Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                   31.5.2004 18:50:39
                                                                                     8. závod - Gigasport Cup
===ČSOB-MFP==============================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.4km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-88      3-82      4-87      5-83      6-85      7-100   
  1 Křemenová Natálie           23.58  4.06/4    6.43/2   10.24/2   14.49/2   17.35/2   20.56/1*  23.19/1*  23.58/1* 
    SK Praga                           4.06/4    2.37/1*   3.41/1*   4.25/3    2.46/1*   3.21/2    2.23/2    0.39/1* 
  2 Procházková Marie           24.30  2.55/2    5.34/1*   9.55/1*  14.08/1*  17.25/1*  21.04/2   23.44/2   24.30/2  
    Sokol Dobřichovice                 2.55/2    2.39/2    4.21/3    4.13/2    3.17/3    3.39/3    2.40/3    0.46/3  
  3 Hlubučková Kristýna         25.51  3.32/3    6.46/3   11.23/4   14.59/3   19.39/3   22.49/3   25.11/3   25.51/3  
    SK Kamenice                        3.32/3    3.14/3    4.37/4    3.36/1*   4.40/4    3.10/1*   2.22/1*   0.40/2  
  4 Kožinová Zuzana             29.26  2.50/1*   6.59/4   11.01/3   18.18/4   21.23/4   25.02/4   28.35/4   29.26/4  
    SK Praga                           2.50/1*   4.09/4    4.02/2    7.17/4    3.05/2    3.39/3    3.33/4    0.51/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.0km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-82      3-83      4-85      5-100   
  1 Karmazínová Lucie           19.54  2.21/1*   8.09/1*  14.09/1*  17.27/1*  19.13/1*  19.54/1* 
    TJ Loko Beroun                     2.21/1*   5.48/1*   6.00/1*   3.18/2    1.46/2    0.41/1* 
  2 Kučerová Barbora            24.10  3.23/5    9.53/2   17.28/2   21.47/3   23.29/2   24.10/2  
    SKOB Slaný                         3.23/5    6.30/2    7.35/3    4.19/5    1.42/1*   0.41/1* 
  3 Panochová Kateřina          24.20  2.56/3   10.13/3   17.43/3   21.15/2   23.31/3   24.20/3  
    SK Kamenice                        2.56/3    7.17/3    7.30/2    3.32/3    2.16/3    0.49/6  
  4 Burýšková Kateřina          24.57  2.58/4   10.56/4   18.41/4   21.47/3   24.16/4   24.57/4  
    Sokol Troja                        2.58/4    7.58/4    7.45/4    3.06/1*   2.29/4    0.41/1* 
  5 Čermáková Alžběta           30.37  4.09/6   13.56/5   23.21/5   27.25/5   29.55/5   30.37/5  
    SK Kamenice                        4.09/6    9.47/5    9.25/5    4.04/4    2.30/5    0.42/4  
  6 Šťovíčková Michaela         34.39  2.51/2   15.07/6   25.52/6   31.23/6   33.54/6   34.39/6  
    SKOB Slaný                         2.51/2   12.16/8   10.45/7    5.31/7    2.31/6    0.45/5  
  7 Vopršálová Jindřiška        37.07  6.33/8   17.43/8   28.17/8   33.33/8   36.14/7   37.07/7  
    SKOB Slaný                         6.33/8   11.10/6   10.34/6    5.16/6    2.41/7    0.53/7  
  8 Červenková Lenka            37.31  4.14/7   15.25/7   26.32/7   32.41/7   36.16/8   37.31/8  
    KOB TRETRA Praha                   4.14/7   11.11/7   11.07/8    6.09/8    3.35/8    1.15/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.6km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-90      2-123     3-82      4-87      5-83      6-78      7-100   
  1 Kožinová Anna               18.02  2.52/1*   4.31/1*   6.39/1*   8.58/1*  11.17/1*  14.52/1*  17.28/1*  18.02/1* 
    SK Praga                           2.52/1*   1.39/2    2.08/3    2.19/1*   2.19/1*   3.35/2    2.36/3    0.34/4  
  2 Straková Zuzana             18.14  2.53/2    4.41/3    6.47/2    9.17/2   12.03/2   15.11/2   17.42/2   18.14/2  
    SK Kamenice                        2.53/2    1.48/4    2.06/2    2.30/2    2.46/3    3.08/1*   2.31/1*   0.32/2  
  3 Doležalová Michaela         20.11  3.22/7    5.10/5    7.25/4    9.57/3   12.55/3   17.07/3   19.40/3   20.11/3  
    SK Kamenice                        3.22/7    1.48/4    2.15/4    2.32/3    2.58/5    4.12/6    2.33/2    0.31/1* 
  4 Neumannová Kateřina         22.05  3.00/3    4.31/1*   7.33/5   10.43/4   13.47/4   18.14/4   21.27/4   22.05/4  
    VSK Přírodní vědy UK P             3.00/3    1.31/1*   3.02/6    3.10/5    3.04/8    4.27/11   3.13/7    0.38/5  
  5 Aschermannová Petra         23.11  3.19/6    5.00/4    7.18/3   11.56/6   15.07/5   19.33/5   22.38/5   23.11/5  
    SK Kamenice                        3.19/6    1.41/3    2.18/5    4.38/13   3.11/10   4.26/10   3.05/6    0.33/3  
  6 Dlouhá Hana                 23.56  3.29/9    5.45/6    8.57/6   12.37/7   15.24/6   19.46/6   23.12/6   23.56/6  
    SK Kotlářka Praha                  3.29/9    2.16/6    3.12/13   3.40/8    2.47/4    4.22/9    3.26/11   0.44/11 
  7 Šámalová Ludmila            25.17  3.10/5    5.49/7    8.58/7   11.37/5   17.25/11  21.17/7   24.39/8   25.17/7  
    SK Praga                           3.10/5    2.39/8    3.09/12   2.39/4    5.48/17   3.52/3    3.22/10   0.38/5  
  8 Marková Anna                25.22  3.48/11   8.00/13  10.04/11  14.06/11  17.21/10  21.40/9   24.37/7   25.22/8  
    TJ Loko Beroun                     3.48/11   4.12/15   2.04/1*   4.02/11   3.15/12   4.19/7    2.57/5    0.45/13 
  9 Mudrová Anna                26.01  3.58/13   6.42/10   9.46/10  13.59/10  17.07/9   21.53/10  25.13/9   26.01/9  
    TJ Sokol Hostivice                 3.58/13   2.44/11   3.04/8    4.13/12   3.08/9    4.46/14   3.20/9    0.48/15 
 10 Krausová Martina            26.06  4.03/14   6.22/9    9.43/9   13.31/9   16.45/8   21.27/8   25.18/10  26.06/10 
    Sokol Troja                        4.03/14   2.19/7    3.21/14   3.48/9    3.14/11   4.42/13   3.51/14   0.48/15 
 11 Landovská Anna              26.27  3.08/4    9.26/16  13.05/16  16.31/15  18.51/14  22.50/11  25.46/11  26.27/11 
    SK Praga                           3.08/4    6.18/17   3.39/15   3.26/6    2.20/2    3.59/5    2.56/4    0.41/9  
 12 Hermannová Anna             27.07  4.35/15   7.15/12  10.20/12  15.07/13  18.34/12  22.53/12  26.26/12  27.07/12 
    KOB TRETRA Praha                   4.35/15   2.40/10   3.05/9    4.47/15   3.27/13   4.19/7    3.33/12   0.41/9  
 13 Svobodná Tereza             27.31  3.28/8    6.07/8    9.09/8   12.48/8   15.51/7   23.33/13  26.52/13  27.31/13 
    SK Kotlářka Praha                  3.28/8    2.39/8    3.02/6    3.39/7    3.03/7    7.42/18   3.19/8    0.39/8  
 14 Műcková Barbora             28.12  3.56/12   6.57/11  10.40/13  14.41/12  18.34/12  23.33/13  27.27/14  28.12/14 
    KOB TRETRA Praha                   3.56/12   3.01/12   3.43/17   4.01/10   3.53/15   4.59/15   3.54/15   0.45/13 
 15 Procházková Kateřina        30.17  5.03/16   8.57/15  12.05/15  16.54/16  19.54/15  25.56/16  29.33/15  30.17/15 
    TJ Loko Beroun                     5.03/16   3.54/14   3.08/11   4.49/16   3.00/6    6.02/16   3.37/13   0.44/11 
 16 Procházková Zuzana          34.20  3.38/10  10.57/17  14.38/17  21.00/17  24.38/17  29.18/17  33.42/17  34.20/16 
    TJ Loko Beroun                     3.38/10   7.19/18   3.41/16   6.22/18   3.38/14   4.40/12   4.24/16   0.38/5  
 17 Valínová Veronika           34.54  5.08/17   8.18/14  11.25/14  16.05/14  20.18/16  24.12/15  33.36/16  34.54/17 
    SK Kamenice                        5.08/17   3.10/13   3.07/10   4.40/14   4.13/16   3.54/4    9.24/18   1.18/17 
 18 Rusá Zuzana                 40.04  6.37/18  11.01/18  15.40/18  21.14/18  27.43/18  33.50/18  38.44/18  40.04/18 
    Sokol Dobřichovice                 6.37/18   4.24/16   4.39/18   5.34/17   6.29/18   6.07/17   4.54/17   1.20/18 
    Šímová Martina          DISK      10.24/    16.05/    23.05/         /    39.42/    47.07/    52.37/    53.28/   
    TJ Sparta Doly Kladno             10.24/     5.41/     7.00/         /         /     7.25/     5.30/     0.51/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.0km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-91      2-126     3-90      4-102     5-72      6-87      7-84      8-136     9-100   
  1 Mezníková Lucie             22.59  1.22/2    2.32/2    4.40/1*   6.36/1*  11.27/1*  14.42/1*  17.59/1*  21.00/1*  22.25/1*  22.59/1* 
    TJ Loko Beroun                     1.22/2    1.10/2    2.08/1*   1.56/1*   4.51/1*   3.15/1*   3.17/1*   3.01/2    1.25/2    0.34/5  
  2 Műcková Tereza              27.41  1.11/1*   2.23/1*   5.01/2    8.04/3   14.22/4   19.16/6   22.37/4   25.44/3   27.09/3   27.41/2  
    KOB TRETRA Praha                   1.11/1*   1.12/4    2.38/4    3.03/14   6.18/9    4.54/16   3.21/2    3.07/3    1.25/2    0.32/1* 
  3 Setínková Jana              27.46  1.34/8    2.55/6    5.34/5    8.03/2   13.30/2   17.29/2   21.44/2   25.30/2   27.06/2   27.46/3  
    SK Kotlářka Praha                  1.34/8    1.21/8    2.39/7    2.29/10   5.27/2    3.59/7    4.15/14   3.46/11   1.36/8    0.40/21 
  4 Tihonová Hana               28.13  1.56/14   3.25/13   6.03/10   8.24/6   13.52/3   18.54/4   22.42/5   26.04/5   27.35/4   28.13/4  
    KOB TRETRA Praha                   1.56/14   1.29/13   2.38/4    2.21/8    5.28/3    5.02/18   3.48/6    3.22/5    1.31/5    0.38/14 
  5 Ježková Dominika            28.35  1.25/3    2.45/4    5.04/3   10.17/13  15.45/9   20.15/8   23.47/8   26.41/6   28.02/5   28.35/5  
    SK Meteor Kačerov Prah             1.25/3    1.20/7    2.19/2    5.13/20   5.28/3    4.30/13   3.32/3    2.54/1*   1.21/1*   0.33/3  
  6 Řehořová Adéla              28.45  1.46/11   3.35/15   6.44/14   8.50/8   14.37/5   18.27/3   22.20/3   25.58/4   28.07/6   28.45/6  
    KOB TRETRA Praha                   1.46/11   1.49/19   3.09/15   2.06/2    5.47/7    3.50/3    3.53/7    3.38/6    2.09/17   0.38/14 
  7 Straková Andrea             29.12  2.30/19   3.42/16   7.52/18  10.06/11  15.42/8   19.35/7   23.20/7   27.02/7   28.38/7   29.12/7  
    SK Kamenice                        2.30/19   1.12/4    4.10/21   2.14/6    5.36/5    3.53/4    3.45/4    3.42/9    1.36/8    0.34/5  
  8 Rusá Šárka                  30.32  1.32/7    3.18/11   5.56/7    8.10/4   14.47/6   18.56/5   23.11/6   27.35/8   29.58/8   30.32/8  
    Sokol Dobřichovice                 1.32/7    1.46/18   2.38/4    2.14/6    6.37/10   4.09/8    4.15/14   4.24/18   2.23/21   0.34/5  
  9 Svobodná Madla              31.15  1.53/12   3.16/9    6.01/8    8.10/4   14.57/7   21.22/12  25.24/11  29.09/11  30.41/9   31.15/9  
    SK Kotlářka Praha                  1.53/12   1.23/9    2.45/9    2.09/3    6.47/11   6.25/21   4.02/12   3.45/10   1.32/6    0.34/5  
 10 Němcová Lucie               31.26  1.26/4    2.49/5    6.41/13   9.07/10  16.04/12  20.30/9   24.17/9   29.05/10  30.50/10  31.26/10 
    SK Kotlářka Praha                  1.26/4    1.23/9    3.52/19   2.26/9    6.57/14   4.26/12   3.47/5    4.48/19   1.45/12   0.36/13 
 11 Macková Lucia               31.33  1.45/10   3.15/8    6.29/12   8.39/7   16.01/10  20.37/10  24.44/10  28.47/9   30.59/12  31.33/11 
    SK Kamenice                        1.45/10   1.30/15   3.14/16   2.10/5    7.22/17   4.36/14   4.07/13   4.03/15   2.12/19   0.34/5  
 12 Seifertová Magda            31.34  2.01/16   3.25/13   6.13/11  10.13/12  16.25/13  21.32/13  25.25/12  29.17/12  30.55/11  31.34/12 
    SK Kotlářka Praha                  2.01/16   1.24/11   2.48/11   4.00/17   6.12/8    5.07/19   3.53/7    3.52/14   1.38/10   0.39/16 
 13 Cincibusová Jana            33.08  2.40/21   4.22/18   7.28/16  10.22/14  18.05/14  23.00/14  26.59/13  30.45/13  32.28/13  33.08/13 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.40/21   1.42/17   3.06/14   2.54/11   7.43/21   4.55/17   3.59/10   3.46/11   1.43/11   0.40/21 
 14 Jelínková Šárka             33.11  1.29/6    2.57/7    6.01/8    9.02/9   16.03/11  20.45/11  27.50/16  31.09/14  32.38/14  33.11/14 
    SK Praga                           1.29/6    1.28/12   3.04/13   3.01/13   7.01/15   4.42/15   7.05/24   3.19/4    1.29/4    0.33/3  
 15 Kouklíková Lucie            34.12  1.36/9    4.54/21   8.50/20  11.48/16  18.44/15  23.06/15  27.21/14  31.32/15  33.33/15  34.12/15 
    KOB TRETRA Praha                   1.36/9    3.18/23   3.56/20   2.58/12   6.56/13   4.22/11   4.15/14   4.11/16   2.01/15   0.39/16 
 16 Zamazalová Kateřina         34.38  1.55/13   3.24/12   7.45/17  11.08/15  18.47/16  23.07/16  27.35/15  31.48/16  33.57/16  34.38/16 
    KOB TRETRA Praha                   1.55/13   1.29/13   4.21/22   3.23/16   7.39/20   4.20/10   4.28/18   4.13/17   2.09/17   0.41/23 
 17 Platilová Andrea            36.06  1.59/15   4.49/20   8.24/19  13.01/18  20.06/18  23.59/17  28.25/17  33.33/17  35.27/17  36.06/17 
    SKOB Roudnice nad Labe             1.59/15   2.50/21   3.35/18   4.37/18   7.05/16   3.53/4    4.26/17   5.08/20   1.54/14   0.39/16 
 18 Kučerová Lucie              36.23  4.45/23   8.19/24  11.03/22  13.12/19  19.59/17  26.27/18  30.26/18  34.12/18  35.44/18  36.23/18 
    TJ Sparta Doly Kladno              4.45/23   3.34/24   2.44/8    2.09/3    6.47/11   6.28/22   3.59/10   3.46/11   1.32/6    0.39/16 
 19 Siněňkaja Táňa              38.40  1.27/5    2.36/3    5.22/4   17.03/21  24.33/19  28.22/19  32.19/19  36.00/19  38.05/19  38.40/19 
    KOB TRETRA Praha                   1.27/5    1.09/1*   2.46/10  11.41/23   7.30/18   3.49/2    3.57/9    3.41/7    2.05/16   0.35/10 
 20 Panochová Anna              44.53  2.01/16   3.16/9    5.41/6   20.32/23  26.11/21  30.06/20  36.38/20  42.35/20  44.21/20  44.53/20 
    SK Kamenice                        2.01/16   1.15/6    2.25/3   14.51/24   5.39/6    3.55/6    6.32/22   5.57/22   1.46/13   0.32/1* 
 21 Nováková Kateřina           46.37  2.32/20   4.06/17   7.25/15  12.42/17  28.34/22  35.08/23  40.02/22  43.43/21  46.02/21  46.37/21 
    SK Praga                           2.32/20   1.34/16   3.19/17   5.17/21  15.52/24   6.34/23   4.54/20   3.41/7    2.19/20   0.35/10 
 22 Kamererová Klára            49.23  6.36/24   7.46/23  10.37/21  22.05/24  29.35/23  33.53/22  38.47/21  45.11/22  48.44/22  49.23/22 
    SK Kamenice                        6.36/24   1.10/2    2.51/12  11.28/22   7.30/18   4.18/9    4.54/20   6.24/23   3.33/24   0.39/16 
 23 Peterková Tina              50.56  2.50/22   5.56/22  11.43/23  16.41/20  26.03/20  33.30/21  40.10/23  47.37/23  50.15/23  50.56/23 
    Sokol Troja                        2.50/22   3.06/22   5.47/23   4.58/19   9.22/22   7.27/24   6.40/23   7.27/24   2.38/23   0.41/23 
 24 Krausová Barbora            51.36  2.19/18   4.25/19  16.26/24  19.29/22  32.38/24  38.11/24  43.03/24  48.36/24  51.01/24  51.36/24 
    Sokol Troja                        2.19/18   2.06/20  12.01/24   3.03/14  13.09/23   5.33/20   4.52/19   5.33/21   2.25/22   0.35/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.6km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-91      2-93      3-102     4-127     5-97      6-96      7-132     8-79      9-134    10-94     11-74     12-100   
  1 Svobodná Šárka              29.58  1.13/1*   4.56/2    5.42/2    8.05/1*  10.23/1*  14.27/1*  17.40/1*  20.13/1*  23.34/1*  25.12/1*  28.00/1*  29.18/1*  29.58/1* 
    SK Kotlářka Praha                  1.13/1*   3.43/3    0.46/5    2.23/1*   2.18/3    4.04/1*   3.13/1*   2.33/1*   3.21/1*   1.38/2    2.48/2    1.18/4    0.40/9  
  2 Přecechtělová Tereza        33.57  1.38/7    5.19/5    6.01/5    8.32/3   10.54/2   15.39/2   19.35/2   22.53/2   26.43/2   28.32/2   31.32/2   33.20/2   33.57/2  
    SK Kotlářka Praha                  1.38/7    3.41/2    0.42/2    2.31/3    2.22/4    4.45/2    3.56/3    3.18/3    3.50/2    1.49/5    3.00/4    1.48/11   0.37/7  
  3 Macháčková Kateřina         34.56  1.20/3    5.08/3    5.57/3    8.25/2   11.22/4   16.23/4   20.35/4   25.23/5   29.16/4   30.41/3   33.03/3   34.20/3   34.56/3  
    SK Kotlářka Praha                  1.20/3    3.48/5    0.49/8    2.28/2    2.57/9    5.01/6    4.12/4    4.48/9    3.53/3    1.25/1*   2.22/1*   1.17/2    0.36/6  
  4 Hamáčková Kristina          35.33  1.17/2    4.35/1*   5.12/1*   9.04/4   11.21/3   16.10/3   19.58/3   25.02/4   29.12/3   30.59/4   33.49/4   34.59/4   35.33/4  
    TJ Loko Beroun                     1.17/2    3.18/1*   0.37/1*   3.52/10   2.17/2    4.49/3    3.48/2    5.04/11   4.10/4    1.47/3    2.50/3    1.10/1*   0.34/4  
  5 Pichalova Ruzena            38.15  1.23/4    5.12/4    6.00/4    9.33/7   12.10/7   17.02/6   21.35/5   24.57/3   30.48/5   33.07/5   36.20/5   37.40/5   38.15/5  
    USK Praha                          1.23/4    3.49/6    0.48/7    3.33/7    2.37/5    4.52/4    4.33/6    3.22/4    5.51/6    2.19/6    3.13/6    1.20/6    0.35/5  
  6 Kosová  Martina             42.36  1.34/6    5.38/6    6.22/6    9.12/5   11.56/6   16.49/5   22.46/7   27.50/8   33.16/6   37.13/6   40.44/6   42.04/6   42.36/6  
    SK Slavia Praha                    1.34/6    4.04/7    0.44/3    2.50/5    2.44/6    4.53/5    5.57/9    5.04/11   5.26/5    3.57/10   3.31/8    1.20/6    0.32/2  
  7 Janková Helena              43.29  1.30/5    6.18/9    7.05/8   10.55/8   14.37/8   20.04/8   24.27/8   27.35/7   36.00/8   37.48/7   40.56/7   42.37/7   43.29/7  
    TJ AERO Odolená Voda               1.30/5    4.48/11   0.47/6    3.50/9    3.42/11   5.27/7    4.23/5    3.08/2    8.25/10   1.48/4    3.08/5    1.41/10   0.52/13 
  8 Řehořová Magdaléna          45.55  2.08/11   5.51/7    6.35/7    9.28/6   11.34/5   17.16/7   21.50/6   26.34/6   35.07/7   39.53/8   44.05/8   45.23/8   45.55/8  
    KOB TRETRA Praha                   2.08/11   3.43/3    0.44/3    2.53/6    2.06/1*   5.42/9    4.34/7    4.44/8    8.33/11   4.46/12   4.12/10   1.18/4    0.32/2  
  9 Hynková Lucie               46.30  2.30/13   7.03/11   8.05/10  11.58/10  15.17/10  21.39/10  27.57/10  32.05/9   38.53/10  41.15/9   44.35/9   45.59/9   46.30/9  
    SKOB Kralupy nad Vltav             2.30/13   4.33/9    1.02/12   3.53/12   3.19/10   6.22/11   6.18/11   4.08/6    6.48/8    2.22/7    3.20/7    1.24/9    0.31/1* 
 10 Kavková Radana              49.17  2.00/10   7.10/12   8.10/11  11.54/9   14.43/9   21.38/9   27.38/9   32.39/10  38.48/9   42.20/10  46.42/10  48.36/10  49.17/10 
    AC Sparta Praha                    2.00/10   5.10/13   1.00/11   3.44/8    2.49/8    6.55/13   6.00/10   5.01/10   6.09/7    3.32/9    4.22/13   1.54/12   0.41/10 
 11 Kohlová Zuzana              53.23  1.45/8    5.55/8   14.24/13  17.05/13  19.51/12  25.29/12  30.36/11  34.15/11  43.00/11  47.35/11  51.27/11  52.44/11  53.23/11 
    SKOB Kralupy nad Vltav             1.45/8    4.10/8    8.29/13   2.41/4    2.46/7    5.38/8    5.07/8    3.39/5    8.45/12   4.35/11   3.52/9    1.17/2    0.39/8  
 12 Panochová Alžběta           55.14  2.18/12   7.19/13   8.17/12  12.09/11  16.26/11  23.03/11  31.56/12  38.08/12  45.30/12  48.10/12  52.28/12  54.31/12  55.14/12 
    SK Kamenice                        2.18/12   5.01/12   0.58/10   3.52/10   4.17/12   6.37/12   8.53/12   6.12/13   7.22/9    2.40/8    4.18/12   2.03/13   0.43/11 
 13 Kudrnáčová Lucie            63.03  1.56/9    6.31/10   7.23/9   15.09/12  20.37/13  26.22/13  36.01/13  40.18/13  50.52/13  56.42/13  60.57/13  62.20/13  63.03/13 
    SK Kotlářka Praha                  1.56/9    4.35/10   0.52/9    7.46/13   5.28/13   5.45/10   9.39/13   4.17/7   10.34/13   5.50/13   4.15/11   1.23/8    0.43/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.2km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-137     2-97      3-127     4-103     5-105     6-95      7-131     8-96      9-79     10-134    11-94     12-136    13-74     14-100   
  1 Plochová Dominika           34.56  1.44/1*   4.08/1*   5.44/1*   6.54/1*  11.37/1*  15.07/1*  16.32/1*  20.24/1*  24.48/1*  28.57/1*  30.29/1*  31.59/1*  33.09/1*  34.22/1*  34.56/1* 
    SK Kotlářka Praha                  1.44/1*   2.24/1*   1.36/2    1.10/3    4.43/1*   3.30/2    1.25/1*   3.52/1*   4.24/1*   4.09/2    1.32/2    1.30/1*   1.10/1*   1.13/1*   0.34/5  
  2 Dlouhá Marie                35.17  1.55/3    4.22/2    5.45/2    7.00/2   11.47/2   15.13/2   16.46/2   20.54/2   25.30/2   29.01/2   30.32/2   32.11/2   33.32/2   34.45/2   35.17/2  
    SK Kotlářka Praha                  1.55/3    2.27/2    1.23/1*   1.15/5    4.47/2    3.26/1*   1.33/2    4.08/2    4.36/2    3.31/1*   1.31/1*   1.39/3    1.21/3    1.13/1*   0.32/2  
  3 Betková Štěpánka            44.03  1.46/2    4.52/3    8.10/3    9.15/3   15.34/3   19.06/3   20.43/3   25.05/3   30.14/3   35.37/3   37.27/3   39.19/3   42.01/3   43.21/3   44.03/3  
    SKOB Roudnice nad Labe             1.46/2    3.06/5    3.18/7    1.05/2    6.19/4    3.32/3    1.37/3    4.22/3    5.09/4    5.23/8    1.50/4    1.52/5    2.42/10   1.20/5    0.42/10 
  4 Masopustová Eliška          47.07  2.01/4    4.53/4    8.18/4    9.20/4   18.14/4   22.55/4   24.39/4   29.44/4   34.38/4   39.02/4   41.13/4   42.50/4   45.18/4   46.35/4   47.07/4  
    SK Kotlářka Praha                  2.01/4    2.52/3    3.25/8    1.02/1*   8.54/8    4.41/6    1.44/4    5.05/5    4.54/3    4.24/3    2.11/8    1.37/2    2.28/9    1.17/3    0.32/2  
  5 Kopečná Anna                54.07  2.01/4   10.18/10  12.07/6   18.14/10  25.10/10  29.39/8   31.49/8   36.46/7   42.12/6   47.06/6   49.03/6   50.49/5   52.19/5   53.36/5   54.07/5  
    KOB TRETRA Praha                   2.01/4    8.17/11   1.49/3    6.07/11   6.56/5    4.29/5    2.10/6    4.57/4    5.26/6    4.54/5    1.57/5    1.46/4    1.30/5    1.17/3    0.31/1* 
  6 Skálová Gabriela            54.25  2.19/7    9.56/8   12.58/10  14.31/8   20.35/5   26.00/5   28.04/5   35.19/5   40.31/5   46.52/5   48.26/5   51.00/6   52.19/5   53.46/6   54.25/6  
    SK Kotlářka Praha                  2.19/7    7.37/10   3.02/5    1.33/6    6.04/3    5.25/7    2.04/5    7.15/10   5.12/5    6.21/11   1.34/3    2.34/11   1.19/2    1.27/7    0.39/8  
  7 Ďurčatová Alice             55.27  2.09/6    5.06/5    9.04/5   10.41/5   20.45/6   26.34/6   29.08/6   36.02/6   42.25/7   47.22/7   49.26/7   51.46/7   53.15/7   54.42/7   55.27/7  
    SK Kotlářka Praha                  2.09/6    2.57/4    3.58/11   1.37/7   10.04/12   5.49/8    2.34/9    6.54/7    6.23/9    4.57/6    2.04/6    2.20/10   1.29/4    1.27/7    0.45/12 
  8 Sládková Zuzana             63.31  2.28/8    8.49/6   12.28/9   14.09/6   23.14/7   29.58/9   32.46/9   39.55/9   49.35/9   54.46/9   56.50/9   58.56/9   61.04/8   62.59/8   63.31/8  
    Sokol Tehov                        2.28/8    6.21/7    3.39/9    1.41/8    9.05/9    6.44/9    2.48/12   7.09/9    9.40/11   5.11/7    2.04/6    2.06/7    2.08/8    1.55/12   0.32/2  
  9 Setínková Eva               64.45  8.27/12  11.38/11  16.18/12  17.32/9   24.41/9   29.09/7   31.29/7   39.11/8   45.33/8   51.23/8   54.48/8   57.05/8   62.35/9   64.02/9   64.45/9  
    SK Kotlářka Praha                  8.27/12   3.11/6    4.40/12   1.14/4    7.09/6    4.28/4    2.20/7    7.42/11   6.22/8    5.50/10   3.25/10   2.17/9    5.30/12   1.27/7    0.43/11 
 10 Krejzlová Zuzana            67.38  2.54/10  12.07/12  15.55/11  18.18/11  28.00/11  36.55/11  39.36/11  48.19/11  54.16/11  59.02/11  61.17/11  63.18/10  65.09/10  67.00/10  67.38/10 
    KOB TRETRA Praha                   2.54/10   9.13/12   3.48/10   2.23/10   9.42/10   8.55/10   2.41/10   8.43/12   5.57/7    4.46/4    2.15/9    2.01/6    1.51/6    1.51/11   0.38/6  
 11 Urbánková Alena             68.46  3.08/11  10.02/9   12.20/7   14.13/7   24.01/8   33.18/10  35.43/10  41.33/10  52.21/10  57.47/10  61.14/10  63.24/11  66.20/11  68.05/11  68.46/11 
    SKOB Slaný                         3.08/11   6.54/9    2.18/4    1.53/9    9.48/11   9.17/11   2.25/8    5.50/6   10.48/12   5.26/9    3.27/11   2.10/8    2.56/11   1.45/10   0.41/9  
 12 Dobešová Katerina           90.40  2.32/9    9.08/7   12.22/8   20.22/12  28.39/12  50.57/12  53.44/12  60.47/12  69.20/12  79.36/12  83.40/12  86.34/12  88.39/12  90.02/12  90.40/12 
    SKOB Kralupy nad Vltav             2.32/9    6.36/8    3.14/6    8.00/12   8.17/7   22.18/12   2.47/11   7.03/8    8.33/10  10.16/12   4.04/12   2.54/12   2.05/7    1.23/6    0.38/6  
    Dotlačilová Petra       DISK       5.07/    34.21/    44.19/    49.03/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    99.26/   
    SKOB Roudnice nad Labe             5.07/    29.14/     9.58/     4.44/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         5.1km    0m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-137     2-97      3-127     4-103     5-96      6-139     7-129     8-75      9-120    10-113    11-79     12-134    13-94     14-136    15-74     16-100   
                                     
  1 Andělová Michaela           87.47  2.18/1*   5.58/1*   8.34/1*  14.38/1*  30.17/1*  32.59/1*  38.56/1*  43.42/1*  49.24/1*  56.04/1*  65.44/1*  78.46/1*  81.30/1*  83.20/1*  85.29/1*  87.09/1* 
    SK Kotlářka Praha                  2.18/1*   3.40/1*   2.36/1*   6.04/1*  15.39/1*   2.42/1*   5.57/1*   4.46/1*   5.42/1*   6.40/1*   9.40/1*  13.02/1*   2.44/1*   1.50/1*   2.09/1*   1.40/1* 
                                      87.47/1* 
                                       0.38/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        4.2km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-137     2-97      3-127     4-103     5-105     6-95      7-131     8-96      9-79     10-134    11-94     12-136    13-74     14-100   
  1 Kunová Dagmar               39.59  2.04/1*   5.21/1*   7.06/1*   8.20/1*  13.58/1*  17.50/1*  19.29/1*  24.09/1*  29.04/1*  33.12/1*  35.03/1*  36.54/1*  38.06/1*  39.20/1*  39.59/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.04/1*   3.17/1*   1.45/2    1.14/1*   5.38/1*   3.52/1*   1.39/1*   4.40/1*   4.55/1*   4.08/1*   1.51/1*   1.51/1*   1.12/1*   1.14/1*   0.39/1* 
  2 Bejčková Jana               45.40  2.12/2    5.53/2    7.36/2    9.09/2   15.28/2   19.37/2   21.52/2   27.26/2   33.10/2   37.57/2   39.55/2   41.56/2   43.28/2   45.01/2   45.40/2  
    SKOB Slaný                         2.12/2    3.41/2    1.43/1*   1.33/4    6.19/2    4.09/3    2.15/4    5.34/3    5.44/2    4.47/3    1.58/2    2.01/3    1.32/2    1.33/5    0.39/1* 
  3 Benešová Jaroslava          52.25  2.17/3    5.59/3    8.27/3    9.52/3   17.18/3   22.25/3   24.43/3   31.26/4   38.38/4   43.12/4   45.46/4   48.08/4   50.12/3   51.36/3   52.25/3  
    TJ Sparta Doly Kladno              2.17/3    3.42/3    2.28/4    1.25/3    7.26/3    5.07/4    2.18/5    6.43/5    7.12/4    4.34/2    2.34/4    2.22/5    2.04/4    1.24/3    0.49/6  
  4 Wdówková Soňa               52.49  2.30/4    7.09/4    9.34/4   10.51/4   19.18/4   23.17/4   25.18/4   30.43/3   37.16/3   42.57/3   45.37/3   47.35/3   50.33/4   52.04/4   52.49/4  
    SK Kamenice                        2.30/4    4.39/6    2.25/3    1.17/2    8.27/5    3.59/2    2.01/3    5.25/2    6.33/3    5.41/4    2.40/6    1.58/2    2.58/7    1.31/4    0.45/5  
  5 Hánělová Katarína           64.40  4.02/9    8.13/7   11.22/7   16.13/7   23.44/6   30.19/6   32.18/6   38.09/5   46.36/5   56.03/6   58.15/6   60.34/6   62.43/6   64.00/5   64.40/5  
    SK Zbraslav                        4.02/9    4.11/4    3.09/6    4.51/9    7.31/4    6.35/5    1.59/2    5.51/4    8.27/7    9.27/6    2.12/3    2.19/4    2.09/5    1.17/2    0.40/3  
  6 Vondrová Radmila            65.48  3.37/7    8.09/6   11.08/5   13.12/5   22.26/5   29.04/5   32.10/5   39.33/6   47.20/6   54.06/5   57.28/5   60.03/5   62.19/5   64.57/6   65.48/6  
    VŠTJ Stavební fakulta              3.37/7    4.32/5    2.59/5    2.04/6    9.14/6    6.38/6    3.06/6    7.23/6    7.47/5    6.46/5    3.22/8    2.35/7    2.16/6    2.38/8    0.51/8  
  7 Karmazínová Alena           78.11  3.09/5    8.04/5   11.21/6   13.20/6   25.40/7   34.27/7   37.47/7   45.31/7   55.01/7   68.07/7   70.46/7   73.27/7   75.07/7   77.22/7   78.11/7  
    TJ Loko Beroun                     3.09/5    4.55/7    3.17/7    1.59/5   12.20/8    8.47/8    3.20/8    7.44/8    9.30/8   13.06/7    2.39/5    2.41/8    1.40/3    2.15/7    0.49/6  
  8 Kachlíková Zuzana          102.44  4.00/8   12.00/9   21.28/8   25.01/8   38.49/8   47.42/8   50.58/8   58.26/8   70.15/8   86.05/8   91.12/8   94.59/8   98.40/8  101.23/8  102.44/8  
    SKOB Slaný                         4.00/8    8.00/9    9.28/9    3.33/7   13.48/10   8.53/9    3.16/7    7.28/7   11.49/10  15.50/8    5.07/10   3.47/9    3.41/8    2.43/9    1.21/10 
  9 Buková Jana                123.27  3.27/6   10.15/8   24.34/9   38.15/9   47.52/9   54.54/9   59.06/9   75.24/9   83.15/9  107.26/9  110.16/9  112.46/9  120.55/9  122.45/9  123.27/9  
    SKOB Roudnice nad Labe             3.27/6    6.48/8   14.19/10  13.41/10   9.37/7    7.02/7    4.12/10  16.18/10   7.51/6   24.11/9    2.50/7    2.30/6    8.09/10   1.50/6    0.42/4  
 10 Bednářová Marta            146.07 11.07/10  33.34/10  38.24/10  42.19/10  54.48/10  71.52/10  75.52/10  88.40/10  98.12/10 125.39/10 129.15/10 133.26/10 141.00/10 144.55/10 146.07/10 
    Neregistrovaní                    11.07/10  22.27/10   4.50/8    3.55/8   12.29/9   17.04/10   4.00/9   12.48/9    9.32/9   27.27/10   3.36/9    4.11/10   7.34/9    3.55/10   1.12/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        6.0km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-126     2-127     3-128     4-129     5-110     6-130     7-119     8-120     9-131    10-104    11-132    12-133    13-117    14-116    15-100   
  1 Haluzová Jana               52.31  1.41/1*   5.22/2   10.23/1*  14.12/1*  16.03/1*  18.05/1*  20.20/1*  25.38/1*  31.37/1*  34.22/2   39.17/2   45.33/1*  48.23/1*  49.14/1*  51.55/1*  52.31/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                  1.41/1*   3.41/2    5.01/3    3.49/1*   1.51/2    2.02/1*   2.15/9    5.18/1*   5.59/25   2.45/15   4.55/2    6.16/4    2.50/15   0.51/1*   2.41/1*   0.36/12 
  2 Horová Magda                54.54  2.04/10   6.10/8   12.54/12  17.34/9   19.51/8   22.00/8   24.17/7   30.28/6   35.00/7   37.06/7   42.16/6   48.12/3   50.28/3   51.29/2   54.21/2   54.54/2  
    USK Praha                          2.04/10   4.06/9    6.44/18   4.40/7    2.17/7    2.09/3    2.17/12   6.11/6    4.32/7    2.06/7    5.10/6    5.56/1*   2.16/7    1.01/3    2.52/3    0.33/6  
  3 Kožinová Jana               54.59  2.08/12   6.21/11  11.17/4   16.34/6   19.32/7   21.50/7   23.50/6   30.29/7   34.43/6   37.01/6   42.10/5   48.24/4   50.25/2   51.33/3   54.24/3   54.59/3  
    SK Praga                           2.08/12   4.13/12   4.56/2    5.17/15   2.58/16   2.18/5    2.00/3    6.39/10   4.14/3    2.18/9    5.09/5    6.14/3    2.01/1*   1.08/7    2.51/2    0.35/9  
  4 Valášková Šárka             55.52  1.57/5    5.51/4   12.18/7   16.46/7   18.22/4   20.46/4   22.35/4   30.02/5   34.22/4   36.21/3   41.01/3   48.55/5   51.19/5   52.24/5   55.16/5   55.52/4  
    SK Kamenice                        1.57/5    3.54/4    6.27/14   4.28/5    1.36/1*   2.24/8    1.49/1*   7.27/16   4.20/5    1.59/2    4.40/1*   7.54/10   2.24/9    1.05/5    2.52/3    0.36/12 
  5 Cigošová Kateřina           55.58  1.55/4    5.59/5   11.22/6   16.30/5   18.46/5   21.27/5   23.22/5   28.51/3   34.32/5   36.36/4   42.09/4   48.11/2   50.57/4   52.05/4   55.05/4   55.58/5  
    TJ Tesla Brno                      1.55/4    4.04/8    5.23/5    5.08/12   2.16/6    2.41/15   1.55/2    5.29/2    5.41/20   2.04/5    5.33/9    6.02/2    2.46/12   1.08/7    3.00/6    0.53/30 
  6 Doležalová Monika           56.58  1.46/2    5.13/1*  10.52/2   15.05/2   17.20/2   19.37/2   21.39/2   27.39/2   31.47/2   33.33/1*  38.44/1*  50.20/6   52.34/6   53.35/6   56.29/6   56.58/6  
    SK Kamenice                        1.46/2    3.27/1*   5.39/8    4.13/4    2.15/5    2.17/4    2.02/5    6.00/5    4.08/1*   1.46/1*   5.11/7   11.36/26   2.14/6    1.01/3    2.54/5    0.29/1* 
  7 Lomáková Iveta              57.44  2.00/6    7.47/23  13.02/13  16.53/8   20.41/11  23.06/11  25.21/11  32.13/10  36.30/9   38.30/9   43.34/9   51.02/7   53.05/7   54.02/7   57.09/7   57.44/7  
    KOB TRETRA Praha                   2.00/6    5.47/26   5.15/4    3.51/2    3.48/24   2.25/10   2.15/9    6.52/11   4.17/4    2.00/3    5.04/3    7.28/7    2.03/2    0.57/2    3.07/11   0.35/9  
  8 Ryšavá Vendula              58.16  2.17/18   6.15/10  11.01/3   16.04/4   19.10/6   21.34/6   24.30/8   30.55/8   36.51/10  39.28/11  44.34/10  51.03/8   53.15/8   54.42/8   57.42/8   58.16/8  
    SK Praga                           2.17/18   3.58/5    4.46/1*   5.03/11   3.06/19   2.24/8    2.56/27   6.25/8    5.56/24   2.37/11   5.06/4    6.29/6    2.12/5    1.27/23   3.00/6    0.34/7  
  9 Bernátková Markéta          58.21  2.01/8    6.09/7   13.07/14  18.18/13  20.18/9   22.26/9   24.36/9   33.06/11  37.18/11  39.21/10  45.19/11  51.35/10  53.38/9   54.44/9   57.47/9   58.21/9  
    VSK Přírodní vědy UK P             2.01/8    4.08/10   6.58/20   5.11/14   2.00/3    2.08/2    2.10/7    8.30/23   4.12/2    2.03/4    5.58/13   6.16/4    2.03/2    1.06/6    3.03/8    0.34/7  
 10 Pokorná Magdalena           59.55  2.03/9    6.06/6   12.35/8   17.43/11  20.32/10  22.53/10  25.09/10  30.56/9   35.36/8   37.50/8   43.23/8   51.52/11  54.15/10  55.30/10  59.23/10  59.55/10 
    SK Praga                           2.03/9    4.03/7    6.29/15   5.08/12   2.49/14   2.21/7    2.16/11   5.47/3    4.40/10   2.14/8    5.33/9    8.29/14   2.23/8    1.15/13   3.53/23   0.32/5  
 11 Mezníková Lenka             62.43  1.52/3    5.45/3   11.19/5   15.16/3   17.26/3   19.55/3   22.06/3   29.38/4   34.10/3   36.56/5   42.45/7   51.27/9   57.35/11  58.45/11  62.12/11  62.43/11 
    SK Praga                           1.52/3    3.53/3    5.34/6    3.57/3    2.10/4    2.29/12   2.11/8    7.32/18   4.32/7    2.46/17   5.49/12   8.42/17   6.08/31   1.10/9    3.27/13   0.31/4  
 12 Valentová Helena            63.11  2.38/22   7.27/19  13.25/16  17.59/12  22.07/15  24.26/14  26.28/13  33.27/12  38.47/12  41.31/12  47.08/12  54.47/12  57.46/12  59.00/12  62.29/12  63.11/12 
    SK Praga                           2.38/22   4.49/15   5.58/10   4.34/6    4.08/27   2.19/6    2.02/5    6.59/12   5.20/15   2.44/14   5.37/11   7.39/8    2.59/18   1.14/12   3.29/14   0.42/21 
 13 Borovičková Lenka           66.00  2.11/14   6.26/12  12.38/10  17.37/10  20.59/12  25.29/17  31.06/22  37.30/20  42.01/18  44.05/17  49.17/14  57.16/13  59.23/13  62.26/14  65.31/13  66.00/13 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.11/14   4.15/13   6.12/12   4.59/8    3.22/21   4.30/31   5.37/31   6.24/7    4.31/6    2.04/5    5.12/8    7.59/11   2.07/4    3.03/31   3.05/9    0.29/1* 
 14 Poborská Helena             66.41  2.38/22   7.42/22  13.19/15  19.26/18  22.29/16  25.31/18  28.07/17  33.56/13  39.51/14  42.53/14  49.49/16  58.53/15  61.56/15  63.06/15  66.12/15  66.41/14 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.38/22   5.04/18   5.37/7    6.07/22   3.03/18   3.02/24   2.36/17   5.49/4    5.55/22   3.02/23   6.56/22   9.04/18   3.03/20   1.10/9    3.06/10   0.29/1* 
 15 Skripniková Kateřina        66.44  2.22/20   7.25/18  14.15/20  20.07/20  22.31/17  25.13/16  27.38/16  34.48/14  40.23/16  43.09/15  49.36/15  57.55/14  60.49/14  62.09/13  65.58/14  66.44/15 
    KOB TRETRA Praha                   2.22/20   5.03/17   6.50/19   5.52/17   2.24/8    2.42/16   2.25/15   7.10/13   5.35/19   2.46/17   6.27/18   8.19/13   2.54/16   1.20/18   3.49/22   0.46/25 
 16 Matoušková Petra            67.53  2.06/11   6.58/15  13.56/18  18.58/15  21.37/13  24.06/12  26.06/12  35.00/15  39.37/13  42.14/13  48.19/13  59.47/17  62.19/16  63.32/16  67.10/16  67.53/16 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.06/11   4.52/16   6.58/20   5.02/10   2.39/10   2.29/12   2.00/3    8.54/24   4.37/9    2.37/11   6.05/14  11.28/25   2.32/11   1.13/11   3.38/17   0.43/24 
 17 Kuchařová Markéta           68.13  2.00/6    6.11/9   12.36/9   18.41/14  22.34/18  25.07/15  27.28/15  36.40/17  41.48/17  44.39/18  51.04/17  59.39/16  62.26/17  63.46/17  67.27/17  68.13/17 
    KOB TRETRA Praha                   2.00/6    4.11/11   6.25/13   6.05/20   3.53/25   2.33/14   2.21/13   9.12/27   5.08/12   2.51/20   6.25/17   8.35/16   2.47/13   1.20/18   3.41/20   0.46/25 
 18 Pavlíková Lucie             69.47  2.17/18   7.31/20  14.03/19  19.04/16  21.40/14  24.23/13  27.02/14  35.07/16  40.13/15  43.26/16  53.06/20  60.56/18  64.19/18  65.34/18  69.07/18  69.47/18 
    KOB TRETRA Praha                   2.17/18   5.14/22   6.32/16   5.01/9    2.36/9    2.43/17   2.39/18   8.05/19   5.06/11   3.13/25   9.40/31   7.50/9    3.23/22   1.15/13   3.33/15   0.40/18 
 19 Horálková Iva               71.04  2.14/16   6.47/13  12.38/10  19.41/19  22.52/19  26.33/19  29.23/19  36.53/19  42.23/19  45.24/20  52.18/19  62.37/19  65.35/19  67.00/19  70.23/19  71.04/19 
    SK Kotlářka Praha                  2.14/16   4.33/14   5.51/9    7.03/29   3.11/20   3.41/28   2.50/23   7.30/17   5.30/17   3.01/22   6.54/21  10.19/22   2.58/17   1.25/21   3.23/12   0.41/20 
 20 Dudová Kateřina             72.33  2.52/25   6.50/14  16.45/26  22.44/24  25.23/22  27.51/21  30.12/20  36.46/18  42.37/20  45.16/19  51.44/18  64.39/22  67.04/20  68.20/20  71.53/20  72.33/20 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.52/25   3.58/5    9.55/29   5.59/18   2.39/10   2.28/11   2.21/13   6.34/9    5.51/21   2.39/13   6.28/19  12.55/30   2.25/10   1.16/15   3.33/15   0.40/18 
 21 Vyšínská Michaela           73.04  2.56/26   9.19/27  15.59/25  22.29/23  25.23/22  28.24/23  31.13/23  38.29/21  44.24/21  48.31/22  55.39/23  63.38/20  67.25/21  68.43/21  72.22/21  73.04/21 
    TJ AERO Odolená Voda               2.56/26   6.23/27   6.40/17   6.30/24   2.54/15   3.01/23   2.49/22   7.16/15   5.55/22   4.07/30   7.08/24   7.59/11   3.47/25   1.18/17   3.39/18   0.42/21 
 22 Sedláčková Martina          75.25  2.15/17   7.21/17  14.26/21  21.05/21  25.01/21  28.06/22  30.57/21  39.09/22  44.36/22  47.57/21  55.00/21  64.30/21  68.41/23  70.14/22  74.32/22  75.25/22 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.15/17   5.06/19   7.05/23   6.39/26   3.56/26   3.05/25   2.51/24   8.12/20   5.27/16   3.21/28   7.03/23   9.30/19   4.11/26   1.33/26   4.18/26   0.53/30 
 23 Rančáková Barbora           75.54  2.08/12   7.48/24  13.49/17  19.20/17  27.44/27  30.31/26  33.00/25  42.10/25  47.27/25  49.55/25  56.15/24  64.45/23  70.19/24  71.36/24  75.17/24  75.54/23 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.08/12   5.40/24   6.01/11   5.31/16   8.24/31   2.47/18   2.29/16   9.10/26   5.17/13   2.28/10   6.20/16   8.30/15   5.34/30   1.17/16   3.41/20   0.37/15 
 24 Horová Lenka                76.01  2.12/15   7.19/16  16.55/27  23.27/26  26.29/24  29.24/24  32.23/24  40.38/24  46.09/24  48.54/23  55.10/22  65.06/24  68.31/22  70.18/23  75.12/23  76.01/24 
    SK Praga                           2.12/15   5.07/20   9.36/28   6.32/25   3.02/17   2.55/20   2.59/28   8.15/21   5.31/18   2.45/15   6.16/15   9.56/20   3.25/23   1.47/28   4.54/28   0.49/29 
 25 Chaloupková Marie           79.34  2.25/21   7.38/21  14.42/22  21.07/22  23.49/20  26.37/20  29.21/18  39.19/23  45.48/23  49.01/24  56.32/25  67.56/25  70.55/25  72.20/25  78.57/25  79.34/25 
    SK Slavia Praha                    2.25/21   5.13/21   7.04/22   6.25/23   2.42/12   2.48/19   2.44/19   9.58/30   6.29/27   3.13/25   7.31/26  11.24/24   2.59/18   1.25/21   6.37/31   0.37/15 
 26 Ježková Regina              84.22  2.40/24   8.23/25  15.33/23  22.48/25  27.23/25  30.19/25  33.11/26  43.00/27  49.48/26  54.12/27  62.03/27  74.13/27  77.56/28  79.37/28  83.40/26  84.22/26 
    SK Meteor Kačerov Prah             2.40/24   5.43/25   7.10/24   7.15/30   4.35/28   2.56/21   2.52/25   9.49/29   6.48/28   4.24/31   7.51/28  12.10/28   3.43/24   1.41/27   4.03/24   0.42/21 
 27 Dvořáková Ladislava         85.08  3.17/29   9.42/28  17.20/28  24.19/28  27.41/26  31.16/27  34.30/27  42.58/26  49.48/26  53.44/26  62.20/28  72.24/26  77.06/27  79.09/27  84.22/27  85.08/27 
    SK Praga                           3.17/29   6.25/28   7.38/26   6.59/28   3.22/21   3.35/27   3.14/29   8.28/22   6.50/29   3.56/29   8.36/30  10.04/21   4.42/28   2.03/29   5.13/29   0.46/25 
 28 Klofáčová  Romana           85.36  3.34/30  11.00/30  21.08/30  27.13/30  29.58/28  32.57/28  35.41/28  44.56/28  51.53/29  55.09/29  62.26/29  74.14/28  77.02/26  78.26/26  85.01/28  85.36/28 
    SK Slavia Praha                    3.34/30   7.26/30  10.08/31   6.05/20   2.45/13   2.59/22   2.44/19   9.15/28   6.57/30   3.16/27   7.17/25  11.48/27   2.48/14   1.24/20   6.35/30   0.35/9  
 29 Karasová Jana               87.01  2.58/27   8.36/26  15.53/24  24.16/27  31.01/30  34.47/30  37.39/29  46.47/30  53.58/30  57.10/30  64.46/30  76.59/30  80.03/29  81.33/29  86.13/29  87.01/29 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.58/27   5.38/23   7.17/25   8.23/31   6.45/30   3.46/29   2.52/25   9.08/25   7.11/31   3.12/24   7.36/27  12.13/29   3.04/21   1.30/24   4.40/27   0.48/28 
 30 Setínková Zuzana            87.17  3.58/31  10.25/29  18.11/29  24.50/29  30.20/29  34.06/29  38.12/31  45.26/29  51.29/28  54.16/28  60.58/26  76.20/29  81.28/30  83.00/30  86.40/30  87.17/30 
    SK Kotlářka Praha                  3.58/31   6.27/29   7.46/27   6.39/26   5.30/29   3.46/29   4.06/30   7.14/14   6.03/26   2.47/19   6.42/20  15.22/31   5.08/29   1.32/25   3.40/19   0.37/15 
 31 Janebová Zuzana             94.15  3.08/28  12.16/31  22.16/31  28.18/31  32.05/31  35.13/31  38.00/30  55.52/31  61.10/31  64.07/31  72.09/31  83.12/31  87.26/31  89.33/31  93.39/31  94.15/31 
    VŠTJ Stavební fakulta              3.08/28   9.08/31  10.00/30   6.02/19   3.47/23   3.08/26   2.47/21  17.52/31   5.18/14   2.57/21   8.02/29  11.03/23   4.14/27   2.07/30   4.06/25   0.36/12 
    Siblíková  Jana         DISK       2.38/    10.34/    19.25/    27.37/    31.23/    36.37/    40.02/    65.03/    74.15/    78.01/         /         /    92.47/    95.43/   104.04/   105.41/   
    SK Slavia Praha                    2.38/     7.56/     8.51/     8.12/     3.46/     5.14/     3.25/    25.01/     9.12/     3.46/         /         /         /     2.56/     8.21/     1.37/   
    Suchá Bohuslava         DISK       2.38/     7.47/    15.46/    21.49/    24.24/    28.15/    31.28/    39.53/    46.12/    49.16/    57.16/         /    68.19/    70.12/    74.05/    74.45/   
    SK Praga                           2.38/     5.09/     7.59/     6.03/     2.35/     3.51/     3.13/     8.25/     6.19/     3.04/     8.00/         /         /     1.53/     3.53/     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35K        3.4km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-125     2-93      3-127     4-97      5-92      6-132     7-117     8-116     9-135    10-78     11-74     12-100   
  1 Svitáková Ivana             33.55  1.28/1*   6.22/1*   9.18/1*  11.51/1*  15.06/1*  18.05/1*  24.07/1*  25.12/1*  26.29/1*  29.36/1*  31.53/1*  33.16/1*  33.55/1* 
    SKP OLYMP Praha                    1.28/1*   4.54/1*   2.56/1*   2.33/2    3.15/2    2.59/1*   6.02/2    1.05/1*   1.17/3    3.07/1*   2.17/1*   1.23/3    0.39/3  
  2 Nováková Jana               38.40  1.42/2    7.13/2   10.38/2   14.02/3   17.11/2   21.27/3   27.46/2   29.12/2   30.26/2   34.10/2   36.43/2   38.05/2   38.40/2  
    Sokol Troja                        1.42/2    5.31/3    3.25/2    3.24/8    3.09/1*   4.16/6    6.19/3    1.26/3    1.14/2    3.44/5    2.33/3    1.22/2    0.35/2  
  3 Soukupová Michaela          40.06  1.44/3    7.31/4   14.01/9   16.30/7   20.10/7   23.42/5   29.18/3   30.38/3   32.17/3   35.48/3   38.15/3   39.33/3   40.06/3  
    USK Praha                          1.44/3    5.47/7    6.30/15   2.29/1*   3.40/3    3.32/3    5.36/1*   1.20/2    1.39/12   3.31/3    2.27/2    1.18/1*   0.33/1* 
  4 Svobodová Lenka             42.49  2.10/4    7.44/5   11.35/4   14.35/4   18.44/4   22.05/4   29.49/5   31.32/5   33.00/4   37.25/4   40.31/4   42.10/4   42.49/4  
    SKOB Roudnice nad Labe             2.10/4    5.34/4    3.51/4    3.00/4    4.09/6    3.21/2    7.44/5    1.43/8    1.28/7    4.25/9    3.06/10   1.39/9    0.39/3  
  5 Buzková Hana                45.28  2.17/5    8.04/6   12.04/5   15.26/5   19.24/5   23.43/6   33.25/7   35.01/7   36.25/5   40.16/5   43.11/5   44.42/5   45.28/5  
    SK Praga                           2.17/5    5.47/7    4.00/5    3.22/6    3.58/5    4.19/7    9.42/13   1.36/5    1.24/6    3.51/6    2.55/6    1.31/7    0.46/10 
  6 Klašková Kateřina           45.39  2.18/6    7.24/3   11.01/3   13.56/2   17.37/3   21.23/2   29.44/4   31.12/4   37.15/7   40.31/6   43.29/6   44.59/6   45.39/6  
    SK Kotlářka Praha                  2.18/6    5.06/2    3.37/3    2.55/3    3.41/4    3.46/4    8.21/8    1.28/4    6.03/18   3.16/2    2.58/8    1.30/5    0.40/5  
  7 Freyová Michaela            47.33  2.38/11   8.20/8   12.50/7   16.39/8   20.54/8   24.52/8   33.54/8   35.47/8   36.55/6   40.35/7   43.32/7   46.44/7   47.33/7  
    SKOB Kralupy nad Vltav             2.38/11   5.42/5    4.30/8    3.49/13   4.15/7    3.58/5    9.02/12   1.53/10   1.08/1*   3.40/4    2.57/7    3.12/18   0.49/12 
  8 Kohoutová Pavla             48.11  2.37/10   8.19/7   12.28/6   15.35/6   20.06/6   24.30/7   33.02/6   34.39/6   39.17/8   43.18/8   45.59/8   47.29/8   48.11/8  
    TJ Tatran Kostelec nad             2.37/10   5.42/5    4.09/6    3.07/5    4.31/8    4.24/9    8.32/9    1.37/6    4.38/16   4.01/7    2.41/4    1.30/5    0.42/7  
  9 Nováková Lenka              50.04  3.08/12  11.06/13  15.20/12  19.43/11  25.12/12  29.41/12  36.20/9   37.57/9   39.19/9   43.44/9   47.07/9   49.21/9   50.04/9  
    SK Praga                           3.08/12   7.58/14   4.14/7    4.23/14   5.29/16   4.29/10   6.39/4    1.37/6    1.22/4    4.25/9    3.23/13   2.14/14   0.43/9  
 10 Čápová Irena                50.35  2.32/8    9.45/10  14.33/10  18.13/9   23.06/9   27.49/9   36.43/10  38.39/10  40.02/10  45.00/10  47.53/10  49.45/10  50.35/10 
    AC Sparta Praha                    2.32/8    7.13/12   4.48/11   3.40/12   4.53/12   4.43/12   8.54/10   1.56/12   1.23/5    4.58/12   2.53/5    1.52/12   0.50/14 
 11 Čermáková Gabriela          51.47  4.08/17  10.25/12  15.19/11  18.46/10  23.41/10  28.45/10  36.50/11  39.11/12  40.47/11  46.19/11  49.39/11  51.05/11  51.47/11 
    SK Kamenice                        4.08/17   6.17/9    4.54/12   3.27/10   4.55/13   5.04/13   8.05/7    2.21/14   1.36/10   5.32/13   3.20/11   1.26/4    0.42/7  
 12 Seifertová Jana             54.45  2.34/9    8.54/9   13.31/8   20.04/12  24.44/11  29.05/11  36.54/12  38.52/11  44.38/12  49.25/12  52.25/12  53.58/12  54.45/12 
    SK Kotlářka Praha                  2.34/9    6.20/10   4.37/9    6.33/17   4.40/10   4.21/8    7.49/6    1.58/13   5.46/17   4.47/11   3.00/9    1.33/8    0.47/11 
 13 Hlubučková Šárka            62.08  3.11/13  13.40/15  18.20/13  25.34/16  30.25/15  36.16/14  45.16/13  48.11/14  51.39/15  55.57/14  59.39/13  61.28/13  62.08/13 
    SK Kamenice                        3.11/13  10.29/16   4.40/10   7.14/18   4.51/11   5.51/15   9.00/11   2.55/18   3.28/15   4.18/8    3.42/14   1.49/11   0.40/5  
 14 Rusá Lenka                  63.58  3.14/14  14.09/16  19.27/14  22.49/13  27.59/13  33.14/13  45.22/14  47.48/13  49.16/13  55.28/13  61.09/14  63.05/14  63.58/14 
    Sokol Dobřichovice                 3.14/14  10.55/17   5.18/13   3.22/6    5.10/15   5.15/14  12.08/16   2.26/16   1.28/7    6.12/17   5.41/18   1.56/13   0.53/15 
 15 Bitterová Eva               66.00  2.27/7    9.49/11  21.35/16  25.00/14  29.56/14  36.39/15  47.23/15  49.12/15  50.43/14  56.49/15  61.40/15  64.17/15  66.00/15 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.27/7    7.22/13  11.46/18   3.25/9    4.56/14   6.43/16  10.44/14   1.49/9    1.31/9    6.06/15   4.51/17   2.37/16   1.43/18 
 16 Šimonová Petra              71.53  3.50/16  16.11/17  23.13/17  26.40/17  31.13/16  38.35/16  53.58/16  56.42/16  58.44/17  64.50/16  68.11/16  70.55/16  71.53/16 
    TJ Sparta Doly Kladno              3.50/16  12.21/18   7.02/16   3.27/10   4.33/9    7.22/18  15.23/17   2.44/17   2.02/13   6.06/15   3.21/12   2.44/17   0.58/16 
 17 Tichá Ivana                 74.22 12.38/18  19.37/18  25.42/18  30.32/18  38.35/18  43.07/18  54.38/17  57.02/17  58.38/16  66.34/17  70.58/17  73.16/17  74.22/17 
    TJ Tatran Kostelec nad            12.38/18   6.59/11   6.05/14   4.50/16   8.03/17   4.32/11  11.31/15   2.24/15   1.36/10   7.56/18   4.24/16   2.18/15   1.06/17 
 18 Červenková Jana             81.35  3.37/15  13.07/14  20.24/15  25.03/15  35.14/17  42.08/17  63.49/18  65.43/18  69.07/18  75.06/18  79.00/18  80.46/18  81.35/18 
    KOB TRETRA Praha                   3.37/15   9.30/15   7.17/17   4.39/15  10.11/18   6.54/17  21.41/18   1.54/11   3.24/14   5.59/14   3.54/15   1.46/10   0.49/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35L        5.0km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-137     2-123     3-77      4-76      5-111     6-75      7-121     8-113     9-96     10-79     11-133    12-74     13-100   
  1 Neumannová Renata           48.37  2.06/3    5.14/1*   7.38/1*  10.32/1*  13.04/1*  17.37/1*  24.19/1*  29.00/1*  32.15/1*  37.51/1*  42.18/1*  46.45/1*  47.59/1*  48.37/1* 
    VSK Přírodní vědy UK P             2.06/3    3.08/1*   2.24/3    2.54/1*   2.32/2    4.33/1*   6.42/1*   4.41/1*   3.15/5    5.36/8    4.27/6    4.27/8    1.14/3    0.38/6  
  2 Tichovská Jitka             50.42  2.08/6    5.51/3    8.43/3   12.04/2   15.06/3   20.17/3   27.16/4   32.13/2   35.20/2   40.42/2   45.06/2   48.43/2   50.00/2   50.42/2  
    SK Praga                           2.08/6    3.43/4    2.52/10   3.21/3    3.02/7    5.11/5    6.59/3    4.57/3    3.07/1*   5.22/1*   4.24/5    3.37/1*   1.17/5    0.42/17 
  3 Bochenková Jana             52.18  2.06/3    6.01/4    8.39/2   12.11/3   15.05/2   19.40/2   27.13/3   33.11/4   36.23/4   41.51/3   46.37/3   50.18/3   51.40/3   52.18/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.06/3    3.55/6    2.38/8    3.32/7    2.54/6    4.35/2    7.33/6    5.58/10   3.12/3    5.28/4    4.46/12   3.41/2    1.22/8    0.38/6  
  4 Lacigova Ivana              52.46  2.17/9    6.55/13   9.02/4   12.16/4   15.18/5   20.28/5   27.48/5   33.18/5   36.46/5   42.19/4   46.37/3   50.44/4   52.05/4   52.46/4  
    USK Praha                          2.17/9    4.38/15   2.07/2    3.14/2    3.02/7    5.10/4    7.20/4    5.30/5    3.28/9    5.33/6    4.18/3    4.07/4    1.21/7    0.41/16 
  5 Fantová Libuše              54.18  2.07/5    6.40/7    9.21/6   13.06/6   15.47/6   20.22/4   27.09/2   32.37/3   35.57/3   44.06/5   48.05/5   52.11/5   53.41/5   54.18/5  
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.07/5    4.33/14   2.41/9    3.45/11   2.41/3    4.35/2    6.47/2    5.28/4    3.20/6    8.09/22   3.59/1*   4.06/3    1.30/14   0.37/5  
  6 Kavková Dana                55.21  2.04/2    6.53/10   9.18/5   12.47/5   15.10/4   21.38/6   29.27/6   35.20/7   38.53/7   44.27/6   49.08/6   53.39/6   54.49/6   55.21/6  
    AC Sparta Praha                    2.04/2    4.49/17   2.25/4    3.29/5    2.23/1*   6.28/11   7.49/7    5.53/7    3.33/11   5.34/7    4.41/9    4.31/9    1.10/1*   0.32/1* 
  7 Havelková Eva               56.22  2.20/10   6.50/9    9.24/7   13.23/9   16.11/7   22.03/7   30.09/7   35.05/6   38.14/6   45.12/7   49.29/7   54.08/7   55.43/7   56.22/7  
    TJ Loko Beroun                     2.20/10   4.30/13   2.34/6    3.59/15   2.48/4    5.52/7    8.06/10   4.56/2    3.09/2    6.58/15   4.17/2    4.39/11   1.35/19   0.39/10 
  8 Doležalová Vlasta           61.04  3.23/19   7.18/15   9.47/9   13.22/7   16.38/8   23.36/9   32.06/9   38.01/8   42.08/8   48.57/8   53.40/8   59.01/8   60.25/8   61.04/8  
    SK Praga                           3.23/19   3.55/6    2.29/5    3.35/8    3.16/10   6.58/14   8.30/13   5.55/8    4.07/16   6.49/13   4.43/10   5.21/16   1.24/12   0.39/10 
  9 Smolková Alena              61.18  2.01/1*   7.12/14  13.20/20  17.16/17  21.58/18  28.23/16  35.49/14  41.46/14  45.23/13  50.54/12  55.16/10  59.27/10  60.43/10  61.18/9  
    SK Praga                           2.01/1*   5.11/19   6.08/22   3.56/14   4.42/21   6.25/10   7.26/5    5.57/9    3.37/12   5.31/5    4.22/4    4.11/5    1.16/4    0.35/3  
 10 Komersová Jana              61.20  2.26/11   6.34/5    9.39/8   13.22/7   16.45/9   23.19/8   31.52/8   38.15/9   43.20/9   50.12/10  54.49/9   59.08/9   60.34/9   61.20/10 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.26/11   4.08/9    3.05/11   3.43/10   3.23/12   6.34/12   8.33/15   6.23/16   5.05/20   6.52/14   4.37/8    4.19/7    1.26/13   0.46/22 
 11 Havlíčková Jindra           62.47  2.11/8    8.48/18  11.58/14  15.34/13  18.56/12  25.11/10  33.29/10  39.50/10  43.20/9   50.53/11  56.26/11  60.40/11  62.03/11  62.47/11 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.11/8    6.37/22   3.10/13   3.36/9    3.22/11   6.15/9    8.18/12   6.21/14   3.30/10   7.33/18   5.33/15   4.14/6    1.23/10   0.44/20 
 12 Brumková Vladimíra          64.49  4.29/22   9.12/20  12.17/16  18.24/20  21.54/17  27.30/15  36.06/15  42.40/16  47.14/16  53.26/16  58.02/14  62.35/12  64.05/12  64.49/12 
    TJ Sparta Doly Kladno              4.29/22   4.43/16   3.05/11   6.07/24   3.30/13   5.36/6    8.36/16   6.34/17   4.34/18   6.12/9    4.36/7    4.33/10   1.30/14   0.44/20 
 13 Červinková Jitka            64.55  2.27/12   6.54/11  10.12/10  13.41/10  17.18/10  26.32/11  34.22/11  40.32/11  44.29/11  49.56/9   57.09/12  62.54/13  64.13/13  64.55/13 
    SK OK 24 Praha                     2.27/12   4.27/12   3.18/15   3.29/5    3.37/16   9.14/21   7.50/8    6.10/12   3.57/15   5.27/2    7.13/20   5.45/17   1.19/6    0.42/17 
 14 Lohrová Hana                65.14  2.38/15   6.49/8   11.52/13  16.02/14  20.30/15  26.35/12  34.50/12  41.10/12  44.54/12  53.07/15  58.26/15  63.13/14  64.35/14  65.14/14 
    AC Sparta Praha                    2.38/15   4.11/10   5.03/20   4.10/17   4.28/20   6.05/8    8.15/11   6.20/13   3.44/13   8.13/23   5.19/14   4.47/12   1.22/8    0.39/10 
 15 Čechmánková Helena          66.03  2.08/6    5.49/2   11.59/15  16.24/15  19.14/13  26.46/13  35.18/13  41.22/13  46.00/15  52.13/13  57.25/13  63.50/15  65.23/15  66.03/15 
    SK OK 24 Praha                     2.08/6    3.41/3    6.10/23   4.25/19   2.50/5    7.32/17   8.32/14   6.04/11   4.38/19   6.13/10   5.12/13   6.25/21   1.33/17   0.40/14 
 16 Štrossová Jiřina            67.09  4.51/23   8.38/17  10.42/12  14.45/12  19.43/14  27.21/14  36.19/16  42.04/15  45.28/14  53.04/14  59.31/16  64.46/16  66.31/16  67.09/16 
    Sokol Dobřichovice                 4.51/23   3.47/5    2.04/1*   4.03/16   4.58/23   7.38/18   8.58/17   5.45/6    3.24/7    7.36/19   6.27/19   5.15/15   1.45/21   0.38/6  
 17 Mrázová Pavla               72.05  4.07/21  11.01/22  13.35/21  17.01/16  20.32/16  29.09/18  36.59/17  43.20/17  48.30/17  55.41/17  62.55/17  70.18/17  71.31/17  72.05/17 
    Sokol Dobřichovice                 4.07/21   6.54/23   2.34/6    3.26/4    3.31/14   8.37/19   7.50/8    6.21/14   5.10/22   7.11/17   7.14/21   7.23/23   1.13/2    0.34/2  
 18 Straková Lenka              72.54 10.52/25  14.25/24  17.35/24  21.20/22  24.35/22  31.34/19  41.42/19  50.35/18  53.47/18  59.14/18  63.58/18  70.25/18  72.18/18  72.54/18 
    SK Kamenice                       10.52/25   3.33/2    3.10/13   3.45/11   3.15/9    6.59/15  10.08/21   8.53/23   3.12/3    5.27/2    4.44/11   6.27/22   1.53/22   0.36/4  
 19 Procházková Pavlína         74.48  2.45/16   7.45/16  13.11/19  18.23/19  22.03/19  28.38/17  38.00/18  50.53/19  54.42/19  60.56/19  67.01/19  72.09/19  74.09/19  74.48/19 
    TJ Loko Beroun                     2.45/16   5.00/18   5.26/21   5.12/20   3.40/17   6.35/13   9.22/19  12.53/25   3.49/14   6.14/11   6.05/17   5.08/14   2.00/24   0.39/10 
 20 Slavíková Kateřina          78.22  2.30/13   6.54/11  10.14/11  14.08/11  18.29/11  35.46/23  44.52/20  51.44/20  56.06/20  63.04/20  71.14/20  76.16/20  77.39/20  78.22/20 
    SK Praga                           2.30/13   4.24/11   3.20/16   3.54/13   4.21/19  17.17/25   9.06/18   6.52/18   4.22/17   6.58/15   8.10/22   5.02/13   1.23/10   0.43/19 
 21 Hejtmánková Alena           82.25  3.20/18   8.55/19  12.27/17  17.41/18  23.39/21  32.51/20  46.40/23  54.28/21  59.37/22  67.14/22  73.14/21  79.37/21  81.36/21  82.25/21 
    KOB TRETRA Praha                   3.20/18   5.35/21   3.32/17   5.14/21   5.58/25   9.12/20  13.49/25   7.48/21   5.09/21   7.37/20   6.00/16   6.23/20   1.59/23   0.49/24 
 22 Mudrová Martina             85.19  3.34/20  11.45/23  16.29/23  21.47/24  27.22/24  36.46/24  47.28/24  54.51/24  61.12/24  70.59/24  77.24/23  83.09/22  84.41/22  85.19/22 
    TJ Sokol Hostivice                 3.34/20   8.11/25   4.44/18   5.18/22   5.35/24   9.24/22  10.42/23   7.23/20   6.21/24   9.47/24   6.25/18   5.45/17   1.32/16   0.38/6  
 23 Tihonová Jindra             88.03  2.37/14   6.37/6   13.10/18  19.10/21  22.46/20  35.27/22  45.39/21  54.39/22  58.03/21  65.59/21  76.46/22  85.50/23  87.23/23  88.03/23 
    KOB TRETRA Praha                   2.37/14   4.00/8    6.33/24   6.00/23   3.36/15  12.41/24  10.12/22   9.00/24   3.24/7    7.56/21  10.47/25   9.04/24   1.33/17   0.40/14 
 24 Němcová Jana                89.17  2.52/17   9.47/21  14.34/22  21.40/23  26.23/23  33.30/21  45.53/22  54.45/23  60.30/23  70.24/23  79.56/24  86.13/24  88.22/24  89.17/24 
    SK Kotlářka Praha                  2.52/17   6.55/24   4.47/19   7.06/25   4.43/22   7.07/16  12.23/24   8.52/22   5.45/23   9.54/25   9.32/24   6.17/19   2.09/25   0.55/25 
 25 Sládková Eva                94.10 10.27/24  15.51/25  23.10/25  27.33/25  31.47/25  42.43/25  52.38/25  59.39/25  66.10/25  72.50/25  81.22/25  91.47/25  93.23/25  94.10/25 
    Sokol Tehov                       10.27/24   5.24/20   7.19/25   4.23/18   4.14/18  10.56/23   9.55/20   7.01/19   6.31/25   6.40/12   8.32/23  10.25/25   1.36/20   0.47/23 
    Štětinová Ivana         DISK       3.03/    14.38/    17.31/    26.07/         /         /         /         /         /         /         /         /    83.15/    84.09/   
    TJ Sokol Hostivice                 3.03/    11.35/     2.53/     8.36/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.54/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45K        3.4km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-125     2-93      3-127     4-97      5-92      6-132     7-117     8-116     9-135    10-78     11-74     12-100   
  1 Jagerova Marcela            77.10  4.32/2   12.18/1*  22.40/1*  34.29/2   39.01/1*  47.31/1*  58.13/1*  60.34/1*  62.40/1*  70.41/1*  73.54/1*  76.16/1*  77.10/1* 
    USK Praha                          4.32/2    7.46/1*  10.22/1*  11.49/2    4.32/1*   8.30/1*  10.42/2    2.21/2    2.06/2    8.01/1*   3.13/1*   2.22/1*   0.54/1* 
  2 Kudrnáčová Iveta            94.24  3.48/1*  13.06/2   29.59/2   33.31/1*  39.27/2   51.20/2   61.22/2   63.36/2   65.36/2   74.04/2   90.12/2   93.12/2   94.24/2  
    SK Kotlářka Praha                  3.48/1*   9.18/2   16.53/2    3.32/1*   5.56/2   11.53/2   10.02/1*   2.14/1*   2.00/1*   8.28/2   16.08/2    3.00/2    1.12/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45L        4.3km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-126     2-93      3-77      4-103     5-128     6-132     7-118     8-133     9-134    10-78     11-74     12-73     13-100   
  1 Stehnová Hana               57.41  2.44/1*   7.56/3   10.01/2   12.48/1*  19.30/1*  28.10/2   35.37/1*  38.39/1*  44.54/1*  50.18/1*  53.11/1*  55.21/1*  56.57/1*  57.41/1* 
    SK Kotlářka Praha                  2.44/1*   5.12/5    2.05/1*   2.47/1*   6.42/2    8.40/3    7.27/2    3.02/2    6.15/3    5.24/2    2.53/1*   2.10/2    1.36/3    0.44/1* 
  2 Dohnalova Dana              63.19  2.53/2    7.16/2    9.37/1*  13.21/2   19.49/2   30.14/4   37.23/2   41.49/2   46.01/2   51.18/2   59.30/2   61.15/2   62.29/2   63.19/2  
    USK Praha                          2.53/2    4.23/2    2.21/2    3.44/4    6.28/1*  10.25/6    7.09/1*   4.26/6    4.12/2    5.17/1*   8.12/7    1.45/1*   1.14/1*   0.50/6  
  3 Ďurčatová Hana              68.45  4.17/7    9.01/5   12.07/6   16.15/5   24.00/6   34.30/6   44.00/5   48.07/5   52.14/3   58.46/3   63.50/3   66.20/3   67.56/3   68.45/3  
    SK Kotlářka Praha                  4.17/7    4.44/4    3.06/5    4.08/5    7.45/6   10.30/7    9.30/3    4.07/5    4.07/1*   6.32/4    5.04/6    2.30/4    1.36/3    0.49/5  
  4 Svobodná Eva                70.30  3.38/5    8.21/4   11.10/3   14.18/3   21.34/4   29.25/3   42.19/3   47.55/4   55.24/5   62.07/5   65.57/4   68.27/4   69.42/4   70.30/4  
    SK Kotlářka Praha                  3.38/5    4.43/3    2.49/4    3.08/2    7.16/4    7.51/2   12.54/5    5.36/7    7.29/5    6.43/5    3.50/2    2.30/4    1.15/2    0.48/4  
  5 Jůzková Jarka               72.01  3.07/3    6.53/1*  11.12/4   14.40/4   21.29/3   28.01/1*  42.19/3   45.39/3   55.53/6   62.10/6   66.35/5   69.36/6   71.16/5   72.01/5  
    AC Sparta Praha                    3.07/3    3.46/1*   4.19/7    3.28/3    6.49/3    6.32/1*  14.18/6    3.20/4   10.14/7    6.17/3    4.25/4    3.01/6    1.40/5    0.45/2  
  6 Dlasková Anna               72.30  3.28/4    9.36/6   12.05/5   16.32/6   23.55/5   33.49/5   45.30/6   48.25/6   55.00/4   62.05/4   67.08/6   69.25/5   71.45/6   72.30/6  
    SK Kotlářka Praha                  3.28/4    6.08/7    2.29/3    4.27/6    7.23/5    9.54/4   11.41/4    2.55/1*   6.35/4    7.05/6    5.03/5    2.17/3    2.20/7    0.45/2  
  7 Syslová Drahomíra           89.22  4.12/6   10.19/7   13.38/7   19.22/7   29.31/7   39.45/7   57.09/7   60.18/7   68.05/7   76.33/7   80.57/7   86.29/7   88.23/7   89.22/7  
    SK Praga                           4.12/6    6.07/6    3.19/6    5.44/7   10.09/7   10.14/5   17.24/7    3.09/3    7.47/6    8.28/7    4.24/3    5.32/7    1.54/6    0.59/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.4km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-125     2-93      3-127     4-97      5-92      6-132     7-117     8-116     9-135    10-78     11-74     12-100   
  1 Haňkovská Jana              46.07  2.17/1*   8.06/1*  12.23/1*  16.30/1*  19.39/1*  24.30/1*  30.47/1*  32.18/1*  34.28/1*  37.58/1*  44.00/1*  45.28/1*  46.07/1* 
    SK Praga                           2.17/1*   5.49/2    4.17/2    4.07/3    3.09/1*   4.51/3    6.17/1*   1.31/1*   2.10/5    3.30/1*   6.02/5    1.28/1*   0.39/2  
  2 Ryšavá Lubomíra             47.36  2.32/2   10.37/2   15.25/2   18.53/2   22.44/2   27.12/2   33.56/2   35.35/2   37.02/2   41.14/2   45.04/2   46.59/2   47.36/2  
    Sokol Troja                        2.32/2    8.05/4    4.48/3    3.28/1*   3.51/2    4.28/2    6.44/2    1.39/2    1.27/1*   4.12/2    3.50/3    1.55/3    0.37/1* 
  3 Lohrová Jarmila             54.04  7.48/6   13.16/6   17.32/3   21.03/3   25.16/3   29.39/3   38.10/3   40.58/3   42.46/3   48.57/3   51.29/3   53.17/3   54.04/3  
    AC Sparta Praha                    7.48/6    5.28/1*   4.16/1*   3.31/2    4.13/3    4.23/1*   8.31/3    2.48/5    1.48/3    6.11/4    2.32/1*   1.48/2    0.47/3  
  4 Šťovíčková Zdena st.        63.42  3.19/3   11.50/3   18.33/5   23.01/4   29.00/4   35.40/4   46.31/4   50.26/4   52.15/4   56.28/4   59.55/4   62.35/4   63.42/4  
    TJ Dopravní podniky Pr             3.19/3    8.31/5    6.43/5    4.28/4    5.59/5    6.40/4   10.51/5    3.55/6    1.49/4    4.13/3    3.27/2    2.40/5    1.07/4  
  5 Urbancová Heide             68.54  3.43/4   12.57/5   20.19/6   26.22/6   31.58/6   38.45/5   49.05/5   51.43/5   53.26/5   60.11/5   64.49/5   67.40/5   68.54/5  
    VŠTJ Stavební fakulta              3.43/4    9.14/6    7.22/6    6.03/6    5.36/4    6.47/5   10.20/4    2.38/3    1.43/2    6.45/6    4.38/4    2.51/6    1.14/6  
  6 Provazníková Svatava        79.54  4.26/5   12.11/4   17.37/4   23.03/5   29.56/5   41.42/6   53.32/6   56.19/6   61.13/6   67.38/6   76.28/6   78.47/6   79.54/6  
    Sokol Troja                        4.26/5    7.45/3    5.26/4    5.26/5    6.53/6   11.46/6   11.50/6    2.47/4    4.54/6    6.25/5    8.50/6    2.19/4    1.07/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.6km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-122     2-123     3-133     4-134     5-135     6-136     7-100   
  1 Bláhová Blanka              36.57  2.43/1*   8.48/1*  19.29/1*  25.36/1*  28.42/1*  32.44/1*  35.50/1*  36.57/1* 
    TJ Slavoj Praha                    2.43/1*   6.05/1*  10.41/1*   6.07/1*   3.06/1*   4.02/1*   3.06/1*   1.07/1* 
  2 Lejsková Jiřina             58.32  4.32/2   13.13/2   28.23/2   42.35/2   47.53/2   53.04/2   56.57/2   58.32/2  
    TJ Tempo Praha                     4.32/2    8.41/2   15.10/2   14.12/2    5.18/2    5.11/2    3.53/2    1.35/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D75         2.6km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-122     2-123     3-133     4-134     5-135     6-136     7-100   
  1 Nováková Růžena             49.49  3.03/1*  10.17/1*  28.17/1*  36.40/1*  40.41/1*  44.53/1*  48.33/1*  49.49/1* 
    TJ Tempo Praha                     3.03/1*   7.14/1*  18.00/1*   8.23/1*   4.01/1*   4.12/1*   3.40/1*   1.16/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.4km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-88      3-82      4-87      5-83      6-85      7-100   
  1 Karmazín Ondřej             19.36  2.22/1*   4.26/1*   7.25/1*  10.35/1*  13.38/1*  17.05/1*  19.06/1*  19.36/1* 
    TJ Loko Beroun                     2.22/1*   2.04/1*   2.59/1*   3.10/1*   3.03/3    3.27/3    2.01/3    0.30/1* 
  2 Čermák Matyáš               22.08  2.33/2    5.17/2    8.16/2   12.14/2   16.07/2   19.26/2   21.38/2   22.08/2  
    SK Kamenice                        2.33/2    2.44/3    2.59/1*   3.58/3    3.53/4    3.19/2    2.12/4    0.30/1* 
  3 Pechar Matyáš               33.11  2.38/3    7.36/4   11.08/4   22.09/5   26.23/5   30.37/5   32.34/3   33.11/3  
    Sokol Troja                        2.38/3    4.58/6    3.32/4   11.01/8    4.14/6    4.14/5    1.57/2    0.37/5  
  4 Hanžl Michal                33.53  2.56/4    5.41/3   10.08/3   15.17/3   22.37/3   27.01/3   33.12/5   33.53/5  
    TJ AERO Odolená Voda               2.56/4    2.45/4    4.27/6    5.09/4    7.20/8    4.24/7    6.11/8    0.41/6  
  5 Valášek Jan                 41.00 18.19/7   21.46/6   25.53/7   29.46/7   33.46/7   38.01/7   40.15/7   41.00/7  
    SK Kamenice                       18.19/7    3.27/5    4.07/5    3.53/2    4.00/5    4.15/6    2.14/5    0.45/7  
  6 Šňupárek Václav             45.38 24.41/8   27.02/7   30.23/8   36.33/8   39.16/8   43.23/8   45.02/8   45.38/8  
    SK Kotlářka Praha                 24.41/8    2.21/2    3.21/3    6.10/7    2.43/2    4.07/4    1.39/1*   0.36/4  
  7 Hermann Jindřich       MS   33.34  3.48/5        /    12.18/5   17.33/4   23.29/4   29.54/4   32.43/4   33.34/4  
    KOB TRETRA Praha                   3.48/5        /         /     5.15/5    5.56/7    6.25/8    2.49/7    0.51/8  
    Tihon Štěpán           MSDISK      2.52/     5.36/    10.06/         /         /         /         /   288.26/   
    KOB TRETRA Praha                   2.52/     2.44/     4.30/         /         /         /         /         /   
  9 Mack Filip             MS   37.21  6.33/6   14.25/5   22.59/6   28.36/6   31.13/6   34.26/6   36.46/6   37.21/6  
    SK Kamenice                        6.33/6    7.52/7    8.34/7    5.37/6    2.37/1*   3.13/1*   2.20/6    0.35/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.0km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-82      3-83      4-85      5-100   
  1 Kettner Vojtěch             18.11  2.40/4    7.29/1*  12.24/1*  15.39/1*  17.29/1*  18.11/1* 
    TJ Sokol Hostivice                 2.40/4    4.49/1*   4.55/2    3.15/1*   1.50/2    0.42/4  
  2 Kašpar Vojtěch              21.06  2.18/2    8.16/3   14.56/4   18.34/3   20.23/2   21.06/2  
    SKOB Slaný                         2.18/2    5.58/3    6.40/5    3.38/3    1.49/1*   0.43/6  
  3 Novák Václav                21.07  2.22/3    8.37/4   14.43/2   18.23/2   20.25/3   21.07/3  
    SK Praga                           2.22/3    6.15/4    6.06/3    3.40/5    2.02/4    0.42/4  
  4 Komers Jan                  23.00  2.14/1*  12.31/9   17.07/7   20.26/6   22.21/4   23.00/4  
    TJ Tatran Kostelec nad             2.14/1*  10.17/13   4.36/1*   3.19/2    1.55/3    0.39/2  
  5 Němčanský Vojtěch           23.29  2.44/6    9.03/5   15.43/5   19.22/5   22.43/5   23.29/5  
    SKOB Slaný                         2.44/6    6.19/5    6.40/5    3.39/4    3.21/10   0.46/10 
  6 Martinák Matěj              25.32  3.07/7    9.43/6   16.24/6   22.15/7   24.54/6   25.32/6  
    TJ AERO Odolená Voda               3.07/7    6.36/6    6.41/7    5.51/12   2.39/8    0.38/1* 
  7 Dobeš Jan                   27.25  3.18/10  12.54/11  20.13/10  24.15/9   26.41/7   27.25/7  
    TJ Tatran Kostelec nad             3.18/10   9.36/11   7.19/8    4.02/6    2.26/6    0.44/9  
  8 Buk Michal                  27.49  3.11/8   12.00/8   19.34/8   23.45/8   27.01/8   27.49/8  
    SKOB Roudnice nad Labe             3.11/8    8.49/9    7.34/9    4.11/7    3.16/9    0.48/11 
  9 Novák Ondřej                28.22  3.33/11  10.41/7   20.00/9   24.57/10  27.34/9   28.22/9  
    Sokol Troja                        3.33/11   7.08/7    9.19/10   4.57/9    2.37/7    0.48/11 
 10 Pechar Jiří                 31.52  2.43/5    8.15/2   14.43/2   18.55/4   30.27/10  31.52/10 
    Sokol Troja                        2.43/5    5.32/2    6.28/4    4.12/8   11.32/15   1.25/15 
 11 Hlubuček Martin             32.33  4.02/12  13.50/13  24.04/12  29.33/12  31.52/11  32.33/11 
    SK Kamenice                        4.02/12   9.48/12  10.14/12   5.29/10   2.19/5    0.41/3  
 12 Steinbach Jakub             39.25  3.13/9   12.32/10  22.26/11  28.15/11  38.42/12  39.25/12 
    TJ AERO Odolená Voda               3.13/9    9.19/10   9.54/11   5.49/11  10.27/14   0.43/6  
 13 Votava Kryštof              40.41  4.43/14  15.44/14  28.46/13  36.29/13  39.58/13  40.41/13 
    TJ Tatran Kostelec nad             4.43/14  11.01/14  13.02/13   7.43/14   3.29/11   0.43/6  
 14 Landovský Jakub             41.43  4.28/13  12.57/12  29.17/14  36.41/14  40.26/14  41.43/14 
    SK Praga                           4.28/13   8.29/8   16.20/15   7.24/13   3.45/12   1.17/14 
 15 Valášek Jiří                49.23  6.30/15  21.17/15  34.51/15  43.24/15  48.35/15  49.23/15 
    SK Kamenice                        6.30/15  14.47/15  13.34/14   8.33/15   5.11/13   0.48/11 
    Sviták Petr             DISK       3.06/    12.43/    41.32/    47.01/         /    50.47/   
    SKP OLYMP Praha                    3.06/     9.37/    28.49/     5.29/         /         /   
    Šíma Vladislav          DISK       5.11/    17.20/    30.47/    39.19/         /    44.09/   
    TJ Sparta Doly Kladno              5.11/    12.09/    13.27/     8.32/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.8km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-90      2-82      3-83      4-84      5-114     6-136     7-100   
  1 Bělohlávek Jiří             21.15  2.50/2    6.25/1*  11.09/1*  14.57/1*  15.53/1*  19.18/1*  20.44/1*  21.15/1* 
    OK TOM Roztoky                     2.50/2    3.35/1*   4.44/1*   3.48/2    0.56/2    3.25/1*   1.26/2    0.31/1* 
  2 Rusý Tomáš                  21.25  2.49/1*   6.37/2   11.40/2   15.12/2   16.05/2   19.34/2   20.54/2   21.25/2  
    Sokol Dobřichovice                 2.49/1*   3.48/2    5.03/2    3.32/1*   0.53/1*   3.29/2    1.20/1*   0.31/1* 
  3 Čermák Vojtěch              28.03  3.02/3    7.18/3   12.49/3   18.10/4   20.09/4   25.50/4   27.27/3   28.03/3  
    SK Kamenice                        3.02/3    4.16/3    5.31/5    5.21/11   1.59/12   5.41/12   1.37/3    0.36/7  
  4 Novák Jan                   29.30  3.10/4    8.50/4   13.55/4   17.49/3   19.12/3   25.00/3   28.57/4   29.30/4  
    Sokol Troja                        3.10/4    5.40/7    5.05/3    3.54/3    1.23/6    5.48/13   3.57/14   0.33/5  
  5 Svoboda Jakub               30.13  4.16/12   9.33/9   16.26/8   21.25/8   22.31/6   27.43/7   29.33/6   30.13/5  
    SKOB Roudnice nad Labe             4.16/12   5.17/5    6.53/8    4.59/6    1.06/4    5.12/7    1.50/7    0.40/10 
  6 Smolka Ondřej               30.20  3.29/6   10.16/11  16.12/6   21.14/7   22.39/7   27.18/6   29.27/5   30.20/6  
    Sokol Troja                        3.29/6    6.47/11   5.56/6    5.02/7    1.25/8    4.39/3    2.09/10   0.53/15 
  7 Němec Jan                   31.02  3.35/8    9.32/8   17.17/10  22.06/9   23.35/9   28.48/9   30.31/7   31.02/7  
    SK Kotlářka Praha                  3.35/8    5.57/9    7.45/11   4.49/5    1.29/9    5.13/8    1.43/4    0.31/1* 
  8 Buk Jindřich                31.41  3.30/7    9.02/5   14.21/5   19.32/5   21.38/5   26.22/5   31.10/9   31.41/8  
    SKOB Roudnice nad Labe             3.30/7    5.32/6    5.19/4    5.11/10   2.06/13   4.44/4    4.48/15   0.31/1* 
  9 Cernin Daniel               31.43  3.53/10   9.53/10  16.15/7   20.57/6   23.11/8   28.44/8   31.02/8   31.43/9  
    USK Praha                          3.53/10   6.00/10   6.22/7    4.42/4    2.14/14   5.33/11   2.18/12   0.41/12 
 10 Klaška Pavel                32.34  4.30/13   9.26/7   16.32/9   23.02/11  24.42/10  30.05/10  31.53/10  32.34/10 
    SK Kotlářka Praha                  4.30/13   4.56/4    7.06/10   6.30/14   1.40/11   5.23/10   1.48/5    0.41/12 
 11 Martinák Jakub              33.43  3.36/9    9.22/6   17.41/11  22.47/10  25.21/11  31.13/11  33.04/11  33.43/11 
    TJ AERO Odolená Voda               3.36/9    5.46/8    8.19/15   5.06/8    2.34/15   5.52/14   1.51/8    0.39/8  
 12 Malec Oldřich               35.09  3.16/5   11.59/13  20.12/13  25.53/12  27.16/12  32.20/12  34.29/12  35.09/12 
    SKOB Slaný                         3.16/5    8.43/14   8.13/13   5.41/12   1.23/6    5.04/5    2.09/10   0.40/10 
 13 Svoboda Jan                 38.12  6.45/14  17.30/15  24.23/15  29.29/14  30.30/14  35.45/13  37.33/13  38.12/13 
    SKOB Roudnice nad Labe             6.45/14  10.45/15   6.53/8    5.06/8    1.01/3    5.15/9    1.48/5    0.39/8  
 14 Štádlík Lukáš               39.09  7.42/15  15.57/14  24.10/14  29.54/15  31.14/15  36.23/14  38.28/14  39.09/14 
    SKOB Slaný                         7.42/15   8.15/13   8.13/13   5.44/13   1.20/5    5.09/6    2.05/9    0.41/12 
 15 Betlach Ferdinand           41.11  4.12/11  11.39/12  19.38/12  27.21/13  28.57/13  37.53/15  40.38/15  41.11/15 
    SK Kotlářka Praha                  4.12/11   7.27/12   7.59/12   7.43/15   1.36/10   8.56/15   2.45/13   0.33/5  
    Zamazal Jan             DISK           /     6.35/    11.55/    15.55/    17.00/    20.49/    22.12/    22.41/   
    KOB TRETRA Praha                       /         /     5.20/     4.00/     1.05/     3.49/     1.23/     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.7km    0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-122     2-123     3-96      4-139     5-124     6-97      7-117     8-135     9-138    10-100   
  1 Procházka Pavel             25.52  1.10/2    4.28/1*   7.47/2    9.36/2   11.51/2   15.20/2   19.45/2   21.58/2   24.13/1*  25.15/1*  25.52/1* 
    TJ Loko Beroun                     1.10/2    3.18/1*   3.19/4    1.49/3    2.15/3    3.29/3    4.25/1*   2.13/5    2.15/1*   1.02/9    0.37/14 
  2 Stránský Vojtěch            26.32  1.13/3    4.36/2    7.49/3   10.00/4   12.12/4   16.04/4   20.42/3   22.29/3   25.01/2   26.01/2   26.32/2  
    SK Kotlářka Praha                  1.13/3    3.23/3    3.13/3    2.11/6    2.12/2    3.52/5    4.38/3    1.47/2    2.32/2    1.00/6    0.31/4  
  3 Tkadlec Josef               27.30  1.18/4    4.37/3    7.44/1*   9.29/1*  11.32/1*  14.54/1*  19.23/1*  20.55/1*  26.01/3   26.58/3   27.30/3  
    VŠTJ Stavební fakulta              1.18/4    3.19/2    3.07/1*   1.45/1*   2.03/1*   3.22/2    4.29/2    1.32/1*   5.06/19   0.57/4    0.32/8  
  4 Landovský Tomáš             30.35  1.27/10   5.08/8    9.08/5   11.08/5   13.51/5   17.48/5   22.43/4   24.36/4   28.56/4   30.00/4   30.35/4  
    SK Praga                           1.27/10   3.41/8    4.00/5    2.00/5    2.43/5    3.57/6    4.55/4    1.53/3    4.20/16   1.04/11   0.35/12 
  5 Šimon Václav                34.31  1.21/6    5.00/6   10.17/9   12.12/7   15.15/7   18.33/6   24.09/5   29.56/5   33.05/5   34.00/5   34.31/5  
    TJ Loko Beroun                     1.21/6    3.39/5    5.17/14   1.55/4    3.03/6    3.18/1*   5.36/7    5.47/17   3.09/5    0.55/2    0.31/4  
  6 Frey Marek                  36.42  1.19/5    4.49/5    8.00/4    9.46/3   12.01/3   15.44/3   29.07/8   31.16/6   34.42/6   36.12/6   36.42/6  
    SKOB Kralupy nad Vltav             1.19/5    3.30/4    3.11/2    1.46/2    2.15/3    3.43/4   13.23/21   2.09/4    3.26/9    1.30/16   0.30/1* 
  7 Stránský Jirí               38.09  1.24/8    5.25/10  10.02/8   12.25/8   15.41/8   19.39/7   30.24/9   33.42/7   36.35/7   37.38/7   38.09/7  
    SKOB Kralupy nad Vltav             1.24/8    4.01/10   4.37/10   2.23/8    3.16/8    3.58/7   10.45/19   3.18/11   2.53/3    1.03/10   0.31/4  
  8 Betlach Martin              38.54  1.27/10   5.17/9    9.43/7   12.44/9   18.21/9   22.39/9   27.59/7   34.00/8   37.10/8   38.15/8   38.54/8  
    SK Kotlářka Praha                  1.27/10   3.50/9    4.26/7    3.01/11   5.37/18   4.18/9    5.20/5    6.01/18   3.10/6    1.05/13   0.39/19 
  9 Lohr Martin                 42.44  1.30/12   9.42/21  14.17/18  17.14/17  20.55/12  27.16/11  34.59/10  38.11/11  41.13/10  42.14/10  42.44/9  
    AC Sparta Praha                    1.30/12   8.12/21   4.35/8    2.57/10   3.41/9    6.21/14   7.43/14   3.12/9    3.02/4    1.01/7    0.30/1* 
 10 Valenta David               42.45  1.25/9    5.05/7    9.14/6   11.35/6   14.44/6   20.40/8   27.56/6   37.54/10  41.06/9   42.07/9   42.45/10 
    SK Praga                           1.25/9    3.40/7    4.09/6    2.21/7    3.09/7    5.56/13   7.16/10   9.58/20   3.12/8    1.01/7    0.38/16 
 11 Votava Štěpán               43.24  2.07/18   6.42/15  11.23/12  14.28/10  23.43/17  28.31/13  35.01/11  37.36/9   41.19/11  42.54/11  43.24/11 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.07/18   4.35/13   4.41/12   3.05/12   9.15/20   4.48/10   6.30/8    2.35/7    3.43/10   1.35/20   0.30/1* 
 12 Purkyt Ondřej               45.28  1.41/14   6.15/12  11.51/14  15.15/11  19.29/10  24.53/10  35.34/13  39.13/12  43.52/12  44.56/12  45.28/12 
    KOB TRETRA Praha                   1.41/14   4.34/12   5.36/16   3.24/15   4.14/12   5.24/11  10.41/18   3.39/12   4.39/18   1.04/11   0.32/8  
 13 Krejzla Jakub               45.48  1.54/17   7.21/17  12.01/15  15.55/14  22.19/15  28.59/15  37.25/15  40.33/13  44.17/13  45.15/13  45.48/13 
    KOB TRETRA Praha                   1.54/17   5.27/17   4.40/11   3.54/17   6.24/19   6.40/15   8.26/15   3.08/8    3.44/11   0.58/5    0.33/10 
 14 Čechmánek Radek             47.02  1.09/1*   4.48/4   18.04/20  20.48/20  25.37/19  29.52/16  35.26/12  41.09/14  45.02/14  46.29/14  47.02/14 
    SK OK 24 Praha                     1.09/1*   3.39/5   13.16/21   2.44/9    4.49/15   4.15/8    5.34/6    5.43/16   3.53/14   1.27/15   0.33/10 
 15 Pichal Miroslav             47.54  1.38/13   6.20/13  11.02/10  16.42/15  21.30/13  28.58/14  35.56/14  42.36/17  45.47/15  47.17/15  47.54/15 
    USK Praha                          1.38/13   4.42/15   4.42/13   5.40/20   4.48/14   7.28/18   6.58/9    6.40/19   3.11/7    1.30/16   0.37/14 
 16 Roček Daniel                49.30  2.15/19   7.09/16  11.45/13  15.15/11  20.08/11  32.42/19  39.59/18  42.19/15  47.43/17  48.52/16  49.30/16 
    SK Praga                           2.15/19   4.54/16   4.36/9    3.30/16   4.53/16  12.34/21   7.17/11   2.20/6    5.24/20   1.09/14   0.38/16 
 17 Šedivý Ondřej               49.35  2.22/20   8.12/18  13.37/17  17.00/16  21.34/14  28.24/12  37.45/16  42.32/16  46.51/16  48.56/17  49.35/17 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.22/20   5.50/18   5.25/15   3.23/14   4.34/13   6.50/16   9.21/17   4.47/14   4.19/15   2.05/21   0.39/19 
 18 Hájek Adam                  53.45  1.21/6    5.35/11  11.16/11  19.22/18  23.13/16  33.24/20  45.22/21  48.35/20  52.22/18  53.14/18  53.45/18 
    SK Zbraslav                        1.21/6    4.14/11   5.41/17   8.06/21   3.51/10  10.11/20  11.58/20   3.13/10   3.47/12   0.52/1*   0.31/4  
 19 Červenka Jakub              54.10  1.46/15   6.21/14  12.05/16  15.15/11  25.46/20  31.10/17  38.44/17  48.51/21  52.40/19  53.35/19  54.10/19 
    KOB TRETRA Praha                   1.46/15   4.35/13   5.44/18   3.10/13  10.31/21   5.24/11   7.34/13  10.07/21   3.49/13   0.55/2    0.35/12 
 20 Nosek Vojtěch               55.00  3.11/21   9.15/20  15.24/19  20.04/19  25.13/18  32.38/18  41.53/19  46.27/18  52.42/20  54.16/20  55.00/20 
    SKOB Roudnice nad Labe             3.11/21   6.04/19   6.09/19   4.40/18   5.09/17   7.25/17   9.15/16   4.34/13   6.15/21   1.34/19   0.44/21 
 21 Sekava Josef                55.01  1.51/16   8.58/19  18.53/21  23.57/21  28.00/21  35.32/21  42.56/20  48.13/19  52.51/21  54.23/21  55.01/21 
    SK Kotlářka Praha                  1.51/16   7.07/20   9.55/20   5.04/19   4.03/11   7.32/19   7.24/12   5.17/15   4.38/17   1.32/18   0.38/16 
    Šimon Jan               DISK       6.44/    11.19/    16.03/    19.57/    26.25/    33.10/    41.28/         /    59.40/    61.42/    62.21/   
    TJ Sparta Doly Kladno              6.44/     4.35/     4.44/     3.54/     6.28/     6.45/     8.18/         /         /     2.02/     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         4.7km    0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-91      2-93      3-131     4-104     5-128     6-92      7-114     8-78      9-94     10-133    11-100   
  1 Pavlů Ondřej                31.44  0.55/1*   3.31/1*   6.58/1*   8.48/1*  11.20/1*  14.09/1*  21.22/1*  25.11/2   27.20/2   29.11/1*  31.14/1*  31.44/1* 
    SK Praga                           0.55/1*   2.36/1*   3.27/1*   1.50/1*   2.32/2    2.49/1*   7.13/2    3.49/7    2.09/2    1.51/1*   2.03/1*   0.30/5  
  2 Lejsek Tadeáš               32.19  1.13/6    4.14/2    7.43/2    9.37/2   12.04/2   15.07/2   21.49/2   24.57/1*  27.16/1*  29.29/2   31.52/2   32.19/2  
    SK Praga                           1.13/6    3.01/2    3.29/2    1.54/2    2.27/1*   3.03/2    6.42/1*   3.08/1*   2.19/3    2.13/2    2.23/3    0.27/2  
  3 Červinka Jan                36.07  1.28/10   5.14/7    9.10/7   11.20/6   14.36/6   18.10/6   25.44/5   28.54/3   31.13/3   33.27/3   35.35/3   36.07/3  
    SK Praga                           1.28/10   3.46/7    3.56/5    2.10/4    3.16/8    3.34/6    7.34/4    3.10/2    2.19/3    2.14/4    2.08/2    0.32/7  
  4 Modrý Marek                 36.40  1.14/7    4.34/4    8.20/3   10.42/4   13.57/5   17.15/3   25.33/4   29.00/4   31.25/4   33.38/4   36.04/4   36.40/4  
    AC Sparta Praha                    1.14/7    3.20/3    3.46/3    2.22/8    3.15/7    3.18/4    8.18/6    3.27/4    2.25/6    2.13/2    2.26/4    0.36/13 
  5 Hodek Michal                38.25  1.11/5    4.36/5    8.30/5   10.46/5   13.51/4   17.25/5   25.24/3   29.47/6   32.08/6   35.20/5   37.53/5   38.25/5  
    KOB TRETRA Praha                   1.11/5    3.25/4    3.54/4    2.16/7    3.05/4    3.34/6    7.59/5    4.23/9    2.21/5    3.12/9    2.33/7    0.32/7  
  6 Šimon Jakub                 39.24  1.01/2    4.28/3    8.25/4   10.21/3   13.27/3   17.17/4   25.56/6   29.26/5   32.06/5   35.39/6   38.49/6   39.24/6  
    TJ Loko Beroun                     1.01/2    3.27/5    3.57/6    1.56/3    3.06/6    3.50/9    8.39/8    3.30/5    2.40/8    3.33/10   3.10/10   0.35/11 
  7 Neumann Tomáš               41.25  1.05/4    4.47/6    9.00/6   11.35/7   15.25/7   20.36/7   29.04/7   33.32/8   36.08/7   38.23/7   40.50/7   41.25/7  
    VSK Přírodní vědy UK P             1.05/4    3.42/6    4.13/7    2.35/10   3.50/9    5.11/13   8.28/7    4.28/11   2.36/7    2.15/5    2.27/5    0.35/11 
  8 Kriško Miroslav             42.18  1.02/3    5.20/8    9.41/8   12.04/8   17.51/9   21.22/8   30.09/8   33.21/7   36.45/8   39.22/8   41.53/8   42.18/8  
    TJ Sparta Doly Kladno              1.02/3    4.18/10   4.21/8    2.23/9    5.47/13   3.31/5    8.47/9    3.12/3    3.24/12   2.37/6    2.31/6    0.25/1* 
  9 Štemberk Adam               44.30  1.26/9   10.02/13  16.12/13  18.25/13  21.12/13  24.20/12  31.40/10  35.24/9   37.27/9   41.26/9   43.59/9   44.30/9  
    TJ Loko Beroun                     1.26/9    8.36/13   6.10/12   2.13/5    2.47/3    3.08/3    7.20/3    3.44/6    2.03/1*   3.59/11   2.33/7    0.31/6  
 10 Černý Martin                47.17  1.36/12   7.15/12  12.06/11  14.58/11  18.03/10  21.50/9   31.20/9   36.26/11  39.36/11  43.44/10  46.45/10  47.17/10 
    KOB TRETRA Praha                   1.36/12   5.39/12   4.51/10   2.52/11   3.05/4    3.47/8    9.30/11   5.06/12   3.10/10   4.08/12   3.01/9    0.32/7  
 11 Bitter Aleš                 49.59  1.32/11   5.26/10   9.50/9   13.28/9   17.47/8   22.39/10  33.19/12  39.18/12  43.01/12  46.00/11  49.31/11  49.59/11 
    TJ Tatran Kostelec nad             1.32/11   3.54/8    4.24/9    3.38/13   4.19/11   4.52/11  10.40/12   5.59/13   3.43/13   2.59/7    3.31/13   0.28/4  
 12 Tuček Martin                52.31  1.53/13   6.15/11  12.59/12  15.14/12  19.27/11  23.34/11  32.22/11  36.16/10  39.12/10  48.47/12  52.04/12  52.31/12 
    TJ Loko Beroun                     1.53/13   4.22/11   6.44/13   2.15/6    4.13/10   4.07/10   8.48/10   3.54/8    2.56/9    9.35/13   3.17/11   0.27/2  
 13 Vaněk Jan                   55.03  1.19/8    5.23/9   11.02/10  14.23/10  19.29/12  24.34/13  40.10/13  44.34/13  47.53/13  51.00/13  54.30/13  55.03/13 
    KOB TRETRA Praha                   1.19/8    4.04/9    5.39/11   3.21/12   5.06/12   5.05/12  15.36/13   4.24/10   3.19/11   3.07/8    3.30/12   0.33/10 
    Mudra Martin            DISK      -3.21/     1.14/     6.52/     9.34/    12.51/    19.03/    30.15/    33.56/    36.57/    40.36/    45.24/    45.57/   
    TJ Sokol Hostivice                     /     4.35/     5.38/     2.42/     3.17/     6.12/    11.12/     3.41/     3.01/     3.39/     4.48/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         5.9km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-137     2-127     3-93      4-76      5-120     6-109     7-129     8-128     9-132    10-118    11-114    12-115    13-74     14-100   
  1 Kohl Ondrej                 47.43  1.44/6    5.29/5    6.52/4   10.30/4   17.33/5   19.52/3   23.40/3   28.37/3   32.54/3   38.01/3   41.54/1*  44.07/1*  46.12/1*  47.14/1*  47.43/1* 
    SKOB Kralupy nad Vltav             1.44/6    3.45/7    1.23/1*   3.38/5    7.03/9    2.19/4    3.48/1*   4.57/1*   4.17/3    5.07/1*   3.53/1*   2.13/2    2.05/1*   1.02/4    0.29/7  
  2 Buchalcev Jan               48.48  1.37/5    4.46/2    6.41/3   10.09/2   14.56/1*  16.55/1*  21.09/1*  27.00/1*  30.39/1*  36.23/1*  42.34/2   44.26/2   47.16/2   48.16/2   48.48/2  
    SK Kotlářka Praha                  1.37/5    3.09/2    1.55/6    3.28/2    4.47/1*   1.59/2    4.14/8    5.51/7    3.39/1*   5.44/5    6.11/11   1.52/1*   2.50/9    1.00/3    0.32/10 
  3 Sysel Ctibor                49.25  1.30/1*   4.56/3    6.32/2   10.03/1*  15.56/2   18.06/2   22.05/2   27.25/2   32.08/2   37.54/2   42.41/3   45.25/3   47.55/3   48.54/3   49.25/3  
    SK Praga                           1.30/1*   3.26/4    1.36/3    3.31/3    5.53/4    2.10/3    3.59/4    5.20/3    4.43/6    5.46/6    4.47/3    2.44/7    2.30/6    0.59/2    0.31/9  
  4 Vinš Jaroslav               53.17  1.46/7    5.29/5    7.51/7   11.25/5   17.26/4   22.30/7   26.40/7   32.09/6   36.40/6   42.19/5   46.56/4   49.17/4   51.44/4   52.51/4   53.17/4  
    TJ Sparta Doly Kladno              1.46/7    3.43/5    2.22/10   3.34/4    6.01/6    5.04/15   4.10/7    5.29/5    4.31/5    5.39/3    4.37/2    2.21/4    2.27/5    1.07/5    0.26/2  
  5 Jůzek Martin                54.01  1.32/3    6.39/10   8.18/9   12.43/8   18.23/7   21.05/5   24.59/4   30.56/4   36.01/5   41.33/4   47.09/5   49.52/5   52.17/5   53.33/5   54.01/5  
    SK Kotlářka Praha                  1.32/3    5.07/12   1.39/4    4.25/9    5.40/2    2.42/6    3.54/2    5.57/8    5.05/10   5.32/2    5.36/9    2.43/6    2.25/3    1.16/11   0.28/4  
  6 Zajíc Vítězslav             55.09  1.36/4    4.29/1*   6.30/1*  10.23/3   17.19/3   20.36/4   25.23/5   32.31/7   36.47/7   42.59/6   48.11/6   50.58/6   53.22/6   54.37/6   55.09/6  
    KOB TRETRA Praha                   1.36/4    2.53/1*   2.01/7    3.53/7    6.56/8    3.17/9    4.47/10   7.08/10   4.16/2    6.12/9    5.12/7    2.47/8    2.24/2    1.15/10   0.32/10 
  7 Axmann Šimon                56.00  1.55/10   5.19/4    7.10/5   11.52/6   22.20/9   24.57/9   28.57/9   34.23/8   38.53/8   44.36/8   49.23/8   51.59/8   54.24/7   55.32/7   56.00/7  
    SK Kotlářka Praha                  1.55/10   3.24/3    1.51/5    4.42/10  10.28/14   2.37/5    4.00/5    5.26/4    4.30/4    5.43/4    4.47/3    2.36/5    2.25/3    1.08/7    0.28/4  
  8 Purkyt Jan                  56.45  2.43/16   6.34/9    8.03/8   12.12/7   17.52/6   21.29/6   25.45/6   31.03/5   35.53/4   43.49/7   49.00/7   51.48/7   55.10/8   56.17/8   56.45/8  
    KOB TRETRA Praha                   2.43/16   3.51/8    1.29/2    4.09/8    5.40/2    3.37/11   4.16/9    5.18/2    4.50/7    7.56/11   5.11/6    2.48/9    3.22/13   1.07/5    0.28/4  
  9 Duda Radim                  60.45  1.53/9    5.37/7    7.48/6   13.28/9   20.37/8   24.00/8   28.01/8   36.02/10  41.01/9   47.08/9   53.00/9   55.49/9   58.33/9   60.10/9   60.45/9  
    SK Kotlářka Praha                  1.53/9    3.44/6    2.11/9    5.40/14   7.09/10   3.23/10   4.01/6    8.01/11   4.59/8    6.07/7    5.52/10   2.49/10   2.44/7    1.37/14   0.35/14 
 10 Havlíček Tomáš              61.21  2.07/12  10.07/15  12.54/14  16.45/13  23.12/10  26.13/10  30.11/10  35.54/9   42.04/10  48.59/10  54.17/10  56.34/10  59.37/10  60.48/10  61.21/10 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.07/12   8.00/15   2.47/12   3.51/6    6.27/7    3.01/7    3.58/3    5.43/6    6.10/12   6.55/10   5.18/8    2.17/3    3.03/10   1.11/8    0.33/12 
 11 Hejtmánek Martin            72.03  1.30/1*   6.23/8    9.25/10  15.00/10  24.17/11  27.54/11  33.29/11  42.32/11  47.35/11  53.44/11  61.15/11  65.47/11  69.33/11  71.25/11  72.03/11 
    KOB TRETRA Praha                   1.30/1*   4.53/10   3.02/15   5.35/13   9.17/11   3.37/11   5.35/13   9.03/14   5.03/9    6.09/8    7.31/14   4.32/13   3.46/14   1.52/15   0.38/15 
 12 Roupec Ondřej               83.15  2.06/11   9.52/14  13.28/15  18.48/15  28.09/13  32.39/13  38.28/12  47.24/12  55.00/12  63.46/12  71.22/12  77.24/12  80.13/12  82.51/12  83.15/12 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.06/11   7.46/14   3.36/16   5.20/11   9.21/12   4.30/14   5.49/14   8.56/13   7.36/15   8.46/12   7.36/15   6.02/15   2.49/8    2.38/16   0.24/1* 
 13 Dolinár Jan                 83.18  1.52/8   24.40/16  26.43/16  30.07/16  36.03/16  37.59/15  43.22/14  54.12/15  60.41/15  69.58/15  74.58/13  78.54/14  82.03/13  82.51/12  83.18/13 
    SKOB Roudnice nad Labe             1.52/8   22.48/16   2.03/8    3.24/1*   5.56/5    1.56/1*   5.23/12  10.50/16   6.29/14   9.17/13   5.00/5    3.56/12   3.09/12   0.48/1*   0.27/3  
 14 Fanta Václav                85.17  2.20/14   7.41/13  10.15/13  17.34/14  28.00/12  31.59/12  41.48/13  50.40/14  56.58/14  68.23/14  75.28/14  80.16/15  83.22/14  84.44/14  85.17/14 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.20/14   5.21/13   2.34/11   7.19/16  10.26/13   3.59/13   9.49/15   8.52/12   6.18/13  11.25/15   7.05/12   4.48/14   3.06/11   1.22/12   0.33/12 
 15 Cikhardt Jakub              86.55  2.11/13   7.06/12  10.01/11  15.25/11  35.35/15  38.38/16  43.34/15  50.33/13  56.23/13  68.10/13  75.33/15  78.35/13  85.14/15  86.25/15  86.55/15 
    KOB TRETRA Praha                   2.11/13   4.55/11   2.55/13   5.24/12  20.10/16   3.03/8    4.56/11   6.59/9    5.50/11  11.47/16   7.23/13   3.02/11   6.39/16   1.11/8    0.30/8  
 16 Cabrnoch Jan                98.44  2.30/15   7.00/11  10.01/11  16.33/12  28.14/14  35.22/14  45.27/16  56.11/16  63.57/16  74.03/16  84.04/16  90.51/16  96.37/16  98.05/16  98.44/16 
    TJ Sparta Doly Kladno              2.30/15   4.30/9    3.01/14   6.32/15  11.41/15   7.08/16  10.05/16  10.44/15   7.46/16  10.06/14  10.01/16   6.47/16   5.46/15   1.28/13   0.39/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         6.5km    0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-125     2-97      3-103     4-139     5-113     6-121     7-108     8-130     9-110    10-129    11-76     12-132    13-118    14-117    15-135    16-138   
                                      17-100   
  1 Knotek Kamil ml.            69.09  2.28/3    5.56/3    8.29/2   12.31/2   18.17/2   22.57/2   28.03/2   33.56/2   37.02/2   40.58/1*  43.31/2   52.30/1*  58.44/2   62.12/2   64.03/1*  67.31/1* 
    SKP OLYMP Praha                    2.28/3    3.28/3    2.33/2    4.02/2    5.46/3    4.40/3    5.06/2    5.53/1*   3.06/1*   3.56/2    2.33/2    8.59/1*   6.14/2    3.28/1*   1.51/1*   3.28/2  
                                      68.35/1*  69.09/1* 
                                       1.04/2    0.34/3  
  2 Knotek Jan                  72.26  1.27/1*   4.37/1*   6.55/1*  10.52/1*  13.22/1*  18.01/1*  23.06/1*  30.45/1*  34.00/1*  41.13/2   43.23/1*  52.58/2   58.36/1*  62.11/1*  65.03/2   70.07/2  
    SKP OLYMP Praha                    1.27/1*   3.10/2    2.18/1*   3.57/1*   2.30/1*   4.39/2    5.05/1*   7.39/2    3.15/2    7.13/3    2.10/1*   9.35/2    5.38/1*   3.35/2    2.52/2    5.04/3  
                                      72.02/2   72.26/2  
                                       1.55/3    0.24/1* 
  3 Tůma Pavel                 103.43  2.12/2    5.06/2    8.36/3   25.49/3   30.13/3   34.00/3   39.31/3   51.38/3   60.16/3   64.01/3   67.01/3   81.53/3   91.56/3   95.53/3   99.13/3  102.16/3  
    TJ Loko Beroun                     2.12/2    2.54/1*   3.30/3   17.13/3    4.24/2    3.47/1*   5.31/3   12.07/3    8.38/3    3.45/1*   3.00/3   14.52/3   10.03/3    3.57/3    3.20/3    3.03/1* 
                                     103.16/3  103.43/3  
                                       1.00/1*   0.27/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        5.9km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-137     2-127     3-93      4-76      5-120     6-109     7-129     8-128     9-132    10-118    11-114    12-115    13-74     14-100   
  1 Wdówka Jan                  46.22  1.31/1*   4.41/1*   6.18/1*   9.53/1*  15.42/1*  17.46/1*  21.53/1*  27.11/1*  30.52/1*  35.44/1*  39.54/1*  42.02/1*  44.44/1*  45.46/1*  46.22/1* 
    SK Kamenice                        1.31/1*   3.10/1*   1.37/1*   3.35/1*   5.49/1*   2.04/1*   4.07/1*   5.18/2    3.41/1*   4.52/1*   4.10/1*   2.08/1*   2.42/4    1.02/1*   0.36/2  
  2 Cincibus Pavel              54.42  1.41/2    6.48/3    8.40/3   12.21/3   18.13/2   21.08/2   26.11/2   31.25/2   36.25/2   42.40/2   47.55/2   50.34/2   52.57/2   54.07/2   54.42/2  
    VŠTJ Stavební fakulta              1.41/2    5.07/3    1.52/2    3.41/2    5.52/2    2.55/3    5.03/3    5.14/1*   5.00/4    6.15/4    5.15/3    2.39/3    2.23/1*   1.10/2    0.35/1* 
  3 Tkadlec Josef               59.59  2.28/7    9.44/8   11.56/8   16.19/7   22.31/4   25.26/4   31.13/4   36.54/4   41.46/4   47.48/4   52.56/4   55.30/3   57.53/3   59.23/3   59.59/3  
    VŠTJ Stavební fakulta              2.28/7    7.16/8    2.12/4    4.23/4    6.12/3    2.55/3    5.47/7    5.41/3    4.52/2    6.02/3    5.08/2    2.34/2    2.23/1*   1.30/7    0.36/2  
  4 Popjuk Viktor               61.25  2.08/4    5.31/2    7.34/2   12.17/2   19.24/3   21.47/3   27.23/3   34.09/3   39.01/3   46.10/3   52.48/3   56.06/4   59.26/4   60.46/4   61.25/4  
    SKP OLYMP Praha                    2.08/4    3.23/2    2.03/3    4.43/6    7.07/4    2.23/2    5.36/6    6.46/6    4.52/2    7.09/7    6.38/7    3.18/7    3.20/6    1.20/5    0.39/6  
  5 Čabla Adam                  66.00  1.48/3    7.52/4   10.15/4   14.25/4   22.34/5   29.13/7   34.17/6   40.51/5   46.08/5   52.06/5   57.56/5   61.11/5   63.51/5   65.23/5   66.00/5  
    SKOB Slaný                         1.48/3    6.04/6    2.23/5    4.10/3    8.09/7    6.39/8    5.04/4    6.34/4    5.17/5    5.58/2    5.50/4    3.15/6    2.40/3    1.32/8    0.37/5  
  6 Šváb Jan                    70.35  2.39/8    8.35/7   11.38/6   16.01/6   24.42/8   27.51/5   34.18/7   40.56/6   46.36/6   53.33/6   62.11/6   65.19/6   68.38/6   69.55/6   70.35/6  
    VŠTJ Stavební fakulta              2.39/8    5.56/4    3.03/7    4.23/4    8.41/8    3.09/5    6.27/8    6.38/5    5.40/6    6.57/5    8.38/8    3.08/5    3.19/5    1.17/4    0.40/7  
  7 Burdík Jan                  77.08  2.09/5    8.13/6   11.42/7   17.05/8   24.32/7   30.53/8   35.14/8   43.33/7   50.00/7   57.02/7   63.29/7   67.14/7   74.37/7   76.01/7   77.08/7  
    SKOB Slaný                         2.09/5    6.04/6    3.29/8    5.23/8    7.27/5    6.21/7    4.21/2    8.19/7    6.27/7    7.02/6    6.27/6    3.45/8    7.23/8    1.24/6    1.07/8  
  8 Opršal Alan                 77.29  2.15/6    8.12/5   11.01/5   15.50/5   23.29/6   28.07/6   33.11/5   45.41/8   52.59/8   61.35/8   67.48/8   70.46/8   75.38/8   76.53/8   77.29/8  
    Neregistrovaní                     2.15/6    5.57/5    2.49/6    4.49/7    7.39/6    4.38/6    5.04/4   12.30/8    7.18/8    8.36/8    6.13/5    2.58/4    4.52/7    1.15/3    0.36/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        8.2km    0m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-102     3-103     4-104     5-105     6-106     7-107     8-108     9-109    10-110    11-111    12-76     13-112    14-113    15-117    16-116   
                                      17-118    18-100   
  1 Vodrážka Ondřej             54.01  1.25/11   4.10/4    5.51/5    7.39/4   11.08/4   16.08/3   20.30/3   24.54/3   27.14/1*  29.39/1*  30.41/1*  32.59/1*  38.17/1*  40.29/1*  47.29/1*  48.28/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                1.25/11   2.45/2    1.41/9    1.48/3    3.29/15   5.00/2    4.22/5    4.24/1*   2.20/7    2.25/2    1.02/2    2.18/3    5.18/1*   2.12/1*   7.00/1*   0.59/13 
                                      51.24/1*  53.32/1*  54.01/1* 
                                       2.56/9    2.08/5    0.29/4  
  2 Pokorný Ondřej              57.28  1.19/6    4.17/6    6.02/7    7.54/7   11.15/5   17.13/6   21.33/5   26.08/5   28.29/5   31.03/4   32.19/4   35.01/4   40.30/4   42.47/4   50.24/3   51.18/3  
    SK Praga                           1.19/6    2.58/5    1.45/14   1.52/8    3.21/10   5.58/10   4.20/4    4.35/6    2.21/8    2.34/6    1.16/7    2.42/15   5.29/3    2.17/3    7.37/4    0.54/3  
                                      54.52/3   56.59/2   57.28/2  
                                       3.34/19   2.07/4    0.29/4  
  3 Fibír Tomáš                 57.30  1.08/3    4.35/10   6.10/9    7.53/6   10.50/3   16.08/3   20.21/2   24.49/2   27.58/2   30.29/2   31.55/3   34.29/3   39.49/3   42.15/3   50.10/2   51.07/2  
    VŠTJ Stavební fakulta              1.08/3    3.27/22   1.35/5    1.43/1*   2.57/4    5.18/4    4.13/3    4.28/2    3.09/23   2.31/4    1.26/17   2.34/8    5.20/2    2.26/6    7.55/6    0.57/7  
                                      54.55/4   57.01/3   57.30/3  
                                       3.48/21   2.06/3    0.29/4  
  4 Kovář Miroslav              58.49  1.20/7    4.09/3    5.42/3    7.32/1*  11.16/6   15.48/1*  19.40/1*  24.17/1*  28.06/3   30.41/3   31.37/2   33.52/2   39.29/2   42.00/2   50.45/4   51.37/4  
    AC Sparta Praha                    1.20/7    2.49/3    1.33/3    1.50/4    3.44/17   4.32/1*   3.52/1*   4.37/7    3.49/37   2.35/7    0.56/1*   2.15/1*   5.37/5    2.31/10   8.45/17   0.52/1* 
                                      54.28/2   57.54/4   58.49/4  
                                       2.51/7    3.26/39   0.55/44 
  5 Žemlík Pavel                59.10  1.35/17   4.59/15   6.39/12   8.24/10  12.08/10  17.10/5   21.52/6   28.52/10  31.06/10  33.54/10  35.09/10  37.26/10  43.33/10  45.48/10  53.01/6   53.58/6  
    SKOB Zlín                          1.35/17   3.24/18   1.40/8    1.45/2    3.44/17   5.02/3    4.42/9    7.00/37   2.14/3    2.48/13   1.15/5    2.17/2    6.07/12   2.15/2    7.13/2    0.57/7  
                                      56.41/6   58.39/5   59.10/5  
                                       2.43/5    1.58/1*   0.31/11 
  6 Gajda Jan                   59.13  1.22/10   4.26/8    6.07/8    7.58/8   12.13/11  18.35/11  22.43/8   27.16/7   29.25/7   32.30/8   33.56/8   36.30/7   42.29/6   44.58/6   52.54/5   53.47/5  
    USK Praha                          1.22/10   3.04/8    1.41/9    1.51/5    4.15/29   6.22/12   4.08/2    4.33/4    2.09/1*   3.05/16   1.26/17   2.34/8    5.59/10   2.29/8    7.56/7    0.53/2  
                                      56.24/5   58.42/6   59.13/6  
                                       2.37/3    2.18/8    0.31/11 
  7 Procházka Tomáš             59.42  1.12/5    3.53/1*   5.36/2    7.35/2   11.41/7   17.32/7   22.50/9   28.01/8   30.16/8   32.27/7   33.42/7   36.14/6   42.33/8   44.54/5   53.19/7   54.13/7  
    SK Kotlářka Praha                  1.12/5    2.41/1*   1.43/11   1.59/11   4.06/27   5.51/8    5.18/21   5.11/13   2.15/4    2.11/1*   1.15/5    2.32/7    6.19/14   2.21/4    8.25/11   0.54/3  
                                      56.50/7   59.11/7   59.42/7  
                                       2.37/3    2.21/12   0.31/11 
  8 Musil Pavel                 60.31  1.07/2    4.12/5    5.49/4    7.47/5   10.41/1*  16.03/2   21.14/4   25.59/4   28.26/4   31.12/5   32.37/5   35.33/5   42.27/5   45.15/7   54.17/11  55.19/11 
    Sportcentrum Jičín                 1.07/2    3.05/9    1.37/6    1.58/10   2.54/3    5.22/5    5.11/18   4.45/9    2.27/9    2.46/11   1.25/15   2.56/18   6.54/25   2.48/18   9.02/22   1.02/21 
                                      57.47/9   60.06/8   60.31/8  
                                       2.28/2    2.19/11   0.25/2  
  9 Čech Jan                    61.11  1.32/15   4.43/13   6.34/11   8.25/11  11.46/8   18.32/9   23.25/10  28.03/9   30.20/9   33.44/9   34.58/9   37.21/9   43.18/9   45.47/9   54.02/9   55.03/10 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.32/15   3.11/11   1.51/17   1.51/5    3.21/10   6.46/16   4.53/14   4.38/8    2.17/5    3.24/26   1.14/4    2.23/4    5.57/9    2.29/8    8.15/9    1.01/19 
                                      57.29/8   60.40/9   61.11/9  
                                       2.26/1*   3.11/37   0.31/11 
 10 Janovský Tomáš              61.16  1.21/8    4.21/7    5.58/6    8.05/9   10.44/2   17.58/8   22.26/7   27.00/6   29.11/6   31.51/6   33.17/6   36.44/8   42.32/7   45.36/8   53.21/8   54.22/8  
    SK Praga                           1.21/8    3.00/6    1.37/6    2.07/18   2.39/1*   7.14/24   4.28/6    4.34/5    2.11/2    2.40/10   1.26/17   3.27/31   5.48/7    3.04/25   7.45/5    1.01/19 
                                      58.27/10  60.44/10  61.16/10 
                                       4.05/27   2.17/7    0.32/21 
 11 Tesař Pavel                 62.11  1.25/11   5.54/33   7.21/19   9.16/15  13.15/15  19.45/17  24.24/13  29.15/12  31.45/12  34.22/11  35.46/12  38.09/11  43.47/11  46.36/12  54.04/10  55.00/9  
    SK Praga                           1.25/11   4.29/40   1.27/2    1.55/9    3.59/23   6.30/15   4.39/7    4.51/10   2.30/10   2.37/9    1.24/13   2.23/4    5.38/6    2.49/19   7.28/3    0.56/6  
                                      59.42/11  61.42/11  62.11/11 
                                       4.42/33   2.00/2    0.29/4  
 12 Procházka Jan               63.43  1.05/1*   4.27/9    7.17/18   9.08/14  13.42/20  19.37/15  24.28/14  29.00/11  31.17/11  34.28/12  35.35/11  38.19/12  43.52/12  46.23/11  55.53/12  56.55/12 
    SK Kotlářka Praha                  1.05/1*   3.22/17   2.50/37   1.51/5    4.34/31   5.55/9    4.51/12   4.32/3    2.17/5    3.11/18   1.07/3    2.44/16   5.33/4    2.31/10   9.30/26   1.02/21 
                                      60.33/12  63.14/12  63.43/12 
                                       3.38/20   2.41/23   0.29/4  
 13 Hanák Jan                   63.44  1.28/13   4.38/12   6.43/13   8.52/13  12.01/9   19.08/13  24.20/12  29.47/15  32.33/13  35.26/13  36.46/13  39.20/13  45.42/13  48.10/13  56.50/13  57.50/13 
    SKOB Slaný                         1.28/13   3.10/10   2.05/24   2.09/21   3.09/8    7.07/21   5.12/19   5.27/23   2.46/16   2.53/15   1.20/11   2.34/8    6.22/16   2.28/7    8.40/15   1.00/18 
                                      60.51/13  63.14/12  63.44/13 
                                       3.01/10   2.23/13   0.30/9  
 14 Kožina Petr                 65.31  1.44/28   5.23/23   7.13/16   9.16/15  13.20/16  19.42/16  24.34/15  29.42/14  33.43/15  36.11/15  37.29/15  40.05/15  46.31/15  49.02/14  57.57/14  58.59/14 
    SK Praga                           1.44/28   3.39/29   1.50/15   2.03/12   4.04/26   6.22/12   4.52/13   5.08/12   4.01/38   2.28/3    1.18/10   2.36/11   6.26/17   2.31/10   8.55/21   1.02/21 
                                      62.30/14  64.55/14  65.31/14 
                                       3.31/18   2.25/14   0.36/34 
 15 Drábek Jan                  65.46  1.38/22   6.37/40   8.46/36  10.50/32  14.34/28  21.31/22  26.14/18  31.18/18  33.57/17  37.10/17  38.44/17  41.53/17  47.52/16  50.38/16  58.40/15  59.39/15 
    SK Meteor Kačerov Prah             1.38/22   4.59/41   2.09/27   2.04/14   3.44/17   6.57/17   4.43/10   5.04/11   2.39/12   3.13/19   1.34/22   3.09/24   5.59/10   2.46/17   8.02/8    0.59/13 
                                      62.46/15  65.15/15  65.46/15 
                                       3.07/13   2.29/15   0.31/11 
 16 Makovský Jakub              67.26  1.10/4    4.04/2    5.30/1*   7.36/3   12.45/12  18.32/9   24.35/16  29.49/16  33.01/14  35.48/14  37.05/14  39.46/14  45.58/14  50.15/15  59.32/16  60.31/16 
    KOB TRETRA Praha                   1.10/4    2.54/4    1.26/1*   2.06/16   5.09/35   5.47/6    6.03/28   5.14/15   3.12/26   2.47/12   1.17/8    2.41/14   6.12/13   4.17/40   9.17/24   0.59/13 
                                      64.43/16  66.56/16  67.26/16 
                                       4.12/29   2.13/6    0.30/9  
 17 Urbanec Vít                 68.15  2.22/39   5.43/29   7.33/21   9.36/20  14.35/29  22.27/25  27.35/24  33.01/23  35.32/21  38.46/21  40.03/21  43.10/21  49.38/21  52.13/18  60.29/17  61.35/17 
    Přátelé evropských vrc             2.22/39   3.21/16   1.50/15   2.03/12   4.59/34   7.52/30   5.08/16   5.26/19   2.31/11   3.14/20   1.17/8    3.07/23   6.28/18   2.35/13   8.16/10   1.06/31 
                                      65.24/18  67.42/17  68.15/17 
                                       3.49/22   2.18/8    0.33/24 
 18 Vinš Pavel                  68.30  2.44/42   6.01/34   7.45/25   9.59/24  13.57/23  22.40/26  28.00/25  33.11/24  36.02/23  39.18/22  40.48/22  43.25/22  50.10/22  52.54/20  61.28/19  62.27/19 
    SK Praga                           2.44/42   3.17/14   1.44/12   2.14/24   3.58/22   8.43/34   5.20/22   5.11/13   2.51/20   3.16/21   1.30/21   2.37/12   6.45/22   2.44/16   8.34/12   0.59/13 
                                      65.18/17  67.53/18  68.30/18 
                                       2.51/7    2.35/20   0.37/39 
 19 Cernin Zbynek               68.45  1.39/24   5.04/16   8.38/34  10.46/29  14.10/24  21.23/21  26.37/21  32.05/20  34.48/19  38.09/19  39.51/20  42.55/19  49.27/20  52.24/19  61.09/18  62.13/18 
    USK Praha                          1.39/24   3.25/19   3.34/40   2.08/19   3.24/12   7.13/23   5.14/20   5.28/24   2.43/13   3.21/25   1.42/28   3.04/21   6.32/19   2.57/23   8.45/17   1.04/28 
                                      65.33/19  68.10/19  68.45/19 
                                       3.20/15   2.37/21   0.35/32 
 20 Žáček Martin                69.53  1.39/24   6.48/43   8.46/36  11.04/35  14.10/24  22.46/27  27.25/23  32.51/22  35.35/22  40.51/24  42.49/25  45.17/23  51.38/23  54.02/23  62.44/21  63.41/21 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.39/24   5.09/43   1.58/19   2.18/25   3.06/7    8.36/32   4.39/7    5.26/19   2.44/15   5.16/42   1.58/39   2.28/6    6.21/15   2.24/5    8.42/16   0.57/7  
                                      66.46/21  69.26/20  69.53/20 
                                       3.05/11   2.40/22   0.27/3  
 21 Slavík Viktor               70.06  1.21/8    4.36/11   6.20/10   8.25/11  15.23/32  21.11/20  26.21/19  31.44/19  34.54/20  37.29/18  38.56/18  43.09/20  49.04/17  53.11/22  63.07/22  64.01/22 
    SK Praga                           1.21/8    3.15/12   1.44/12   2.05/15   6.58/39   5.48/7    5.10/17   5.23/17   3.10/25   2.35/7    1.27/20   4.13/41   5.55/8    4.07/38   9.56/30   0.54/3  
                                      66.45/20  69.33/21  70.06/21 
                                       2.44/6    2.48/30   0.33/24 
 22 Chum Jaroslav               70.35  1.31/14   4.57/14   7.47/26   9.53/23  12.56/14  19.19/14  24.04/11  29.22/13  34.34/18  38.14/20  39.38/19  42.29/18  49.15/19  52.07/17  61.34/20  62.48/20 
    SK Slavia Praha                    1.31/14   3.26/20   2.50/37   2.06/16   3.03/6    6.23/14   4.45/11   5.18/16   5.12/40   3.40/29   1.24/13   2.51/17   6.46/23   2.52/20   9.27/25   1.14/37 
                                      67.20/22  70.01/22  70.35/22 
                                       4.32/31   2.41/23   0.34/28 
 23 Jun Drahomír                71.19  2.02/35   6.20/39   8.32/33  10.55/34  14.30/26  21.42/23  28.04/26  33.46/25  37.18/24  40.37/23  42.19/23  45.49/24  52.31/24  55.26/24  64.03/24  65.06/23 
    TJ Tatran Kostelec nad             2.02/35   4.18/38   2.12/30   2.23/30   3.35/16   7.12/22   6.22/32   5.42/26   3.32/31   3.19/24   1.42/28   3.30/32   6.42/20   2.55/22   8.37/13   1.03/25 
                                      68.30/23  70.48/23  71.19/23 
                                       3.24/17   2.18/8    0.31/11 
 24 Janeček Jura                73.55  2.22/39   5.37/27   7.32/20   9.51/22  12.48/13  18.52/12  25.26/17  31.07/17  33.50/16  36.21/16  38.11/16  41.15/16  49.12/18  52.58/21  63.31/23  65.52/24 
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.22/39   3.15/12   1.55/18   2.19/26   2.57/4    6.04/11   6.34/34   5.41/25   2.43/13   2.31/4    1.50/34   3.04/21   7.57/35   3.46/36  10.33/36   2.21/43 
                                      70.36/24  73.19/24  73.55/24 
                                       4.44/34   2.43/25   0.36/34 
 25 Cabrnoch Pavel              76.50  2.32/41   6.02/36   8.00/28  10.54/33  13.47/21  23.43/32  30.15/31  35.41/29  38.27/27  42.30/27  44.32/27  47.12/27  55.10/27  58.04/25  66.50/25  67.47/25 
    TJ Sparta Doly Kladno              2.32/41   3.30/25   1.58/19   2.54/42   2.53/2    9.56/36   6.32/33   5.26/19   2.46/16   4.03/33   2.02/40   2.40/13   7.58/37   2.54/21   8.46/19   0.57/7  
                                      73.41/25  76.27/25  76.50/25 
                                       5.54/40   2.46/28   0.23/1* 
 26 Borovička Milan             77.36  1.35/17   5.17/19   7.48/27  10.18/27  13.31/17  20.51/19  26.50/22  37.07/31  40.14/31  44.16/31  46.04/32  49.14/31  56.46/29  59.51/28  69.33/27  70.30/27 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.35/17   3.42/30   2.31/36   2.30/33   3.13/9    7.20/26   5.59/27  10.17/43   3.07/22   4.02/32   1.48/33   3.10/26   7.32/30   3.05/26   9.42/28   0.57/7  
                                      74.29/27  77.02/27  77.36/26 
                                       3.59/26   2.33/16   0.34/28 
 27 Poborský Petr               77.38  1.44/28   5.21/22   7.34/22  10.07/25  13.35/18  23.39/31  29.33/29  35.24/28  38.36/28  41.44/26  43.40/26  46.54/26  54.51/26  58.08/26  68.32/26  69.45/26 
    VŠTJ Ekonom Praha                  1.44/28   3.37/28   2.13/31   2.33/34   3.28/14  10.04/37   5.54/26   5.51/29   3.12/26   3.08/17   1.56/38   3.14/27   7.57/35   3.17/30  10.24/33   1.13/36 
                                      74.23/26  76.56/26  77.38/27 
                                       4.38/32   2.33/16   0.42/43 
 28 Šebesta Petr                77.58  1.35/17   5.23/23   7.40/23   9.48/21  13.51/22  20.50/18  26.34/20  32.25/21  38.00/26  41.18/25  42.40/24  45.58/25  54.26/25  59.21/27  70.05/29  71.15/29 
    KOB TRETRA Praha                   1.35/17   3.48/32   2.17/33   2.08/19   4.03/25   6.59/18   5.44/24   5.51/29   5.35/43   3.18/22   1.22/12   3.18/29   8.28/39   4.55/43  10.44/38   1.10/35 
                                      74.36/28  77.27/28  77.58/28 
                                       3.21/16   2.51/32   0.31/11 
 29 Vaněk Jan                   78.14  1.36/20   5.04/16   7.02/14   9.23/18  13.38/19  22.17/24  29.13/27  34.36/26  37.25/25  44.18/32  45.43/30  49.13/30  56.52/31  60.41/31  69.55/28  71.04/28 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.36/20   3.28/23   1.58/19   2.21/28   4.15/29   8.39/33   6.56/37   5.23/17   2.49/19   6.53/43   1.25/15   3.30/32   7.39/32   3.49/37   9.14/23   1.09/34 
                                      74.58/29  77.43/29  78.14/29 
                                       3.54/24   2.45/26   0.31/11 
 30 Valenta Jan                 79.21  2.58/44   6.01/34   8.11/31  11.23/37  15.59/35  22.59/28  31.44/34  38.09/34  40.55/32  44.13/30  45.51/31  50.13/32  58.22/33  60.58/32  71.52/31  72.54/31 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.58/44   3.03/7    2.10/28   3.12/43   4.36/32   7.00/19   8.45/42   6.25/34   2.46/16   3.18/22   1.38/24   4.22/42   8.09/38   2.36/14  10.54/40   1.02/21 
                                      76.03/30  78.48/30  79.21/30 
                                       3.09/14   2.45/26   0.33/24 
 31 Vondra Jiří                 80.03  1.33/16   5.09/18   7.16/17   9.35/19  17.36/40  25.12/36  30.16/32  41.49/38  44.48/37  48.15/35  49.52/35  53.36/35  60.34/34  63.11/34  72.52/33  73.50/33 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.33/16   3.36/27   2.07/26   2.19/26   8.01/42   7.36/28   5.04/15  11.33/44   2.59/21   3.27/27   1.37/23   3.44/36   6.58/26   2.37/15   9.41/27   0.58/12 
                                      76.56/31  79.30/31  80.03/31 
                                       3.06/12   2.34/18   0.33/24 
 32 Šimek Tomáš                 80.27  2.57/43   6.46/42   9.11/40  11.45/40  15.58/34  23.14/29  29.32/28  35.17/27  38.50/29  43.21/28  45.13/29  48.52/28  56.29/28  59.55/29  70.25/30  71.40/30 
    VŠTJ Stavební fakulta              2.57/43   3.49/34   2.25/35   2.34/35   4.13/28   7.16/25   6.18/30   5.45/27   3.33/32   4.31/37   1.52/35   3.39/35   7.37/31   3.26/31  10.30/35   1.15/38 
                                      77.01/32  79.48/32  80.27/32 
                                       5.21/38   2.47/29   0.39/42 
 33 Hora Vladimír               80.49  1.56/34   6.16/38   8.39/35  11.31/38  15.32/33  23.53/34  31.58/35  37.48/33  41.36/34  45.25/34  47.19/34  50.28/33  58.08/32  61.23/33  72.11/32  73.14/32 
    USK Praha                          1.56/34   4.20/39   2.23/34   2.52/41   4.01/24   8.21/31   8.05/41   5.50/28   3.48/36   3.49/30   1.54/36   3.09/24   7.40/33   3.15/28  10.48/39   1.03/25 
                                      77.11/33  80.14/33  80.49/33 
                                       3.57/25   3.03/35   0.35/32 
 34 Karmazín Pavel              82.05  2.10/36   5.38/28   7.43/24  10.12/26  16.45/37  24.14/35  29.42/30  35.55/30  39.09/30  43.24/29  45.06/28  48.52/28  56.46/29  60.18/30  73.23/34  74.28/34 
    TJ Loko Beroun                     2.10/36   3.28/23   2.05/24   2.29/32   6.33/38   7.29/27   5.28/23   6.13/32   3.14/28   4.15/35   1.42/28   3.46/37   7.54/34   3.32/33  13.05/43   1.05/30 
                                      78.38/34  81.31/34  82.05/34 
                                       4.10/28   2.53/33   0.34/28 
 35 Khel Richard                83.14  1.40/26   5.23/23   8.16/32  10.40/28  16.43/36  23.47/33  32.36/37  38.49/35  45.13/39  49.24/38  51.04/37  54.03/36  61.11/36  64.25/35  74.53/35  75.52/35 
    AC Sparta Praha                    1.40/26   3.43/31   2.53/39   2.24/31   6.03/37   7.04/20   8.49/43   6.13/32   6.24/44   4.11/34   1.40/25   2.59/19   7.08/28   3.14/27  10.28/34   0.59/13 
                                      80.09/35  82.43/35  83.14/35 
                                       4.17/30   2.34/18   0.31/11 
 36 Peterka František           85.59  2.17/37   5.34/26   7.07/15   9.16/15  16.52/38  28.56/39  35.14/39  42.03/39  45.12/38  50.14/40  51.55/39  56.52/41  64.17/40  67.32/39  76.18/38  77.33/37 
    Sokol Troja                        2.17/37   3.17/14   1.33/3    2.09/21   7.36/41  12.04/42   6.18/30   6.49/35   3.09/23   5.02/39   1.41/26   4.57/43   7.25/29   3.15/28   8.46/19   1.15/38 
                                      82.25/37  85.25/36  85.59/36 
                                       4.52/36   3.00/34   0.34/28 
 37 Gregoriades Zdeněk          86.00  2.18/38   6.06/37  10.48/43  13.27/42  20.56/42  31.02/42  36.50/40  42.45/40  46.00/40  49.39/39  51.25/38  55.29/38  62.21/37  65.57/38  76.12/37  77.15/36 
    SK Meteor Kačerov Prah             2.18/38   3.48/32   4.42/42   2.39/36   7.29/40  10.06/38   5.48/25   5.55/31   3.15/29   3.39/28   1.46/32   4.04/39   6.52/24   3.36/34  10.15/32   1.03/25 
                                      82.19/36  85.28/37  86.00/37 
                                       5.04/37   3.09/36   0.32/21 
 38 Mezník Vladimír             86.48  1.36/20   6.44/41   8.47/38  11.33/39  15.00/31  25.49/37  32.34/36  39.45/36  43.08/35  48.23/36  50.48/36  54.21/37  63.25/39  67.54/40  78.29/40  79.33/40 
    TJ Loko Beroun                     1.36/20   5.08/42   2.03/23   2.46/40   3.27/13  10.49/40   6.45/35   7.11/40   3.23/30   5.15/41   2.25/41   3.33/34   9.04/42   4.29/42  10.35/37   1.04/28 
                                      83.22/38  86.12/38  86.48/38 
                                       3.49/22   2.50/31   0.36/34 
 39 Lissajoux Thomas            88.24  1.48/31   5.19/21   8.59/39  11.12/36  22.56/43  30.40/41  38.27/42  43.53/41  48.39/42  51.31/41  53.12/41  56.13/40  62.55/38  65.55/37  76.08/36  78.46/38 
    Neregistrovaní                     1.48/31   3.31/26   3.40/41   2.13/23  11.44/44   7.44/29   7.47/40   5.26/19   4.46/39   2.52/14   1.41/26   3.01/20   6.42/20   3.00/24  10.13/31   2.38/44 
                                      84.36/39  87.52/39  88.24/39 
                                       5.50/39   3.16/38   0.32/21 
 40 Matoušek Petr               91.43  1.54/33   5.53/32   8.03/29  10.47/30  14.32/27  26.43/38  32.58/38  40.30/37  44.15/36  49.22/37  52.30/40  55.51/39  65.54/41  69.23/41  79.16/41  80.24/41 
    VŠTJ Ekonom Praha                  1.54/33   3.59/35   2.10/28   2.44/38   3.45/20  12.11/43   6.15/29   7.32/41   3.45/35   5.07/40   3.08/44   3.21/30  10.03/43   3.29/32   9.53/29   1.08/33 
                                      87.28/40  91.07/40  91.43/40 
                                       7.04/43   3.39/40   0.36/34 
 41 Vít David                   91.54  1.43/27   5.47/30   8.03/29  10.48/31  14.40/30  23.28/30  30.28/33  37.34/32  41.07/33  45.07/33  47.01/33  51.58/34  60.57/35  65.09/36  78.07/39  79.24/39 
    SKOB Slaný                         1.43/27   4.04/37   2.16/32   2.45/39   3.52/21   8.48/35   7.00/38   7.06/39   3.33/32   4.00/31   1.54/36   4.57/43   8.59/41   4.12/39  12.58/41   1.17/40 
                                      87.31/41  91.16/41  91.54/41 
                                       8.07/44   3.45/42   0.38/41 
 42 Jun Adam                    93.48  1.38/22   7.25/44   9.23/41  12.02/41  16.56/39  31.38/43  38.27/42  48.02/43  53.27/43  58.18/43  60.02/43  63.16/43  70.17/43  73.56/42  82.34/42  83.40/42 
    TJ Tatran Kostelec nad             1.38/22   5.47/44   1.58/19   2.39/36   4.54/33  14.42/44   6.49/36   9.35/42   5.25/41   4.51/38   1.44/31   3.14/27   7.01/27   3.39/35   8.38/14   1.06/31 
                                      89.38/42  93.17/42  93.48/42 
                                       5.58/41   3.39/40   0.31/11 
 43 Javůrek Jaromír             98.53  1.45/30   5.48/31  11.40/44  14.02/43  19.35/41  29.53/40  37.22/41  44.17/42  47.55/41  52.24/42  55.06/42  59.02/42  67.39/42  74.11/43  87.21/43  88.52/43 
    SK Praga                           1.45/30   4.03/36   5.52/44   2.22/29   5.33/36  10.18/39   7.29/39   6.55/36   3.38/34   4.29/36   2.42/42   3.56/38   8.37/40   6.32/44  13.10/44   1.31/41 
                                      93.41/43  98.17/43  98.53/43 
                                       4.49/35   4.36/44   0.36/34 
 44 Pavlík Martin              112.59  1.51/32   5.17/19  10.39/42  14.23/44  24.01/44  35.36/44  45.16/44  52.19/44  57.47/44  65.23/44  68.23/44  72.27/44  82.52/44  87.13/44 100.16/44 101.55/44 
    VŠSK MFF UK Praha                  1.51/32   3.26/20   5.22/43   3.44/44   9.38/43  11.35/41   9.40/44   7.03/38   5.28/42   7.36/44   3.00/43   4.04/39  10.25/44   4.21/41  13.03/42   1.39/42 
                                     107.55/44 112.22/44 112.59/44 
                                       6.00/42   4.27/43   0.37/39 
    Fišer Jiří              DISK       1.57/     7.31/     9.35/    11.47/    18.30/    25.28/    33.55/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Slavia Praha                    1.57/     5.34/     2.04/     2.12/     6.43/     6.58/     8.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                           /         /   328.26/   
                                           /         /         /   
    Stepanek Ondrej         DISK       1.57/     5.14/     7.16/     9.44/    22.59/    33.29/    38.30/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    AC Sparta Praha                    1.57/     3.17/     2.02/     2.28/    13.15/    10.30/     5.01/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                           /    57.17/    58.06/   
                                           /         /     0.49/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35K        4.3km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-126     2-93      3-77      4-103     5-128     6-132     7-118     8-133     9-134    10-78     11-74     12-73     13-100   
  1 Aschermann David            43.33  2.16/3    4.58/1*   7.56/4   10.01/3   14.38/1*  19.38/1*  26.40/1*  29.21/1*  32.37/1*  37.10/1*  39.43/1*  41.53/1*  42.57/1*  43.33/1* 
    SK Kamenice                        2.16/3    2.42/1*   2.58/8    2.05/1*   4.37/1*   5.00/1*   7.02/1*   2.41/8    3.16/1*   4.33/2    2.33/4    2.10/8    1.04/4    0.36/4  
  2 Hlubuček Tomáš              43.56  2.06/1*   5.20/3    7.12/2    9.25/1*  15.08/3   21.04/2   28.22/2   30.59/2   34.28/2   38.34/2   40.53/2   42.27/2   43.25/2   43.56/2  
    SK Kamenice                        2.06/1*   3.14/4    1.52/3    2.13/2    5.43/4    5.56/3    7.18/2    2.37/7    3.29/2    4.06/1*   2.19/3    1.34/2    0.58/1*   0.31/2  
  3 Mack Tomáš                  48.42  2.11/2    5.38/4    7.29/3   10.23/4   16.07/4   22.27/4   29.52/3   32.40/3   37.08/3   42.20/3   45.15/3   47.01/3   48.03/3   48.42/3  
    SK Kamenice                        2.11/2    3.27/5    1.51/2    2.54/7    5.44/5    6.20/4    7.25/3    2.48/9    4.28/6    5.12/5    2.55/6    1.46/3    1.02/3    0.39/6  
  4 Beneš Jan                   54.59  2.27/5    6.06/5    8.03/5   10.40/5   18.27/6   25.23/6   35.33/5   38.09/5   42.22/5   48.28/5   51.16/4   53.22/4   54.23/4   54.59/4  
    TJ Sparta Doly Kladno              2.27/5    3.39/6    1.57/5    2.37/4    7.47/8    6.56/5   10.10/5    2.36/6    4.13/4    6.06/7    2.48/5    2.06/7    1.01/2    0.36/4  
  5 Novák Petr                  55.49  3.17/8    6.28/7   10.55/8   13.45/7   19.02/7   26.37/7   35.08/4   37.19/4   41.45/4   46.33/4   52.10/5   54.14/5   55.22/5   55.49/5  
    Sokol Troja                        3.17/8    3.11/3    4.27/9    2.50/6    5.17/2    7.35/8    8.31/4    2.11/5    4.26/5    4.48/3    5.37/9    2.04/6    1.08/5    0.27/1* 
  6 Mudra Karel                 56.42  3.33/9   10.13/9   12.03/9   15.42/8   21.37/8   27.23/8   38.08/7   40.10/7   44.50/6   50.53/6   53.06/6   54.54/6   56.02/6   56.42/6  
    TJ Sokol Hostivice                 3.33/9    6.40/9    1.50/1*   3.39/8    5.55/6    5.46/2   10.45/6    2.02/3    4.40/7    6.03/6    2.13/1*   1.48/5    1.08/5    0.40/7  
  7 Roček Vladimír              57.19  2.16/3    5.01/2    6.53/1*   9.28/2   14.57/2   21.57/3   40.09/8   41.43/8   45.13/7   51.30/8   53.47/7   55.33/7   56.48/7   57.19/7  
    SK Praga                           2.16/3    2.45/2    1.52/3    2.35/3    5.29/3    7.00/6   18.12/9    1.34/1*   3.30/3    6.17/8    2.17/2    1.46/3    1.15/8    0.31/2  
  8 Votava Petr                 59.28  2.43/6    6.35/8    8.36/6   11.15/6   17.44/5   24.58/5   37.02/6   38.56/6   46.17/8   51.28/7   55.46/8   57.15/8   58.26/8   59.28/8  
    TJ Tatran Kostelec nad             2.43/6    3.52/8    2.01/6    2.39/5    6.29/7    7.14/7   12.04/8    1.54/2    7.21/8    5.11/4    4.18/7    1.29/1*   1.11/7    1.02/9  
  9 Buk Miloslav                87.25  2.44/7    6.24/6    9.00/7   18.38/9   42.34/9   51.01/9   61.53/9   64.02/9   71.52/9   78.21/9   83.10/9   85.24/9   86.45/9   87.25/9  
    SKOB Roudnice nad Labe             2.44/7    3.40/7    2.36/7    9.38/9   23.56/9    8.27/9   10.52/7    2.09/4    7.50/9    6.29/9    4.49/8    2.14/9    1.21/9    0.40/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35L        6.5km    0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-125     2-97      3-103     4-139     5-113     6-121     7-108     8-130     9-110    10-129    11-76     12-132    13-118    14-117    15-135    16-138   
                                      17-100   
  1 Procházka Antonín           55.07  1.22/2    4.29/1*   6.27/1*  10.02/1*  12.18/1*  16.09/1*  20.33/1*  24.25/1*  27.26/1*  30.00/1*  33.13/1*  41.29/1*  46.35/1*  49.13/1*  51.13/1*  53.34/1* 
    Sokol Dobřichovice                 1.22/2    3.07/4    1.58/1*   3.35/1*   2.16/9    3.51/4    4.24/1*   3.52/1*   3.01/17   2.34/7    3.13/26   8.16/5    5.06/1*   2.38/1*   2.00/11   2.21/1* 
                                      54.33/1*  55.07/1* 
                                       0.59/6    0.34/10 
  2 John Vladimír               58.21  2.09/19   5.29/10   7.45/7   11.45/4   14.00/4   18.37/5   23.20/4   28.20/3   30.35/3   32.50/2   35.58/4   43.34/3   49.02/2   52.06/2   54.14/2   56.45/2  
    SKP OLYMP Praha                    2.09/19   3.20/10   2.16/8    4.00/9    2.15/8    4.37/18   4.43/4    5.00/7    2.15/1*   2.15/2    3.08/25   7.36/2    5.28/3    3.04/6    2.08/14   2.31/4  
                                      57.45/2   58.21/2  
                                       1.00/8    0.36/17 
  3 Seifert Jan                 59.22  1.24/3    4.36/3    7.06/3   11.46/5   15.23/9   19.07/8   23.54/8   28.47/6   31.15/4   33.40/5   36.01/5   43.42/4   50.32/3   53.31/3   55.27/3   57.53/3  
    SK Kotlářka Praha                  1.24/3    3.12/6    2.30/10   4.40/16   3.37/25   3.44/3    4.47/6    4.53/4    2.28/6    2.25/4    2.21/13   7.41/4    6.50/14   2.59/3    1.56/10   2.26/3  
                                      58.52/3   59.22/3  
                                       0.59/6    0.30/4  
  4 Kettner Pavel               59.30  1.37/4    4.35/2    6.40/2   13.58/14  15.43/11  19.24/10  23.50/7   28.45/5   31.20/5   33.30/4   35.31/3   43.05/2   50.37/4   53.47/4   55.33/4   57.55/4  
    TJ Sokol Hostivice                 1.37/4    2.58/1*   2.05/5    7.18/29   1.45/1*   3.41/2    4.26/2    4.55/5    2.35/8    2.10/1*   2.01/2    7.34/1*   7.32/20   3.10/8    1.46/6    2.22/2  
                                      58.55/4   59.30/4  
                                       1.00/8    0.35/15 
  5 Valášek Petr                60.54  1.49/8    5.48/13   8.09/10  12.00/6   14.10/6   18.43/7   23.42/5   28.03/2   30.23/2   33.03/3   35.17/2   44.03/5   51.24/5   54.46/5   56.26/5   59.00/5  
    SK Kamenice                        1.49/8    3.59/17   2.21/9    3.51/6    2.10/5    4.33/16   4.59/8    4.21/2    2.20/5    2.40/10   2.14/9    8.46/7    7.21/18   3.22/13   1.40/2    2.34/7  
                                      60.12/5   60.54/5  
                                       1.12/23   0.42/26 
  6 Straka Daniel               62.45  5.04/26  11.14/27  13.15/25  18.14/25  21.55/25  25.51/25  30.18/21  34.50/17  37.06/15  39.41/15  41.30/13  49.06/10  54.28/9   57.17/8   58.46/7   61.17/6  
    SK Kamenice                        5.04/26   6.10/25   2.01/3    4.59/19   3.41/26   3.56/6    4.27/3    4.32/3    2.16/3    2.35/8    1.49/1*   7.36/2    5.22/2    2.49/2    1.29/1*   2.31/4  
                                      62.12/6   62.45/6  
                                       0.55/1*   0.33/8  
  7 Stránský Jirí               63.45  1.19/1*   5.00/6    7.08/4   13.47/13  15.41/10  20.06/13  25.27/12  30.27/9   33.49/9   36.22/8   38.28/7   47.37/7   53.28/7   56.57/7   58.44/6   62.09/7  
    SKOB Kralupy nad Vltav             1.19/1*   3.41/13   2.08/6    6.39/28   1.54/2    4.25/11   5.21/17   5.00/7    3.22/20   2.33/6    2.06/4    9.09/11   5.51/8    3.29/15   1.47/7    3.25/22 
                                      63.13/7   63.45/7  
                                       1.04/15   0.32/7  
  8 Háněl Jaromír               63.59  1.39/6    5.25/9    8.08/9   12.19/9   14.48/8   19.17/9   24.40/9   30.37/10  33.46/8   36.56/9   39.07/9   48.01/8   54.15/8   57.51/9   59.38/8   62.19/8  
    SK Zbraslav                        1.39/6    3.46/15   2.43/17   4.11/11   2.29/16   4.29/12   5.23/18   5.57/15   3.09/18   3.10/18   2.11/6    8.54/9    6.14/11   3.36/18   1.47/7    2.41/11 
                                      63.20/8   63.59/8  
                                       1.01/10   0.39/24 
  9 Betlach Miroslav            65.56  1.49/8    4.52/4    8.14/11  12.09/8   14.47/7   18.27/4   25.25/11  31.33/11  34.31/11  37.30/10  39.59/10  48.21/9   55.34/11  58.49/10  61.06/9   64.30/9  
    SK Kotlářka Praha                  1.49/8    3.03/2    3.22/23   3.55/8    2.38/19   3.40/1*   6.58/26   6.08/16   2.58/15   2.59/16   2.29/19   8.22/6    7.13/17   3.15/10   2.17/16   3.24/21 
                                      65.28/9   65.56/9  
                                       0.58/4    0.28/1* 
 10 Pichal Jan                  66.29  3.31/25   6.35/19   9.17/16  13.26/11  15.49/13  20.24/14  25.31/13  32.51/14  35.28/13  38.13/11  40.25/11  50.22/13  57.06/14  60.20/13  62.03/11  64.50/10 
    USK Praha                          3.31/25   3.04/3    2.42/15   4.09/10   2.23/14   4.35/17   5.07/11   7.20/24   2.37/9    2.45/12   2.12/7    9.57/18   6.44/12   3.14/9    1.43/4    2.47/12 
                                      65.51/10  66.29/10 
                                       1.01/10   0.38/22 
 11 Kopečný Mojmír              66.44  2.21/23   5.40/12   7.39/6   11.31/3   13.51/3   18.12/3   23.18/3   28.47/6   32.13/7   36.20/7   38.46/8   49.30/11  56.19/12  59.36/12  62.02/10  65.01/11 
    KOB TRETRA Praha                   2.21/23   3.19/8    1.59/2    3.52/7    2.20/11   4.21/10   5.06/10   5.29/10   3.26/21   4.07/25   2.26/17  10.44/23   6.49/13   3.17/11   2.26/20   2.59/17 
                                      66.10/11  66.44/11 
                                       1.09/21   0.34/10 
 12 Kavka Jiri                  67.02  1.49/8    5.08/7    7.49/8   13.26/11  15.47/12  20.01/11  25.16/10  31.39/12  34.20/10  38.13/11  40.26/12  49.42/12  55.26/10  59.09/11  62.53/13  65.27/13 
    AC Sparta Praha                    1.49/8    3.19/8    2.41/13   5.37/25   2.21/12   4.14/8    5.15/13   6.23/21   2.41/12   3.53/23   2.13/8    9.16/14   5.44/6    3.43/21   3.44/23   2.34/7  
                                      66.25/13  67.02/12 
                                       0.58/4    0.37/20 
 13 Klaška Pavel                67.05  1.56/13   5.34/11   7.36/5   11.20/2   13.34/2   17.26/2   22.45/2   28.41/4   31.24/6   34.09/6   36.45/6   46.13/6   53.16/6   56.49/6   62.07/12  65.15/12 
    SK Kotlářka Praha                  1.56/13   3.38/12   2.02/4    3.44/2    2.14/7    3.52/5    5.19/16   5.56/13   2.43/14   2.45/12   2.36/20   9.28/16   7.03/16   3.33/17   5.18/24   3.08/19 
                                      66.22/12  67.05/13 
                                       1.07/19   0.43/27 
 14 Šňupárek Ondřej             68.53  1.57/14   7.41/21  10.20/17  14.07/16  16.19/15  20.49/15  25.37/14  33.03/15  37.14/16  40.09/17  42.19/16  51.34/16  59.15/17  62.35/15  64.38/14  67.18/14 
    SK Kotlářka Praha                  1.57/14   5.44/24   2.39/12   3.47/3    2.12/6    4.30/13   4.48/7    7.26/25   4.11/26   2.55/15   2.10/5    9.15/13   7.41/21   3.20/12   2.03/12   2.40/10 
                                      68.20/14  68.53/14 
                                       1.02/12   0.33/8  
 15 Kohl Jirí                   69.44  1.49/8    5.11/8   11.14/20  15.54/19  18.44/19  23.14/17  28.24/16  34.43/16  37.22/17  41.04/18  43.21/18  52.44/17  58.39/16  62.42/16  65.14/15  68.03/15 
    SKOB Kralupy nad Vltav             1.49/8    3.22/11   6.03/26   4.40/16   2.50/20   4.30/13   5.10/12   6.19/20   2.39/10   3.42/22   2.17/11   9.23/15   5.55/10   4.03/23   2.32/21   2.49/14 
                                      69.10/15  69.44/15 
                                       1.07/19   0.34/10 
 16 Plch Martin                 71.54  2.19/22   6.14/17   9.02/14  14.00/15  18.23/17  23.57/19  29.44/20  35.21/19  38.21/19  41.46/19  44.46/19  55.00/20  62.30/18  65.59/18  67.40/16  70.13/16 
    Neregistrovaní                     2.19/22   3.55/16   2.48/18   4.58/18   4.23/28   5.34/28   5.47/21   5.37/11   3.00/16   3.25/21   3.00/23  10.14/21   7.30/19   3.29/15   1.41/3    2.33/6  
                                      71.16/16  71.54/16 
                                       1.03/14   0.38/22 
 17 Krejzla Josef               72.47  1.55/12   9.07/24  12.01/22  16.24/20  19.50/21  25.14/24  35.24/27  40.49/27  43.20/26  46.00/25  48.23/25  57.20/21  63.09/19  66.56/21  68.44/19  71.20/17 
    KOB TRETRA Praha                   1.55/12   7.12/28   2.54/20   4.23/14   3.26/24   5.24/26  10.10/29   5.25/9    2.31/7    2.40/10   2.23/14   8.57/10   5.49/7    3.47/22   1.48/9    2.36/9  
                                      72.16/17  72.47/17 
                                       0.56/3    0.31/5  
 18 Kubů Jaroslav               73.11  1.43/7    6.11/16   8.20/12  12.07/7   14.02/5   18.42/6   23.47/6   29.43/8   36.05/14  39.21/13  41.36/14  51.26/15  57.04/13  60.30/14  67.47/17  71.33/18 
    SKP OLYMP Praha                    1.43/7    4.28/20   2.09/7    3.47/3    1.55/3    4.40/19   5.05/9    5.56/13   6.22/28   3.16/19   2.15/10   9.50/17   5.38/5    3.26/14   7.17/28   3.46/24 
                                      72.37/18  73.11/18 
                                       1.04/15   0.34/10 
 19 Marek Jan                   75.37  2.09/19   7.16/20  10.20/17  14.58/18  19.28/20  23.58/20  29.43/19  37.56/22  41.26/22  44.44/21  47.07/21  58.39/24  64.08/22  68.48/23  71.12/22  74.06/20 
    TJ Loko Beroun                     2.09/19   5.07/22   3.04/22   4.38/15   4.30/29   4.30/13   5.45/20   8.13/28   3.30/22   3.18/20   2.23/14  11.32/26   5.29/4    4.40/24   2.24/19   2.54/16 
                                      75.08/20  75.37/19 
                                       1.02/12   0.29/3  
 20 Štětina Jiří                75.45  2.08/17   5.52/14   8.45/13  13.05/10  15.59/14  20.04/12  25.38/15  31.51/13  35.07/12  39.29/14  41.54/15  50.40/14  58.37/15  63.20/17  70.26/21  73.54/19 
    TJ Sokol Hostivice                 2.08/17   3.44/14   2.53/19   4.20/13   2.54/22   4.05/7    5.34/19   6.13/17   3.16/19   4.22/28   2.25/16   8.46/7    7.57/23   4.43/25   7.06/27   3.28/23 
                                      75.05/19  75.45/20 
                                       1.11/22   0.40/25 
 21 Panoch Milan                76.04  1.38/5    4.55/5   16.59/27  20.47/27  23.12/27  27.29/26  32.44/25  39.47/25  42.05/23  45.10/23  47.37/23  57.50/22  63.41/21  66.42/20  68.27/18  74.35/22 
    SK Kamenice                        1.38/5    3.17/7   12.04/29   3.48/5    2.25/15   4.17/9    5.15/13   7.03/23   2.18/4    3.05/17   2.27/18  10.13/20   5.51/8    3.01/4    1.45/5    6.08/27 
                                      75.30/21  76.04/21 
                                       0.55/1*   0.34/10 
 22 Klír Václav                 76.20  5.18/27   8.29/22  11.00/19  16.24/20  18.42/18  23.27/18  28.45/17  34.58/18  37.37/18  40.01/16  42.46/17  52.58/18  63.22/20  66.24/19  68.47/20  74.30/21 
    TJ AERO Odolená Voda               5.18/27   3.11/5    2.31/11   5.24/24   2.18/10   4.45/20   5.18/15   6.13/17   2.39/10   2.24/3    2.45/21  10.12/19  10.24/28   3.02/5    2.23/17   5.43/26 
                                      75.52/22  76.20/22 
                                       1.22/25   0.28/1* 
 23 Hejtmánek Vladimír          76.56  1.57/14  13.22/28  18.06/28  22.18/28  24.49/28  29.41/28  35.29/28  40.27/26  42.42/24  45.19/24  47.36/22  58.19/23  66.19/24  69.59/24  72.03/23  75.16/23 
    KOB TRETRA Praha                   1.57/14  11.25/29   4.44/25   4.12/12   2.31/17   4.52/22   5.48/22   4.58/6    2.15/1*   2.37/9    2.17/11  10.43/22   8.00/24   3.40/20   2.04/13   3.13/20 
                                      76.20/23  76.56/23 
                                       1.04/15   0.36/17 
 24 Pavlů Jaroslav              80.26  2.02/16   6.01/15  12.07/23  17.08/22  20.00/22  24.57/21  30.49/22  37.37/21  40.18/20  42.45/20  44.48/20  53.58/19  64.54/23  68.33/22  75.35/24  78.28/24 
    Sokol Dobřichovice                 2.02/16   3.59/17   6.06/27   5.01/20   2.52/21   4.57/24   5.52/23   6.48/22   2.41/12   2.27/5    2.03/3    9.10/12  10.56/29   3.39/19   7.02/26   2.53/15 
                                      79.51/24  80.26/24 
                                       1.23/27   0.35/15 
 25 Fatka Ondřej                85.04  2.08/17   8.42/23  11.39/21  18.05/24  20.12/24  25.01/22  33.37/26  41.03/28  44.40/27  48.58/27  51.55/27  64.46/26  73.01/26  78.06/26  80.21/25  83.24/25 
    SK Praga                           2.08/17   6.34/26   2.57/21   6.26/27   2.07/4    4.49/21   8.36/28   7.26/25   3.37/23   4.18/27   2.57/22  12.51/27   8.15/25   5.05/27   2.15/15   3.03/18 
                                      84.28/25  85.04/25 
                                       1.04/15   0.36/17 
 26 Fiala Zdeněk                87.37  5.47/28  10.55/26  15.30/26  20.32/26  23.05/26  27.58/27  32.42/24  38.57/24  52.16/28  55.09/28  59.39/28  70.39/28  77.29/28  80.34/28  82.57/27  85.45/26 
    KOB TRETRA Praha                   5.47/28   5.08/23   4.35/24   5.02/21   2.33/18   4.53/23   4.44/5    6.15/19  13.19/29   2.53/14   4.30/29  11.00/24   6.50/14   3.05/7    2.23/17   2.48/13 
                                      87.00/26  87.37/26 
                                       1.15/24   0.37/20 
 27 Svobodný Petr               88.38  2.14/21   6.23/18   9.05/15  14.20/17  17.31/16  22.59/16  29.38/18  38.41/23  43.05/25  47.02/26  50.50/26  64.58/27  73.47/27  79.18/27  82.26/26  86.26/27 
    SK Kotlářka Praha                  2.14/21   4.09/19   2.42/15   5.15/23   3.11/23   5.28/27   6.39/25   9.03/29   4.24/27   3.57/24   3.48/28  14.08/28   8.49/26   5.31/28   3.08/22   4.00/25 
                                      87.54/27  88.38/27 
                                       1.28/28   0.44/29 
 28 Hermann Petr               104.00  3.05/24   9.56/25  12.37/24  17.41/23  20.03/23  25.04/23  31.01/23  36.48/20  40.36/21  44.53/22  48.17/24  59.44/25  67.27/25  72.19/25  95.41/28 102.07/28 
    KOB TRETRA Praha                   3.05/24   6.51/27   2.41/13   5.04/22   2.22/13   5.01/25   5.57/24   5.47/12   3.48/25   4.17/26   3.24/27  11.27/25   7.43/22   4.52/26  23.22/29   6.26/28 
                                     103.29/28 104.00/28 
                                       1.22/25   0.31/5  
 29 Dobeš Václav               108.51  8.48/29  13.30/29  21.03/29  27.10/29  30.51/29  37.30/29  45.13/29  52.56/29  56.33/29  61.01/29  64.02/29  78.16/29  87.37/29  93.27/29  99.53/29 106.39/29 
    SKOB Kralupy nad Vltav             8.48/29   4.42/21   7.33/28   6.07/26   3.41/26   6.39/29   7.43/27   7.43/27   3.37/23   4.28/29   3.01/24  14.14/29   9.21/27   5.50/29   6.26/25   6.46/29 
                                     108.08/29 108.51/29 
                                       1.29/29   0.43/27 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45K        4.4km    0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-93      3-131     4-139     5-92      6-114     7-78      8-116     9-133    10-100   
  1 Soukup Václav               47.20  2.32/1*   9.33/1*  14.22/1*  19.10/1*  23.22/1*  31.58/1*  36.37/1*  40.18/1*  43.14/1*  46.45/1*  47.20/1* 
    USK Praha                          2.32/1*   7.01/1*   4.49/1*   4.48/1*   4.12/1*   8.36/1*   4.39/1*   3.41/1*   2.56/1*   3.31/1*   0.35/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45L        5.2km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-123     3-103     4-77      5-76      6-129     7-106     8-119     9-120    10-113    11-96     12-138    13-74     14-100   
  1 Kelnar Lubomír              44.12  3.24/36   7.15/15   8.17/14   9.56/9   12.37/7   15.05/8   17.35/5   20.19/5   25.43/1*  29.30/1*  33.29/1*  41.04/1*  42.35/1*  43.41/1*  44.12/1* 
    TJ AERO Odolená Voda               3.24/36   3.51/1*   1.02/4    1.39/17   2.41/3    2.28/24   2.30/1*   2.44/4    5.24/1*   3.47/3    3.59/32   7.35/2    1.31/6    1.06/4    0.31/2  
  2 Švic Michal                 46.18  1.48/8    6.03/1*   7.36/4    9.18/4   12.02/3   14.05/3   17.11/3   20.06/2   26.09/2   30.41/2   34.30/4   43.00/2   44.29/2   45.45/2   46.18/2  
    SK Praga                           1.48/8    4.15/2    1.33/26   1.42/18   2.44/5    2.03/3    3.06/7    2.55/11   6.03/5    4.32/19   3.49/29   8.30/7    1.29/3    1.16/20   0.33/7  
  3 Bochenek Milan              46.55  2.24/23   7.00/13   8.06/9    9.54/8   13.02/10  15.01/7   19.14/10  21.44/8   27.47/6   31.37/4   34.26/3   43.26/3   44.56/3   46.16/3   46.55/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.24/23   4.36/10   1.06/7    1.48/20   3.08/13   1.59/1*   4.13/28   2.30/2    6.03/5    3.50/4    2.49/4    9.00/18   1.30/4    1.20/25   0.39/34 
  4 Cabrnoch Jiří               46.59  1.37/2    7.23/17   8.16/13   9.43/7   12.10/5   14.40/6   18.54/8   22.19/10  29.23/9   33.33/11  36.26/6   43.42/4   45.21/4   46.25/4   46.59/4  
    TJ Sparta Doly Kladno              1.37/2    5.46/30   0.53/1*   1.27/10   2.27/1*   2.30/27   4.14/29   3.25/29   7.04/19   4.10/9    2.53/6    7.16/1*   1.39/15   1.04/2    0.34/14 
  5 Šámal Václav                48.02  1.46/5    6.25/4    7.37/5   10.01/10  13.21/12  16.33/18  19.35/12  22.26/11  28.55/7   33.17/9   36.26/6   44.40/6   46.18/5   47.31/5   48.02/5  
    SK Praga                           1.46/5    4.39/13   1.12/9    2.24/36   3.20/18   3.12/37   3.02/5    2.51/8    6.29/13   4.22/14   3.09/13   8.14/4    1.38/13   1.13/14   0.31/2  
  6 Valter Petr                 48.07  2.04/15   6.36/8    8.09/10   9.39/6   12.09/4   14.16/4   17.28/4   20.18/4   27.00/4   31.43/5   36.41/11  44.58/7   46.22/6   47.32/6   48.07/6  
    KBP Praha                          2.04/15   4.32/7    1.33/26   1.30/12   2.30/2    2.07/4    3.12/13   2.50/7    6.42/17   4.43/23   4.58/37   8.17/5    1.24/1*   1.10/8    0.35/19 
  7 Kos Ladislav                48.11  1.47/7    6.03/1*   7.15/1*   8.31/1*  11.16/1*  13.38/1*  16.31/1*  18.59/1*  27.04/5   31.17/3   34.02/2   44.38/5   46.30/7   47.37/7   48.11/7  
    SK Slavia Praha                    1.47/7    4.16/3    1.12/9    1.16/3    2.45/6    2.22/16   2.53/3    2.28/1*   8.05/33   4.13/10   2.45/2   10.36/32   1.52/21   1.07/5    0.34/14 
  8 Stehno Pavel                49.00  2.01/14   6.39/9    9.55/29  11.21/22  14.28/21  16.44/21  19.47/14  23.18/17  29.27/11  33.29/10  36.28/9   45.26/10  47.21/8   48.29/8   49.00/8  
    SK Kotlářka Praha                  2.01/14   4.38/12   3.16/41   1.26/7    3.07/11   2.16/9    3.03/6    3.31/31   6.09/8    4.02/6    2.59/8    8.58/16   1.55/22   1.08/6    0.31/2  
  9 Fanta Miroslav              50.07  2.15/20   6.57/12   8.11/12  10.10/14  12.57/9   15.17/9   20.41/20  23.41/19  30.13/14  34.19/14  37.29/14  45.56/11  48.14/9   49.28/9   50.07/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                  2.15/20   4.42/15   1.14/11   1.59/27   2.47/7    2.20/14   5.24/36   3.00/15   6.32/15   4.06/7    3.10/14   8.27/6    2.18/33   1.14/16   0.39/34 
 10 Přeček Zdeněk               50.21  1.52/9    6.26/5    7.31/2    8.39/2   11.43/2   14.02/2   16.59/2   20.17/3   26.48/3   32.16/6   36.34/10  47.06/13  48.32/10  49.47/10  50.21/10 
    AC Sparta Praha                    1.52/9    4.34/8    1.05/6    1.08/1*   3.04/10   2.19/12   2.57/4    3.18/25   6.31/14   5.28/32   4.18/35  10.32/31   1.26/2    1.15/17   0.34/14 
 11 Jaroš Vladimír              50.30  2.13/19   7.19/16   8.44/16  10.07/12  13.18/11  15.36/11  19.12/9   22.01/9   29.34/12  33.51/12  37.02/12  47.10/15  48.40/11  49.52/11  50.30/11 
    Sokol Dobřichovice                 2.13/19   5.06/20   1.25/18   1.23/5    3.11/14   2.18/11   3.36/22   2.49/6    7.33/29   4.17/12   3.11/15  10.08/29   1.30/4    1.12/10   0.38/28 
 11 Hájek Jan                   50.30  2.45/30   7.41/23   8.42/15  10.08/13  13.28/13  15.47/12  20.13/17  23.15/15  29.23/9   33.07/7   36.05/5   45.05/8   48.59/13  50.01/13  50.30/11 
    KČT Aš                             2.45/30   4.56/18   1.01/3    1.26/7    3.20/18   2.19/12   4.26/31   3.02/16   6.08/7    3.44/2    2.58/7    9.00/18   3.54/39   1.02/1*   0.29/1* 
 13 Procházka Zdenko            50.32  1.56/11   7.06/14   8.55/17  10.19/16  13.54/15  16.21/14  19.32/11  22.45/12  30.13/14  35.21/16  38.29/15  47.07/14  48.40/11  49.59/12  50.32/13 
    SK Kotlářka Praha                  1.56/11   5.10/21   1.49/35   1.24/6    3.35/27   2.27/22   3.11/12   3.13/20   7.28/25   5.08/28   3.08/11   8.38/9    1.33/7    1.19/23   0.33/7  
 14 Knotek Kamil                50.54  2.09/17   6.35/7    7.49/8    9.25/5   12.56/8   15.18/10  18.36/7   21.32/7   28.59/8   33.13/8   36.26/6   45.12/9   49.01/14  50.21/14  50.54/14 
    SKP OLYMP Praha                    2.09/17   4.26/5    1.14/11   1.36/15   3.31/23   2.22/16   3.18/17   2.56/12   7.27/24   4.14/11   3.13/16   8.46/11   3.49/37   1.20/25   0.33/7  
 15 Buriánek Jaromír            50.55  2.06/16   6.43/10   7.47/7   10.04/11  13.31/14  16.31/17  20.14/18  23.05/13  32.29/26  36.03/19  39.32/18  47.34/17  49.07/15  50.22/15  50.55/15 
    AC Sparta Praha                    2.06/16   4.37/11   1.04/5    2.17/32   3.27/21   3.00/36   3.43/24   2.51/8    9.24/40   3.34/1*   3.29/22   8.02/3    1.33/7    1.15/17   0.33/7  
 16 Dlouhý Jiří                 52.20  1.31/1*   6.24/3    7.41/6    9.07/3   12.22/6   14.36/5   18.23/6   21.19/6   30.05/13  35.25/17  38.29/15  47.33/16  50.34/16  51.42/16  52.20/16 
    SK Kotlářka Praha                  1.31/1*   4.53/17   1.17/14   1.26/7    3.15/15   2.14/8    3.47/26   2.56/12   8.46/36   5.20/30   3.04/10   9.04/21   3.01/35   1.08/6    0.38/28 
 17 Kovář Vladimír              52.26  1.44/3    6.56/11   8.10/11  10.55/20  14.02/16  16.29/16  19.44/13  23.07/14  30.38/17  36.44/25  40.15/25  49.02/20  50.40/17  51.51/17  52.26/17 
    SK Kotlářka Praha                  1.44/3    5.12/22   1.14/11   2.45/41   3.07/11   2.27/22   3.15/14   3.23/28   7.31/27   6.06/36   3.31/23   8.47/12   1.38/13   1.11/9    0.35/19 
 18 Šorm Miroslav               52.29  1.46/5    8.54/32   9.52/27  11.30/24  14.20/20  16.40/20  20.00/15  23.17/16  30.23/16  34.14/13  37.15/13  46.54/12  50.46/18  51.51/17  52.29/18 
    TJ Sparta Doly Kladno              1.46/5    7.08/40   0.58/2    1.38/16   2.50/8    2.20/14   3.20/19   3.17/24   7.06/20   3.51/5    3.01/9    9.39/25   3.52/38   1.05/3    0.38/28 
 19 Sysel Zdeněk                52.44  1.54/10   7.31/20   8.57/19  10.27/17  15.36/24  17.58/23  21.13/22  24.45/23  31.53/23  36.13/21  39.58/23  49.10/21  50.54/19  52.09/19  52.44/19 
    SK Praga                           1.54/10   5.37/28   1.26/20   1.30/12   5.09/40   2.22/16   3.15/14   3.32/32   7.08/21   4.20/13   3.45/26   9.12/22   1.44/17   1.15/17   0.35/19 
 20 Kučera Zdeněk               53.06  4.08/39   9.57/37  11.18/35  13.15/33  17.10/33  19.42/31  23.00/29  26.35/29  32.44/27  37.13/26  40.26/26  48.56/19  51.08/20  52.33/20  53.06/20 
    TJ Sparta Doly Kladno              4.08/39   5.49/32   1.21/15   1.57/26   3.55/30   2.32/28   3.18/17   3.35/34   6.09/8    4.29/18   3.13/16   8.30/7    2.12/29   1.25/33   0.33/7  
 21 Čadil Jan                   53.22  1.56/11   6.26/5    7.33/3   10.10/14  14.03/18  16.13/13  22.12/27  24.50/24  30.49/18  36.11/20  39.56/21  49.19/22  51.18/21  52.45/21  53.22/21 
    VŠTJ Stavební fakulta              1.56/11   4.30/6    1.07/8    2.37/39   3.53/29   2.10/5    5.59/38   2.38/3    5.59/4    5.22/31   3.45/26   9.23/23   1.59/24   1.27/36   0.37/26 
 22 Kozel Karel                 53.46  3.57/37   8.15/26   9.49/26  14.23/37  17.05/31  19.16/29  22.05/26  25.30/27  32.10/25  37.15/27  39.56/21  49.40/23  52.01/23  53.14/22  53.46/22 
    TJ Sparta Doly Kladno              3.57/37   4.18/4    1.34/30   4.34/43   2.42/4    2.11/6    2.49/2    3.25/29   6.40/16   5.05/26   2.41/1*   9.44/26   2.21/34   1.13/14   0.32/5  
 23 Toušek Miloslav             54.08  1.59/13   7.29/19   8.55/17  10.44/19  14.12/19  16.24/15  20.05/16  24.01/20  31.33/21  36.13/21  40.00/24  50.13/24  51.59/22  53.27/23  54.08/23 
    SK Meteor Kačerov Prah             1.59/13   5.30/26   1.26/20   1.49/21   3.28/22   2.12/7    3.41/23   3.56/39   7.32/28   4.40/20   3.47/28  10.13/30   1.46/18   1.28/37   0.41/37 
 24 Šíp Lubor                   54.09  1.44/3    7.28/18   9.14/22  10.43/18  14.02/16  16.38/19  20.22/19  23.34/18  31.20/20  35.46/18  39.11/17  50.31/25  52.10/24  53.31/24  54.09/24 
    VŠTJ Ekonom Praha                  1.44/3    5.44/29   1.46/34   1.29/11   3.19/17   2.36/30   3.44/25   3.12/18   7.46/32   4.26/16   3.25/20  11.20/35   1.39/15   1.21/27   0.38/28 
 25 Tvrdek Vojtěch              54.32  2.39/28   8.04/25   9.27/23  11.13/21  16.14/28  18.43/27  21.51/25  24.57/25  32.09/24  36.17/23  39.42/20  50.37/26  52.32/25  53.49/25  54.32/25 
    TJ Loko Beroun                     2.39/28   5.25/25   1.23/17   1.46/19   5.01/39   2.29/26   3.08/8    3.06/17   7.12/22   4.08/8    3.25/20  10.55/33   1.55/22   1.17/22   0.43/41 
 26 Paukert Milan               55.22  5.02/41   9.41/36  11.08/34  13.53/34  17.09/32  19.26/30  22.34/28  26.11/28  33.45/28  39.51/29  43.11/29  51.59/27  53.36/27  54.48/26  55.22/26 
    Sokol Troja                        5.02/41   4.39/13   1.27/23   2.45/41   3.16/16   2.17/10   3.08/8    3.37/35   7.34/30   6.06/36   3.20/19   8.48/14   1.37/10   1.12/10   0.34/14 
 27 Kudrnáč Martin              55.50  2.33/24   7.32/21   9.07/20  11.24/23  15.31/23  17.59/24  21.32/23  25.15/26  31.37/22  36.17/23  39.36/19  48.34/18  52.51/26  55.11/27  55.50/27 
    SK Kotlářka Praha                  2.33/24   4.59/19   1.35/31   2.17/32   4.07/32   2.28/24   3.33/21   3.43/37   6.22/11   4.40/20   3.19/18   8.58/16   4.17/42   2.20/43   0.39/34 
 28 Tuček Vít                   56.15  2.55/32  10.38/38  12.30/37  14.50/38  20.39/41  23.11/40  26.21/32  29.20/32  34.56/30  39.42/28  42.33/28  52.02/28  54.18/28  55.40/28  56.15/28 
    TJ Loko Beroun                     2.55/32   7.43/41   1.52/36   2.20/34   5.49/42   2.32/28   3.10/11   2.59/14   5.36/2    4.46/24   2.51/5    9.29/24   2.16/32   1.22/30   0.35/19 
 29 Svoboda Vladimír            58.51  2.50/31   7.33/22   9.12/21  11.40/25  15.03/22  17.49/22  21.09/21  24.21/21  30.49/18  35.13/15  40.40/27  54.53/29  56.58/29  58.10/29  58.51/29 
    SK Praga                           2.50/31   4.43/16   1.39/33   2.28/37   3.23/20   2.46/33   3.20/19   3.12/18   6.28/12   4.24/15   5.27/40  14.13/39   2.05/27   1.12/10   0.41/37 
 30 Kraus Ota                   59.43  7.18/42  12.42/41  14.15/41  16.10/40  19.44/38  22.07/36  25.59/31  29.13/31  36.43/31  42.34/31  46.49/30  55.36/30  57.50/30  59.11/30  59.43/30 
    Sokol Troja                        7.18/42   5.24/24   1.33/26   1.55/24   3.34/26   2.23/19   3.52/27   3.14/21   7.30/26   5.51/35   4.15/34   8.47/12   2.14/31   1.21/27   0.32/5  
 31 Žemla Antonín               61.52  2.33/24   8.20/27   9.53/28  12.07/28  16.49/30  20.52/32  26.29/33  30.36/34  37.59/33  42.39/32  48.04/32  57.54/31  59.53/31  61.14/31  61.52/31 
    TJ AERO Odolená Voda               2.33/24   5.47/31   1.33/26   2.14/31   4.42/38   4.03/42   5.37/37   4.07/40   7.23/23   4.40/20   5.25/39   9.50/27   1.59/24   1.21/27   0.38/28 
 32 Brumek Stanislav            62.50  4.16/40   9.37/35  11.05/33  12.24/30  16.41/29  18.41/26  21.49/24  24.34/22  34.21/29  42.13/30  47.44/31  58.45/32  60.35/32  62.13/32  62.50/32 
    TJ Sparta Doly Kladno              4.16/40   5.21/23   1.28/24   1.19/4    4.17/34   2.00/2    3.08/8    2.45/5    9.47/41   7.52/42   5.31/41  11.01/34   1.50/20   1.38/39   0.37/26 
 33 Kuchař Michal               62.54  2.33/24   8.26/28  13.58/40  16.34/42  20.56/43  24.09/41  28.29/37  32.38/37  41.19/36  46.37/35  50.33/35  59.15/33  60.52/33  62.18/33  62.54/33 
    SK Kotlářka Praha                  2.33/24   5.53/34   5.32/43   2.36/38   4.22/35   3.13/39   4.20/30   4.09/41   8.41/35   5.18/29   3.56/31   8.42/10   1.37/10   1.26/35   0.36/24 
 34 Tomaščin Jaroslav           65.35  2.12/18   8.26/28   9.48/25  11.54/27  16.09/26  18.55/28  31.55/41  35.27/41  41.18/35  47.32/36  50.18/34  62.08/35  63.42/35  65.01/34  65.35/34 
    SK Meteor Kačerov Prah             2.12/18   6.14/35   1.22/16   2.06/29   4.15/33   2.46/33  13.00/42   3.32/32   5.51/3    6.14/39   2.46/3   11.50/36   1.34/9    1.19/23   0.34/14 
 35 Dubský Miloš                66.04  2.23/22   9.00/34  10.25/30  12.17/29  18.33/36  21.09/34  28.37/38  31.56/36  40.05/34  45.04/34  48.42/33  61.29/34  63.41/34  65.22/35  66.04/35 
    AC Sparta Praha                    2.23/22   6.37/38   1.25/18   1.52/23   6.16/43   2.36/30   7.28/40   3.19/26   8.09/34   4.59/25   3.38/25  12.47/37   2.12/29   1.41/40   0.42/40 
 36 Filippi Jiří                68.34  8.15/43  12.50/42  15.37/43  16.51/43  19.44/38  22.07/36  26.44/34  30.26/33  36.46/32  42.52/33  52.40/38  62.32/36  66.43/36  67.59/36  68.34/36 
    TJ Dopravní podniky Pr             8.15/43   4.35/9    2.47/40   1.14/2    2.53/9    2.23/19   4.37/33   3.42/36   6.20/10   6.06/36   9.48/43   9.52/28   4.11/40   1.16/20   0.35/19 
 37 Hojný Oldřich               71.38  4.03/38  11.08/40  12.39/38  14.14/35  18.36/37  21.27/35  28.37/38  32.57/40  41.51/38  48.31/38  52.05/37  67.32/37  69.18/37  70.47/37  71.38/37 
    AC Sparta Praha                    4.03/38   7.05/39   1.31/25   1.35/14   4.22/35   2.51/35   7.10/39   4.20/42   8.54/37   6.40/41   3.34/24  15.27/40   1.46/18   1.29/38   0.51/43 
 38 Lebduška Petr               72.12  2.55/32  13.09/43  14.35/42  16.25/41  20.09/40  22.53/39  28.14/36  31.28/35  42.26/40  50.51/40  55.23/41  68.36/40  70.13/38  71.36/38  72.12/38 
    SKOB Roudnice nad Labe             2.55/32  10.14/43   1.26/20   1.50/22   3.44/28   2.44/32   5.21/35   3.14/21  10.58/42   8.25/43   4.32/36  13.13/38   1.37/10   1.23/31   0.36/24 
 39 Šťovíček Jan st.            73.11  2.58/35  11.05/39  13.27/39  16.08/39  20.43/42  24.20/42  28.55/40  32.50/38  41.49/37  47.34/37  51.41/36  68.34/39  70.39/39  72.26/39  73.11/39 
    TJ Dopravní podniky Pr             2.58/35   8.07/42   2.22/39   2.41/40   4.35/37   3.37/40   4.35/32   3.55/38   8.59/38   5.45/34   4.07/33  16.53/41   2.05/27   1.47/42   0.45/42 
 40 Koutný Ivan                 74.23  2.35/27   8.49/31  10.43/31  12.38/31  16.11/27  38.26/43  41.42/43  45.03/43  52.00/43  56.26/43  60.21/43  69.18/41  72.22/40  73.45/40  74.23/40 
    TJ AERO Odolená Voda               2.35/27   6.14/35   1.54/38   1.55/24   3.33/25  22.15/43   3.16/16   3.21/27   6.57/18   4.26/16   3.55/30   8.57/15   3.04/36   1.23/31   0.38/28 
 41 Vohadlo Jiří                74.56  2.19/21   7.51/24   9.29/24  11.41/26  15.38/25  18.04/25  25.55/30  28.49/30  48.05/42  53.47/42  59.30/42  68.31/38  73.11/41  74.23/41  74.56/41 
    SK Praga                           2.19/21   5.32/27   1.38/32   2.12/30   3.57/31   2.26/21   7.51/41   2.54/10  19.16/43   5.42/33   5.43/42   9.01/20   4.40/43   1.12/10   0.33/7  
 42 Hamáček Bohuslav            75.51  2.56/34   8.46/30  12.14/36  14.17/36  17.48/34  21.00/33  35.09/42  38.24/42  46.08/41  51.15/41  54.23/40  71.32/42  73.36/42  75.18/42  75.51/42 
    TJ Loko Beroun                     2.56/34   5.50/33   3.28/42   2.03/28   3.31/23   3.12/37  14.09/43   3.15/23   7.44/31   5.07/27   3.08/11  17.09/42   2.04/26   1.42/41   0.33/7  
 43 Grivalský Michal            80.54  2.39/28   8.55/33  10.47/32  13.07/32  18.28/35  22.30/38  27.24/35  32.53/39  42.08/39  48.32/39  53.31/39  74.35/43  78.48/43  80.13/43  80.54/43 
    SK Praga                           2.39/28   6.16/37   1.52/36   2.20/34   5.21/41   4.02/41   4.54/34   5.29/43   9.15/39   6.24/40   4.59/38  21.04/43   4.13/41   1.25/33   0.41/37 
    Doležal Miroslav        DISK       3.32/     8.21/     9.34/    11.10/    15.06/    18.57/         /         /         /         /         /         /         /         /    62.08/   
    SK Praga                           3.32/     4.49/     1.13/     1.36/     3.56/     3.51/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Bitter Jiří             DISK       5.40/    16.55/    21.31/    23.23/    28.20/         /    44.23/    48.30/    59.11/    65.31/    70.02/    83.50/    85.49/    87.33/    88.05/   
    TJ Tatran Kostelec nad             5.40/    11.15/     4.36/     1.52/     4.57/         /         /     4.07/    10.41/     6.20/     4.31/    13.48/     1.59/     1.44/     0.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.4km    0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-93      3-131     4-139     5-92      6-114     7-78      8-116     9-133    10-100   
  1 Fujan Břetislav             39.50  1.58/3    5.43/3   10.47/3   14.09/1*  18.16/2   26.12/1*  29.46/1*  33.21/1*  35.58/1*  39.12/1*  39.50/1* 
    TJ Sparta Doly Kladno              1.58/3    3.45/4    5.04/5    3.22/1*   4.07/4    7.56/1*   3.34/2    3.35/8    2.37/2    3.14/5    0.38/3  
  2 Zábranský Emil              40.05  2.55/12   6.26/6   10.49/4   14.33/3   17.49/1*  27.13/3   31.23/3   34.24/3   36.47/3   39.30/2   40.05/2  
    SKOB Slaný                         2.55/12   3.31/2    4.23/2    3.44/2    3.16/1*   9.24/5    4.10/5    3.01/4    2.23/1*   2.43/1*   0.35/1* 
  3 Dohnal Josef                40.47  1.48/2    5.28/2    9.40/1*  14.24/2   19.08/3   27.09/2   30.28/2   33.40/2   36.21/2   40.10/3   40.47/3  
    USK Praha                          1.48/2    3.40/3    4.12/1*   4.44/8    4.44/9    8.01/2    3.19/1*   3.12/5    2.41/3    3.49/9    0.37/2  
  4 Novák Miloš                 43.16  1.36/1*   5.00/1*   9.51/2   17.30/7   20.57/6   29.55/6   33.49/5   36.47/5   39.38/5   42.32/4   43.16/4  
    AC Sparta Praha                    1.36/1*   3.24/1*   4.51/4    7.39/14   3.27/2    8.58/3    3.54/3    2.58/1*   2.51/5    2.54/2    0.44/8  
  5 Němec Vladimír              43.45  2.07/4    6.03/4   12.01/6   15.54/5   19.59/5   29.37/5   33.38/4   36.37/4   39.27/4   43.06/5   43.45/5  
    SKOB Slaný                         2.07/4    3.56/6    5.58/9    3.53/3    4.05/3    9.38/7    4.01/4    2.59/3    2.50/4    3.39/7    0.39/5  
  6 Suchý Karel                 45.49  2.32/9    7.01/7   11.39/5   15.36/4   19.53/4   29.09/4   35.21/6   38.52/6   42.02/6   45.11/6   45.49/6  
    SK Praga                           2.32/9    4.29/8    4.38/3    3.57/4    4.17/5    9.16/4    6.12/11   3.31/7    3.10/7    3.09/4    0.38/3  
  7 Rejpal Petr                 49.23  2.19/5    6.13/5   12.37/7   16.50/6   21.24/7   31.32/7   36.45/7   40.09/7   45.42/7   48.39/7   49.23/7  
    AC Sparta Praha                    2.19/5    3.54/5    6.24/12   4.13/5    4.34/7   10.08/8    5.13/9    3.24/6    5.33/12   2.57/3    0.44/8  
  8 Urbanec Antonín             50.27  2.23/6    7.20/10  13.07/9   17.33/8   22.01/8   33.24/8   38.15/8   42.43/8   46.08/8   49.46/8   50.27/8  
    VŠTJ Stavební fakulta              2.23/6    4.57/11   5.47/7    4.26/6    4.28/6   11.23/11   4.51/7    4.28/12   3.25/9    3.38/6    0.41/6  
  9 Ryšavý Vít                  51.52  2.31/8    7.12/9   13.08/10  17.55/9   22.39/9   35.02/9   39.58/9   43.46/10  47.08/9   50.59/9   51.52/9  
    Sokol Troja                        2.31/8    4.41/9    5.56/8    4.47/9    4.44/9   12.23/12   4.56/8    3.48/9    3.22/8    3.51/10   0.53/14 
 10 Duda František              54.31  3.20/13  10.24/14  17.01/14  22.04/14  26.39/14  36.14/10  40.37/10  43.35/9   50.04/10  53.46/10  54.31/10 
    SKOB Kralupy nad Vltav             3.20/13   7.04/14   6.37/13   5.03/10   4.35/8    9.35/6    4.23/6    2.58/1*   6.29/13   3.42/8    0.45/10 
 11 Valasek Josef               55.53  3.53/14   9.49/13  15.21/13  20.40/13  26.04/12  36.40/11  43.24/12  47.51/12  51.00/11  55.01/11  55.53/11 
    AC Sparta Praha                    3.53/14   5.56/13   5.32/6    5.19/11   5.24/11  10.36/9    6.44/12   4.27/11   3.09/6    4.01/11   0.52/13 
 12 Kral Ludek                  58.14  2.34/10   7.01/7   13.05/8   20.39/12  26.06/13  37.02/12  43.05/11  47.45/11  51.40/12  57.28/12  58.14/12 
    USK Praha                          2.34/10   4.27/7    6.04/10   7.34/13   5.27/12  10.56/10   6.03/10   4.40/13   3.55/10   5.48/14   0.46/11 
 13 Mudr Stanislav              60.39  2.48/11   7.41/12  14.25/12  19.06/10  24.44/10  38.28/13  46.45/13  50.54/13  54.52/13  59.57/13  60.39/13 
    Sokol Dobřichovice                 2.48/11   4.53/10   6.44/14   4.41/7    5.38/14  13.44/13   8.17/13   4.09/10   3.58/11   5.05/13   0.42/7  
 14 Hlavatý Karel               67.55  2.24/7    7.26/11  13.37/11  20.24/11  25.59/11  41.24/14  49.54/14  55.19/14  62.26/14  67.09/14  67.55/14 
    TJ Slavoj Praha                    2.24/7    5.02/12   6.11/11   6.47/12   5.35/13  15.25/14   8.30/14   5.25/14   7.07/14   4.43/12   0.46/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.5km    0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-122     2-127     3-97      4-79      5-84      6-78      7-136     8-116     9-133    10-100   
  1 Bláha Svatopluk             34.05  1.39/1*   5.29/1*   8.15/1*  12.56/1*  18.24/1*  22.20/1*  24.16/1*  26.11/1*  29.12/1*  33.06/1*  34.05/1* 
    TJ Slavoj Praha                    1.39/1*   3.50/1*   2.46/1*   4.41/1*   5.28/1*   3.56/1*   1.56/1*   1.55/1*   3.01/1*   3.54/3    0.59/9  
  2 Semorád Miloš               39.11  1.49/2    6.24/2    9.27/2   15.07/2   22.13/2   27.28/2   29.42/2   31.49/2   35.07/2   38.26/2   39.11/2  
    AC Sparta Praha                    1.49/2    4.35/2    3.03/2    5.40/5    7.06/8    5.15/3    2.14/3    2.07/2    3.18/2    3.19/1*   0.45/3  
  3 Ďurčat Jozef                41.36  2.05/6    6.57/3   11.51/6   16.57/4   22.51/4   28.25/3   30.49/3   33.03/3   36.50/3   40.51/3   41.36/3  
    SK Kotlářka Praha                  2.05/6    4.52/3    4.54/8    5.06/3    5.54/4    5.34/4    2.24/6    2.14/4    3.47/5    4.01/4    0.45/3  
  4 Kalivoda Viktor             43.16  2.02/5    7.12/4   10.47/4   16.24/3   22.47/3   28.57/4   31.20/4   33.46/5   37.31/4   42.35/4   43.16/4  
    TJ Tatran Kostelec nad             2.02/5    5.10/6    3.35/6    5.37/4    6.23/6    6.10/5    2.23/5    2.26/8    3.45/4    5.04/7    0.41/1* 
  5 Hanák Milan                 44.28  2.18/7    7.17/5   11.19/5   17.03/5   22.56/5   29.07/5   31.24/5   33.36/4   38.25/5   43.32/5   44.28/5  
    VŠTJ Stavební fakulta              2.18/7    4.59/5    4.02/7    5.44/6    5.53/3    6.11/6    2.17/4    2.12/3    4.49/8    5.07/8    0.56/7  
  6 Vondra Jaroslav             44.50  2.21/8    9.32/8   12.43/7   18.32/7   24.50/6   30.04/6   32.42/6   35.18/6   39.37/6   44.06/6   44.50/6  
    VŠTJ Stavební fakulta              2.21/8    7.11/8    3.11/4    5.49/7    6.18/5    5.14/2    2.38/9    2.36/9    4.19/7    4.29/5    0.44/2  
  7 Kalivoda Vladimír           45.38  1.52/3    7.18/6   10.42/3   17.51/6   24.50/6   31.32/7   33.57/7   36.11/7   40.10/7   44.52/7   45.38/7  
    TJ Tatran Kostelec nad             1.52/3    5.26/7    3.24/5    7.09/9    6.59/7    6.42/7    2.25/7    2.14/4    3.59/6    4.42/6    0.46/5  
  8 Lejsek Tom                  49.08  1.55/4   15.12/10  18.18/10  23.01/9   28.50/9   36.59/9   39.08/9   41.23/9   44.45/8   48.17/8   49.08/8  
    TJ Tempo Praha                     1.55/4   13.17/10   3.06/3    4.43/2    5.49/2    8.09/10   2.09/2    2.15/6    3.22/3    3.32/2    0.51/6  
  9 Macoun Jindra               54.56  2.34/10   7.27/7   12.58/8   18.56/8   26.56/8   34.32/8   36.57/8   39.22/8   48.25/9   53.59/9   54.56/9  
    SK Praga                           2.34/10   4.53/4    5.31/10   5.58/8    8.00/9    7.36/9    2.25/7    2.25/7    9.03/9    5.34/9    0.57/8  
 10 Burýšek Slavomír            71.34  2.29/9   10.12/9   15.10/9   23.14/10  32.12/10  39.08/10  42.49/10  51.25/10  64.08/10  70.21/10  71.34/10 
    Sokol Troja                        2.29/9    7.43/9    4.58/9    8.04/10   8.58/10   6.56/8    3.41/10   8.36/10  12.43/10   6.13/10   1.13/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75         3.5km    0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-122     2-127     3-97      4-79      5-84      6-78      7-136     8-116     9-133    10-100   
  1 Mack Zdeněk                 47.58  2.33/1*   7.29/1*  10.56/1*  18.35/1*  24.33/1*  31.53/1*  34.17/1*  36.56/1*  42.00/1*  47.13/1*  47.58/1* 
    TJ Slavoj Praha                    2.33/1*   4.56/1*   3.27/1*   7.39/1*   5.58/1*   7.20/2    2.24/1*   2.39/1*   5.04/1*   5.13/1*   0.45/1* 
  2 Cupák Miloslav              58.36  2.55/3   10.15/3   14.42/3   22.48/2   30.50/2   37.52/2   40.35/2   44.04/2   49.38/2   57.46/2   58.36/2  
    Sokol Dobřichovice                 2.55/3    7.20/4    4.27/3    8.06/2    8.02/2    7.02/1*   2.43/2    3.29/3    5.34/3    8.08/3    0.50/2  
  3 Samohýl Richard             61.43  3.47/4   11.06/4   15.21/4   23.49/4   32.30/4   40.57/3   44.44/3   48.57/4   54.49/4   60.25/3   61.43/3  
    SK Praga                           3.47/4    7.19/3    4.15/2    8.28/3    8.41/3    8.27/3    3.47/4    4.13/4    5.52/4    5.36/2    1.18/4  
  4 Kreisinger Vladimir         64.16  2.51/2    9.25/2   14.03/2   23.23/3   32.10/3   41.41/4   45.04/4   48.09/3   53.23/3   63.11/4   64.16/4  
    USK Praha                          2.51/2    6.34/2    4.38/4    9.20/4    8.47/4    9.31/4    3.23/3    3.05/2    5.14/2    9.48/4    1.05/3  
  5 Novák Ctirad               102.02  4.39/5   15.19/5   22.14/5   41.07/5   54.21/5   68.26/5   73.42/5   79.02/5   89.43/5  100.17/5  102.02/5  
    TJ Tempo Praha                     4.39/5   10.40/5    6.55/5   18.53/5   13.14/5   14.05/5    5.16/5    5.20/5   10.41/5   10.34/5    1.45/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.0km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-81      2-82      3-83      4-85      5-100   
  1 Kašpar František            27.26  3.27/3   11.40/3   19.39/2   23.59/1*  26.37/1*  27.26/1* 
    Neregistrovaní                     3.27/3    8.13/4    7.59/2    4.20/2    2.38/1*   0.49/2  
  2 Klašková Josefína           27.49  3.29/4   10.51/1*  18.19/1*  24.30/2   27.11/2   27.49/2  
    SK Kotlářka Praha                  3.29/4    7.22/1*   7.28/1*   6.11/7    2.41/2    0.38/1* 
  3 Štětinová Alena             29.32  3.29/4   11.44/4   21.03/3   25.05/3   28.36/3   29.32/3  
    TJ Sokol Hostivice                 3.29/4    8.15/5    9.19/3    4.02/1*   3.31/5    0.56/5  
  4 Bursová Jana                32.00  3.15/2   12.37/7   22.26/5   27.53/4   31.05/4   32.00/4  
    Neregistrovaní                     3.15/2    9.22/9    9.49/5    5.27/4    3.12/3    0.55/4  
  5 Neumann Jindra              33.39  4.28/11  12.32/6   22.01/4   28.44/5   32.24/5   33.39/5  
    VSK Přírodní vědy UK P             4.28/11   8.04/3    9.29/4    6.43/9    3.40/7    1.15/8  
  6 Křemen Štěpán               34.26  3.35/6   13.01/10  23.05/6   29.54/6   33.33/6   34.26/6  
    SK Praga                           3.35/6    9.26/10  10.04/6    6.49/10   3.39/6    0.53/3  
  7 Sušánková Hana              36.02  4.55/14  14.47/12  25.24/9   31.07/9   34.57/7   36.02/7  
    Neregistrovaní                     4.55/14   9.52/11  10.37/7    5.43/5    3.50/8    1.05/6  
  8 Procházková Jana            36.49  3.53/9   12.42/8   24.09/8   30.49/8   35.12/8   36.49/8  
    TJ Loko Beroun                     3.53/9    8.49/6   11.27/8    6.40/8    4.23/9    1.37/13 
  9 Svobodová Tereza            37.45  2.25/1*  11.30/2   23.15/7   30.31/7   35.14/9   37.45/9  
    Neregistrovaní                     2.25/1*   9.05/8   11.45/9    7.16/11   4.43/12   2.31/16 
 10 Kuchař Jakub                41.27  4.45/13  15.06/13  29.49/12  35.43/11  40.21/11  41.27/10 
    SK Kotlářka Praha                  4.45/13  10.21/12  14.43/12   5.54/6    4.38/11   1.06/7  
 11 Javůrek Emil                42.38  3.47/7   14.29/11  26.38/10  35.24/10  40.13/10  42.38/11 
    SK Praga                           3.47/7   10.42/13  12.09/10   8.46/13   4.49/13   2.25/15 
 12 Buk Petr                    43.35  3.48/8   12.52/9   28.49/11  37.49/12  42.18/12  43.35/12 
    SKOB Roudnice nad Labe             3.48/8    9.04/7   15.57/14   9.00/14   4.29/10   1.17/10 
 13 Vondra                      48.27  4.11/10  16.28/14  32.43/13  42.08/13  47.06/13  48.27/13 
    SK OK 24 Praha                     4.11/10  12.17/14  16.15/15   9.25/16   4.58/14   1.21/12 
 14 Hanžlová Kateřina           48.59  4.39/12  12.28/5   39.24/16  44.21/15  47.41/14  48.59/14 
    TJ AERO Odolená Voda               4.39/12   7.49/2   26.56/17   4.57/3    3.20/4    1.18/11 
 15 Kačenka 1                   51.08  6.46/17  19.05/15  33.26/14  42.27/14  48.22/15  51.08/15 
    VŠSK MFF UK Praha                  6.46/17  12.19/15  14.21/11   9.01/15   5.55/16   2.46/18 
 16 Beneš Jan                   55.00  7.41/18  23.21/16  38.56/15  47.07/16  52.51/16  55.00/16 
    TJ Sparta Doly Kladno              7.41/18  15.40/16  15.35/13   8.11/12   5.44/15   2.09/14 
 17 Kačenka 2                   62.42  6.42/16  24.13/17  43.14/17  52.51/17  60.10/17  62.42/17 
    VŠSK MFF UK Praha                  6.42/16  17.31/17  19.01/16   9.37/17   7.19/17   2.32/17 
 18 Švic Jakub                  88.54  4.55/14  28.15/18  64.56/18  80.07/18  87.38/18  88.54/18 
    SK Praga                           4.55/14  23.20/18  36.41/18  15.11/18   7.31/18   1.16/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: N3          3.2km    0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-91      2-126     3-90      4-102     5-92      6-87      7-114     8-94      9-136    10-100   
  1 Hanžl David                 34.04  1.42/2    3.08/1*   5.58/1*   8.32/1*  14.38/1*  19.18/1*  25.02/1*  28.18/1*  31.22/1*  33.11/1*  34.04/1* 
    TJ AERO Odolená Voda               1.42/2    1.26/2    2.50/2    2.34/1*   6.06/3    4.40/2    5.44/1*   3.16/4    3.04/6    1.49/2    0.53/8  
  2 Kamerer Marek               35.41  1.49/3    3.08/1*   6.16/2   10.24/2   15.44/2   20.29/2   27.02/2   29.41/2   32.03/2   34.59/2   35.41/2  
    SK Kamenice                        1.49/3    1.19/1*   3.08/5    4.08/5    5.20/1*   4.45/3    6.33/4    2.39/1*   2.22/4    2.56/7    0.42/2  
  3 Urbanová Kateřina           37.59  3.32/8    5.11/5    8.17/4   12.17/4   18.21/3   22.25/3   28.57/3   32.40/3   34.30/3   37.17/3   37.59/3  
    VŠSK MFF UK Praha                  3.32/8    1.39/3    3.06/4    4.00/4    6.04/2    4.04/1*   6.32/3    3.43/5    1.50/1*   2.47/4    0.42/2  
  4 Masopust Radek              39.04  2.18/4    4.23/4    6.49/3   10.34/3   18.36/4   24.14/4   30.44/4   33.33/4   35.48/4   38.14/4   39.04/4  
    Neregistrovaní                     2.18/4    2.05/5    2.26/1*   3.45/3    8.02/5    5.38/5    6.30/2    2.49/2    2.15/3    2.26/3    0.50/7  
  5 Masopustová Blanka          46.01  2.32/5    7.31/9   11.14/8   15.32/8   23.33/5   29.22/5   36.08/5   39.07/5   41.38/5   45.18/5   46.01/5  
    Neregistrovaní                     2.32/5    4.59/15   3.43/6    4.18/6    8.01/4    5.49/6    6.46/5    2.59/3    2.31/5    3.40/12   0.43/4  
  6 Kadlecová Jana              53.16  1.11/1*   3.26/3    8.46/5   13.13/5   24.32/6   33.06/8   41.51/7   45.34/6   49.06/6   52.32/6   53.16/6  
    VŠSK MFF UK Praha                  1.11/1*   2.15/6    5.20/13   4.27/9   11.19/12   8.34/13   8.45/9    3.43/5    3.32/8    3.26/11   0.44/5  
  7 Landovská Ivana             53.52  3.13/6    6.00/7   10.18/6   15.14/6   25.05/7   32.33/7   42.09/8   46.18/7   49.35/7   52.35/7   53.52/7  
    Neregistrovaní                     3.13/6    2.47/10   4.18/7    4.56/12   9.51/8    7.28/8    9.36/12   4.09/7    3.17/7    3.00/8    1.17/9  
  8 Libora Tomáš                54.12  8.08/13  10.08/13  13.07/10  16.29/9   26.00/8   31.29/6   39.06/6   50.01/8   52.01/8   53.36/8   54.12/8  
    Neregistrovaní                     8.08/13   2.00/4    2.59/3    3.22/2    9.31/7    5.29/4    7.37/6   10.55/15   2.00/2    1.35/1*   0.36/1* 
  9 Hojovcová Eliška            59.41  3.17/7    5.52/6   11.06/7   15.29/7   26.00/8   34.06/9   43.40/9   50.21/9   55.04/9   58.07/9   59.41/9  
    VŠSK MFF UK Praha                  3.17/7    2.35/8    5.14/12   4.23/8   10.31/11   8.06/11   9.34/10   6.41/11   4.43/12   3.03/10   1.34/13 
 10 Hojovcová Petra             64.40  8.21/14  11.00/14  16.04/13  20.38/12  30.57/11  38.58/11  48.34/11  55.18/12  59.58/11  62.58/10  64.40/10 
    VŠSK MFF UK Praha                  8.21/14   2.39/9    5.04/8    4.34/11  10.19/9    8.01/10   9.36/12   6.44/12   4.40/11   3.00/8    1.42/15 
 11 Paukertová Zuzana           66.43  5.21/12   8.22/12  13.26/12  17.47/11  27.13/10  40.44/12  48.37/12  55.05/11  58.42/10  65.58/11  66.43/11 
    Sokol Troja                        5.21/12   3.01/12   5.04/8    4.21/7    9.26/6   13.31/15   7.53/7    6.28/9    3.37/9    7.16/15   0.45/6  
 12 Kostková Jana               69.38 13.24/15  15.56/15  21.02/15  25.33/15  35.55/15  44.02/14  53.37/13  60.15/13  65.06/12  67.59/12  69.38/12 
    VŠSK MFF UK Praha                 13.24/15   2.32/7    5.06/11   4.31/10  10.22/10   8.07/12   9.35/11   6.38/10   4.51/13   2.53/6    1.39/14 
 13 Vecsey Lenka                73.43  4.42/11   7.51/10  16.10/14  22.53/14  35.08/14  46.05/15  58.55/15  64.12/14  68.14/13  72.23/13  73.43/13 
    VŠSK MFF UK Praha                  4.42/11   3.09/13   8.19/15   6.43/14  12.15/13  10.57/14  12.50/15   5.17/8    4.02/10   4.09/13   1.20/11 
 14 Kostková Dana               74.34  3.46/9    6.41/8   11.46/9   17.09/10  31.33/12  37.28/10  45.31/10  52.53/10  70.26/15  73.17/14  74.34/14 
    VŠSK MFF UK Praha                  3.46/9    2.55/11   5.05/10   5.23/13  14.24/15   5.55/7    8.03/8    7.22/13  17.33/15   2.51/5    1.17/9  
 15 Jankovcová Marie            76.12  4.40/10   7.58/11  13.25/11  21.16/13  34.58/13  42.53/13  55.36/14  65.04/15  70.22/14  74.46/15  76.12/15 
    Sokol Troja                        4.40/10   3.18/14   5.27/14   7.51/15  13.42/14   7.55/9   12.43/14   9.28/14   5.18/14   4.24/14   1.26/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: S5          4.2km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-91      2-126     3-122     4-137     5-81      6-127     7-97      8-92      9-79     10-133    11-134    12-94     13-114    14-115    15-138   
  1 Komers František            52.06  1.55/1*   3.19/1*   4.40/4    7.37/1*   9.27/3   13.04/1*  16.25/2   19.42/1*  24.26/1*  33.06/1*  38.05/1*  40.51/2   42.44/1*  46.51/1*  50.11/2   52.06/1* 
    TJ Tatran Kostelec nad             1.55/1*   1.24/2    1.21/1*   2.57/1*   1.50/1*   3.37/1*   3.21/2    3.17/1*   4.44/2    8.40/3    4.59/1*   2.46/1*   1.53/1*   4.07/2    3.20/1*   1.55/1* 
  2 Masopust Aleš               62.13  7.19/6    8.46/6   10.48/7   14.16/5   16.21/7   20.46/3   23.34/6   27.06/4   31.23/3   39.17/3   50.10/6   47.45/3   53.16/7   57.16/5   44.14/1*  62.13/2  
    Neregistrovaní                     7.19/6    1.27/3    2.02/2    3.28/2    2.05/2    4.25/2    2.48/1*   3.32/2    4.17/1*   7.54/2   10.53/3        /     5.31/2    4.00/1*       /    17.59/8  
  3 Pecharová Michaela          68.54  4.19/5    5.34/4    2.08/1*  12.17/3    9.38/4   22.02/4   17.37/3   25.52/3   30.41/2   36.42/2   44.45/3   40.06/1*  46.52/3   51.22/2   60.36/3   68.54/3  
    Sokol Troja                        4.19/5    1.15/1*       /    10.09/7        /    12.24/5        /     8.15/3    4.49/3    6.01/1*   8.03/2        /     6.46/3    4.30/3    9.14/2    8.18/7  
  4 Bárta Josef                 75.05  2.39/2    5.10/3    3.57/2   11.01/2    7.57/2   23.25/5   16.07/1*  28.16/5   34.32/5   66.04/4   41.51/2   49.16/4   45.28/2   57.14/4   72.01/4   75.05/4  
    SK Kotlářka Praha                  2.39/2    2.31/5        /     7.04/3        /    15.28/7        /    12.09/6    6.16/4   31.32/5        /     7.25/3        /    11.46/5   14.47/5    3.04/3  
  5 Baldrianova Bara            79.24  3.08/4    6.43/5    5.00/5   14.56/6   10.37/5   24.34/6   20.50/4   30.35/6   37.30/6   69.47/5   45.20/4   61.22/7   49.21/5   54.56/3   75.30/6   79.24/5  
    USK Praha                          3.08/4    3.35/7        /     9.56/6        /    13.57/6        /     9.45/4    6.55/6   32.17/6        /    16.02/5        /     5.35/4   20.34/6    3.54/4  
  6 Bárta Michal                80.10  7.43/7   10.15/7    8.58/6   16.04/7   13.02/6   28.30/7   21.40/5   33.20/7   39.41/7   70.59/6   46.54/5   54.23/5   50.30/6   62.23/7   77.09/7   80.10/6  
    SK Kotlářka Praha                  7.43/7    2.32/6        /     7.06/4        /    15.28/7        /    11.40/5    6.21/5   31.18/4        /     7.29/4        /    11.53/6   14.46/4    3.01/2  
  7 Pechar Tomáš                83.46  2.41/3    5.05/2    4.07/3   12.27/4    7.55/1*  18.31/2   28.25/7   24.14/2   34.27/4   80.03/7   52.19/7   55.24/6   47.46/4   62.17/6   75.29/5   83.46/7  
    Sokol Troja                        2.41/3    2.24/4        /     8.20/5        /    10.36/4    9.54/4        /    10.13/7   45.36/7        /     3.05/2        /    14.31/7   13.12/3    8.17/6  
  8 Bártová Blanka             140.07 10.52/8   14.42/8   13.03/8   44.07/8   19.28/8   29.16/8   33.45/8   62.35/8   73.58/8  129.11/8  113.14/8   89.22/8  108.22/8   98.14/8  135.32/8  140.07/8  
    SK Kotlářka Praha                 10.52/8    3.50/8        /    31.04/8        /     9.48/3    4.29/3   28.50/7   11.23/8   55.13/8        /         /    19.00/4        /    37.18/7    4.35/5  
    Bárta Tomáš             DISK      20.48/    24.36/    22.52/    53.37/    29.19/    39.22/    43.54/    72.56/    84.28/         /         /    99.25/         /         /         /   109.03/   
    SK Kotlářka Praha                 20.48/     3.48/         /    30.45/         /    10.03/     4.32/    29.02/    11.32/         /         /         /         /         /         /         /   
    Macková Eva             DISK       3.25/     6.29/     9.14/    16.59/    20.36/    24.48/    29.03/    34.43/         /    45.23/         /         /         /         /         /    66.46/   
    Sokol Troja                        3.25/     3.04/     2.45/     7.45/     3.37/     4.12/     4.15/     5.40/         /         /         /         /         /         /         /         /