Enacon_logo_final.gif
Enacon Cup 2011 - průběžné výsledky
5.4.2011
Protesty a připomínky pište na adresu Lenka.Forstova@mff.cuni.cz
Kategorie D10 a H10 nejsou součástí EnaconCupu. Jejich zobrazení zde je pouze informativní.
Do žebříčku se počítají 3/5 závodů
Aktuálně jsou započítány dva závody.
Kat Reg Součet FSP MFP
1 D10 Vyhnálková Marie MFP0151 67 32 35
2 D10 Vančurová Kateřina TAP0151 56 30 26
3 D10 Jirkovská Michaela SLA0150 56 28 28
4 D10 Horychová Zuzana DKL0150 48 26 22
5 D10 Kalousková Marie DKP0151 35 35 -
6 D10 Škáchová Magdalena SLP0151 32 - 32
7 D10 Rosendorfová Lenka TAP0153 30 - 30
8 D10 Šimšová Barbora MFP0150 25 - 25
9 D10 Rusá Vendula DCE0150 24 - 24
10 D10 Aschermannová Tereza VSP0253 23 - 23
11 D10 Martynková Olga TAP0352 21 - 21
1 D12 Kováříková Marie KAM0050 65 35 30
2 D12 Sieglová Eliška MFP9950 57 25 32
3 D12 Voltrová Alena ROZ9951 52 28 24
4 D12 Aschermannová Karolína KAM0051 52 26 26
5 D12 Šrámková Hana MFP0051 45 22 23
6 D12 Sedláčková Linda ROZ0050 41 20 21
7 D12 Benešová Hana DKL0050 39 21 18
8 D12 Hrabánková Zuzana PGP9950 35 - 35
9 D12 Illnerová Kateřina DKP9950 32 32 -
10 D12 Dědková Teodora TAP0051 30 30 -
11 D12 Kolářová Johana SLA9950 28 - 28
12 D12 Kyselová Nela ROU9951 25 - 25
13 D12 Rokůsková Eliška ROU9950 24 24 -
14 D12 Straková Veronika PVP0050 23 23 -
15 D12 Kopecká Johana VSP9950 22 - 22
16 D12 Prokopová Markéta ZVO9952 20 0 20
17 D12 Pohořalá Anna ROU9954 19 19 -
17 D12 Albrechtová Iveta KAM9950 19 - 19
19 D12 Čiháková Barbora KNC9950 17 - 17
20 D12 Červinková Anička OKP0050 0 0 0
21 D12 Michálková Nikol ZVO0056 0 0 -
1 D14 Ježková Kateřina SLA9750 67 35 32
2 D14 Vyhnálková Barbora MFP9850 65 30 35
3 D14 Slavíková Silva PGP9751 62 32 30
4 D14 Veljačiková Hana SCP9750 50 24 26
5 D14 Zábranská Kristýna SLA9852 48 23 25
6 D14 Poláková Tereza TAP9853 47 28 19
7 D14 Poláková Kateřina TAP9854 46 26 20
8 D14 Voltrová Hana ROZ9752 45 21 24
9 D14 Repiská Amálie MFP9851 43 22 21
10 D14 Hrdličková Ludmila SLA9851 36 20 16
11 D14 Janovská Kateřina PGP9850 28 - 28
12 D14 Mikulášová Martina PGP9852 25 25 -
13 D14 Stehlíková Anna MFP9750 23 - 23
14 D14 Hájková Eliška ZVO9851 22 - 22
15 D14 Zimmerová Kateřina ZVO9852 18 - 18
16 D14 Baziková Justýna TJP9851 17 - 17
17 D14 Šťovíčková Anna TAP9852 15 - 15
18 D14 Bednářová Štěpánka PGP9750 14 - 14
1 D16 Müllerová Eva SLA9652 38 25 13
2 D16 Hejnalová Eva KAM9651 36 22 14
3 D16 Janžurová Dorota SLA9653 27 15 12
4 D16 Bořánková Karolína KAM9550 25 - 25
5 D16 Nováková Tereza DKP9751 22 - 22
6 D16 Karmazínová Lucie LBE9550 20 20 0
6 D16 Šňupárková Anna DKP9652 20 - 20
8 D16 Matějková Žofie ROZ9550 18 18 -
8 D16 Hrabánková Klára PGP9654 18 - 18
10 D16 Malcová Kateřina ROU9551 16 16 -
10 D16 Procházková Marie KAM9554 16 - 16
12 D16 Kučerová Barbora SLA9650 15 - 15
13 D16 Soudná Veronika DKP9655 11 - 11
14 D16 Kubenová Karolína DKP9654 10 - 10
1 D18 Kamererová Valerie KAM9452 45 25 20
2 D18 Křivancová Zdenka LBE9450 38 20 18
3 D18 Mikulášová Helena PGP9353 32 16 16
4 D18 Kozáková Zuzana KAM9451 25 - 25
5 D18 Borovičková Jana FSP9455 22 22 -
5 D18 Nováková Kateřina OKP9450 22 - 22
7 D18 Brodská Adéla ROZ9450 18 18 -
1 H10 Šafka Sebastian KAM0101 70 35 35
2 H10 Siegl Matyáš MFP0103 57 32 25
3 H10 Longin Jan TAP0103 56 28 28
4 H10 Lejbl Jakub LBE0200 51 30 21
5 H10 Valášek Václav KAM0100 48 26 22
6 H10 Kolář Matyáš SLA0300 42 24 18
7 H10 Švarc Antonín DKP0203 32 - 32
8 H10 Janovský Tomáš PGP0101 30 - 30
9 H10 Hankovec Hugo KAM0201 26 - 26
10 H10 Pohořalý Hugo ROU0103 25 25 -
11 H10 Škvor Adam KAM0202 24 - 24
12 H10 Kohout Kryštof MFP0102 23 - 23
13 H10 Rohlíček Alois MFP0200 20 - 20
14 H10 Havelka Ondřej TAP0108 19 - 19
15 H10 Albrecht Adam KAM0203 17 - 17
1 H12 Lejbl Ladislav LBE0000 65 35 30
2 H12 Gajda Jan VSP0100 60 32 28
3 H12 Gabryš Lubomír PVP0000 55 30 25
4 H12 Vondra Matěj OKP0000 51 28 23
5 H12 Čech Richard SLA0001 45 24 21
6 H12 Vančura Michal TAP0004 42 22 20
7 H12 Chaloupka Dominik KAM9904 40 23 17
8 H12 Plánička Viktor DKP0002 40 21 19
9 H12 Šantrůček Vít KAM9901 35 - 35
10 H12 Buk Petr ROU0001 32 - 32
11 H12 Vondra Vladimír TAP0005 32 19 13
12 H12 Kříž Jonáš KAM0001 26 26 -
12 H12 Aschermann Martin VSP0001 26 - 26
14 H12 Oubrecht Tomáš DKL0001 25 25 0
15 H12 Thein Filip MFP9900 24 - 24
16 H12 Kopanica Zdeněk ZVO9904 22 - 22
17 H12 Zemko Zdeněk SLA9900 20 20 -
18 H12 Kdýr Matěj ODV0000 18 0 18
19 H12 Jiroušek Matyáš MFP9901 16 - 16
20 H12 Sladkovský Jaromír TAP9902 15 - 15
21 H12 Krejbich Daniel TAP9901 14 - 14
22 H12 Krejčí Tomáš ZVO0005 12 - 12
23 H12 Prkno Jonáš KNC9903 0 - 0
1 H14 Ježek Ondřej SLA9701 63 28 35
2 H14 Semerád Antonín DKP9801 60 35 25
3 H14 Hausenblas Šimon KAM9803 57 25 32
4 H14 Brázdil Petr ODV9700 54 26 28
5 H14 Valášek Jiří KAM9700 53 32 21
6 H14 Jíra Tomáš ROZ9800 48 22 26
7 H14 Goj Tomáš LBE9700 48 24 24
8 H14 Aschermann Daniel KAM9801 46 23 23
9 H14 Vlášek Jakub TAP9702 39 20 19
10 H14 Ondřejček Jiří ODV9800 37 17 20
11 H14 Mikeš Jan TAP9802 37 19 18
12 H14 Ransdorf Jakub TAP9805 36 21 15
13 H14 Novák Aleš ODV9805 32 18 14
14 H14 Borovička Tomáš FSP9801 31 15 16
15 H14 Komers František KNC9801 30 30 -
15 H14 Škvor Ota KAM9900 30 - 30
17 H14 Svatoš Jan ODV9803 29 12 17
18 H14 Bartoň Pavel KAM9800 29 16 13
19 H14 Čermák Adam PGP9701 22 - 22
20 H14 Šplíchal Jakub ZVO9801 14 14 -
21 H14 Lukáš Marek DKL9702 13 13 0
22 H14 Lanz Vojtěch DKP9900 12 - 12
23 H14 Vlasák Vojtěch ODV9703 11 11 0
23 H14 Kubena Martin DKP9804 11 - 11
25 H14 Kašpar František SLA9800 10 10 -
25 H14 Turinský Pavel TAP9701 10 - 10
27 H14 Sherwood Kenneth TAP9803 9 9 -
27 H14 Beneš Jan DKL9800 9 0 9
29 H14 Kolář Otto LBE9703 8 - 8
30 H14 Dobeš Jiří KNC9802 0 - 0
1 H16 Aster Tomáš SLA9602 37 22 15
2 H16 Zamazal Tomáš TAP9501 36 20 16
3 H16 Dobeš Jan KNC9502 36 18 18
4 H16 Buk Michal ROU9601 29 16 13
5 H16 Illner Vojtěch DKP9600 25 25 -
5 H16 Kettner Vojtěch KAM9601 25 - 25
7 H16 Čermák Matyáš KAM9501 22 - 22
8 H16 Veselý Jakub LBE9500 20 - 20
9 H16 Landovský Jakub PGP9601 15 15 0
10 H16 Veljačik Michal SCP9500 14 14 -
10 H16 Červinka Jiří OKP9500 14 - 14
12 H16 Kolář Jakub LBE9501 12 - 12
1 H18 Malec Oldřich SLA9400 40 22 18
2 H18 Štádlík Lukáš SLA9401 40 20 20
3 H18 Řada Jakub DKP9401 25 25 -
3 H18 Semík Ondra KAM9401 25 - 25
5 H18 Prášek Přemysl KAM9305 22 - 22
6 H18 Kapal Tomáš KAM9402 16 - 16