Václav         USK Praha            VSP5600 C      47.20  +      
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        5.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kelnar Lubomír        TJ AERO Odolená Voda ODV5800 C      44.12  +      
  2.Švic Michal           SK Praga             pgp5700 C      46.18  +  2.06
  3.Bochenek Milan        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C      46.55  +  2.43
  4.Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C      46.59  +  2.47
  5.Šámal Václav          SK Praga             pgp5601 C      48.02  +  3.50
  6.Valter Petr           KBP Praha            KBP4500 C      48.07  +  3.55
  7.Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C      48.11  +  3.59
  8.Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C      49.00  +  4.48
  9.Fanta Miroslav        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C      50.07  +  5.55
 10.Přeček Zdeněk         AC Sparta Praha      SCP5200 C      50.21  +  6.09
 11.Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C      50.30  +  6.18
 11.Hájek Jan             KČT Aš               MAS5401 C      50.30  +  6.18
 13.Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C      50.32  +  6.20
 14.Knotek Kamil          SKP OLYMP Praha      OLP5701 C      50.54  +  6.42
 15.Buriánek Jaromír      AC Sparta Praha      SCP4700 C      50.55  +  6.43
 16.Dlouhý Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP5700 C      52.20  +  8.08
 17.Kovář Vladimír        SK Kotlářka Praha    DKP5501 C      52.26  +  8.14
 18.Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C      52.29  +  8.17
 19.Sysel Zdeněk          SK Praga             pgp5200 C      52.44  +  8.32
 20.Kučera Zdeněk         TJ Sparta Doly Kladn DKL5601 C      53.06  +  8.54
 21.Čadil Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C      53.22  +  9.10
 22.Kozel Karel           TJ Sparta Doly Kladn DKL5401 C      53.46  +  9.34
 23.Toušek Miloslav       SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C      54.08  +  9.56
 24.Šíp Lubor             VŠTJ Ekonom Praha    EKP5801 C      54.09  +  9.57
 25.Tvrdek Vojtěch        TJ Loko Beroun       LBE4900 C      54.32  + 10.20
 26.Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C      55.22  + 11.10
 27.Kudrnáč Martin        SK Kotlářka Praha    DKP5900 C      55.50  + 11.38
 28.Tuček Vít             TJ Loko Beroun       LBE5800 C      56.15  + 12.03
 29.Svoboda Vladimír      SK Praga             pgp5400        58.51  + 14.39
 30.Kraus Ota             Sokol Troja          TJP5700 C      59.43  + 15.31
 31.Žemla Antonín         TJ AERO Odolená Voda ODV4300 C      61.52  + 17.40
 32.Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C      62.50  + 18.38
 33.Kuchař Michal         SK Kotlářka Praha    DKP5502 C      62.54  + 18.42
 34.Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C      65.35  + 21.23
 35.Dubský Miloš          AC Sparta Praha      SCP5100 C      66.04  + 21.52
 36.Filippi Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP5000 C      68.34  + 24.22
 37.Hojný Oldřich         AC Sparta Praha      SCP5201 C      71.38  + 27.26
 38.Lebduška Petr         SKOB Roudnice nad La ROU4702 C      72.12  + 28.00
 39.Šťovíček Jan st.      TJ Dopravní podniky  DVP5001 C      73.11  + 28.59
 40.Koutný Ivan           TJ AERO Odolená Voda ODV5300 C      74.23  + 30.11
 41.Vohadlo Jiří          SK Praga             pgp5701 C      74.56  + 30.44
 42.Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C      75.51  + 31.39
 43.Grivalský Michal      SK Praga             pgp5900 C      80.54  + 36.42
    Doležal Miroslav      SK Praga             pgp5501 C  DISK              
    Bitter Jiří           TJ Tatran Kostelec n KNC5201 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fujan Břetislav       TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C      39.50  +      
  2.Zábranský Emil        SKOB Slaný           SLA4200 C      40.05  +  0.15
  3.Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C      40.47  +  0.57
  4.Novák Miloš           AC Sparta Praha      SCP4600 C      43.16  +  3.26
  5.Němec Vladimír        SKOB Slaný           SLA4202 C      43.45  +  3.55
  6.Suchý Karel           SK Praga             pgp4300 C      45.49  +  5.59
  7.Rejpal Petr           AC Sparta Praha      SCP4100 C      49.23  +  9.33
  8.Urbanec Antonín       VŠTJ Stavební fakult FSP4100 C      50.27  + 10.37
  9.Ryšavý Vít            Sokol Troja          TJP4700 C      51.52  + 12.02
 10.Duda František        SKOB Kralupy nad Vlt KPY4600 C      54.31  + 14.41
 11.Valasek Josef         AC Sparta Praha      SCP4501 C      55.53  + 16.03
 12.Kral Ludek            USK Praha            VSP4900 C      58.14  + 18.24
 13.Mudr Stanislav        Sokol Dobřichovice   DCE4400 C      60.39  + 20.49
 14.Hlavatý Karel         TJ Slavoj Praha      SJP4200 C      67.55  + 28.05
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.5km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláha Svatopluk       TJ Slavoj Praha      SJP3501 C      34.05  +      
  2.Semorád Miloš         AC Sparta Praha      SCP3300 C      39.11  +  5.06
  3.Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C      41.36  +  7.31
  4.Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C      43.16  +  9.11
  5.Hanák Milan           VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C      44.28  + 10.23
  6.Vondra Jaroslav       VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C      44.50  + 10.45
  7.Kalivoda Vladimír     TJ Tatran Kostelec n KNC3800 C      45.38  + 11.33
  8.Lejsek Tom            TJ Tempo Praha       TEP3700 C      49.08  + 15.03
  9.Macoun Jindra         SK Praga             pgp2700 C      54.56  + 20.51
 10.Burýšek Slavomír      Sokol Troja          TJP3600 C      71.34  + 37.29
 
Konečné výsledky kategorie: H75         3.5km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mack Zdeněk           TJ Slavoj Praha      SJP2700 C      47.58  +      
  2.Cupák Miloslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C      58.36  + 10.38
  3.Samohýl Richard       SK Praga             pgp2800 C      61.43  + 13.45
  4.Kreisinger Vladimir   USK Praha            VSP2900 C      64.16  + 16.18
  5.Novák Ctirad          TJ Tempo Praha       TEP2100 C     102.02  + 54.04
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kašpar František      Neregistrovaní       XXX            27.26  +      
  2.Klašková Josefína     SK Kotlářka Praha    DKP9651 C      27.49  +  0.23
  3.Štětinová Alena       TJ Sokol Hostivice   HCE9650 C      29.32  +  2.06
  4.Bursová Jana          Neregistrovaní       XXX97          32.00  +  4.34
  5.Neumann Jindra        VSK Přírodní vědy UK PVP            33.39  +  6.13
  6.Křemen Štěpán         SK Praga             pgp9800 C      34.26  +  7.00
  7.Sušánková Hana        Neregistrovaní       XXX            36.02  +  8.36
  8.Procházková Jana      TJ Loko Beroun       LBE9950 C      36.49  +  9.23
  9.Svobodová Tereza      Neregistrovaní       XXX            37.45  + 10.19
 10.Kuchař Jakub          SK Kotlářka Praha    DKP            41.27  + 14.01
 11.Javůrek Emil          SK Praga             pgpxxxx        42.38  + 15.12
 12.Buk Petr              SKOB Roudnice nad La ROU            43.35  + 16.09
 13.Vondra                SK OK 24 Praha       OKP            48.27  + 21.01
 14.Hanžlová Kateřina     TJ AERO Odolená Voda ODV            48.59  + 21.33
 15.Kačenka 1             VŠSK MFF UK Praha    MFP            51.08  + 23.42
 16.Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 D      55.00  + 27.34
 17.Kačenka 2             VŠSK MFF UK Praha    MFP            62.42  + 35.16
 18.Švic Jakub            SK Praga             pgp9300 C      88.54  + 61.28
 
Konečné výsledky kategorie: N3          3.2km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanžl David           TJ AERO Odolená Voda ODV            34.04  +      
  2.Kamerer Marek         SK Kamenice          KAM6200        35.41  +  1.37
  3.Urbanová Kateřina     VŠSK MFF UK Praha    MFP            37.59  +  3.55
  4.Masopust Radek        Neregistrovaní       XXX            39.04  +  5.00
  5.Masopustová Blanka    Neregistrovaní       XXX            46.01  + 11.57
  6.Kadlecová Jana        VŠSK MFF UK Praha    MFP7650 C      53.16  + 19.12
  7.Landovská Ivana       Neregistrovaní       XXX            53.52  + 19.48
  8.Libora Tomáš          Neregistrovaní       XXX            54.12  + 20.08
  9.Hojovcová Eliška      VŠSK MFF UK Praha    MFP            59.41  + 25.37
 10.Hojovcová Petra       VŠSK MFF UK Praha    MFP            64.40  + 30.36
 11.Paukertová Zuzana     Sokol Troja          TJP0000 C      66.43  + 32.39
 12.Kostková Jana         VŠSK MFF UK Praha    MFP            69.38  + 35.34
 13.Vecsey Lenka          VŠSK MFF UK Praha    MFP            73.43  + 39.39
 14.Kostková Dana         VŠSK MFF UK Praha    MFP            74.34  + 40.30
 15.Jankovcová Marie      Sokol Troja          TJP            76.12  + 42.08
 
Konečné výsledky kategorie: S5          4.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Komers František      TJ Tatran Kostelec n KNC            52.06  +      
  2.Masopust Aleš         Neregistrovaní       XXX            62.13  + 10.07
  3.Pecharová Michaela    Sokol Troja          TJP            68.54  + 16.48
  4.Bárta Josef           SK Kotlářka Praha    DKP9100 C      75.05  + 22.59
  5.Baldrianova Bara      USK Praha            VSP7850 C      79.24  + 27.18
  6.Bárta Michal          SK Kotlářka Praha    DKP6401 C      80.10  + 28.04
  7.Pechar Tomáš          Sokol Troja          TJP            83.46  + 31.40
  8.Bártová Blanka        SK Kotlářka Praha    DKP6451 C     140.07  + 88.01
    Bárta Tomáš           SK Kotlářka Praha    DKP9303 C  DISK              
    Macková Eva           Sokol Troja          TJP        DISK