Startovka oddílů                                                  28.5.2004 18:37:37
                              8. závod - Gigasport Cup
===ČSOB-MFP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: DCE - Sokol Dobřichovice                       Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   423 Cupák Miloslav        DCE2200  51974    H75     86.00         30,00Kč
  2   422 Sedláček Lubomír      DCE3100 301302    H65     18.00         30,00Kč
  3   421 Mudr Stanislav        DCE4400 232101    H55     77.00         40,00Kč
  4   420 Jaroš Vladimír        DCE5400  51973    H45L    42.00         40,00Kč
  5   416 Procházková Miluše    DCE5450  51966    D35L     6.00         40,00Kč
  6   419 Procházka Antonín     DCE5500  51965    H35L   103.00         40,00Kč
  7   415 Mrázová Pavla         DCE5550   7868    D35L    14.00         40,00Kč
  8   414 Štrossová Jiřina      DCE5650   7870    D35L    78.00         40,00Kč
  9   418 Pavlů Jaroslav        DCE6100 232041    H35L    40.00         40,00Kč
 10   413 Rusá Lenka            DCE6452 232129    D35K    89.00         40,00Kč
 11   412 Pavlů Veronika        DCE6950 232198    D21L     5.00         40,00Kč
 12   411 Svobodová Jitka       DCE7450  53598    D21L    20.00         40,00Kč
 13   410 Choutková Petra       DCE8850   7869    D16      7.00         30,00Kč
 14   409 Rusá Šárka            DCE9150 301314    D14     41.00         20,00Kč
 15   417 Rusý Tomáš            DCE9300 301101    H12     67.00         20,00Kč
 16   408 Rusá Zuzana           DCE9351 416159    D12     49.00         20,00Kč
 17   407 Mrázová Pavla         DCE935O 301313    D12     61.00         20,00Kč
 18   406 Rusá Pavla            DCE945O 416316    D12      1.00         20,00Kč
 19   405 Pavlů Kateřina        DCE9551 301035 P  D10      5.00         20,00Kč
 20   404 Procházková Marie     DCE955O  51177    D10     17.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      630.00       20.00        0.00        0.00      650.00      630.00      -20.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   386 Fujan Břetislav       DKL4800  49645    H55     53.00         40,00Kč
  2   387 Šorm Miroslav         DKL5200  52229    H45L    81.00         40,00Kč
  3   388 Brumek Stanislav      DKL5201  51343    H45L    15.00         40,00Kč
  4   389 Brumková Vladimíra    DKL5350  52226    D35L     2.00         40,00Kč
  5   390 Cabrnoch Jiří         DKL5400 416324    H45L    57.00         40,00Kč
  6   391 Kozel Karel           DKL5401 301031 P  H45L    30.00         40,00Kč
  7   392 Kučera Zdeněk         DKL5601 301032 P  H45L    75.00         40,00Kč
  8   393 Beneš Jan             DKL6600  49646    H35K    78.00         40,00Kč
  9   394 Benešová Jaroslava    DKL7050  49647    D21K    77.00         40,00Kč
 10   395 Cabrnoch Pavel        DKL8200 515075    H21L    37.00         40,00Kč
 11   396 Cabrnoch Jan          DKL8601  53577    H18     35.00         30,00Kč
 12   397 Vinš Jaroslav         DKL8619  49640    H18     59.00         30,00Kč
 13   398 Kriško Miroslav       DKL8801  49641    H16     93.00         30,00Kč
 14   399 Kučerová Lucie        DKL9151 301033 P  D14    101.00         20,00Kč
 15   400 Šímová Martina        DKL9350 301697    D12     29.00         20,00Kč
 16   401 Kučera Tomáš          DKL9400 301034 P  H10L    20.00         20,00Kč
 17   402 Šíma Vladislav        DKL9700  49650    H10L     8.00         20,00Kč
 18   403 Beneš Jan             DKL9800  49648    HDR     30.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00       80.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   345 Ďurčat Jozef          DKP3800  51763    H65     22.00         30,00Kč
  2   370 Procházka Zdenko      DKP4300  51800    H45L   129.00         40,00Kč
  3   347 Ďurčatová Hana        DKP4750  51762    D45L    12.00         40,00Kč
  4   377 Stehno Pavel          DKP4900  51760    H45L    84.00         40,00Kč
  5   378 Stehnová Hana         DKP5150  51799    D45L    18.00         40,00Kč
  6   372 Rónai Katalin         DKP5151  51805    D45K    41.00         40,00Kč
  7   339 Dlasková Anna         DKP5350  49842    D45L    33.00         40,00Kč
  8   358 Klusáková Jitka       DKP5651   8558    D45L     6.00         40,00Kč
  9   342 Dlouhý Jiří           DKP5700   8643    H45L     6.00         40,00Kč
 10   351 Ježek Libor           DKP5701   9887    H45K     5.00         40,00Kč
 11   330 Axmannová Vladimíra   DKP5751  49875    D35L   102.00         40,00Kč
 12   344 Dudová Hana           DKP5752  49892    D35L    86.00         40,00Kč
 13   384 Svobodný Petr         DKP5800  49871    H35L    61.00         40,00Kč
 14   380 Svobodná Eva          DKP5851 301365    D45L    27.00         40,00Kč
 15   359 Kudrnáč Martin        DKP5900 301371    H45L   102.00         40,00Kč
 16   360 Kudrnáčová Iveta      DKP5952 301399    D45K    35.00         40,00Kč
 17   336 Betlach Miroslav      DKP6300  49818    H35L    76.00         40,00Kč
 18   332 Bárta Michal          DKP6401 230708    S5      25.00         30,00Kč
 19   334 Bártová Blanka        DKP6451 230669    S5      15.00         30,00Kč
 20   354 Klaška Pavel          DKP6500   8650    H35L    55.00         40,00Kč
 21   373 Seifert Jan           DKP6501 219293    H35L    70.00         40,00Kč
 22   374 Seifertová Jana       DKP6550 219292    D35K    71.00         40,00Kč
 23   364 Němcová Jana          DKP6650  49893    D35L    18.00         40,00Kč
 24   356 Klašková Kateřina     DKP6750  49806    D35K    80.00         40,00Kč
 25   349 Horálek Radek         DKP8013   9875    H21L   136.00         40,00Kč
 26   369 Procházka Tomáš       DKP8200  51803    H21L    94.00         40,00Kč
 27   368 Procházka Jan         DKP8201  51802    H21L   112.00         40,00Kč
 28   350 Horálková Iva         DKP8256  51788    D21L    44.00         40,00Kč
 29   385 Žaloudek Petr         DKP8304  51783    H21L    79.00         40,00Kč
 30   348 Frey Eduard           DKP8510 301161    H21L    43.00         40,00Kč
 31   328 Andělová Michaela     DKP8554 219294    D20      4.00         40,00Kč
 32   352 Jůzek Martin          DKP8604  51792    H18     11.00         30,00Kč
 33   346 Ďurčatová Alice       DKP8650  51761    D18     29.00         30,00Kč
 34   367 Plochová Dominika     DKP8651  51798    D18     45.00         30,00Kč
 35   341 Dlouhá Veronika       DKP8657   9878    D18     53.00         30,00Kč
 36   376 Skálová Gabriela      DKP8658 515053    D18     17.00         30,00Kč
 37   329 Axmann Šimon          DKP8700  49839    H18     39.00         30,00Kč
 38   357 Klusák Martin         DKP8704   8557    H18     47.00         30,00Kč
 39   343 Duda Radim            DKP8707  51756    H18     63.00         30,00Kč
 40   338 Buchalcev Jan         DKP8715   8637    H18     31.00         30,00Kč
 41   337 Bochenková Martina    DKP8758  51292    D18     37.00         30,00Kč
 42   382 Svobodná Šárka        DKP8850  51796    D16     22.00         30,00Kč
 43   363 Macháčková Kateřina   DKP8855  49861    D16     77.00         30,00Kč
 44   361 Kudrnáčová Lucie      DKP8856 301379    D16     62.00         30,00Kč
 45   371 Přecechtělová Tereza  DKP8951   8564    D16     12.00         30,00Kč
 46   335 Betlach Martin        DKP9000  49881    H14      5.00         20,00Kč
 47   455 Sekava Josef          DKP9004   9888    H14     89.00         25,00Kč
 48   379 Stránský Vojtěch      DKP9005 301385    H14     25.00         20,00Kč
 49   331 Bárta Josef           DKP9100 230711    S5      30.00         30,00Kč
 50   365 Němcová Lucie         DKP9153  49896    D14     46.00         20,00Kč
 51   381 Svobodná Madla        DKP9154 301368    D14     81.00         20,00Kč
 52   375 Seifertová Magda      DKP9155 219291    D14     96.00         20,00Kč
 53   353 Klaška Pavel          DKP9301 416113    H12     11.00         20,00Kč
 54   366 Němec Jan             DKP9302   8631    H12     55.00         20,00Kč
 55   333 Bárta Tomáš           DKP9303 410704    S5       5.00         30,00Kč
 56   383 Svobodná Tereza       DKP9350 301369    D12      5.00         20,00Kč
 57   340 Dlouhá Hana           DKP9450   8645    D12     13.00         20,00Kč
 58   355 Klašková Josefína     DKP9651   9886    D10L    98.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1915.00        0.00        0.00        0.00     1915.00        0.00    -1915.00
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Dopravní podniky Praha                Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   327 Šťovíčková Zdena st.  DVP4951  51549    D55      2.00         40,00Kč
  2   325 Filippi Jiří          DVP5000  53187    H45L   138.00         40,00Kč
  3   326 Šťovíček Jan st.      DVP5001  51548    H45L   117.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   322 Bochenek Milan        EKP5601  51581    H45L    39.00         40,00Kč
  2   316 Fantová Libuše        EKP5650  51583    D35L    66.00         40,00Kč
  3   323 Fanta Miroslav        EKP5800  51147    H45L    54.00         40,00Kč
  4   324 Šíp Lubor             EKP5801 515045    H45L    90.00         40,00Kč
  5   315 Bochenková Jana       EKP6150 232174    D35L    58.00         40,00Kč
  6   308 Kunová Dagmar         EKP6550  51594    D21K    89.00         40,00Kč
  7   318 Janeček Jura          EKP6701  51587    H21L    22.00         40,00Kč
  8   310 Klapalová Pavla       EKP7051  51589    D21L    95.00         40,00Kč
  9   319 Lebeda Dušan          EKP7301  51596    H21L   127.00         40,00Kč
 10   321 Poborský Petr         EKP7500 232116    H21L     4.00         40,00Kč
 11   320 Matoušek Petr         EKP7503 301190    H21L    31.00         40,00Kč
 12   311 Matoušková Petra      EKP7855  51597    D21L    38.00         40,00Kč
 13   312 Poborská Helena       EKP7856 232179    D21L    68.00         40,00Kč
 14   314 Sedláčková Martina    EKP7959  53816    D21L    74.00         40,00Kč
 15   309 Haluzová Jana         EKP8053  49639    D21L    62.00         40,00Kč
 16   313 Rančáková Barbora     EKP8153 301189    D21L   101.00         40,00Kč
 17   317 Fanta Václav          EKP8700  49632    H18      7.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      670.00        0.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   307 Vondra Jaroslav       FSP3300  51865    H65      2.00         30,00Kč
  2   434 Hanák Milan           FSP3400  51964    H65     38.00         30,00Kč
  3   293 Vondrová Radmila      FSP3750  51864    D21K   125.00         40,00Kč
  4   306 Urbanec Antonín       FSP4100 416336    H55     41.00         40,00Kč
  5   305 Čadil Jan             FSP4300  53267    H45L    36.00         40,00Kč
  6   295 Urbancová Heide       FSP4450  51869    D55      8.00         40,00Kč
  7   304 Šváb Jan              FSP5801 410397    H21K    75.00         40,00Kč
  8   303 Tkadlec Josef         FSP6002  53573    H21K    83.00         40,00Kč
  9   302 Borovička Milan       FSP6104   8910    H21L    55.00         40,00Kč
 10   292 Karasová Jana         FSP6153 301140    D21L    50.00         40,00Kč
 11   514 Šimek Tomáš           FSP6304   8859    H21L   148.00         60,00Kč
 12   301 Cincibus Pavel        FSP6605   8669    H21K   107.00         40,00Kč
 13   294 Cincibusová Ivana     FSP6651   8668    D35K   110.00         40,00Kč
 14   433 Žáček Martin          FSP6803 301346    H21L    85.00         40,00Kč
 15   291 Borovičková Lenka     FSP7350   8909    D21L   116.00         40,00Kč
 16   289 Janebová Zuzana       FSP7555  53858    D21L    41.00         40,00Kč
 17   298 Vondra Jiří           FSP7600  51866    H21L    64.00         40,00Kč
 18   299 Valenta Jan           FSP7601   9892    H21L    76.00         40,00Kč
 19   300 Vaněk Jan             FSP7609  51339    H21L   106.00         40,00Kč
 20   290 Dudová Kateřina       FSP7653  51341    D21L    80.00         40,00Kč
 21   297 Fibír Tomáš           FSP7901  51870    H21L     1.00         40,00Kč
 22   296 Tkadlec Josef         FSP9001  53561    H14     29.00         20,00Kč
 23   288 Cincibusová Jana      FSP9050   8665    D14     26.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      880.00        0.00        0.00        0.00      880.00        0.00     -880.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   450 Kettner Pavel         HCE5900  51987    H35L    49.00         40,00Kč
  2   451 Štětina Jiří          HCE6100  49154    H35L   115.00         40,00Kč
  3   448 Mudrová Martina       HCE6451  51984    D35L    94.00         40,00Kč
  4   449 Štětinová Ivana       HCE6452  49153    D35L    10.00         40,00Kč
  5   447 Mudra Martin          HCE8902  51985    H16     58.00         30,00Kč
  6   445 Mudrová Anna          HCE9250  51983    D12     73.00         20,00Kč
  7   452 Kettner Vojtěch       HCE9600 410247    H10L    28.00         20,00Kč
  8   446 Štětinová Alena       HCE9650  49152    HDR      2.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   284 Panoch Milan          KAM5900 232430    H35L    64.00         40,00Kč
  2   274 Hlubuček Petr         KAM6300 301029 P  H35K    81.00         40,00Kč
  3   278 Klinkerová Jitka      KAM6450  49155    D21L   128.00         40,00Kč
  4   460 Aschermann David      KAM6500 232425    H35K    87.00         60,00Kč
  5   282 Valášek Petr          KAM6600  52276    H35L    82.00         40,00Kč
  6   529 Straka Daniel         KAM6602 301166    H35L   118.00         70,00Kč
  7   275 Hlubuček Tomáš        KAM6603 232428    H35K    72.00         40,00Kč
  8   362 Straková Lenka        KAM6751 301162    D35L   110.00         40,00Kč
  9   270 Čermáková Gabriela    KAM6752 232397    D35K    74.00         40,00Kč
 10   277 Hlubučková Šárka      KAM6851 232398    D35K    86.00         40,00Kč
 11   283 Valášková Šárka       KAM6951 232393    D21L    56.00         40,00Kč
 12   431 Wdówka Jan            KAM7000  52280    H21K    99.00         40,00Kč
 13   432 Wdówková Soňa         KAM7050  52270    D21K   113.00         40,00Kč
 14   272 Doležalová Monika     KAM8850 232409    D16      2.00         30,00Kč
 15   285 Panochová Alžběta     KAM8950 232400    D16     42.00         30,00Kč
 16   286 Škvorová Barbora      KAM9150 301336    D14      1.00         20,00Kč
 17   524 Straková Andrea       KAM9152 301154    D14    116.00         30,00Kč
 18   287 Panochová Anna        KAM9153 232420    D14     21.00         20,00Kč
 19   486 Čermák Vojtěch        KAM9201 301040 P  H12     75.00         30,00Kč
 20   468 Straková Zuzana       KAM9250 301151    D12     93.00         30,00Kč
 21   271 Doležalová Michaela   KAM9251 232414    D12     25.00         20,00Kč
 22   469 Valínová Veronika     KAM9351 301039 P  D12     97.00         30,00Kč
 23   459 Aschermannová Petra   KAM9354 232415    D12     41.00         25,00Kč
 24   280 Valášek Jan           KAM9400 232245    H10     77.00         20,00Kč
 25   566 Dudáček Michal        KAM9403 301042 P  H10     93.00         20,00Kč
 26   268 Čermák Matyáš         KAM9501 232426    H10     89.00         20,00Kč
 27   279 Saska Daniel          KAM9503 301030 P  H10     65.00         20,00Kč
 28   276 Hlubučková Kristýna   KAM9551 232418    D10     21.00         20,00Kč
 29   281 Valášek Jiří          KAM9700 232403    H10L     4.00         20,00Kč
 30   273 Hlubuček Martin       KAM9701 232408    H10L    68.00         20,00Kč
 31   269 Čermáková Alžběta     KAM9750 301028 P  D10L    70.00         20,00Kč
 32   458 Aschermann Daniel     KAM9801 232395    H10L    32.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1015.00      120.00        0.00        0.00     1135.00        0.00    -1135.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   430 Valter Petr           KBP4500   6645    H45L    99.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - TJ Tatran Kostelec nad Čer.lesy          Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   543 Kalivoda Viktor       KNC3300  52254    H65     42.00         30,00Kč
  2   542 Kalivoda Vladimír     KNC3800  52260    H65     10.00         30,00Kč
  3   533 Bitter Jiří           KNC5201  52263    H45L    60.00         40,00Kč
  4   568 Dobeš Jan             KNC5202  52258    H10L    56.00         20,00Kč
  5   512 Jun Drahomír          KNC5501  52255    H21L    70.00         40,00Kč
  6   662 Havlíčková Jindra     KNC6150  52259    D35L    26.00         40,00Kč
  7   620 Tichá Ivana           KNC6250  51392    D35K    83.00         40,00Kč
  8   619 Kohoutová Pavla       KNC6251 515055    D35K    65.00         40,00Kč
  9   617 Bitterová Eva         KNC6451  52262    D35K   104.00         40,00Kč
 10   665 Komersová Jana        KNC6550  52265    D35L    50.00         40,00Kč
 11   612 Votava Petr           KNC6602  52895    H35K    90.00         40,00Kč
 12   673 Jun Adam              KNC7900  52261    H21L   154.00         40,00Kč
 13   502 Roupec Ondřej         KNC8603 303949    H18     67.00         30,00Kč
 14   500 Havlíček Tomáš        KNC8700  52257    H18     19.00         30,00Kč
 15   496 Bitter Aleš           KNC8803  52264    H16     98.00         30,00Kč
 16   491 Votava Štěpán         KNC9101  52894    H14     41.00         20,00Kč
 17   493 Šedivý Ondřej         KNC9103  52898    H14     57.00         20,00Kč
 18   569 Komers Jan            KNC9501  51394    H10L    76.00         20,00Kč
 19   567 Votava Kryštof        KNC9601 303937    H10L    16.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00        0.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy nad Vltavou                 Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   267 Duda František        KPY4600 301027 P  H55     47.00         40,00Kč
  2   260 Dobeš Václav          KPY5701 301374    H35L    34.00         40,00Kč
  3   258 Frey Eduard           KPY5800 301351    H45K     2.00         40,00Kč
  4   256 Freyová Michaela      KPY6050 301394    D35K   107.00         40,00Kč
  5   262 Kohlová Alena         KPY6051 301384    D35L    42.00         40,00Kč
  6   265 Kohl Jirí             KPY6201 301391    H35L    85.00         40,00Kč
  7   254 Stránský Jirí         KPY6300 301353    H35L    94.00         40,00Kč
  8   266 Koldinský Jan         KPY8506 301149    H21L   139.00         40,00Kč
  9   263 Kohl Ondrej           KPY8600 301370    H18     55.00         30,00Kč
 10   259 Dobešová Katerina     KPY8750 301352    D18     13.00         30,00Kč
 11   261 Hynková Lucie         KPY8851 301026 P  D16     57.00         30,00Kč
 12   264 Kohlová Zuzana        KPY8852 301347    D16     27.00         30,00Kč
 13   257 Frey Marek            KPY9001 301338    H14     61.00         20,00Kč
 14   255 Stránský Jirí         KPY9100 410725    H14     49.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00       40.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Loko Beroun                           Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   230 Tvrdek Vojtěch        LBE4900  51283    H45L    45.00         40,00Kč
  2   231 Hamáček Bohuslav      LBE5000 411760    H45L    69.00         40,00Kč
  3   232 Tuček Vít             LBE5800 411753    H45L    96.00         40,00Kč
  4   233 Havelková Eva         LBE5950  52974    D35L   126.00         40,00Kč
  5   234 Marek Jan             LBE6100  52977    H35L    79.00         40,00Kč
  6   235 Mezník Vladimír       LBE6400  52971    H21L    46.00         40,00Kč
  7   236 Procházková Pavlína   LBE6450 232247    D35L    70.00         40,00Kč
  8   250 Karmazín Pavel        LBE6800  52975    H21L    16.00         40,00Kč
  9   251 Karmazínová Alena     LBE7350 301550    D21K    73.00         40,00Kč
 10   237 Tůma Pavel            LBE8500 232259    H20      4.00         40,00Kč
 11   238 Šimon Jakub           LBE8801  52979    H16     38.00         30,00Kč
 12   239 Hamáčková Kristina    LBE8850  52973    D16     67.00         30,00Kč
 13   240 Tvrdek Vojtěch        LBE8902  52976    H16      8.00         30,00Kč
 14   241 Tuček Martin          LBE8903 411754    H16     68.00         30,00Kč
 15   242 Štemberk Adam         LBE8904 411764    H16     23.00         30,00Kč
 16   243 Procházka Pavel       LBE9000 410363    H14     37.00         20,00Kč
 17   244 Šimon Václav          LBE9100 416331    H14      9.00         20,00Kč
 18   245 Mezníková Lucie       LBE9150  52970    D14     36.00         20,00Kč
 19   246 Marková Anna          LBE9250 301549    D12     17.00         20,00Kč
 20   247 Procházková Zuzana    LBE9251  52316    D12     77.00         20,00Kč
 21   252 Karmazín Ondřej       LBE9300 301152    H10     73.00         20,00Kč
 22   248 Procházková Kateřina  LBE9350  52317    D12     57.00         20,00Kč
 23   253 Karmazínová Lucie     LBE9550  52320    D10L    78.00         20,00Kč
 24   249 Procházková Jana      LBE9950  52319    HDR     22.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      730.00        0.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   454 Hájek Jan             MAS5401   7885    H45L    87.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   229 Toušek Miloslav       MKP5000  51655    H45L   120.00         40,00Kč
  2   227 Gregoriades Zdeněk    MKP5400  51653    H21L    28.00         40,00Kč
  3   228 Tomaščin Jaroslav     MKP5800  51691    H45L   114.00         40,00Kč
  4   225 Ježková Regina        MKP6350  51660    D21L    71.00         40,00Kč
  5   226 Drábek Jan            MKP6700  51664    H21L   130.00         40,00Kč
  6   224 Ježková Dominika      MKP9050  51658    D14     66.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolená Voda                     Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   213 Martinák Matěj        ODV     301022 P  H10L    72.00         20,00Kč
  2   214 Hanžl Michal          ODV      52893    H10     69.00         20,00Kč
  3   220 Hanžlová Kateřina     ODV     301024 P  D10L   102.00         20,00Kč
  4   223 Hanžl David           ODV     301025 P  N3       4.00         30,00Kč
  5   570 Steinbach Jakub       ODV     301045 P  H10L    80.00         20,00Kč
  6   219 Žemla Antonín         ODV4300  52122    H45L    93.00         40,00Kč
  7   218 Koutný Ivan           ODV5300  49610    H45L    63.00         40,00Kč
  8   217 Kelnar Lubomír        ODV5800  52123    H45L   105.00         40,00Kč
  9   216 Klír Václav           ODV6800 410368    H35L   100.00         40,00Kč
 10   222 Vyšínská Michaela     ODV7655  52890    D21L    29.00         40,00Kč
 11   221 Janková Helena        ODV8950  52891    D16     17.00         30,00Kč
 12   215 Martinák Jakub        ODV9300 301023 P  H12      7.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00      100.00        0.00        0.00      460.00        0.00     -460.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   212 Čechmánek Vladimír    OKP5802  51719    H21L    34.00         40,00Kč
  2   210 Čechmánková Helena    OKP6450  51720    D35L    30.00         40,00Kč
  3   442 Červinková Jitka      OKP6451  53525    D35L    22.00         60,00Kč
  4   211 Čechmánek Radek       OKP9101   8576    H14     69.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                          Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   209 John Vladimír         OLP5502  49500    H35L   109.00         40,00Kč
  2   198 Knotek Kamil          OLP5701  49370    H45L    48.00         40,00Kč
  3   206 Kubů Jaroslav         OLP6701  49480    H35L    52.00         40,00Kč
  4   202 Svitáková Ivana       OLP6851 515022    D35K    77.00         40,00Kč
  5   205 Čáp David             OLP7101 515044    H21K    79.00         40,00Kč
  6   197 Popjuk Viktor         OLP7614 515077    H21K    91.00         40,00Kč
  7   200 Knotek Kamil ml.      OLP8501  49402    H20      1.00         40,00Kč
  8   201 Knotek Jan            OLP8707  49337    H20     10.00         40,00Kč
  9   207 Kubů Martin           OLP8901 515033    H16     33.00         30,00Kč
 10   208 Kubů Petr             OLP9101  49471    N3      14.00         30,00Kč
 11   199 Knotek Michal         OLP9201  49397    H12     23.00         20,00Kč
 12   203 Sviták Petr           OLP9601  49437    H10L    48.00         20,00Kč
 13   204 Sviták Filip          OLP9901  49420    HDR     42.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: pgp - SK Praga                                 Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   143 Samohýl Richard       pgp2800  52098    H75     70.00         30,00Kč
  2   144 Attl Vladimír         pgp3800  51700    H65     26.00         30,00Kč
  3   145 Suchý Karel           pgp4300  51640    H55     62.00         40,00Kč
  4   146 Suchá Bohuslava       pgp4450  51639    D21L    89.00         40,00Kč
  5   147 Dvořáková Ladislava   pgp4451  52096    D21L     2.00         40,00Kč
  6   148 Sysel Zdeněk          pgp5200  52107    H45L   111.00         40,00Kč
  7   457 Svoboda Vladimír      pgp5400 301038 P  H45L    66.00         60,00Kč
  8   149 Doležal Miroslav      pgp5501  51753    H45L     3.00         40,00Kč
  9   150 Doležalová Vlasta     pgp5550  52095    D35L   118.00         40,00Kč
 10   151 Šámal Václav          pgp5601  52156    H45L   132.00         40,00Kč
 11   152 Syslová Drahomíra     pgp5650  52108    D45L    21.00         40,00Kč
 12   153 Švic Michal           pgp5700 301396    H45L    18.00         40,00Kč
 13   154 Vohadlo Jiří          pgp5701 410716    H45L    24.00         40,00Kč
 14   155 Grivalský Michal      pgp5900  52103    H45L   126.00         40,00Kč
 15   156 Kožina Petr           pgp6000  51632    H21L    88.00         40,00Kč
 16   440 Roček Vladimír        pgp6002 515092    H35K    75.00         60,00Kč
 17   157 Tichovský Martin      pgp6100  51682    H21L   133.00         40,00Kč
 18   441 Buzková Hana          pgp6150 502090    D35K    68.00         60,00Kč
 19   158 Tichovská Jitka       pgp6153  53005    D35L    38.00         40,00Kč
 20   159 Slavík Viktor         pgp6300  51276    H21L    13.00         40,00Kč
 21   160 Fatka Ondřej          pgp6302  53011    H35L    46.00         40,00Kč
 22   161 Janovský Tomáš        pgp6401  51636    H21L    40.00         40,00Kč
 23   162 Smolková Alena        pgp6450  53567    D35L   134.00         40,00Kč
 24   163 Valentová Helena      pgp6550  52099    D21L    77.00         40,00Kč
 25   164 Nováková Lenka        pgp6551 301016 P  D35K   116.00         40,00Kč
 26   165 Slavíková Kateřina    pgp6650  51275    D35L    74.00         40,00Kč
 27   166 Kožinová Jana         pgp6651 502089    D21L    14.00         40,00Kč
 28   167 Tichovská Hana        pgp6652  51676    D21L   107.00         40,00Kč
 29   168 Vinš Pavel            pgp6900  51684    H21L    49.00         40,00Kč
 30   169 Javůrek Jaromír       pgp7103 515099    H21L   142.00         40,00Kč
 31   170 Pokorný Ondřej        pgp7506  51637    H21L    97.00         40,00Kč
 32   171 Pokorná Magdalena     pgp7562  51638    D21L   119.00         40,00Kč
 33   515 Bejček Michal         pgp7710  53015    H21L   151.00         40,00Kč
 34   173 Horová Lenka          pgp7951  52268    D21L    98.00         40,00Kč
 35   174 Ryšavá Vendula        pgp8153  51718    D21L    26.00         40,00Kč
 36   175 Procházka Jan         pgp8407  51627    H21L    19.00         40,00Kč
 37   176 Mezníková Lenka       pgp8453  51180    D21L    65.00         40,00Kč
 38   177 Sysel Ctibor          pgp8700  52106    H18     43.00         30,00Kč
 39   178 Valenta Jakub         pgp8900  52101    H16     28.00         30,00Kč
 40   179 Červinka Jan          pgp8902 303940    H16     18.00         30,00Kč
 41   180 Lejsek Tadeáš         pgp8903  51675    H16     78.00         30,00Kč
 42   181 Pavlů Ondřej          pgp8904 232039    H16     48.00         30,00Kč
 43   182 Červinka Jaroslav     pgp9001 303935    H14     45.00         20,00Kč
 44   183 Valenta David         pgp9100  52102    H14      1.00         20,00Kč
 45   184 Landovský Tomáš       pgp9103 416118    H14     53.00         20,00Kč
 46   439 Roček Daniel          pgp9105  51626    H14     17.00         25,00Kč
 47   185 Slavíková Lucie       pgp9150 301700    D14     91.00         20,00Kč
 48   186 Nováková Kateřina     pgp9152 301017 P  D14    111.00         20,00Kč
 49   187 Jelínková Šárka       pgp9153 232168    D14     56.00         20,00Kč
 50   188 Landovská Anna        pgp9251 502088    D12      9.00         20,00Kč
 51   189 Šámalová Ludmila      pgp9252 515039    D12     33.00         20,00Kč
 52   623 Švic Jakub            pgp9300 303943    HDR     18.00         20,00Kč
 53   190 Kožinová Anna         pgp9350  53009    D12     65.00         20,00Kč
 54   191 Křemenová Natálie     pgp9450 301018 P  D10      1.00         20,00Kč
 55   192 Novák Václav          pgp9600 301019 P  H10L    60.00         20,00Kč
 56   193 Landovský Jakub       pgp9601 301020 P  H10L    24.00         20,00Kč
 57   194 Kožinová Zuzana       pgp9650  51633    D10     13.00         20,00Kč
 58   195 Křemen Štěpán         pgp9800 301021 P  HDR     38.00         20,00Kč
 59   196 Javůrek Emil          pgpxxxx 515041    HDR     10.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2015.00      140.00        0.00        0.00     2155.00        0.00    -2155.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodní vědy UK Praha               Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   141 Neumannová Renata     PVP6650  51580    D35L    54.00         40,00Kč
  2   140 Gabryšová Tereza      PVP6853 515051    D35L    62.00         40,00Kč
  3   139 Bernátková Markéta    PVP7751 416325    D21L    11.00         40,00Kč
  4   142 Neumann Tomáš         PVP8900 301117    H16     13.00         30,00Kč
  5   138 Neumannová Kateřina   PVP9250   8565    D12     69.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   137 Lebduška Petr         ROU4702  53574    H45L   108.00         40,00Kč
  2   136 Buk Miloslav          ROU6202 301693    H35K    69.00         40,00Kč
  3   135 Svobodová Lenka       ROU6650 301015 P  D35K   101.00         40,00Kč
  4   134 Buková Jana           ROU7150  51436    D21K   101.00         40,00Kč
  5   133 Dotlačilová Petra     ROU8650 301014 P  D18     33.00         30,00Kč
  6   131 Dolinár Jan           ROU8702   8870    H18     23.00         30,00Kč
  7   132 Betková Štěpánka      ROU8750   8865    D18      9.00         30,00Kč
  8   130 Nosek Vojtěch         ROU9001  51440    H14     93.00         20,00Kč
  9   129 Platilová Andrea      ROU9150  51438    D14     11.00         20,00Kč
 10   128 Svoboda Jan           ROU9201 410742    H12     43.00         20,00Kč
 11   126 Svoboda Jakub         ROU9301 301695    H12     51.00         20,00Kč
 12   127 Buk Jindřich          ROU9303  51435    H12     71.00         20,00Kč
 13   125 Buk Michal            ROU9601  51434    H10L    40.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00       40.00        0.00        0.00      410.00        0.00     -410.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK TOM Roztoky                           Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   104 Bělohlávek Jiří       ROZ9201 416138    H12     47.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       20.00        0.00        0.00        0.00       20.00        0.00      -20.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   124 Semorád Miloš         SCP3300  49404    H65     14.00         30,00Kč
  2   123 Rejpal Petr           SCP4100 410733    H55     38.00         40,00Kč
  3   122 Valasek Josef         SCP4501  49813    H55     68.00         40,00Kč
  4   121 Novák Miloš           SCP4600  52299    H55     44.00         40,00Kč
  5   111 Lohrová Jarmila       SCP4650 219220    D55      5.00         40,00Kč
  6   117 Buriánek Jaromír      SCP4700  51562    H45L    78.00         40,00Kč
  7   120 Dubský Miloš          SCP5100 410736    H45L    21.00         40,00Kč
  8   118 Přeček Zdeněk         SCP5200  51556    H45L   123.00         40,00Kč
  9   119 Hojný Oldřich         SCP5201  52111    H45L    33.00         40,00Kč
 10   110 Jůzková Jarka         SCP5250  49837    D45L    15.00         40,00Kč
 11   116 Kavka Jiri            SCP5900 301147    H35L    88.00         40,00Kč
 12   108 Kavková Dana          SCP6150 301143    D35L   130.00         40,00Kč
 13   107 Čápová Irena          SCP6450 301012 P  D35K    98.00         40,00Kč
 14   109 Lohrová Hana          SCP6550 410396    D35L    46.00         40,00Kč
 15   465 Khel Richard          SCP7500 416140    H21L   100.00         40,00Kč
 16   115 Kovář Miroslav        SCP8103   8876    H21L    25.00         40,00Kč
 17   106 Jůzková Lucie         SCP8161  49889    D21L    53.00         40,00Kč
 18   114 Stepanek Ondrej       SCP8304  49605    H21L    67.00         40,00Kč
 19   113 Modrý Marek           SCP8807  53594    H16     63.00         30,00Kč
 20   105 Kavková Radana        SCP8950 301144    D16     47.00         30,00Kč
 21   112 Lohr Martin           SCP9001 301013 P  H14     65.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00       40.00        0.00        0.00      830.00        0.00     -830.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   429 Musil Pavel           SJC7705   9893    H21L   124.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - TJ Slavoj Praha                          Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   463 Mack Zdeněk           SJP2700  49622    H75     78.00         30,00Kč
  2   462 Bláha Svatopluk       SJP3501   8797    H65      6.00         30,00Kč
  3   461 Bláhová Blanka        SJP3651  51148    D65      7.00         30,00Kč
  4   541 Hlavatý Karel         SJP4200  53507    H55     83.00         70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00      120.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   456 Zábranský Emil        SLA4200   8794    H55     56.00         60,00Kč
  2    87 Němec Vladimír        SLA4202 502087    H55     74.00         40,00Kč
  3    88 Bejčková Jana         SLA7150 301616    D21K    93.00         40,00Kč
  4    89 Vít David             SLA7200 515003    H21L    52.00         40,00Kč
  5    90 Hanák Jan             SLA8002   8802    H21L    91.00         40,00Kč
  6    91 Kachlíková Zuzana     SLA8101 301002 P  D21K   105.00         40,00Kč
  7    92 Burdík Jan            SLA8400 301003 P  H21K   115.00         40,00Kč
  8    93 Čabla Adam            SLA8500 301004 P  H21K    95.00         40,00Kč
  9    94 Urbánková Alena       SLA8651 301005 P  D18     49.00         30,00Kč
 10    95 Kratochvílová Eva     SLA8652 301007 P  D18     41.00         30,00Kč
 11    96 Masopust Ondřej       SLA8900 232535    H16     83.00         30,00Kč
 12    97 Malec Oldřich         SLA9400   8671    H12     31.00         20,00Kč
 13    98 Štádlík Lukáš         SLA9401 301008 P  H12     27.00         20,00Kč
 14    99 Kašpar Vojtěch        SLA9500 515052    H10L    44.00         20,00Kč
 15   100 Šťovíčková Michaela   SLA9551  52624    D10L    66.00         20,00Kč
 16   101 Němčanský Vojtěch     SLA9600 301009 P  H10L    36.00         20,00Kč
 17   102 Kučerová Barbora      SLA9650 301010 P  D10L   106.00         20,00Kč
 18   103 Vopršálová Jindřiška  SLA9651 301011 P  D10L    94.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00      180.00        0.00        0.00      750.00        0.00     -750.00
Půjčeno čipů:9
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    83 Kos Ladislav          SLP5801  51366    H45L    51.00         40,00Kč
  2    81 Chum Jaroslav         SLP6601  51613    H21L   118.00         40,00Kč
  3    82 Klofáčová  Romana     SLP6951  51364    D21L    17.00         40,00Kč
  4    85 Siblíková  Jana       SLP7952  51365    D21L    86.00         40,00Kč
  5    86 Chaloupková Marie     SLP8151 410377    D21L    23.00         40,00Kč
  6    80 Chloupková  Radka     SLP8451  51617    D21L     8.00         40,00Kč
  7    79 Fišer Jiří            SLP8503  51287    H21L    61.00         40,00Kč
  8    84 Kosová  Martina       SLP8851 301528    D16     52.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      310.00        0.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    41 Červenková Lenka      TAP     232163    D10L    90.00         20,00Kč
  2    61 Hermann Jindřich      TAP     416003    H10     85.00         20,00Kč
  3    59 Hejtmánková Alena     TAP5452  53641    D35L    98.00         40,00Kč
  4    74 Fiala Zdeněk          TAP5501 232177    H35L    91.00         40,00Kč
  5    75 Hejtmánek Vladimír    TAP5802  53639    H35L    97.00         40,00Kč
  6    78 Krejzla Josef         TAP6101 232151    H35L    58.00         40,00Kč
  7    58 Červenková Jana       TAP6252 232112    D35K    95.00         40,00Kč
  8    60 Tihonová Jindra       TAP6253 232161    D35L   106.00         40,00Kč
  9    76 Hermann Petr          TAP6301 232133    H35L   106.00         40,00Kč
 10    77 Kopečný Mojmír        TAP6402 232200    H35L   112.00         40,00Kč
 11    56 Pavlíková Lucie       TAP7552  51850    D21L    32.00         40,00Kč
 12    73 Šebesta Petr          TAP7604  51851    H21L   115.00         40,00Kč
 13    57 Skripniková Kateřina  TAP8051  51853    D21L   104.00         40,00Kč
 14   453 Lomáková Iveta        TAP8152  51553    D21L   122.00         60,00Kč
 15    55 Hejtmánková Kateřina  TAP8462  53640    D21L    92.00         40,00Kč
 16    70 Hejtmánek Martin      TAP8605  53636    H18     15.00         30,00Kč
 17    72 Zajíc Vítězslav       TAP8610 232140    H18      3.00         30,00Kč
 18    53 Kopečná Anna          TAP8651 232196    D18     57.00         30,00Kč
 19    71 Purkyt Jan            TAP8705 232148    H18     27.00         30,00Kč
 20    69 Cikhardt Jakub        TAP8706 232143    H18     51.00         30,00Kč
 21    54 Krejzlová Zuzana      TAP8753 232160    D18      1.00         30,00Kč
 22    67 Hodek Michal          TAP8808  53644    H16     53.00         30,00Kč
 23    68 Szennai Daniel        TAP8811 232141    H16     73.00         30,00Kč
 24    66 Černý Martin          TAP8902 232197    H16     88.00         30,00Kč
 25    52 Řehořová Magdaléna    TAP8955 301001 P  D16     82.00         30,00Kč
 26    65 Purkyt Ondřej         TAP9009 232149    H14     21.00         20,00Kč
 27    50 Tihonová Hana         TAP9052 232158    D14     61.00         20,00Kč
 28    51 Zamazalová Kateřina   TAP9053 416010    D14     51.00         20,00Kč
 29    49 Siněňkaja Táňa        TAP9057 416007    D14      6.00         20,00Kč
 30    64 Krejzla Jakub         TAP9104 232157    H14     85.00         20,00Kč
 31    63 Červenka Jakub        TAP9106 232108    H14     33.00         20,00Kč
 32    48 Řehořová Adéla        TAP9155 416008    D14     16.00         20,00Kč
 33    47 Műcková Tereza        TAP9159 416006    D14     71.00         20,00Kč
 34    46 Kouklíková Lucie      TAP9161 416004    D14     86.00         20,00Kč
 35    62 Zamazal Jan           TAP9203 416009    H12     63.00         20,00Kč
 36    43 Hermannová Anna       TAP9251 232132    D12     53.00         20,00Kč
 37    44 Jozová Magdaléna      TAP9252 232150    D12     81.00         20,00Kč
 38    42 Broklová Tereza       TAP9254  53608    D12     89.00         20,00Kč
 39    45 Műcková Barbora       TAP9352 416005    D12     37.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1160.00       20.00        0.00        0.00     1180.00        0.00    -1180.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   428 Cigošová Kateřina     TBM7995  53252    D21L   113.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   438 Sládková Eva          TEH5751  51398    D35L    82.00         60,00Kč
  2   437 Sládková Zuzana       TEH8751  51396    D18      5.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - TJ Tempo Praha                           Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   427 Novák Ctirad          TEP2100  51272    H75     82.00         30,00Kč
  2   425 Nováková Růžena       TEP2650  51271    D75     47.00         30,00Kč
  3   426 Lejsek Tom            TEP3700  51267    H65     30.00         30,00Kč
  4   424 Lejsková Jiřina       TEP3750  51266    D65     11.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - Sokol Troja                              Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    40 Paukertová Zuzana     TJP0000  53195    N3      29.00         30,00Kč
  2    26 Burýšek Slavomír      TJP3600  51333    H65     34.00         30,00Kč
  3    34 Burýšková Věra        TJP3750  51334    D65      3.00         30,00Kč
  4    35 Provazníková Svatava  TJP4250  53532    D55     11.00         40,00Kč
  5    27 Provazník Zdeněk      TJP4300  53527    H55     59.00         40,00Kč
  6   539 Ryšavý Vít            TJP4700  51332    H55     80.00         70,00Kč
  7   472 Ryšavá Lubomíra       TJP4750  53540    D55     17.00         70,00Kč
  8   672 Peterka František     TJP4900   8861    H21L   157.00         70,00Kč
  9    28 Paukert Milan         TJP5000  51329    H45L     9.00         40,00Kč
 10    29 Kraus Ota             TJP5700  53514    H45L    27.00         40,00Kč
 11    30 Novák Petr            TJP6301  53515    H35K    84.00         40,00Kč
 12    36 Nováková Jana         TJP6551 416114    D35K   119.00         40,00Kč
 13   525 Peterková Tina        TJP9050 301041 P  D14    121.00         30,00Kč
 14    37 Krausová Barbora      TJP9150  53504    D14    106.00         20,00Kč
 15    38 Krausová Martina      TJP9350  53512    D12     85.00         20,00Kč
 16    31 Novák Jan             TJP9400  53516    H12      3.00         20,00Kč
 17    32 Smolka Ondřej         TJP9401  53502    H12     19.00         20,00Kč
 18   575 Peterková Lenka       TJP9450  53529    D10L   114.00         20,00Kč
 19    39 Burýšková Kateřina    TJP9550 411755    D10L    82.00         20,00Kč
 20    33 Novák Ondřej          TJP9700  53550    H10L    64.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      710.00       20.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Rakovec Michal        TUV6909  52109    H21L   109.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   676 Žemlík Pavel          TZL7135  52221    H21L   160.00         70,00Kč
  2   675 Dvořáková Ladislava   TZL7656   8893    D21L   131.00         70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    25 Vodrážka Ondřej       VPM7702  52377    H21L   121.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1     8 Kreisinger Vladimir   VSP2900  51731    H75     74.00         30,00Kč
  2     7 Dohnal Josef          VSP4300  51743    H55     50.00         40,00Kč
  3    10 Kral Ludek            VSP4900 515035    H55     71.00         40,00Kč
  4     6 Uher Petr             VSP5001  51741    H21L     7.00         40,00Kč
  5     4 Dohnalova Dana        VSP5050  51645    D45L     9.00         40,00Kč
  6    20 Hora Vladimír         VSP5100   9783    H21L    58.00         40,00Kč
  7    16 Pichal Jan            VSP5202  52281    H35L    43.00         40,00Kč
  8     9 Jagerova Marcela      VSP5350 515027    D45K    38.00         40,00Kč
  9    19 Horová Magda          VSP5450   9782    D21L   125.00         40,00Kč
 10   636 Soukup Václav         VSP5600 232045    H45K     8.00         70,00Kč
 11   674 Soukupová Michaela    VSP5850 232190    D35K   122.00         70,00Kč
 12     3 Lacigova Ivana        VSP5950  51732    D35L    34.00         40,00Kč
 13    15 Nemecek Jan           VSP6201  55282    H21L   103.00         40,00Kč
 14    13 Gajda Jan             VSP6801  51730    H21L    82.00         40,00Kč
 15    14 Cernin Zbynek         VSP6901   4101    H21L    73.00         40,00Kč
 16    17 Cerninova Dagmar      VSP7151  51644    N3      24.00         30,00Kč
 17    18 Baldrianova Bara      VSP7850   9784    S5      10.00         30,00Kč
 18     2 Pichalova Ruzena      VSP8850  52278    D16     32.00         30,00Kč
 19     5 Pichal Miroslav       VSP9000  52269    H14     73.00         20,00Kč
 20    12 Cernin Daniel         VSP9301   4025    H12     35.00         20,00Kč
 21    11 Cernin Ondrej         VSP9601   4026    H10L    52.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      800.00        0.00        0.00        0.00      800.00        0.00     -800.00
 
 
Startovka oddílu: XXX - Neregistrovaní                           Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   436 Bednářová Marta       XXX      53190    D21K   121.00         40,00Kč
  2   443 Míka Pavel            XXX     301037 P  N3      19.00         30,00Kč
  3   464 Opršal Alan           XXX      51237    H21K   111.00         40,00Kč
  4   624 Kačenka 1             XXX     301043 P  HDR     46.00         20,00Kč
  5   628 Kačenka 2             XXX     301044 P  HDR     34.00         20,00Kč
  6   513 Lissajoux Thomas      XXX  74  40060    H21L   145.00         40,00Kč
  7   435 Bursová Romana        XXX  97 301036 P  HDR     14.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00       80.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              Neděle 30.5.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    21 Háněl Jaromír         ZBP6800  53535    H35L    67.00         40,00Kč
  2    22 Hánělová Katarína     ZBP7355  53595    D21K    85.00         40,00Kč
  3    24 Hájek Adam            ZBP9201 232531    H14     77.00         20,00Kč
  4    23 Řezník Lukáš          ZBP9601 232539    H10L    12.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00