Startovka kategorie                                                    28.5.2004 18:37:13
                                8. závod - Gigasport Cup
===ČSOB-MFP=====================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  191 Křemenová Natálie     SK Praga             pgp9450 C  301018   1.00      
  2  405 Pavlů Kateřina        Sokol Dobřichovice   DCE9551 C  301035   5.00      
  3  552 Vakant                                                         9.00      
  4  194 Kožinová Zuzana       SK Praga             pgp9650 C   51633  13.00      
  5  404 Procházková Marie     Sokol Dobřichovice   DCE955O C   51177  17.00      
  6  276 Hlubučková Kristýna   SK Kamenice          KAM9551    232418  21.00      
  7  553 Vakant                                                        25.00      
  8  554 Vakant                                                        29.00      
  9  555 Vakant                                                        33.00      
 10  556 Vakant                                                        37.00      
 11  557 Vakant                                                        41.00      
 12  558 Vakant                                                        45.00      
 13  559 Vakant                                                        49.00      
 14  560 Vakant                                                        53.00      
 15  561 Vakant                                                        57.00      
 
Startovka kategorie: D10L        2.6km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  100 Šťovíčková Michaela   SKOB Slaný           SLA9551 C   52624  66.00      
  2  269 Čermáková Alžběta     SK Kamenice          KAM9750    301028  70.00      
  3  573 Vakant                                                        74.00      
  4  253 Karmazínová Lucie     TJ Loko Beroun       LBE9550 C   52320  78.00      
  5   39 Burýšková Kateřina    Sokol Troja          TJP9550 C  411755  82.00      
  6  574 Vakant                                                        86.00      
  7   41 Červenková Lenka      KOB TRETRA Praha     TAP     C  232163  90.00      
  8  103 Vopršálová Jindřiška  SKOB Slaný           SLA9651 C  301011  94.00      
  9  355 Klašková Josefína     SK Kotlářka Praha    DKP9651 C    9886  98.00      
 10  220 Hanžlová Kateřina     TJ AERO Odolená Voda ODV        301024 102.00      
 11  102 Kučerová Barbora      SKOB Slaný           SLA9650 C  301010 106.00      
 12  576 Vakant                                                       110.00      
 13  575 Peterková Lenka       Sokol Troja          TJP9450 C   53529 114.00      
 14  572 Vakant                                                       118.00      
 
Startovka kategorie: D12         2.5km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  406 Rusá Pavla            Sokol Dobřichovice   DCE945O C  416316   1.00      
  2  383 Svobodná Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9350 C  301369   5.00      
  3  188 Landovská Anna        SK Praga             pgp9251 C  502088   9.00      
  4  340 Dlouhá Hana           SK Kotlářka Praha    DKP9450 C    8645  13.00      
  5  246 Marková Anna          TJ Loko Beroun       LBE9250 C  301549  17.00      
  6  466 Vakant                                                        21.00      
  7  271 Doležalová Michaela   SK Kamenice          KAM9251    232414  25.00      
  8  400 Šímová Martina        TJ Sparta Doly Kladn DKL9350 D  301697  29.00      
  9  189 Šámalová Ludmila      SK Praga             pgp9252 B  515039  33.00      
 10   45 Műcková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9352 C  416005  37.00      
 11  459 Aschermannová Petra   SK Kamenice          KAM9354 C  232415  41.00      
 12  467 Vakant                                                        45.00      
 13  408 Rusá Zuzana           Sokol Dobřichovice   DCE9351 C  416159  49.00      
 14   43 Hermannová Anna       KOB TRETRA Praha     TAP9251 C  232132  53.00      
 15  248 Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C   52317  57.00      
 16  407 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE935O C  301313  61.00      
 17  190 Kožinová Anna         SK Praga             pgp9350 B   53009  65.00      
 18  138 Neumannová Kateřina   VSK Přírodní vědy UK PVP9250 C    8565  69.00      
 19  445 Mudrová Anna          TJ Sokol Hostivice   HCE9250 C   51983  73.00      
 20  247 Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 C   52316  77.00      
 21   44 Jozová Magdaléna      KOB TRETRA Praha     TAP9252 B  232150  81.00      
 22   38 Krausová Martina      Sokol Troja          TJP9350 C   53512  85.00      
 23   42 Broklová Tereza       KOB TRETRA Praha     TAP9254 C   53608  89.00      
 24  468 Straková Zuzana       SK Kamenice          KAM9250 B  301151  93.00      
 25  469 Valínová Veronika     SK Kamenice          KAM9351 C  301039  97.00      
 26  470 Vakant                                                       101.00      
 
Startovka kategorie: D14         3.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  286 Škvorová Barbora      SK Kamenice          KAM9150    301336   1.00      
  2   49 Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057 B  416007   6.00      
  3  129 Platilová Andrea      SKOB Roudnice nad La ROU9150 C   51438  11.00      
  4   48 Řehořová Adéla        KOB TRETRA Praha     TAP9155 B  416008  16.00      
  5  287 Panochová Anna        SK Kamenice          KAM9153    232420  21.00      
  6  288 Cincibusová Jana      VŠTJ Stavební fakult FSP9050 B    8665  26.00      
  7  522 Vakant                                                        31.00      
  8  245 Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A   52970  36.00      
  9  409 Rusá Šárka            Sokol Dobřichovice   DCE9150 B  301314  41.00      
 10  365 Němcová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP9153 B   49896  46.00      
 11   51 Zamazalová Kateřina   KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010  51.00      
 12  187 Jelínková Šárka       SK Praga             pgp9153 B  232168  56.00      
 13   50 Tihonová Hana         KOB TRETRA Praha     TAP9052 C  232158  61.00      
 14  224 Ježková Dominika      SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B   51658  66.00      
 15   47 Műcková Tereza        KOB TRETRA Praha     TAP9159 B  416006  71.00      
 16  523 Vakant                                                        76.00      
 17  381 Svobodná Madla        SK Kotlářka Praha    DKP9154 B  301368  81.00      
 18   46 Kouklíková Lucie      KOB TRETRA Praha     TAP9161 C  416004  86.00      
 19  185 Slavíková Lucie       SK Praga             pgp9150 B  301700  91.00      
 20  375 Seifertová Magda      SK Kotlářka Praha    DKP9155 C  219291  96.00      
 21  399 Kučerová Lucie        TJ Sparta Doly Kladn DKL9151    301033 101.00      
 22   37 Krausová Barbora      Sokol Troja          TJP9150 C   53504 106.00      
 23  186 Nováková Kateřina     SK Praga             pgp9152 C  301017 111.00      
 24  524 Straková Andrea       SK Kamenice          KAM9152 B  301154 116.00      
 25  525 Peterková Tina        Sokol Troja          TJP9050 C  301041 121.00      
 26  526 Vakant                                                       126.00      
 
Startovka kategorie: D16         3.6km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  272 Doležalová Monika     SK Kamenice          KAM8850    232409   2.00      
  2  410 Choutková Petra       Sokol Dobřichovice   DCE8850 C    7869   7.00      
  3  371 Přecechtělová Tereza  SK Kotlářka Praha    DKP8951 B    8564  12.00      
  4  221 Janková Helena        TJ AERO Odolená Voda ODV8950 B   52891  17.00      
  5  382 Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 A   51796  22.00      
  6  264 Kohlová Zuzana        SKOB Kralupy nad Vlt KPY8852 C  301347  27.00      
  7    2 Pichalova Ruzena      USK Praha            VSP8850 C   52278  32.00      
  8  593 Vakant                                                        37.00      
  9  285 Panochová Alžběta     SK Kamenice          KAM8950    232400  42.00      
 10  105 Kavková Radana        AC Sparta Praha      SCP8950 C  301144  47.00      
 11   84 Kosová  Martina       SK Slavia Praha      SLP8851 B  301528  52.00      
 12  261 Hynková Lucie         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8851 C  301026  57.00      
 13  361 Kudrnáčová Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP8856 C  301379  62.00      
 14  239 Hamáčková Kristina    TJ Loko Beroun       LBE8850 A   52973  67.00      
 15  592 Vakant                                                        72.00      
 16  363 Macháčková Kateřina   SK Kotlářka Praha    DKP8855 B   49861  77.00      
 17   52 Řehořová Magdaléna    KOB TRETRA Praha     TAP8955 C  301001  82.00      
 18  594 Vakant                                                        87.00      
 19  595 Vakant                                                        92.00      
 
Startovka kategorie: D18         4.2km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   54 Krejzlová Zuzana      KOB TRETRA Praha     TAP8753 C  232160   1.00      
  2  437 Sládková Zuzana       Sokol Tehov          TEH8751 C   51396   5.00      
  3  132 Betková Štěpánka      SKOB Roudnice nad La ROU8750 B    8865   9.00      
  4  259 Dobešová Katerina     SKOB Kralupy nad Vlt KPY8750 C  301352  13.00      
  5  376 Skálová Gabriela      SK Kotlářka Praha    DKP8658 C  515053  17.00      
  6  644 Vakant                                                        25.00      
  7  346 Ďurčatová Alice       SK Kotlářka Praha    DKP8650 C   51761  29.00      
  8  133 Dotlačilová Petra     SKOB Roudnice nad La ROU8650 C  301014  33.00      
  9  337 Bochenková Martina    SK Kotlářka Praha    DKP8758 B   51292  37.00      
 10   95 Kratochvílová Eva     SKOB Slaný           SLA8652 C  301007  41.00      
 11  367 Plochová Dominika     SK Kotlářka Praha    DKP8651 A   51798  45.00      
 12   94 Urbánková Alena       SKOB Slaný           SLA8651 C  301005  49.00      
 13  341 Dlouhá Veronika       SK Kotlářka Praha    DKP8657 C    9878  53.00      
 14   53 Kopečná Anna          KOB TRETRA Praha     TAP8651 C  232196  57.00      
 15  645 Vakant                                                        61.00      
 16  646 Vakant                                                        65.00      
 17  647 Vakant                                                        69.00      
 
Startovka kategorie: D20         5.1km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  328 Andělová Michaela     SK Kotlářka Praha    DKP8554 C  219294   4.00      
  2  648 Vakant                                                         8.00      
  3  649 Vakant                                                        12.00      
  4  650 Vakant                                                        16.00      
 
Startovka kategorie: D21K        4.2km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  251 Karmazínová Alena     TJ Loko Beroun       LBE7350 C  301550  73.00      
  2  394 Benešová Jaroslava    TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647  77.00      
  3  657 Vakant                                                        81.00      
  4   22 Hánělová Katarína     SK Zbraslav          ZBP7355 C   53595  85.00      
  5  308 Kunová Dagmar         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594  89.00      
  6   88 Bejčková Jana         SKOB Slaný           SLA7150 C  301616  93.00      
  7  658 Vakant                                                        97.00      
  8  134 Buková Jana           SKOB Roudnice nad La ROU7150 C   51436 101.00      
  9   91 Kachlíková Zuzana     SKOB Slaný           SLA8101 C  301002 105.00      
 10  660 Vakant                                                       109.00      
 11  432 Wdówková Soňa         SK Kamenice          KAM7050 C   52270 113.00      
 12  656 Vakant                                                       117.00      
 13  436 Bednářová Marta       Neregistrovaní       XXX         53190 121.00      
 14  293 Vondrová Radmila      VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C   51864 125.00      
 15  659 Vakant                                                       129.00      
 
Startovka kategorie: D21L        6.0km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  147 Dvořáková Ladislava   SK Praga             pgp4451 C   52096   2.00       R: 632
  2  412 Pavlů Veronika        Sokol Dobřichovice   DCE6950 C  232198   5.00       R: 173
  3   80 Chloupková  Radka     SK Slavia Praha      SLP8451 C   51617   8.00       R: 151
  4  139 Bernátková Markéta    VSK Přírodní vědy UK PVP7751 C  416325  11.00       R: 194
  5  166 Kožinová Jana         SK Praga             pgp6651 C  502089  14.00       R: 177
  6   82 Klofáčová  Romana     SK Slavia Praha      SLP6951 C   51364  17.00       R: 378
  7  411 Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C   53598  20.00       R: 106
  8   86 Chaloupková Marie     SK Slavia Praha      SLP8151 C  410377  23.00       R: 485
  9  174 Ryšavá Vendula        SK Praga             pgp8153 C   51718  26.00       R:  98
 10  222 Vyšínská Michaela     TJ AERO Odolená Voda ODV7655     52890  29.00       R: 617
 11   56 Pavlíková Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP7552 C   51850  32.00       R: 353
 12  652 Vakant                                                        35.00      
 13  311 Matoušková Petra      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7855 C   51597  38.00       R: 142
 14  289 Janebová Zuzana       VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C   53858  41.00      
 15  350 Horálková Iva         SK Kotlářka Praha    DKP8256 C   51788  44.00       R: 220
 16  651 Vakant                                                        47.00      
 17  292 Karasová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  50.00       R: 467
 18  106 Jůzková Lucie         AC Sparta Praha      SCP8161 C   49889  53.00       R: 653
 19  283 Valášková Šárka       SK Kamenice          KAM6951    232393  56.00       R:  63
 20  654 Vakant                                                        59.00      
 21  309 Haluzová Jana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8053 C   49639  62.00       R:  76
 22  176 Mezníková Lenka       SK Praga             pgp8453 R   51180  65.00       R:  96
 23  312 Poborská Helena       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7856 C  232179  68.00       R: 726
 24  225 Ježková Regina        SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  71.00       R: 693
 25  314 Sedláčková Martina    VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816  74.00       R: 162
 26  163 Valentová Helena      SK Praga             pgp6550 C   52099  77.00       R:  61
 27  290 Dudová Kateřina       VŠTJ Stavební fakult FSP7653 C   51341  80.00       R: 513
 28  653 Vakant                                                        83.00      
 29   85 Siblíková  Jana       SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365  86.00       R: 322
 30  146 Suchá Bohuslava       SK Praga             pgp4450 C   51639  89.00       R: 854
 31   55 Hejtmánková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8462 B   53640  92.00       R: 278
 32  310 Klapalová Pavla       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589  95.00       R: 164
 33  173 Horová Lenka          SK Praga             pgp7951 C   52268  98.00       R: 998
 34  313 Rančáková Barbora     VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189 101.00       R: 198
 35   57 Skripniková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8051 C   51853 104.00       R: 236
 36  167 Tichovská Hana        SK Praga             pgp6652 R   51676 107.00       R:  18
 37  655 Vakant                                                       110.00      
 38  428 Cigošová Kateřina     TJ Tesla Brno        TBM7995 C   53252 113.00       R:  94
 39  291 Borovičková Lenka     VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C    8909 116.00       R: 205
 40  171 Pokorná Magdalena     SK Praga             pgp7562 C   51638 119.00       R: 214
 41  453 Lomáková Iveta        KOB TRETRA Praha     TAP8152 C   51553 122.00      
 42   19 Horová Magda          USK Praha            VSP5450 C    9782 125.00       R:  73
 43  278 Klinkerová Jitka      SK Kamenice          KAM6450     49155 128.00       R: 280
 44  675 Dvořáková Ladislava   SKOB Zlín            TZL7656 C    8893 131.00      
 
Startovka kategorie: D35K        3.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  619 Kohoutová Pavla       TJ Tatran Kostelec n KNC6251 C  515055  65.00      
  2  441 Buzková Hana          SK Praga             pgp6150 C  502090  68.00      
  3  374 Seifertová Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6550 C  219292  71.00      
  4  270 Čermáková Gabriela    SK Kamenice          KAM6752    232397  74.00      
  5  202 Svitáková Ivana       SKP OLYMP Praha      OLP6851 C  515022  77.00      
  6  356 Klašková Kateřina     SK Kotlářka Praha    DKP6750 C   49806  80.00      
  7  620 Tichá Ivana           TJ Tatran Kostelec n KNC6250 C   51392  83.00      
  8  277 Hlubučková Šárka      SK Kamenice          KAM6851    232398  86.00      
  9  413 Rusá Lenka            Sokol Dobřichovice   DCE6452 C  232129  89.00      
 10  616 Vakant                                                        92.00      
 11   58 Červenková Jana       KOB TRETRA Praha     TAP6252 C  232112  95.00      
 12  107 Čápová Irena          AC Sparta Praha      SCP6450 C  301012  98.00      
 13  135 Svobodová Lenka       SKOB Roudnice nad La ROU6650 C  301015 101.00      
 14  617 Bitterová Eva         TJ Tatran Kostelec n KNC6451 C   52262 104.00      
 15  256 Freyová Michaela      SKOB Kralupy nad Vlt KPY6050 C  301394 107.00      
 16  294 Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668 110.00      
 17  618 Vakant                                                       113.00      
 18  164 Nováková Lenka        SK Praga             pgp6551 C  301016 116.00      
 19   36 Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C  416114 119.00      
 20  674 Soukupová Michaela    USK Praha            VSP5850 C  232190 122.00      
 
Startovka kategorie: D35L        5.0km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  389 Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226   2.00      
  2  416 Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C   51966   6.00      
  3  449 Štětinová Ivana       TJ Sokol Hostivice   HCE6452 C   49153  10.00      
  4  415 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C    7868  14.00      
  5  364 Němcová Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6650 C   49893  18.00      
  6  442 Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  22.00      
  7  662 Havlíčková Jindra     TJ Tatran Kostelec n KNC6150 C   52259  26.00      
  8  210 Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720  30.00      
  9    3 Lacigova Ivana        USK Praha            VSP5950 C   51732  34.00      
 10  158 Tichovská Jitka       SK Praga             pgp6153 C   53005  38.00      
 11  262 Kohlová Alena         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C  301384  42.00      
 12  109 Lohrová Hana          AC Sparta Praha      SCP6550 C  410396  46.00      
 13  665 Komersová Jana        TJ Tatran Kostelec n KNC6550 C   52265  50.00      
 14  141 Neumannová Renata     VSK Přírodní vědy UK PVP6650 C   51580  54.00      
 15  315 Bochenková Jana       VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  58.00      
 16  140 Gabryšová Tereza      VSK Přírodní vědy UK PVP6853 C  515051  62.00      
 17  316 Fantová Libuše        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  66.00      
 18  236 Procházková Pavlína   TJ Loko Beroun       LBE6450 C  232247  70.00      
 19  165 Slavíková Kateřina    SK Praga             pgp6650 C   51275  74.00      
 20  414 Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C    7870  78.00      
 21  438 Sládková Eva          Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  82.00      
 22  344 Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892  86.00      
 23  664 Vakant                                                        90.00      
 24  448 Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  94.00      
 25   59 Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  98.00      
 26  330 Axmannová Vladimíra   SK Kotlářka Praha    DKP5751 C   49875 102.00      
 27   60 Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161 106.00      
 28  362 Straková Lenka        SK Kamenice          KAM6751 C  301162 110.00      
 29  661 Vakant                                                       114.00      
 30  150 Doležalová Vlasta     SK Praga             pgp5550 C   52095 118.00      
 31  663 Vakant                                                       122.00      
 32  233 Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C   52974 126.00      
 33  108 Kavková Dana          AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143 130.00      
 34  162 Smolková Alena        SK Praga             pgp6450 C   53567 134.00      
 
Startovka kategorie: D45K        3.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  360 Kudrnáčová Iveta      SK Kotlářka Praha    DKP5952 C  301399  35.00      
  2    9 Jagerova Marcela      USK Praha            VSP5350 C  515027  38.00      
  3  372 Rónai Katalin         SK Kotlářka Praha    DKP5151 C   51805  41.00      
  4  629 Vakant                                                        44.00      
  5  630 Vakant                                                        47.00      
  6  631 Vakant                                                        50.00      
  7  632 Vakant                                                        53.00      
  8  633 Vakant                                                        56.00      
  9  634 Vakant                                                        59.00      
 10  635 Vakant                                                        62.00      
 
Startovka kategorie: D45L        4.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  670 Vakant                                                         3.00      
  2  358 Klusáková Jitka       SK Kotlářka Praha    DKP5651 C    8558   6.00      
  3    4 Dohnalova Dana        USK Praha            VSP5050 C   51645   9.00      
  4  347 Ďurčatová Hana        SK Kotlářka Praha    DKP4750 C   51762  12.00      
  5  110 Jůzková Jarka         AC Sparta Praha      SCP5250 C   49837  15.00      
  6  378 Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  18.00      
  7  152 Syslová Drahomíra     SK Praga             pgp5650 C   52108  21.00      
  8  668 Vakant                                                        24.00      
  9  380 Svobodná Eva          SK Kotlářka Praha    DKP5851 C  301365  27.00      
 10  669 Vakant                                                        30.00      
 11  339 Dlasková Anna         SK Kotlářka Praha    DKP5350 C   49842  33.00      
 12  666 Vakant                                                        36.00      
 13  667 Vakant                                                        39.00      
 
Startovka kategorie: D55         3.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  327 Šťovíčková Zdena st.  TJ Dopravní podniky  DVP4951 C   51549   2.00      
  2  111 Lohrová Jarmila       AC Sparta Praha      SCP4650 C  219220   5.00      
  3  295 Urbancová Heide       VŠTJ Stavební fakult FSP4450 C   51869   8.00      
  4   35 Provazníková Svatava  Sokol Troja          TJP4250 C   53532  11.00      
  5  471 Vakant                                                        14.00      
  6  472 Ryšavá Lubomíra       Sokol Troja          TJP4750 C   53540  17.00      
  7  473 Vakant                                                        20.00      
  8  474 Vakant                                                        23.00      
  9  475 Vakant                                                        26.00      
 10  476 Vakant                                                        29.00      
 
Startovka kategorie: D65         2.6km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   34 Burýšková Věra        Sokol Troja          TJP3750 C   51334   3.00      
  2  461 Bláhová Blanka        TJ Slavoj Praha      SJP3651 C   51148   7.00      
  3  424 Lejsková Jiřina       TJ Tempo Praha       TEP3750 C   51266  11.00      
  4  477 Vakant                                                        15.00      
  5  478 Vakant                                                        19.00      
  6  479 Vakant                                                        23.00      
  7  480 Vakant                                                        27.00      
  8  481 Vakant                                                        31.00      
  9  482 Vakant                                                        35.00      
 10  483 Vakant                                                        39.00      
 
Startovka kategorie: D75         2.6km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  425 Nováková Růžena       TJ Tempo Praha       TEP2650 C   51271  47.00      
  2  484 Vakant                                                        51.00      
  3  485 Vakant                                                        55.00      
 
Startovka kategorie: H10         2.4km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  279 Saska Daniel          SK Kamenice          KAM9503    301030  65.00      
  2  214 Hanžl Michal          TJ AERO Odolená Voda ODV         52893  69.00      
  3  252 Karmazín Ondřej       TJ Loko Beroun       LBE9300 C  301152  73.00      
  4  280 Valášek Jan           SK Kamenice          KAM9400    232245  77.00      
  5  565 Vakant                                                        81.00      
  6   61 Hermann Jindřich      KOB TRETRA Praha     TAP     C  416003  85.00      
  7  268 Čermák Matyáš         SK Kamenice          KAM9501    232426  89.00      
  8  566 Dudáček Michal        SK Kamenice          KAM9403 C  301042  93.00      
  9  562 Vakant                                                        97.00      
 10  563 Vakant                                                       101.00      
 11  564 Vakant                                                       105.00      
 
Startovka kategorie: H10L        2.6km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  281 Valášek Jiří          SK Kamenice          KAM9700    232403   4.00      
  2  402 Šíma Vladislav        TJ Sparta Doly Kladn DKL9700 D   49650   8.00      
  3   23 Řezník Lukáš          SK Zbraslav          ZBP9601 C  232539  12.00      
  4  567 Votava Kryštof        TJ Tatran Kostelec n KNC9601 D  303937  16.00      
  5  401 Kučera Tomáš          TJ Sparta Doly Kladn DKL9400 D  301034  20.00      
  6  193 Landovský Jakub       SK Praga             pgp9601 C  301020  24.00      
  7  452 Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600    410247  28.00      
  8  458 Aschermann Daniel     SK Kamenice          KAM9801 C  232395  32.00      
  9  101 Němčanský Vojtěch     SKOB Slaný           SLA9600 C  301009  36.00      
 10  125 Buk Michal            SKOB Roudnice nad La ROU9601 C   51434  40.00      
 11   99 Kašpar Vojtěch        SKOB Slaný           SLA9500 C  515052  44.00      
 12  203 Sviták Petr           SKP OLYMP Praha      OLP9601 C   49437  48.00      
 13   11 Cernin Ondrej         USK Praha            VSP9601 C    4026  52.00      
 14  568 Dobeš Jan             TJ Tatran Kostelec n KNC5202 C   52258  56.00      
 15  192 Novák Václav          SK Praga             pgp9600 C  301019  60.00      
 16   33 Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C   53550  64.00      
 17  273 Hlubuček Martin       SK Kamenice          KAM9701    232408  68.00      
 18  213 Martinák Matěj        TJ AERO Odolená Voda ODV        301022  72.00      
 19  569 Komers Jan            TJ Tatran Kostelec n KNC9501 C   51394  76.00      
 20  570 Steinbach Jakub       TJ AERO Odolená Voda ODV        301045  80.00      
 21  571 Vakant                                                        84.00      
 
Startovka kategorie: H12         2.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   31 Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C   53516   3.00      
  2  215 Martinák Jakub        TJ AERO Odolená Voda ODV9300    301023   7.00      
  3  353 Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP9301 C  416113  11.00      
  4  488 Vakant                                                        15.00      
  5   32 Smolka Ondřej         Sokol Troja          TJP9401 C   53502  19.00      
  6  199 Knotek Michal         SKP OLYMP Praha      OLP9201 C   49397  23.00      
  7   98 Štádlík Lukáš         SKOB Slaný           SLA9401 C  301008  27.00      
  8   97 Malec Oldřich         SKOB Slaný           SLA9400 C    8671  31.00      
  9   12 Cernin Daniel         USK Praha            VSP9301 C    4025  35.00      
 10  487 Vakant                                                        39.00      
 11  128 Svoboda Jan           SKOB Roudnice nad La ROU9201 C  410742  43.00      
 12  104 Bělohlávek Jiří       OK TOM Roztoky       ROZ9201 B  416138  47.00      
 13  126 Svoboda Jakub         SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695  51.00      
 14  366 Němec Jan             SK Kotlářka Praha    DKP9302 C    8631  55.00      
 15  489 Vakant                                                        59.00      
 16   62 Zamazal Jan           KOB TRETRA Praha     TAP9203 C  416009  63.00      
 17  417 Rusý Tomáš            Sokol Dobřichovice   DCE9300 B  301101  67.00      
 18  127 Buk Jindřich          SKOB Roudnice nad La ROU9303 C   51435  71.00      
 19  486 Čermák Vojtěch        SK Kamenice          KAM9201 C  301040  75.00      
 20  490 Vakant                                                        79.00      
 
Startovka kategorie: H14         3.7km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  183 Valenta David         SK Praga             pgp9100 B   52102   1.00      
  2  335 Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 C   49881   5.00      
  3  244 Šimon Václav          TJ Loko Beroun       LBE9100 A  416331   9.00      
  4  495 Vakant                                                        13.00      
  5  439 Roček Daniel          SK Praga             pgp9105 C   51626  17.00      
  6   65 Purkyt Ondřej         KOB TRETRA Praha     TAP9009 C  232149  21.00      
  7  379 Stránský Vojtěch      SK Kotlářka Praha    DKP9005 B  301385  25.00      
  8  296 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B   53561  29.00      
  9   63 Červenka Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP9106 C  232108  33.00      
 10  243 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 B  410363  37.00      
 11  491 Votava Štěpán         TJ Tatran Kostelec n KNC9101 B   52894  41.00      
 12  182 Červinka Jaroslav     SK Praga             pgp9001 C  303935  45.00      
 13  255 Stránský Jirí         SKOB Kralupy nad Vlt KPY9100 B  410725  49.00      
 14  184 Landovský Tomáš       SK Praga             pgp9103 B  416118  53.00      
 15  493 Šedivý Ondřej         TJ Tatran Kostelec n KNC9103 C   52898  57.00      
 16  257 Frey Marek            SKOB Kralupy nad Vlt KPY9001 B  301338  61.00      
 17  112 Lohr Martin           AC Sparta Praha      SCP9001 C  301013  65.00      
 18  211 Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 B    8576  69.00      
 19    5 Pichal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C   52269  73.00      
 20   24 Hájek Adam            SK Zbraslav          ZBP9201 C  232531  77.00      
 21  492 Vakant                                                        81.00      
 22   64 Krejzla Jakub         KOB TRETRA Praha     TAP9104 C  232157  85.00      
 23  455 Sekava Josef          SK Kotlářka Praha    DKP9004 C    9888  89.00      
 24  130 Nosek Vojtěch         SKOB Roudnice nad La ROU9001 C   51440  93.00      
 25  494 Vakant                                                        97.00      
 
Startovka kategorie: H16         4.7km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  497 Vakant                                                         3.00      
  2  240 Tvrdek Vojtěch        TJ Loko Beroun       LBE8902 C   52976   8.00      
  3  142 Neumann Tomáš         VSK Přírodní vědy UK PVP8900 C  301117  13.00      
  4  179 Červinka Jan          SK Praga             pgp8902 B  303940  18.00      
  5  242 Štemberk Adam         TJ Loko Beroun       LBE8904 B  411764  23.00      
  6  178 Valenta Jakub         SK Praga             pgp8900 C   52101  28.00      
  7  207 Kubů Martin           SKP OLYMP Praha      OLP8901 C  515033  33.00      
  8  238 Šimon Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8801 B   52979  38.00      
  9  498 Vakant                                                        43.00      
 10  181 Pavlů Ondřej          SK Praga             pgp8904 A  232039  48.00      
 11   67 Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808 B   53644  53.00      
 12  447 Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C   51985  58.00      
 13  113 Modrý Marek           AC Sparta Praha      SCP8807 C   53594  63.00      
 14  241 Tuček Martin          TJ Loko Beroun       LBE8903 B  411754  68.00      
 15   68 Szennai Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP8811 C  232141  73.00      
 16  180 Lejsek Tadeáš         SK Praga             pgp8903 A   51675  78.00      
 17   96 Masopust Ondřej       SKOB Slaný           SLA8900 C  232535  83.00      
 18   66 Černý Martin          KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  232197  88.00      
 19  398 Kriško Miroslav       TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 C   49641  93.00      
 20  496 Bitter Aleš           TJ Tatran Kostelec n KNC8803 C   52264  98.00      
 21  499 Vakant                                                       103.00      
 
Startovka kategorie: H18         5.9km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   72 Zajíc Vítězslav       KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140   3.00      
  2  317 Fanta Václav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C   49632   7.00      
  3  352 Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B   51792  11.00      
  4   70 Hejtmánek Martin      KOB TRETRA Praha     TAP8605 B   53636  15.00      
  5  500 Havlíček Tomáš        TJ Tatran Kostelec n KNC8700 B   52257  19.00      
  6  131 Dolinár Jan           SKOB Roudnice nad La ROU8702 C    8870  23.00      
  7   71 Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8705 C  232148  27.00      
  8  338 Buchalcev Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8715 B    8637  31.00      
  9  396 Cabrnoch Jan          TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C   53577  35.00      
 10  329 Axmann Šimon          SK Kotlářka Praha    DKP8700 B   49839  39.00      
 11  177 Sysel Ctibor          SK Praga             pgp8700 B   52106  43.00      
 12  357 Klusák Martin         SK Kotlářka Praha    DKP8704 C    8557  47.00      
 13   69 Cikhardt Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP8706 C  232143  51.00      
 14  263 Kohl Ondrej           SKOB Kralupy nad Vlt KPY8600 B  301370  55.00      
 15  397 Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 B   49640  59.00      
 16  343 Duda Radim            SK Kotlářka Praha    DKP8707 B   51756  63.00      
 17  502 Roupec Ondřej         TJ Tatran Kostelec n KNC8603 C  303949  67.00      
 18  503 Vakant                                                        71.00      
 19  501 Vakant                                                        75.00      
 20  671                       VŠSK MFF UK Praha    MFP                79.00      
 
Startovka kategorie: H20         6.5km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  200 Knotek Kamil ml.      SKP OLYMP Praha      OLP8501 C   49402   1.00      
  2  237 Tůma Pavel            TJ Loko Beroun       LBE8500 C  232259   4.00      
  3  504 Vakant                                                         7.00      
  4  201 Knotek Jan            SKP OLYMP Praha      OLP8707 C   49337  10.00      
  5  505 Vakant                                                        13.00      
  6  506 Vakant                                                        16.00      
  7  507 Vakant                                                        19.00      
  8  508 Vakant                                                        22.00      
  9  509 Vakant                                                        25.00      
 10  510 Vakant                                                        28.00      
 
Startovka kategorie: H21K        5.9km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  304 Šváb Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C  410397  75.00      
  2  205 Čáp David             SKP OLYMP Praha      OLP7101 C  515044  79.00      
  3  303 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C   53573  83.00      
  4  516 Vakant                                                        87.00      
  5  197 Popjuk Viktor         SKP OLYMP Praha      OLP7614 C  515077  91.00      
  6   93 Čabla Adam            SKOB Slaný           SLA8500 C  301004  95.00      
  7  431 Wdówka Jan            SK Kamenice          KAM7000 C   52280  99.00      
  8  172 Vakant                                                       103.00      
  9  301 Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669 107.00      
 10  464 Opršal Alan           Neregistrovaní       XXX     C   51237 111.00      
 11   92 Burdík Jan            SKOB Slaný           SLA8400 C  301003 115.00      
 12  517 Vakant                                                       119.00      
 13  518 Vakant                                                       123.00      
 14  519 Vakant                                                       127.00      
 15  520 Vakant                                                       131.00      
 16  521 Vakant                                                       135.00      
 
Startovka kategorie: H21L        8.2km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  297 Fibír Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C   51870   1.00      
  2  321 Poborský Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7500 C  232116   4.00      
  3    6 Uher Petr             USK Praha            VSP5001 C   51741   7.00      
  4  511 Vakant                                                        10.00      
  5  159 Slavík Viktor         SK Praga             pgp6300 C   51276  13.00      
  6  250 Karmazín Pavel        TJ Loko Beroun       LBE6800 C   52975  16.00      
  7  175 Procházka Jan         SK Praga             pgp8407 E   51627  19.00      
  8  318 Janeček Jura          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  22.00      
  9  115 Kovář Miroslav        AC Sparta Praha      SCP8103 C    8876  25.00      
 10  227 Gregoriades Zdeněk    SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C   51653  28.00      
 11  320 Matoušek Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190  31.00      
 12  212 Čechmánek Vladimír    SK OK 24 Praha       OKP5802 C   51719  34.00      
 13  395 Cabrnoch Pavel        TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C  515075  37.00      
 14  161 Janovský Tomáš        SK Praga             pgp6401 C   51636  40.00      
 15  348 Frey Eduard           SK Kotlářka Praha    DKP8510 B  301161  43.00      
 16  235 Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C   52971  46.00      
 17  168 Vinš Pavel            SK Praga             pgp6900 C   51684  49.00      
 18   89 Vít David             SKOB Slaný           SLA7200 C  515003  52.00      
 19  302 Borovička Milan       VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C    8910  55.00      
 20   20 Hora Vladimír         USK Praha            VSP5100 C    9783  58.00      
 21   79 Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 A   51287  61.00      
 22  298 Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51866  64.00      
 23  114 Stepanek Ondrej       AC Sparta Praha      SCP8304 C   49605  67.00      
 24  512 Jun Drahomír          TJ Tatran Kostelec n KNC5501 C   52255  70.00      
 25   14 Cernin Zbynek         USK Praha            VSP6901 C    4101  73.00      
 26  299 Valenta Jan           VŠTJ Stavební fakult FSP7601 C    9892  76.00      
 27  385 Žaloudek Petr         SK Kotlářka Praha    DKP8304 R   51783  79.00      
 28   13 Gajda Jan             USK Praha            VSP6801 C   51730  82.00      
 29  433 Žáček Martin          VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  301346  85.00      
 30  156 Kožina Petr           SK Praga             pgp6000 C   51632  88.00      
 31   90 Hanák Jan             SKOB Slaný           SLA8002 C    8802  91.00      
 32  369 Procházka Tomáš       SK Kotlářka Praha    DKP8200 C   51803  94.00      
 33  170 Pokorný Ondřej        SK Praga             pgp7506 C   51637  97.00      
 34  465 Khel Richard          AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140 100.00      
 35   15 Nemecek Jan           USK Praha            VSP6201 C   55282 103.00      
 36  300 Vaněk Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP7609 C   51339 106.00      
 37    1 Rakovec Michal        SOK TJ Turnov        TUV6909 C   52109 109.00      
 38  368 Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 C   51802 112.00      
 39   73 Šebesta Petr          KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851 115.00      
 40   81 Chum Jaroslav         SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613 118.00      
 41   25 Vodrážka Ondřej       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C   52377 121.00      
 42  429 Musil Pavel           Sportcentrum Jičín   SJC7705 C    9893 124.00      
 43  319 Lebeda Dušan          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C   51596 127.00      
 44  226 Drábek Jan            SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C   51664 130.00      
 45  157 Tichovský Martin      SK Praga             pgp6100 C   51682 133.00      
 46  349 Horálek Radek         SK Kotlářka Praha    DKP8013 C    9875 136.00      
 47  266 Koldinský Jan         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8506 B  301149 139.00      
 48  169 Javůrek Jaromír       SK Praga             pgp7103 C  515099 142.00      
 49  513 Lissajoux Thomas      Neregistrovaní       XXX74       40060 145.00      
 50  514 Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859 148.00      
 51  515 Bejček Michal         SK Praga             pgp7710 C   53015 151.00      
 52  673 Jun Adam              TJ Tatran Kostelec n KNC7900 C   52261 154.00      
 53  672 Peterka František     Sokol Troja          TJP4900 C    8861 157.00      
 54  676 Žemlík Pavel          SKOB Zlín            TZL7135 R   52221 160.00      
 
Startovka kategorie: H35K        4.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  611 Vakant                                                        66.00      
  2  136 Buk Miloslav          SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  301693  69.00      
  3  275 Hlubuček Tomáš        SK Kamenice          KAM6603    232428  72.00      
  4  440 Roček Vladimír        SK Praga             pgp6002 C  515092  75.00      
  5  393 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646  78.00      
  6  274 Hlubuček Petr         SK Kamenice          KAM6300    301029  81.00      
  7   30 Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C   53515  84.00      
  8  460 Aschermann David      SK Kamenice          KAM6500 C  232425  87.00      
  9  612 Votava Petr           TJ Tatran Kostelec n KNC6602 C   52895  90.00      
 10  613 Vakant                                                        93.00      
 11  614 Vakant                                                        96.00      
 12  615 Vakant                                                        99.00      
 
Startovka kategorie: H35L        6.5km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  260 Dobeš Václav          SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C  301374  34.00      
  2  527 Vakant                                                        37.00      
  3  418 Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C  232041  40.00      
  4   16 Pichal Jan            USK Praha            VSP5202 C   52281  43.00      
  5  160 Fatka Ondřej          SK Praga             pgp6302 C   53011  46.00      
  6  450 Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C   51987  49.00      
  7  206 Kubů Jaroslav         SKP OLYMP Praha      OLP6701 C   49480  52.00      
  8  354 Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP6500 C    8650  55.00      
  9   78 Krejzla Josef         KOB TRETRA Praha     TAP6101 C  232151  58.00      
 10  384 Svobodný Petr         SK Kotlářka Praha    DKP5800 C   49871  61.00      
 11  284 Panoch Milan          SK Kamenice          KAM5900 C  232430  64.00      
 12   21 Háněl Jaromír         SK Zbraslav          ZBP6800 C   53535  67.00      
 13  373 Seifert Jan           SK Kotlářka Praha    DKP6501 C  219293  70.00      
 14  528 Vakant                                                        73.00      
 15  336 Betlach Miroslav      SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  76.00      
 16  234 Marek Jan             TJ Loko Beroun       LBE6100 C   52977  79.00      
 17  282 Valášek Petr          SK Kamenice          KAM6600     52276  82.00      
 18  265 Kohl Jirí             SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C  301391  85.00      
 19  116 Kavka Jiri            AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  88.00      
 20   74 Fiala Zdeněk          KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177  91.00      
 21  254 Stránský Jirí         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6300 C  301353  94.00      
 22   75 Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639  97.00      
 23  216 Klír Václav           TJ AERO Odolená Voda ODV6800    410368 100.00      
 24  419 Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C   51965 103.00      
 25   76 Hermann Petr          KOB TRETRA Praha     TAP6301 C  232133 106.00      
 26  209 John Vladimír         SKP OLYMP Praha      OLP5502 C   49500 109.00      
 27   77 Kopečný Mojmír        KOB TRETRA Praha     TAP6402 C  232200 112.00      
 28  451 Štětina Jiří          TJ Sokol Hostivice   HCE6100     49154 115.00      
 29  529 Straka Daniel         SK Kamenice          KAM6602 C  301166 118.00      
 30  530 Vakant                                                       121.00      
 31  531 Vakant                                                       124.00      
 
Startovka kategorie: H45K        4.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  258 Frey Eduard           SKOB Kralupy nad Vlt KPY5800 C  301351   2.00      
  2  351 Ježek Libor           SK Kotlářka Praha    DKP5701 C    9887   5.00      
  3  636 Soukup Václav         USK Praha            VSP5600 C  232045   8.00      
  4  637 Vakant                                                        11.00      
  5  638 Vakant                                                        14.00      
  6  639 Vakant                                                        17.00      
  7  640 Vakant                                                        20.00      
  8  641 Vakant                                                        23.00      
  9  642 Vakant                                                        26.00      
 10  643 Vakant                                                        29.00      
 
Startovka kategorie: H45L        5.2km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  149 Doležal Miroslav      SK Praga             pgp5501 C   51753   3.00      
  2  342 Dlouhý Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP5700 C    8643   6.00      
  3   28 Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C   51329   9.00      
  4  532 Vakant                                                        12.00      
  5  388 Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  15.00      
  6  153 Švic Michal           SK Praga             pgp5700 C  301396  18.00      
  7  120 Dubský Miloš          AC Sparta Praha      SCP5100 C  410736  21.00      
  8  154 Vohadlo Jiří          SK Praga             pgp5701 C  410716  24.00      
  9   29 Kraus Ota             Sokol Troja          TJP5700 C   53514  27.00      
 10  391 Kozel Karel           TJ Sparta Doly Kladn DKL5401 C  301031  30.00      
 11  119 Hojný Oldřich         AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  33.00      
 12  305 Čadil Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  36.00      
 13  322 Bochenek Milan        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  39.00      
 14  420 Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C   51973  42.00      
 15  230 Tvrdek Vojtěch        TJ Loko Beroun       LBE4900 C   51283  45.00      
 16  198 Knotek Kamil          SKP OLYMP Praha      OLP5701 C   49370  48.00      
 17   83 Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C   51366  51.00      
 18  323 Fanta Miroslav        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  54.00      
 19  390 Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  57.00      
 20  533 Bitter Jiří           TJ Tatran Kostelec n KNC5201 C   52263  60.00      
 21  218 Koutný Ivan           TJ AERO Odolená Voda ODV5300 C   49610  63.00      
 22  457 Svoboda Vladimír      SK Praga             pgp5400    301038  66.00      
 23  231 Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C  411760  69.00      
 24  535 Vakant                                                        72.00      
 25  392 Kučera Zdeněk         TJ Sparta Doly Kladn DKL5601 C  301032  75.00      
 26  117 Buriánek Jaromír      AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  78.00      
 27  387 Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C   52229  81.00      
 28  377 Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  84.00      
 29  454 Hájek Jan             KČT Aš               MAS5401 C    7885  87.00      
 30  324 Šíp Lubor             VŠTJ Ekonom Praha    EKP5801 C  515045  90.00      
 31  219 Žemla Antonín         TJ AERO Odolená Voda ODV4300 C   52122  93.00      
 32  232 Tuček Vít             TJ Loko Beroun       LBE5800 C  411753  96.00      
 33  430 Valter Petr           KBP Praha            KBP4500 C    6645  99.00      
 34  359 Kudrnáč Martin        SK Kotlářka Praha    DKP5900 C  301371 102.00      
 35  217 Kelnar Lubomír        TJ AERO Odolená Voda ODV5800 C   52123 105.00      
 36  137 Lebduška Petr         SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574 108.00      
 37  148 Sysel Zdeněk          SK Praga             pgp5200 C   52107 111.00      
 38  228 Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691 114.00      
 39  326 Šťovíček Jan st.      TJ Dopravní podniky  DVP5001 C   51548 117.00      
 40  229 Toušek Miloslav       SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655 120.00      
 41  118 Přeček Zdeněk         AC Sparta Praha      SCP5200 C   51556 123.00      
 42  155 Grivalský Michal      SK Praga             pgp5900 C   52103 126.00      
 43  370 Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800 129.00      
 44  151 Šámal Václav          SK Praga             pgp5601 C   52156 132.00      
 45  534 Vakant                                                       135.00      
 46  325 Filippi Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP5000 C   53187 138.00      
 47  536 Vakant                                                       141.00      
 
Startovka kategorie: H55         4.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  538 Vakant                                                        35.00      
  2  123 Rejpal Petr           AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  38.00      
  3  306 Urbanec Antonín       VŠTJ Stavební fakult FSP4100 C  416336  41.00      
  4  121 Novák Miloš           AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  44.00      
  5  267 Duda František        SKOB Kralupy nad Vlt KPY4600 C  301027  47.00      
  6    7 Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C   51743  50.00      
  7  386 Fujan Břetislav       TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C   49645  53.00      
  8  456 Zábranský Emil        SKOB Slaný           SLA4200 C    8794  56.00      
  9   27 Provazník Zdeněk      Sokol Troja          TJP4300 C   53527  59.00      
 10  145 Suchý Karel           SK Praga             pgp4300 C   51640  62.00      
 11  537 Vakant                                                        65.00      
 12  122 Valasek Josef         AC Sparta Praha      SCP4501 C   49813  68.00      
 13   10 Kral Ludek            USK Praha            VSP4900 C  515035  71.00      
 14   87 Němec Vladimír        SKOB Slaný           SLA4202 C  502087  74.00      
 15  421 Mudr Stanislav        Sokol Dobřichovice   DCE4400 C  232101  77.00      
 16  539 Ryšavý Vít            Sokol Troja          TJP4700 C   51332  80.00      
 17  541 Hlavatý Karel         TJ Slavoj Praha      SJP4200 C   53507  83.00      
 18  540 Vakant                                                        86.00      
 
Startovka kategorie: H65         3.5km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  307 Vondra Jaroslav       VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865   2.00      
  2  462 Bláha Svatopluk       TJ Slavoj Praha      SJP3501 C    8797   6.00      
  3  542 Kalivoda Vladimír     TJ Tatran Kostelec n KNC3800 C   52260  10.00      
  4  124 Semorád Miloš         AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404  14.00      
  5  422 Sedláček Lubomír      Sokol Dobřichovice   DCE3100 C  301302  18.00      
  6  345 Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  22.00      
  7  144 Attl Vladimír         SK Praga             pgp3800 C   51700  26.00      
  8  426 Lejsek Tom            TJ Tempo Praha       TEP3700 C   51267  30.00      
  9   26 Burýšek Slavomír      Sokol Troja          TJP3600 C   51333  34.00      
 10  434 Hanák Milan           VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  38.00      
 11  543 Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C   52254  42.00      
 12  544 Vakant                                                        46.00      
 13  545 Vakant                                                        50.00      
 14  546 Vakant                                                        54.00      
 15  547 Vakant                                                        58.00      
 
Startovka kategorie: H75         3.5km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  548 Vakant                                                        66.00      
  2  143 Samohýl Richard       SK Praga             pgp2800 C   52098  70.00      
  3    8 Kreisinger Vladimir   USK Praha            VSP2900 C   51731  74.00      
  4  463 Mack Zdeněk           TJ Slavoj Praha      SJP2700 C   49622  78.00      
  5  427 Novák Ctirad          TJ Tempo Praha       TEP2100 C   51272  82.00      
  6  423 Cupák Miloslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C   51974  86.00      
  7  549 Vakant                                                        90.00      
  8  550 Vakant                                                        94.00      
  9  551 Vakant                                                        98.00      
 
Startovka kategorie: HDR         2.6km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  446 Štětinová Alena       TJ Sokol Hostivice   HCE9650 C   49152   2.00      
  2  625 Vakant                                                         6.00      
  3  196 Javůrek Emil          SK Praga             pgpxxxx    515041  10.00      
  4  435 Bursová Romana        Neregistrovaní       XXX97      301036  14.00      
  5  623 Švic Jakub            SK Praga             pgp9300 C  303943  18.00      
  6  249 Procházková Jana      TJ Loko Beroun       LBE9950 C   52319  22.00      
  7  627 Vakant                                                        26.00      
  8  403 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 D   49648  30.00      
  9  628 Kačenka 2             Neregistrovaní       XXX        301044  34.00      
 10  195 Křemen Štěpán         SK Praga             pgp9800 C  301021  38.00      
 11  204 Sviták Filip          SKP OLYMP Praha      OLP9901 C   49420  42.00      
 12  624 Kačenka 1             Neregistrovaní       XXX        301043  46.00      
 13  626 Vakant                                                        50.00      
 14  622 Vakant                                                        54.00      
 15  621 Vakant                                                        58.00      
 
Startovka kategorie: N3          3.2km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  223 Hanžl David           TJ AERO Odolená Voda ODV        301025   4.00      
  2  577 Vakant                                                         9.00      
  3  208 Kubů Petr             SKP OLYMP Praha      OLP9101 C   49471  14.00      
  4  443 Míka Pavel            Neregistrovaní       XXX        301037  19.00      
  5   17 Cerninova Dagmar      USK Praha            VSP7151 C   51644  24.00      
  6   40 Paukertová Zuzana     Sokol Troja          TJP0000 C   53195  29.00      
  7  578 Vakant                                                        34.00      
  8  579 Vakant                                                        39.00      
  9  580 Vakant                                                        44.00      
 10  581 Vakant                                                        49.00      
 11  582 Vakant                                                        54.00      
 12  583 Vakant                                                        59.00      
 13  584 Vakant                                                        64.00      
 14  585 Vakant                                                        69.00      
 15  586 Vakant                                                        74.00      
 16  587 Vakant                                                        79.00      
 17  588 Vakant                                                        84.00      
 18  589 Vakant                                                        89.00      
 19  590 Vakant                                                        94.00      
 20  591 Vakant                                                        99.00      
 
Startovka kategorie: S5          4.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  333 Bárta Tomáš           SK Kotlářka Praha    DKP9303 C  410704   5.00      
  2   18 Baldrianova Bara      USK Praha            VSP7850 C    9784  10.00      
  3  334 Bártová Blanka        SK Kotlářka Praha    DKP6451 C  230669  15.00      
  4  596 Vakant                                                        20.00      
  5  332 Bárta Michal          SK Kotlářka Praha    DKP6401 C  230708  25.00      
  6  331 Bárta Josef           SK Kotlářka Praha    DKP9100 C  230711  30.00      
  7  444 Vakant                                                        35.00      
  8  597 Vakant                                                        40.00      
  9  598 Vakant                                                        45.00      
 10  599 Vakant                                                        50.00      
 11  600 Vakant                                                        55.00      
 12  601 Vakant                                                        60.00      
 13  602 Vakant                                                        65.00      
 14  603 Vakant                                                        70.00      
 15  604 Vakant                                                        75.00      
 16  605 Vakant                                                        80.00      
 17  606 Vakant                                                        85.00      
 18  607 Vakant                                                        90.00      
 19  608 Vakant                                                        95.00      
 20  609 Vakant                                                       100.00      
 21  610 Vakant                                                       105.00